Academic literature on the topic 'Англійська за професійним спрямуванням'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Англійська за професійним спрямуванням.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Англійська за професійним спрямуванням"

1

ТІЩЕНКО, Олена. "МОРСЬКА АНГЛІЙСЬКА МОВА В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ БЕЗПЕКИ МОРЕПЛАВСТВА." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1 (April 29, 2021): 346–53. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2021-1-1-346-353.

Full text
Abstract:
Англійська мова за професійним спрямуванням має значний вплив на формування сучасного фахівця морського транспорту. На сьогодні вона є одним із найважливіших засобів професійного спілкування фахівців морської галузі та є досить специфічною. У статті характеризуються особливості викладання іноземної мови в морських закладах вищої освіти; аналізується зміст дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням»; розглядається значення викладання цієї навчальної галузі з метою забезпечення безпеки мореплавства, дається визначення термінів «професійно орієнтована англійська мова» (ESP), «для навчальних/академічних цілей» (English for Academic Purposes) і «для професійних цілей» (English for Occupational Purposes). Ключові слова: професійно орієнтована англійська мова, англійська мова для навчальних/академічних цілей, безпека в мореплавстві, судноводіння, непорозуміння.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Усик, Людмила, Вікторія Чорна, and Олена Петухова. "ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СТУДЕНТІВ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ." Ukrainian Educational Journal, no. 3 (September 24, 2021): 51–57. http://dx.doi.org/10.32405/2411-1317-2021-3-51-57.

Full text
Abstract:
У статті досліджено іншомовну професійну компетентність студентів у процесі вивчення англійської мови за професійним спрямуванням. Розглянуто вітчизняний та європейський досвід діагностики іншомовної професійної компетентності студентів у процесі вивчення англійської мови за професійним спрямуванням. Детально проаналізовано професійну компетентність студентів. Важливим є оцінювання рівня професійної компетентності студентів у процесі вивчення англійської мови за професійним спрямуванням. Висвітлено теоретичні та методологічні аспекти діагностики іншомовної професійної компетентності студентів у процесі вивчення англійської мови за професійним спрямуванням.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ляшенко, Уляна. "Формування професійних цінностей курсантів морських навчальних закладів засобами англійської мови (за професійним спрямуванням)." Освітній вимір 42 (November 13, 2014): 46–50. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v42i0.2791.

Full text
Abstract:
Ляшенко У. І. Формування професійних цінностей курсантів морських навчальних закладів засобами англійської мови (за професійним спрямуванням). У статті розглядається проблема формування професійних цінностей курсантів морських навчальних закладів засобами англійської мови (за професійним спрямуванням); акцентується увага на етапах формування професійних цінностей; визначено найбільш сприятливі умови для ефективного формування професійних цінностей курсантів морських навчальних закладів освіти; доведено, що найбільш ефективному формуванню професійних цінностей курсантів сприятиме впровадження етапів їх формування на заняттях з англійської мови (за професійним спрямуванням).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Kolodnytska, O. D. "ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОЇ МОТИВАЦІЇ ДО ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ (ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ) У СТУДЕНТІВ МЕДИЧНИХ ВНЗ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І МЕТОДІВ НАВЧАННЯ." Медична освіта, no. 4 (September 24, 2018): 52–55. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2018.4.9197.

Full text
Abstract:
Мета роботи – з’ясувати особливості формування позитивної мотивації до вивчення англійської мови (за професійним спрямуванням) у студентів медичних ВНЗ за допомогою інтерактивних технологій і методів навчання. Основна частина. У статті обґрунтовано ефективність застосування інтерактивних технологій і методів навчання у поєднанні з традиційними в процесі формування позитивної мотивації до вивчення англійської мови (за професійним спрямуванням) у студентів медичних ВНЗ. З’ясовано рівень сформованості позитивної мотивації до вивчення англійської мови (за професійним спрямуванням) у студентів-медиків за допомогою інтерактивних технологій і методів навчання. Висновок. Вміле використання інтерактивних методів і технологій у поєднанні з традиційними сприяє формуванню позитивної мотивації до вивчення англійської мови (за професійним спрямуванням) студентами медичних ВНЗ, їхній якісній фаховій іншомовній підготовці, розвиває професійні уміння на навички, активізує творчий потенціал, підвищує зацікавленість навчальною дисципліною.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кощук, Вікторія. "ФОРМУВАННЯ ІНШОМОВНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ У СТУДЕНТІВ АВТОТРАНСПОРТНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ." Інноватика у вихованні 1, no. 12 (November 21, 2020): 269–75. http://dx.doi.org/10.35619/iiu.v1i12.316.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено практичний аспект реалізації проблеми формування іншомовної професійної комунікативної компетенції у студентів автотранспортного фахового коледжу у процесі вивчення англійської мови з досвіду роботи викладача вищої категорії Кощук В.М. З’ясовано, що комунікативна компетентність передбачає уміння співрозмовників співвідносити мовленнєве висловлювання з цілями і ситуацією спілкування, розуміння взаємостосунків між тими, хто спілкується, а також уміння правильно організувати мовленнєве спілкування з урахуванням культурних. Наведено приклади формування іншомовної професійної комунікативної компетенції у студентів автотранспортного фахового коледжу засобами навчальних дисциплін «Англійська мова», «Англійська мова за професійним спрямуванням», «Англійська мова (спецкурс)», що своєю чергою передбачають роботу з інформаційними ресурсами, розвиток мовлення на основі мовленнєвих ситуацій, дискусійних та рольових ігор, драматизації, роботи у режимі студент - студент тощо. Розкрито зміст позааудиторної діяльності з англійської мови у контексті формування іншомовної професійної комунікативної компетенції, що передбачає удосконалення умінь і навичок професійного мовлення відповідно до рівня В1, і ґрунтується на роботі гуртка «Think English».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

ЛИКТЕЙ, Людмила. "РОЗВИТОК МЕТОДИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН ЧЕРЕЗ ДИСТАНЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ." Освітні обрії 50, no. 1 (March 15, 2020): 66–69. http://dx.doi.org/10.15330/obrii.50.1.66-69.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано зміст методичної компетентності викладачів гуманітарних дисциплін педагогічних коледжів. Висвітлено основні методичні підходи щодо викладання навчальних дисциплін: методика української мови, українська мова за професійним спрямуванням, основи культури і техніки мовлення, сучасна українська мова, дитяча література з методикою навчання, іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська, німецька, польська) тощо. Визначено роль методичної компетентності у професійному зростанні викладачів, котрі активно застосовують дистанційні та інноваційні технології навчання. Окреслено особливості впровадження дистанційних технологій навчання в сучасну систему освіти. Подано погляди науковців щодо впливу дистанційних технологій навчання на розвиток методичної компетентності викладачів гуманітарних дисциплін. Особливу увагу приділено питанню викладання навчальних дисциплін у педагогічних коледжах, їх обсягу, структурі і якості знань, умінь та навичок, що надаються дистанційно.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Дніпровська, Тетяна, and Ольга Кондрашова. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРОЕКТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У НАВЧАННІ МАЙБУТНІХ ІНЖЕНЕРІВ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 17, no. 2 (January 26, 2020): 139–52. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v17i2.37.

Full text
Abstract:
Зазначено, що нагальна потреба реформування українського суспільства вимагає створення нових соціально-економічних умов для розвитку освіти та науки країни.Визначено, що педагогічна технологія це процес створення адекватної до потреб і можливостей особистості і суспільства теоретично обґрунтованої навчально-виховної системи соціалізації, особистісного й професійного розвитку та саморозвитку людини в освітній установі, яка, внаслідок упорядкованих професійних дій педагога при оптимальності ресурсів і зусиль всіх учасників освітнього процесу, гарантовано забезпечує ефективну реалізацію свідомо визначеної освітньої мети.Проектна технологія у навчанні майбутніх інженерів англійської мови за професійним спрямуванням покликана сприяти переведенню практичної діяльності на шлях попереднього проектування майбутніх професійних функцій та наступного поетапного свідомого засвоєння знань; формуванню системи дидактичних завдань і чіткої послідовності їх розв’язання; визначенню й обґрунтуванню мети їх професійної підготовки, особистісного й професійного зростання; поєднанню трьох аспектів у дидактичній технології, що забезпечує єдність теорії та практики їх професійної підготовки (науковий, процесуально-описовий, процесуально-дієвий рівні); визнанню основою дидактичної технології теоретичного й технічного інструментаріїв як сукупності цілей, форм, методів, прийомів, засобів, навчально-виховних заходів.Основними видами проектів при навчанні майбутніх інженерів англійській мові за професійним спрямуванням у ЗВО були: інформаційні проекти з технічної галузі, що спрямовані на збір, аналіз та узагальнення інформації технічної сфери; творчі проекти, що спрямовані на розвиток лінгвістичних умінь професійної спрямованості, творчих здібностей студентів; прикладні проекти, що мають чіткі соціальні інтереси; мають чітку структуру, сценарій, розподілені ролі в діадах.Пілотажне дослідження показало, що в ЕГ студенти були більш мотивовані, зацікавлені завданнями проектів, пошуком англомовного матеріалу професійного спрямування, творчою роботою в парах та відповідально ставилися до презентацій
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ТІЩЕНКО, Олена. "МІЖДИСЦИПЛІНАРНА ІНТЕГРАЦІЯ ЯК УМОВА ФОРМУВАННЯ МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ В МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ МОРСЬКОЇ ГАЛУЗІ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1 (April 2020): 452–59. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-1-452-459.

Full text
Abstract:
Міждисциплінарний підхід в освітньому просторі має значну кількість переваг, які зумовлюють необхідність його застосування в морських закладах вищої освіти під час вивчення дисципліни «Англійська мова (за професійним спрямуванням)». У статті проаналізовано можливості впровадження міждисциплінарної інтеграції як важливої дидактичної умови формування міжкультурної компетентності майбутніх фахівців морської галузі. Акцентовано увагу, що це послідовний процес зміни особистості в процесі опанування комплексу дисциплін, спрямований на розвиток здатностей пізнавати, описувати, оцінювати, перетворювати навколишню дійсність, ефективно спілкуватися засобами іноземної мови в іншомовній дискусійній діяльності. У роботі описано реалізацію принципів професійної спрямованості, наочності, соціокультурної та міжкультурної взаємодій у межах міждисциплінарного підходу. Ключові слова: педагогічні умови, міждисциплінарна інтеграція, дидактичні принципи навчання, професійна компетентність, фахівці морської галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шестопалова, Світлана. "ФОРМУВАННЯ ІНШОМОВНОЇ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ У МАГІСТРІВ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ." Науковий вісник: Державне управління, no. 2(8) (July 5, 2021): 185–205. http://dx.doi.org/10.32689/2618-0065-2021-2(8)-185-205.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена розкриттю питання формування іншомовної комунікативної компетенції у здобувачів другого (магістерського) рівня освіти за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування”. Розглянуто сутність понять “компетенція”, “іншомовна компетенція”, “комунікативний підхід”. Здійснено аналіз вітчизняної та зарубіжної літератури з питань якісної підготовки сучасних фахівців з державного управління та адміністрування. Обґрунтовано важливість розвитку комунікативної компетенції та необхідність вивчення магістрами з публічного управління та адміністрування іноземних мов в цьому контексті. Зазначено, що комунікативно-орієнтоване навчання іноземної мови, в основі якого покладено комунікативний підхід, передбачає формування у слухачів іншомовної комунікативної компетенції, яка вважається сформованою, якщо слухачі використовують іноземну мову з метою самостійного отримання і розширення своїх знань і досвіду. Встановлено, що характер навичок та вмінь, пов’язаних з формуванням іншомовної комунікативної компетенції при вивченні іноземної (англійської) мови магістрами з публічного управління та адміністрування носить не лише комунікативно-орієнтований, але й професійно-спрямований характер. У дослідженні показані ефективні форми та методи навчання іноземної мови професійного спрямування, зокрема з використанням проєктних технологій, аудіо- та відеоматеріалів, у тому числі автентичних матеріалів. Проведено опитування у формі анкетування серед слухачів магістратури за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” та державних службовців, які проходили навчання з підвищення кваліфікації в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту (м. Київ). За результатами проведеного аналізу з’ясовано, що навчальна дисципліна “Іноземна (англійська) мова за професійним спрямуванням” є актуальною у наш час, слухачі виявляють бажання та розуміють необхідність вивчення мов для здійснення подальшої професійної діяльності або використання в різних життєвих ситуаціях, відмічають значне покращення свої знать за час навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Шалацька, Ганна Миколаївна. "Новітні підходи до викладання ділової іноземної мови за професійним спрямуванням: інформаційні технології." Освітній вимір 48 (May 11, 2016): 97–102. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v48i0.2399.

Full text
Abstract:
Шалацька Г. М. Новітні підходи до викладання ділової іноземної мови за професійним спрямуванням: інформаційні технології. У статті розглянуто питання методики викладання ділової іноземної мови за професійним спрямуванням студентам спеціальності «Інформаційні технології». Наведено приклади типових вправ та завдань для відпрацювання лексичного матеріалу, ситуацій ділового спілкування. Окреслено основні етапи роботи над засвоєнням матеріалу, призначеного для вивчення ділової англійської мови за професійним спрямуванням. Вказано на шляхи розширення світогляду студентів та мотивації їх самостійної роботи з предмета. Визначено перспективи подальших досліджень з цієї проблеми.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Англійська за професійним спрямуванням"

1

Фоміних, Н. Ю. "Відкриті освітні ресурси як засоби підтримки навчальної дисципліни "англійська мова за професійним спрямуванням"." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33282.

Full text
Abstract:
Сьогодні вища освіта змінюється за структурою і змістом, системою матеріально-технічного забезпечення, моделями організації навчально-виховного процесу, технологіями. У Національній доктрині розвитку освіти ХХІ століття задекларовано перехід від суто держаного управління освітою до державно-громадського. Реалізація цього положення потребує пошуку нових освітніх ресурсів вищими освітніми закладами. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33282
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ляшенко, Ірина Володимирівна, Ирина Владимировна Ляшенко, and Iryna Volodymyrivna Liashenko. "Basic Features of ESP." Thesis, Publishing House I. Ivanchenka, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/72723.

Full text
Abstract:
Стаття надає опис основних рис викладання англійської мови за професійним спрямуванням, розкриває компоненти і думки зарубіжних авторів.
Статья предоставляет описание основных черт преподавания английского языка по профессиональному направлению, раскрывает компоненты и мысли зарубежных авторов.
The article provides a description of the main features of teaching English in a professional manner, revealing the components and thoughts of foreign authors.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Отрощенко, Лариса Степанівна, Лариса Степановна Отрощенко, and Larysa Stepanivna Otroshchenko. "Використання освітнього підходу CLIL як інтеграція мовного та фахового навчання у немовних ВНЗ." Thesis, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/72873.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є визначення особливостей використання освітнього підходу CLIL у Сумському держевному університеті. Проаналізовано два головні напрями – викладання фахових дисциплін англійською та використання міждисциплінарної тематики у викладанні предметів. Представлено переваги та труднощі використання CLIL.
Целью исследования есть определение особенностей использования образовательного подхода CLIL в Сумском государственном университете. Проанализировано два основных направления - преподавание специальных дисциплин на английском языке и использование междисциплинарной тематики в преподавании предметов. Представлено преимущества и трудности использования CLIL.
The aim of this research is to define main peculiarities of CLIL approach implementation in Sumy state university. Two main directions have been analyzed: professional disciplines teaching in English and interdisciplinary subject matter usage while teaching «English as a foreign language» or ESP. Advantages and difficulties of CLIL usage have been presented.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бабушко, Світлана Ростиславівна. "Інтерактивні засоби навчання іноземної мови за професійним спрямуванням." Thesis, Вінницький національний технічний університет, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4979.

Full text
Abstract:
У публікації розкрито сутність інтерактивних засобів навчання та продемонстровано необхідність їх застосування у навчанні іноземної мови за професійним спрямуванням (ІМПС); наведено приклади таких інтерактивних засобів та окреслено принципи, на яких має базуватися навчання ІМПС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ходцева, Алла Олександрівна, Алла Александровна Ходцева, and Alla Oleksandrivna Khodtseva. "Особистісно орієнтований підхід до вивчення іноземної мови за професійним спрямуванням." Thesis, Національний транспортний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62948.

Full text
Abstract:
Автор розглядає одну з провідних тенденцій сучасної теорії і практики освіти -особистісно-орієнтований підхід, що передбачає становлення студента як активного суб’єкта навчальної та професійної діяльності.
The author reflects on the latest methodological developments, such as learner-centered approach, communicative language teaching and learning.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лисенко, Любов Володимирівна. "Особливості викладання іноземних мов за професійним спрямуванням у вищих мистецьких навчальних закладах." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13023.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Яременко, Людмила Миколаївна, Людмила Николаевна Яременко, and Liudmyla Mykolaivna Yaremenko. "Основні аспекти нейролінгвістичного програмування в межах курсу "Української мови за професійним спрямуванням"." Thesis, Видавництво СумДУ, 2004. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/22974.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Стеценко, В. В. "Визначення рівня мотивації у студентів при вивчені іноземної мови за професійним спрямуванням." Thesis, Видавництво СумДУ, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/20359.

Full text
Abstract:
Формування вмотивованості навчання є важливим компонентом у роботі викладача, який має можливість застосувати різні форми й методи, що сприяють формуванню не тільки пізнавального інтересу, але й забезпечують свідоме прагнення до навчання. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/20359
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Позднякова, Єлизавета Андріївна. "Наукові засади професійної підготовки майбутніх фахівців засобами іноземної мови." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3831.

Full text
Abstract:
Позднякова Є. А. Наукові засади професійної підготовки майбутніх фахівців засобами іноземної мови : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» / наук. керівник В. В. Овсяннікова. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 78 с.
UA : Робота викладена на 78 сторінках друкованого тексту, містить 1 таблицю. Перелік посилань включає 80 джерел. Об’єкт дослідження: іноземні мови в системі вищої освіти. Мета дослідження полягає в аналізі позицій іноземної мови в структурі професійної підготовки сучасного фахівця в системі вищої освіти України. Предмет дослідження: іноземні мови в структурі професійної підготовки студента. В роботі виявлено місце і статус дисципліни «іноземна мова» серед інших навчальних курсів у системі вищої освіти; проаналізовано специфіку іноземної мови як навчальної дисципліни; визначено головну мету і завдання викладання іноземних мов у закладах вищої освіти; досліджено особливості викладання іноземної мови на факультетах журналістики у закладах вищої освіти; експериментально досліджено та виявлено роль і значення іноземної мови у сфері інтересів майбутнього фахівця у галузі журналістики. Наукова новизна полягає в тому, що проведено аналіз статусу дисципліни «іноземна мова професійного спрямування» у структурі професійної підготовки фахівців у системі вищої освіти на прикладі студентів факультетів журналістики.
EN : The work is presented on 78 pages of printed text, contains 1 table. The list of references includes 80 sources. The object of the study: foreign languages in the system of higher education. The purpose of the study is to analyze the positions of a foreign language in the structure of professional training of modern specialists in the system of higher education in Ukraine. Subject of research: foreign languages in the structure of student training. The place and status of the discipline "foreign language" among other educational courses in the system of higher education are revealed in the work; the specifics of a foreign language as an academic discipline are analyzed; the main purpose and tasks of teaching foreign languages in higher education institutions are determined; the peculiarities of teaching a foreign language at the faculties of journalism in higher education institutions are studied; the role and significance of a foreign language in the sphere of interests of a future specialist in the field of journalism are experimentally researched and revealed. The scientific novelty is that the analysis of the status of the discipline "foreign language of professional orientation" in the structure of professional training in the system of higher education on the example of students of journalism.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Англійська за професійним спрямуванням"

1

Кузьменко, А. О. Збірник тренінгових вправ та задач з англійської мови за професійним спрямуванням (Психологія). Дніпро: Середняк Т.К., 2018.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кузьменко, А. О. Збірник тренінгових вправ та задач з англійської мови за професійним спрямуванням (Психологія). Дніпро: Середняк Т.К., 2018.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кузьменко, А. О. Збірник тренінгових вправ та задач з англійської мови за професійним спрямуванням (Психологія). Дніпро: Середняк Т.К., 2018.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Чорненький, Я. Я. Українська мова (за професійним спрямуванням). Ділова українська мова. Київ: Центр навчальної літератури, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Чорненький, Я. Я. Українська мова (за професійним спрямуванням). Ділова українська мова. Київ: Центр навчальної літератури, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Августюк, Марія. Vocabulary Builder Quiz Supplement. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2020. http://dx.doi.org/10.25264/30.11.2020.

Full text
Abstract:
Навчальний посібник «Vocabulary Builder Quiz Supplement» iз навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» призначений для студентів факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» (рівень вищої освіти: другий (магістерський); освітньо-професійна програма «Історія та археологія»; спеціальність 032 Історія та археологія; ОПП «Історія та археологія») очної (денної) форми навчання. Посібник містить програму навчальної дисципліни, тестові завдання на засвоєння лексичного матеріалу, список питань до заліку, список тем самостійного опрацювання студентами матеріалу занять, список рекомендованої літератури до курсу, а також пропоновані інформаційні ресурси в Інтернет для перегляду відео відповідно до матеріалу, що вивчається.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шарманова, Н. М. Мова професійного спілкування. КНУ, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/372.

Full text
Abstract:
У навчальному посібнику представлено систему теоретичної і практичної підготовки майбутнього фахівця з курсу “Українська мова (за професійним спрямуванням)”. Задля поглиблення студентами знань з української мови з урахуванням профілю підготовки та специфіки використання у професійній діяльності основних засад культури фахової мови подано теоретичний і практичний блоки. Розроблений за кредитно-модульною системою посібник передбачає підвищення загального мовного рівня майбутнього спеціаліста, розширення й удосконалення знань з ділового усного й писемного мовлення, допомогу в оволодінні мовною культурою професійного спілкування як складовою загальнонаціональної культури. Навчальний посібник призначений для студентів, викладачів вищих навчальних закладів, усіх, хто цікавиться проблемами мови й фахової мовної комунікації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Англійська за професійним спрямуванням"

1

Вайнагій, Т. М. "Особливості впровадження інтегрованого предметно-мовного підходу у методику навчання англійської мови за професійним спрямуванням майбутніх лікарів у полінаціональних групах." In CHALLENGES OF PHILOLOGICAL SCIENCES, INTERCULTURAL COMMUNICATION AND TRANSLATION STUDIES IN UKRAINE AND EU COUNTRIES. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-90-7-78.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сіліщенко, О. П., and Ю. В. Лосєва. "Функціювання компетентнісного підходу на заняттях з іноземної мови за професійним спрямуванням." In PHILOLOGICAL SCIENCES, INTERCULTURAL COMMUNICATION AND TRANSLATION STUDIES: AN EXPERIENCE AND CHALLENGES. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-073-5-2-73.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Житар, Ірина, and Тетяна Матвійчук. "ВИКОРИСТАННЯ ПЛАТФОРМИ CLASSTIMЕ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ (ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ)." In DÉBATS SCIENTIFIQUES ET ORIENTATIONS PROSPECTIVES DU DÉVELOPPEMENT SCIENTIFIQUE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-05.02.2021.v4.05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Чорновол, Г. В. "Компетентнісний підхід до формування мовної особистості фахівця на заняттях з української мови за професійним спрямуванням." In Психолого-педагогічні проблеми становлення сучасного фахівця. ХОГОКЗ, 2018. http://dx.doi.org/10.26697/9786177089017.2018.123.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Піць, Леся, Галина Гальович, and Дмитро Піць. "ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ ТА ІНТЕРЕСУ У СТУДЕНТІВ ПРИ ВИВЧЕННІ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ) В КОЛЕДЖІ." In ФОРМУВАННЯ СУЧАСНОЇ НАУКОВОЇ ДУМКИ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/31.01.2020.14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Боть, Л. П., О. М. Красовська, and В. М. Руденко. "Вивчення лексичних норм української мови іноземними студентами в процесі викладання курсу «Українська мова за професійним спрямуванням»." In PHILOLOGICAL SCIENCES, INTERCULTURAL COMMUNICATION AND TRANSLATION STUDIES: AN EXPERIENCE AND CHALLENGES. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-073-5-2-63.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Нестеренко, Л. О. "Вимоги до застосування окремих елементів психологічних тренінгів у процесі викладання іноземної мови за професійним спрямуванням у ЗВО." In MODERN EUROPEAN PSYCHOLOGICAL AND PEDAGOGICAL EDUCATION. THE DEVELOPMENT OF A CREATIVE LEARNING ENVIRONMENT. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-146-6-30.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Черчата, Л. М. "Тестовий контроль аудитивних умінь студентів немовних спеціальностей ЗВО у процесі вивчення дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням»)." In THE ISSUES OF MODERN PHILOLOGY AND CREATIVE METHODS OF TEACHING A FOREIGN LANGUAGE IN THE EUROPEAN EDUCATION SYSTEM. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-180-0-54.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Штефан, Ірина. "ВИКОРИСТАННЯ ЕСЕ ЯК СПОСОБУ РОЗВИТКУ КРЕАТИВНОСТІ ТА ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ СТУДЕНТІВ НЕМОВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ НА ЗАНЯТТЯХ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ." In WISSENSCHAFTLICHE ERGEBNISSE UND ERRUNGENSCHAFTEN: 2020. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/25.12.2020.v3.11.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography