Academic literature on the topic 'Доплати'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Доплати.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Доплати"

1

Самбор, М. А. "Додаткова доплата до грошового забезпечення як соціальна гарантія прав поліцейських під час карантину в Україні". Law and Safety 78, № 3 (2020): 64–79. http://dx.doi.org/10.32631/pb.2020.3.08.

Full text
Abstract:
Досліджено особливості правового регулювання встановлення та виплати додаткової доплати до грошового забезпечення під час карантину для поліцейських. Проаналізовано нормативно визначені підстави для додаткової виплати фактичне обґрунтування застосування таких виплат для поліцейських. Обґрунтовано правову позицію щодо необхідності додаткових виплат для всіх поліцейських, враховуючи завдання, які стоять перед органами Національної поліції, та надання поліцейськими поліцейських послуг населенню України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Levytska, O. R., та B. P. Hromovyk. "АНТИАГРЕГАНТИ ПРИ ІШЕМІЧНОМУ ІНСУЛЬТІ З ПОГЛЯДУ СОЦІАЛЬНОЇ ФАРМАЦІЇ". Фармацевтичний часопис, № 3 (11 вересня 2018): 85–93. http://dx.doi.org/10.11603/2312-0967.2018.3.9324.

Full text
Abstract:
Мета роботи. Ситуативний аналіз номенклатури зареєстрованих в Україні антиагрегантів (АА), їх продуктової та цінової кон'юнктури, а також економічної доступності. Матеріали і методи. Дані з Державного реєстру лікарських засобів (ЛЗ) України, інформація з сайту «Аптека online.ua». Розраховували коефіцієнт ліквідності ціни (Кliq), вартість встановленої добової дози (DDD), аналізували роздрібну вартість ЛЗ клопідогрелю у рамках програми «Доступні ліки».Результати й обговорення. Ситуативний аналіз продуктової кон'юнктури АА дозволив установити 32 зареєстровані торгові назви (ТН) моно- та 2 ТН комбінованих ЛЗ клопідогрелю; 22 ТН моно- та 4 комбінованих ЛЗ АСК; по одному ЛЗ тиклопідину та трифлузалу. Максимальна вартість DDD (понад 20 грн) притаманна для 2-х ТН клопідогрелю та одну ТН трифлузалу. Мінімальна вартість DDD (менш ніж 2 грн) характерна для майже 90 % ТН АСК, а також для 5-ти ТН клопідогрелю. Для 4 ТН клопідогрелю, 10 ТН АСК, ТН тиклопідину та трифлузалу Кliq був меншим 0,15; для 20 ЛЗ клопідогрелю та 4 ЛЗ АСК – знаходився у межах 0,15 – 0,49, а для 5 ЛЗ АСК був вищим 0,5. З'ясовано, що реєстр ЛЗ, вартість яких підлягає відшкодуванню (в рамках урядової програми «Доступні ліки»), включає 23 ТН клопідогрелю. Відсоток доплати за упаковку ЛЗ коливається у межах 0 – 49,5%.Висновки. Встановлено, що продуктова кон'юнктура АА на момент дослідження сумарно налічувала 62 ТН ЛЗ. Виявлено, що серед АА найбільш економічно доступними є ЛЗ АСК, оскільки для більш ніж половини з них вартість DDD є меншою 1 грн. Низька економічна доступність характерна для 2-х ТН клопідогрелю (плавікс та коплавікс), а також ТН трифлузалу (дісгрен). Аналіз значень коефіцієнта ліквідності ціни засвідчив, що на момент дослідження ціни на більшість АА були коректними відносно споживачів, а висока цінова конкуренція притаманна 5 ЛЗ АСК. У межах урядової програми «Доступні ліки» однієї ТН клопідогрелю пацієнти можуть отримати безкоштовно, для 19 ТН відшкодовується 61,9 – 98,9 % їх вартості, а за 3 ТН споживачі повинні доплатити близько половини їх вартості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пижова, М. О. "ЩОДО ПРОБЛЕМ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ НА СПРАВЕДЛИВУ ОПЛАТУ ПРАЦІ". Знання європейського права, № 1 (27 квітня 2021): 56–59. http://dx.doi.org/10.32837/chern.v0i1.173.

Full text
Abstract:
У статті висвітлені питання щодо проблем реалізації прав працівників на справедливу оплату праці. Проаналі­зована категорія «мінімальна заробітна плата». Проаналізована практика визначення цього поняття в трудовому законодавстві зарубіжних країн. Визначені проблеми реалізації прав працівників на виплату мінімальної заро­бітної плати. Вказано, що проблема реалізації прав працівників на справедливу оплату праці полягає в умисному заниженні прожиткового мінімуму, оскільки величина прожиткового мінімуму є визначальною під час форму­вання тарифної сітки, пенсій та соціальної допомоги.
 Запропоновано визначати мінімальну заробітну плату як державний мінімальний соціальний стандарт у цари­ні оплати праці під час виконання робітником трудових обов’язків у нормальних умовах праці під час виконання встановленої (місячної або годинної) норми праці. При цьому під роботою в нормальних умовах слід мати на ува­зі трудову діяльність працівника, за виконання якої чинним законодавством не передбачені доплати, надбавки, заохочувальні й компенсаційні виплати, тобто такі умови, які передбачені статтею 88 КЗпП України. Зробле­но аналіз національного законодавства щодо визначення мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, мінімального посадового окладу.
 Зроблено висновок про наявність ряду проблем реалізації прав працівників на справедливу оплату праці. Оплата праці - це провідний інститут трудового права, який вкрай важливо впливає на ефективні трудові відно­сини, а також на побудову «здорової» економічної ситуації в країні. Зазначено, що має здійснюватися комплек­сне дослідження проблем реалізації прав працівників на справедливу оплату праці як на науковому рівні, так і на законодавчому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Levytska, O. R. "АСОРТИМЕНТНО-ВІДШКОДУВАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА СИМВАСТАТИНУ ЯК ЗАСОБУ ПРОФІЛАКТИКИ ГОСТРИХ ПОРУШЕНЬ МОЗКОВОГО КРОВООБІГУ В РЕЄСТРАХ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»". Фармацевтичний часопис, № 1 (22 березня 2020): 97–105. http://dx.doi.org/10.11603/2312-0967.2020.1.10970.

Full text
Abstract:
Мета роботи. Дослідження d динаміці торгових назв (ТН) симвастатину, які включені в реєстри урядової програми «Доступні ліки» (далі – Реєстри), з погляду асортименту та частки відшкодування їх вартості пацієнту.
 Матеріали і методи. Матеріали дослідження – інформація з восьми Реєстрів за 2017–2020 рр. щодо реімбурсації вартості ТН симвастатину. Використано методи інформаційного пошуку, аналізу та узагальнення.
 Результати й обговорення. Встановлено, що у Реєстри було включено від 4 до 16 ТН симвастатину з урахуванням різних дозувань. Динаміка оптово-відпускної ціни та роздрібної ціни (РЦ) за упаковку ТН симвастатину свідчить їхнє зниження упродовж аналізованого періоду. Індекс зміни цін для 93,8 % аналізованих ТН із урахуванням різних дозувань мав значення менше 1 і знаходився в межах 0,52…0,98. Результати аналізу динаміки частки відшкодування вартості ТН симвастатину та доплати споживачем показав, що у першому та другому Реєстрах для всіх ТН із урахуванням різних дозувань декларувалось 90…100 % відшкодування вартості, у третьому – пʼятому – 60…100 %, в інших Реєстрах – 50…100 % вартості ЛЗ. Порівняльний ситуативний аналіз РЦ на ТН симвастатину з урахуванням різних дозувань у 176 аптеках м. Львова та у восьмому Реєстрі показав, що її мінімальний показник в аптеках був нижчий, ніж у Реєстрі, а максимальний – для 61,5 % ТН був нижчий або дорівнює ціні у Реєстрі. Тільки для 5 ТН РЦ в аптеках була вища, ніж у Реєстрі.
 Висновки. Від початку реалізації урядової програми «Доступні ліки» асортимент ТН симвастатину з урахуванням різних дозувань зріс учетверо. Кількість ТН симвастатину з повним відшкодуванням збільшилась від 25 % у першому до 56,3 % у восьмому Реєстрі, що свідчить про підвищення цінової доступності симвастатину для хворих із гострими порушеннями мозкового кровообігу. Встановлено низьку флексибільність щодо відповідності РЦ в аптеках м. Львова та у восьмому Реєстрі, що, на наш погляд, можна пояснити значною часовою затримкою між адміністративним ухваленням рішення про величину РЦ симвастатину та ринковою її зміною.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кондик, П. "Реприватизація чи доплата?" Юридичний журнал, № 7/8 (2007): 165–69.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Довбань, І. "Спеціально-кримінологічні заходи запобігання злочинам, що вчиняються державними службовцями". Юридичний вісник, № 6 (17 лютого 2021): 226–33. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i6.2050.

Full text
Abstract:
У статті визначено спеціально-кримінологічні заходи запобігання злочинам, що вчиняються державними службовцями. На спеціально-кримінологічному рівні запропоновано доповнити наявні сьогодні заходи запобігання злочинам, що вчиняються державними службовцями, такими, як покладення на детективів Національного антико-рупційного бюро України обов'язку заводити оперативно-розшукові справи (на зміну права, визначеного п. 1 ч. 1 ст. 17 Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України»), що приведе статусне законодавство у відповідність до оперативно-розшукового (ч. 1 ст. 9 Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність»); конкретизація порядку реєстрації, обліку та розгляду заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, віднесені законом до підслідності Національного антикорупційного бюро України, або про необґрунто-вані активи шляхом передбачення особливих процедур для Національного антикорупційного бюро України в Положенні про Єдиний реєстр досудових розслідувань, порядок його формування та ведення; проведення аналізу діяльності окремих державних органів, підрозділів і служб, службових повноважень державних службовців задля виявлення потенційних можливостей для зловживання; запровадження сучасних психотехнологій для проведення професійно-психологічного добору кадрів з урахуванням специфіки служби задля запобігання прийняттю на службу в органи влади осіб, які пов'язані з антигромадськими елементами, кримінальними структурами; визначення переліку посад працівників управлінських ланок, кандидати на заміщення яких підлягають обов'язковій спеціальній перевірці; запровадження на постійній основі профілактичної ротації керівного складу через кожні п'ять років; розроблення спеціальних програм навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань запобігання корупції у професійній та службовій діяльності; запровадження практики оперативного інформування кадрів щодо усіх виявлених фактів корупції серед їх працівників; оприлюднення через засоби масової інформації та прес-службу матеріалів, що пов'язані з корупційними діями працівників, запровадження постійної практики радіо- та телевізійних виступів (звітів) перед населенням керівників територіальних органів з висвітленням як позитивних, так і негативних фактів їх роботи на місцях; вирішення проблеми про підвищення рівня матеріального забезпечення державних службовців із низькими окладами і встановлення доплат до їх заробітної плати залежно від кількості та якості роботи, зокрема запровадження грошової та іншої компенсації за роботу в позаробочий час.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Каракетова, Л. Т. "SOCIO-ECONOMIC CONSEQUENCES OF THE COVID-19 PANDEMIC." Vestnik, no. 2 (June 25, 2021): 290–94. http://dx.doi.org/10.53065/kaznmu.2021.80.91.052.

Full text
Abstract:
В данной статье рассматривается влияние пандемии на состояние мировой экономики, в частности, проведён анализ негативного последствия пандемии для мирового экономического роста. В 2021 году большинству стран придется столкнутся с рецессией, и особое место занимает- экономический ущерб по регионам. Рассматривается статистическая динамика последствий пандемии с резким негативным экономическим эффектом на различные отрасли, рассматриваются меры правительства страны для сохранения занятости населения, посредством доплат и поддержки частного предпринимательства для смягчения кризиса. Рассматриваются меры поддержки граждан государством, которыми являются: выплаты пособий для детей, выдача препаратов для заболевших, а также помощь государственным организациям - производилась выдача выплаты заболевшим сотрудникам. Проанализировано влияние пандемии на процесс обучения в школах и университетах, с учётом наиболее уязвимых групп населения. Пандемия обнародовала хрупкие стороны глобальных производственно-сбытовых цепочек, которым пришлось временно остановить работу. Рассматриваются решения и действия по смягчению влияния пандемии посредством бесплатной помощи для переболевших для восстановления в курортах и санаториях, выделением техники для малоимущих семей, материальной поддержкой, выделенных семьям с детьми, не достигшими 18 летнего возраста. This article examines the impact of the pandemic on the global economy, in particular, the analysis of the negative impact of the pandemic on global economic growth. In 2021, most countries will be faced with a recession, especially economically damaging by region. The article considers the statistical dynamics of the consequences of the pandemic with a sharp negative economic effect on various industries as well as the measures which governments have taken to maintain employment, through additional payments and support for private entrepreneurship to mitigate the crisis. The state has supported society with benefits for children and medicines for the sick, and state organizations have made payments to sick employees. This study analyzes the impact of the pandemic on the learning process in schools and universities, taking into account the most vulnerable groups of the population. The pandemic has exposed the fragile sides of global supply chains that have had to temporarily shut down. The article considers decisions and actions to mitigate the impact of the pandemic through free assistance for those who have been ill to recover in resorts and sanatoriums, the allocation of equipment for low-income families, and material support allocated to families with children under the age of eighteen.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Крюков, В. "С выгодой для бизнеса и пользой для Отечества". Журнал «ЭКО» 51, № 9 (2021): 4–7. http://dx.doi.org/10.30680/eco0131-7652-2021-9-4-7.

Full text
Abstract:
Россия занимает уникальное географическое положение – между Европой и «Большой Азией» (странами, часть которых относят к Азиатско-Тихоокеанскому региону). Очевидные экономические и политические выгоды этого обстоятельства использовались, пожалуй, еще с ХVII века – с продвижения купцов в Поднебесную. С русской стороны предметом торговли были, прежде всего, меха, со стороны Китая и «Большой Азии» – чай и пряности. Торговый люд, несмотря на все риски столь длительного путешествия, манили те колоссальные коммерческие выгоды, которые обеспечивала торговля заморским товаром. Государство при этом интересовало не столько поступление налогов в казну, сколько укрепление и расширение осваиваемого пространства – и как основы безопасности границ, и как источника получения новых товаров и новых экономических возможностей.Об этом невольно задумываешься, стремясь осознать ту ситуацию, которая складывается в настоящее время в экономическом сотрудничестве России со странами «Большой Азии». Как представляется, клубок возникающих при этом взаимосвязей и проблем отчетливо виден на примере энергоресурсов – прежде всего, углеводородов, во все больших объемах поставляемых в данный глобальный макрорегион.С одной стороны, нельзя не ценить «поворот на Восток» в торговле российскими энергоресурсами – это позволяет диверсифицировать направления сбыта, хеджировать ценовые риски, а также развивать экспортную инфраструктуру в рамках так называемого «Восточного полигона» (той части Дальнего Востока, которая напрямую связана с экспортом углеводородов и угля). Последнее обстоятельство важно не только для создания возможностей ресурсного экспорта, но и с точки зрения развития других секторов экономики внутри страны (что, увы, пока не принимается по внимание).Эти и другие вопросы детально представлены на страницах тематической подборки настоящего выпуска «ЭКО». Наши коллеги из Центра энергетических исследований ИМЭМО РАН справедливо отмечают, что «наблюдаемые сдвиги в географической структуре российского нефтяного экспорта органично следуют за сдвигами в пространственной структуре мирового экономического роста» (статья И. А. Копытина). Во многом аналогичная ситуация характерна также и для рынка СПГ (статья А. О. Масленникова).И все же процессы встраивания России в энергопоток стран «Большой Азии» связаны со значительными рисками – как кратковременного, так и долгосрочного характера. К числу первых относится ценовая волатильность, а также все более усиливающиеся требования по раскрытию углеродного следа в рамках всей производственной цепочки. К числу вторых (и это, пожалуй, самый серьезный аспект для России) следует отнести временны́е рамки устойчивого присутствия на данных рынках. Энергопоток отмеченных стран сильно отличается по своим качественным особенностям. Одни из них, как Япония, устойчиво уменьшают импорт энергоресурсов. Другие, Китай прежде всего, наращивают импорт, но осуществляют это в рамках долгосрочной политики реструктуризации энергетического сектора и активного продвижения автомобилизации (статья М. В. Синицына). Третьи (Индия и страны с «невысоким и средним уровнем развития») динамично повышают потребление, как важнейшее условие экономического роста в рамках модели индустриализации (статья С. В. Жукова и О. Б. Резниковой).Основной риск для России заключается в консервации индустриальной сырьевой структуры экономики. В условиях новых геополитических вызовов и низкоуглеродных трендов приоритетным для страны и ее восточных регионов становится не столько количественный рост производства и экспорта энергоресурсов, сколько формирование новой системы взаимосвязей «ТЭК – экономика страны» с целью развития новых высокотехнологичных направлений и создания тем самым высокотехнологичных рабочих мест.В современной экономике чрезвычайно важно влияние ТЭКа на структурные преобразования в хозяйстве страны и ее регионов, равно как и следование приоритетам устойчивого социально-экономического и низкоуглеродного развития в русле современной системы ценностей. Примером явного отставания от подобных трендов служит, в частности, тот факт, что в нашей стране «…на поддержку спроса на электромобили пока средств не заложено»1 (что явно диссонирует с мерами, предпринимаемыми в Китае – см. статью М. В. Синицына).С горечью приходится констатировать, что и названным аспектам развития ТЭКа у нас пока уделяется чрезвычайно мало внимания. Основной упор делается на создание инфраструктуры для «выхода» сырья и продуктов первичной переработки на рынки азиатских стран – это касается и нефти, и природного газа, и угля. Как отмечают наши коллеги из Института экономических исследований ДВО РАН, «в 2000–2005 гг. … полагалось обеспечение совмещения инфраструктурной функции Дальнего Востока с задачей формирования “новой индустриальной базы” в форме создания кластеров высокотехнологичных производств и сервисов в южной части региона. И решение этой задачи, как и реализация концепции новой индустриализации вообще, представлялoсь в форме создания промышленно-сервисных дуг в южной части Дальнего Востока. …Однако уже к концу первого десятилетия XXI в. ситуация кардинально изменилась. Идея формирования “перехватывающих приграничных дуг” реализуется в сопредельных с российским Дальним Востоком северо-восточных провинциях Китая, где действует специальная программа модернизации старой промышленной базы»2.Представляется, что реализация замысла создания «промышленно-сервисных дуг» в ТЭКе и Востока России, и страны в целом все еще ждет своего часа. Ответы на вопрос о его необходимости лежат как в плоскости теоретической – определении путей формирования и развития институциональных систем в ТЭКе (с учетом исторических традиций, ранее созданных активов, состава и особенностей взаимодействия основных экономических агентов), так и в сфере практической энергетической политики (не только с точки зрения состава и структуры стратегических документов, но и в плане определения роли и места различных уровней иерархии государственного регулирования).Теоретические основы решения отмеченных выше проблем имеют общий характер, а ключевую роль играют базовые положения системного подхода и тесно связанные с ними обобщения современной институциональной теории. При этом в практическом применении данных положений и подходов необходимо учитывать специфику существующих производственно-экономических систем. Последнее важно не столько с точки зрения обеспечения приверженности ранее избранному пути, сколько в свете понимания и учета стартовых условий перехода отечественного ТЭКа в новое качество, обеспечивающее следование современным ценностным ориентирам развития3.1 Никитина О., Смертина П. Гражданам не доплатят за электромобили. Правительство не нашло средств на субсидирование рынка// Газета «Коммерсантъ». № 141. 11.08.2021.2 Российский Дальний Восток на пути в будущее/ Под ред. П. А. Минакира; Институт экономических исследований ДВО РАН. Хабаровск: ИЭИ ДВО РАН, 2017. 395 с. [C. 95].3 Крюков В. А. Институциональная структура нефтегазового сектора. Проблемы и направления трансформации. Новосибирск: Издательство ИЭОПП СО РАН. 1998. 276 с.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

"Осина Д.М. Последствия добровольного исчисления налога к доплате в бюджет при наличии переплаты". Финансы и управление 2, № 2 (2018): 22–26. http://dx.doi.org/10.25136/2409-7802.2018.2.26143.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Абельдинa, Ж., Э. Алимкулова, Ж. Молдумарова, Р. Абельдина, Р. Абельдина та Ж. Молдумарова,. "О ПОДХОДАХ К СИСТЕМЕ ОЦЕНКИ КАЧЕСТВА ПРЕПОДАВАНИЯ В КАТУ". HERALD OF SCIENCE OF S. SEIFULLIN KAZAKH AGRO TECHNICAL UNIVERSITY, 26 грудня 2020. http://dx.doi.org/10.47100/herald.v1i3.91.

Full text
Abstract:
Введение кредитной технологии обучения позволило стимулироватьпознавательную деятельность студентов, усилить мотивацию и повысить ихакадемическую мобильность. Выявляется, как усилить мотивационнуюдеятельность другой ключевой фигуры образовательного процесса –преподавателя. Между тем, существующая в настоящий момент в Казахстанесистема оплаты труда преподавателей вузов, основанная на учёте стажаработы, занимаемой должности, с доплатами за ученую степень нестимулирует преподавателей к постоянному повышению своейквалификации. Низкий оклад не способствуют высокому престижу вобществе этой сложной и требующей подлинного педагогическогомастерства профессии. Ведь качество профессорско-преподавательскогосостава – это и качество полученных учащимися знаний. В условияхкредитно-рейтинговой системы не только студенты зарабатывают кредиты,но и педагоги должны доказывать и повышать свою квалификацию, котораяоценивается набранным рейтингом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Доплати"

1

Удовенко, О. В. "Правове регулювання грошового забезпечення військовослужбовців". Thesis, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/18628.

Full text
Abstract:
У дисертаційній роботі встановлено актуальний стан та визначено перспективи правового регулювання грошового забезпечення військовослужбовців з урахуванням євроатлантичного курсу України. Охарактеризовано поняття та сутність, визначено принципи та детально розкрито нормативну базу грошового забезпечення військовослужбовців. Встановлено і систематизовано підстави та умови такого забезпечення. Розкрито систему гарантій захисту права військовослужбовця на грошове забезпечення. Охарактеризовано стан дотримання права військовослужбовців на грошове забезпечення на основі судових рішень українських судів у справах відповідної категорії, в результаті чого встановлено найчастіші види порушень права військовослужбовців на грошове забезпечення та висунуто припущення щодо їх причин. Надано характеристику стану правового регулювання грошового забезпечення військовослужбовців у державах-членах Організації Північноатлантичного договору (Республіка Болгарія, Республіка Польща, Чорногорія). Виокремлено актуальні проблеми правового регулювання грошового забезпечення військовослужбовців в Україні та запропоновано шляхи їх вирішення. The thesis establishes the current state and defines the prospects for the legal regulation of military personnel financial support, considering the EuroAtlantic course of Ukraine. The concept and essence are characterized, the principles are determined, and the normative base of the servicemen’s financial support is disclosed in detail. The grounds and conditions of such provision have been stated and systematized. The system of guarantees for the protection of a serviceman’s right to financial support is disclosed. The state of observance of the servicemen’s rights to monetary security based on judicial decisions of Ukrainian courts in cases of the corresponding category is characterized. As a result, frequent types of violations of the military personnel’s right to financial support are established and an assumption is made about their reasons. The state of the military personnel financial support legal regulation in the North Atlantic Treaty Organization member states (Bulgaria, Poland, Montenegro) is characterized. The topical problems of legal regulation of financial support for military personnel in Ukraine have been highlighted and the ways to solve them have been suggested.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Васильянова, А. В. "Мотивація як чинник підвищення ефективності праці персоналу". Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/9811.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти системи мотивації персоналу та особливості системи мотивації на ТОВ «Телекарт-Прилад» з урахуванням закордонного досвіду.<br>The work deals with the theoretical aspects of the system of motivation of personnel and features of the system of motivation on LLC "Telecard-Prilad" taking into account foreign experience.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Усс, Олександра Віталіївна. "Організація обліку і аналіз заробітної плати на підприємстві ПрАТ «Запоріжавтоматика»". Магістерська робота, 2019. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2731.

Full text
Abstract:
Усс О. В. Організація обліку і аналіз заробітної плати на підприємстві ПрАТ «Запоріжавтоматика» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 "Облік і оподаткування" / наук. керівник Ю. М. Уманська. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 110 с.<br>UA : Кваліфікаційна робота: 110 c., 13 рис., 20 табл., 2 додатка, 61 літературних джерел. Об’єктом дослідження кваліфікаційної роботи виступає процес обліку і аналізу розрахунків з оплати праці на досліджуваному підприємстві. Метою дослідження кваліфікаційної роботи є вивчення господарської діяльності у розрізі оплати праці на прикладі ПрАТ «Запоріжавтоматика», оцінка стану обліку та аналізу розрахунків з оплати праці, і напрямки підвищення та визначення рекомендацій з метою подальшого покращення функціонування бухгалтерського обліку і аналізу на підприємстві. У процесі написання кваліфікаційної роботи застосовувалися наступні методи дослідження: порівняльно-правовий; соціологічний; системно-структурний; статистичний; елементи, методу бухгалтерського обліку (рахунки, подвійний запис, документація, балансове узагальнення і звітність). На підставі виконаних досліджень одержані наступні основні наукові результати, що складають наукову новизну дослідження: – уточнено визначення категорії «заробітна плата» як трудовий дохід працівника залежно від кількості та якості затраченої ним корисної праці, який виплачується працедавцем у вигляді заробітної плати в грошовій або натуральній формі; – запропоновано розділити субрахунок 661 «Розрахунки за заробітною платою» на декілька аналітичних субрахунків:6611 «Розрахунки за заробітною платою адміністративного персоналу»; 6612 « Розрахунки за заробітною платою робітників» для покращення аналітичної інформації; – запропоновано субрахунок 6612 «Розрахунки за заробітною платою робітників» деталізувати, враховуючи, що на ПрАТ «Запоріжавтоматика» розташовано 6 цехів: 66121 «Розрахунки за заробітною платою робітників цеху з виробництва інструментів і обладнання»; 66122 «Розрахунки за заробітною платою робітників цеху з виробництва дерев’яних та столярних виробів»; 66123 «Розрахунки за заробітною платою робітників цеху з виробництва гофрованого паперу та картону»; 66124 «Розрахунки за заробітною платою робітників цеху з виробництва скляних виробів»; 66125 «Розрахунки за заробітною платою робітників ремонтно-механічного цеху»; 66126 «Розрахунки за заробітною платою робітників залізничного цеху». Це призведе до швидкого пошуку необхідної інформації з заробітної плати для кожного працівника підприємства, чим скоротить витрати часу бухгалтера; – розроблено графiк документообiгу за допомогою якого значно налагодженим буде проводення облiку i вчасне складання звiтнiсть по даному пiдроздiлу, а також це вплине на стабільність роботи облікового апарату та дотримання облікової дисципліни; – запоропоновано введення соціального пакета, який розуміє надання роботодавцем благ у вигляді пільг, компенсацій, привілеїв і соціальних гарантій, які перевищують розмір його основної заробітної плати, для підвищення матеріальної зацікавленості працівників нами. Реалізація пропозицій сприятиме підвищенню ефективності бухгалтерського обліку і аналізу розрахунків з оплати праці підприємстві.<br>EN : Qualifying work: 110 p., 13 fig., 20 tabl., 2 supplements, 61 references. The object of the study of qualification work is the process of accounting and analysis of payroll calculations at the studied enterprise. The purpose of the study of qualification work is to study the economic activity in the context of remuneration on the example of PJSC «Zaporizhautomation», to assess the status of accounting and analysis of payroll, and directions for improving and defining recommendations to further improve the accounting and analysis at the enterprise. The following research methods were used in the course of writing the qualification: comparative legal; sociological; system-structural; statistical; elements, methods of accounting (accounts, double entry, documentation, balance sheet and reporting). Based on the performed research, the following main scientific results were obtained, which constitute the scientific novelty of the research: – clarification of the definition of the category «wages» as the labor income of the employee depending on the amount and quality of useful labor expended, which is paid by the employer in the form of wages in cash or in kind; – it is proposed to divide subaccount 661 «Payroll» into several analytical subaccounts: 6611 «Payroll of administrative staff»; 6612 «Payroll for workers» to improve analytical information; – Subaccount 6612 «Payments for workers' wages» is suggested to be detailed, considering that there are 6 workshops at PJSC «Zaporizhautomation»: 66121 «Payments for wages of workers for the production of tools and equipment»; 66122 «Payroll of Workers of Wood and Joiner's Workshop»; 66123 «Payroll of Workers of Corrugated Paper and Cardboard Manufacturing Workshop»; 66124 «Payroll Payments for Glass Workers»; 66125 «Payroll Payments for Workers of Repair and Mechanical Workshop»; 66126 «Payments of wages of railway shop workers». This will quickly find the necessary salary information for each employee of the enterprise, which will reduce the time spent by the accountant; – a workflow schedule has been developed whereby accounting and timely reporting on this subdivision will be significantly adjusted, as well as this will affect the stability of the accounting apparatus and adherence to accounting discipline; – introducing a social package that understands the provision of benefits to employers in the form of benefits, compensations, benefits and social guarantees that exceed the size of his basic salary to increase the material interest of our employees. The implementation of the proposals will improve the efficiency of accounting and analysis of payroll for the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Земелько, Аліна Федорівна. "Теоретико-методичні підходи до обліку оплати праці та аналіз використання трудових ресурсів на ТОВ «Полтавка-1»". Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2420.

Full text
Abstract:
Земелько А. Ф. Теоретико-методичні підходи до обліку оплати праці та аналіз використання трудових ресурсів на ТОВ «Полтавка-1» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 "Облік і оподаткування" / наук. керівник В. В. Сьомченко. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 117 с.<br>UA : Кваліфікаційна робота: 117 с., 21 табл., 12 рис., 68 літературних джерел. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження особливостей відображення в обліку та проведення комплексного аналізу господарських операцій пов’язаних з обліком оплати праці та ефективності використання трудових ресурсів на ТОВ «Полтавка-1». Об’єктом дослідження – є процес обліку оплати праці та аналізу ефективності використання трудових ресурсів ТОВ «Полтавка-1». У процесі написання кваліфікаційної роботи застосовувалися наступні методи дослідження: порівняльно-правовий; соціологічний; системно-структурний; статистичний; елементи, методу бухгалтерського обліку (рахунки, подвійний запис, документація, балансове узагальнення і звітність). Наукова новизна та практичне значення одержаних результатів дослідження полягає в теоретичному обґрунтуванні й розробленні організаційно-методичних і практичних рекомендацій з удосконалення бухгалтерського обліку та аналізу розрахунків з оплати праці, використання яких призведе до поліпшення обліково-аналітичного забезпечення діяльності агропромислового сектору, а саме: – уточнено дефініцію «заробітна плата», під якою слід розуміти як встановлену за трудовим договором ставку заробітної плати найманому робітнику, рівень якої визначається умовами ринку праці: вартістю робочої сили, умовами найму, попитом, пропозицією і конкуренцією; рівнем кваліфікації і спеціалізації працівника; системами стимулювання й успішністю самої праці, що на відміну від існуючих трактувань ґрунтується на принципі системності та поєднанні різних підходів до її визначення; – запропоновано впровадити на підприємстві Графік документообігу з обліку оплати праці який сприятиме покращенню всієї роботи на підприємстві та посилить контрольні функції обліку; – запропоновано внесення уточнень, додавань та вилучень окремих рядків та граф у ф. 67 Б «Обліковий лист тракториста-машиніста», що дасть можливість: отримати інформацію щодо структурного підрозділу, що видав документ; здійснювати ведення аналітичного обліку витрат не тільки за структурними підрозділами, а й за центрами відповідальності, а також в розрізі аналітичних субрахунків; вести облік витрат праці та її оплати не тільки за видами культур, а й за окремими сортами; здійснювати оперативний контроль за відхиленнями від норм виробітку, та з’ясувати конкретні причини відхилень.<br>EN : Qualifying work: 117 p., 12 fig., 21 tabl., 68 references. The purpose of the qualification work is to study the features of accounting and comprehensive analysis of economic transactions related to payroll accounting and the efficiency of use of labor resources at LLC «Poltavka-1». The object of the study is the process of accounting for pay and analysis of the efficiency of labor use of LLC «Poltavka-1». The following research methods were used in the course of writing the qualification: comparative legal; sociological; system-structural; statistical; elements, methods of accounting (accounts, double entry, documentation, balance sheet and reporting). The scientific novelty and practical significance of the results of the research is the theoretical substantiation and development of organizational, methodological and practical recommendations for improving accounting and analysis of payroll, which use will lead to improvement of accounting and analytical support of the agro-industrial sector, namely: – the definition of «wages» is defined, which should be understood as the wage rate fixed by the labor contract, the level of which is determined by labor market conditions: labor cost, terms of hiring, demand, supply and competition; the level of qualification and specialization of the employee; incentive systems and the success of the work itself, which, unlike existing interpretations, is based on the principle of systematicity and the combination of different approaches to its definition; – it is proposed to introduce at the company the Schedule of workflow accounting which will help to improve all work at the enterprise and strengthen the control functions of accounting; – it is suggested to make the clarifications, additions and deletions of separate lines and graphs in f. 67 B «Tractor-driver's account», enabling: to obtain information about the structural unit that issued the document; to conduct analytical accounting of expenses not only by structural divisions, but also by responsibility centers, and also in the context of analytical subaccounts; to keep records of labor costs and their payment not only by types of crops, but also by individual varieties; to carry out operational control over deviations from working norms, and to find out specific reasons of deviations.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кузнєцова, Анастасія Сергіївна. "Організаційно-методичні аспекти та напрями удосконалення обліку та контролю розрахунків з оплати праці на ТОВ «Рассвет ЛТД»". Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3772.

Full text
Abstract:
Кузнєцова А. С. Організаційно-методичні аспекти та напрями удосконалення обліку та контролю розрахунків з оплати праці на ТОВ «Рассвет ЛТД» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» / наук. керівник В. В. Сьомченко. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 108 с.<br>UA : Кваліфікаційна робота: 108 с., 3 розділи, 16 табл., 10 рис., 75 літературних джерела. Метою кваліфікаційної роботи є вивчення господарської діяльності у розрізі оплати праці на прикладі ТОВ «Рассвет ЛТД», оцінка стану обліку та контролю розрахунків з оплати праці, і напрямки підвищення та визначення рекомендацій з метою подальшого покращення функціонування бухгалтерського обліку і контролю на підприємствi. Об’єктом дослідження кваліфікаційної роботи виступає процес обліку і контролю розрахунків з оплати праці на досліджуваному підприємстві. У процесі написання кваліфікаційної роботи застосовувалися наступні методи дослідження: порівняльно-правовий; соціологічний (вивчення офіційних наукових та бібліографічних джерел); системно-структурний; статистичний; елементи, методу бухгалтерського обліку. На підставі виконаних досліджень одержані наступні основні наукові результати, що складають наукову новизну дослідження: – визначено проблемні аспекти обліку та контролю розрахунків з оплати праці; – уточнено визначення категорії «оплата праці» – це винагорода, яку отримує працівник за виконану ᅠ ним роботу, а також за працю, яка вкладається у виробництво сільськогосподарської продукції; – запропоновано графiк документообiгу для облiку заробiтної плати, що забезпечить встановлення якісної системи оплати праці на підприємстві та своєчасного їх нарахування; – запропонована методика бальної оцiнки квалiфiкацiйного рiвня працiвника, що дозволить протягом ᅠ виробничого перiоду за допомогою трудових балiв враховувати сукупнi затрати працi кожного окремого робiтника та всiх разом; – запропонована схема премiювання працiвникiв згiдно рейтингового списку ТОВ «Рассвет ЛТД», що дозволить лiквiдувати ᅠ зрiвнялiвку ᅠ в ᅠ рiвнях заробiтної ᅠ плати ᅠ працiвникiв пiдприємств, ᅠ рiзних за ефективнiстю господарювання; – запропоновано ввести в ТОВ «Рассвет ЛТД» Журнал реєстрацiї виданих нарядiв, що дозволить ᅠ попередити випадки безконтрольного виписування нарядiв та необґрунтованого нарахування заробiтної ᅠ плати; – запропоновано додати до рахунку 66 такі субрахунки: 664 «Розрахунки за виплатами заробiтної ᅠ плати в формi натуроплати», 665 «Розрахунки з депонентами при натуральнiй формi оплати працi», що забезпечить розмежування аналiтичного облiку за розрахунками грошима i натурою, а також облiк ᅠ депонованої заробiтної плати у формi натуральної оплати працi; – запропоновано «Відомість відхилень у документах при реєстрації господарських операцій з ᅠ оплати праці за результатами арифметичної перевірки», «Відомість відхилень у документах при ᅠ реєстрації господарських операцій з оплати праці за результатами нормативно-правової перевірки» та «Відомість відхилень у документах при реєстрації господарських операцій з оплати праці за результатами взаємної перевірки», що дасть змогу проконтролювати правильність виконаних ᅠ розрахунків, а також встановити відхилення від нормативу та від нормативно-правових актів.<br>EN : Qualifying work contains: 108 pр., 3 sections, 10 fig., 16 tab., 75 references. The purpose of the qualification work is to study economic activity in terms of wages on the example of LLC «Rassvet LTD», assessment of accounting and control of payroll, and areas for improvement and determination of recommendations to further improve the functioning of accounting and control in the enterprise. The object of research of qualification work is the process of accounting and control of payroll calculations at the researched enterprise. In the process of writing a dissertation, the following research methods were used: comparative law; sociological (study of official scientific and bibliographic sources); system-structural; statistical; elements of the method of accounting. On the basis of the performed researches the following basic scientific results which make scientific novelty of research are received: – identified problematic aspects of accounting and control of payroll; – the definition of the category «remuneration of labor» has been clarified – it is the remuneration that an employee receives for work performed by him, and also for work that is invested in the production of agricultural products; – proposed schedule document flow for accounting wages які, which will ensure the establishment of a quality system of remuneration at the enterprise and their timely accrual; – a method of scoring the qualification level of the employee is proposed, which will allow during the production period with the help of labor points to take into account the total labor costs of each individual employee and all of them; – the scheme of bonuses of employees according to the rating list of LLC «Rassvet LTD» is offered, which will allow to eliminate the leveling of wages in the levels of wages of employees of enterprises, enterprises, enterprises; – it is proposed to introduce ТОВ in LLC «Rassvet LTD» Journal gistration of issued orders, which will allow to prevent cases uncontrolled issuance orders and unreasonable accrual salary; – it is proposed to add to account 66 the following sub-accounts: which will ensure the delimitation of analytical accounting for calculations in cash and in kind, as well as the accounting of deposited wages in the form of in-kind payment for labor; – proposed «Statement of deviations» in documents when registering business transactions for payment of labor based on the results of arithmetic verification, «Statement of deviations in documents» when registering business transactions with remuneration according to the results of regulatory inspection »and« Statement of deviations in documents during ції registration of business transactions for remuneration according to the results of mutual» inspection», which will allow to control correctness of performed calculations, and also to establish deviations from normative and from normative-legal acts.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!