Academic literature on the topic 'Бізнес-план'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Бізнес-план.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Бізнес-план"

1

Тюріна, Ніла, Тетяна Назарчук, and Тетяна Мудрицька. "ПЛАНУВАННЯ ПОКАЗНИКІВ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ У БІЗНЕС-ПЛАНІ ПІДПРИЄМНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ." MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, no. 1 (April 28, 2022): 83–91. http://dx.doi.org/10.31891/mdes/2022-3-11.

Full text
Abstract:
У дослідженні розкрито актуальність проблеми розробки «Фінансового плану» бізнес-плану та зокрема формування методики планування показників фінансово-економічної ефективності підприємницького бізнес-проекту. Розроблено методику аналізування фінансово-економічних показників реалізації бізнес-плану. Визначено внутрішню конфігурацію подання даних у «Фінансовому плані» бізнес-плану. Розроблено календарний план-графік реалізації проекту створення нового структурного підрозділу підприємства (супермаркету роздрібної торгівлі). Здійснено розрахунки руху грошових коштів у першому, а також другому і третьому роках реалізації бізнес-проекту створення нового структурного підрозділу підприємства. Обґрунтовано методику перевірки «Фінансового плану» в аспектах реалізації продукції; доступу до товарних запасів; забезпеченості підприємства (проекту) кадровими ресурсами; витрат, пов’язаних з реалізацією підприємницького проекту суб’єкта господарювання. Розроблено методику здійснення експертизи бізнес-проекту підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kovalenko, N. O., and N. V. Stoliarchuk. "БІЗНЕС-ПЛАН ЯК ІНСТРУМЕНТ УПРАВЛІННЯ АВІАКОМПАНІЄЮ В УМОВАХ ПАНДЕМІЧНОЇ КРИЗИ." Transport development, no. 1(8) (April 29, 2021): 7–14. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.1-8.01.

Full text
Abstract:
Вступ. Світова пандемія Covid-19 визначила нові непередбачувані умови діяльності для більшості суб’єктів цивільної авіації. Встановлено, що більшість представників світового авіаційного бізнесу, в тому числі України, проявили неготовність та неспроможність подолати кризу, уникнути банкрутства й витримати конкуренцію. Мета. Метою дослідження є теоретичне обґрунту- вання технології розробки і використання бізнес-плану як елементу управління авіакомпаніями України в умовах пандемічної кризи. Результати. Конкретизо- вано, що бізнес-планування є уніфікованим механізмом управління діяльністю в умовах невизначеності. Доведено, що, незважаючи на вимоги практики, аспекти застосування бізнес-планування як елементу управління є запозиченими, чітко не визначеними й не адаптованими до умов діяльності авіакомпаній України в умо- вах кризи. Досвід організації підприємництва в галузі цивільної авіації свідчить, що аналіз та планування діяльності організації набуває дедалі більшого значення у зв’язку зі швидкими змінами в середовищі функціонування. Висновки. Доведено, що бізнес-план як основа управління авіапідприємством дає змогу проаналізувати всі елементи діяльності авіакомпанії, визначити фактори негативного впливу, загрози та можливості, розглянути альтернативні варіанти дій, спрогнозувати фінансові результати, що дасть змогу оптимізувати функціонування і мінімізу- вати ступінь впливу епідемічної кризи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Михайленко, Ольга, Віктор Годун, and Євгенія Юхименко. "РОЗРОБКА БІЗНЕС-ПЛАНУ ПІДПРИЄМСТВА." Молодий вчений, no. 6 (94) (June 30, 2021): 211–14. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-6-94-43.

Full text
Abstract:
Об’єктом дослідження є основні методологічні підходи та основні процедури підготовки бізнес-плану як ключової складової стратегії управління бізнесом. Метою написання цієї статті є визначення сутності та положення бізнес-плану в системі стратегічного управління компанією. Метою дослідження є вивчення ролі бізнес-плану в стратегічній системі управління компанією, аналіз методології формування структурних елементів бізнес-плану та їх зміст. Методологічну основу дослідження складали наукові праці вітчизняних та зарубіжних вчених та провідних експертів, детальний матеріал з проблеми дослідження, нормативна база. Досліджено сутність поняття "бізнес-план", визначено функції, завдання та основні структурні елементи бізнес-плану. За основу для розробки планів малого бізнесу пропонується взяти міжнародні стандарти. Сфера результатів. Результати дослідження можуть бути використані менеджерами малого та середнього бізнесу та спеціалізованими організаціями для поліпшення якості бізнес-планів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Криховець-Хом"як, Л. Я. "Конспект-схема уроку на тему "Бізнес-план: зміст, структура"." Географія та економіка в сучасній школі, no. 5 (135) (2013): 14–15.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Маматова, Л. Ш. "РОЛЬ БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВОМ." Підприємництво і торгівля, no. 30 (July 1, 2021): 44–47. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-30-07.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто необхідність бізнес-планування для суб’єктів господарювання та роль бізнес-плану. Визначено систему зовнішніх та внутрішніх чинників впливу процес бізнес-планування. Бізнес-планування для підприємства є методом залучення фінансово-інвестиційних ресурсів та для інвесторів – підтвердженням цільового використання коштів та результативності проєкту. Зазначено, що бізнес-планування вирішує основне питання економіки у виборі успішного методу співвідношення факторів виробництва з вирішенням проблем у вичерпності ресурсів для задоволення потреб суспільства. Узагальнено цілі, яким підпорядковується розроблення бізнес-плану підприємством, та завдання бізнес-планування. За рахунок відповідності та збалансованості цілей і вигід внутрішніх та зовнішніх користувачів визначено результати, які повинно включати в себе бізнес-планування задля ефективного впровадження в діяльність підприємств. Бізнес-планування відіграє важливу роль в управлінні та формуванні стратегії розвитку підприємства, а отже, це дало можливість визначити для кожного учасника процесу бізнес-планування результативність в ефективній діяльності підприємства. Бізнес-план виконує зовнішню функцію для інвесторів та внутрішню – для бізнес-одиниці, а саме є інструментом бізнес-планування та механізмом контролю і реалізації бізнес-стратегії на підприємстві. Бізнес-планування дає змогу здійснити кількісне й якісне обґрунтування оптимального управлінського рішення, систематизувати та конкретизувати відповідності цілей і результату стратегії, визначити джерела інформації та достовірність відповідно до ситуації на підприємстві. Визначено, що ефективна структура бізнес-плану має включати в себе кількісні й якісні характеристики проєкту відповідно до вибраного результату задля його впровадження та вирішити цілу низку завдань. Роль бізнес-планування у розвитку діяльності підприємств зводиться до можливості концентрації усіх видів наявних та потенційних ресурсів для визначення системи поточних та майбутніх напрямів розвитку суб’єкта господарювання з метою створення інноваційної продукції та використання інноваційних технологій, задоволення потреб споживачів та отримання фінансових результатів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кроніна, Т. В. "Бізнес-план малого підприємства: аналіз помилок та рекомендації щодо запобігання їм." Держава та регіони. Економіка та підприємництво, no. 4 (2007): 284–88.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Чижевська, Л. В. "ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ЗВІТУВАННЯ ЗА БІЗНЕС-ПРОЦЕСОМ “ПРОДАЖІ” В СИСТЕМІ КОНТРОЛІНГУ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 63 (October 1, 2021): 28–35. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-63-05.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються особливості системи контролінгу на виробничо-торговельному під-приємстві, а також виділяються додаткові об’єкти управління бізнес-процесу “Продажі”. Наведено класифі-кацію основних показників управлінської звітності. Практикою функціонування виробничо-торговельних під-приємств підтверджено доцільність формування бізнес-процесів за функціональним підходом. Визначено осо-бливості формування лінійних та функціональних бізнес-процесів на виробничо-торговельному підприємстві. На систему контролінгу підприємства покладається, крім інших, функція координації співвиконавців бізнес-процесу, які повинні забезпечити досягнення і вирішення поставлених цілей і завдань. Запропоновано комплекс форм внутрішніх звітів з бізнес-процесу “Продажі”, а саме: план продажів за всіма каналами збуту, рух го-тової продукції на складі, доступність залишку готової продукції, продажі у мережі фірмових магазинів, про-дажі готової продукції за всіма каналами збуту, валовий прибуток від реалізації готової продукції, виконання плану продажів, відомість взаєморозрахунків з контрагентами, стан дебіторської заборгованості. За кожною формою звітності визначені інформаційний запит, користувачі, призначення, джерела інформації для форму-вання звіту. Бізнес-процес “Продажі” потребує відповідного обліково-аналітичного забезпечення з метою прийняття управлінських рішень. Доведено, що формуванню такого облікового забезпечення повинна переду-вати процедура виявлення інформаційних запитів користувачів. Розробка форм управлінської звітності з ви-значеним переліком показників сприяє прийняттю найбільш ефективних рішень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шалева, О. І. "СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ТИПІЗАЦІЇ, СТАНДАРТИЗАЦІЇ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ БІЗНЕС-ПЛАНІВ." Підприємництво і торгівля, no. 26 (July 2, 2020): 109–17. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2020-26-16.

Full text
Abstract:
У статті досліджуються сучасні особливості створення бізнес-планів в Україні та за кордоном. Метою статті є визначення основних підходів до формування структури, розробки базових стандартів та застосування інформаційних технологій у процесах бізнес-планування. В ході дослідження виявлено, що саме завдяки бізнес-плану забезпечується ефективна координація основних функціональних підсистем суб’єкта бізнесу з метою забезпечення позитивного економічного результату. Бізнес-план є основним елементом бізнес-проекту, який формує програму дій для досягнення певної економічної чи/та соціальної мети. У свою чергу, різноманітність бізнес-проектів визначає складну систему класифікації бізнес-планів за низкою ознак, зокрема за суб’єктним складом, масштабністю, обсягом інформації, термінами планування, конфіденційністю тощо. Все це обумовлює необхідність стандартизації структури та методик розробки бізнес-планів. У практиці бізнесу використовується кілька методологічних підходів щодо планування бізнес-процесів, котрі розроблені фахівцями відомих міжнародних організацій, банківських, комерційних та консалтингових структур і мають різні ступені складності та цільове спрямування. Виявлено, що в Україні відсутні єдині підходи щодо розробки бізнес-планів, а нормативне забезпечення цієї сфери потребує доповнення й оновлення. У той же час в ряді розвинених країн Європи, Америки та Азії застосовуються національні стандарти управління проектами. Оскільки сфера бізнес-планування потребує обробки значної кількості даних різного характеру та складності, доведено доцільність активного застосування сучасних інформаційних технологій, що дозволяє значно підвищити її ефективність та забезпечити максимальну оперативність, наочність, варіативність і оцінку потенційних ризиків. Проведено функціональний аналіз відповідного програмного забезпечення та онлайн-ресурсів, які на практиці використовуються суб’єктами господарювання для створення бізнес-планів як в Україні, так і за кордоном і котрі значно варіюються за обсягом і способами подачі та обробки даних, рівнем підготовки залученого для їх створення персоналу, а також вартістю використання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

O., Mikhailenko, Shcherbak Yu., and Kolos T. "CREATING A BUSINESS PLAN FOR ENTERPRISE RESTRUCTURING." Scientific Bulletin of Kherson State University. Series Economic Sciences, no. 42 (June 25, 2021): 24–29. http://dx.doi.org/10.32999/ksu2307-8030/2021-42-4.

Full text
Abstract:
In today's conditions, the interest of enterprises in the implementation of restructuring is constantly growing. Until recently, only enterprises that were in a pre-crisis or crisis state were interested in the restructuring tool, but the constant trends of changes in the economic environment encourage successful enterprises to use restructuring as well. Restructuring is considered as an effective tool for overcoming crisis phenomena in the activities of economic entities, increase efficiency, level of competitiveness and value of enterprises. The experience of enterprise restructuring in different periods of economic development allows to characterize the purpose, objectives of restructuring, describes its main stages, determine the features of the restructuring process and develop an algorithm for restructuring. In the study of enterprise restructuring, the main conceptual ideas of existing theoretical models of formation of organizational support for restructuring were identified. Analyzing the stages of the restructuring and the documents that help its implementation, it was concluded that the requirements of the parties interested in the restructuring are not met. This necessitates the definition of the main documents that need to be formed at each stage of the restructuring and the development of an effective business plan for its implementation. The development of a business restructuring plan should be based on the transformation of one alternative option to achieve the established objectives of the restructuring and be a comprehensive plan of specific actions with the definition of deadlines, resources, persons responsible for their implementation. The authors analyze the existing approaches to the development of a business restructuring plan and propose their own structure of the business restruc-turing plan of the enterprise, which includes the formation of a questionnaire – a summary of the enterprise, the target restructuring program and the restructuring plan. The practical significance of the obtained results is that the theoretical provisions of the article have an applied value and can be used in any economic activity of enterprises in modern business conditions.Keywords: restructuring, restructuring business plan, target restructuring program, stages of restructuring, restructuring methods, restructuring measures, restructuring concept, business plan implementation. В умовах сьогодення інтерес підприємств до здійснення реструктуризації постійно зростає, зумовлюючи необхідність у визначення основних етапів реструктуризації та розроблені дієвого бізнес-плану її реалізації. У даній статті узагальнено поняття реструктуризації підприємства, охарактеризовано мету, цілі проведення реструктуризації та описано основні її етапи. Авторами здійснено аналізування існуючих підходів до розробки бізнес-плану реструктуризації та запропоновано власну структуру бізнес-плану реструктуризації підприємства. Встановлено, що розробка бізнес-плану реструктуризації повинна являти собою комплексний план конкретних дій з визначенням строків, ресурсів, відповідальних осіб за їх реалізацію. Практична значущість одержаних результатів полягає в тому, що теоретичні положення статті мають прикладне значення та можуть бути використані в будь-якій економічній діяльності підприємств в сучасних умовах господарювання. Ключові слова: реструктуризація, бізнес-план реструктуризації, цільова програма реструктуризації, етапи проведення реструктуризації, методи реструктуризація, заходи реструктуризації, концепція реструктуризації, реалізація бізнес-плану.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Noskova, S. A., O. M. Kuzmenko, and D. V. Zablodska. "BUSINESS PLAN AS THE TOOL OF INNOVATIVE ENTREPRENEURSHIP IN THE CONTEXT OF INTERREGIONAL COOPERATION." Economics and Law, no. 2 (October 30, 2017): 93–100. http://dx.doi.org/10.15407/econlaw.2017.02.093.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Бізнес-план"

1

Блудча, А. С. "Бізнес-план ресторанного господарства." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20049.

Full text
Abstract:
Блудча, А.С. Бізнес-план ресторанного господарства : дипломна робота : 242 Туризм / А. С. Блудча ; керівник роботи Зеленська О. О. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра туризму. – Чернігів, 2020. – 54 с.
Випускна кваліфікаційна робота містить 50 сторінок, 5 таблиць, 1 рисунків, список літератури з 7 найменувань. Об’єктом дослідження є вивчення бізнес-середовища та особливостей функціонування ресторанного бізнесу. Предметом дослідження є розробка проекту створення нового підприємства ресторанного господарства - кав’ярні «Stassie Danger coffee House». Метою цієї роботи є розкриття основних елементів розробки проекту створення нового закладу ресторанного господарства, а також поглиблення теоретичних і практичних знань з бізнес-проектування ресторанного закладу, вироблення умінь застосовувати їх при вирішенні конкретних практичних завдань, сприяння розвитку пошуку сучасних наукових досягнень у сфері ресторанного бізнесу та уміння їх самостійно застосовувати при вирішенні прикладних проблем. У ході дослідження будуть вирішені наступні завдання: – розгляд методичних підходів до розробки бізнес-проектів у ресторанній галузі; – визначення особливостей та перспектив розвитку кав’ярень в Україні; – встановлення цілей та завдань створення ресторанного закладу, визначення шляхів його реалізації; – розробка основних елементів бізнес-проекту створення кав’ярні, визначення часових та ресурсних його параметрів; – обґрунтування доцільності формування організаційної структури кав’ярні; – розрахунок бюджету проекту та витрат на реалізацію окремих завдань; – узагальнення результатів створення проекту та формулювання висновків про доцільність його реалізації з позицій економічної ефективності. Рік
The object of study of the final qualifying work is the tourist activity in Ukraine. The subject of the final qualification work is a business plan The purpose of this work is to reveal the main elements of the project of creating a new restaurant, as well as deepening theoretical and practical knowledge of business design of a restaurant, developing skills to apply them in solving specific practical problems, promoting the search for modern scientific achievements in the restaurant business and ability to apply them independently in solving applied problems. The following tasks will be solved during the research: - consideration of methodological approaches to the development of business projects in the restaurant industry; - identification of features and prospects for the development of coffee shops in Ukraine; - setting goals and objectives for the establishment of a restaurant, determining ways to implement it; - development of the main elements of the business project of creating a coffee shop, determining its time and resource parameters; - substantiation of expediency of formation of organizational structure of coffee house; - calculation of the project budget and costs for the implementation of individual tasks; - generalization of the results of the project and formulation of conclusions on the feasibility of its implementation from the standpoint of economic efficiency
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лобас, І. В. "Бізнес-план створення турагенства." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20100.

Full text
Abstract:
Лобас, І. В. Бізнес-план створення турагенства : дипломна робота : 242 Туризм / І. В. Лобас ; керівник роботи Гонта О. І. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра туризму. – Чернігів, 2020. – 81 с.
Об’єктом дослідження виступає процес розробки бізнес-плану ТОВ «Аmazing travel». Предметом дослідження є теоретико-методичні та практичні засади процесу розробки бізнес-плану ТОВ «Аmazing travel». Мета випускної кваліфікаційної роботи полягає в узагальненні теоретикометодичних та практичних засад дослідження розробки бізнес-плану в Україні та розробці практичних рекомендацій для збільшення ефективності його реалізації. Завданнями випускної кваліфікаційної роботи є: визначення суті та основних особливостей бізнес-планування; розгляд методології і етапів розробки бізнес-плану; аналіз ефективності бізнес-планування; дослідження існуючого стану і тенденцій ринку туристичних послуг; розробка бізнес-плану ТОВ «Аmazing travel»; розгляд сутності та видів стратегій обслуговування клієнтів; оцінка прогнозного стану процесу надання послуг (турпродуктів) на ТОВ «Аmazing travel»; здійснення оцінки стратегічного планування обслуговування ТОВ «Аmazing travel»; формування основних напрямів покращення реалізації бізнес-плану турагенції; розробка напрямів вдосконалення системи обслуговування (зокрема, комплекс стратегій обслуговування, стандартів, організації праці). За результатами дослідження сформульовані пропозиції щодо покращення ефективності реалізації бізнес-плану турагентства «Аmazing travel».
The object of research is the process of developing a business plan of Amazing Travel LLC. The subject of the study is the theoretical and methodological and practical principles of the process of developing a business plan of LLC "Amazing travel". The purpose of the final qualification work is to generalize the theoretical and methodological and practical principles of research into the development of a business plan in Ukraine and the development of practical recommendations to increase the effectiveness of its implementation. The objectives of the final qualification work are: to determine the essence and main features of business planning; consideration of methodology and stages of business plan development; analysis of business planning efficiency; study of the current state and trends of the market of tourist services; development of the business plan of Amazing travel LLC; consideration of the essence and types of customer service strategies; assessment of the forecast status of the process of providing services (tour products) at Amazing Travel LLC; assessment of strategic service planning of Amazing travel LLC; formation of the main directions of improving the implementation of the business plan of the travel agency; development of directions of service system improvement (in particular, a set of service strategies, standards, labor organization). According to the results of the research, proposals were formulated to improve the efficiency of the business plan of the travel agency "Amazing travel".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Рудь, М. С. "Бізнес-план створення турагенства." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22707.

Full text
Abstract:
Рудь, М. С. Бізнес-план створення турагенства : дипломна робота : 242 «Туризм» / М. С. Рудь ; керівник роботи А. В. Роговий ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра туризму. – Чернігів, 2021. – 78 с.
Предметом дослідження є методика та специфіка процесів бізнеспланування у туристичному агентстві. Об’єктом дослідження є процес розробки та реалізації бізнес-плану туристичного агентства. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження особливостей бізнеспланування в туристичних агентствах та розробка бізнес-плану розширення діяльності туристичних підприємств. Завданнями кваліфікаційної роботи є: розглянути теоретичні основи бізнес-планування; проаналізувати сутність бізнес-плану; охарактеризувати основні цілі, завдання, функції бізнес-плану; проаналізувати техніку, структуру розробки бізнес-плану; розглянути основні переваги розробки бізнес-плану; провести аналіз сучасного стану туристичних агентств в Україні; оцінити перспективи розвитку бізнес-планування; розробити бізнес-план розвитку туристичного агентства. За результатами досліджень розроблено бізнес-план туристичного агентства. Запропоновано ефективний план впровадження нового, конкурентоздатного туристичного підприємства на ринок туристичних послуг.
The subject of the study is the methodology and specifics of business planning processes in the hotel industry. The object of research is the process of developing and implementing a business plan for the hotel industry. The purpose of the qualification work is to study the features of business planning in the hotel industry and develop a business plan to expand the activities of tourism enterprises. The objectives of the qualification work are: to consider the theoretical foundations of business planning; analyze the essence of the business plan; describe the main goals, objectives, functions of the business plan; analyze the technique, the structure of the business plan; consider the main advantages of developing a business plan; to analyze the current state of the hotel industry in Ukraine; assess the prospects for business planning; to develop a business plan for the development of the hotel industry. Based on the results of research, a business plan for the hotel industry has been developed. An effective plan for the introduction of a new, competitive tourism enterprise in the market of tourist services is proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гланц, Н. В., and Ю. І. Загорулько. "Бізнес-план консалтингового підприємства." Thesis, Вид-во СумДУ, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/20543.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Захаров, О. С. "Бізнес-план інвестиційного проекту." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Zakharov.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні засади бізнес-планування інвестиційного проекту, поняття, цілі, завдання та функції бізнес-плану інвестиційного проекту, висвітлена структура та зміст інвестиційного проекту. В роботі проведено аналіз виробничої структури підприємства, яке виступає як інвестиційний проект, зроблено оцінку аграрної галузі Одеської області та обґрунтовано забезпечення реалізації бізнес-плану сільськогосподарського підприємства. Зроблено стратегічний аналіз інвестиційного проекту. Надані рекомендації щодо страхування ризиків інвестиційного проекту та запропоновані напрями розвитку сільськогосподарського підприємства.
The paper considers the theoretical foundations of business planning of the investment project, the concepts, goals, objectives and functions of the business plan of the investment project, the structure and content of the investment project. The paper analyzes the production structure of the enterprise, which acts as an investment project, assesses the agricultural sector of Odessa region and substantiates the implementation of the business plan of the agricultural enterprise. The strategic analysis of the investment project is made. Recommendations on insurance of risks of the investment project are given and directions of development of the agricultural enterprise are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кондакова, А. В. "Бізнес-план розвитку туристичної фірми." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20079.

Full text
Abstract:
Кондакова, А. В. Бізнес-план розвитку туристичної фірми : дипломна робота : 242 Туризм / А. В. Кондакова ; керівник роботи Алєшугіна Н. О. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра туризму. – Чернігів, 2020. – 84 с.
Об’єктом дослідження випускної кваліфікаційної роботи виступає механізм переходу туристичної фірми на туроператорську діяльність, та технологічний процес, що виконується туроператором для створення туристичного продукту. Предметом – управління процесами розробки і реалізації турпродукту та шляхи підвищення його конкурентних переваг. Основною метою випускної кваліфікаційної роботи є розробка та обґрунтування шляхів посилення конкурентних позицій туристичного підприємства. Завданнями роботи є: розгляд понять про суб’єктів туристичної діяльності та нормативно-правові засади їх функціонування в Україні; характеристика особливостей технологічного процесу створення та реалізації продукту; узагальнення методичних засад планування діяльності туристичних фірм; аналіз ринку туристичних послуг Чернігівської області; оцінка діяльності фірми «Ваш мастер тур»; маркетинговий аналіз позицій фірми; планування та розрахунок вартості переходу фірми на туроператорську діяльність; розробка туру до Карпат як першого самостійного продукту фірми; розрахунок економічної ефективності запропонованих заходів. За результатами дослідження сформульовані пропозиції щодо можливостей подальшого розвитку туристичної фірми.
The object of study of the final qualification work is the mechanism of transition of the travel company to the tour operator, and the technological process performed by the tour operator to create a travel product. The subject - management of processes of development and realization of a tourist product and ways of increase of its competitive advantages. The main purpose of the final qualification work is to develop and substantiate ways to strengthen the competitive position of the tourist enterprise. The tasks of the work are: consideration of concepts about subjects of tourist activity and normative-legal bases of their functioning in Ukraine; characteristics of the features of the technological process of product creation and implementation; generalization of methodical bases of planning of activity of tourist firms; analysis of the market of tourist services of Chernihiv region; evaluation of the activities of the company "Your Master Tour"; marketing analysis of the company's position; planning and calculation of the cost of the company's transition to tour operator activities; development of a tour to the Carpathians as the first independent product of the company; calculation of economic efficiency of the proposed measures. According to the results of the study, proposals were formulated on the possibilities of further development of the travel company
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Тягнирядно, А. О. "Бізнес-план підприємства ресторанного господарства." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20113.

Full text
Abstract:
Тягнирядно , А. О. Бізнес-план підприємства ресторанного господарства : дипломна робота : 242 Туризм / А. О. Тягнирядно ; керівник роботи Алєшугіна Н. О. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра туризму. – Чернігів, 2020. – 98 с.
Об’єктом дослідження випускної кваліфікаційної роботи виступає менеджмент підприємства. Предметом дослідження випускної кваліфікаційної роботи є особливості бізнес-планування для закладу ресторанного господарства в Чернігові. Мета випускної кваліфікаційної роботи полягає в узагальненні теоретикометодичних та практичних засад дослідження бізнес-планування у ресторанному господарстві та розробці практичних рекомендацій по бізнесплануванню. Завданнями випускної кваліфікаційної роботи є: визначити сутність бізнес-планування, визначити фактори, які на нього впливають, узагальнити методи, які використовуються для створення бізнес-планів, дослідити ресурсну базу розвитку ресторанного господарства в Чернігові, охарактеризувати сучасний стан розвитку ресторанного господарства, розробити бізнес-план пабу, обгрунтувати його економічну ефективність. За результатами дослідження сформульовані пропозиції щодо відкриття пабу в Чернігові.
Об’єктом дослідження випускної кваліфікаційної роботи виступає менеджмент підприємства. Предметом дослідження випускної кваліфікаційної роботи є особливості бізнес-планування для закладу ресторанного господарства в Чернігові. Мета випускної кваліфікаційної роботи полягає в узагальненні теоретикометодичних та практичних засад дослідження бізнес-планування у ресторанному господарстві та розробці практичних рекомендацій по бізнесплануванню. Завданнями випускної кваліфікаційної роботи є: визначити сутність бізнес-планування, визначити фактори, які на нього впливають, узагальнити методи, які використовуються для створення бізнес-планів, дослідити ресурсну базу розвитку ресторанного господарства в Чернігові, охарактеризувати сучасний стан розвитку ресторанного господарства, розробити бізнес-план пабу, обгрунтувати його економічну ефективність. За результатами дослідження сформульовані пропозиції щодо відкриття пабу в Чернігові.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Рогова, К. О. "Бізнес-план підприємства готельного господарства." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22717.

Full text
Abstract:
Рогова, К. О. Бізнес-план підприємства готельного господарства : дипломна робота : 242 «Туризм» / К. О. Рогова ; керівник роботи А. В. Роговий ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра туризму. – Чернігів, 2021. – 78 с.
Предметом дослідження є методика та специфіка процесів бізнеспланування у готельному господарстві. Об’єктом дослідження є процес розробки та реалізації бізнес-плану готельного господарства. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження особливостей бізнеспланування в готельних господарства та розробка бізнес-плану розширення діяльності туристичних підприємств. Завданнями кваліфікаційної роботи є: розглянути теоретичні основи бізнес-планування; проаналізувати сутність бізнес-плану; охарактеризувати основні цілі, завдання, функції бізнес-плану; проаналізувати техніку, структуру розробки бізнес-плану; розглянути основні переваги розробки бізнес-плану; провести аналіз сучасного стану готельного господарства в Україні; оцінити перспективи розвитку бізнес-планування; розробити бізнес-план розвитку готельного господарства. За результатами досліджень розроблено бізнес-план готельного господарства. Запропоновано ефективний план впровадження нового, конкурентоздатного туристичного підприємства на ринок туристичних послуг.
The subject of the study is the methodology and specifics of business planning processes in the hotel industry. The object of research is the process of developing and implementing a business plan for the hotel industry. The purpose of the qualification work is to study the features of business planning in the hotel industry and develop a business plan to expand the activities of tourism enterprises. The objectives of the qualification work are: to consider the theoretical foundations of business planning; analyze the essence of the business plan; describe the main goals, objectives, functions of the business plan; analyze the technique, the structure of the business plan; consider the main advantages of developing a business plan; to analyze the current state of the hotel industry in Ukraine; assess the prospects for business planning; to develop a business plan for the development of the hotel industry. Based on the results of research, a business plan for the hotel industry has been developed. An effective plan for the introduction of a new, competitive tourism enterprise in the market of tourist services is proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сміян, А. C. "Бізнес-план як інструмент впровадження інновацій." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7851.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Качан, А. Д. "Бізнес-план ресторанного підприємства: поняття і основні етапи розробки." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20567.

Full text
Abstract:
Качан, А. Д. Бізнес-план ресторанного підприємства: поняття і основні етапи розробки : магістерська робота : 242 Туризм / А. Д. Качан; керівник роботи Безуглий І. В. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра туризму. – Чернігів, 2020. – 92 с.
Об’єктом дослідження випускної кваліфікаційної роботи виступає вивчення бізнес-середовища та особливості функціонування ресторанного бізнесу. Предметом дослідження випускної кваліфікаційної роботи є розробка проекту створення власного ресторанного підприємства - кафе «Miller Lounge Cafe» та вивчення експортної діяльності цієї компанії. Мета випускної кваліфікаційної роботи полягає в розкритті теоретичних та практичних аспектів використання бізнес-планування підприємств ресторанного типу, а саме кафе, і розгляд всіх нюансів його практичної реалізації в умовах ризику, розкриття основних елементів розробки і створення нового підприємства ресторанного господарства, а також поглиблення в теоретичні і практичні знання з проектування бізнесу ресторанного закладу, придбання навичок та досвіду в застосуванні їх при вирішенні конкретних практичних завдань. Завданнями випускної кваліфікаційної роботи є: вивчення методичних підходів до розробки бізнес-проектів в ресторанній галузі; визначення особливостей та перспектив розвитку індустрії кафе в Україні; розробка основних елементів бізнес-проекту створення кафе, визначення його часових, також ресурсних параметрів; За результатами дослідження сформульовані пропозиції щодо розробки бізнес-плану і плану виробництва. А також будуть наведені планові рішення щодо організаційного середовища реалізації бізнес-плану.
About the development of high quality robots in the business environment and special features of the restaurant business. The subject of the release of the highest quality robotics is the development of the project of the branch of the local restaurant enterprise - the cafe "Miller Lounge Cafe" and the promotion of the export business of the company. The meta of the business-planning of restaurant-type enterprises, and the cafe itself, and the view of all the nuances of the state-of-the-art realization of the new mindset, and practical knowledge of the design of the business of the restaurant mortgage, the use of tips and tricks and advice in the construction of certain practical establishments. Heads of high-quality professional robots: study methodical approaches to the development of business projects in restaurant halls; the designation of special features and prospects for the development of the cafe industry in Ukraine; development of the main elements of the business project of the cafe, the designation of the sentry, as well as resource parameters; Based on the results of the further development, the proposals for the development of the business plan and the production plan were formed. And also the planning will be guided by the organizing middle of the implementation of the business plan.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Бізнес-план"

1

Тарасюк, Г. М. Бізнес-план: розробка, обгрунтування та аналіз. Київ: Каравела, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бізнес-план. К., 1995.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography