Academic literature on the topic 'Галузеве позиціонування'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Галузеве позиціонування.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Галузеве позиціонування"

1

Karamyshev, Dmytro, та Liudmyla Hordiienko. "Позиціонування та брендинг університету як стратегічні орієнтири інтеграції у міжнародний освітній простір". Public Administration and Regional Development, № 19 (3 квітня 2023): 66–92. http://dx.doi.org/10.34132/pard2023.19.04.

Full text
Abstract:
У статті висвітлені питання рейтингового оцінювання університетів, що є індикатором їх академічної репутації в умовах інтеграції у міжнародний та європейський простір вищої освіти. Обґрунтовані концептуальні засади та конкретизовані методичні підходи щодо рейтингового оцінювання результатів діяльності закладів вищої освіти та їх вдосконалення, а також форми і засоби брендингу та позиціонування університетів.
 Зазначається, що належне позиціонування провідних українських університетів у глобальних рейтингах та їх просування в міжнародні системи оцінювання їх результативності відкриють додаткові можливості для випускників за конкурентними освітніми програмами щодо реалізації набутих компетентностей, а для науково-педагогічних працівників щодо демонстрації професійних знань на міжнародному ринку праці.
 Наголошено на використанні специфічного показника – галузевого Індексу оцінювання діяльності закладів вищої освіти, який може бути універсальним індикатором оцінювання якості провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти в межах певної галузі знань.
 Запровадження специфічних (галузевих і предметних) індикаторів оцінювання діяльності закладів вищої освіти надасть можливість оптимізувати систему оцінювання та підвищити якість позиціонування університету, наблизивши його до відповідної референтної цільової аудиторії.
 Визначені ключові інтеграційні складові проактивного брендингу університетів, які мають бути забезпечені у цільових категоріях стейкхолдерів, виходячи з ключових напрямів оптимізації, серед яких пропонується визначати у якості пріоритетних, три інтеграційні складові брендингу і позиціонування університету: веб-ресурси; місце стейкхолдерів; процеси інтернаціоналізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

MYKHAILOVA, M. "ДОМІНАНТИ САМОПРЕЗЕНТАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ЗАСНОВНИКІВ СТАРТАПІВ У LINKEDIN". Herald of Kiev Institute of Business and Technology, Vol 50 No 1 (2024) (8 травня 2024): 34–42. http://dx.doi.org/10.37203/kibit.2024.50.03.

Full text
Abstract:
У статті досліджено специфіку самопрезентації вітчизняних підприємців, які представляють стартап у найбільшій онлайн-мережі професійних контактів LinkedIn. Проаналізовано сутність стартапів, галузеві пріоритети компаній, які перебувають на ранніх стадіях розвитку, інноваційні рішення та підходи, запропоновані командами чи одноосібним учасником ринку. Окреслено значення ефективного позиціонування себе у соціальних мережах, переваги й недоліки надання відповідної головної та додаткової інформації щодо результативного просування бізнес-ідеї. З’ясовано роль гендерного аспекту в розкритті власних професійних задумів і самохарактеристики, що виявляється у відмінному візуальному й вербальному (якісні / кількісні показники) заповненню та наповненню полів профілю засновників і засновниць. Виокремлено спільні риси стартаперів: ініціативність, креативність, вмотивованість, інноваційність, асоціювання зі стартапом тощо. Доведено важливість інформативно насиченої презентації власних і колективних досягнень за використання всіх методів та засобів одержання фінансів для заснування і розвитку бізнесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Nesterenko, S., D. Yermolenko, О. Shefer та A. Kliepko. "УКРАЇНСЬКА НАВІГАЦІЙНА СУПУТНИКОВА СИСТЕМА: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ". Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 3, № 65 (2021): 4–7. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2021.3.004.

Full text
Abstract:
Проаналізовані основні діючі і перспективні навігаційні супутникові системи світу, у тому числі й регіональні, за точністю позиціонування, зоною покриття, кількістю виведених на орбіту космічних апаратів, активністю оновлення системи тощо. Відмічено, що, залежно від програмування, усі вищеназвані навігаційні системи є взаємосумісними і можуть функціонально доповнювати одне одного. Додатково підвищити точність позиціонування можливо з використанням глобальних систем диференційних поправок SBAS (Space Based Augmentation System) у Північній і Південній Америці, в Європі і Японії, а для корекції GPS–даних на території України використовуються методи коригування DGPS і RTK з наземних базових станцій. Досліджено можливості української космічної галузі. Проаналізована затверджена Концепція Державної космічної програми, яка передбачає запуск супутника «Січ-2-30» з терміном експлуатації 5 років, і подальше щорічне його доповнення кількома супутниками упродовж п’яти років. Попри позитивні зрушення в українській космічній галузі виявлені недоліки і проблеми її повноцінного розвитку: недостатнє фінансове забезпечення, нестійке правове державне регулювання, необхідність довготривалих наукових досліджень для оцінки рівня якості позиціонування. Супутник «Січ-2-30» не зможе забезпечити Україні повну інформаційну незалежність, а, отже, і фінансову незалежність від інших постачальників картографічних знімків, так як отримувані знімки будуть мати відносно невисоку роздільну здатність. Відмічено, що незважаючи на проблемні питання, є гостра необхідність розвитку власної української навігаційної системи для отримання цифрових зображень поверхні Землі. У держави з’явиться можливість проведення постійного безперервного моніторингу різних явищ, галузей, секторів, таких як землевпорядних, аграрних, екологічних, архітектурно-будівельних, економічного прогнозування, кліматичних, правоохоронних, військових тощо. Завдяки ефективній роботі української навігаційної супутникової системи з’явиться можливість брати участь у різних міжнародних програмах, зокрема з освоєння Місяця, повноцінно інтегруватися у Європейську космічну систему, що передбачає Угода про асоціацію України з ЄС
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Капліна, А. І. "МОЛОДІЖНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО ЯК ЧИННИК РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ". Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, № 8 (31 серпня 2021): 29–33. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2021.8.4.

Full text
Abstract:
Діяльність у галузі молодіжного підприємництва спрямоване на вирішення проблем, перш за все, соціально-економічного характеру: зниження рівня безробіття, реалізація можливості створення нових робочих місць, розвиток нових напрямів та галузей економіки тощо. Молодіжне підприємництво - один з факторів розвитку економіки країни, тому має місце необхідність залучення молоді до підприємництва. У статті наведена сучасна наукова практика молодіжного підприємництва, яка виокремила окремі його ознаки, а також визначила ряд сильних та слабких сторін даного феномену. На основі аналізу представлено ретроспективу позиціонування молоді в сучасній бізнес-спільноті та сформульовано найважливіші напрями вдосконалення цього перспективного вектору національної молодіжної політики. Автор проаналізував вітчизняний та зарубіжний досвід форм і методів підтримки та розвитку молодіжного підприємництва, висвітив основні формати.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Балинський, В. В., та О. С. Бодюл. "Дослідження роботи та розробка прототипної моделі мобільного додатку визначення оптимального шляху карет швидкої допомоги". Automation of technological and business processes 13, № 4 (2022): 40–47. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i4.2221.

Full text
Abstract:
Безумовно одною з найважливіших галузей впровадження інформаційних технологій є така, що тісно пов’язана з забезпеченням повсякденних потреб людини та її безпеки. Особу увагу привертають розробки, які спрямовані допомогти людині в екстреній ситуації. Прикладом може бути програмний продукт, який дозволить користувачам викликати швидку допомогу одним натисканням кнопки і відслідковувати її місцезнаходження в дорозі у разі погіршення стану здоров’я людини. Важливою функцією для користувача-пацієнта є забезпечення безперервного відстеження карети швидкої допомоги впродовж всього шляху пересування карети швидкої допомоги. Реалізація такого рішення потребує забезпечення надійної роботи, цілісності внутрішніх компонентів, легку доступність і зручне використання. Метою даної роботи є створення програмного продукту, який допомогає водіям бригад швидкої допомоги прокладати оптимальний маршрут до місця виклику, а, також, дозволяє пацієнтам спостерігати за пересуванням карети та визначати час прибуття медиків. В системі розроблено надійно-працюючий, виділений сервер, який обробляє дані, такі як: інформацію про користувачів, виклики, бригади, карети. Реалізовано можливість в режимі реального часу отримувати інформацію про місце перебування карети, яка знаходиться в дорозі до пацієнта. Положення об'єкта обчислюється завдяки використанню розміщеного на ньому GPS-приймача, який приймає та обробляє сигнали супутників космічного сегменту GPS – системи глобального позиціонування. Для реалізації була використана мова програмування C#, фреймворк ASP.NET Core, система управління базами даних PostgreSQL, середовище розробки JetBrains Rider, платформа для тестового хостингу сервера Heroku. Результатом розробки є мобільний додаток, який дозволить користувачу викликати швидку допомогу і відстежувати свою карету. Для водіїв карет забезпечується зручна робота при виконанні своїх обов'язків. Взаємодія між мобільними додатками здійснюється за допомогою серверу, яких працює з усіма користувачами мобільних додатків, забезпечуючи швидку і своєчасну передачу даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гордійчук, Ярослав Юрійович. "СЕРВІСИ РЕПРЕЗЕНТАЦІЇ ПЕРСОНАЛЬНОГО БРЕНДУ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕРАКЦІЇ ГРАФІЧНИХ ДИЗАЙНЕРІВ". Ukrainian Art Discourse, № 3 (11 жовтня 2024): 34–42. http://dx.doi.org/10.32782/uad.2024.3.5.

Full text
Abstract:
Метою статті аналіз тематичного спрямування і функціональних можливостей соціальних мереж в контексті професійної діяльності графічного дизайнера. В роботі проаналізовано як загальновживані соціальні мережі (наприклад, Instagram, Facebook та інші), так і спеціалізовані (UpWork, Behance, Fiverr), досліджено функціональні можливості кожної соціальної мережі у співставленні з реальним використанням дизайнерами цих сервісів в їх професійній діяльності. В статті автор звертає увагу на важливість поняття «персонального бренду» як елемента професійної діяльності графічного дизайнера, недостатня увага до якого стає причиною уповільнення кар’єрного зросту та подальшого розвитку як спеціаліста. У зв’язку з цим вміння презентувати себе, продавати себе як спеціаліста, інтегрувати в свою діяльність технічні інновації, використовувати всі доступні засоби нагадати про себе – це нові реалії, що забезпечують конкурентоспроможність графічного дизайнера на ринку. Проведено аналіз теоретичних праць вітчизняних та зарубіжних авторів, який свідчить, що питанню використання соціальних мереж в контексті професійної діяльності графічного дизайнера та формування його персонального бренду не було приділено достатньо уваги, наявні здебільшого розпорошені відомості з різних галузей науки, зокрема соціології, маркетингу, психології та соціального маркетингу. Присутність в соціальних мережах графічного дизайнера з метою формування персонального бренду і покращення професійної діяльності розглянуто недостатньо і говорить про необхідність подальшого структурованого вивчення даного напрямку. В дослідженні виведено ряд потреб, які графічний дизайнер бажає реалізувати в контексті своєї діяльності: необхідні (завдяки яким здійснюється професійна діяльність) та додаткові (що сприяють зростанню власної фахової майстерності та впливовості на інших). Співставлено з аналізом соціальних мереж і їх можливостями забезпечити ту чи іншу потребу, з метою визначити ряд соціальних мереж з найбільшою користю для позиціонування, просування та формування власного персонального бренду графічного дизайнера.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Петренко-Лисак, Алла, та Дарина Вільхова. "СУСПІЛЬСТВО В МУЗЕЇ ЧИ МУЗЕЙ У СУСПІЛЬСТВІ (До питання про роль соціології у міських музейних практиках)". City: History, Culture, Society, № 14 (5 січня 2023): 155–76. http://dx.doi.org/10.15407/mics2022.02.155.

Full text
Abstract:
Музеї та музейний простір зазвичай слабко асоціюються з соціологічною наукою. Переважно музейна тема звужується до царини історичної науки. Решта підходів та оптик позиціонуються або як суміжні, або як тематично фокусовані на окремих аспектах чи конкретних проблемах. Соціологія знаходить себе найчастіше в міждисциплінарному зв’язку та в ситуаціях конкретно-емпіричних досліджень на замовлення музейних інституцій. У цій статті подано міркування щодо соціологічного підходу до вивчення музеїв як соціально інституційованих просторів (науки, політики, економіки, культури, дозвілля, повсякдення, ідентичності та соціалізації). Зауважено на галузевій ніші соціології музеїв, або музейній соціології. Звернено увагу на охоплення соціологічним поглядом соціальних процесів, які супроводжують зародження, функціонування та потенціал музеїв і музейних практик. Музейний простір осмислено як елемент соціальної ойкумени в подвійній оптиці: а) крізь позиціонування соціології в пізнанні та вивченні музейних практик та б) крізь аналіз ролі музеїв у їх власному осмисленні формування себе як компонентів соціальної системи (у функціоналістському значенні). Музеї проаналізовано в соціально-просторовому контексті як складник поселенської одиниці (міста). Музеї в сучасних містах мають враховувати особливості міграційних процесів, які відповідають їхнім локальностям і досить сильно впливають на культурні, соціальні, економічні й політичні умови їхнього функціонування. Місцевим музеям необхідно вибудовувати сценарії взаємодії між місцевим населенням і приїжджими, формувати соціальну атмосферу порозуміння і лояльності, впроваджувати адаптивні заходи для приєднання туристів до локального контексту й організації заходів комплектації всього різноманіття міських культур у загальну картину уявлення про місцеву спільноту та її історію. Зауважено на таких підходах і стратегіях ефективного функціонування музеїв, як комерціоналізація, партисипативність і локалізація. Окремою складовою статті є емпірична компонента про досвід соціологічного дослідження музею, який демонструє кейс прикладних можливостей та практичні інструменти соціології в розвитку й функціонуванні конкретного музею.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Чайка, Ірина, та Наталія Дністрянська. "ПОЗИЦІОНУВАННЯ ТА ФІРМОВИЙ СТИЛЬ КАВ’ЯРЕНЬ ЛЬВОВА". Економіка та суспільство, № 64 (24 червня 2024). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2024-64-157.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню особливостей позиціонування кав’ярень Львова. Актуальність тематики обумовлена значним впливом маркетингових нецінових методів конкурентної боротьби у сфері ресторанного бізнесу. Для досягнення поставлених завдань використано загальнонаукові методи: аналіз, синтез, порівняння, а також спеціальні галузеві, такі як опитування та створення карти позиціонування. У межах цього дослідження проаналізовано теоретичні аспекти позиціонування, виявлено загальні підходи до позиціонування кав’ярень у Львові, описано особливості фірмового стилю та співставлено їх з диференційними ознаками закладів. Проведене дослідження буде корисним для рестораторів, а також фахівців у сфері менеджменту та маркетингу, які планують розпочати або вже працюють у ресторанному бізнесі. Окремі аспекти публікації будуть актуальними для здобувачів освіти за спеціальністю готельно-ресторанна справа, харчові технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мороз, В. М., О. М. Тищук, О. В. Мороз та С. А. Мороз. "ЯКІСТЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЯК ОБ’ЄКТ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ: ОБГРУНТУВАННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ АКТУАЛІЗАЦІЇ". Bulletin of the National University of Civil Protection of Ukraine. Series: Public Administration, № 1(20)2024 (2024). http://dx.doi.org/10.52363/2414-5866-2024-1-33.

Full text
Abstract:
Стаття містить узагальнення щодо проблематики одночасного позиціонування феномену якості вищої освіти на рівні об’єкту безпосередньої уваги у межах відразу декількох галузей знань. Така багатогранність актуалізації відповідного феномену обумовлює необхідність конкретизації особливостей сприйняття якості вищої освіти на рівні одного з об’єктів публічного управління. Обґрунтування цього припущення було здійснено через призму аналізу змісту економічної, соціальної, культурної, політичної та правоохоронної функцій держати. За результатами цього аналізу було конкретизовано напрями кореляції відвідних функцій з феноменом якості вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Максименко, Анна, та Петро Галенко. "ВПЛИВ ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ НА МІЖНАРОДНУ БІЗНЕС-ДІЯЛЬНІСТЬ: СУТНІСТЬ ТА ФОРМИ ПРОЯВУ". Економіка та суспільство, № 54 (29 серпня 2023). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2023-54-58.

Full text
Abstract:
У статті уточнюється позиціонування ІТ-технологій у міжнародному бізнесі, що спрощують і прискорюють процеси, які відбуваються щодня і щохвилини. Проаналізовано та систематизовано процеси та етапи, на яких технології відіграють важливу роль. Вивчено міжнародний досвід створення та розвитку ІТ-технологій та їх використання в абсолютній більшості сфер і підрозділів. Уточнено як технології революціонізували життя як споживачів, так і компаній. У статті досліджується різноманітность продуктів і послуг, які завдяки технологіям полегшують доступ до інформації, що сприяє поліпшенню та оптимізації багатьох бізнес-професів. Доведено, що сфера міжнародного бізнесу особливо чутлива до технологічних інновацій. На ринковому рівні цифровізація впливає на конкуренцію, сприяючи «розмиванню ринкових кордонів», появі нових галузей і появі бізнес-екосистем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Галузеве позиціонування"

1

Пахниць, О. О. "Формування конкурентної стратегії підприємства на засадах підходу галузевого позиціонування". Thesis, 2017. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6170.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є формування конкурентної стратегії підприємства на основі підходу галузевого позиціонування.<br>Целью исследования является формирование конкурентной стратегии предприятия на основе подхода отраслевого позиционирования.<br>The purpose of the research is to formulate a competitive strategy of the enterprise based on the approach of sectoral positioning.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!