Academic literature on the topic 'Збут товарів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Збут товарів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Збут товарів"

1

Amelina, Iryna, та Oleksandr Dmytrenko. "Теоретичні основи менеджменту збуту продукції підприємства". Економіка і регіон/ Economics and region, № 4(83) (8 грудня 2021): 38–44. https://doi.org/10.26906/eir.2021.4(83).2523.

Full text
Abstract:
У статті визначено, що збут – це система відносин у сфері товаро-грошового обміну між економічно і юридично суб'єктами ринку збуту комерційні потреби, що реалізують свої. Суб'єктами ринку збуту виступають продавці й покупці, а об'єктом збуту є безпосередньо товар. Збутова діяльність підприємства будується на результатах маркетингового аналізу ринку. Основними цілями такого аналізу є пошук шляхів найповнішого задоволення запитів споживачів, підвищення обсягу продажу, найповніше використання ресурсів підприємства, зниження комерційних ризиків. Зазначено, що проблеми збуту підприємствам необхідно вирішувати під час розробки маркетингової політики. Розробка збутової політики підприємства повинна базуватись на результатах аналізу наявної збутової системи. Причому цей аналіз доцільно здійснювати не лише за кількісними показниками, але й за якісними: рівень обслуговування, задоволеність і прихильність покупців, результативність комунікаційної політики, правильність вибору сегментів ринку, результативність роботи збутового персоналу тощо. Для обґрунтування збутової політики необхідним є вибір оптимального варіанта розрахунку витрат у розрізі основних напрямків реалізації збутової політики підприємства. Виділено активні форми збуту: торгівля за попередніми замовленнями; телезбут, продаж через Internet; директ-мейл; особистий продаж. Планування збутової діяльності підприємства визначається фінансовий кошторис збуту, в якому основне місце займають витрати обігу. Вони можуть бути розраховані на базі прогнозів обсягу продажу і торгових витрат. У результаті підсумовування окремих кошторисів на кожну товарну групу складається зведений кошторис збуту. Загальні торгові витрати включають: заробітну плату робітників збутового апарату, транспортні й складські витрати, торгові знижки і т. п. Відповідальність за складання кошторису і контроль за його дотриманням покладається на керівництво відділу збуту. Важливим моментом у плануванні є встановлення завдань щодо збуту на певний проміжок часу, їх визначення не можна зводити до механічного поділу обсягу реалізації на число уповноважених, на яких покладається збут або окремої групи товарів, або в певному географічному районі чи секторі ринку. На обсяг роботи цих уповноважених впливає багато різноманітних факторів: географічні фактори, товар (один вид, група, весь асортимент), характер діяльності (відвідування нових клієнтів, повторні замовлення, спеціалізовані види робіт), одиниця виміру збуту, база виміру результатів, період часу, база винагороди.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

КРИВДИК, Михайло, Михайло П’ЯТНИЧКА та Віталій ЗАБОТІН. "РІВНІ УПРАВЛІННЯ ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ". Development Service Industry Management, № 1 (28 березня 2024): 97–101. http://dx.doi.org/10.31891/dsim-2024-5(13).

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сутність поняття «збут» та наведено авторське визначення поняття, зокрема це процес реалізації товарів або послуг, що включає всі етапи, пов'язані з продажем: від, взаємодії з клієнтами до самої угоди про придбання товару або послуги. Зазначено, що збутова діяльність підприємства реалізується через канали збуту, які поділяються на прямі (тобто модель дистрибуції, де виробник продукту або постачальник послуг безпосередньо взаємодіє з кінцевим споживачем, обходячи посередників) та опосередковані (тобто модель дистрибуції, де виробник товарів або постачальник послуг продає свою продукцію через посередників, таких як дистриб'ютори, оптовики, роздрібні мережі або інших посередників, перед тим як досягти кінцевого споживача). Управління збутовою діяльністю підприємства включає різні аспекти та стратегії, спрямовані на ефективний розвиток та забезпечення успішної реалізації товарів чи послуг. А під управлінням збутовою діяльністю слід розуміти процес передачі товарів від виробника до споживача на певних визначених умовах. Управління збутовою діяльністю реалізовується на стратегічному, тактичному та оперативному рівнях, і характеризується певною специфікою, зокрема на стратегічному рівні відбувається планування та обґрунтування вибору оптимальних каналів збуту для досягнення стратегічних цілей підприємства, на тактичному – формування маркетингових планів та стратегій реклами, ціноутворення, продажу, обслуговування клієнтів, а на оперативному – координація діяльності та контроль за щоденними операціями збуту, управління запасами, доставкою та складськими процесами. Виділення таких рівнів дозволяє більш грунтовно підходити до побудови системи збуту на підприємстві та врахувати специфіку збутової діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гмирін, А. А. "Кваліфікуючі ознаки злочину незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів". Юридична наука, № 10 (64) (2016): 16–51.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Вербицька, О. О. "ТРАНСФОРМАЦІЇ ГЛОБАЛЬНОЇ ФЕШН-ІНДУСТРІЇ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ СТРУКТУРНОГО ЗРОСТАННЯ". Управління змінами та інновації, № 14 (28 травня 2025): 192–97. https://doi.org/10.32782/cmi/2025-14-31.

Full text
Abstract:
В роботі доведено, що фешн-індустрія, репрезентуючи незалежний сектор світової економіки, протягом останніх десятиліть перебуває на етапі формування своєї глобальної конфігурації. Цей процес охоплює виробництво і збут модних товарів (одяг, взуття, аксесуари), текстильну та швейну промисловість, роздрібну торгівлю, інформаційні технології та організаційну культуру. Динамічні структурні зміни включають скорочення життєвих циклів товарів, розвиток нішевих брендів, підвищення попиту на еко-орієнтовані та функціональні товари. Особлива увага приділяється феномену athleisure, що поєднує комфорт, стиль та універсальність, ставши важливим елементом гардеробу сучасних споживачів. Пандемія COVID-19 суттєво трансформувала попит, посиливши тренд на універсальність одягу. Аналіз фінансових показників демонструє перерозподіл доходів від масових брендів на користь молодих дизайнерських компаній. Стратегії злиттів і поглинань у світовій модній індустрії також зазнали значного зростання, дозволяючи компаніям консолідувати свої позиції на глобальному ринку, підвищуючи адаптивність до споживчих уподобань. Зокрема, вертикальна інтеграція стала ключовою корпоративною стратегією, дозволяючи зменшити витрати та ефективно реагувати на кон’юнктурні зміни. У статті розглядаються основні виклики та перспективи глобальної фешн-індустрії, включаючи нові бізнес-моделі та процеси інтеграції, які сприяють створенню стійких конкурентних переваг у цьому секторі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

ВЛАСЮК, Ірина, та Парфірій ГАВРИЛЮК. "ЕВОЛЮЦІЯ УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ ПІДПРИЄМСТВ". Development Service Industry Management, № 4 (28 грудня 2023): 140–44. http://dx.doi.org/10.31891/dsim-2023-4(23).

Full text
Abstract:
У статті досліджено сутність поняття «маркетинг». Під маркетингом варто розуміти комплексну діяльність, що спрямована на задоволення потреб і запитів споживачів шляхом створення, просування та продажу товарів / послуг. Розглянуто концепції маркетингу. Зокрема виробничу концепцію, що спрямована на збільшення обсягів виробництваза рахунок зростання продуктивності праці, ефективного використання ресурсів, а також, скорочення витрат; товарну концепцію, що спрямована на вдосконалення, якості та функціональності продукції, що виготовляється підприємством з метою задоволення потреб споживачів; концепцію орієнтовану на збут, яка орієнтована на стимулювання збуту; концепцію традиційного маркетингу, що орієнтується на задоволення потреб споживачів, а також, на розуміння їх бажань та створення для них цінності; концепцію соціального маркетингу, що акцентує увагу на відповідальності підприємств перед суспільством та необхідність дбати про екологічну та соціальну сторону своєї діяльності; концепцію відносин, що базується на створенні та підтримці довгострокових відносин з клієнтами та взаємодії з ними на всіх етапах відносин; концепції цифрового маркетингу, що базується на розвитку цифрових технологій та відносин з клієнтами, а також, враховує вплив соціальних мереж та онлайн-комунікацій. У статті зазначено, що наведені концепції відображають еволюцію маркетингу, а сучасні підприємства використовують комбінацію цих концепцій, щоб досягти успіху на ринку та забезпечити задоволення споживачів. Автором проаналізовано концепції маркетингу та відомі компанії, що їх використовують.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гмирін, А. А. "Відмежування злочину незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів від суміжних злочинів та аналогічного правопорушення". Юридична наука, № 11 (77) (2017): 58–71.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лупак, Р. Л., А. В. Стіскун та Є. В. Савка. "ІНСТИТУЦІОНАЛЬНІ ЗМІНИ І СТРУКТУРНІ РЕФОРМИ В ЕКОНОМІЦІ: ГАЛУЗЕВІ ТА ПІДПРИЄМНИЦЬКІ АСПЕКТИ". Підприємництво і торгівля, № 43 (30 грудня 2024): 52–59. https://doi.org/10.32782/2522-1256-2024-43-07.

Full text
Abstract:
В Україні сформувалася низка інституціонально-правових перешкод, що не дозволяють повною мірою домогтися повноцінної модернізації національного господарства і досягнення прийнятого рівня конкурентоспроможності та економічної безпеки. У статті обґрунтовано важливість системних інституціональних змін та скоординованих і ґрунтовно спроєктованих структурних реформ в економіці України, які водночас враховують повною мірою галузеві та підприємницькі аспекти. Ідентифіковано низку інституціональних і структурних перешкод модернізації та розвитку вітчизняного галузевого комплексу, зокрема сфери торгівлі. Звернуто увагу на проблеми інституціонального і структурного характеру для вітчизняного підприємницького середовища, що сформувалися у передвоєнному періоді. Визначено вектори інституціональних змін і структурних реформ в економіці України з огляду на галузеві та підприємницькі аспекти і їх врахування під час повоєнного відновлення. Основними об’єктами інституціональної та структурної перебудови національного господарства запропоновано розглядати такі, як нормативно-правове забезпечення, програмно-методична регламентація, інтеграційні процеси, антимонопольне регулювання, механізм моніторингу та аналізу розвитку галузей, розміщення капіталу та фактори виробництва, розвиток ринкової інфраструктури, фінансово-ресурсне та інвестиційно-технологічне співробітництво, альтернативні схеми фінансування бізнес-проєктів, коопераційні форми бізнесу, модернізація виробничих та торговельних об’єктів, комерціалізація продуктових інновацій та інші – інституціональний вектор; виробництво та продаж високотехнологічних і інноваційних товарів, виробничі потужності галузей, технологічні ланцюги виробництва сировини і її переробки, споживчі цінності та консюмеризм, міжгалузевий супровід та комунікація, джерела ресурсного забезпечення, збут та просування вітчизняних товарів, асортиментна структура та товарна пропозиція, інформаційно-аналітичне забезпечення, необоротний капітал бізнесу, витрати та ефективність господарювання, інвестиційні ресурси бізнесу та інші – структурний вектор.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ryzhyi, I. B., та O. I. Hovera. "СТРАТЕГІЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПЛАНУВАННЯ РЕКЛАМИ". Actual problems of regional economy development 1, № 15 (2019): 173–80. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.15.173-180.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуті важливі питання планування реклами в сучасних умовах. Зокрема, проаналізована категорія непостійних споживачів конкретної торгової марки. Зазначено, що це - крайня зона цільової аудиторії. Покупці цієї групи споживають товари як досліджуваної торгівельної марки, так і товари конкуруючих марок. Якщо збільшити частоту покупок з боку цих споживачів, то можна наростити обсяг збуту продукції.Обґрунтовано, що для визначення збутового потенціалу кожного з виділених типів споживачів необхідно знати їх рівень обізнаності про товарну категорію, ставлення до неї і до конкретної торгівельної марки, можливі види поведінки при купівлі товарів. З цією метою досліджується категорія профілю як узагальненого опису особистості та стилю життя типового представника цільової аудиторії.Виокремлено поняття рекламного важеля як відношення очікуваного зростання продажів у вартісному вимірі до кошторису заходів з реклами, що можуть спричинити таке зростання. Стверджується, що на рекламний важіль впливає життєвий цикл того чи іншого товару. Показано, що для нових покупців характерним є зменшення рекламного важеля відповідно до послідовної зміни етапів життєвого циклу товару. Це відбувається у зв’язку з тим, що витрати на переконання споживачів спробувати новий для них товар є достатньо високими, хоча цей тип споживачів має високий збутовий потенціал.Визначені основні підходи до аналізу цільової аудиторії, обгрунтовані методи роботи з непостійними споживачами товару, аналізується поняття рекламного важеля. На основі матриці Россітера – Персі запропоновані стратегічні прийоми для формування ставлення споживачів до торгової марки.Запропонована низка стратегічних підходів до планування реклами, пов’язаних з формуванням мотивації споживача, особливостями сприйняття ними інформації про основні переваги товару, які подаються в рекламі.В статті окреслено, що для визначення збутового потенціалу кожного з типів споживачів, а саме: новий користувач товарної категорії, споживач лояльний до конкретної торгової марки, непостійний споживач торгової марки, непостійний споживач інших торгових марок, споживач лояльний до інших торгових марок необхідно знати їх рівень обізнаності про товарну категорію, ставлення до неї і до конкретної торгової марки, можливі види поведінки при купівлі товарів. Саме тому, цільова аудиторія повинна бути охарактеризована з точки зору демографічних, географічних, психографічних профілів.Авторами статті стверджується, що для прийняття більш обґрунтованих стратегічних рішень при виборі засобів реклами в процесі її планування бажано підключати творчий персонал. Якщо творчі та медіа рішення будуть прийматися професійною командою, то й ефективність рекламних зусиль буде вищою.Також автори статті відмічають, що географічний чинник в значній мірі ускладнює роботу фахівців з планування реклами. Адже у різних географічних зонах переваги споживачів відрізняються, навіть в одному регіоні може спостерігатися різне ставлення до торгових марок, засобів реклами. Саме ці особливості необхідно враховувати при розробці рекламного плану.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кузнецов, Віталій Володимирович. "ПРЕДМЕТ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ, ПЕРЕДБАЧЕНОГО СТ. 204 КК УКРАЇНИ: ОСОБЛИВОСТІ ВИЗНАЧЕННЯ В ПРАВОЗАСТОСУВАННІ". New Ukrainian Law, № 2 (26 червня 2024): 132–39. http://dx.doi.org/10.51989/nul.2024.2.17.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто теоретичні та практичні проблеми визначення предмета незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, передбаченого ст. 204 Кримінального кодексу (КК) України. З використанням догматичного методу досліджено передумови наукових розвідок кримінальної відповідальності за незаконний обіг підакцизних товарів. Установлено, що в судовій практиці і в доктрині кримінального права існують два підходи в тлумаченні предмета кримінального правопорушення (широкий – під предметом правопорушення розуміють не тільки підакцизні товари, але і їх аналоги; вузький – під предметом правопорушення розуміють тільки підакцизні товари). Аналіз правотворчості за удосконалення ст. 204 КК України дозволив зробити висновок про не вирішення в перспективі з боку законодавців проблеми визначеності предмета кримінального правопорушення. Проведене дослідження дозволило зробити висновок про недосконалість конструкції ч. 1 ст. 204 КК України щодо визначення предмета кримінального правопорушення (невідповідність у визначенні предмета в назві ст. 204 КК України та в диспозиції ч. 1 ст. 204 КК України). Установлено, що для вирішення вказаної кримінально-правової проблеми в доктрині кримінального права науковці пропонують різні варіанти законодавчих змін до ст. 204 КК України щодо визначення предмета кримінального правопорушення: предмети, які імітують відповідні підакцизні товари (спиртні напої або їх сурогати); певні (конкретні) види товарів; алкогольні або спиртні напої; аналоги підакцизних товарів. Підтримано наукову позицію, що предмет кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України, повинен мати такі ознаки: 1) незаконність виготовлення або випуску на товарний ринок чи реалізації товару; 2) відсутність у його ціні акцизного податку. Визначено предметами кримінального правопорушення: незаконно виготовлені підакцизні товари (ч. 1 та ч. 2 ст. 204 КК України) і незаконно виготовлені підакцизні товари, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей (ч. 3. ст. 204 КК України).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

ЛІСОВСЬКИЙ, Ігор, Дмитро ШЕРШЕЛЮК, Володимир ЧУК та Олексій МАРТИНЮК. "ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ЛОГІСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ". Development Service Industry Management, № 4 (28 грудня 2023): 135–39. http://dx.doi.org/10.31891/dsim-2023-4(22).

Full text
Abstract:
Логістика у більшості праць історичного характеру досліджується з позиції забезпечення військової діяльності різних років та епох, так для древніх греків логістика становила «логістичне мистецтво» або «мистецтво міркування, обчислення». Логістика розвивалася у різних напрямах, а саме: у промисловості, військових операціях, транспортуванні, інформаційних технологіях. У статті розглянуто сутність поняття «логістика» та «логістична діяльність» і наведено авторські визначення понять. На нашу думку, під логістикою слід розуміти комплексну систему планування, координації та контролю різних процесів, пов'язаних з управлінням потоками матеріальних ресурсів, товарів, послуг та інформації від постачання до кінцевого споживача. При цьому основною метою логістики є забезпечення оптимальної та ефективної роботи ланцюга постачання для задоволення потреб споживачів і максимізації прибутковості бізнес-процесів суб’єктів господарювання. Під «логістичною діяльністю» слід розуміти комплекс рішень, заходів та процесів, що спрямовані на організацію та оптимізацію матеріальних, інформаційних та фінансових потоків з метою досягнення цілей підприємства та задоволення запитів споживачів. Логістичне забезпечення є запорукою логістичної діяльності, і включає весь комплекс операцій та заходів, що забезпечують функціонування логістичної системи організації, зокрема: постачання / закупівлю, управління запасами, виробництво, складування, транспортування та збут. Логістичне забезпечення дозволяє менеджменту підприємств формувати необхідні логістичні потоки. Вони дозволяють гнучко реагувати на запити ринку та реалізовувати на відповідному рівніопераційні процеси. Це значно підвищує якість операційного менеджменту. Логістичне забезпечення реалізується за рахунок ефективного управління матеріальними та інформаційними потоками, і передбачає їх оптимізацію з метою мінімізації затрат, забезпечення якості та дотримання встановлених термінів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Збут товарів"

1

Ілляшенко, Сергій Миколайович, та О. Є. Черв`яцова. "Метод підвищення конкурентних переваг підприємства, зосереджений на споживачах". Thesis, Сумський державний університет, 2007. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45974.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Коптєва, Ганна Миколаївна. "Забезпечення економічної безпеки підприємства торгівлі в умовах цифровізації". Thesis, Наукова економічна організація "Перспектива", 2020. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47859.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Біла, О. О. "Удосконалення діяльності торговельно-посередницької фірми на міжнародному ринку товарів деревообробної промисловості (на прикладі «EXIMCOMPANY OU»)". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12510.

Full text
Abstract:
Проаналізовано зовнішньоекономічну діяльність «EXIMCOMPANY OU», здійснено аналітичний і SWOT аналіз впливу чинників, що сприяють та заважають оптимальному розвитку компанії. Розраховано середній прибуток від посередницької діяльності та можливий рівень доходів фірми. Запропоновано напрями вдосконалення міжнародної торговельно-посередницької діяльності фірми, розроблено заходи щодо оптимізації організаційної структури компанії та підвищення ефективності діяльності посередницької фірми та збуту пиломатеріалів шляхом введення та використовування розробленої CRM системи, використання можливостей електронної комерції.<br>The foreign economic activity of "EXIMCOMPANY OU" is analyzed, the analytical and SWOT analysis of influence of the factors promoting and interfering with optimum development of the company is carried out. The average profit from intermediary activity and the possible level of income of the firm are calculated. The directions of improvement of the international trade and intermediary activity of the firm are offered, measures on optimization of organizational structure of the company and increase of efficiency of activity of the intermediary firm and sale of lumber by introduction and use of the developed CRM system, use of possibilities of e-commerce are developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кітченко, Олена Миколаївна, та К. І. Важовська. "Sampling, як елемент просування продукції підприємств-виробників кави". Thesis, Луцький національний технічний університет, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39015.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Чу, Хан. "Теоретичні аспекти політики збуту підприємства". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9575.

Full text
Abstract:
У статті описано теоретичні аспекти збуту підприємства. Доведено, що збутoвa діяльність підприємствa цe oднин з ключoвих eлeмeнтів зaбeзпeчeння йoгo кoнкурeнтoспрoмoжнoсті нa ринку. Тільки ті підприємствa, які здaтні oсвoювaти тa впрoвaджувaти прoгрeсивні тeхнoлoгії збуту сьoгoдні мoжуть стaвaти лідeрaми ринку. Автором виділено основні функції упрaвління збутoм тoвaру підприємствa.<br>В статье описаны теоретические аспекты сбыта предприятия. Доказано, что сбытовая деятельность предприятия oдин из ключевых элементов обеспечения его конкурентоспособности на рынке. Только те предприятия, которые способны освоить и внедрить прогрессивные технологии сбыта сегодня могут стать лидерами на рынке. Автором выделены основные функции управления сбытом товара предприятия.<br>The article describes the theoretical aspects of the company's sales. It is proved that the sales activity of the enterprise is one of the key elements in ensuring its competitiveness on the market. Only those enterprises that are capable of mastering and implementing progressive sales technologies today can become market leaders. The author highlights the main functions of managing the product sales of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Петренко, В. Ю., та А. Ю. Руденко. "Дослідження ринків збуту товарів та послуг підприємства на прикладі «Колос-авто»". Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4446.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Линник, Юлія Миколаївна, Юлия Николаевна Линник та Yuliia Mykolaivna Lynnyk. "Особенности стимулирования сбыта на различных этапах жизненного цикла товара". Thesis, Видавництво СумДУ, 2005. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/19827.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Оніпко, О. Є. "Удосконалення збутової діяльності підприємства (на прикладі підприємства ТОВ "НРП")". Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71904.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуті теоретичні та методичні основи, щодо розробки та реалізація удосконалення системи управління збуту та маркетингу в діяльності підприємства MOYO. На основі залучення системного аналізу у вивченні процесів, управління збуту та руху товару визначення сутність та зміст побудови стратегії збута підприємства, з’ясовано актуальність і необхідність впровадження ефективної системи збуту в процесі торгової діяльності підприємства. Проведено дослідження організації та розробка системи управління збутом та маркетингом для ТОВ «НРП» і мережі магазинів MOYO. Проаналізовано ефективність системи управління збутовою діяльністю та розглянуто технологію процесу представлення товарів торгівельної мережі «MOYO». Запропоновано основні шляхи удосконалення системи управління збутом та маркетингом, визначено основні шляхи розвитку ТОВ «НРП» в мережі магазинів MOYO та розраховано її ефективність.<br>В работе рассмотрены теоретические и методические основы по разработке и реализация совершенствования системы управления сбыта и маркетинга в деятельности предприятия MOYO. На основе привлечения системного анализа в изучении процессов, управления сбыта и товародвижения определение сущность и содержание построения стратегии сбыта предприятия, установлено актуальность и необходимость внедрения эффективной системы сбыта в процессе торговой деятельности предприятия. Проведено исследование организации и разработка системы управления сбытом и маркетингом ООО «НРП» и сети магазинов MOYO. Проанализирована эффективность системы управления сбытовой деятельностью и рассмотрены технологию процесса представления товаров торговой сети «MOYO». Предложены основные пути совершенствования системы управления сбытом и маркетингом, определены основные пути развития ООО «НРП» в сети магазинов MOYO и рассчитан ее эффективность.<br>The paper considers the theoretical and methodological foundations for the development and implementation of the improvement of sales and marketing management system in the activity of MOYO. On the basis of attracting system analysis in the study of processes, sales management and commodity circulation definition of the essence and content of the construction strategy of the company, established the urgency and the need for the introduction of an effective marketing system in the process of trading activities of the enterprise. The research of the organization and development of the sales and marketing management system of LLC "NRP" and the network of MOYO stores was conducted. The efficiency of the management system of sales activity is analyzed and the technology of representation of goods of the trade network "MOYO" is considered. The main ways of perfection of marketing and marketing management system are offered, the main ways of development of LLC "NPP" in the network of MOYO stores are determined and its efficiency is calculated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Іванов, О. О. "Сертифікація товарів: основна детермінанта міжнародної маркетингової стратегії". Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75878.

Full text
Abstract:
Об’єктом дослідження є маркетингова діяльність підприємства ТОВ «Індичка» на міжнародному ринку збуту, що є невід’ємною частиною роботи маркетингу компанії. Предметом цього дослідження є безпосереднє використання сертифікатів та стандартів якості, як інструментів для просуванні компанії на міжнародному рівні. Метою роботи є аналіз національного та експортного ринку м’ясних продуктів, зокрема м’яса індиків, а також розробка міжнародної маркетингової стратегії заходів компанії «Індичка» на основі даного аналізу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ілляшенко, Сергій Миколайович. "Методичні засади вибору структури інноваційного процесу в організації". Thesis, Хмельницький національний університет, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45980.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!