Academic literature on the topic 'Веб-сервіс'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Веб-сервіс.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Веб-сервіс"

1

Ткаченко, O., та В. Козятник. "Веб-орієнтований геопросторовий сервіс розкладу руху регіонального громадського транспорту." КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ОСВІТА, НАУКА, ВИРОБНИЦТВО, № 36 (28 листопада 2019): 82–87. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2019-36-22.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мотенко, Ярослав, та Євгенія Шишкіна. "МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЗАСТОСУВАННЯ ЦИФРОВОЇ ІСТОРІЇ У ГУМАНІТАРНІЙ ОСВІТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ". Воєнно-історичний вісник 41, № 3 (2022): 146–56. http://dx.doi.org/10.33099/2707-1383-2021-41-3-146-156.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто методологію використання інструментів цифрової історії у гуманітарній підготовці особового складу Збройних Сил України. Висвітлено особливості застосування цифрових інструментів, веб-сервісів та 3D-технологій як засобу оптимізації вивчення воєнно-історичних дисциплін курсантами вищих військових навчальних закладів. Розкрито особливості зовнішньої і внутрішньої критики цифрових документів. Автори статті наголошують на необхідності використання ІТ-технологій, електронних бібліотек і архівів з дотриманням принципів педагогічної доцільності, критичного осмислення змісту оцифрованих джерел та поєднання змісту наукової роботи з навчальною метою.
 Ключові слова: методологія, цифрова історія, воєнно-історична робота цифровий інструмент, веб-сервіс, 3D-екскурсія, аналоговий документ, цифровий документ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Zahorodnia, Olha. "Веб-проект "СТИМУЛУС" як інструмент психолінгвістики". PSYCHOLINGUISTICS 29, № 2 (2021): 76–102. http://dx.doi.org/10.31470/2309-1797-2021-29-2-76-102.

Full text
Abstract:
Вступ. У статті представлено опис функціональних характеристик веб-сервісу “СТИМУЛУС”, першого в Україні онлайн-інструменту для асоціативних психолінгвістичних досліджень, з ілюстративним аналізом емпіричних даних для демонстрації роботи веб-сервісу. Мета статті: (1) визначення можливостей авторського веб-сервісу “СТИМУЛУС”(http://stimulus.tools/uk); (2) дослідження асоціативних полів суспільно-політичної лексики у період 2018–2021 рр.
 Методи дослідження: (а) психолінгвістичний метод вільного асоціативного експерименту і (б) комп’ютерне моделювання для формування асоціативних полів суспільно-політичної лексики; (в) метод програмування (об’єктно-орієнтоване проєктування); (г) дескриптивний метод для опису функціоналу веб-сервісу та результатів пілотних експериментів; (д) ряд методів (метод класифікації, методику компонентного аналізу) для аналізу асоціатів; (є) автоматизовані статистичні методи для кількісних підрахунків та візуалізації даних.
 Результати. Основними розділами веб-сервісу “СТИМУЛУС” є “Інформація”, “Дослідження”, “Асоціативна база”. Веб-сервіс допомагає в аналізі семантики мовних одиниць, фрагментів мовних картин світу, психосемантичного портрету особистості на основі автоматизованого аналізу денотату і конотату асоціацій з візуалізацією результатів. Пілотне експериментальне дослідження онлайн суспільно-політичної лексики у період 2018–2021 рр. (100 стимулів, 97 респондентів) за допомогою веб-сервісу виявив такі окремі результати: (1) актуалізований семантичний компонент стимулу “незалежність” асоційований з державою; (2) стимул “влада” набув позитивних конотацій; (3) динаміка конотативного компоненту стимулів – флуктуаційна висхідна (“реформа”,“влада”), флуктуаційна спадна (“суспільство”).
 Висновки. Основними можливостями веб-сервісу “СТИМУЛУС” є проведення психолінгвістичних асоціативних досліджень онлайн, автоматизований аналіз асоціативних полів і психосемантичних портретів, створення асоціативних баз. Особливостями веб-сервісу є загальнодоступність, адаптивність до конкретних дослідницьких завдань, полілінгвальний інтерфейс, візуалізація емпіричних результатів. Дослідження суспільно-політичної лексики у період 2018–2021 рр. за допомогою веб-сервісу “СТИМУЛУС” довело його релевантність у формуванні й аналізі асоціативних полів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кульбака, Н., A. Писаренко та O. Бондаренко. "Програмне забезпечення для віртуальних турів". Адаптивні системи автоматичного управління 2, № 39 (2021): 84–97. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.39.2021.247415.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються методи та засоби реалізації діалогової системи з використанням сучасних технологій обробки природної мови, що дозволить відвідувачам віртуальних художніх виставок отримувати інформацію про виставку, автора та роботи у формі інтерактивної бесіди, яка є побудована за правилами освітня функція в системі «Виставка», яку сучасні веб-сервіси віртуальних виставок не підтримують. Проаналізовано архітектури діалогових систем, класифікатори текстів, корпуси українських текстів, засоби реалізації діалогових систем для веб-додатків на JavaScriptта Python. Виходячи з їх можливостей, недоліків та переваг було обрано інструменти для розробки віртуального довідника. Розглянуто існуючі системи штучного інтелекту для екскурсій, а саме роботи «Promobot» та «Pepper», а також існуючі діалогові системи «Siri» та «Alice». Виявлено та обґрунтовано необхідність створення модуля «Довідник»у системі «Виставка». Розроблено архітектуру діалогової системи для проведення віртуальних екскурсій у співпраці з веб-сервісом художніх виставок. Результатом стала система діалогу «Exi», яка була інтегрована у веб-сервіс дляорганізації та проведення художніх виставок «Xolst». Експериментально доведено, що віртуальний гід реалізує необхідний функціонал для проведення екскурсій, підвищує інтерес користувачів до виставки, покращує сприйняття творів мистецтва та створює позитивне емоційне середовище.
 Бібл. 29, іл. 5.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гузенко, З., та О. Шикула. "РОЗРОБКА ВЕБ-СЕРВІСУ-АГРЕГАТОРА ЛІКАРІВ ТА МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ". Vodnij transport, № 2(30) (27 лютого 2020): 104–11. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553/2020.2.30.12.

Full text
Abstract:
Розглянуто проблематику пошуку лікарів та запису на прийом до лікаря. Аналіз існуючих сайтів показав характерні їх недоліки Саме тому актуальною є розробка веб-сервісу для пошуку лікарів і медичних закладів, який би автоматизував основну частину роботи, надав можливість мати швидкий доступ до інформації, а також покращити роботу лікарень за рахунок зворотного зв’язку. Для реалізації програмного продукту використовувалась мова програмування PHP. Оскільки інтерфейс системи є веб-додатком, потрібно вибрати СУБД, з якою можуть співпрацювати мови програмування для написання веб-додатків, було вибрано MySQL. Для зручного адміністрування сервісу його розробку доцільно виконувати на основі CMS, було вибрано October CMS. Як середовище розробки для PHP було вибране комерційне крос-платформове інтегроване середовище JetBrains PhpStorm. Програмний продукт складається з двох версій сайту: користувацької і адміністративної. Кожна версія має свою front-end і back-end частину. October CMS частково допомагає реалізувати побудову front-end частини користувацької версії та повністю будує адміністративну версію сайту. Додавання функціоналу відбувалося за допомогою створення теми та плагінів для October CMS. Кожна функціональна частина сайту логічно відокремлена і реалізована у вигляді плагіну. Тож готовий програмний продукт має додатково розроблені плагіни: “Лікарі”, “Заявки”, “Контент”, “Співробітництво”, “Відгуки”. Також для реалізації деяких функцій використані плагіни інших авторів: “MenuManager” автора Ben Freke та “Builder” автора RainLab. Описано функціонування адміністративної і користувацької частин розробленого програмного продукту. Отже, спроєктовано та розроблено програмний продукт “Веб-сервіс-агрегатор лікарів та медичних закладів”, який є каталогом лікарів та лікарень і дає можливість автоматизувати процеси пошуку лікаря та лікарні, покращує вибір медичних працівників та закладів, дає можливість оцінити роботу лікаря і лікарні, має продуману і захищену адміністративну панель та зручний інтерфейс. Ключові слова: веб-додаток для пошук лікарів, PHP, MySQL, October CMS, Laravel, PhpStorm, адміністративна частина, користувацька частина
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Альохін, Антон, та Владислав Круглик. "ПРОЄКТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА МІКРОСЕРВІСНОЇ АРХІТЕКТУРИ СИСТЕМИ БРОНЮВАННЯ". Young Scientist, № 12 (88) (30 грудня 2020): 95–100. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2020-12-88-20.

Full text
Abstract:
В статті йде мова про використання системи бронювання з архітектурою мікросервісів, а саме система бронювання доріжок в басейні ХДУ, реалізована за допомогою веб-додатку. Дається уточнене визначення поняття мікросервісної архітекутри та її використання, призначення та принципи її реалізації. Сервіс системи бронювання басейну полягає в розробці та впровадженні програмного забезпечення для продажу і автоматичного аудиту наявності квитків та абонементів. Для розробки та реалізації системи було обрано платформу .NET Core. Розглянуто основні етапи проєктування та розроблення системи. Проаналізовано мікросервісну архітектуру та спроєктовано систему бронювання на основі мікросервісної архітектури. Розроблена інформаційна система виступає простим і ефективним засобом оформлення і бронювання послуги закладу відвідування басейну для студентів, викладачів університету та інших громадян.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Теленик, С., В. Войналович та Д. Смаковський. "Архітектура веб-додатків для кластера Kubernetes на хмарній платформі Google із горизонтальним автоматичним масштабуванням". Адаптивні системи автоматичного управління 2, № 39 (2021): 98–105. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.39.2021.247417.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто архітектуру Веб-додатку із розподіленням компонентів додатку на 2 шари, пов’язаних системою передачі повідомлень, та використанням балансування навантаження за допомогою горизонтального масштабування у хмарному кластері Kubernetes з використанням інформації про довжину черги, що дозволяє збільшити ефективність використовуваних ресурсів в системі. Актуальність теми зумовлена поширенням використання різних веб-сервісів та веб-додатків, через що зростає навантаження на них, що в свою чергу може призвести до затримок у роботі або навіть виходу з ладу цих сервісів. А тому стають вкрай важливими питання створення надійних, відмовостійких та спроможних до масштабування систем. Якщо навантаження є більшим, ніж система або сервіс може витримати, то це може спричинити відмову в обслуговуванні або припинення роботи сервісу. Також навантаження може нерівномірнорозподілятися на сервіси протягом певного проміжку часу, а тому, навіть, якщо система матиме достатньо ресурсів, щоб витримувати високе навантаження, то в періоди низького навантаження ці ресурси не будуть використовуватися, а з цього випливають проблеми неефективного використання ресурсів, а також перевитрата коштів. Запропонованусистему було розгорнуто в хмарному середовищі Google Cloud. Компоненти серверної частини Веб-додатку групуються на 2 шари. Мікросервісні компоненти першого шару проводять розбір HTTP запитів клієнтів та передають повідомлення на компоненти другого шару із використанням системи передачі повідомлень Google Pub-Sub. На компоненти другого шару пропонується виносити всі відносно «важкі» операції. Для чисельного експерименту було реалізовано систему із використанням алгоритмом горизонтального масштабування мікросервісів на основі поточної кількості повідомленьу черзі. Було виконано навантажувальне тестування системи, яке показало, що створена система здатна оброблювати більш, ніж у 2 рази більшу кількість запитів за однаковий проміжок часу порівняно з системою без масштабування.
 Бібл. 6, іл. 7, табл. 1.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Пахолюк, З., та Л. Миронюк. "Методика опрацювання хмарних сервісів Google Slides та Sites для створення презентацій про рідну країну і розміщення їх на сайті в курсі «Українська мова як iноземна»." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, № 38 (13 березня 2020): 51–58. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2020-38-09.

Full text
Abstract:
На сучасному етапі розвитку освіти в Україні пріоритетним напрямом є впровадження інформаційних технологій. Провідною тенденцією світових інформаційних технологій є хмарні технології віддаленого збереження даних. Оскільки під час іспиту «Українська мова як іноземна» слухачі мають представити презентацію про рідну країну, то було запропоновано вмотивовану модель презентації та її створення в Google Slides. Сервіс Google Slides обрано на підставі таких характеристик: безкоштовність, простота використання, можливість застосування з будь-якого пристрою за наявності Інтернету, легкий зв’язок чи розміщення документу на веб-сторінці, сумісність користувачів у доступі та редагуванні документів через Інтернет, незалежно від того, на якому пристрої вони працюють; імпорт файлів із Microsoft. Для розміщення важливої та цікавої інформації про країни, в яких проживають слухачі-іноземці, було створено сайт за допомогою Google Sites.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Волкова, А. Ю., О. В. Харахаш, О. Ю. Сакалюк та О. О. Козуб. "Розробка електроного дайджесту наукових доробків". Automation of technological and business processes 12, № 1 (2020): 12–17. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v12i1.1698.

Full text
Abstract:
Метою проекту було створення програмного забезпечення, а саме веб-платформи, який надає можливість впорядкувати, нормалізувати та спростити пошук наукового доробку, що міститься серед періодичних наукових видань. Для досягнення поставленої мети, в розробці програмного продукту, було сформовано наступні задачі: проаналізувати основні проблеми предметної області; проаналізувати існуючі аналогів; обрати засоби реалізації програмного продукту; розробити програмний продукт. Об’єктом дослідження виступив онлайн-сервіс, що впорядковує та спрощує пошук серед наукових публікацій. На даний момент, існує декілька аналогів, але головною відмінністю поміж ними є те, що дані програмні продукти не містять перелік наукових видань Одеської національної академії харчових технологій. Для розробки серверної частини електронного дайджесту був обраний фреймоврк Spring та мова програмування Kotlin. Була розроблена реляційна база даних у вільній об’єктно-реляційній СУБД PostgreSQL. Середовищами розробки були обрані IntelliJ IDEA та DataGrip. Для розробки клієнтської частини електронного дайджесту було використано середовище розробки PHPStorm з інтелектуальним редактором, який підтримує передові технології розробки та включає в себе підтримку баз даних, також володіє повним набором інструментів для розробки Інтернет ресурсу. Інтерфейс дайджесту було побудовано за допомогою HTML5/CSS3, для побудови інтерактивного та функціонального додатку було використано мову JavaScript, а також фреймворк Bootstrap для поліпшення розробки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Сафончик, Оксана Іванівна. "ПРАВОВІ АСПЕКТИ ВИДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ У СФЕРІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В УКРАЇНІ". Часопис цивілістики, № 32 (5 грудня 2019): 76–80. http://dx.doi.org/10.32837/chc.v0i32.23.

Full text
Abstract:
У запропонованій статті надається загальна характеристика правових аспектів порядку реєстрації актів цивільного стану у сфері інформаційних технологій. Основною метою статті є науковий аналіз, систематизація, оцінка, розроблення пріоритетних напрямів науки щодо видачі документів про державну реєстрацію актів цивіль-ного стану у сфері інформаційних технологій, теоретичних та практичних проблем, що виникають у зазначеній сфері в Україні. При цьому наголошується, що подання до відділів державної реєстрації актів цивільного стану звернень щодо заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, тобто вико-ристовуючи ІТ-технології, не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу та подання ним документів, передбачених законодавством для реєстрації відповідних актів цивільного стану. З урахуван-ням наявності ІТ технологій, із метою оптимізації процесу надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 року № 669-р було запроваджено пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, де був створений офіційний сервіс – Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Використання ІТ-технологій полегшує громадянам України можливість забез-печити своє бажання укласти шлюб та створити сім’ю або зареєструвати інший цивільний стан. Крім того, слід констатувати, що зазначена проблема ще не досліджена належним чином, а багато питань ще не врегульовані, у зв’язку із чим соціальні та правові питання щодо порядку реєстрації актів цивільного стану у сфері інформаційних технологій потребують подальших наукових досліджень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Веб-сервіс"

1

Денисюк, Данііл Юрійович. "Веб-сервіс замовлення їжі". Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/42881.

Full text
Abstract:
В бакалаврському дипломному проєкті проаналізовано архітектурні підходи та методи розробки програмного забезпечення з графічним інтерфейсом, та реалізовано вебсервіс замовлення їжі, призначенням якого є забезпечення зручним інтерфейсом для вибору їжі з каталогу та подальшого її замовлення для користувачів, та для перегляду замовлень для менеджерів/адміністраторів. Програма також реалізує можливість реєстрування на сайті, основною метою якого є збереження особистих даних користувача (ім’я, номер телефону, адреса доставки, публічна інформація банківської карти) та спрощення етапу оформлення замовлення. Також зареєстрований користувач зможе змінювати особисті дані, додавати улюблені страви до спеціального розділу, відстежувати останні замовлення і замовити знову одне з них. Автентифікація та авторизація користувачів реалізована за допомогою нової технології JWT (JSON web token).<br>In this project for a Bachelor's Degree some architecture patterns and methods of software engineering is analyzed, also is implemented a web service for food ordering, the purpose of which is to provide a user-friendly interface for selecting food from the catalog and its subsequent order for users, and for viewing orders for managers or administrators. The program also implements the ability to register on the site, the main purpose of which is to save personal user data (name, phone number, delivery address, public bank card information) and simplify the ordering process. Also, the registered user will be able to change personal data, add favorite dishes to a special section, track recent orders and order one of them again. Authentication and authorization of users is implemented using the new JWT (JSON web token) technology.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Корольчук, Іван Якович. "Веб-сервіс для обговорення кінофільмів". Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10349.

Full text
Abstract:
Розроблена система призначена для любителів кінофільмів та адміністратора системи по збору відгуків та вражень про кінофільми. Автоматизовано функції незареєстрованого користувача, зареєстрованого користувача та адміністратора веб-сервісу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Повх, Михайло Іванович. "Сервіс багатофакторної автентифікації для веб-застосунків". Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41819.

Full text
Abstract:
У даній роботі розглянуто процес автентифікації, його особливості та застосування, а також виконаний аналіз багатофакторної автентифікації, який є одним з найактуальніших та найпоширеніших видів автентифікації. Досліджено сучасні технології і удосконалені механізми автентифікації для вирішення задач, необхідних для коректної роботи веб-застоснунків. Особлива увага приділена розробці та моделюванню власного сервісу багатофакторної автентифікації, який забезпечить надійну автентифікацію та авторизацію безпоседньо користувачам при доступі до веб-застосунків. Проведено аналіз ефективності розробленої моделі, показано її переваги у порівнянні з існуючими рішеннями.<br>The authentication process, its nature, and utilization are studied in the given thesis. The analysis of multi-factor authentication, one of the most relevant and widespread types of authentication, is presented. Modern technologies and updated authentication mechanisms for problem-solving, that are required for the proper work of web applications, are explored. Special attention is paid to the development and modeling of our multi-factor authentication service, with the help of which users, entering the web application, will be ensured by reliable authentication and authorization. The analysis of the developed model’s efficiency and its advantages in comparison to current models are presented in the given thesis.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Каліна, В. В. "Веб-сервіс зберігання та обміну файлами. Клієнтська частина". Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82355.

Full text
Abstract:
Інформаційна система представляє з себе сервіс, що надає користувачеві місце під його файли і цілодобовий доступ до них через інтернет. Сервіс дозволяє зручно обмінюватись файлами між іншими користувачами інтернет мережі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Отрощенко, М. С. "Веб-сервіс зберігання та обміну файлами. Серверна часина". Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82371.

Full text
Abstract:
Інформаційна система представляє з себе сервіс, що надає користувачеві місце під його файли і цілодобовий доступ до них через інтернет. Сервіс дозволяє зручно обмінюватись файлами між іншими користувачами інтернет мережі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чубаров, Ігор Олександрович. "Веб-сервіс геометричних чисельних методів на базі модулю до Node.js". Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/28563.

Full text
Abstract:
Мета роботи розробка веб-сервісу, що реалізує алгоритм геометричних чисельних методів на базі модулю до Node.js. Завдання роботи: проаналізувати існуючи методи інтеграції C++ коду у веб-сервіс, провести інтеграцію алгоритм геометричних чисельних методів у веб-сервіс, як модуль до Node.js, порівняти швидкість виконання алгоритму, інтегрованого як модуль до Node.js та алгоритму на JavaScript. Веб-сервіс реалізовано на основі архітектури клієнт-сервер. Клієнтську частину імплементовано за допомогою HTML, CSS, JavaScript, AngularJS. Серверну частину реалізовано за допомогою JavaScript, Node.js. Обмін даними здійснюється за допомогою REST API. Алгоритмом геометричних чисельних методів обрано AABB. Алгоритм лежить в основі визначення зіткнень геометричних об’єктів. Записка містить 67 сторінок, 14 рисунків, 5 додатків і 34 посилань.<br>The purpose of the work is the development of a web service that implements a geometric numerical algorithm based on the module to Node.js. Objectives: To analyze the existing methods of integrating C ++ code into a web service, to integrate the algorithm of geometric numerical methods into a web service, as a module to Node.js, to compare the implementation speed of the algorithm, integrated as a module to Node.js, and the JavaScript algorithm. The web service is implemented on the basis of client-server architecture. The client part is implemented using HTML, CSS, JavaScript, AngularJS. The server part is implemented using JavaScript, Node.js. The data exchange is carried out using the REST API. Algorithm of geometric numerical methods is selected AABB. The algorithm underlies the definition of collisions of geometric objects. The note contains 67 pages, 14 figures, 5 attachments and 34 links.<br>Цель работы разработка веб-сервиса, реализует алгоритм геометрических численных методов на базе модуля к Node.js. Задачи работы: проанализировать существующие методы интеграции C ++ кода в веб-сервис, провести интеграцию алгоритм геометрических численных методов в веб-сервис, как модуль к Node.js, сравнить скорость выполнения алгоритма, интегрированного как модуль к Node.js и алгоритма на JavaScript. Веб-сервис реализован на основе архитектуры клиент-сервер. Клиентскую часть имплементированы с помощью HTML, CSS, JavaScript, AngularJS. Серверную часть реализовано с помощью JavaScript, Node.js. Обмен данными осуществляется с помощью REST API. Алгоритмом геометрических численных методов избран AABB. Алгоритм лежит в основе определения столкновений геометрических объектов. Записка содержит 67 страниц, 14 рисунков, 5 приложений и 34 ссылок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кравченко, М. О. "Розробка інформаційного веб-ресурсу для компанії ООО "Піт-Стоп Сервіс"". Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71990.

Full text
Abstract:
Проведений інформаційний аналіз існуючих рішень, огляд сучасних інтернет-технологій, здійснений вибір методів рішення поставленої задачі. Розроблений та програмно реалізований інформаційний web-ресурс.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Страмоусов, Євген Дмитрович. "Веб-сервіс для аналізу транзакцій інтернет банку за допомогою методів Big data". Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/29203.

Full text
Abstract:
Об’єктом розробки є повноцінний веб-сервіс для аналізу транзакцій інтернет банку, що дозволяє виконувати певні операції користувачам. Метою роботи є розробка веб-сервісу аналізу транзакцій банку та програми управління цим сервісом. Програма дозволяє автоматично перевірити базу даних банка у форматі .xlsx. В програмі передбачені механізми захисту від помилок. В процесі розробки була використана мова програмування C# з використанням ASP .NET та ClosedXML. База даних побудована на MySQL Server. Для стилізація використано CSS, фреймворк Bootstrap. В ході виконання дипломного проекту проведено аналіз методів побудови існуючих веб-сервісів для аналізування транзакцій та розроблена структура бази даних для зберігання інформації.<br>The object of development is a full-fledged web service for analyzing online banking transactions, which allows users to perform certain operations. The aim of the work is to develop a web service for the analysis of bank transactions and a program for managing this service. The program allows you to automatically check the database of the bank in the .xlsx format. The program provides mechanisms for protection against errors. In the development process was used C # programming language using ASP .NET and ClosedXML. The database is built on MySQL Server. For styling used CSS framework Bootstrap. During the implementation of the graduation project. The analysis of methods for constructing existing web services for analyzing transactions was conducted and a database structure for storing information was developed.<br>Объектом разработки является полноценный веб-сервис для анализа транзакций интернет банка, позволяет выполнять определенные операции пользователям. Целью работы является разработка веб-сервиса анализа транзакций банка и программы управления этим сервисом. Программа позволяет автоматически проверить базу данных банка в формате .xlsx. В программе предусмотрены механизмы защиты от ошибок. В процессе разработки была использована язык программирования C # с использованием ASP .NET и ClosedXML. База данных построена на MySQL Server. Для стилизация использовано CSS, фреймворк Bootstrap. В ходе выполнения дипломного проекта. Проведен анализ методов построения существующих веб-сервисов для анализа транзакций и разработана структура базы данных для хранения информации.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сокура, І. А. "Веб-сервіс з використанням алгоритму оповіщення клієнтів на основі фреймворку React Native". Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82553.

Full text
Abstract:
Описаний процес проектування алгоритму роботи оповіщення клієнтів. Також проведено порівняння існуючих застосунків зі схожим функціоналом. Розроблена API та адміністративна частина за допомогою фреймворку Laravel. Результатом роботи став мобільний застосунок для інформування користувачів за допомогою push-сповіщень на основі фреймворку React Native.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Черних, Олена Петрівна, та О. Ю. Бреславець. "SOAP- і REST-підходи для прикладного визначення". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45674.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!