Academic literature on the topic 'Галузь фармації'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Галузь фармації.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Галузь фармації"

1

Шаповалов, Валентин, Валерій Шаповалов, Вікторія Шаповалова та Аліна Осинцева. "Розробка робочої програми з нормативного освітнього компонента 25 вступ у фармацію освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 22 охорона здоров’я спеціальності 226 фармація, промислова фармація, спеціалізації 226.01 фарма". Actual Problems of Medicine and Pharmacy 5, № 1 (2024): 1–19. http://dx.doi.org/10.52914/apmp.v5i1.62.

Full text
Abstract:
В статті проаналізовано особливості робочої програми нормативного освітнього компонента 25 Вступ у фармацію освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 22 Охорона здоров’я, спеціальності 226 Фармація, промислова фармація, спеціалізації 226.01 Фармація. Приведено приклад розробленої авторами статті РП 25 Вступ у фармацію. Основний акцент авторами програми було зроблено на викладання ОК з формуванням у здобувачів освіти знань розвитку фармації; ознайомлення здобувачів освіти з міждисциплінарним контекстом фармацевтичної науки та практики; формування у здобувачів освіти теоретичних основ та важливих професійних навичок щодо організації забезпечення лікарськими засобами населення; знання основ належних практик GxP; формування у здобувачів освіти первинних професійних знань щодо вимог до обігу лікарських засобів різних клініко-фармакологічних, класифікаційно-правових, номенклатурно-правових груп в закладах охорони здоров’я; виробничої діяльності аптек, правил техніки безпеки та санітарно-протиепідемічного режиму аптек; набуття здобувачами освіти правового мислення в системі правовідносин «лікар-пацієнт-фармацевт», практичних компетенцій у сфері професійної діяльності фармацевтичних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Lekhmak, Ya B., I. V. Kubarieva, L. A. Karpenko та V. V. Horbanyov. "ДОСЛІДЖЕННЯ ІСТОРИЧНИХ АСПЕКТІВ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ВІЙСЬКОВОЇ ФАРМАЦІЇ В УКРАЇНІ". Фармацевтичний часопис, № 2 (14 липня 2021): 87–96. http://dx.doi.org/10.11603/2312-0967.2021.2.12124.

Full text
Abstract:
Мета роботи. Здійснити дослідження основних етапів становлення та розвитку військової фармації (ВФ) в Україні в історичному аспекті. Матеріали і методи. Методологічну основу дослідження складають принципи історизму, об’єктивності і системності. У роботі використано комплекс загальнонаукових та спеціальних методів: теоретичний, історичний, метод узагальнення, систематизації даних, порівняння, методи вивчення літературно-історичних джерел та аналізу й ін. Результати й обговорення. Становлення і розвиток ВФ у різних країнах світу значною мірою пов’язані зі створенням армій і веденням бойових дій. На території нашої держави ВФ як самостійна галузь знань сформувалася лише у XVII ст., що пов’язано з діяльністю Аптекарського приказу у Російській імперії, одним із основних завдань якого було медичне та лікарське забезпечення армії. Відгалуженню ВФ в окрему дисципліну сприяла діяльність таких видатних вчених, як О. Нелюбін, С. Пржибитек, М. Пирогов та ін. Національний фармацевтичний університет відігравав провідну роль у розвитку ВФ як в освітянському, так і в науковому напрямку, за радянських часів та в новітній історії України. На сьогодні освітньо-науковим центром підготовки військових провізорів в Україні є Українська військово-медична академія. Висновки. У статті проаналізовано історичні аспекти становлення та розвитку ВФ в Україні. Визначено дев’ять основних етапів становлення ВФ, сформульовано основні фактори впливу, характеристики та напрямки її розвитку. За результатами наукового узагальнення історичного досвіду представлено вагомі здобутки вітчизняної ВФ в освітянському, науковому та практичному напрямках, зазначено роль і місце видатних особистостей у формуванні ВФ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

LYSENKO, NATALIIA. "ІДЕЇ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА МАРКЕТИНГУ В КОНТЕКСТІ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН У СИСТЕМІ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАРМАЦЕВТІВ". Освітні обрії 51, № 2 (2020): 132–36. http://dx.doi.org/10.15330/obrii.51.2.132-136.

Full text
Abstract:
У статті розкрито значення міждисциплінарного підходу до професійної підготовки майбутніх спеціалістів фармацевтичної галузі у процесі викладання фахових дисциплін. Визначено профільні дисципліни, які мають буди складовими в підготовці випускників спеціальності “Фармація”. Надано характеристику й оцінку курсу з основ менеджменту та маркетингу у фармації, що викладається у вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладах. Встановлено, що процес вивчення менеджменту та маркетингу у фармації як самостійної науки потребує удосконалення. За основу роботи автором узято маркетингові дослідження в галузі сервісного обслуговування відвідувачів аптек та власний досвід під час проведення теоретичних і практичних занять з організації та економіки фармації з основами менеджменту та маркетингу у вищому медичному навчальному закладі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Krychkovska, A. M., N. L. Zayarnyuk, I. I. Hubytska та O. I. Lopatynska. "АНАЛІЗ КОМПОНЕНТ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»". Фармацевтичний часопис, № 2 (2 грудня 2022): 27–39. http://dx.doi.org/10.11603/2312-0967.2022.2.12877.

Full text
Abstract:
Мета роботи. Порівняльний аналіз компонент освітніх програм закладів вищої освіти різного підпорядкування, в яких здійснюється підготовка фахівців для фармацевтичної галузі, а також вивчення досвіду формування та оцінка рівня схожості компонент цих програм. Матеріали і методи. Об’єктами дослідження слугували освітньо-професійні програми «Фармація, промислова фармація» закладів вищої освіти, а саме: Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. У роботі використано методи: контент-аналізу, порівняльного аналізу, декомпозиції та моделювання. Результати й обговорення. Аналіз освітніх програм спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація», за якими здійснюється підготовка фахівців у Національному університеті «Львівська політехніка» (бакалаврів та магістрів з фармації, промислової фармації) та Львівському національному медичному університету імені Данила Галицького (магістрів фармації) свідчить про значний обсяг спільних освітніх компонент, а саме фармацевтичного спрямування, що є позитивною ознакою для створення в майбутньому Стандартів освіти. Однак слід зазначити, що в освітньо-професійній програмі підготовки бакалавра з фармації, промислової фармації є достатньо великий обсяг дисциплін циклу загальної і професійної підготовки, які необхідні та є базовими елементами для подальших компонентів освітньої програми, що безпосередньо формують фахівця з промислової технології фармацевтичних препаратів, а отримані компетенції дають змогу якісно виконати кваліфікаційну роботу та успішно реалізовувати набуті знання в умовах промислового фармацевтичного виробництва. Висновки. Створення та затвердження на державному рівні Стандарту освіти за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» є надзвичайно важливим та актуальним елементом розвитку вітчизняної фармацевтичної освіти, що дасть змогу гармонізувати та привести до єдиного формату і змісту перелік компонент освітніх програм, уніфікувати форму державної атестації та гарантувати всім здобувачам вищої освіти конкурентну здатність на ринку праці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шаповалов, Валентин, Вікторія Шаповалова, Аліна Осинцева, Сергій Негрецький, Анатолій Деркач та Олександр Січкаренко. "РОЗРОБКА ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 22 ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я СПЕЦІАЛЬНОСТІ 226 ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ 226.01 ФАРМАЦІЯ НА ОСНОВІ НОВОГО СТАНДАРТУ ВИЩОЇ ОСВІТИ". Actual Problems of Medicine and Pharmacy 4, № 1 (2023): 1–47. http://dx.doi.org/10.52914/apmp.v4i1.54.

Full text
Abstract:
Заклади вищої освіти для навчання магістрів другого рівня вищої освіти галузі знань 22 Oхорона здоров’я спеціальності 226 Фармація, промислова фармація, Cпеціалізацїї 226.01 Фармація з 2023/2024 навчального року повинні керуватись новим Cтандартом вищої освіти. Визначено, що Стандарт приводить відмінності для спеціалізацій у сфері фармації. Містить відомості про відповідність визначених Стандартом компетентностей дескрипторам Національної рамки квалфіацій і відповідність визначених Стандартом результатів навчання та компетентностей. Приведено приклад розробленої авторами статті проєкту освітньої програми другого (магістерського) рівня.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Павлюк, Б. В. "ОСОБЛИВОСТІ ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ «СИСТЕМИ ЯКОСТІ У ФАРМАЦІЇ» НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ". Медична освіта, № 3 (30 грудня 2022): 42–46. http://dx.doi.org/10.11603/m.2414-5998.2022.3.13260.

Full text
Abstract:
У статті представлено досвід викладання нормативної дисципліни «Системи якості у фармації» для студентів спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 22 «Охорона здоров’я». Вивчення дисципліни спрямоване на підготовку майбутніх фахівців фармації до виконання професійних обов’язків, таких, як вибір стратегії спілкування, здатність працювати в команді та з експертами з інших галузей знань/видів економічної діяльності, можливість оцінювати та забезпечувати якість виконуваних робіт, здатність організовувати та брати участь у виробництві лікарських засобів в умовах фармацевтичних підприємств, включаючи вибір та обґрунтовування технологічного процесу, обладнання згідно з вимогами належної виробничої практики (GMP) з відповідною розробкою та оформленням необхідної документації, визначати стабільність лікарських засобів. Також у статті висвітлено та обґрунтовано питання актуальності вивчення студентами дисципліни, її значення для формування професійної компетентності майбутніх спеціалістів та показано міждисциплінарну інтеграцію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лисенко, Наталія. "МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПІДХІД У ВИКЛАДАННІ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН В СИСТЕМІ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАРМАЦЕВТІВ". Молодь і ринок, № 2/210 (31 березня 2023): 150–56. http://dx.doi.org/10.24919/2308-4634.2023.276116.

Full text
Abstract:
Розкрито сутність міждисциплінарного підходу в системі підготовки майбутніх бакалаврів спеціальності “Фармація, промислова фармація”. Обґрунтовано, що міждисциплінарний підхід у викладанні фахових дисциплін є важливим з точки зору забезпечення якості фахового вишколу майбутніх спеціалістів практичної фармації. Акцентовано увагу не лише на процесі підготовки фахівців-фармацевтів, а й на використанні міждисциплінарного підходу при підготовці випускників до комплексного кваліфікаційного іспиту.
 За результатами проведеного дослідження окреслено першочергові завдання, які становлять організаційно-педагогічну основу фахової підготовки майбутніх фармацевтів на засадах міждисциплінарного підходу. Наголошено на необхідності розроблення адекватних форм і методів стимулювання студентів до самостійної роботи як невід’ємної складової підготовки фахівців фармацевтичної галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кучеренко, Інна, Ірина Ніженковська, Тетяна Рева та Ярослава Пушкарьова. "ДЕЯКІ АСПЕКТИ ВНУТРІШНЬОЇ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В НМУ ІМЕНІ О. О. БОГОМОЛЬЦЯ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ ФАРМАЦІЇ". Медицина та фармація: освітні дискурси, № 1 (30 січня 2025): 62–67. https://doi.org/10.32782/eddiscourses/2025-1-11.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах інноваційного розвитку фармацевтичної науки та технологій підготовка кваліфікованих фахівців є важливим фактором досягнення високого рівня фармацевтичної допомоги. Важливу роль у цьому процесі відіграє внутрішня система забезпечення якості освіти, що дає змогу інтегрувати випускників у глобальний ринок праці, сприяючи їхній конкурентоспроможності. Метою статті є висвітлення основних аспектів внутрішньої системи забезпечення якості освіти в контексті підготовки магістрів фармації в Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця. Методологічну основу дослідження складають теоретичні та емпіричні методи, зокрема аналіз нормативних документів, опитування учасників освітнього процесу, стейкхолдерів та системний аналіз. Важливими складовими частинами внутрішньої системи забезпечення якості освіти є актуалізація змісту освітньої програми «Фармація» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» відповідно до актуальних потреб ринку праці, взаємодія з роботодавцями фармацевтичного сектору, процес моніторингу якості навчання та активна комунікація зі здобувачами освіти. Основними результатами аналізу є підкреслення важливості практико-орієнтованого навчання, інтеграції теоретичних знань з практичними навичками, що дає змогу здобувачам вищої освіти активно залучатися до реальних умов роботи в галузі. Використання різноманітних методів оцінювання знань сприяє об’єктивності та прозорості процесу і гарантує належну підготовку магістрів фармації, здатних вирішувати складні завдання фармацевтичної практики. Стаття демонструє важливість постійного вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти як необхідної умови підготовки конкурентоспроможних фармацевтів, які відповідають вимогам сучасної фармацевтичної науки та професійної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

ШВЕД, О. В., І. І. ГУБИЦЬКА, Ж. Д. ПАРАЩИН та ін. "Особливості освітнього процесу у сфері біотехнології та промислової фармації в технічних університетах". EUROPEAN HUMANITIES STUDIES: State and Society 3, № II (2019): 152–68. http://dx.doi.org/10.38014/ehs-ss.2019.3-ii.12.

Full text
Abstract:
Проаналізовано сучасний стан навчального процесу у вищій школі для здобуття професії у сферах сучасної біотехнології та фармації. Ці галузі відкривають можливості для підвищення якості життя за умови їх розвитку, використання з дотриманням заходів безпеки щодо довкілля і здоров'я людини, біоетичних норм поведінки відносно біосфери при застосуванні нових технологій. Впроваджено розроблені стандарти та матеріали у навчальний процес підготовки фахівців зі спеціальності 162 “Біотехнології та біоінженерія” і 226 “Фармація, промислова фармація”. Завдяки оптимальному та логічно послідовному поєднанню начальних дисциплін в ОПП та ОНП у студентів закладається фаховий фундамент для професійної діяльності для розуміння і застосування наукових підходів зі збереження природних ресурсів через залучення до інтерактивних інноваційних проектів в рамках мережевої інтеграції освіта-наука-виробництво.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Теремецький, В. І., та О. С. Ховпун. "Сучасні понятійні інтерпретації терміна «фармація» як адміністративно-правової категорії". Прикарпатський юридичний вісник, № 2(31) (4 вересня 2020): 121–24. http://dx.doi.org/10.32837/pyuv.v0i2(31).578.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто категоріальні інтерпретації терміна «фармація» в аспекті її адміністративно-правового забезпечення. Мета статті полягає у визначенні понятійної інтерпретації терміна «фармація» як адміністративно-правової категорії. Необхідність дослідження терміна «фармація» зумовлена відсутністю його тлумачення у Законах України «Про лікарські засоби», «Основи законодавства України про охорону здоров'я», а також неоднаковим розумінням у юридичній і фармацевтичній науках.
 Встановлено наявність конкуренції таких термінів, як «фармація», «фармацевтична сфера», «фармацевтична діяльність». У зв'язку з цим сформульована авторська позиція щодо цих понять. Підкреслено, що найбільш базовим терміном є «фармація», який охоплює всі напрями діяльності людини, пов'язані з лікарськими засобами, зокрема державне управління фармацевтичною діяльністю, фармацевтичну науку, підготовку фармацевтичних працівників, управління фармацевтичним підприємством, господарську фармацевтичну діяльність. Наголошено, що фармацевтична сфера - це самостійна частина фармації, фармацевтична діяльність - науково-практична господарська діяльність, яка охоплює фармацевтичний ланцюг. Під останнім розуміється система дій від розробки до реалізації лікарських засобів, включаючи маркетингові дослідження для встановлення потреби на ринку лікарських препаратів, інноваційні розробки нових ліків, контроль їхньої якості, проведення клінічних досліджень нових ліків, їх реєстрація, фармацевтична логістика, реалізація лікарських засобів, фармацевтичний маркетинг, управління фармацевтичним підприємством і підготовка фармацевтичних кадрів. Наведений підхід може використовуватися у подальших наукових дослідженнях у галузі адміністративного права, адже надає можливість найбільш об'єктивно виявити різні аспекти терміна «фармація».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Галузь фармації"

1

Близнюк, Маріанна Юріївна, та В. П. Георгієвський. "Становлення і розвиток "Державного наукового центру лікарських засобів" на початку XX століття". Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22158.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Галузь фармації"

1

Kovalchuk, Alla. "OSTEOCALCIN IN PATIENTS WITH TYPE 2 DIABETES MELLITUS AND INSULIN RESISTANCE WITHOUT OBESITY." In СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СФЕРІ БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ ТА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ І ФАРМАЦІЇ, chair Olesia Zinych, Vadim Korpachev, Nataliia Kushnarоva, Olha Prybyla, and Kateryna Shyshkan-Shyshova. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-11.06.2021.medicine.02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kushnarоva, Nataliia. "THE EFFECT OF INCRETINOMETICS AND SGLT2 INHIBITORS THERAPY ON THE SERUM LEVELS OF GLUCAGON, PROINSULIN AND C-PEPTIDE IN TYPE 2 DIABETIC PATIENTS." In СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СФЕРІ БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ ТА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ І ФАРМАЦІЇ, chair Olesia Zinych, Alla Kovalchuk, Olha Prybyla, and Vadim Korpachev. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-11.06.2021.medicine.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Lukavenko, Ivan. "PROLIFERATIVE FORMS OF BENIGN DYSPLASIA BREAST: MODERN DIAGNOSTIC TECHNOLOGIES." In СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СФЕРІ БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ ТА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ І ФАРМАЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-11.06.2021.medicine.03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Соколенко, Вадим. "ПОКАЗНИКИ ІМУННОЇ СИСТЕМИ ТА МІКРОБІОМУ ЯК МАРКЕРИ СТАНУ ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ". У СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СФЕРІ БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ ТА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ І ФАРМАЦІЇ, chair Світлана Соколенко, Віта Кучер, Владислав Гончаренко та Юліана Соколенко. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-11.06.2021.medicine.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Луценко, Елена, та Ирина Чернышева. "ИСПОЛЬЗОВАНИЕ БИОЛОГИЧЕСКОЙ ОБРАТНОЙ СВЯЗИ В ФИЗИЧЕСКОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ". У СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СФЕРІ БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ ТА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ І ФАРМАЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-19.02.2021.medicine.08.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Зимня, Катерина, Андрій Рилов та Михайло Данилюк. "АСПЕКТИ ДІАГНОСТИКИ ВУЗЛОВОЇ ТИРЕОЇДНОЇ ПАТОЛОГІЇ НА ФОНІ ХРОНІЧНОГО АУТОІМУННОГО ТИРЕОЇДИТУ". У СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СФЕРІ БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ ТА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ І ФАРМАЦІЇ, chair Сергій Завгородній. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-19.02.2021.medicine.02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Годований, Олег, Андрій Мартовлос та Олеся Годована. "АНАЛІЗ ПАРОДОНТАЛЬНОГО СТАТУСУ ТА ПОКАЗНИКІВ МІНЕРАЛЬНОЇ ЩІЛЬНОСТІ КІСТКОВОЇ ТКАНИНИ ПАЦІЄНТІВ ІЗ ЗУБОЩЕЛЕПНИМИ АНОМАЛІЯМИ ПІСЛЯ АКТИВНОГО ПЕРІОДУ ОРТОДОНТИЧНОГО ЛІКУВАННЯ". У СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СФЕРІ БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ ТА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ І ФАРМАЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-19.02.2021.medicine.05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Пелехан, Богдан, Микола Рожко та Любомир Пелехан. "КЛІНІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ПАЦІЄНТІВ , ЯКИМ ВИГОТОВЛЕНО ЧАСТКОВІ ЗНІМНІ ПЛАСТИНКОВІ ПРОТЕЗИ З МЕТОЮ ЛІКУВАННЯ ЧАСТКОВОЇ ВІДСУТНОСТІ ЗУБІВ НА НИЖНІЙ ЩЕЛЕПІ І КЛАСУ ЗА КЕННЕДІ ТЕРМІНОМ ДО 4 РОКІВ". У СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СФЕРІ БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ ТА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ І ФАРМАЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-19.02.2021.medicine.06.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Коритко, Зоряна, та Катерина Тимрук-Скоропад. "ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ СІПАП-ТЕРАПІЇ У ПРОГРАМІ ЛЕГЕНЕВОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПАЦІЄНТІВ ІЗ ХРОНІЧНИМ ОБСТУКТИВНИМ ЗАХВОРЮВАННЯМ ЛЕГЕНІВ". У СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СФЕРІ БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ ТА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ І ФАРМАЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-19.02.2021.medicine.09.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Акимова, Любов. "ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ПСИХОФІЗІОЛОГІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ПРАЦІВНИКІВ, УМОВИ ПРАЦІ ЯКИХ ПОВ’ЯЗАНІ З ПІДВИЩЕНОЮ НЕБЕЗПЕКОЮ ТА ТИХ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ПРОФЕСІЙНИЙ ВІДБІР". У СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СФЕРІ БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ ТА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ І ФАРМАЦІЇ, chair Тетяна Пархоменко, Володимир Гладкий, Алла Конюшевська та Владислав Малишев. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-19.02.2021.medicine.03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!