Academic literature on the topic 'Житловий будинок'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Житловий будинок.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Житловий будинок"

1

Леонтяк, Г. П., М. Ю. Осіпов, С. А. Масловата, and Ю. В. Майборода. "Проект благоустрою та озеленення присадибної ділянки в місті Умань." Scientific Bulletin of UNFU 30, no. 2 (June 4, 2020): 14–18. http://dx.doi.org/10.36930/40300202.

Full text
Abstract:
У містобудуванні озеленення є складовою частиною загального комплексу заходів щодо планування, забудови і впорядкування населених місць. Зелені насадження є основними елементами художнього оздоблення населених пунктів, естетичне та емоційне значення яких зумовлене можливістю з їхньою допомогою чергувати враження від навколишнього простору, вводити в урбанізоване середовище природні елементи. У процесі передпроєктних досліджень встановлено, що ділянка має прямокутну форму та рівнинний рельєф, прокладену дорожньо-стежкову мережу, бесідку, водойму, будинок, гараж і санвузол. Площа об'єкта озеленення становить 2725,8 м2. Газонне покриття єднає загальну композицію, а мульчувальні матеріали, зокрема кора (289,9 м2) та гравій (161,6 м2), підкреслюють і виділяють рослинні композиції. Житлова зона – житловий будинок площею 180,9 м2 з доріжками, що з'єднують та забезпечують доступний прохід. Цю зону поділено на дві частини: передню, що веде до партерної частини та задню – для з'єднання із зоною відпочинку. До будинку та навколо нього розміщується плиткова дорожньо-cтежкова мережа, загальною площею 798,3 м2, прокладена до кожної із наведених зон. Зону відпочинку відповідно поділено нa: прогулянкову зону, садову зону, з водяних рослин, зону барбекю, садову зону. Дорожньо-стежкова мережа й архітектурне рішення спрямовані на проектування ділянки у регулярному стилі. Створення садово-паркового об'єкта із врахуванням особливостей природно-кліматичних умов, побажань замовника та функціонального зонування надасть території завершеного вигляду та слугуватиме місцем для відпочинку усієї родини. На ділянці не проглядається загальний задум, тому пропонуємо розмістити наведені рослини відповідно до їх функціональних зон. Таким способом вдасться раціонально використати загальну площу з уже прокладеною дорожньо-стежковою мережею та створити зручне зонування для експлуатації всієї території. Рослини підібрані так, щоб додати унікальності цьому об'єкту, підкреслити кожну запропоновану зону, але водночас зберегти цілісність загальної задумки та композиції всього об'єкта. Декоративність кожної рослини підкреслюється сезонно, тому мешканці цієї ділянки зможуть милуватися композиціями в будь-яку пору року. Вся територія з композиціями гарно освітлюється, чим підкреслюється фактура рослин та їх форми.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Loiko, Valeryia, and Stanyslav Maliar. "ЕКОНОМІКО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ УКРАЇНИ." Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій, no. 2 (December 31, 2018): 77–86. http://dx.doi.org/10.32750/2018-0209.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто економіко-правові аспекти інноваційного розвитку житлового фонду України в умовах євроінтеграційного розвитку економіки України. Сучасний процес реформування житлового фонду України пов'язаний із створенням об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), які є неприбутковими організаціями і діють у рамка, визначених законодавством України. На теперішній час конкретний перелік суб’єктів управління житловим фондом є відсутнім. За проведеним аналізом нормативно-законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері житлового господарства, можна виділити наступні суб’єкти господарювання: власник житлового будинку або житлового комплексу, співвласник багатоквартирного будинку, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-комунальні підприємства, управитель, виконавець комунальної послуги, споживач, виконавець. Серед учасників відносин у сфері надання послуг з управління житлом особливо слід виокремити таких суб’єктів, як споживач, виробник та виконавець житлово–комунальних послуг. Співвласники багатоквартирного будинку можуть здійснювати управління житловим фондом самостійно або безпосередньо ухвалюючи певні рішення на зборах. Процес управління житловим фондом характеризується наявністю ієрархії рівнів управління та багатофункціональністю. Узагальнено у хронологічній послідовності зміни у законодавчих та нормативних актах України щодо управління об’єктами житлового фонду, котре дозволило виявити, що на ефективність управління об’єктами житлового фонду впливає недосконалість нормативно-правової бази України. Сучасне економічне державне регулювання житлово-комунальної сфери здійснюється за рахунок податкової, інвестиційної, бюджетної, цінової політики та цінового регулювання. Процес управління житловим фондом, зокрема ОСББ, потребує аналізу методів управління, що застосовуються в теперішній час, та напрацювання досвіду із застосування інноваційних методів, які забезпечать достатній рівень управлінської безпеки. Виділено фактори забезпечення управлінської безпеки житлової сфери. Вбачається потреба у збільшенні обсягів приватно-державного співфінансування програм реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках та реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міст та сіл України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мелконова, І. В., and Ю. А. Романченко. "Підвищення енергоефективності житлових будівель." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 5 (269) (September 10, 2021): 17–19. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-269-5-17-19.

Full text
Abstract:
На сьогоднішній день завдання підвищення енергоефективності є однією з найважливіших для всіх галузей виробництва і життєдіяльності людини. Однією з провідних галузей виробництва в сучасному світі виступає сфера будівництва. Проблема створення і експлуатації сучасної будівлі полягає в тому, що в більшості випадків при його проектуванні не враховується зовсім або враховується з недостатнім ступенем фактор енергозбереження. Проектування енергоефективних будівель - це складна комплексна робота багатьох фахівців, робота яких заснована на принципах максимального забезпечення енергоефективності, екологічності та економічної ефективності будівлі. У будівлі середньої поверховості, в багатоквартирному будинку забезпечити такі критерії представляється часом більш можливим, ніж в малоповерховому будинку. З огляду на те, що власники квартир як спільнота спільно управляють будинком, можливий більш раціональний і вигідний для всіх витрата енергії, води і так далі. Тому в статті розглянуті основні аспекти, та досвід європейських країн, щодо енергоефективності житлових будинків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

ПОРОДЬКО, ВІКТОРІЯ. "Поняття і способи штучного погіршення житлових умов як підстави для відмови у взятті на квартирний облік." Право України, no. 2020/08 (2020): 238. http://dx.doi.org/10.33498/louu-2020-08-238.

Full text
Abstract:
Розроблення та прийняття в Україні нового житлового законодавства потребують ретельного дослідження різних аспектів житлових правовідносин, врахо вуючи і забезпечення гарантованої Основним Законом рівності громадян у праві на житло. Однією зі складових цього процесу є створення прозорого механізму надання житлових приміщень у будинках державного і громадського житлового фонду, спроможного запобігати несправедливому розподілу житла. Метою статті є встановлення змісту поняття “штучне погіршення житлових умов”, сучасне визначення його способів, спрямованих на отримання права зарахування на квартирний облік, аналіз співрозмірності правових наслідків, передбачених у таких випадках житловим законодавствам. Доведено, що штучне погіршення житлових умов полягає у свідомому та умисному створенні обставин, схожих за своїм змістом із підставами набуття права на одержання житлового приміщення у будинку державного або громадського житлового фонду. Водночас констатовано, що чинний перелік способів штучного погіршення житлових умов, визначений положеннями Житлового кодексу, не охоплює усіх можливих форм дій суб’єктів правовідносин у таких випадках. Акцентовано увагу на правових наслідках штучного погіршення житлових умов, розглянуто відповідальність за такі дії, встановлену житловим законодавством, та внесено пропозицію про запровадження більш ефективного реагування на протиправну поведінку особи, завдяки державі спрямовану на покращення свого матеріального становища й інтересів інших громадян. Одночасно здійснено аналіз положень нормативно-правових актів та судової практики для встановлення відмінностей між штучним погіршенням житлових умов і поданням неправдивих відомостей, які стали підставою для взяття на квартирний облік. Маючи спільну мету, такі дії мають різні об’єктивні ознаки та правові наслідки. На основі опрацювання норм законів, підзаконних нормативно-правових актів і наукових джерел авторка порівняла окремі способи штучного погіршення житлових умов, з’ясувала їхні об’єктивні й суб’єктивні ознаки та сформувала висновки щодо оновлення і доповнення існуючого переліку способів погіршення житлових умов, який підлягає законодавчому закріпленню для недопущення його довільного тлумачення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Тарасов, Андрій Володимирович. "ООВБ VS ВЛАСНИКИ: КОНЦЕПЦІЇ ОПТИМАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДІЇ." Часопис цивілістики, no. 39 (January 20, 2021): 36–40. http://dx.doi.org/10.32837/chc.v0i39.378.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано деякі результати впровадження інституту ОСББ в Україні. Визначено позитивні підсумки вказаного кроку для регулювання та захисту житлових прав громадян, а також сприяння їх самоорганізації. Досліджено фактичний стан регулювання створення та діяльності ОСББ в Україні, а також охарактеризовано найбільш гострі правові ризики, пов'язані зі створенням та функціонуванням ОСББ. Наведено деякі чинники поширення зловживань, порушень житлових прав громадян, а також злочинних проявів у житловій сфері. Наведено окремі концепції індивідуального позиціонування громадянина у взаємодії з ОСББ, комплексні моделі вирішення та профілактики правових конфліктів в аспекті створення та функціонування ОСББ в Україні. Зазначено економічні, соціально-психологічні та юридичні фактори конфронтації співвласників багатоквартирного будинку та ОСББ чи його відповідальними особами. Встановлено практичну важливість інституту ОСББ в аспекті ефективного управління житлом та захисту житлових прав співвласників багатоквартирного будинку. Визначено поліас-пектні напрямки наявної проблематики функціонування ОСББ в Україні. Акцентовано на важливості підвищення особистої відповідальності співвласників, їх суб'єктивного ставлення до власних обов'язків як методу вдосконалення функціонування інституту ОСББ. Запропоновані концептуальні шляхи переосмислення механізмів правового регулювання об'єднань співвласників багатоквартирних будинків в Україні, розширення системи заходів моніторингу та контролю діяльності ОСББ. Наведено пропозиції щодо реформування наявної державної правової політики розвитку інституту ОСББ. Запропоновано систему заходів за напрямами моніторингу дотримання прав співвласників багатоквартирного будинку, статистики спірних правовідносин щодо діяльності ОСББ, підвищення прозорості діяльності ОСББ, підвищення відповідальності учасників ОСББ та ін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Shcherbyna, Andrii. "ФОРМИ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 2(22) (2020): 138–49. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2020-2(22)-138-149.

Full text
Abstract:
В умовах зношеності житлового фонду в Україні ефективне управління його збереженням вимагає удосконалення законодавства, а на рівні власників житла – пошуку нових організаційно-правових форм управління багатоквартирними будинками. У статті розглянуто комбінації моделей спільної власності на об’єкти житлової нерухомості з організацією управління без створення та зі створенням юридичної особи. Порівняно з недоліками організації вітчизняних ОСББ проаналізовані дуалістична модель кондомініуму, в якій поєднано спільну власність на будинок і ділянку, індивідуальну власність на квартиру та організаційну форму асоціації власників; унітарна модель асоціації зі спільною власністю на увесь об’єкт нерухомості та правами користування квартирою; фінська унітарна модель житлового підприємства зі створенням товариства з обмеженою відповідальністю. У розглянутих моделях порівняні механізми мобілізації коштів власників та можливості залучення зовнішнього фінансування для здійснення капітальних ремонтів. Зроблені висновки про численні переваги фінської моделі, зокрема для нових склад-них житлових об’єктів та комплексів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

АГЄЄВА, Г. М., К. П. КАФІЄВ, and Л. І. КРІВЄЛЬОВ. "РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДИНКІВ ПЕРШИХ МАСОВИХ СЕРІЙ – ЗАСАДА СТАЛОГО РОЗВИТКУ МІКРОРАЙОНІВ І КВАРТАЛІВ МІСТ." Наука та будівництво 27, no. 1 (April 8, 2021): 32–40. http://dx.doi.org/10.33644/scienceandconstruction.v27i1.5.

Full text
Abstract:
Житлові будинки перших масових серій забудови 60-70 р. р. складають значну частину житлового фонду України. Основні тримальні конструкції більшості серій цих будинків знаходяться в задовільному стані і при належному ремонті можуть експлуатуватися ще 40 - 50 років. Модернізація фонду будинків перших масових серій пов’язана з втручанням у системи мікрорайонів і кварталів, які характеризують масову забудову. Руйнування цих систем суперечить принципам «Сталого розвитку» - «Sustainable development». Цей двослівний термін в Україні має застосовуватися як прямий переклад з мови оригіналу – «Прояви, що підтримують життя». На території України, в 60-70 р.р. були побудовані понад 5000 п'ятиповерхових великопанельних житлових будинків – головним чином серій 1-464 та 1-480. Конструктивні особливості великопанельних будинків дозволяють здійснити їх реконструкцію з обмеженим за розмірами і в часі втручанням в побут мешканців. Така реконструкція передбачає тільки зміну вертикальних розмірів будинку. Найбільш доцільними схемами для реконструкції будинків вказаних вище серій рекомендовані такі, що базуються на надбудові, або надбудові разом з прибудовою невеликих за розмірами у плані ризалітами у внутриквартальному просторі. Проблемою надбудов є застосування в перекриттях останнього поверху плит зі зниженим рівнем тримальної здатності. Виходом є влаштування подвійного роздільного перекриття. Конструктивна система «Фламінго» забезпечує надбудову п’яти поверхів і може бути застосована в якості вертикальних «акцентів» нової квартальної забудови. Технічне рішення системи полягає у створенні П-подібних тримальних рам на власних фундаментах. Ригелі рам стають основою простора, який використовується як технічний поверх. Найбільш придатними для реконструкції є будинки серії 1-480. Сучасні вимоги щодо реконструкції мікрорайонів п’яти поверхової забудови мають полягати в помірному збільшенні кількості поверхів будинків, без збільшення їх розмірів у плані. Надбудова додаткових поверхів має застосовуватися для створення вертикальних акцентів кварталів. Акцентами мікрорайонів повинні стати нові будівлі громадського призначення. Такі архітектурно містобудівні рішення в комплексі відповідатимуть концепції «сталого розвитку».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Dubelt, Tаtiana. "ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ФАКТОРІВ НА ТРИВАЛІСТЬ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOGIES, no. 1(19) (2020): 315–20. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2020-1(19)-315-320.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Тема дослідження присвячена вивченню можливостей реконструкції житлових будинків перших масових серій. Незначна кількість реалізованих об’єктів реконструкції та відсутність інформації в літературних джерелах не дозволяє проаналізувати зміни тривалості робіт при впливі різних організаційно-технологічних факторів: кількості робочих годин на тиждень, суміщення робіт.. Проведення досліджень дозволило виявити зони ефективних організаційно-технологічних рішень, що впливають на скорочення тривалості реконструкції подібних об’єктів. Постановка проблеми. Вивчення фактичної реконструкції житлового будинку вимагає значних коштів та не дає змогу прослідкувати вплив факторів, оскільки представляє одну модель реконструкції житлового будинку. Аналіз останніх досліджень та публікацій. Були розглянуті останні публікації у відкритому доступі, по реконструкції подібних будинків, визначені серії житлових будинків та перелік робіт. Виділення недослідженої раніше частини загальної проблеми. Вивчення та опис впливу організаційнотехнологічних факторів на тривалість реконструкції. Постановка завдання. Створення абстрактних моделей реконструкції житлових будинків та визначення впливу факторів на тривалість робіт за допомогою комп’ютерних програм. Визначення областей ефективних рішень, за графічним зображенням. Виклад основного матеріалу. На основі обраної типової серії житлового будинку були створені абстрактні моделі реконструкції при різному поєднанні факторів та отримані чисельні показники тривалості робіт. Виконано експериментально-статистичне моделювання, побудовані діаграми залежностей впливу факторів на тривалість реконструкції. Визначені чисельні межі значення факторів що впливають на скорочення тривалості робіт. Висновки відповідно до статті. Уперше були отримані результати дослідження впливу організаційнотехнологічних факторів на тривалість реконструкції житлових будинків перших масових серій. Отримане графічне зображення залежностей факторів від тривалості реконструкції, що дозволяє виявити поєднання факторів при яких тривалість реконструкції не перевищує допустиму
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Масюк, В. Г. "Будинки-комплекси та нові житлові утворення (кондомініуми)." Сучасні проблеми архітектури та містобудування, Вип. 23 (2010): 435–43.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

НЕМЧИНОВ, Ю. І., М. Г. МАР’ЄНКОВ, Ю. І. КАЛЮХ, К. М. БАБІК, and В. І. ДИРДА. "ЗАХИСТ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ВІД СЕЙСМІЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ ТА ДИНАМІЧНИХ ВПЛИВІВ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ." Наука та будівництво 20, no. 2 (June 24, 2019): 19–30. http://dx.doi.org/10.33644/scienceandconstruction.v20i2.92.

Full text
Abstract:
В статті представлені результати експериментально-теоретичних досліджень щодо вирішення проблеми віброізоляції багатоповерхових житлових будинків у рівні пальового ростверку від потягів залізниці. Результати виконаних робіт дозволили отримати акселерограми поверхні ґрунту на будівельному майданчику; здійснити розроблення розрахункових динамічних моделей віброізольованих 6, 10 та 13-поверхових секцій житлового будинку для проведення розрахунків та розроблення рекомендацій з конструювання вузлів влаштування віброізоляторів та системи сейсмо- та віброзахисту секцій будинку з метою зниження до допустимих за Санітарними нормами динамічних впливів від потягів залізниці. Для захисту від динамічних впливів потягів залізниці за результатами чисельних досліджень та випробувань гумових віброізоляторів, проведених в ДП НДІБК та ІГТМ НАНУ, згідно патенту на оголовок кожної палі перед бетонуванням плити ростверку встановлюється гумовий ізолятор та влаштовується система віброзахисту будинку у рівні підошви плити ростверку та стін підвалу. За результатами розрахунків просторових моделей будинків обґрунтовані параметри гумових ізоляторів для віброзахисту 6, 10 та 13-поверхових секцій. Виконані випробування двох типів гумових віброізоляторів вітчизняного виробництва з зовнішнім діаметром 340 мм і товщиною 40 і 50 мм з доведенням максимального вертикального навантаження до 3200 кН. Середня жорсткість гумового ізолятора діаметром 340 мм та товщиною 50 мм на стиск (при розрахункових навантаженнях на палі до 800 кН) дорівнює Кz = 67000 кН/м; ізолятора товщиною 40 мм Кz = 105000 кН/м (при розрахункових навантаженнях на палі до 1200 кН).Розрахункові коефіцієнти запасу проти перекидання секцій висотою 13, 10 та 6 поверхів дорівнюють від 5,4 до 16,5 при інтенсивності сейсмічних впливів 6 балів. При вітрових впливах коефіцієнти запасу дорівнюють від 101,6 до 196,6.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Житловий будинок"

1

Квітко, А. С. "Будівництво 10-ти поверхового житлового будинку з автономним опаленням по вул. Любецькій, м. Чернігів." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22736.

Full text
Abstract:
Квітко, А. С. Будівництво 10-ти поверхового житлового будинку з автономним опаленням по вул. Любецькій, м. Чернігів : магістерська робота : 192 "Будівництво та цивільна інженерія" / А. С. Квітко ; керівник роботи І. О. Прибитько ; НУ «Чернігівська політехніка», кафедра технологій зварювання та будівництва. – Чернігів, 2021. – 285 с.
Проект: «Будівництво 10-ти поверхового житлового будинку з автономним опаленням по вул.Любецькій, м. Чернігів» розроблений згідно чинних норм та докупентів. Район «Масани» є одним з найновіших районів міста Чернігова, який швидко та активно розвивається.
Project: "Construction of a 10-storey residential building with autonomous heating on Lyubetskaya Street, Chernihiv" is developed according to current regulations and documents. The Masany district is one of the newest districts of the city of Chernihiv, which is developing rapidly and actively.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Філіпович, В. М., and О. М. Вітун. "Термомодернізація та покращення енергоефективності будівель і споруд на основі практичного досвіду (комплексний)." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25333.

Full text
Abstract:
Філіпович, В. М. Термомодернізація та покращення енергоефективності будівель і споруд на основі практичного досвіду (комплексний) : випускна кваліфікаційна робота : 192 «Будівництво та цивільна інженерія» / В. М. Філіпович, О. М. Вітун ; керівник роботи М. М. Корзаченко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра технологій зварювання та будівництва . – Чернігів, 2021. – 130 с.
Метою кваліфікаційної роботи магістра є доведення необхідності комплексної термомодернізації для покращення енергоефективності будівель і споруд на основі практичного досвіду. Кваліфікаційна робота складається з змісту, анотації, вступу, сімох розділів, висновку, використаної літератури та додатків. У першому розділі викладено загальні відомості про об'єкт дослідження, архітектурно-планувальне та конструктивні рішення. У другому розділі розглянуто теплопередачу огороджень. У третьому розділі детально описані теплотехнічні характеристики матеріалів. У четвертому розділі наведено відомості про технологічну карту на виконання робіт з утеплення. У п'ятому розділі розглядаються приклади утеплення по м. Чернігів. У шостому розділі описано особливості охорони праці та безпеки у надзвичайних ситуаціях. У сьомому розділі наведені економічні підрахунки.
The purpose of the master's work is to prove the requirement for comprehensive thermomodernization to improve the energy efficiency of buildings and structures based on practical experience. The project consists of content, abstract, introduction, seven sections, conclusion, literature and applications used. The first section contains general information about the object of research, architectural planning and design solutions. The second section considers the heat transfer of fencing. The third section describes in detail the heat engineering characteristics of materials. The fourth section provides information about the technological map for the implementation of insulation works. The fifth section considers examples of insulation in Chernihiv. The sixth section describes the peculiarities of labor protection and safety in emergencies. The seventh section contains economic calculations.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Федько, В. М. "Багатоквартирний, 10-ти поверховий житловий будинок на два під’їзди в м. Чернігів." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25324.

Full text
Abstract:
Федько, В. М. Багатоквартирний, 10-ти поверховий житловий будинок на два під’їзди в м. Чернігів : випускна кваліфікаційна робота : 192 «Будівництво та цивільна інженерія» / В. М. Федько ; керівник роботи М. М. Корзаченко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра технологій зварювання та будівництва . – Чернігів, 2021. – 140 с.
Тема кваліфікаційної роботи магістра – «10-ти поверховий житловий будинок на два під’їжди з автономним джерелом опалення в м.Чернігів». Метою кваліфікаційної роботи магістра є розробка та проектування житлового будинку, що відповідає міжнародним нормам і стандартам якості. Дипломний проект складається з змісту, анотації вступу, шести розділів, висновків, списку використаної літератури. У першому розділі викладено коротка характеристика об’єкта будівництва, та теплотехнічний розрахунок. У другому розділі наведено основні вимоги до проекту, ситуаційний та генеральний план будівництва об’єкта та архітектурно-будівельні рішення. У третьому розділі наведені основні розрахунки залізобетонної круглопустотної плити. У четвертому розділі детально описана організація, технологія будівельного виробництва та основні потреби у ресурсах і механізмах. У п’ятому розділі наведені заходи з охорони праці підчас виконання будівельно монтажних робіт. В шостому розділі наведено основні економічні розрахунки.
The topic of the master's qualification work is "10-storey residential building with two entrances with an autonomous heating source in Chernihiv." The purpose of the master's qualification work is the development and design of a residential building that meets international norms and quality standards. The diploma project consists of the content, annotation of the introduction, six chapters, conclusions, list of references. The first section presents a brief description of the construction site and thermal calculation. The second section presents the main requirements for the project, the situational and general plan of construction of the object and architectural and construction solutions. The third section presents the main calculations of reinforced concrete round- hollow slab. The fourth section describes in detail the organization, technology of construction production and basic needs for resources and mechanisms. The fifth section describes the measures for labor protection during construction and installation work. The sixth section presents the basic economic calculations.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гринь, Д. М. "10-ти поверховий житловий будинок з 2-хрівневим підземним паркінгом в м.Чернігів." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25386.

Full text
Abstract:
Гринь, Д. М. 10-ти поверховий житловий будинок з 2-хрівневим підземним паркінгом в м.Чернігів : випускна кваліфікаційна робота : 192 «Будівництво та цивільна інженерія» / Д. М. Гринь ; керівник роботи М. М. Корзаченко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра технологій зварювання та будівництва . – Чернігів, 2021. – 106 с.
Метою кваліфікаційної роботи магістра є розробка та проектування житлового будинку з підземним паркінгом, що відповідає міжнародним нормам і стандартам якості. Дипломний проект складається з змісту, анотації вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаної літератури. У першому розділі викладено основні показники обєкта будівництва, та теплотехнічний розрахунок. У другому розділі наведено основні вимоги до проекту, ситуаційний та генеральний план будівництва об’єкта та архітектурно-будівельні рішення. У третьому розділі наведені основні розрахунки залізобетонного маршу та площадки. У четвертому розділі детально описана технологія виробництва та основні потреби у ресурсах і механізмах. У п’ятому розділі наведені відомості з організації виробництва та основні відомості об’єму робіт. У шостому розділі описано особливості охорони праці та детальна інструкція при виконанні будівельно-монтажних робіт. В сьомому розділі наведено основні економічні розрахунки по роботі.
The purpose of the master's qualification work is the development and design of a residential building with underground parking, which meets international norms and quality standards. The diploma project consists of the content, annotation of the introduction, five chapters, conclusions, list of references. The first section outlines the main indicators of the construction project and thermal calculation. The second section presents the main requirements for the project, the situational and general plan of construction of the object and architectural and construction solutions. The third section presents the basic calculations of the reinforced concrete march and site. The fourth section describes in detail the production technology and basic needs for resources and mechanisms. The fifth section provides information on the organization of production and basic information on the scope of work. The sixth section describes the features of labor protection and detailed instructions for construction and installation work. The seventh section presents the basic economic calculations for work.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Галайда, К. О. "Житловий квартал в м. Чернігові." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/21257.

Full text
Abstract:
Галайда, К. О. Житловий квартал в м. Чернігові : магістерська робота : 192 Будівництво та цивільна інженерія/ К. О. Галайда ; керівник роботи Савченко О. В. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра технологій зварювання та будівництва. – Чернігів, 2020. – 117 с.
У випускній кваліфікаційній роботі магістра за темою Житловий квартал в м. Чернігові представлено варіант забудови частини мікрорайону Лісковиця. У першому розділі наведено основні об’ємно-планувальні рішення, що використані у ході проектування. Наведено основні етапи формотворення за допомогою методу архітектурної біоніки та представлено їх практичне застосування в розробці проекту зони відпочинку, розроблено систему фонтанів «Сад каменів». У другому розділі проекту представлено основні розрахунково- конструктивні рішення проекту житлового зблокованого будинку на три секції. Перевірено несучу здатність певних збірних елементів та розраховано конструкцію фундаменту. Третій розділ присвячено організації будівництва. У його складі розроблено календарний графік виконання робіт, будівельний генеральний план, калькуляцію трудових затрат, відомість ресурсів, виконано підбір основних будівельних машин. У четвертому розділі проекту наведено економічні показники проекту, виконано кошторисні розрахунки. П’ятий розділ описує заходи з охорони праці та безпеки у надзвичайних ситуаціях. Тобто, визначено перелік особливо небезпечних місць на будівельному майданчику, наведено заходи із забезпечення пожежної безпеки. Додатки містять основні кошторисні розрахунки проекту.
In the master paper on the topic of the residential quarter in Chernihiv, is presented a variant of building a part of the Liskovytsia microdistrict. The first section lists the main spatial planning solutions used in the design. The main stages of shaping with the help of the method of architectural bionics are given and their practical application in the development of the recreation area project is presented, the system of fountains "Garden of stones" is developed. The second section of the project presents the main design and construction solutions of the project of a residential block of flats in three sections. The bearing capacity of certain prefabricated elements is checked and the construction of the foundation is calculated. The third section is devoted to the organization of construction. It includes a calendar schedule of works, construction master plan, calculation of labor costs, statement of resources, selection of major construction machinery. The fourth section of the project presents the economic indicators of the project, estimate calculations are also performed. The fifth section describes occupational safety and health measures. That is, the list of especially dangerous places on a construction site is defined, measures for ensuring fire safety are resulted. The appendices contain basic estimates of the project.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ковальська, Гелена, and Світлана Федорова. "Прийоми енергоефективності, які впливають на формоутворення фасадів житлових будинків." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10782.

Full text
Abstract:
Надано результати дослідження енергоефективних житлових будинків. Метою стало визначення прийомів архітектурного формоутворення фасадів житлових будинків з використанням засобів альтернативної енергетики.
The results of research of energy-efficient dwelling houses are given. The purpose was to determine the methods of architectural formation of the facades of residential buildings using alternative means of energy.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кужлєва, Є. О., С. С. Кисіль, and Д. Ю. Косенко. "Особливості функціональної структури сучасних малогабаритних дитячих дошкільних закладів, вбудованих у перші поверхи багатоповерхових житлових будинків." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9239.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Карманов, Валерій Валерійович, and Valerii Karmanov. "Розробка системи електропостачання житлового будинку з магазином промислових товарів." Bachelor's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35426.

Full text
Abstract:
Розглянуто питання проектування системи електропостачання та вимог до якості електричної енергії. Представлена класифікація розподільчих електричних мереж. Здійснена постановка задач. Запропоновано план лінії 0,4 кВ, спосіб та умови її прокладання. Розраховано та вибрано релейний захист, заземлення та представлено однолінійну схему електропостачання. Приведено коротку характеристику споживача, ознайомлено з основними захисними заходами електробезпеки.
Розглянуто питання проектування системи електропостачання та вимог до якості електричної енергії. Представлена класифікація розподільчих електричних мереж. Здійснена постановка задач. Запропоновано план лінії 0,4 кВ, спосіб та умови її прокладання. Розраховано та вибрано релейний захист, заземлення та представлено однолінійну схему електропостачання. Приведено коротку характеристику споживача, ознайомлено з основними захисними заходами електробезпеки. Здійснено розрахунок електроосвітлення та обґрунтовано розташування світильників. На основі розрахунків вибрано розподільчі пункти, комутаційні апарати та кабельні лінії та описана система зрівнювання потенціалів.
The issues of power supply system design and requirements for electricity quality are considered. The classification of distribution electric networks is presented. Tasks have been set. The plan of the 0.4 kV line, the method and conditions of its laying are offered. Relay protection, grounding is calculated and selected and a single-line power supply scheme is presented. A brief description of the consumer is given, the basic protective measures of electrical safety are acquainted. The calculation of electric lighting is carried out and the location of lamps is substantiated. Based on the calculations, distribution points, switching devices and cable lines are selected and the potential equalization system is described.
ВСТУП 6 1 АНАЛІТИЧНИЙ РОЗДІЛ 7 1.1 Проектування системи електропостачання 7 1.1.1 Система електропостачання 7 1.1.2 Основні принципи проектування систем електропостачання 8 1.1.3 Вимоги до якості електричної енергії 9 1.2 Розподільчі мережі 10 1.3 Постановка задач 15 2 ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКИЙ РОЗДІЛ 16 2.1 Зовнішні мережі 0,4 кВ 16 2.1.1 План лінії 0,4 кВ 16 2.1.2 Прокладання та підведення кабельної лінії 17 2.1.3 Влаштування заземлення21 2.1.4 Релейний захист. Автоматика. Телемеханізація та організація зв'язку 24 2.2 Висновки до розділу 27 3 РОЗРАХУНКОВИЙ РОЗДІЛ 28 3.1 Проектування електроосвітлення 28 3.1.1 Характеристика споживача 28 3.1.2 Захисні заходи електробезпеки 28 3.2 Проектування електроосвітлення 30 3.2.1 Розрахунок освітлення споруди 31 3.3 Проектування електромережі 42 3.3.1 Вибір розподільчих пунктів 42 3.3.2 Система зрівнювання потенціалів 49 3.3.3 Вибір комутаційних апаратів 52 3.3.4 Вибір та розрахунок кабельної лінії 54 3.4 Висновки до розділу 56 4 БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ 57 4.1 Вимоги електробезпеки 57 4.2 Групи з електробезпеки електротехнічного персоналу та умови їх присвоєння 58 4.3 Періодичність і порядок перевірки знань у електротехнічного персоналу 59 4.4 Засоби захисту, призначені для забезпечення електробезпеки 61 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ 64 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ 65
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Любива, Ганна Олекандрівна. "Розробка дизайн-проєкту приватного котеджу в стилі контемпорарі в м. Запоріжжі по вул. Ясна Поляна 3/1." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11203.

Full text
Abstract:
Пояснювальна записка складається з чотирьох розділів. Перший розділ містить у собі дослідження та опис існуючого об’єкта, його функціональні і економічні вимоги до дизайну, огляд розвитку об’єктів обраного напряму теми, дослідження і характеристика офісних та ресторанних приміщень. Розроблення варіантів пропозицій стилістики, функціонально-просторової організації об’єкта, стильових принципів і засобів у дизайні об’єкта, вибір кінцевого варіанту. Обґрунтування будівельних і оздоблювальних робіт та опис декоративного твору для оздоблення об’єкта. У другому розділі описується характеристика інженерних мереж та їх креслення, характеристика меблевого виробу, розробка проектноконструкторської документації меблевого виробу та макету виробу. В третьому розділі описано складання кошторису на виконання робіт з облаштування об’єкта і розробка графо-технологічної схеми. В четвертому розділі обґрунтовується захист авторських прав та оформлення права власності розробника. В додатках подані творчі роботи, креслення меблевого виробу, фото варіант планшету проекту в зменшеному вигляді, фотографії макета меблевого виробу та декоративного твору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Терещенко, Владислав Сергійович, and Vladyslav Tereshchenko. "Особливості проектування інтер’єру кабінету приватного підприємця в житловому будинку." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50944.

Full text
Abstract:
1. Гнатюк Л. Р., Шепелюк Х. С. Використання фітодизайну в інтер’єрі офісного простору. Теорія та практика дизайну: зб. наук. праць. Київ, 2019. Вип. 17. С.31-39. Лихачев Б.Г. Эстетика воспитания / Б.Г. Лихачев. - М.:Педагогика,1972.–189 c. 2. Нойферт Э. Строительное проектирование / Пер. с нем. К.Ш.Фельдмана, Ю.М. Кузьминой; Под ред. З.И. Эстрова и Е.С. Раевой. - 2-е изд. - Москва: Стройиздат, 1991. – 392 с.
Сьогодні робочий кабінет в житловому будинку став необхідним для підприємців тому, що багато видів робот виконується дистанційно. Облаштовуючи кабінет, потрібно пам’ятати про деталі, які створюють загальну робочу атмосферу, особливий настрій, від якого залежить продуктивність праці. Приміщення, яке призначене для роботи підприємця і проведення переговорів має бути функціональним, комфортним і налаштовувати на плідну працю. А також важливо створити дизайн інтер'єра кабінету в корпоративному стилі, який буде обличчям підприємства.
Today, a study in a residential building has become necessary for entrepreneurs because many types of robots are performed remotely. When arranging the office, you need to keep in mind the details that create a general working atmosphere, a special mood on which productivity depends. The premises which are intended for work of the businessman and carrying out negotiations should be functional, comfortable and adjusted to fruitful work. And also it is important to create interior design of an office in corporate style which will be the face of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Conference papers on the topic "Житловий будинок"

1

Мельник, Анна. "НАДАННЯ КРЕДИТІВ НА ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО АБО ПРИДБАННЯ ПРИВАТНОГО ЖИЛОГО БУДИНКУ (КВАРТИРИ) ЯК ФОРМА ЖИТЛОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ." In DIE WICHTIGSTEN VEKTOREN FÜR DIE ENTWICKLUNG DER WISSENSCHAFT IM JAHR 2020. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.01.2020.v2.23.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography