About us

Grafiati – це сервіс автоматичного оформлення бібліографічних посилань і створення списків використаних джерел.

Автори сайту Grafiati – команда укладачів словників «Kyiv Dictionary». Як активні учасники освітньо-наукового процесу, ми чудово розуміємо потреби студентів, аспірантів, школярів, науковців та інших осіб, що пишуть власні дослідження, наукові праці, реферати, дипломні роботи, дисертації і т. ін.

Завдяки використанню програмних алгоритмів ви можете не витрачати час на з’ясування нюансів оформлення джерел за різними стандартами. Введіть прізвище, ім’я та по батькові автора, назву праці, місто й рік видання, – і ми згенеруємо вам готове бібліографічне посилання за стандартом ВАК, наприклад:

Іваненко І. І. Основи термодинаміки / І. І. Іваненко, А. А. Андрійчук ; ред. П. П. Палій. – Київ : [б. в.], 2019. – 255 с.

Лише 1 клік – і Grafiati сконвертує посилання у стандарт ДСТУ 8302:2015:

Іваненко І. І., Андрійчук А. А. Основи термодинаміки / ред. П. П. Палій. Київ, 2019. 255 с.

Крім того, ви можете скористатися нашими каталогами й додати книжки, статті в журналах, дисертації тощо, не заповнюючи жодних даних.

Створені посилання й списки літератури зберігаються у вашому профілі, тому ви можете працювати з ними протягом тривалого часу, редагувати й коригувати, експортувати й копіювати.

Сьогодні доступні стандарти цитування – українські ДСТУ 8302:2015 і ДСТУ 7.1:2006 (ВАК). У майбутньому сервіс дозволятиме конвертувати створені списки джерел і в міжнародні стандарти.

Витрачайте час на дослідження, а не на формальні аспекти його представлення: про це потурбуємося ми.