Про нас

Grafiati – це сервіс автоматичного оформлення бібліографічних посилань і створення списків використаних джерел.

Автори сайту Grafiati – команда укладачів словників «Kyiv Dictionary». Як активні учасники освітньо-наукового процесу, ми чудово розуміємо потреби студентів, аспірантів, школярів, науковців та інших осіб, що пишуть власні дослідження, наукові праці, реферати, дипломні роботи, дисертації і т. ін.

Завдяки використанню програмних алгоритмів ви можете не витрачати час на з’ясування нюансів оформлення джерел за різними стандартами. Введіть прізвище, ім’я та по батькові автора, назву праці, місто й рік видання – і ми згенеруємо вам готове бібліографічне посилання за стандартами ДСТУ 8302:2015, ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК), APA, MLA.

Крім того, ви можете скористатися нашими каталогами й додати книжки, статті в журналах, дисертації тощо, не заповнюючи жодних даних.

Створені посилання й списки літератури зберігаються у вашому профілі, тому ви можете працювати з ними протягом тривалого часу, редагувати й коригувати, експортувати й копіювати.

Сьогодні доступні стандарти цитування – українські ДСТУ 8302:2015 і ДСТУ 7.1:2006 (ВАК) та міжнародні APA (7th ed.) і MLA (8th ed.) – у найновіших редакціях. У майбутньому сервіс дозволятиме конвертувати створені списки джерел і в міжнародні стандарти.

Витрачайте час на дослідження, а не на формальні аспекти його представлення: про це потурбуємося ми.