Gotowa bibliografia na temat „Noncommutative rings”
Utwórz poprawne odniesienie w stylach APA, MLA, Chicago, Harvard i wielu innych
Zobacz listy aktualnych artykułów, książek, rozpraw, streszczeń i innych źródeł naukowych na temat „Noncommutative rings”.
Przycisk „Dodaj do bibliografii” jest dostępny obok każdej pracy w bibliografii. Użyj go – a my automatycznie utworzymy odniesienie bibliograficzne do wybranej pracy w stylu cytowania, którego potrzebujesz: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver itp.
Możesz również pobrać pełny tekst publikacji naukowej w formacie „.pdf” i przeczytać adnotację do pracy online, jeśli odpowiednie parametry są dostępne w metadanych.
Artykuły w czasopismach na temat "Noncommutative rings"
Buckley, S., and D. MacHale. "Noncommutative Anticommutative Rings." Irish Mathematical Society Bulletin 0018 (1987): 55–57. http://dx.doi.org/10.33232/bims.0018.55.57.
Pełny tekst źródłaCohn, P. M. "NONCOMMUTATIVE NOETHERIAN RINGS." Bulletin of the London Mathematical Society 20, no. 6 (November 1988): 627–29. http://dx.doi.org/10.1112/blms/20.6.627.
Pełny tekst źródłaKAUCIKAS, ALGIRDAS, and ROBERT WISBAUER. "NONCOMMUTATIVE HILBERT RINGS." Journal of Algebra and Its Applications 03, no. 04 (December 2004): 437–43. http://dx.doi.org/10.1142/s0219498804000964.
Pełny tekst źródłaAlajbegovic̀, Jusuf H., and Nikolai I. Dubrovin. "Noncommutative prüfer rings." Journal of Algebra 135, no. 1 (November 1990): 165–76. http://dx.doi.org/10.1016/0021-8693(90)90155-h.
Pełny tekst źródłaDubrovin, N. I. "NONCOMMUTATIVE PRÜFER RINGS." Mathematics of the USSR-Sbornik 74, no. 1 (February 28, 1993): 1–8. http://dx.doi.org/10.1070/sm1993v074n01abeh003330.
Pełny tekst źródłaWang, Jian, Yunxia Li, and Jiangsheng Hu. "Noncommutative G-semihereditary rings." Journal of Algebra and Its Applications 17, no. 01 (January 2018): 1850014. http://dx.doi.org/10.1142/s0219498818500147.
Pełny tekst źródłaGhorbani, A., and M. Naji Esfahani. "On noncommutative FGC rings." Journal of Algebra and Its Applications 14, no. 07 (April 24, 2015): 1550109. http://dx.doi.org/10.1142/s0219498815501091.
Pełny tekst źródłaMacKenzie, Kenneth W. "Polycyclic group rings and unique factorisation rings." Glasgow Mathematical Journal 36, no. 2 (May 1994): 135–44. http://dx.doi.org/10.1017/s0017089500030676.
Pełny tekst źródłaZabavskii, B. V. "Noncommutative elementary divisor rings." Ukrainian Mathematical Journal 39, no. 4 (1988): 349–53. http://dx.doi.org/10.1007/bf01060766.
Pełny tekst źródłaGatalevich, A. I., and B. V. Zabavs'kii. "Noncommutative elementary divisor rings." Journal of Mathematical Sciences 96, no. 2 (August 1999): 3013–16. http://dx.doi.org/10.1007/bf02169697.
Pełny tekst źródłaRozprawy doktorskie na temat "Noncommutative rings"
Zhang, Yufei. "Orderings on noncommutative rings." Thesis, National Library of Canada = Bibliothèque nationale du Canada, 1998. http://www.collectionscanada.ca/obj/s4/f2/dsk2/tape15/PQDD_0013/NQ32804.pdf.
Pełny tekst źródłaPandian, Ravi Samuel. "The structure of semisimple Artinian rings." CSUSB ScholarWorks, 2006. https://scholarworks.lib.csusb.edu/etd-project/2977.
Pełny tekst źródłaNordstrom, Hans Erik. "Associated primes over Ore extensions and generalized Weyl algebras /." view abstract or download file of text, 2005. http://wwwlib.umi.com/cr/uoregon/fullcit?p3181118.
Pełny tekst źródłaRennie, Adam Charles. "Noncommutative spin geometry." Title page, contents and introduction only, 2001. http://web4.library.adelaide.edu.au/theses/09PH/09phr4163.pdf.
Pełny tekst źródłaLeroux, Christine M. "On universal localization of noncommutative Noetherian rings." Thesis, Northern Illinois University, 2013. http://pqdtopen.proquest.com/#viewpdf?dispub=3567765.
Pełny tekst źródłaCollier, Nicholas Richard. "On asymptotic stability of prime ideals in noncommutative rings." Thesis, University of Warwick, 2003. http://ethos.bl.uk/OrderDetails.do?uin=uk.bl.ethos.403145.
Pełny tekst źródłaBrandl, Mary-Katherine. "Primitive and Poisson spectra of non-semisimple twists of polynomial algebras /." view abstract or download file of text, 2001. http://wwwlib.umi.com/cr/uoregon/fullcit?p3024507.
Pełny tekst źródłaLow, Gordan MacLaren. "Injective modules and representational repleteness." Thesis, University of Glasgow, 1993. http://ethos.bl.uk/OrderDetails.do?uin=uk.bl.ethos.319776.
Pełny tekst źródłaBrazfield, Christopher Jude. "Artin-Schelter regular algebras of global dimension 4 with two degree one generators /." view abstract or download file of text, 1999. http://wwwlib.umi.com/cr/uoregon/fullcit?p9947969.
Pełny tekst źródłaRogozinnikov, Evgenii [Verfasser], and Anna [Akademischer Betreuer] Wienhard. "Symplectic groups over noncommutative rings and maximal representations / Evgenii Rogozinnikov ; Betreuer: Anna Wienhard." Heidelberg : Universitätsbibliothek Heidelberg, 2020. http://d-nb.info/1215758219/34.
Pełny tekst źródłaKsiążki na temat "Noncommutative rings"
Montgomery, Susan, and Lance Small, eds. Noncommutative Rings. New York, NY: Springer New York, 1992. http://dx.doi.org/10.1007/978-1-4613-9736-6.
Pełny tekst źródłaSusan, Montgomery, Small Lance W. 1941-, Mathematical Sciences Research Institute (Berkeley, Calif.), and Microprogram on Noncommutative Rings (1989 : Mathematical Sciences Research Institute), eds. Noncommutative rings. New York: Springer-Verlag, 1992.
Znajdź pełny tekst źródłaMcConnell, J. C. Noncommutative Noetherian rings. Chichester [West Sussex]: Wiley, 1988.
Znajdź pełny tekst źródłaMcConnell, J. C. Noncommutative Noetherian rings. Providence, R.I: American Mathematical Society, 2001.
Znajdź pełny tekst źródłaMcConnell, J. C. Noncommutative Noetherian rings. Chichester: Wiley, 1987.
Znajdź pełny tekst źródłaLam, T. Y. A first course in noncommutative rings. 2nd ed. New York: Springer, 2001.
Znajdź pełny tekst źródłaGoodearl, K. R. An introduction to noncommutative Noetherian rings. 2nd ed. Cambridge, U.K: Cambridge University Press, 2004.
Znajdź pełny tekst źródłaGoodearl, K. R. An introduction to noncommutative noetherian rings. 2nd ed. Cambridge, U.K: Cambridge Univeristy Press, 2004.
Znajdź pełny tekst źródłaDougherty, Steven, Alberto Facchini, André Leroy, Edmund Puczyłowski, and Patrick Solé, eds. Noncommutative Rings and Their Applications. Providence, Rhode Island: American Mathematical Society, 2015. http://dx.doi.org/10.1090/conm/634.
Pełny tekst źródłaConnes, Alain. Noncommutative geometry. San Diego: Academic Press, 1994.
Znajdź pełny tekst źródłaCzęści książek na temat "Noncommutative rings"
Shafarevich, Igor R. "Noncommutative Rings." In Encyclopaedia of Mathematical Sciences, 61–74. Berlin, Heidelberg: Springer Berlin Heidelberg, 2005. http://dx.doi.org/10.1007/3-540-26474-4_8.
Pełny tekst źródłaBokhut’, L. A., I. V. L’vov, and V. K. Kharchenko. "Noncommutative Rings." In Encyclopaedia of Mathematical Sciences, 1–106. Berlin, Heidelberg: Springer Berlin Heidelberg, 1991. http://dx.doi.org/10.1007/978-3-642-72899-0_1.
Pełny tekst źródłaBrungs, H. H. "Noncommutative Valuation Rings." In Perspectives in Ring Theory, 105–15. Dordrecht: Springer Netherlands, 1988. http://dx.doi.org/10.1007/978-94-009-2985-2_10.
Pełny tekst źródłaWarfield, R. B. "Noncommutative localized rings." In Lecture Notes in Mathematics, 178–200. Berlin, Heidelberg: Springer Berlin Heidelberg, 1986. http://dx.doi.org/10.1007/bfb0099512.
Pełny tekst źródłaKnapp, Anthony W. "Modules over Noncommutative Rings." In Basic Algebra, 553–91. Boston, MA: Birkhäuser Boston, 2006. http://dx.doi.org/10.1007/978-0-8176-4529-8_10.
Pełny tekst źródłaShafarevich, Igor R. "Modules over Noncommutative Rings." In Encyclopaedia of Mathematical Sciences, 74–79. Berlin, Heidelberg: Springer Berlin Heidelberg, 2005. http://dx.doi.org/10.1007/3-540-26474-4_9.
Pełny tekst źródłaKeeler, Dennis S. "The Rings of Noncommutative Projective Geometry." In Advances in Algebra and Geometry, 195–207. Gurgaon: Hindustan Book Agency, 2003. http://dx.doi.org/10.1007/978-93-86279-12-5_17.
Pełny tekst źródłaAkalan, Evrim, and Hidetoshi Marubayashi. "Multiplicative Ideal Theory in Noncommutative Rings." In Springer Proceedings in Mathematics & Statistics, 1–21. Cham: Springer International Publishing, 2016. http://dx.doi.org/10.1007/978-3-319-38855-7_1.
Pełny tekst źródłaFacchini, Alberto. "Commutative Monoids, Noncommutative Rings and Modules." In New Perspectives in Algebra, Topology and Categories, 67–111. Cham: Springer International Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.1007/978-3-030-84319-9_3.
Pełny tekst źródłaGanchev, Alexander. "Fusion Rings and Tensor Categories." In Noncommutative Structures in Mathematics and Physics, 295–98. Dordrecht: Springer Netherlands, 2001. http://dx.doi.org/10.1007/978-94-010-0836-5_23.
Pełny tekst źródłaStreszczenia konferencji na temat "Noncommutative rings"
MORI, IZURU. "NONCOMMUTATIVE PROJECTIVE SCHEMES AND POINT SCHEMES." In Proceedings of the International Conference on Algebras, Modules and Rings. WORLD SCIENTIFIC, 2006. http://dx.doi.org/10.1142/9789812774552_0014.
Pełny tekst źródłaBergamaschi, Flaulles Boone, and Regivan H. N. Santiago. "Strongly prime fuzzy ideals over noncommutative rings." In 2013 IEEE International Conference on Fuzzy Systems (FUZZ-IEEE). IEEE, 2013. http://dx.doi.org/10.1109/fuzz-ieee.2013.6622346.
Pełny tekst źródłaElhassani, Mustapha, Aziz Boulbot, Abdelhakim Chillali, and Ali Mouhib. "Fully homomorphic encryption scheme on a nonCommutative ring R." In 2019 International Conference on Intelligent Systems and Advanced Computing Sciences (ISACS). IEEE, 2019. http://dx.doi.org/10.1109/isacs48493.2019.9068892.
Pełny tekst źródła