Academic literature on the topic 'Банківські прибутки'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Банківські прибутки.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Банківські прибутки"

1

Бондаренко, П. В., В. Г. Бондаренко та О. О. Захаренко. "ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ ТА ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОГО РЕЗУЛЬТАТУ БАНКУ". Підприємництво та інновації, № 12 (3 липня 2020): 174–79. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/12.30.

Full text
Abstract:
Кожна банківська установа прагне отримати позитивний фінансовий результат, який виступає критерієм успішності управління комерційним банком. Отриманий прибуток комерційного банку безпосередньо пов’язаний з його ефективною діяльністю. Зростання прибутку впливає як на саму банківську установу, так і на вкладників, адже є запорукою їхнього фінансового добробуту. Держава також зацікавлена в отриманні позитивного фінансового результату банку, оскільки сплачена банком сума податку на прибуток є джерелом доходів бюджету. Таким чином, прибуток відображає інтереси держави, клієнтів та персоналу банків. Тому дослідження формування та управління фінансовим результатом комерційного банку є досить актуальним питанням, оскільки від одержаного банком прибутку залежить забезпечення реальних конкурентних переваг на ринку банківських послуг та ефективність його діяльності саме в умовах економічної кризи. Тому це питання є досить актуальним для економіки України загалом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нагорний, П. Д., та В. В. Смаль. "ВПЛИВ СТРУКТУРИ КРЕДИТНОГО ПОРТФЕЛЯ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ КРЕДИТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ БАНКУ". Трансформаційна економіка, № 1 (06) (26 квітня 2024): 43–47. http://dx.doi.org/10.32782/2786-8141/2024-6-8.

Full text
Abstract:
Не дивлячись на активне впровадження комерційними банками нових продуктів, основаних на використанні цифрових технологій, на сьогодні основним джерелом формування банківських доходів є здійснення кредитних операцій. Саме тому, одним із головних завдань, яке на сьогодні має стояти перед банківським менеджментом, є ефективне управління його кредитним портфелем. За умов високого ступеня невизначеності на фінансовому ринку, посилення конкуренції на ринку кредитування суб’єктів малого та середнього бізнесу як основного постачальника кредитних послуг особливої актуальності набуває проблема управління банківським кредитуванням таких суб’єктів господарювання. Залишаючись основним споживачем кредитних пропозицій комерційних банків галузевий портфель, в який входить малий та середній бізнес, є визначальний як в питаннях ризиків так і дохідності для кредиторів. Відповідно, формування цього портфеля, а також управління ним є суттєвим для комерційного банку. Досвід розвинених країн світу стверджує, що малий та середній бізнес відіграє надзвичайно важливу велику роль в їхніх національних економіках, рівень його розвитку визначає економічний розвиток країни, насичення ринку якісними товарами, можливість створення нових робочих місць, тобто забезпечує вирішення багатьох економічних, соціальних та інших проблем. Саме тому, малий та середній бізнес вже тривалий час як став домінуючим сектором економіки за чисельністю та обсягами виробництва у провідних країнах світу. Кредитування для комерційного банку – це головний вид його господарської діяльності, який забезпечує йому основну частину доходу та, відповідно, прибутку. Воно відображає економічну сутність самої банківської діяльності та є однією з визначальних функцій банківської установи. На сьогодні для комерційних банків важливим є ефективно здійснювати контроль та управління кредитною діяльністю банку, а саме оцінкою кредитного портфеля, адже кредитна діяльність приносить основні прибутки банківській установі. Головною метою управління кредитною діяльністю комерційного банку є підвищення її ефективності та надійності й одержання на цій основі більшої суми прибутку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Повод, Т. М. "ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ РЕСУРСНОЇ БАЗИ БАНКІВ: СУТНІСТЬ ТА ЗНАЧЕННЯ". Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, № 16 (30 червня 2013): 236–43. http://dx.doi.org/10.32782/2708-0366/2023.16.31.

Full text
Abstract:
У статті проведено ґрунтовне дослідження та проаналізовано основні теоретичні підходи до визначення сутності ресурсної бази банків, більш детальніше розглянуто такі поняття як «ресурси банку», «фінансові ресурси банку», «банківські ресурси» та узагальнено особливості досліджуваних дефініцій. На основі певних переваг та недоліків вивчено існуючі підходи та визначення сутності ресурсної бази банку. Проведений аналіз наукових підходів дозволив узагальнити ознаки, за якими можна класифікувати банківські ресурси. Встановлено значення фінансових ресурсів у діяльності банку. Приділено увагу доцільності розгляду ресурсної бази банку як у мікроекономічному, так і у макроекономічному напряму. Зроблено висновок, що структура ресурсної бази окремих банків є індивідуальною і в основному залежить від ступеня спеціалізації банку, стану його кредитних ресурсів та інших чинників. Визначено, що до банківських можна віднести всі ресурси які використовуються банківською установою для кредитування, інвестування та проведення інших активних операцій. Охарактеризовано сукупні ресурси банківської системи як спеціалізоване економічне поняття, що дозволяє розглядати сукупність фінансових відносин, пов’язаних із створенням, розподілом і використанням коштів банківською системою на макроекономічному рівні. Узагальнено, визначення «ресурсна база банку» як сукупності різних форм та видів ресурсів для забезпечення виконання стратегічної мети і оперативних цілей банку, тому що акумульовані банком кошти є фінансовою базою його діяльності. Досліджено формування ресурсної бази за формою ресурсів та визначено значні переваги щодо її формування за допомогою участі банку у фінансово-промисловій групі. Головною передумовою ефективного функціонування банків та їх фінансової стійкості є стабільність і достатність їх ресурсної бази. Зроблено висновки, що ресурсну базу банку можна розглядати те тільки з традиційної точки зору концентрації капіталу банку, але й з загальноекономічної точки зору, як основу всієї банківської діяльності, бо від формування ресурсної бази напряму залежить розмір прибутку банківської установи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Зарічна, Надія. "ФОРМАЛІЗАЦІЯ ТЕНДЕНЦІЙ РОВИТКУ ТА ФІНАНСОВОЇ СТІЙКОСТІ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ". Сталий розвиток економіки, № 1(48) (15 лютого 2024): 214–19. http://dx.doi.org/10.32782/2308-1988/2024-48-30.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальним питанням дослідження тенденцій розвитку та фінансової стійкості банківської системи України в кризових умовах спричинених повномасштабним вторгненням росії. У статті проаналізовано макроекономічне середовище, в якому провадять роботу вітчизняні банківські установи та визначено ризики, які безпосередньо впливають на результативність їхньої діяльності. Досліджено обсяги прибутків банків в період воєнного стану і до його початку. Визначено топ-10 банків за розміром чистого прибутку в загальному прибутку всіх банків країни. Розглянуто зміни у Податковий кодекс щодо оподаткування надприбутків банків, виділено позитивні аспекти. Представлено результати оцінювання фінансової стійкості банківської системи України, складено рейтинг стійкості та надійності банків у 2020-2023 рр. На основі макроекономічного прогнозу продемонстровано альтернативні сценарії (позитивний і негативний) достатності основного капіталу банків у прогнозних періодах 2024-2026 рр.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Dolinskyi, Leonid, та Maksym Zabashtanskyi. "ФІНАНСОВІ ВАЖЕЛІ АКТИВІЗАЦІЇ КРЕДИТНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ В УКРАЇНІ". PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, № 3 (19) (2019): 321–29. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-3(19)-321-329.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано сучасний стан та перспективи розвитку кредитно-інвестиційної діяльності банківських установ в Україні. Проведено статистичний та кореляційний аналіз впливу динаміки показників банківської кредитно-інвестиційної діяльності на темпи зростання валового внутрішнього продукту країни. Визначено, що ключовими проблемами, що заважають активізації банківських кредитно-інвестиційних операцій, є проблемна заборгованість та дефолти за борговими зобов’язаннями. З метою ефективного розвитку банківської діяльності запропоновано запровадження механізмів управління дохідністю та ризиком кредитно-інвестиційних операцій у межах комплексної системи ризик-менеджменту банківських установ. Показано, що ефективно функціонуюча система ризикменеджменту кредитно-інвестиційної діяльності має максимально точно класифікувати потенційні об’єкти капіталовкладень таким чином, щоб банківська установа якнайменше наражалася на прямі фінансові збитки та при цьому якнайменше втрачала потенційні прибутки. Стверджується, що активізація кредитно-інвестиційної діяльності – це глобальне завдання, що має вирішуватися на рівні державної політики, а отже, потребує розробки відповідного фінансового механізму. Стосовно фінансових важелів цього механізму, ключовим в активізації кредитно-інвестиційної діяльності має стати підвищення ефективності кредитно-інвестиційних операцій за рахунок оптимізації процесів аналізу, оцінювання та управління дохідністю та ризиком боргових інструментів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сочка, Катерина, Габріелла Лоскоріх та Вікторія Макарович. "Функціонування банківської системи України в умовах воєнного стану: фінансовий та податковий аспекти". Acta Academiae Beregsasiensis. Economics, № 7 (8 жовтня 2024): 251–64. http://dx.doi.org/10.58423/2786-6742/2024-7-251-264.

Full text
Abstract:
У статті досліджено динаміку окремих фінансових показників діяльності банківської системи України (доходи, витрати, чистий прибуток (збиток)) після початку повномасштабних військових дій. Узагальнено основні адміністративні та індикативні інструменти грошово-кредитної політики Національного банку України, які дозволили забезпечити відносну стійкість функціонування банківської сфери у цей період. Вивчено динаміку складу та структури доходів вітчизняного банківського сектору (процентні, комісійні та інші), проаналізовано чинники їх зростання, зокрема, за рахунок кредитування бізнесу, відновлення комісійних доходів, інвестицій у депозитні сертифікати НБУ та інші високодохідні цінні папери, зменшення відрахувань у резерви. Досліджено складові видатків банківських установ (процентні, комісійні, загальні адміністративні, відрахування в резерви, податок на прибуток, інші), проаналізовано окремі чинники впливу на зміну їх структури протягом періоду аналізу. Вивчено динаміку доходів державного бюджету України за період дослідження та проаналізовано місце банківського сектору України у формуванні його доходів, як шляхом перерахування частини доходу до бюджету (для НБУ), так і оподаткування прибутку (для фінансових корпорацій). З огляду на стабільну прибутковість банківського сектору країни впродовж періоду аналізу, обґрунтовано вимушену доцільність збільшення ставки податку на прибуток банківських установ для зменшення дефіциту державного бюджету України у поточному періоді. Акцентовано увагу на необхідності подальшого підвищення ефективності показників діяльності банківського сектору України як за рахунок оптимізації видатків, в т.ч. через активне запровадження он-лайн послуг, так і розширенням пропозиції банківських послуг, роботу з непрацюючими кредитами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Внукова, Наталія, та Олена Сиплива. "Оцінка динаміки змін сучасного стану банківської системи України". Acta Academiae Beregsasiensis. Economics, № 5 (27 червня 2024): 281–92. http://dx.doi.org/10.58423/2786-6742/2024-5-281-292.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено дослідженню динаміки змін сучасного стану банківської системи України. Метою роботи є аналіз ключових показників діяльності банків, таких, як активи, пасиви, капітал, прибутки та витрати, а також динаміка їх змін протягом останніх років. У роботі здійснено аналіз основних фінансових показників, розраховано додаткові співвідношення. За результатами дослідження встановлено, що між активами та пасивами, доходами та витратами існує тісний зв’язок. Даний аналіз показує динаміку, як змінюється фінансовий стан банківської системи України за 2018-2022 рр., та з чим пов’язані дані зміни. Проведений аналіз дав змогу визначити, як падіння або зростання тих, чи інших показників впливає на стійкість та ефективність роботи банків, та який вплив це має на економічну ситуації в країні в цілому. Встановлено, що значення досліджуваних показників мали динаміку як до зниження, так і до зростання, що потребує додаткового дослідження та виявлення причин таких змін. Так як банківська система України стає більш стійкою та прибутковою, подальші дослідження цієї теми можуть сприяти кращому зрозумінню факторів, що впливають на розвиток банківської системи України. Результати даного дослідження можна використати для моніторингу та регулювання банківської системи, для розробки нових методів аналізу та прогнозування розвитку банківської системи, а також для підготовки фахівців у сфері банківської справи та фінансів, або ж для підвищення фінансової грамотності населення. Подальші дослідження будуть спрямовані на дослідження конкуренції на банківському ринку України, вивчення інновацій в банківській системі та аналізу ризиків, з якими стикається банківська система. Перспективні дослідження цієї теми можуть бути пов’язані із визначенням факторів впливу на її розвиток в умовах воєнного стану і обмеженості діяльності, розробленням рекомендацій з удосконалення для підвищення стійкості банківської системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Сімаченко, Олена, та Василь Орлов. "СТРАТЕГІЧНІ АСПЕКТИ РОЗБУДОВИ БАНКІВСЬКОЇ УСТАНОВИ". Grail of Science, № 22 (1 грудня 2022): 52–56. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.25.11.2022.06.

Full text
Abstract:
Визначено стратегічні аспекти розбудови банківської системи, висвітлено сутність стратегічного управління, перелічено існуючі види стратегії і надана характеристика стратегії, що викликана амбіціями та технології її реалізації в банківській установі. Розглянуті фактори впливу стратегії, стверджується, що отримання прибутку є основною метою стратегії. Важливою умовою ефективності банківської системи є удосконалення законодавства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бебко, Світлана Вікторівна, Катерина Олексіївна Шіковець та Валерій Михайлович Харлім. "СИСТЕМНО-СТРУКТУРНИЙ АНАЛІЗ ЯК ІНСТРУМЕНТ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРИВАТИЗАЦІЇ БАНКІВСЬКОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ". Journal of Strategic Economic Research, № 4 (17 грудня 2024): 19–27. https://doi.org/10.30857/2786-5398.2024.4.2.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено специфіку та ключові елементи системно-структурного аналізу як інструменту підвищення ефективності приватизації банківської сфери України. Констатовано основні типи структур та етапи системно-структурного аналізу, заснованого на принципах системного підходу. Проведено системно-структурний аналіз банківської сфери України. Розглянуто банківську систему України з урахуванням підготовки до приватизації банків з контрольним пакетом державної власності під час військового вторгнення, як сукупність взаємопов'язаних елементів, які взаємодіють між собою з метою досягнення певних цілей, зазначено її місію та роль. Визначено динаміку зміни кількості банків з 2017–2024 роки, банківську класифікацію, яка прийнята в Україні та структуру банківської системи України у 2024 році. На етапі групування елементів у підструктури проаналізовано статус системної важливості банків та їх прибутковість. При встановленні різних зв'язків і відносин між елементами, підструктурами і цілим розглянуто Укргазбанк та Сенс Банк як елементи цілого. Визначено, що Укргазбанк та Сенс Банк – два системні державні банки, які мають; 4% і 6% чистих активів відповідно; широку мережу відділень; 2,894 млн. та 1,548 млн вкладників; 3,44 та 3,43 загальний рейтинг; 12 та 13 місце серед усіх українських банків; 3,4 та 3,2 лояльність вкладників; 6 та 9 місце в ренкінгу по депозитах фізосіб; достатній регулятивний капітал; нерухомість та ліквідне майно. Отже, встановлено, що Укргазбанк та Сенс Банк – це державні банки, які мають: розвинену клієнтську базу, банківський бізнес, що працює і генерує прибуток, нерухомість, та достатньо відомий бренд на ринку України, саме тому вони є привабливими активами навіть в умовах воєнного часу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кретов, Д. Ю. "ВПЛИВ ЦИФРОВІЗАЦІЇ НА ДОХОДИ БАНКІВСЬКОГО СЕКТОРУ УКРАЇНИ". Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, № 21 (29 жовтня 2024): 86–93. http://dx.doi.org/10.32782/2708-0366/2024.21.8.

Full text
Abstract:
Сучасний етап розвитку суспільного життя супроводжується цифровізацію. Цифровізація охоплює усі області економіки, у тому числі і фінансово-кредитну сферу. Цифрова трансформація банківської діяльності проявляється в удосконаленні банківських бізнес-моделей, послуг, продуктів та способів взаємодії з клієнтами з використанням цифрових технологій, що веде до зростання прибутку. Стаття присвячена аналізу впливу процесів цифровізації в банківському секторі України на обсяги його доходів. Досліджено динаміку доходів банківської системи України за 2015–2023 роки, визначено тенденцію поступового зростання комісійних доходів банків. На основі аналізу структури доходів АТ КБ «Приватбанк» виявлено щорічне зростання комісійних доходів від нетрадиційних банківських операцій. Проведено прогнозування обсягу комісійних доходів банківської системи на найближчий час. Стверджується, що зростання комісійних доходів можливе завдяки подальшій поступовій цифровізації діяльності банків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Банківські прибутки"

1

Сиром'ятникова, Оксана Валеріївна, та Ю. О. Іванова. "Фінансові результати діяльності банку як об’єкт аналітичного дослідження". Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27795.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Волохова, Л. Ф. "Фактори впливу на прибутки банківської системи". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/61773.

Full text
Abstract:
Важливим напрямом аналізу банківського балансу є аналіз фінансових результатів, серед яких прибуток займає центральне місце.<br>An important aspect of the analysis of the balance sheet is the analysis of financial results, among which profit is central.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Альохін, Д. М. "Управління прибутком банківських установ в Україні". Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20141.

Full text
Abstract:
Альохін, Д. М. Управління прибутком банківських установ в Україні: магістерська робота : 072 Фінанси, банківська справа та страхування / Д. М. Альохін ; керівник роботи Лавров Р. В. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра фінансів, банківської справи та страхування. – Чернігів, 2020. – 78 с.<br>У першому розділі розкрито економічну сутність, види та класифікацію прибутку банку, визначено методичні підходи до управління прибутком банківських установ і нормативно-правове забезпечення управління прибутком банку в Україні. У другому розділі досліджено макроекономічну ситуацію прибутковості банківських установ України, надано фінансово-економічну характеристику діяльності АТ КБ “ПриватБанк”, проаналізовано обсяг, динаміку та структуру прибутку АТ КБ “ПриватБанк”. У третьому розділі вивчено світовий досвід організації управління прибутком банківських установ, запропоновано напрямки підвищення ефективності системи управління прибутком АТ КБ “ПриватБанк”, здійснено економіко-математичне обґрунтування запропонованих заходів. Практична цінність випускної кваліфікаційної роботи полягає в можливості використання розроблених рекомендацій для покращення системи управління прибутком банківських установ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Романюк, М. В. "Оподаткування податком на прибуток банківської діяльності". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2005. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62512.

Full text
Abstract:
Невідповідність рівня розвитку податкової системи України реаліям сьогодення та деформація інструментів контролю за процесом нарахування та сплати податків призводять до формування суттєвих протиріч в системі відносин “держава-власник” стосовно перерозподілу прибутку, одержаного в процесі господарювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лисютін, І. О. "Аналіз прибутковості банківських продуктів як складова системи аналізу прибутку банку". Thesis, Львівська економічна фундація, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63386.

Full text
Abstract:
Дана робота присвячена проблемам дослідження системи аналізу прибутковості окремих банківських продуктів.<br>This work is devoted to the study of the system of profitability analysis of individual banking products.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Буряк, Анна Володимирівна, Анна Владимировна Буряк та Anna Volodymyrivna Buriak. "Використання функції прибутку в контексті формалізації технології здійснення банківської діяльності". Thesis, Дніпропетровський університет ім. А. Нобеля, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63269.

Full text
Abstract:
Забезпечення ефективності банківської діяльності є однією з актуальних проблем сучасного розвитку банківського бізнесу. У свою чергу ідентифікація резервів підвищення фактичного рівня ефективності вимагає застосування економіко-математичного інструментарію, серед якого широкого поширення набув апарат виробничих функцій. Зокрема, функція прибутку, як частковий випадок виробничої функції, дозволяє дослідити поведінку банку на ринку з точки зору ефективності управлінських рішень. Серед проблем, пов’язаних з використанням виробничих функцій, ключове місце належить відбору векторів незалежних змінних, що надасть змогу пояснити основні зв’язки та закономірності здійснення банківської діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Рибалка, О. О. "Розгляд сутності та значення прибутку з позиції банківського бізнесу". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62150.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Євченко, Н. Г. "Податкові інструменти регулювання прибутку банків". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59015.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Яблонський, Є. О. "Механізм оподаткування прибутку підприємств". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12736.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні основи прибуткового оподаткування підприємств. Проаналізовано нормативно-правове забезпечення механізму стягнення податку на прибуток. Визначено роль податку на прибуток підприємств у формуванні доходів бюджету. Проведено аналіз ефективності діяльності малих та мікропідприємств в Україні. Запропоновано введення диференційованої шкали ставок податку на прибуток юридичний осіб, запровадження механізму інвестиційної податкової знижки та інвестиційного податкового кредиту, зниження ризиків надонадходження податку на прибуток через офшоризацію національної економіки, існування ринку віртуальних активів, контрабанду, ухилення від оподаткування тощо.<br>The paper considers the theoretical basis of corporate income taxation. The normative-legal framework of the mechanism for collecting the tax on profit is analyzed. The role of the corporate profit tax in the formation of budget revenues is determined. The analysis of efficiency of activity of small and microenterprises in Ukraine is carried out. The proposed introduction of a regression scale for rates of income tax legal entities, the introduction of the mechanism of investment tax rebate and investment tax credit, reduction of risks of income tax due to offshoring of the national economy, the existence of a market for virtual assets, smuggling, tax evasion, etc.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Рохман, А. В. "Мобілізаційна роль банківської системи в посткризовому розвитку економіки України". Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/16251.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Book chapters on the topic "Банківські прибутки"

1

Романенко, Є. О., В. М. Кочетков, and О. О. Кочеткова. "ОРГАНІЗАЦІЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ БАНКІВ УКРАЇНИ В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-19.

Full text
Abstract:
Значення і роль банківської системи визначаються насамперед принциповими змінами в національній економіці. Політика НБУ спрямована на досягнення встановленого рівня інфляції, підтримку стійкості національної валюти і посилення стабільності банківської системи. Цілями грошово-кредитної політики є досягнення макроекономічної стабілізації, дотримання передбачених темпів інфляції, забезпечення стабільності курсу національної валюти, досягнення врівноваженого платіжного балансу, створення умов для позитивних структурних зрушень, подолання кризових явищ в економіці в умовах сталого розвитку. Забезпечити стабільність національної валюти можна лише за умови стійкості функціонування банківської системи. Найважливіше завдання банківського менеджменту полягає у тому, щоб у межах виробничо-господарської цільової системи знайти оптимальне співвідношення між прибутком, ризиком і ліквідністю. Для успішного функціонування банку і забезпечення його стійкості в умовах глобалізації важливим є розроблення відповідної стратегії управління ризиком. Мета процесу управління ризиками полягає в обмеженні чи мінімізації рівня ризику.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!