Journal articles on the topic 'Економічна безпека підприємства'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Економічна безпека підприємства.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Бондарчук, Н. В. "ІНВЕСТИЦІЇ ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА." Actual problems of regional economy development 1, no. 16 (November 25, 2020): 94–101. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.16.94-101.

Full text
Abstract:
Стаття спрямована на дослідження значення інвестицій у забезпеченні економічної безпеки підприємства. Метою статті є визначення значення інвестицій в економічній безпеці підприємства та дослідження основних методів визначення ефективних інвестиційних проектів, які забезпечують економічну безпеку підприємства в цілому. Методи дослідження, використані у процесі написання статті, передбачають застосування загальнонаукових та емпіричних прийомів економічної науки, що ґрунтуються на системному підході. Крім цього, у процесі роботи застосовувались такі загальні методи досліджень, як узагальнення та порівняння. Запропоновано під інвестиційною безпекою розуміти підсистему економічної безпеки, яка запобігає можливим загрозам та забезпечує можливість ефективного вкладення інвестицій з метою розвитку підприємства. Приймаючи рішення щодо можливості інвестування наявних ресурсів підприємство проводить ретельний аналіз наявних можливостей та можливих ризиків пов’язаних із такою діяльністю. В ході дослідження запропоновано систему заходів забезпечення інвестиційної безпеки підприємства, серед яких виділено: інформаційно-аналітичне забезпечення процедури інвестиційного проектування; оцінка здатності підприємства реалізувати проект; передінвестиційна підготовка; управління реалізацією інвестиційного проекту. Констатовано, що оцінка ефективності здійснюється за допомогою розрахунку системи показників або критеріїв ефективності інвестиційного проекту, серед яких досліджено переваги недоліки методів: прості методи оцінки інвестицій та методи оцінки інвестицій, які засновані на дисконтуванні Практична значущість даної статті полягає у тому, що проведенi дослiдження інвестиційної безпеки, як складової економічної безпеки підприємства сприятимуть стабiльному функціонуванню підприємств, а також зниженню ризиків,що виникають у процесі їх діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бондарчук, Н. В., and Д. В. Міхієнко. "УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ З УРАХУВАННЯМ ПОТРЕБ ВЛАСНИКІВ." Підприємництво та інновації, no. 14 (October 30, 2020): 14–19. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/14.3.

Full text
Abstract:
Констатовано, що економічна безпека може бути забезпечена тільки в тому разі, якщо буде визначена і побудована логічна система своєчасного виявлення, попередження і ліквідації потенційних і реальних економічних загроз і ризиків сталого розвитку підприємства з урахуванням потреб власників. Метою статті є визначення основ управління економічною безпекою з урахуванням потреб власників, формування механізму системи пріоритетних інтересів підприємства. Організація економічної безпеки підприємства залежить від того, наскільки ефективно воно здатне уникнути можливих загроз за окремими складниками зовнішнього та внутрішнього середовища. У статті розглянуто основні фактори, що впливають на стан економічної безпеки підприємства. Констатовано, що формування механізму забезпечення економічної безпеки підприємства повинно відбуватися з урахуванням потреб власників підприємства за допомогою прийняття відповідних управлінських рішень, формування інформаційного поля, проведення аналітичних та прогнозних робіт, виконання низки економічних розрахунків та оцінки отриманих результатів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Mykhailiv, H. V., and L. V. Hryniv. "ІННОВАЦІЙНА ПОЛІТИКА В КОНТЕКСТІ СТРАТЕГІІ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА." Actual problems of regional economy development 2, no. 14 (July 27, 2018): 58–64. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.14.58-64.

Full text
Abstract:
У даній статті розглянуто загальний порядок формування інноваційної політики на підприємстві. Було установлено, що для здійснення ефективної інноваційної діяльності, необхідною є розробка інноваційної політики з дотриманням порядку її формування в контексті стратегії фінансово-економічної безпеки. Авторами було запропоновано наступні етапи формування інноваційної політики: встановлення актуальності формування інноваційної політики для підприємства; оцінка інноваційного потенціалу; формування стратегії інноваційного розвитку підприємства в орієнтирі фінансово-економічної безпеки; розроблення програми інноваційної діяльності; створення системи оцінки інноваційної програми.Досліджено та узагальнено теоретичні підходи щодо трактування змісту поняття «фінансово-економічна безпека». Проведено аналіз існуючих точок зору щодо підходів формування стратегії фінансово-економічної безпеки підприємства в умовах невизначеності та обґрунтовано необхідність системного підходу до формування системи стратегічного управління фінансово-економічною безпекою підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Mykhayliv, G. V. "ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ." Actual problems of regional economy development 1, no. 12 (April 11, 2016): 136–43. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.12.136-143.

Full text
Abstract:
Досліджено та узагальнено теоретичні підходи щодо трактування змісту поняття «фінансово-економічна безпека». Проведено аналіз існуючих точок зору щодо підходів формування стратегії фінансово-економічної безпеки підприємства в умовах невизначеності та обґрунтовано необхідність системного підходу до формування системи стратегічного управління фінансово-економічною безпекою підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Syomych, M. I. "Роль та місце організаційно-правової безпеки в структурі економічної безпеки підприємства." Bulletin of Sumy National Agrarian University, no. 3(81) (September 30, 2019): 97–101. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.2019.3.17.

Full text
Abstract:
Узагальнено ключові риси поняття безпека. Ґрунтуючись на дослідженнях з безпекології, встановлено, що найбільш перспективною тріадою є така: «небезпека – загроза – безпека», а безпека має обов’язково відноситися до якогось об’єкта, функції або властивості якого піддаються впливу небезпек. Запропоновано множину «держава – регіон – підприємство» розширити додавши поняття людина, що обумовлює зміст поняття «економічна безпека підприємства». Проаналізовано поняття «ризик», «загроза», «небезпека», «безпека», «виклик». Розглянуто зміст підходів в економічній безпекології: ресурсного (ресурсно-функціонального), гармонізаційний, утилітарний або захисний, стійкісний. Надано авторське розуміння економічної безпеки підприємства. Окреслено предметну сферу дослідження організаційно-правової безпеки та її відокремлення від економічної, яка полягає в детермінації сфер, в рамках яких відбуваються процеси, які характеризують досліджуване явище; в описі та класифікації загроз, які порушують протікання зазначених процесів у відповідних сферах; визначення наслідків, які можуть спричинити визначені загрози для протікання процесів в ході діяльності підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Вініченко, І. І. "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ З УРАХУВАННЯМ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СКЛАДОВОЇ." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no. 1(59) (October 9, 2020): 5–9. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/59-1.

Full text
Abstract:
У статті визначено, що важливість підвищення рівня економічної безпеки молокопереробних підприємств визначається необхідністю інтенсифікації використання ресурсів на основі раціоналізації бізнес-процесів. Протягом останніх років спостерігається позитивна динаміка показників їх рентабельності, що характеризують кінцеві результати господарювання підприємства. Доведено, що оцінка економічної безпеки молокопереробних підприємств проводиться фрагментарно з неможливістю ідентифікації проблемних складових та виявлення пріоритетних напрямків стратегічного планування. Обґрунтована необхідність розробки об’єктивної системи показників, яка б враховувала всі складові, від яких залежить економічна безпека молокопереробних підприємств. Встановлено, що економічна безпека молокопереробних підприємств залежить від результативності господарюючих суб'єктів та вміння вирішувати поставлені цілі. Складна функціональна структура внутрішнього середовища виробників молочної продукції зумовлює важливість кожного з внутрішніх факторів у формуванні економічної безпеки як інструменту реалізації головної стратегії розвитку підприємства. Для подальшого удосконалення методичного забезпечення аналізу стану економічної безпеки молокопереробних підприємств запропоновано систему відносних показників оцінки тенденцій економічної безпеки у порівнянні з нормативними або сприятливими за певними критеріями значеннями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Скорик, М. О., С. Ю. Горбань, and О. Ю. Скрицька. "СУТНІСТЬ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА ЯК СКЛАДНИКА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ." Підприємництво та інновації, no. 11-1 (May 29, 2020): 7–11. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/11.1.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано та відображено думки вчених, які зробили вагомий внесок у дослідження категорії «економічна безпека підприємства». Систематизовано та виявлено особливості наявних підходів до визначення поняття економічної безпеки підприємства на сучасному етапі розвитку, таких як: ресурсно-функціональний, гармонізаційний, захисний, конкурентний, інформаційний, фінансовий та економіко-правовий підходи, підхід, спрямований на забезпечення стійкості і розвитку підприємства. Уточнена сутність економічної безпеки підприємства з метою створення передумов реалізації та забезпечення економічної безпеки у практиці роботи вітчизняних підприємств. Запропоновано визначення сутності економічної безпеки підприємства, яка розглядається як механізм захищеності та контролю за процесом розвитку всіх сфер діяльності, захисту інтересів підприємств від негативної дії зовнішніх та внутрішніх чинників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Markus, Olga. "ОБЛІКОВА ІДЕНТИФІКАЦІЯ НЕМАТЕРІАЛЬНИХ АКТИВІВ У ФОРМУВАННІ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 2, no. 18 (June 4, 2019): 121–28. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2019-02-121-128.

Full text
Abstract:
У статті проведено теоретичне узагальнення впливу нематеріальних активів на економічну безпеку підприємства. Розглянуто такі економічні поняття як «нематеріальні активи» та «економічна безпека підприємства». Досліджено переваги і недоліки основних підходів до ідентифікації та класифікації нематеріальних активів підприємства. Визначено основи облікової ідентифікації нематеріальних активів, як частини інтелектуального капіталу підприємства. Удосконалено обліково-інформаційне забезпечення окремих структурних елементів інтелектуального капіталу, що може бути використане для розвитку людських та структурних ресурсів підприємства в довгостроковій перспективі та для надання повної інформації про витрати на розвиток людського капіталу, що є особливо важливим для тих підприємств, в діяльності яких знання та компетенція персоналу відіграють вирішальне значення та визначають успішність їх діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Вороніна В.Л., Спінжар Р.В. "АНАЛІЗ ПІДХОДІВ ДО ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТТЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА." Економічний форум 1, no. 4 (November 30, 2019): 109–15. http://dx.doi.org/10.36910/6765-2308-8559-2019-4-17.

Full text
Abstract:
У статті проведено семантичний аналіз сутності поняття «економічна безпека», що дозволило поєднати два поняття: «економічний» та «безпека». Сформовано перелік характеристик, які використовуються вченими в ході визначення поняття «економічна безпека». Встановлено, що такими характеристиками є: забезпечення стійкого зростання; виживання системи; задоволення потреб; захист інтересів; ефективне управління; зміцнення потенціалу; подолання загроз і забезпечення стійкості до них; стабільне функціонування; збереження існуючого статусу; максимізація віддачі; спроможність до самовідтворення; протистояння впливу чинників; забезпечення конкурентоспроможності. Отримані результати дають змогу поглибити та розширити теоретико-методичні основи оцінки рівня економічної безпеки підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Nekhai, Valentyn. "ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ – ОСНОВА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 3 (19) (2019): 330–38. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-3(19)-330-338.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто особливості формування та управління системою фінансово-економічної безпеки аграрних підприємств. Зазначено основні ризики та чинники, що їх зумовлюють. Визначено, що виклики і ризики, які сьогодні формуються у світовій економіці, мають значний вплив на економічне середовище України у коротко- та довгостроковій перспективі, вимагають пошуку нових стратегій та інструментарію економічної безпеки, що визначатимуть і нові напрями політики економічної безпеки держави загалом, галузей економіки та окремих суб’єктів господарювання. Доведено, що формування ефективної системи фінансово-економічної безпеки сільськогосподарських підприємств, належного інформаційно-аналітичного забезпечення управління нею має важливе значення як для самого підприємства, так і в контексті ефективного функціонування системи економічної безпеки держави.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Данілова, Е. І. "КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО ФОРМУВАННЯ МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ." Підприємництво та інновації, no. 8 (December 30, 2019): 23–28. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/8.3.

Full text
Abstract:
Метою статті є формування концептуального підходу до оцінювання економічної безпеки підприємства, який, на відміну від наявних, базується на ідентифікації трьох складових частин економічної безпеки, а саме економічної безпеки використання потенціалу, економічної безпеки реалізації системи відносин з усіма зацікавленими особами та економічної безпеки умов діяльності; ідентифікації об’єктів оцінювання в кожній зі складових частин; виборі підходу до оцінювання об’єктів складових частин; забезпеченні відповідності задач методу оцінювання. Запропонований концептуальний підхід забезпечує систему управління інформацією про можливі напрями управління економічної безпекою на основі розрахунку узгодженості фактичного та ідеального показника рівня економічної безпеки. Реалізація запропонованої концептуальної моделі оцінювання економічної безпеки підприємства формує практичний інструментарій для оцінювання трьох рівнів небезпек та ризиків, а саме ризиків, обумовлених результатами використання ресурсів; ризиків, обумовлених результатами реалізації системи взаємовідносин, які реалізуються в процесі виконання функцій; ризиків, не залежних від результатів діяльності підприємства (зовнішніх та внутрішніх неконтрольованих ризиків). Узагальнено об’єкти та мету оцінювання відповідно до сутності поняття «економічна безпека». Сформовано та розкрито змістовну сутність принципів оцінювання економічної безпеки підприємства. Визначено задачі оцінювання економічної безпеки складових частин економічної безпеки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Каламан, Ольга Борисівна, and Поліна Миколаївна Безніс. "Формування стратегії забезпечення комплексної оцінки економічної безпеки виробничих підприємств." Economic and food security of Ukraine, no. 3-4 (March 6, 2019): 26–34. http://dx.doi.org/10.15673/efs.v6i3-4.1283.

Full text
Abstract:
Стаття відображає результати дослідження в сфері стратегічного забезпечення економічної безпеки для сучасного виробничого підприємства. У статті підкреслено, що як інтенсивний розвиток суспільства, так і результативне функціонування сучасних підприємств грунтується на економічній безпеці. Тому виділені фактори, що впливають на економічну безпеку підприємств України.Також показані ризики і загрози на рівні національної безпеки, що впливають на довгостроковий розвиток країни. Відзначено, що недостатнім є рівень державного регулювання всіх напрямків національної економіки. Уточнено, що сучасне підприємство діє в умовах дуже жорсткої конкуренції, що змушує його упереджувати можливі внутрішні та зовнішні загрози. Показано, що прогнозування описаних кризових явищ і визначення актуальних шляхів виходу із загрозливої ​​обстановки, а також способів щодо підвищення реального рівня сучасної економічної безпеки виробничих підприємств стає найважливішим завданням в сучасних умовах господарювання.У статті наголошується, що комплексна система стратегічного забезпечення стабільної економічної безпеки являє собою певну сукупність методів, засобів і заходів, спрямованих на здійснення якісного захисту інтересів кожного господарюючого суб'єкта від можливих загроз зовнішнього і внутрішнього характеру, які могли б призвести до економічних втрат. Принцип комплексності передбачає, що при побудові системи безпеки слід враховувати всі потенційні можливі загрози, при цьому всі застосовувані засоби захисту повинні бути взаємопов'язані. Метою системи економічної безпеки має стати стратегічне забезпечення сталого функціонування і системного розвитку виробничого підприємства на основі обгрунтованого і перевіреного комплексу всіх заходів. Об'єктом системи стратегічного забезпечення економічної безпеки сучасного виробничого підприємства в поточному і перспективному періодах виступає його стабільне економічне становище.Акцентовано увагу, що при побудові стратегії забезпечення економічної безпеки необхідно постійно враховувати всі можливі фактори, так як на кожному окремому підприємстві, дана система індивідуальна. З метою протидії загрозам економічної безпеки сучасного виробничого підприємства та забезпечення стабільного його функціонування, необхідно не тільки створити систему комплексного захисту, а й забезпечити її стратегічне раціональне функціонування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Іванова, М. І., А. М. Ткаченко, and В. Л. Загорудько. "ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ, ВРАХОВУЮЧИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА." Підприємництво та інновації, no. 10 (December 30, 2019): 52–56. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/10.7.

Full text
Abstract:
У статті досліджено застосування сучасних інструментів оцінювання рівня економічної безпеки, враховуючи конкурентоспроможність суб’єкта господарювання. При цьому використано загальнонаукові та спеціальні методи системно-структурного аналізу і синтезу. Вважаємо, що економічна безпека суб’єкта господарювання забезпечує ефективне використання ресурсів, високий рівень конкурентоспроможності, стійке функціонування у мінливих умовах зовнішнього середовища та високу частку ринку для здійснення комерційної діяльності. Запропоновано методику розрахунку комплексного, агрегованого показника рівня економічної безпеки, що враховує рівень його конкурентоспроможності. Подальші дослідження повинні бути спрямовані на пошук шляхів забезпечення високого рівня економічної безпеки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Толбатов, Андрей, Сергей Толбатов, Владимир Толбатов, Александр Вьюненко, and Светлана Виганяйло. "СТРАТЕГИЧЕСКОЕ УПРАВЛЕНИЕ КАК ФАКТОР ЭКОНОМИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ ПРЕДПРИЯТИЯ." Modern engineering and innovative technologies, no. 10-02 (December 31, 2018): 34–39. http://dx.doi.org/10.30890/2567-5273.2019-10-02-026.

Full text
Abstract:
Економічна безпека підприємства забезпечує здатність підприємства до розвитку, підвищення конкурентоспроможності своєї продукції, утримання позиції підприємства на конкурентних ринках, силу та економічний потенціал підприємства для протидії негативному вп
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Ткачук, Г. О. "ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА: ВЕКТОР АКТУАЛЬНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ." Підприємництво та інновації, no. 10 (December 30, 2019): 87–93. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/10.13.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено огляду сучасних наукових досліджень у галузі економічної безпеки підприємства. Визначено структуру наукових досліджень економічної безпеки та надано стислу характеристику кожного її елементу. Означено базову структуру фундаментальних авторських доробок. Представлено результати проведеного оглядово-вибіркового аналізу наукових уподобань за 2009–2019 рр. та виділено вектори сучасних наукових доробок щодо економічної безпеки підприємства. За результатами проведеного аналізу та систематизації отриманих результатів зроблено висновки щодо актуальності досліджень у напрямі вдосконалення системи економічної безпеки підприємства. Наголошено на актуальності поглибленого вивчення проблематики та особливостей системи економічної безпеки для підприємств харчової промисловості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Cheshuk, Viktor. "СУЧАСНІ ПІДХОДИ МОНІТОРИНГУ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: ІННОВАЦІЙНИЙ АСПЕКТ." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 1, no. 17 (March 12, 2019): 62–67. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2019-01-62-67.

Full text
Abstract:
У статті виділено інноваційний аспект сучасних підходів моніторингу економічної безпеки будівельних підприємств для здійснення ефективного інноваційного менеджменту. Наведено основні засади поняття інноваційна безпека як основна складова економічної безпеки будівельних підприємств. Проаналізовано особливості впливу інноваційних факторів на економічну безпеку підприємства. Запропоновано перспективні, інноваційні напрямки моніторингу економічної безпеки на будівельних підприємствах на основі оцінки сучасного стану.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Пампуха, С. І. "Економічна безпека підприємства як економічна категорія." Вісник Дніпропетровської державної фінансової академії. Економічні науки, no. 2 (28) (2012): 61–65.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Пампуха, С. І. "Економічна безпека підприємства як економічна категорія." Вісник Дніпропетровської державної фінансової академії. Економічні науки, no. 2 (28) (2012): 61–65.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Пампуха, С. І. "Економічна безпека підприємства як економічна категорія." Вісник Дніпропетровської державної фінансової академії. Економічні науки, no. 2 (28) (2012): 61–65.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Пампуха, С. І. "Економічна безпека підприємства як економічна категорія." Вісник Дніпропетровської державної фінансової академії. Економічні науки, no. 2 (28) (2012): 61–65.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Литвиненко, Т. М. "Економічна безпека - важлива функція підприємства." Теоретичні та прикладні питання економіки, Вип. 1 (32) (2016): 93–101.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Литвиненко, Т. М. "Економічна безпека - важлива функція підприємства." Теоретичні та прикладні питання економіки, Вип. 1 (32) (2016): 93–101.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Лещук, Г. В. "Економічна безпека підприємства: інвестиційний вимір." Економічний аналіз 15, no. 3 (2014): 64–71.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Лещук, Г. В. "Економічна безпека підприємства: інвестиційний вимір." Економічний аналіз 15, no. 3 (2014): 64–71.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Литвиненко, Т. М. "Економічна безпека - важлива функція підприємства." Теоретичні та прикладні питання економіки, Вип. 1 (32) (2016): 93–101.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Литвиненко, Т. М. "Економічна безпека - важлива функція підприємства." Теоретичні та прикладні питання економіки, Вип. 1 (32) (2016): 93–101.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Лещук, Г. В. "Економічна безпека підприємства: інвестиційний вимір." Економічний аналіз 15, no. 3 (2014): 64–71.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Лещук, Г. В. "Економічна безпека підприємства: інвестиційний вимір." Економічний аналіз 15, no. 3 (2014): 64–71.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Макарчук, О. В. "Економічна безпека підприємства: зовнішні чинники впливу." Формування ринкових відносин в Україні, no. 4 (203) (2018): 102–9.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Макарчук, О. В. "Економічна безпека підприємства: зовнішні фактори впливу." Формування ринкових відносин в Україні, no. 5 (204) (2018): 91–98.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Макарчук, О. В. "Економічна безпека підприємства: зовнішні фактори впливу." Формування ринкових відносин в Україні, no. 5 (204) (2018): 91–98.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Макарчук, О. В. "Економічна безпека підприємства: зовнішні чинники впливу." Формування ринкових відносин в Україні, no. 4 (203) (2018): 102–9.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Оренчин, О. "Економічна безпека підприємства: реалізація та узгодження." Економічний аналіз, Вип. 10, ч. 4 (2012): 272–75.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Макарчук, О. В. "Економічна безпека підприємства: зовнішні фактори впливу." Формування ринкових відносин в Україні, no. 5 (204) (2018): 91–98.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Оренчин, О. "Економічна безпека підприємства: реалізація та узгодження." Економічний аналіз, Вип. 10, ч. 4 (2012): 272–75.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Макарчук, О. В. "Економічна безпека підприємства: зовнішні чинники впливу." Формування ринкових відносин в Україні, no. 4 (203) (2018): 102–9.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Оренчин, О. "Економічна безпека підприємства: реалізація та узгодження." Економічний аналіз, Вип. 10, ч. 4 (2012): 272–75.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Макарчук, О. В. "Економічна безпека підприємства: зовнішні фактори впливу." Формування ринкових відносин в Україні, no. 5 (204) (2018): 91–98.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Макарчук, О. В. "Економічна безпека підприємства: зовнішні чинники впливу." Формування ринкових відносин в Україні, no. 4 (203) (2018): 102–9.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Оренчин, О. "Економічна безпека підприємства: реалізація та узгодження." Економічний аналіз, Вип. 10, ч. 4 (2012): 272–75.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Bondarenko, O. V. "ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ФУНКЦІОНУВАННЯ ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНИХ СИСТЕМ ПІДПРИЄМСТВ ПІД ЧАС ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ЗВІТНОСТІ." Scientific Bulletin of UNFU 25, no. 7 (September 24, 2015): 173–82. http://dx.doi.org/10.15421/40250727.

Full text
Abstract:
Виявлено чинники, які загрожують економічній безпеці підприємства, зокрема під час подання електронної звітності ці чинники впливають на істотні прорахунки у тактичному та стратегічному плануванні, пов'язані з неправильним оцінюванням можливостей підприємства, помилками у прогнозуванні зовнішнього середовища. Визначено фактори, які сприяють зміцненню економічної безпеки обліково-аналітичних систем функціонування підприємств, що дало змогу провести їх систематизацію. Обґрунтовано сутність і зміст поняття електронної звітності підприємства, що дало змогу з'ясувати, що для впровадження електронної звітності необхідні, як мінімум, наявність надійного технічного оснащення й перевіреного програмного забезпечення, а також уміння та бажання всім цим користуватися. Україна запроваджує безпаперове подання звітності до всіх органів державної влади. Задля цього уряд схвалив Концепцію створення та функціонування автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності". Визначено переваги та перспективи подальшого впровадження електронної звітності в Україні. Зазначено, що у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України для деяких категорій платників податків подання податкової звітності в електронному вигляді є обов'язковим. Перевагою такої форми для держави є збільшення прозорості інформації щодо руху грошових коштів платників податків, збільшення швидкості оброблення звітів й отримання оперативної інформації. Це підвищить ефективність роботи податкових органів щодо виявлення ухилень від сплати податків та наповнення бюджету. Охарактеризовано проблеми запровадження електронної звітності в реаліях сьогодення, зокрема відсутність правового статусу первинного документу в електронному вигляді та виникнення загроз під час подання електронної звітності, зокрема викрадення та розголошення конфіденційної інформації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Валіков, В. П. "Економічна безпека підприємства в концепті процесного управління." Vital cycle of the organizational culture of the trading enterprises 1, no. 10 (2017): 12–25. http://dx.doi.org/10.32342/2616-3853-2017-1-10-2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Фоміна, М. В. "Сутність категорії "економічна безпека підприємства": науково-методологічний аспект." Вісник Донецького інституту соціальної освіти. Економіка 2, no. 2 (2006): 82–92.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Андрощук, Г. "Економічна безпека підприємства: форми та методи економічного шпигунства." Юридичний журнал, no. 7/8 (121/122) (2012): 142–50.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Малащенко, В. "Економічна безпека підприємства як чинник ефективного корпоративного управління." Вісник Національної академії державного управління при Президентові України, no. 3 (2011): 283–91.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Малащенко, В. "Економічна безпека підприємства як чинник ефективного корпоративного управління." Вісник Національної академії державного управління при Президентові України, no. 3 (2011): 283–91.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Андрощук, Г. "Економічна безпека підприємства: форми та методи економічного шпигунства." Юридичний журнал, no. 7/8 (121/122) (2012): 142–50.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Пилипенко, О. І. "Економічна безпека підприємства в умовах комп’ютеризації процесу бюджетування." Статистика України, no. 3 (74) (2016): 18–24.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Рудковський, О. В. "Економічна безпека корпоративного підприємства як об"єкт управління." Управління проектами, системний аналіз і логістика. Серія "Економічні науки", Вип. 13, ч. 2 (2014): 119–24.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Андрощук, Г. "Економічна безпека підприємства: форми та методи економічного шпигунства." Юридичний журнал, no. 7/8 (121/122) (2012): 142–50.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography