Academic literature on the topic 'Електронне управління'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Електронне управління.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Електронне управління"

1

Краснопольська, Т. М., та І. М. Милосердна. "Компоненти електронної демократії в умовах переходу до електронного правління". Актуальні проблеми політики, № 66 (18 січня 2021): 58–64. http://dx.doi.org/10.32837/app.v0i66.708.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сутність і роль електронної демократії в сучасному світі в умовах зміни парадигми від електронної держави та електронного правління. Встановлено, що перше відноситься до міжор-ганізаційних і внутршшьо-організащйних відносин і характеризується такими поняттями як «електронний уряд» і «електронна адміністрація», а друге (електронне правління) характеризує відносини між громадянами, урядовими структурами, громадською думкою і обраними офіційними особами.
 Встановлено, що про електронну демократію можна говорити на локальному рівні (наприклад, муніципалітетів і місцевого самоврядування), національному та міжнародному рівнях (наприклад, програма Е-Європи 2005). Визначено три основні компоненти електронної демократії: електронне голосування, електронна участь та громадський контроль за допомогою ІКТ. Проаналізовано особливості кожного з них, а також світову практику їх застосування. Визначено, що умовою ефективності реалізації усіх компонентів електронної демократії є громадянська грамотність (сукупність здібностей, які дають можливість функціонувати в демократичному суспільстві, критично мислити, діяти обдумано в умовах плюралізму).
 З'ясовано основні ризики формування та реалізації, а також перспективи розвитку електронної демократії в сучасному світі. До останніх віднесені поступовий перехід на електронну взаємодію; розвиток громадських ініціатив та краудсорсінгових проектів, заснованих на активності громадян у соціальних мережах; шститущоналізація статусу електронного обігу («електронної петиції»); розширення можливостей для громадського контролю за діяльністю органів влади та управління. Обгрунтовано необхідність становлення основних компонентів е-демократії в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

АМРО, Тайєр. "ТЕХНОЛОГІЇ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ ТА КОМУНІКАЦІЇ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Політичні науки та публічне управління, № 1(67) (26 травня 2023): 5–8. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4625-2023-1(67)-1.

Full text
Abstract:
У статті здійснено науково-теоретичний огляд технологій електронного урядування та комунікації в контексті публічного управління під час російсько-української війни 2014–2023 рр. Автор досліджує сучасні методи інформаційних технологій, що використовуються урядовими органами для поліпшення ефективності, доступності та прозорості управлінських процесів. Розглядаються різні аспекти, включаючи електронне урядування, електронну ідентифікацію, електронну демократію та електронні послуги. Мета дослідження ‒ аналіз технологій електронного урядування та комунікації публічного управління під час війни. Методологія. У даній статті використовується аналітичний підхід до вивчення технологій електронного урядування та комунікації публічного управління. Автор проводить аналіз наявних досліджень, законодавства та практики використання інформаційних технологій урядовими органами. Залучено до дослідження загальнонаукові методи. Наукова новизна. Наукова новизна вивчення технологій електронного врядування та комунікації публічного управління полягає у наступних аспектах: дослідження пропонує комплексний аналіз та оцінку різноманітних технологій електронного урядування та комунікації, включаючи електронний документообіг, онлайн-портали, мобільні додатки, електронні послуги тощо. Особлива увага приділяється інноваційним підходам та унікальним рішенням, які можуть бути застосовані в контексті публічного управління під час воєнного стану. Висновки. Технології електронного урядування та комунікації публічного управління відіграють важливу роль у поліпшенні ефективності та доступності державних послуг, сприяючи збільшенню взаємодії між державою та громадянами. Так, онлайн-портали, мобільні додатки та електронні послуги стають все більш популярними формами взаємодії громадян з державними органами, забезпечуючи зручність, швидкість та 24/7 доступність, особливо в умовах воєнного стану.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бурик, Зоряна, Ігор Івасютин та Денис Косоногов. "ДИДЖИТАЛІЗАЦІЯ В СИСТЕМІ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ". Public Management and Policy, № 2(6) (25 лютого 2025): epp0030. https://doi.org/10.70651/3041-2498/2025.2.04.

Full text
Abstract:
Цифровізація стала складовою будь-якого виду діяльності, включаючи публічне управління та процеси адміністрування. Процеси впровадження технологій охоплюють не лише покращення публічних послуг, а й значно поширилися в управлінській діяльності органів влади різних інституційних рівнів, включаючи такі напрямки, як: міжсекторальна співпраця, взаємодія, комунікація, обмін даними та відкриті дані. Мета статті полягає у висвітленні ключових особливостей та тенденцій диджиталізації в системі публічного управління України упродовж 2019–2024 років. Для досягнення цілей у дослідженні використовуються загальнонаукові методи, проведено огляд стратегічних документів, проаналізовано фінансування цієї сфери упродовж 2019–2024 років, наведено основні результати цифровізації в публічному управлінні. Цифровізація в системі публічного управління характеризується рядом особливостей. По-перше, розроблені урядом стратегічні документи, які визначають цілі цифровізації за окремими напрямками публічного управління. Це пов’язано з потребою вирішення проблем управлінської діяльності в різних сферах, з якими стикаються повноважні органи менеджменту. По-друге, впровадження цифрових технологій в умовах скорочення бюджетного фінансування зосереджене на напрямку електронного урядування. Ресурси, які були виділені у 2021 році на розбудову мережі центрів надання адміністративних послуг та підвищення доступності Інтернету тепер спрямовуються до резервного фонду бюджету. По-третє, в умовах війни держава зосередила увагу на таких вагомих напрямках цифровізації, як електронні комунікації та сфера відкритих даних, а урядом затверджено стратегії їх розвитку. На сьогодні найбільш пріоритетними цілями, відповідно до планів Міністерства цифрової трансформації України, визначені розвиток цифрової економіки, інновацій, технологій, електронної демократії та врядування, інформаційного суспільства, цифрових навичок, цифрових прав громадян, впровадження електронного документообігу, відкритих даних, публічних електронних реєстрів, національних електронних інформаційних ресурсів, цифрової інфраструктури та електронних комунікацій, електронної комерції, надання електронних адміністративних послуг, довірчих послуг, електронної ідентифікації, ІТ-індустрії та правового режиму Дія Сіті. Тож цифровізація в системі публічного управління охоплює широке коло питань та проблем. В умовах скорочення фінансування окремих програм через війну, ресурси держави в першу чергу спрямовуються на електронне урядування, виконання функцій управління Міністерством цифрової трансформації України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кормич, Л. І., та А. І. Кормич. "ВДОСКОНАЛЕННЯ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ". Актуальні проблеми політики, № 69 (27 травня 2022): 5–12. http://dx.doi.org/10.32837/app.v0i69.1295.

Full text
Abstract:
Кормич Л. І., Кормич А. І. Вдосконалення публічного управління в Україні в контексті діджиталізації: теоретичний аспект. – Стаття. 
 У статті проаналізовані концептуальні засади процесу вдосконалення публічного управління в епоху цифровізації. У центрі уваги питання змісту та співвідношення електронного урядування та електронної демократії. Проблема розкривається на основі вивчення теоретичних розробок провідних зарубіжних науковців в сфері управління. Показано, що електронна демократія – це вдосконалена модель електронного урядування, яка забезпечує двостороннє політичне спілкування та участь недержавних суб’єктів у процесі прийняття рішень. Найкраще розрізняти електронне урядування та електронну демократію можна шляхом визначення основної зацікавленої сторони трансформацій. Якщо цифровізація впливає лише на процесуальний аспект державного управління, це залишається питанням електронного урядування. Коли трансформації включають громадянський контроль управління, це стає сферою електронної демократії. Існують певні обмеження ефективності повномасштабного застосування основних інструментів електронного урядування та електронної демократії без досягнення належного рівня «електронної готовності» для держави та суспільства. В цифровізації мають бути зацікавлені як уряд так і соціум,а її переваги повинні стати відчутними щодо якості управлінських послуг та можливостей впливу на прийняття управлінських рішень. 
 Аналіз поглядів зарубіжних фахівців-теоретиків та практиків з питань функціонування публічного управління та адміністрування в умовах інформаційного суспільства дає можливість адаптувати їх висновки до національної практики. Узагальнення та використання кращого зарубіжного досвіду впровадження інноваційних технологій в управлінську діяльність дозволить уникнути ряду існуючих недоліків в процесі реформування системи публічного управління та адміністрування в Україні. Всі ці питання набудуть особливої актуальності для повоєнного відродження та розвитку України і її ефективної інтеграції в європейські економічні та безпекові структури. Україна має продовжити творення ефективної «держави в смартфоні» як складової процесу глобальної цифровізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Курус, Тарас. "НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ". Вісник Прикарпатського університету. Серія: Політологія, № 19 (6 листопада 2024): 73–92. http://dx.doi.org/10.32782/2312-1815/2024-19-9.

Full text
Abstract:
Дослідження нормативно-правового регулювання електронного урядування є важливим для розуміння його ролі у сучасному державному управлінні та розвитку демократії, що робить цю тему актуальною як з наукової, так і з практичної точки зору. Метою статті є аналіз нормативно-правової бази електронного урядування в Україні, що спрямоване на підвищення ефективності державного управління та взаємодії з громадянами. Розглядаються основні етапи формування нормативно-правової бази, яка регулює цей процес, а також її вплив на розвиток електронної демократії та цифрової економіки. Аналізуються підходи до розуміння електронного урядування як комплексного політико-правового явища, яке використовує інформаційно-комунікаційні технології для вдосконалення взаємодії держави з громадянами та бізнесом. Акцентується на ключових аспектах нормативного регулювання, таких як електронний документообіг, електронні довірчі послуги та публічні електронні сервіси, які забезпечують відкритість і прозорість діяльності державних органів. Для досягнення цілей статті використано порівняльний та системний методи, що дозволило визначити ключові вузли нормативно-правового регулювання та порівняти український досвід з європейськими практиками. Також було проведено детальний аналіз законодавчих актів, таких як Закони України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про доступ до публічної інформації» та «Про адміністративні послуги», що створюють фундамент для функціонування електронного урядування. На основі аналізу нормативно-правової бази автори статті виокремлюють основні проблеми та перспективи розвитку електронного урядування в Україні. Висловлюються міркування щодо потреби оновлення окремих законодавчих актів та розширення цифрових можливостей для громадян. Підкреслюється важливість залучення громадськості та експертів до обговорення державної політики у сфері електронного урядування, а також доцільність використання зарубіжного досвіду, зокрема, держав Європейського Союзу. Отже, електронне урядування виступає ключовим елементом сучасного державного управління, яке сприяє розвитку демократії, підвищенню ефективності адміністративних процесів та забезпеченню прозорості дій державних органів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

КРИЛОВ, Денис Валерійович. "ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ОСНОВНИХ КОМПОНЕНТІВ ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ". Economic Synergy, № 3 (29 вересня 2023): 143–53. http://dx.doi.org/10.53920/es-2023-3-10.

Full text
Abstract:
У статті визначено загальносвітову тенденцію, що полягає в активному становленні та поширенні цифрової економіки, яка має ряд позитивних здобутків як для національної економіки, так і суспільства в цілому. Цифрова економіка виступає у вигляді нової сучасної системи соціально-економічних відносин, що спрямовані на підвищення ефективності, конкурентоспроможності, максимізацію прибутку, використання нових підходів до управління, електронної взаємодії та документообігу, й охоплює різні сфери життя людини. Феномен цифрової економіки є досить новим для суспільства, адже перші дослідження даного явища припадають лише на кінець ХХ століття, але за досить короткий час він став невід’ємною частиною сьогодення. У класичному варіанті виділяють три основні компоненти цифрової економіки, а саме: інформаційно-комунікаційні технології, цифрове виробництво та електронну комерцію. Проте, з часом, до таких складових починають окремо зараховувати також електронний банкінг та електронне управління. Наразі цифрова економіка, завдяки комплексу інформаційно-комунікаційних систем та програмному забезпеченню, поєднує в єдину цифрову систему окремих людей, підприємства, країни. Тобто, цифрова економіка спрямована на поєднання в єдине ціле глобальної економіки, що не обмежена географічною приналежністю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Скібіна, Т. І. "РОЛЬ ІННОВАЦІЙ У ПУБЛІЧНОМУ УПРАВЛІННІ ТА АДМІНІСТРУВАННІ УКРАЇНИ". Таврійський науковий вісник. Серія: Публічне управління та адміністрування, № 3 (29 липня 2024): 88–95. http://dx.doi.org/10.32782/tnv-pub.2024.3.11.

Full text
Abstract:
У статті досліджено роль інновацій у публічному управлінні та адмініструванні України в умовах стрімкого розвитку технологій, зростаючих вимог суспільства, актуальності боротьби з корупцією та європейської інтеграції. Систематизовано основні фактори, що визначають потребу впровадження інновацій у сфері публічного управління та адміністрування. Обґрунтовано актуальність теми впровадження інновацій на основі сучасних викликів та можливостей, які стоять перед публічним управлінням та адмініструванням. Визначено основні види інновацій, які застосовуються в публічному управлінні та адмініструванні України, зокрема: електронне урядування, онлайн-моніторинг публічних послуг, прозорість у державних закупівлях, електронна система голосування, використання блокчейн-технологій, розвиток інноваційних міст і регіонів, а також системи масової інформації та освіти з цифрових навичок. Проведено SWOT-аналіз для детального дослідження кожного виду інновацій, що дозволило оцінити їх переваги, ризики, можливості та загрози. Обґрунтовано необхідність забезпечення кібербезпеки, розвитку ефективної комунікації з громадськістю та стійкого технічного й організаційного захисту для успішного впровадження інновацій. Визначено основні бар’єри для інтеграції інновацій у публічне управління України, серед яких: технологічні, фінансові, організаційні, соціокультурні, політичні та законодавчі обмеження. Сформовано рекомендації щодо подальшого розроблення стратегій, які враховуватимуть ці бар’єри та можливості, забезпечуючи успішне впровадження інновацій. Визначено, що потенціал інновацій створює низку переваг для покращення ефективності, прозорості та демократії в публічному управлінні, отже, існує необхідність комплексного підходу до подолання перешкод для впровадження інновацій у публічне управління та адміністрування України. Визначено, що впровадження інновацій у публічному управлінні України має вирішальне значення для підвищення ефективності державного управління та задоволення сучасних вимог суспільства. Подолання існуючих бар’єрів та розробка відповідних стратегій забезпечать успішну інтеграцію інновацій, що сприятиме створенню прозорої, ефективної та відповідальної системи публічного управління та адміністрування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ШЕСТАКОВСЬКА, Тетяна Леонідівна. "АНАЛІЗ ТЕНДЕНЦІЙ ТА ВИКЛИКІВ ВПЛИВУ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ". Economic Synergy, № 2 (30 червня 2023): 8–22. http://dx.doi.org/10.53920/es-2023-2-1.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена впливу цифрових технологій на публічне управління. Зазначається, що цифрові інструменти та ресурси стають все більш важливими для ефективного та прозорого управління. Спочатку розглядається поліпшений доступ до інформації, який стає доступним завдяки інтернету та електронним системам. Громадяни отримують актуальну інформацію про урядові програми та послуги, що сприяє громадському контролю та залученню до управління. Цифрові технології мають великий потенціал для перетворення публічного управління, поліпшення ефективності державних органів та забезпечення більш прозорих та громадських послуг. У статті розглядаються перспективи майбутнього розвитку та використання цифрових технологій у публічному управлінні. Акцентовано увагу на таких аспектах, як електронне урядування, відкриті дані, штучний інтелект та аналітика даних, електронна ідентифікація, IoT, блокчейн, соціальні медіа та громадська участь. Встановлено, що важливими викликами є забезпечення інклюзивності та етичного використання цих технологій, а також постійна адаптація до мінливих потреб та викликів суспільства. Ця стаття розглядає етичні аспекти та захист персональних даних в контексті цифрового публічного управління. В умовах зростаючого збору, зберігання та обробки персональних даних громадян урядовими організаціями, необхідні ефективні механізми, щоб забезпечити приватність та безпеку цих даних. Стаття визначає ключові етичні принципи, які повинні бути враховані в цифровому публічному управлінні, такі як прозорість, згода, мінімізація даних та безпека. Вона також наголошує на важливості пропорційності, захисту індивідуальних прав та використання анонімізації та псевдонімізації даних. Систематизовано різні заходи, що можуть бути використані для захисту персональних даних, включаючи криптографію, багаторівневу аутентифікацію, аудит та моніторинг, та співпрацю зі сторонніми постачальниками. Підкреслено значення законодавчого захисту та культури свідомого використання даних. Актуалізовано необхідність постійного моніторингу та вдосконалення політик і процедур забезпечення безпеки даних, а також до сприяння довірі громадян у діяльність уряду та публічних організацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ляхович, Галина Іванівна, та Ганна Іванівна Жекало. "Концептуальні характеристики та особливості впровадження взаємодії інституцій влади та громадян в Україні із використанням ресурсів e-governance". Економіка, управління та адміністрування, № 1(103) (3 квітня 2023): 111–17. http://dx.doi.org/10.26642/ema-2023-1(103)-111-117.

Full text
Abstract:
Розвиток сучасних інформаційних технологій, що концептуально на практиці публічного управління реалізується через систему е-урядування, дозволяє використовувати нові нетрадиційні форми взаємодії з громадянами та ефективно просувати демократичні практики громадської участі. Аналіз наукових джерел дав можливість підсумувати, що різні теоретичні концепції підтримують залучення громадян до вироблення і прийняття суспільно важливих рішень, адже це сприяє формуванню та підвищенню рівня соціальної відповідальності, соціальної причетності, а також врахуванню позицій та інтересів різних груп людей. А ресурси та можливості e-governance дозволяють провадити прозору та відкриту політику по відношенню до громадян і тим самим збільшувати число інструментів громадської участі в управлінні суспільним розвитком. Ми з’ясували, що електронне урядування має беззаперечні переваги, які покращують стан демократичних процесів у державі першочергово через інформування. Адже чим більше каналів для здійснення інформування застосовується в практиці управління інституціями влади, тим більш відкрита та прозора політика формується. Також у контексті взаємодії влади та громадян важливу роль відіграють інструменти залучення жителів до процесів ухвалення рішень (електронні петиції, громадський бюджет, консультації з громадськістю в онлайн-форматі, електронні звернення, е-голосування тощо), що дозволяють громадянам брати участь у законотворчій діяльності, прийнятті управлінських рішень, розподілі бюджету, вирішенні кадрових питань чи формуванні стратегій розвитку. Завдяки електронним інструментам контролю громадяни отримують можливість моніторити розподіл ресурсів та коштів держави чи громад, здійснювати аудит ефективності та правомірності роботи влади.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Pydorych, Ruslan Oleksandrovych. "ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ: НОВІ МОДЕЛІ СУБ'ЄКТНИХ ВЗАЄМОЗВ'ЯЗКІВ У КОНТЕКСТІ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ". Дніпровський науковий часопис публічного управління, психології, права, № 4 (30 грудня 2024): 65–73. https://doi.org/10.51547/ppp.dp.ua/2024.4.9.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сучасні виклики та перспективи цифрової трансформації місцевого самоврядування, акцентуючи увагу на зміну традиційних моделей суб'єктних взаємозв'язків між місцевою владою та громадянами у контексті електронної демократії. Основна увага приділена розробці нових моделей, які сприяють підвищенню прозорості, інклюзивності та підзвітності влади за рахунок використання цифрових платформ. Проаналізовано теоретичні основи цифровізації, які передбачають перехід від централізованих підходів до більш гнучких моделей, орієнтованих на активну участь громадян у процесі прийняття рішень. У дослідженні надано огляд основних теорій цифрового управління, включаючи концепції електронного урядування та «смарт-міст». Виділено кілька важливих інструментів електронної демократії, таких як платформи електронних петицій, онлайн-консультації, партиципаторні бюджети, відкриті дані та електронне голосування, які дозволяють громадянам безпосередньо впливати на політичні рішення та контроль за діяльністю органів влади. Окремо розглянуто досвід країн, що є лідерами у впровадженні електронного урядування, таких як Естонія та Швейцарія, які служать прикладами успішної інтеграції цифрових рішень. Запропоновано конкретні рекомендації щодо посилення ефективності цифрової трансформації місцевого самоврядування. Представлено наступні рекомендації: розробка освітніх програм для підвищення цифрової грамотності громадян, адаптація законодавства для підтримки безпечного та ефективного використання цифрових інструментів, розвиток платформ для моніторингу виконання рішень та залучення громадськості до контролю над витрачанням бюджетних коштів. Сформовано наступні висновки: цифровізація місцевого самоврядування є важливим етапом у розвитку демократичних процесів і зміцненні соціальної згуртованості. Використання інструментів електронної демократії створює умови для більш прозорих, ефективних та інклюзивних процесів управління. Завдяки впровадженню цифрових платформ влада отримує можливість швидше реагувати на потреби громадян, а громадяни, у свою чергу, можуть більш активно брати участь у прийнятті рішень і контролювати дії влади. Таким чином, електронна демократія стає необхідною складовою сучасного управління, допомагаючи громадянам активно впливати на життя громади, підвищувати ефективність прийняття рішень і підтримувати постійний зворотний зв’язок із владою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Електронне управління"

1

Левченко, А. А. "Удосконалення системи електронного урядування на місцевому рівні управління". Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81883.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто значення, напрями та основні принципи впровадження електронного урядування на різних рівнях публічного управління. Досліджено досвід закордонних держав у впровадженні електронного урядування і доцільність його імплементації в українських реаліях. Проведене дослідження показує наявний взаємозв’язок між зростанням показників рівня соціально-економічний розвитку держав та процесами впровадження електронного урядування у них. Проаналізовано особливості впровадження е-урядування в Україні, доведено об’єктивну нагальність його впровадження на місцевому рівні публічного управління. Систематизовано проблеми, з якими стикається Україна через введення електронного урядування. Охарактеризовані етапи розвитку електронного урядування в нашій країні. Розглянуто потенційні можливості України які стосуються вироблення електронного урядування. Досліджено особливості впровадження електронного урядування на державному та місцевому рівнях управління (на прикладі Конотопської міської територіальної громади). Доведено об’єктивну необхідність розширення електронного урядування у Конотопській міській територіальній громаді та окреслено перелік цифрових послуг, які мають бути реалізовані у найближчій перспективі. Опрацьовані можливі результати до яких призведе впровадження електронного урядування і доведений їх вплив на подальший розвиток Конотопської міської територіальної громади.<br>В работе рассмотрены значение, направления и основные принципы внедрения электронного управления на разных уровнях публичного управления. Исследован опыт зарубежных государств во внедрении электронного управления и целесообразность его имплементации в украинских реалиях. Проведенное исследование показывает имеющиюся взаимосвязь между ростом показателей уровня социально-экономического развития государства и процессами внедрения электронного управления в них. Проанализированы особенности внедрения электронного управления в Украине, доказано объективную необходимость его внедрения на местном уровне публичного управления. Систематизированы проблемы, с которыми сталкивается Украина через внедрение электронного управления. Охарактеризованы этапы становления электронного управления в Украине. Рассмотрены потенциальные возможности Украины, которые касаются развития электронного управления. Исследованы особенности внедрения электронного управления на местном уровне управления (на примере Конотопской городской территориальной общины). Доказано объективную необходимость развития электронного управления в Конотопской городской территориальной общине и намечен перечень цифровых услуг, которые должны быть реализованы в ближайшей перспективе. Проработаны возможные результаты от внедрения электронного управления и доведено их влияние на дальнейшее развитие Конотопской городской территориальной общины.<br>This article examines the importance, directions and basic principles of e- governance implementation at different levels of public administration. The experience of foreign countries in the implementation of e- governance and the feasibility of its implementation in Ukrainian realities have been studied. The study shows the existing relationship between the growth of indicators of the level of socio-economic development of states and the processes of implementation e-governance in them. The features of the implementation of e-governance in Ukraine have been analyzed, the subjective necessity of its implementation at the local level of public administration has been proved. The problems that Ukraine faces through the implementation of e-governance have been systematized. The stages of the formation of e-governance in Ukraine have been characterized. Potential opportunities of Ukraine, which relate to the development of e-governance, have been considered. The features of e-governance implementation at the local level of governance (on the example of Konotop city territorial community) have been studied. The objective need for the development of e-governance in the Konotop city territorial community has been proved, and a list of digital services that should be implemented in the near future have been outlined. Possible results from the introduction of e-governance have been worked out and their impact on the further development of the Konotop city territorial community has been brought to light.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Баштан, Анастасія Дмитрівна. "Електронне врядування в процесі прийняття державних рішень". Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51474.

Full text
Abstract:
1. Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи електронних послуг в Україні на 2019-2020 роки» від 30 січня 2019 р. № 37-р 2. Грущинська Н.М. Публічне управління та національна безпека [Текст] / Н.М.Грущинська, Я.Ф.Жовнірчик та ін.. // Монографія. – 2019. – 328 с.<br>На даний час тема електронного врядування обговорюється та впроваджується в тій чи іншій мірі у всіх розвинених державах, тому є актуальним дослідити її походження та розглянути досвід її впровадження для будь-якої держави, чи навіть підприємства. На сучасному етапі розвитку українського суспільства відбуваються глобальні трансформації, які фактично охоплюють усі економічні, соціальні, політичні, духовно-культурні, екологічні та демографічні процеси. Очевидно, що ці трансформації певною мірою детерміновані удосконаленням інформаційних технологій і комунікацій та перетворенням інформаційного ресурсу в необхідний інструмент конструювання сучасної соціокультурної реальності[1]. Також важливим є розглянути інструменти електронного врядування та їх використання, так як вони здатні забезпечити надання якісних послуг як для фізичних осіб, так і для юридичних. Зареєструвати без бюрократичної тяганини нерухомість або бізнес, отримати паспорт, оформити допомогу по народженню дитини і вирішувати сотні інших повсякденних питань - це все про електронний уряд. Крім переваг для пересічних громадян розвиток його означає зменшення корупції, поліпшення бізнес-клімату
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Жулавський, Аркадій Юрійович, Аркадий Юрьевич Жулавский, Arkadii Yuriiovych Zhulavskyi та Г. О. Курило. "Електронне самоврядування як соціокультурний феномен в системі територіального управління". Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43766.

Full text
Abstract:
В умовах розвитку інформаційного суспільства виконання державою її конституційних обов'язків, надання державно-управлінських послуг громадянам супроводжується розширенням використання інформаційно-комунікативних технологій. Найбільш ефективним засобом взаємодії держави і суспільства в мережі Інтернет сьогодні є система електронного уряду, використання якої забезпечує продуктивну взаємодію всіх гілок влади як між собою, так і з суспільством та значно спрощує процедури отримання послуг. Говорячи про електронний уряд чи електронне урядування, науковці звертають увагу більше на технологічну компоненту організації цієї надскладної системи (архітектура побудови, технологічні принципи роботи тощо), тобто багато уваги приділяється технологічній чи функціональній структурі і недостатньо уваги приділяється інституціональній структурі електронного уряду.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Опанасенко, Я. О. "Електронне врядування як складова державного управління соціально-економічним розвитком регіонів". Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/46959.

Full text
Abstract:
Організація системи управління, що існує зараз в Україні, базується на таких центрах публічної влади, як місцеві органи державної влади в класичному розумінні й органах місцевого самоврядування, і характеризується необхідністю взаємодії, залучення громадськості з метою унеможливлення проблем, які виникають у процесі розвитку регіонів. Дану особливість пов`язано з тим, що ці органи влади є відповідальними перед місцевими жителями, і це примушує їх (органи) шукати певних шляхів до міжсекторної співпраці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна. "Управління навчальною діяльністю у дистанційному курсі". Thesis, НТУ "ХПІ", 2010. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/30136.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лавров, Євгеній Анатолійович, Евгений Анатольевич Лавров, Yevhenii Anatoliiovych Lavrov, Є. Каба, А. Лебедка та Н. Яковенко. "Управління діалогом в системі електронного навчання «людина-комп'ютер»". Thesis, Cумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47983.

Full text
Abstract:
Велика кількість освітніх ресурсів обумовлює проблему для користувача по пошуку та використанню найліпшого ресурсу. Постає питання організації ергономічної експертизи та управління діалогом в системі «людина-машина» з метою підвищення ефективності взаємодії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Волошинов, С. А., та Г. В. Попова. "Розвиток професійного мислення майбутніх судноводів засобами змішаного навчання". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40084.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Городецький, Сергій Юрійович, та Horodetskiy Serhiy Yuriyovych. "Автоматизована система організації та моніторингу якості навчального процесу на базі системи управління навчанням ATutor". Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19013.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автоматизації технологічних процесів і виробництв Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 24 лютого 2017 р. о 9.00 годині на засіданні екзаменаційної комісії у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, навчальний корпус №1, ауд. 401<br>У кваліфікаційній роботі запропоновано вирішення науково-технічної задачі створення та реалізації методики оцінювання ступеня впровадження навчальних курсів та моніторингу їх якості у системі електронного навчання. Запропоновано трирівневу архітектуру системи резервного копіювання даних для забезпечення безперебійності роботи системи електронного навчання. На основі створеної архітектури розроблено програмні засоби та проведено їх оптимізацію. Розроблені підходи та програмне забезпечення успішно впроваджено в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.<br>In qualifying paper the solution of scientific and technical tasks of creating and implementing methods of evaluating the extent to courses and monitoring their quality in e-learning system. A three-tier system architecture data backup to ensure uninterrupted operation of the system of e-learning. Based on the established architecture software was developed and conducted optimization. The approaches and software has been successfully implemented in the Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шиянова, В. В. "Електронне урядування в системі казначейського обслуговування бюджетних коштів (на прикладі Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області)". Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87005.

Full text
Abstract:
У роботі було розглянуто теоретичні основи дослідження процесу організації та функціонування електронного урядування публічному управлінні. Визначено поняття та зміст електронного урядування як основного засобу забезпечення прозорості публічного управління, розглянуто сучасну модель організації казначейської системи виконання бюджету в Україні та моделі організації казначейської системи виконання бюджету за кордоном. Проведено аналіз реалізації процесу електронного урядування в системі казначейського обслуговування. Визначено сучасний статус Головного управління державної казначейської служби України у Сумській області та розглянуто організаційні аспекти реалізації процесу електронного урядування в Головному управління державної казначейської служби України у Сумській області Визначено основні напрямки удосконалення організаційно – виконавчих аспектів електронного урядування в Головному управлінні державної казначейської служби України у Сумській області. Досліджено процес удосконалення функціональних систем електронного урядування в Державній казначейській службі України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Петренко, С. О. "Державне управління у сфері адміністративних послуг: сучасний стан та перспективи реформування (на прикладі Управління Державної міграційної служби України в Сумській області)". Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81861.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто теоретичні і методичні основи удосконалення системи надання адміністративних послуг (на прикладі Управління Державної міграційної служби України в Сумській області). За допомогою системного підході з застосуванням методів порівняльного та структурного аналізу визначено готовність з боку представників державних органів та громадян до процесу надання послуг в електронному вигляді за допомогою запровадження інформаційно-комунікаційних технологій. Сучасна державна політика України у сфері надання адміністративних послуг повинна бути спрямована на впровадження електронних технологій, що допомогло б вирішити питання впровадження електронного урядування, і в подальшому, "осучаснити" процес надання адміністративних послуг.<br>В работе рассмотрены теоретические и методические основы совершенствования системы предоставления административных услуг (на примере Управления Государственной миграционной службы Украины в Сумской области). С помощью системного подходе с применением методов сравнительного и структурного аналеза определено готовность со стороны представителей государственных органов и граждан к процессу предоставления услуг в электронном виде с помощью внедрения информационно-коммуникационных технологий. Современная государственная политика Украины в сфере предоставления административных услуг должна быть направлена на внедрение электронных технологий, что помогло бы решить вопрос внедрения электронного управления, и в дальнейшем, "осовременить" процесс предоставления административных услуг.<br>The paper considers the theoretical and methodological foundations of improving the system of administrative services (on the example of the Office of the State Migration Service of Ukraine in Sumy region). Using a systematic approach using the methods of comparative and structural analysis, the readiness of representatives of government agencies and citizens to provide services in electronic form through the introduction of information and communication technologies. Modern state policy of Ukraine in the field of administrative services should be aimed at the introduction of electronic technologies, which would help address the implementation of e-government, and further, "modernize" the process of providing administrative services.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Електронне управління"

1

Кібік, Ольга Миколаївна, Вячеслав Олексійович Котлубай, Олеся Володимирівна Корнілова, Володимира Добровольска та Наталя Юріївна Калмикова. Стратегічний менеджмент. Антикризове управління : практикум [Електронне видання]. Одеса : Фенікс, 2024. https://doi.org/10.32837/11300.28717.

Full text
Abstract:
Практикум відповідає програмам навчальних дисциплін «Стратегічний менеджмент» та «Антикризове управління». У практикумі представлено завдання, кейси, тести, питання для обговорення, питання для самоперевірки, теми доповідей, питання до екзамену, а також список рекомендованої літератури. Практикум призначений для здобувачів вищої освіти, що отримують освіту у галузі знань «Бізнес, адміністрування та право».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кібік, Ольга Миколаївна, Вячеслав Олексійович Котлубай та Наталя Юріївна Калмикова. Менеджмент : практикум [Електронне видання]. Одеса : Фенікс, 2023. http://dx.doi.org/10.32837/11300.25670.

Full text
Abstract:
Практикум відповідає програмі навчальної дисципліни «Менеджмент». У практикумі представлено завдання, кейси, тести, питання для обговорення, питання для самоперевірки, теми доповідей, питання до екзамену, а також список рекомендованої літератури. Призначений для здобувачів вищої освіти, що отримують ступінь бакалавра у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» зі спеціальності 073 «Менеджмент», буде корисним для підготовки здобувачів, що отримують освіту з економічних, управлінських і правової спеціальностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Корнілова, Олеся Володимирівна, та Людмила Валентинівна Кузнецова. Корнілова О. В. Управління персоналом. Тайм менеджмент : навч.-мето. посіб. [Електронне видання]. Одеса : Фенікс, 2024. https://doi.org/10.32837/11300.28718.

Full text
Abstract:
Навчально-методичний посібник відповідає програмам навчальних дисциплін «Управління персоналом» та «Тайм-менеджмент». У посібнику представлено завдання, кейси, тести, питання для обговорення, питання для самоперевірки, теми доповідей, питання до заліку, а також список рекомендованої літератури. Навчально-методичний посібник призначений для здобувачів вищої освіти, що отримують освіту у галузі знань «Бізнес, адміністрування та право».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Корнілова, Олеся, та Людмила Кузнецова. Корнілова О., Кузнецова Л. Менеджмент юридичної фірми : навч.-метод. посібник [Електронне видання]. Одеса : Фенікс ; НУ "ОЮА", 2024. http://dx.doi.org/10.32837/11300.27829.

Full text
Abstract:
Навчально-методичний посібник відповідає програмі навчальної дисципліни "Менеджмент юридичної фірми». У ньому представлено завдання, кейси, питання для обговорення, питання для самоперевірки, теми доповідей, питання до заліку, а також список рекомендованої літератури. Призначений для здобувачів вищої освіти, що отримують ступінь бакалавра у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» зі спеціальності 073 «Менеджмент», буде корисним для підготовки здобувачів, що отримують освіту з економічних, управлінських і правової спеціальностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Корнута, Людмила Михайлівна, та Марина Анатоліївна Слободянюк. Зарубіжний досвід публічного управління у сфері судової діяльності : навч.-метод. посіб. (для здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання) [Електронне видання]. Одеса : Фенікс, 2023. http://dx.doi.org/10.32837/11300.25644.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мельничук, Ольга Степанівна. Мельничук О. С. Нові формати публічних виступів : метод. реком. для підготовки здобувачів вищої освіти галузей знань: 03 «Гуманітарні науки», спец. 033 «Філософія»; 07 «Управління та адміністрування»; 08 «Право», спец. 081 «Право» [Електронне видання]. Одеса : Фенікс, 2025. https://doi.org/10.32837/11300.28960.

Full text
Abstract:
Методичні вказівки розроблені для здобувачів вищої освіти галузей знань: 03 «Гуманітарні науки», спеціальність 033 «Філософія»; 07 «Управління та адміністрування»; 08 «Право», спеціальність 081 «Право» з метою закріплення лекційного матеріалу та підготовки до практичних занять з дисципліни «Нові формати публічних виступів». Містять завдання до практичних занять та самостійної роботи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шершенькова,, Вікторія Анатоліївна. Історія України : метод. вказівки до виконання практ. і самост. робіт для здобувачів вищої освіти ступеня бакалавра на факультеті кібербезпеки та інформаційних технологій галузі знань 12 «Інформаційні технології» галузі знань і 07 «Управління та адміністрування» [Електронне видання]. Одеса : Феникс, 2024. http://dx.doi.org/10.32837/11300.27252.

Full text
Abstract:
Методичні вказівки призначені для здобувачів вищої освіти ступеня бакалавра на факультеті кібербезпеки та інформаційних технологій, галузі знань 12 «Інформаційні технології» і 07 «Управління та адміністрування» з метою закріплення лекційного матеріалу та підготовки до практичних занять з дисципліни «Історія України». Містять питання до практичних занять та самостійної роботи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Василенко, Микола Дмитрович, Сергій Юрійович Манаков та Валерія Миколаївна Слатвінська. Василенко М. Д. Адміністрування та захист баз та сховищ даних : метод. вказів. (для бакалаврів галузі знань 12 «Інформаційні технології», спец. 122 «Комп’ютерні науки» факультету кібербезпеки та інформаційних технологій) [Електронне видання]. Одеса : НУ «ОЮА», 2024. http://dx.doi.org/10.32837/11300.27679.

Full text
Abstract:
Методичні вказівки з курсу «Адміністрування та захист баз та сховищ даних» розроблено відповідно до навчального плану, вони складаються з навчальної програми курсу, методичних рекомендацій із проведення практичних занять, питань для самоконтролю, завдань для самостійної роботи, переліку рекомендованих джерел. Вивчення дисципліни «Адміністрування та захист баз та сховищ даних» надасть знання і навички здобувачам щодо ефективного управління базами даних, забезпечення їх безпеки, вчасного резервного копіювання та відновлення даних. Матеріали призначені для здобувачів факультету кібербезпеки та інформаційних технологій Національного університету «Одеська юридична академія», які навчаються за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Василенко, Микола Дмитрович, та Валерія Миколаївна Слатвінська. Василенко М. Д. Адміністрування та захист баз та сховищ даних : метод. вказів. (для бакалаврів галузі знань 12 «Інформаційні технології», спец. 121 «Інженерія програмного забезпечення» факультету кібербезпеки та інформаційних технологій) [Електронне видання]. Одеса : НУ «ОЮА», 2024. http://dx.doi.org/10.32837/11300.27678.

Full text
Abstract:
Методичні вказівки з курсу «Адміністрування та захист баз та сховищ даних» розроблено відповідно до навчального плану, вони складаються з навчальної програми курсу, методичних рекомендацій із проведення практичних занять, питань для самоконтролю, завдань для самостійної роботи, переліку рекомендованих джерел. Вивчення дисципліни «Адміністрування та захист баз та сховищ даних» надасть знання і навички здобувачам щодо ефективного управління базами даних, забезпечення їх безпеки, вчасного резервного копіювання та відновлення даних. Матеріали призначені для здобувачів факультету кібербезпеки та інформаційних технологій Національного університету «Одеська юридична академія», які навчаються за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення»
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Тітова, Олена, Петро Лузан, Тетяна Пащенко, Ірина Мося, Анна Остапенко та Олександр Ямковий. Самовдосконалення педагогічних працівників фахових коледжів : Методичні рекомендації. Інститут професійної освіти НАПН України, 2024. https://doi.org/10.32835/978-6178167-06-6/2024.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено організаційно-педагогічні засади та методику професійного саморозвитку викладачів фахових коледжів. Розкрито особливості професійного розвитку викладачів фахового коледжу, загальні принципи і правила саморозвитку особистості педагога; надано рекомендації стосовно організації самоосвіти і самовиховання викладача, обґрунтовано принципи та ефективні методики управління часом, вдосконалення загальнопедагогічної, екологічної та інклюзивної компетентностей викладача; охарактеризовано особливості саморозвитку педагогічних здібностей та педагогічної техніки, подано приклади вправ для саморозвитку. Окремо розглядаються питання діагностування і регуляції професійного самовдосконалення викладачів фахових коледжів. Методичні рекомендації орієнтовані на педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти, спеціалістів системи післядипломної педагогічної освіти для проведення занять на курсах підвищення кваліфікації та перепідготовки педагогічних працівників, а також адресовані науковцям, розробникам державної політики в галузі освіти, управлінцям та роботодавцям. Електронна версія видання є у вільному доступі, розміщена в е-бібліотеці НАПН України, містить активні гіперпосилання
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Електронне управління"

1

Гаран, Ольга Володимирівна. "РОЗДІЛ 3. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ В СУЧАСНОМУ ПРАВОВОМУ ПРОСТОРІ". У Дослідження механізму реалізації прав і свобод людини та громадянина в публічному і приватному праві. Odesa I. I. Mechnikov National University, 2022. http://dx.doi.org/10.18524/2022.978-966-928-840-0.3.82-116.

Full text
Abstract:
Досліджено питання електронного урядування в сучасних умовах і акцентована увага на розумінні цього правового явища та формах (рівнях) його реалізації. Проведено аналіз основних концептуальних підходів до розуміння сутності е-урядування і з’ясовано, що найбільш вживаними є шість основних наукових підходів. Представлено авторське визначення електронного урядування. Окреслено чотири сфери прояву електронного урядування: Електронні послуги (e-services); Електронне управління (e-management); Електронна демократія (e-democracy); Електронна комерція (e-commerce).&#x0D; Окрема увага була приділена формам (рівням взаємодії) е – урядування: G2G – « Уряд – уряду; G2B – «Уряд – бізнесу»; G2C – «Уряд – громадянам»; G2Lg – «Уряд – органи місцевого самоврядування»; G2N – «Уряд – неурядовим організаціям»; G2E – «Уряд державним службовцям»; G2I – «Уряд – міжнародні організації».&#x0D; Результатами дослідження стало визначення поняття е-урядування та окреслення основних векторів трансформації рівнів реалізації електронного урядування в сучасних умовах і зміна їх сутності під впливом викликів сьогодення, а також надані пропозиції щодо удосконалення розуміння моделей е-урядування із урахуванням інтеграції України в європейський правовий простір.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Voronkova, Valentyna, and Olena Zaika. "КОНЦЕПЦІЯ ЕЛЕКТРОННОГО УПРАВЛІННЯ ТА ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ В ЕПОХУ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ." In VECTORS OF THE DEVELOPMENT OF SCIENCE AND EDUCATION IN THE MODERN WORLD. GS Publishing Services, 2023. http://dx.doi.org/10.51587/9798-9866-95976-2023-014-287-307.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ромашко, Ольга, та Алла Шаповалова. "ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ В УМОВАХ ЦИФРОВІЗАЦІЇ: НОВАЦІЇ ТА ПРОБЛЕМИ". У Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.), 2-ге вид. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.08.

Full text
Abstract:
З кожним роком цифрові технології все глибше та глибше проникають у життя кожного члена суспільства. Позитивний ефект від їх застосування спричинює безперервне зростання рівня їх використання. Сфера оподаткування не є виключенням, адже вона виступає однією із найскладніших напрямків економічної діяльності держави. Особливо це актуально для платників податків, які систематично стикаються із вимогою подання звітів до контролюючих органів. Відтак, у межах наукової роботи, ми дослідили сутність податкової звітності, визначили елементи, які до неї входять. Проаналізували напрямки використання цифрових технологій під час підготовки та подання податкової звітності шляхом аналізу програм для автоматизації обліку та програмного забезпечення для подання звітів до податкової служби. Визначили позитивні та негативні сторони наявних на вітчизняному ринку продуктів цифровізації. Розглянули особливості та переваги використання Електронного кабінету платника податків. Встановили, які новації очікуються у сфері електронної подачі податкової звітності та окреслили подальші перспективи їх впровадження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Електронне управління"

1

Прокопенко, Валерія. "Досвід Республіки Сінгапур у сфері надання електронних послуг". У ХI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми управління: Трансформація публічного управління у постковідному світі». Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», 2021. http://dx.doi.org/10.20535/spu2021.249146.

Full text
Abstract:
Надання електронних послуг стає невід’ємною частиною електронного урядування в країнах по всьому світу. Світ розвивається та наповнюється цифровими трансформаціями, комунікації поширюються на нові сфери, тому перед урядом і постають питання підвищення якості послуг, які надаються громадянам. Не можна не погодитися з тим фактом, що загалом електронне урядування стало чи не найбільш важливим елементом всього державного управління та державної політики. Наприклад, про переваги електронних послуг можна говорити досить довго, оскільки саме вони впливають на підвищення ефективності роботи органів державної влади, підвищення прозорості, довіри громадян до влади; також надання електронних послуг спрощує, пришвидшує та усучаснює саму процедуру отримання адміністративних послуг. Міжнародний досвід електронного урядування та надання електронних послуг безумовно допоможе Україні стати країною майбутнього, але спочатку треба провести аналіз в найбільш розвинених в цій сфері країнах, щоб зрозуміти, як їм вдалося досягти таких вершин, а вже потім впроваджувати це в нашій країні...
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шкуров, Євген, та Максим Єнін. "Можливості імплементації електронної демократії в Україні через призму рейтингів IDI та NRI". У ХI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми управління: Трансформація публічного управління у постковідному світі». Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», 2021. http://dx.doi.org/10.20535/spu2021.249154.

Full text
Abstract:
Інформатизація та перехід на електронні платформи знаходяться в основі розвитку дискурсів освіти, комерції, уряду тощо. Як зазначено в «Дослідженні ООН: Електронний уряд 2020», пандемія COVID-19 увиразнила «важливість технологій, а також важливу ефективного, інклюзивного та підконтрольного управління» [1, с. 223]. На порядку денному в дебатах соціологічних та управлінських наук – проблема цифрової інклюзії, основною метою якої є створення та забезпечення в цифровому середовищі рівних можливостей для всіх осіб. З одного боку, перехід у цифровий вимір створює можливості щодо використання переваг цифрових технологій: швидкого доступу до необхідної інформації та соціальних послуг, а з іншого – посилює ризики цифрової нерівності...
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Динник, І. П. "Сфери застосування сучасних електронних технологій в публічному управлінні". У PUBLIC ADMINISTRATION: EUROPEAN DEVELOPMENT STRATEGIES. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-045-2-19.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Крот, Л. М., та А. В. Трускало. "ЕЛЕКТРОННІ ГРОШІ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ФІНАНСОВУ СИСТЕМУ". У Матеріали XІII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні питання управління трансформаційними процесами в сучасному суспільстві: проблеми та перспективи», 23–24 ЖОВТНЯ 2024 РОКУ. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, 2024. https://doi.org/10.32782/2079-5009.feu24.3.5.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Глазунова, О. О., Я. Ю. Яковенко та Є. Д. Пирогов. "ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПЛАТІЖНИХ СИСТЕМ НА РИНКУ ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ УКРАЇНИ". У Матеріали XІII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні питання управління трансформаційними процесами в сучасному суспільстві: проблеми та перспективи», 23–24 ЖОВТНЯ 2024 РОКУ. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, 2024. https://doi.org/10.32782/2079-5009.feu24.4.3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography