Academic literature on the topic 'Відповідальність студента'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Відповідальність студента.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Відповідальність студента"

1

Суслова, Валерія. "Емпіричні показники соціально-психологічної адаптації іноземних студентів до освітнього середовища вищого навчального закладу". Теоретичні і прикладні проблеми психології, № 3(50)T3 (2019): 301–13. http://dx.doi.org/10.33216/2219-2654-2019-50-3-3-301-313.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена висвітленню особливостей соціально-психологічної адаптації іноземних студентів до освітнього середовища вищого навчального закладу. Проведено теоретико-методологічний аналіз наукових підходів до вивчення проблеми соціально-психологічної адаптації особистості в умовах освітньої міграції. Результати аналізу літературних джерел з проблеми адаптивних можливостей іноземних студентів і отримані в нашому дослідженні емпіричні дані дозволили визначити основні параметри соціально-психологічної адаптації іноземного студента до освітньому середовищі українських вузів. Іноземні студенти з найменшим рівнем адаптивності характеризуються високим рівнем тривожності, як відображення страху перед новими умовами навколишнього середовища, які сприймалися як загрозливі, також високим рівнем капризності, депресивності та невпевненості в собі та закритістю досвіду, вузьким колом інтересів. Іноземні студенти із середнім рівнем адаптивності проявляють риси інтравертивності та співпраці. Такі студенти проявляють риси антагонізму та відчуженості. Студенти другої групи характеризуються проблемами з ціле поляганням. Іноземні студенти з найбільшою адаптивністю мають найвищі показники фактору домінування, пошуку нових вражень. Вони є найбільш дружелюбними, довірливими та прямими. Характеризуються такими рисами як ефективність, організованість, відповідальність, самодисципліна та розсудливість. Вони є найбільш емоційно стабільними та творчими особами, з широким колом інтересів. Емпірично визначено складові особистісного профілю іноземних студентів за рівнями (низьким, середнім, високим) їх соціально-психологічної адаптації до освітнього середовища закладу вищої освіти. Виявлено вплив особливостей міжкультурної взаємодії на ефективність соціально-психологічної адаптації до освітнього середовища вищого навчального закладу студентів-іноземців з різних країн (Індії, Китаю, Європейського Союзу).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

ХАРЧЕНКО, Інна. "ЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ МОТИВАЦІЇ ДО НАВЧАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ТЕХНІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ". Acta Paedagogica Volynienses, № 1 (1 травня 2025): 218–24. https://doi.org/10.32782/apv/2025.1.31.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню ефективних технологій для мотивації студентів технічних спеціальностей у контексті покращення якості освітнього процесу. У дослідженні аналізуються сучасні підходи до навчання, зокрема проєктне навчання, гейміфікація, використання цифрових та інформаційно-комунікаційних технологій, індивідуалізація навчання, кейс-метод, інтерактивні лекції, проблемне та модульне навчання. Ці підходи сприяють підвищенню зацікавленості студентів, розвитку аналітичного мислення, критичних навичок та практичного застосування теоретичних знань. Проєктне навчання дозволяє студентам працювати над реальними проєктами, розвиваючи навички командної роботи, креативність та відповідальність. Гейміфікація додає елементи змагання та нагород, стимулюючи активну участь в освітньому процесі. Цифрові технології сприяють спрощенню засвоєння складних технічних понять, дозволяючи студентам проводити експерименти у віртуальних лабораторіях або симуляторах, що наближає їх до умов реальної професійної діяльності. Індивідуалізація навчання враховує особливості кожного студента, надаючи можливість працювати у власному темпі та зменшуючи ризик перевантаження. Підвищення мотивації студентів є ключовим завданням для ефективної підготовки конкурентоспроможних фахівців у сучасних умовах швидкого розвитку технічних галузей. Інтеграція інноваційних педагогічних технологій у систему вищої технічної освіти допомагає подолати розрив між теоретичними знаннями та їх практичним застосуванням, роблячи освітній процес цікавішим, ефективнішим та більш адаптованим до потреб сучасного ринку праці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

О., С. Ісаєва. "ЗНАЧУЩІСТЬ СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНОЇ ПІДГОТОВКИ У МЕДИЧНИХ ВИШАХ". Педагогіка та психологія, № 57 (15 серпня 2017): 93–101. https://doi.org/10.5281/zenodo.843227.

Full text
Abstract:
Важливою складовою гуманітарної підготовки сучасної вищої медичної освіти є особистісно орієнтована парадигма освіти гуманістичного характеру, яка визнає унікальність кожного студента й індивідуальність його освітньої траєкторії. Соціально-гуманітарні дисципліни мають змістовний вплив на формування морально-етичних рис та передбачають подальший розвиток особистісних і професійних якостей студентів вищих медичних навчальних закладів. Метою гуманітарної науки мають бути цілі навчити особу мислити, давати оцінку різноманітним та неоднозначним фактам професійної діяльності чи подіям у суспільстві. Гуманітаризація вищої медичної освіти повинна коригувати єдність культури і освіти з метою навчити студентів детермінувати моральні та деонтологічні аспекти своєї діяльності, поєднувати особисту відповідальність та її результати. Гуманітарна підготовка студента-медика передбачає і його формування як людини культури, акумулювання у нього знань, умінь і якостей, необхідних у професійній діяльності на основі культурологічного підходу, засвоєння ним принципів і норм моралі, цілеспрямоване формування загальнолюдських цінностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Kuzminskyi, Anatolii. "ФОРМУВАННЯ ПОЧУТТЯ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ У ПРОЦЕСІ ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ". UNESCO Chair Journal "Lifelong Professional Education in the XXI Century", № 1 (12 травня 2020): 53–59. http://dx.doi.org/10.35387/ucj.1(1).2020.53-59.

Full text
Abstract:
Висвітлюються окремі аспекти формування почуття соціальної відповідальності у студентів закладів вищої освіти педагогічного профілю. Дається визначення терміна «відповідальність». Підкреслюється, що відповідальність є моральним стрижнем, на якому базуються всі інші якості особистості. Називаються фактори, які не сприяють дотриманню належного рівня соціальної відповідальності педагогами. Розкривається розуміння відповідальності як педагогічної категорії у теоретичній спадщині А. Макаренка і В. Сухомлинського. Констатується, що існуюча практика підготовки вчителів недостатньо ефективна. У період модернізації системи вітчизняної освіти очевидною є необхідність кардинальної перебудови підготовки педагогічних кадрів, зокрема вжиття заходів щодо формування у студентів почуття соціальної відповідальності за якість навчальної праці і взагалі за будь-яку доручену справу. Для педагогів повинні бути притаманні активна громадянська позиція, висока загальна й душевна культура, глибокі знання й методична майстерність, наукове діалектичне мислення. Стверджується, що діюча система підготовки педагога потребує модернізації й суттєвої перебудови на основі осучаснення й диверсифікації форм занять, урахування індивідуальних потреб студента, органічного поєднання теорії й новаторського досвіду, зокрема європейського, вдосконалення професійно спрямованих особистісних якостей майбутнього педагога, особливо почуття громадянської обов’язковості й соціальної відповідальності. Проведені експериментальні дослідження свідчать про необхідність збільшення питомої ваги педагогічних і психологічних дисциплін у програмі підготовки педагогів, збільшення обсягу практичних занять, використання діагностико-прогностичної методики, поєднання навчальної й пошуково-дослідницької роботи. Освітні завдання мають реалізовуватися шляхом виконання студентами актуалізованих соціальних справ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

БАЖМІНА, Евеліна. "ВИКОРИСТАННЯ BYOD ТЕХНОЛОГІЙ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ". Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 3 (грудень 2020): 27–40. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-3-27-40.

Full text
Abstract:
У статті розкрито проблеми застосування BYOD технологій в освітньому процесі. Надшвидкісний розвиток цифрових технологій впливає на сучасне суспільство, вносячи певні зміни в культуру не тільки соціальної сфери та побуту, а й освіти. У статті представлена схема цифрових технологій в освіті. Досліджено значення дефініцій «цифрові технології», «цифровий пристрій», «цифрове освітнє середовище», «цифрове навчання», «цифрова компетентність». Цифрове освітнє середовище дає можливість персоналізувати систему навчання. На основі експерименту, проведеного серед студентів першого курсу Національного університету «Запорізька політехніка», встановлено технічні можливості смартфонів студентів. Розкрито витоки походження терміну «BYOD». Визначено, що BYOD означає використання персонального цифрового обладнання для навчання, відповідальність за нього несе власник, який зацікавлений у його безперервній роботі. З’ясовано, що цифрові технології надають викладачам аналіз успішності кожного студента в реальному часі, забезпечують миттєвий зворотний зв’язок і можливість надати допомогу в усуненні прогалин у досягненнях студентів; студентам – покращення спілкування, розвивання співпраці та мотивації, зростання успішності та, як підсумок, сприяння формуванню культури самостійної роботи. Важливим чинником для успішної педагогічної діяльності викладача є врахування психологічних особливостей студентів «покоління Z». Розглянуто проблему сприйняття та несприйняття використання технології BYOD всіма учасниками навчального процесу. Ключові слова: цифрові технології; цифрове навчання; цифрове освітнє середовище; цифрова компетентність; технології BYOD; «покоління Z».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Павельчук, Інна. "ГРА ЯК ЗАСІБ МОТИВАЦІЇ ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ". Молодий вчений, № 1.1 (125.1) (19 січня 2024): 65–68. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2024-1.1-125.1-16.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальній темі, а саме використання ігрових елементів на уроках німецької мови. В сучасних умовах, коли студентам необхідно засвоювати великий обсяг матеріалу за короткий термін, викладачу дуже важливо мотивувати студентів та дійсно зацікавити їх предметом. Важливо і те, що специфіка предмета «іноземна мова» вимагає дещо інших форм навчання, ніж інші теоретичних дисципліни, так як мета студента під час навчання іноземної мови не просто знати матеріал предмета, а й вміти застосовувати його в мовній ситуації. Робота з ігровим засобом мотивації на уроці урізноманітнює вид діяльності у процесі навчання німецької мові. Метою даного досвіду є теоретичний доказ того, що ігрові прийоми є ефективним засобом при навчанні німецької мови на початковому етапі. Ігрова діяльність на уроках німецької мови сприяє створенню пізнавального мотиву, посилює працездатність, виробляється автоматизм дії, виховується серйозне ставлення до предмета, реалізуються ідеї змагання, виховується відповідальність кожного учня за навчання та дисципліну. Тому підготовка сучасного викладача до використання навчальних ігор на уроці німецької мови визнається не просто доцільною, а й необхідною.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ГРОМОВ, Євген. "ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДИКИ BLENDED LEARNING В ІНШОМОВНІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ НЕФІЛОЛОГІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ (ДОСВІД ПОЛЬЩІ ТА ЧЕХІЇ)". Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 20, № 1 (2020): 65–78. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v20i1.399.

Full text
Abstract:
У статті визначені особливості застосування методики змішаного навчання (blended learning) в процесі іншомовної підготовки майбутніх вчителів нефілологічних спеціальностей у закладах вищої освіти Польщі та Чехії. Здійснено аналіз публікацій європейських, здебільшого польських і чеських, вчених-дидактів, які досліджують різні методики комп’ютерної підтримки вивчення іноземних мов. Наведено основні подібності та відмінності між традиційним, електронним і змішаним навчанням іноземним мовам. Показано, що вивчення іноземної мови значно спрощується за умови використання сучасних ІКТ, які дають можливість поєднати технічні та гуманітарні науки, що, своєю чергою, дає можливість створити відповідне середовище для вивчення мови, поєднати традиційні та інноваційні методи вивчення мови. Використання змішаного навчання (blended learning), в основі якого знаходиться концепція об’єднання аудиторного навчання і технологій електронного навчання, створює сучасному викладачеві необмежені можливості в процесі викладання предмету іноземна мова професійного спрямування. Завдяки гнучкості та доступності, даний метод навчання дозволяє розширити можливості студентів, прийняти до уваги індивідуальні потреби, ритм і темп засвоєння матеріалу, який вивчається; стимулювати утворення активної позиції студента, підвищення його мотивації, самостійності, соціальної активності; зробити процес навчання більш індивідуальним і в той же час персоналізувати навчальний процес. Це допомагає студенту самостійно визначати свої цілі та методи їх досягнення, в той час, як викладач виступатиме в ролі наставника. При розробці курсу за методикою blended learning викладачеві необхідно враховувати багато важливих елементів, щоб забезпечити якість та ефективність навчальної програми, на якій базуються цей курс. Процес розробки, як правило, відбувається у кілька етапів: докладне планування курсу; розробка навчальних матеріалів; розміщення розроблених матеріалів на платформі електронного навчання. За умови правильного розроблення та організації навчання за методикою blended learning, студенти отримують можливість навчатися в своєму власному темпі, в зручному місці та в зручний для них час, а також можливість брати на себе персональну відповідальність за власне навчання. Найбільша перевага комплементарних навчальних курсів полягає в тому, що вони ставлять студента в центр процесу викладання та навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Рогожа, М. "СОЦІАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЕТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ (ПІД ЧАС КАРАНТИНУ COVID-19 В УКРАЇНІ)". Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка. Філософські науки, № 1(89) (3 вересня 2021): 35–45. http://dx.doi.org/10.35433/philosophicalsciences.1(89).2021.35-45.

Full text
Abstract:
Здійснено аналіз зумовлених пандемією та новими соціальними викликами соціально-ціннісних та морально-етичних проблем, зокрема професійного спілкування і дистанційного навчання в університеті під час пандемії COVID-19 і карантину.
 Технічні фактори (відсутність безперебійного Інтернет сполучення, комфортного місця для навчання, утрудненість доступу до індивідуальних якісних гаджетів тощо) є свідченням соціальної нерівності та соціальної несправедливості, загострених в умовах карантину та зумовлених рівнем доходів людей та місцем локації (в мешканців великих міст практично відсутня проблема доступу до Інтернету, на відміну від мешканців невеликих міст та проживаючих у сільській місцевості).
 Звернуто увагу, що дистанційне навчання редукує особистісний компонент взаємодії викладача зі студентами, сприяючи багатьом негативним моментам у спілкуванні та навчальній діяльності при взаємодії "викладач-студент". У статті визначено, що дистанційна освіта зменшує традиційний для університету особистий компонент спілкування викладача зі студентом як неминучий елемент морального виховання при інкультурації та соціалізації особистості. Чорний екран із вимкненою камерою і мікрофоном сприймається студентом як прояв академічної свободи і незалежності від "електронного синоптикуму" (З. Бауман), але він також звільняє його від відповідальності за інтелектуальну діяльність в аудиторії та не розвиває креативність і належні професійні якості у спілкуванні з викладачем та іншими студентами. Відсутність самодисципліни студента та його / її нездатність організувати особистий навчальний процес за допомогою самопримусу призводять до збільшення розриву між найкращими та найгіршими учнями Нестача самодисципліни здобувача вищої освіти веде до збільшення розриву між сильними і слабкими студентами, коли мова йде про їхні вольові якості, відповідальність та звернення уваги на феномен обов’язку в соціальному бутті, що не сприяє належній соціалізації та інкультурації молоді та ін. Проте указані проблеми стають на заваді отриманню якісної освіти, що становить значний суспільний ризик для українського суспільства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

С., Ю. Масич. "УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ПЕДАГОГА: СУБ'ЄКТНО-ОСОБИСТІСНИЙ ПІДХІД". Педагогіка та психологія, № 56 (12 травня 2017): 257–65. https://doi.org/10.5281/zenodo.578236.

Full text
Abstract:
<em>Узагальнення наукових праць з питань розвитку особистості і суб'єктності майбутніх педагогів у освітньому процесі вишу дозволило схарактеризувати даний процес як реалізацію певної педагогічної стратегії, що ґрунтується на принципах: орієнтації на особистісну і професійну індивідуальність кожного студента, забезпечення диференційованого та індивідуалізованого підходу до його підготовки; посилення суб'єктних потенціалів особистості кожного студента; відкритість, варіативність, динамічність змін у змісті, формах, методах професійної підготовки; фундаменталізація вищої освіти в поєднанні з поглибленою професіоналізацією; діалогізація навчально-виховного процесу та його проблематизація; полісуб'єктність педагогічного процесу, що передбачає активність, ініціативу і відповідальність всіх його учасників.</em>
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Синекоп, Оксана, Любов Зєня, Ольга Матвієнко та Тамара Коваль. "КОНТРОЛЬНІ ЛИСТИ ДЛЯ ВЗАЄМООЦІНЮВАННЯ У ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОМУ НАВЧАННІ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНОГО ІНШОМОВНОГО ПИСЬМА І ГОВОРІННЯ ІТ СТУДЕНТІВ". Education. Innovation. Practice 11, № 8 (2023): 79–83. http://dx.doi.org/10.31110/2616-650x-vol11i8-012.

Full text
Abstract:
З метою розвитку самостійності ІТ (інформаційні технології) студентів та їх ефективної взаємодії, раціональним є впровадження контрольних листів для взаємооцінювання іншомовних усних і письмових робіт в умовах диференціації. Контрольний лист є інструментом чи засобом контролю якості сформованості професійно орієнтованої англомовної компетентності ІТ студентів у письмі та говорінні. У статті проаналізовано переваги контрольних листів, зокрема, вони: оптимально систематизують роботу студента, структуруючи його дії; допомагають знайти й уникнути помилок; алгоритмізують процес перевірки усного та письмового продукту; спрощують процедуру перевірки; мотивують студентів брати активну участь в оцінюванні; дозволяють студентам сконцентруватися на завданні; допомагають якісно оцінити роботу; дозволяють набувати та вдосконалювати іншомовні навички й уміння у процесі контролю; активізують процеси саморегуляції, соціально розподіленої регуляції / співрегуляції ІТ студентів; посилюють індивідуальну і групову автономію; заощаджують час виконання завдання; сприяють розвитку співпраці та кооперації; розвивають критичне мислення; дозволяють отримати збалансований зворотний зв’язок; сприяють активному навчанню; посилюють відповідальність студентів. Основні недоліки включають: недостатній рівень володіння професійно орієнтованою англомовною компетентністю в письмі і говорінні, недостатній рівень володіння фаховими компетентностями; недостатній досвід в оцінюванні; часозатратний процес; ускладнення керування освітнім процесом викладачем; різний темп виконання взаємооцінювання; нерівномірний розподіл робіт серед студентів, упередженість до оцінювання студентів. Також розглянуто основні вимоги до укладання контрольних листів, серед яких: окреслити мету контрольного листа, виділити основні етапи чи рубрики, алгоритмізувати процес оцінювання, чітко й ясно сформулювати питання, дотримуватися логічної послідовності запитань. Окреслено особливості впровадження контрольних листів для взаємооцінювання в умовах диференціації. Наведено приклади контрольних листів для взаємооцінювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Відповідальність студента"

1

Чеботарьов, Микола Корнійович. "Відповідальність в системі соціальної компетентності". Thesis, Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова, 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/37990.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лапузіна, Олена Миколаївна, та Лідія Миколаївна Лісачук. "Формування екологічної етики іноземних студентів на основі ситуаційного навчання". Thesis, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, 2007. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/24258.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються основні складові ситуаційного навчання екологічної етики іноземних студентів відповідно до гуманізації технічної освіти.<br>The article is shown basic components of ecological education case study due to demands of humanization of technical education.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Прокопенко, Тетяна Володимирівна. "Відповідальність як фактор успішного навчання студента-психолога". Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/4768.

Full text
Abstract:
Прокопенко Т. В. Відповідальність як фактор успішного навчання студента-психолога : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 053 «Психологія» / наук. керівник Ю. В. Железнякова. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 77 с.<br>UA : Робота виклади на 77 сторінок, 10 рисунків, 1 таблиця. Перелік посилання включає 36 джерел. Об’єкт дослідження: фактор успішного навчання студента-психолога. На протязі десятиліть у економіці господарював технократичний підхід, коли головним були: технології, виробничі плани, бюджети, адміністративні постанови, а роль персоналу відсувалась на другий план, що привело до відчуження робітників, зниження зацікавленості працею, а значить і до її низької якості. Тому недивно, що за даними порівняльного масштабного соціологічного дослідження роботу вважають головною справою у житті у США –50% населення; у Швеції – 45%, у Германії – 25%, а у межах колишнього СРСР – тільки 10% .Під впливом соціально-економічних змін, що відбулися у суспільстві виникло нове розуміння гострої необхідності у спеціалістах з великим рівнем професіоналізму. А одним з найважливіших критеріїв розвитку майбутнього професіоналізму є формування мотивації професійної діяльності. Саме від ступеню сформованості професійної мотивації залежить те наскільки спеціаліст буде користуватися попитом у своїй галузі, та те наскільки він буде успішним у обраній професійній діяльності. Врешті-решт, від ступеню сформованості мотивації професійної діяльності залежить якість роботи спеціаліста. Наукова новизна нашої дослідницької роботи полягає у тому, що ми намагались виділити та обґрунтувати фактори, що мають вплив на сформованість мотивації професійної діяльності у майбутніх спеціалістів, а також дослідити динаміку їх змін підчас процесу отримання професійної освіти у ВУЗі.<br>EN : The work is presented on 77 pages, 10 figures, 1 table. The list of references includes 36 sources. Object of research: a factor of successful study of a student-psychologist. For decades, the economy was dominated by a technocratic approach, when the main ones were: technology, production plans, budgets, administrative regulations, and the role of personnel was relegated to the background, which led to the alienation of workers, reduced interest in work, and hence its low quality. Therefore, it is not surprising that according to a comparative large-scale sociological study, work is considered the main thing in life in the United States - 50% of the population; in Sweden - 45%, in Germany - 25%, and within the former USSR - only 10%. Under the influence of socio-economic changes that have taken place in society, a new understanding of the urgent need for specialists with a high level of professionalism. And one of the most important criteria for the development of future professionalism is the formation of motivation for professional activity. It depends on the degree of formation of professional motivation to what extent the specialist will be in demand in their field, and how successful he will be in the chosen professional activity. After all, the quality of a specialist's work depends on the degree of motivation of professional activity. The scientific novelty of our research work is that we tried to identify and justify the factors that affect the formation of motivation of professional activity in future professionals, as well as to investigate the dynamics of their changes during the process of vocational education in higher education.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мяло, Вероніка Євгенівна. "Формування усвідомленого батьківства засобами арт-терапії у студентів". Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/1933.

Full text
Abstract:
Мяло В. Є . Формування усвідомленого батьківства засобами арт-терапії у студентів : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 231 "Соціальна робота: соціальна педагогіка" / наук. керівник Т. Г. Соловйова. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 81 с.<br>UA : Кваліфікаційна робота: 81 с., 6 таблиць, 68 джерел, 4 додатки. Обʼєкт дослідження: процес формування усвідомленого батьківства у студентів Предмет дослідження: арт-терапія як засіб формування усвідомленого батьківства у студентів Мета дослідження: теоретично обґрунтувати та експериментально перевірити ефективність засобів арт-терапії у формуванні усвідомленого батьківства у студентів Методи дослідження: аналіз (теоретичний, порівняльний), абстрагування і конкретизація для визначення основних понять дослідження, соціально-педагогічний експеримент; спостереження, анкетування, тестування, бесіда, проективні методики. Теоретичне значення роботи полягає у комплексному підході до формування усвідомленого батьківства за допомогою арт-терапії. Практичне значення роботи полягає у розробці соціально-педагогічної програми з формування усвідомленого батьківства у студентів. Галузь використання: загальноосвітні навчальні заклади, заклади вищої освіти, центри сімейного виховання, центри сім’ї, дітей та молоді.<br>EN : The qualification work consists: 81 pages, 6 tables, 68 sources, 4 applications. The qualifying work volume are 121 pages long, 81 of them the main text The research object of study: the process of formation of conscious parenting in students The research subject of study: art therapy as a means of forming conscious parenting in students The research purpose of the study: to theoretically substantiate and experimentally test the effectiveness of art therapy in the formation of conscious parenting in students The research methods: analysis (theoretical, comparative), abstraction and concretization for definition of basic concepts of research, social and pedagogical experiment; observation, questioning, testing, conversation, projective techniques. The objectives of the study: - to explore the essence of the concept of "conscious parenting"; - to determine the peculiarities of formation of conscious parenting in students; - substantiate and implement a program for the formation of conscious paternity by means of art therapy. The theoretical value of the work is a comprehensive approach to the formation of conscious parenthood through art therapy. The practical significance of the work is to develop a social-pedagogical program for the formation of conscious parenting in students. Field of use: general education institutions, higher education institutions, family education centers, family centers, children and youth centers.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

"Резерви економічного зростання та інноваційного розвитку підприємств регіону". Thesis, КНТУ, 2012. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3488.

Full text
Abstract:
У збірнику опубліковано тези доповідей молодих вчених, аспірантів та студентів економічних спеціальностей на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Резерви економічного зростання та інноваційного розвитку підприємств регіону». Публікації відображають результати науково-дослідної роботи; присвячені розгляду різноманітних проблем економічної діяльності підприємств, визначенню соціально-економічних резервів підвищення їх конкурентоспроможності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Відповідальність студента"

1

Законодавство України про землю. Юрінком Інтер, 2002.

Find full text
Abstract:
Загальні положення. Організація та управління. Кадри державної служби. Проходження державної служби. Матеріальне забезпечення та соціальний захист. Відповідальність. Для державних службовців, юристів, викладачів та студентів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Законодавство України про землю. Юрінком Інтер, 2002.

Find full text
Abstract:
Загальні положення. Організація та управління. Кадри державної служби. Проходження державної служби. Матеріальне забезпечення та соціальний захист. Відповідальність. Для державних службовців, юристів, викладачів та студентів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Законодавство України про землю. Юрінком Інтер, 2002.

Find full text
Abstract:
Загальні положення. Організація та управління. Кадри державної служби. Проходження державної служби. Матеріальне забезпечення та соціальний захист. Відповідальність. Для державних службовців, юристів, викладачів та студентів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Державна служба в Україні. Юрінком Інтер, 2002.

Find full text
Abstract:
Загальні положення. Організація та управління. Кадри державної служби. Проходження державної служби. Матеріальне забезпечення та соціальний захист. Відповідальність. Для державних службовців, юристів, викладачів та студентів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Трофимович, Володимир, та Назар Мартинюк, ред. Мистецтво викладання: золоті зерна досвіду. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2021. http://dx.doi.org/10.25264/13.01.2021.

Full text
Abstract:
До збірника включено плани-конспекти уроків та гурткових занять з історії, основ християнської етики, мистецьких дисциплін, які будуть корисними для прочитання не лише вчителям суспільно-гуманітарних, художньо-естетичних дисциплін, а й адміністраторам закладів освіти. За точність викладеного матеріалу, фактів, імен, географічних назв та посилань несуть відповідальність автори публікацій. Для педагогів, керівників освітніх установ, працівників методичної служби, студентів та усіх, хто цікавиться викладанням предметів суспільно-гуманітарного й художньо-естетичного циклів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Digital Competence of the New Ukrainian School Teacher - 2024: Innovation for Change. Institute for Digitalisation of Education of NAES of Ukraine, 2024. http://dx.doi.org/10.33407/lib.naes.740746.

Full text
Abstract:
Препринт містить наукові матеріали за результатами міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова компетентність вчителя нової української школи 2023: інновації в умовах змін. Окреслені питання подолання викликів в освітньому процесі, спричинених широкомасштабною агресією РФ в Україні. Подано досвід та кращі практики створення безпечного цифрового освітнього середовища у закладах загальної середньої освіти України, Польщі, Туреччини та інших країн зарубіжжя. Висвітлено практичні кроки у напрямі цифровізації освіти та розвитку цифрової компетентності вчителя. Описані теоретичні підходи та практичні напрацювання щодо використання ІКТ у професійній освіті та у підвищенні кваліфікації вчителів. Для розробників освітньої політики, вчителів, науковців, управлінців, викладачів, докторантів, аспірантів, студентів, широкої педагогічної громадськості. Матеріали публікуються в авторській редакції. За достовірність поданих відомостей несуть відповідальність автори.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Єльникова, Г. В., І. С. Лапшина та Я. Й. Васильченко. Адаптивні процеси в освіті: збірник матеріалів (тез доповідей) 5-ої Міжнародної наукової літньої онлайн школи. ГО «ШАУСПС», 2024. http://dx.doi.org/10.33296/theses-nlsh-2024.

Full text
Abstract:
Збірник матеріалів П'ятої міжнародної наукової літньої онлайн школи «Адаптивні процеси в освіті» (далі НЛШ-24), що відбулася 5-6 липня 2024 року в режимі онлайн, містить тези доповідей учасників та основні організаційні документи заходу. Тематику публікацій розміщено за адаптивними колами згідно з Програмою. Літня онлайн школа є інтеграційною, єднає науковців, здобувачів наукових ступенів та роботу різних наукових шкіл: Громадської організації «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами», Бердянського державного педагогічного університету, Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти НАПН України»; Інституту професійної освіти НАПН України, кафедри педагогіки, психології початкової освіти та освітнього менеджменту Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, кафедри педагогіки та менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та наукові мандри із зарубіжжя. У роботах висвітлено актуальні питання розвитку адаптивних процесів в освітній діяльності національних та зарубіжних закладів освіти. Збірник містить роботи, в яких розглянуто адаптивні підходи в закладах освіти Німеччини, Португалії, США та ін. Особлива увага в публікаціях зарубіжних учасників приділена питання адаптації українських студентів за кордоном. У тезах доповідей розкриваються основні ідеї, проміжні та кінцеві результати наукових досліджень учасників НЛШ-24, що сприятиме активному обміну досвідом й застосуванню позитивних результатів презентованих досліджень вітчизняних та зарубіжних авторів у національній системі освіти України. Матеріали НЛШ-24 можуть бути корисними для здобувачів наукової освіти та наукових ступенів і вчених звань, науковців, наукових працівників та викладачів освітніх закладів різного рівня організації, здобувачів вищої освіти та всіх тих, хто цікавиться проблематикою адаптивних процесів в науково-освітньому просторі. За порушення норм академічної доброчесності й етичних вимог до подання результатів наукових досліджень, за релевантність і достовірність змісту та поданих інформаційних даних у тезах доповідей на засадах чинного законодавства відповідальність несуть автори тез доповідей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Відповідальність студента"

1

Предеїна, М. Є., та Л. М. Сакун. "УПРАВЛІННЯ КОРПОРАТИВНОЮ СОЦІАЛЬНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ". У ХXXI Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства». КрНУ імені Михайла Остроградського, 2024. http://dx.doi.org/10.32782/2222-5099.2024.9.2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

"Журналістика та реклама: вектори взаємодії". У Журналістика та реклама: вектори взаємодії. Державний торговельно-економічний університет, 2024. https://doi.org/10.31617/k.knute.2023-03-29.

Full text
Abstract:
У тезах доповідей науково-практичної конференції висвітлено особливості та механізми впливу інформації на свідомість людини і суспільства, новітні технології рекламних комунікацій та етичність їх використання, стан та перспективи розвитку журналістської та рекламної діяльності в Україні; відображено результати дослі- джень науковців, молодих вчених, аспірантів та студентів щодо новітніх напрямів розвитку журналістики та рекламних комунікацій. Матеріали подано в авторській редакції. Відповідальність за зміст мате- ріалівнесуть автори.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

"Журналістика та реклама: вектори взаємодії". У Журналістика та реклама: вектори взаємодії. Державний торговельно-економічний університет, 2025. https://doi.org/10.31617/k.knute.2025-03-25.

Full text
Abstract:
У тезах доповідей науково-практичної конференції висвітлено особливості та механізми впливу інформації на свідомість людини і суспільства, новітні технології рекламних комунікацій та етичність їх використання, стан та перспективи розвитку рекламної діяльності в Україні; відображено результати досліджень науковців, молодих вчених, аспірантів та студентів щодо новітніх напрямів розвитку журналістики та рекламних комунікацій. Матеріали подано в авторській редакції. Відповідальність за зміст матеріалів та дотримання академічної доброчесності несуть автори. Редакційна колегія може не поділяти думки авторів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

"Бренд-менеджмент: маркетингові технології". У Бренд-менеджмент: маркетингові технології. Державний торговельно-економічний університет, 2024. https://doi.org/10.31617/k.knute.2024-03-14.

Full text
Abstract:
Тези доповідей стали предметом обговорення учасників конференції, що становлять інтерес для наукових працівників, викладачів, аспірантів, студентів закладів вищої освіти, власників бізнесу, директорів з маркетингу, бренд-менеджерів, а також для всіх, хто цікавиться сучасним станом та перспективами розвитку бренд-менеджменту. Презентовані в матеріалах конференції тези учасників подані в авторській редакції та відображають власну наукову позицію авторів. Автори тез несуть повну відповідальність за точність наведених фактів, цитат, економіко-статистичних даних, наукової термінології, власних імен, джерел посилання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

"Бренд-менеджмент: маркетингові технології". У Бренд-менеджмент: маркетингові технології. Державний торговельно-економічний університет, 2025. https://doi.org/10.31617/k.knute.2025-03-12.

Full text
Abstract:
ективи розвитку бренд-менеджменту в Україні та за її межами в умовах турбулентності, новітні технології та інструменти брендингу, цифрові маркетингові комунікації та етичність їх використання; відображено результати наукових досліджень науковців, аспірантів та студентів щодо новітніх напрямів розвитку маркетингових технологій. Представлені у матеріалах конференції тези учасників подані в авторській редакції та відображають власну наукову позицію авторів. Автори тез несуть повну відповідальність за зміст матеріалів та дотримання академічної доброчесності. Редакційна колегія може не поділяти думки авторів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

"Фундаментальні та прикладні проблеми суспільства: історія, сьогодення, майбутнє". У Фундаментальні та прикладні проблеми суспільства: історія, сьогодення, майбутнє. Державний торговельно-економічний університет, 2024. https://doi.org/10.31617/k.knute.2024-04-11.

Full text
Abstract:
У тезах доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Фундаментальні та прикладні проблеми суспільства: історія, сьогодення, майбутнє» висвітлено актуальні фундаментальні і прикладні проблеми розвитку сучасного суспільства, здійснено критичну аналітику світових політичних, соціально-економічних та культурних трендів. Розглянуто перспективи формування інформаційно-цифрової реальності та її вплив на логіку і траєкторії змін глобальних та локально-національних параметрів суспільства. Видання розраховано на наукових працівників у сфері філософії, політології, соціології, педагогіки, викладачів, аспірантів, студентів. Матеріали друкуються в авторській редакції. Відповідальність за зміст матеріалів несуть автори.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

"Вектори соціальної, організаційної та економічної психології тези доповідей ІІІ міжнародної науково-практичної конференції". У Вектори соціальної, організаційної та економічної психології тези доповідей ІІІ міжнародної науково-практичної конференції. Державний торговельно-економічний університет, 2024. https://doi.org/10.31617/k.knute.2024-02-23.

Full text
Abstract:
У тезах доповідей ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Вектори соціальної, організаційної та економічної психології» висвітлено актуальні питання соціальної, економічної та організаційної психології. Надано практичні рекомендації щодо формування соціально-психологічного благополуччя та збереження професійного здоров’я працівників організацій. Розглянуто передові технології подолання кризових станів. Видання розраховано на наукових працівників у галузі психології, соціології, педагогіки, викладачів, аспірантів, студентів, а також на практичних психологів, соціальних педагогів, соціологів і соціальних працівників. Матеріали друкуються в авторській редакції. Відповідальність за зміст матеріалів несуть автори.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

"Вектори соціальної, організаційної та економічної психології". У Вектори соціальної, організаційної та економічної психології. Державний торговельно-економічний університет, 2025. https://doi.org/10.31617/k.knute.2025-02-28.

Full text
Abstract:
У тезах доповідей ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Вектори соціальної, організаційної та економічної психології» висвітлено актуальні питання соціальної, економічної та організаційної психології, надано практичні рекомендації щодо формування соціально-психологічного благополуччя та збереження професійного здоровʼя працівників організацій, розглянуто передові технології подолання кризових станів. Видання призначене для науковців у сферах психології, соціології та педагогіки, а також для викладачів, аспірантів, студентів, практичних психологів, соціальних педагогів, соціологів і соціальних працівників. Матеріали друкуються в авторській редакції. За зміст матеріалів несуть відповідальність автори.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

"Соціальні комунікації: виклики сьогодення (до Дня журналіста)". У Соціальні комунікації: виклики сьогодення (до Дня журналіста). Державний торговельно-економічний університет, 2024. https://doi.org/10.31617/k.knute.2024-06-06.

Full text
Abstract:
У матеріалах симпозіуму приділено увагу актуальним питанням у галузі соціальних комунікацій в Україні та за її межами. Розглянуто широкий спектр тем: від розвитку медіадискурсу й ролі сучасних ЗМІ в інформаційних війнах до новітніх трендів у журналістиці, рекламі, зв’язках з громадськістю та медіаосвіті. Видання містить артбуки зі студентськими роботами в області реклами та фотороботи переможців ІІІ Міжнародного студентського конкурсу фотографії та фотографіки. Призначено для науковців, практиків, студентів, а також всіх тих, хто досліджує сучасний стан і перспективи розвитку соціальних комунікацій у динамічному медійному ландшафті. Редакційна колегія може не поділяти думки авторів. Матеріали подано в авторській редакції. Відповідальність за зміст та дотримання академічної доброчесності несуть автори.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

"Антикорупційна політика ЄС: ключові елементи, орієнтація на сталий розвиток, уроки для України". У Антикорупційна політика ЄС: ключові елементи, орієнтація на сталий розвиток, уроки для України. Державний торговельно-кономічний університет, 2024. https://doi.org/10.31617/k.knute.2024-10-25.

Full text
Abstract:
У тезах доповідей розглянуто вплив антикорупційної політики на сталий розвиток, інтеграцію європейських антикорупційних механізмів, цифрові інновації в боротьбі з корупцією, а також роль громадянського суспільства та освіти у формуванні антикорупційної культури. Призначено для науковців, експертів, студентів, політиків і практиків, зацікавлених у створенні прозорого та справедливого суспільства. Видання містить практичні рекомендації для українських фахівців та державних органів. Матеріали подано в авторській редакції. Відповідальність за зміст матеріалів несуть автори. Профінансовано Європейським Союзом. Однак висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури. Ні Європейський Союз, ні Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури не можуть нести за них відповідальності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Відповідальність студента"

1

Лаврентьєва, Олена Олександрівна, та Тетяна Михайлівна Мішеніна. Професійна педагогіка і андрагогіка: актуальні питання, досягнення та інновації. КДПУ, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1437.

Full text
Abstract:
До збірника увійшли матеріали Міжнародної науково-практичної конференції. Основна тематика представлених доповідей відповідає напрямам роботи конференції: висвітлено напрями і шляхи модернізації змісту професійної освіти відповідно до сучасних загальноєвропейських тенденцій і вимог соціально зорієнтованої економіки; окреслено сучасні парадигми освіти дорослих; розкрито проблеми професійно-технічної освіти та підготовки робітничих кадрів; схарактеризовано інноваційні технології в забезпеченні якості освітнього процесу. Для науковців, аспірантів та студентів ВНЗ, які вивчають сучасні проблеми професійної педагогіки і освіти дорослих. Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за достовірність наведених фактів, цитат, статистичних даних, власних імен та інших відомостей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!