Academic literature on the topic 'Зовнішнє бізнес-середовище'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Зовнішнє бізнес-середовище.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Зовнішнє бізнес-середовище"

1

Балахонова, Олеся, та Юлія Остапенко. "Основні фактори впливу на економічну безпеку підприємства". ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ВІСНИК 1, № 3(31) (2024): 4–12. http://dx.doi.org/10.58521/2521-1390-2024-31-1.

Full text
Abstract:
У статті досліджено необхідність дослідження економічної безпеки підприємства: визначення рівня уразливості підприємства; розробка заходів щодо захисту підприємства; оцінка ефективності бізнес-процесів; ухвалення обґрунтованих управлінських рішень; поліпшення конкурентоспроможності. Визначено основні фактори впливу на економічну безпеку підприємства: економічна кон'юнктура та стабільність ринків; фінансова стійкість підприємства; конкурентне середовище; законодавство та податкова політика; ціни на сировину та енергоресурси; технічний стан та доступність обладнання; рівень виробничої та логістичної інфраструктури; управління ризиками та кризове управління. Досліджено зовнішнє середовище економічної безпеки підприємства: політична ситуація у країні та світі, економічна ситуація, соціокультурне оточення, технологічні зміни, екологічна ситуація, юридичне середовище. Визначено внутрішнє середовище економічної безпеки підприємства, яке включає організаційні, фінансові, кадрові та технологічні аспекти, які впливають на стабільність і успішність його діяльності. Фактори впливу на економічну безпеку підприємства демонструють такі аспекти: фінансова стійкість підприємства; ефективне управління ризиками; політична стабільність і дотримання законодавства; конкурентоспроможність; інфраструктура та технологічна підтримка; регулювання та оподаткування; геополітична обстановка.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Світлична, Алла, Неля Волкова та Наталія Дем’яненко. "ФАКТОРИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ВИБІР СТРУКТУРИ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ". Вісник Полтавського державного аграрного університету. Серія «Економiка, управлiння та фiнанси», № 1 (27 червня 2024): 22–27. https://doi.org/10.32782/pdau.eco.2024.1.4.

Full text
Abstract:
У статті, спираючись на наукові напрацювання вчених та чинну нормативно-правову базу, здійснено розмежування понять «організаційна структура», «структура управління», «організаційна структура управління». Встановлено, що поняття «структура управління організації» і «організаційна структура управління» є тотожними. Організаційна структура підприємства – це сукупність виробничих і функціональних структурних підрозділів. Структура управління підприємства – це склад органів і працівників управління, а також система їх супідлеглості й взаємодії у процесі управління виробництвом. Основним завданням дослідження став розгляд організаційних структур сільськогосподарських підприємств у контексті теоретичних аспектів їх побудови та, зокрема вивчення факторів, що впливають на вибір структури. Фактори, що впливають на вибір організацією структури управління в теорії менеджменту умовно розподіляють на внутрішні, загальні або зовнішні та спеціальні. Автори запропонували їх трактувати як внутрішні характеристики організаційної системи (складність, формалізація, централізація організації та норма контролю), зовнішні умови функціонування (зовнішнє середовище, стратегія та розмір організації, технологія робіт) та спеціальні характеристики організаційної системи (ефект влади і контролю, диджиталізація бізнес-процесів). Запропоновано додати до спеціальних факторів, що впливають на вибір структури управління категорію «організаційна культура». Проте на сьогодні проблематика дослідження організаційної культури хоч і є перспективною та перебуває в полі зору теоретичних та практичних досліджень науковців, однак потребує подальшої інтеграції з практикою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мельничук, Оксана. "УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ МІЖНАРОДНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ НА ПІДПРИЄМСТВІ". MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, № 3 (29 вересня 2022): 79–86. http://dx.doi.org/10.31891/mdes/2022-5-11.

Full text
Abstract:
Розглянуто основні погляди авторів на проблематику вдосконалення міжнародної діяльності підприємства. Дослідження проведено на прикладі суб’єкта господарювання, що здійснює імпорт продукції. Надано організаційно-економічну характеристику діяльності підприємства. Запропоновано напрями вдосконалення організаційної структури підприємства із врахуванням вимог воєнного стану. Окреслено напрями вдосконалення управління міжнародною діяльністю, при зменшення доходів. Акцентовано на необхідності розробки стратегій, котрі націлені на зменшення помилок, збитків, загроз, що виникають. З метою вивчення сильних, слабких сторін, загроз та можливостей здійснено SWOT – аналіз, який дає змогу одночасно аналізувати зовнішнє та внутрішнє середовище. Застосовано модифіковано матрицю TOWS та розглянуто 4 варіанта стратегій для товариства. Особливу увагу приділено питанню державної підтримку бізнесу в умовах війни. Розглянуто інформаційний портал про державні та донорські програми, приватні ініціативи підтримки підприємців, що допоможуть зберегти бізнес, робочі місця та підтримати економіку України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Куцик, П. О., та О. І. Ковтун. "ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В СИСТЕМІ ОБГРУНТУВАННЯ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ". Підприємництво і торгівля, № 42 (27 вересня 2024): 94–109. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1256-2024-42-13.

Full text
Abstract:
В статті розглянуто можливість застосування технологій штучного інтелекту (ШІ) та штучних нейронних мереж (ШНМ) у системі обґрунтування бізнес-рішень, зокрема стратегічних, сучасною підприємницькою організацією. Представлено архітектуру механізму прийняття збалансованих за ресурсами та ризиками управлінських рішень менеджментом підприємства на основі використання великих масивів оціночної інформації, так званих «Big Data», яка описує минуле, поточне й майбутнє як внутрішнє, так і зовнішнє (як макро-, так і безпосереднє галузево-ринкове) бізнес-середовище підприємства з огляду на його потенційні переваги чи недоліки та можливості чи загрози для нього в певному бізнесі, виявлені з допомогою ШНМ як елементу ШІ. Прийняття стратегічних рішень щодо ключових питань функціонування та розвитку підприємства на перспективу в динамічному бізнес-середовищі грунтується на пошуку та оцінюванні при допомозі ШІ оптимальних комбінацій та способів (потрактованих нами як стратагем) застосування потенційних переваг підприємства для використання можливостей та уникнення загроз, які існують чи можуть виникнути в бізнес-середовищі функціонування підприємства в майбутньому, з огляду на виявлені та найбільш вірогідні стани та тенденції розвитку такого бізнес-середовища і ризики, які в ньому можуть виникнути для підприємства. Цей пошук та оцінювання, на наше переконання, може і має здійснюватися за рахунок процедур та алгоритмів і на основі критеріїв, закладених у межах і можливостях окремих нейронів ШНМ, яка матиме вигляд моделі прецептрона Ф. Розенблата. І підтвердженням допустимості цього використання ШНМ для вирішення проблем (як зокрема, так і комплексно) стратегічного управління бізнесом слугує той факт, що провідні компанії світу для досягнення успіху в бізнесі сьогодні широко впроваджують у свою систему управління інструменти, алгоритми та процедури аналітики на основі застосування ШІ та ШНМ, які дозволяють їм розробляти загальну інформаційну програму, що дає можливість: а) краще розуміти як бізнес-процеси на підприємстві, так і процеси в бізнес-середовищі підприємства; б) зосереджуватися на найбільших і найвищих пріоритетах підприємства; в) зберегти наявні можливості для успіху та методи ведення бізнесу та конкуренції (бізнес-моделі), додаючи нові, а відтак приймати оптимальні ефективні рішення та стратегії на майбутнє.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Куцик, П. О., та О. І. Ковтун. "ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНОГО БІЗНЕСУ ТА МОДЕЛЮВАННЯ ОПТИМАЛЬНИХ СТРАТЕГІЧНИХ НАБОРІВ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ З ВИКОРИСТАННЯМ МОЖЛИВОСТЕЙ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ". Цифрова економіка та економічна безпека, № 5 (14) (30 вересня 2024): 127–36. http://dx.doi.org/10.32782/dees.14-20.

Full text
Abstract:
Прийняття рішень в умовах невизначеності сьогодні стало справжнім викликом для більшості підприємницьких організацій. Відтак перманентний аналіз усіх можливих та відбір найбільш вірогідних сценаріїв розвитку бізнес-середовища та бізнесу підприємства на основі великих масивів даних про зовнішнє та внутрішнє середовище підприємства і процеси, які там відбуваються, стає необхідним для обґрунтування ефективних управлінських рішень менеджерами підприємницьких організацій та окремих бізнес-проектів. Аналіз можливих ситуацій розвитку подій, так званих «Що, якщо», створює за допомогою штучного інтелекту (ШІ) змодельоване середовище, де можна випробувати різні зміни щодо умов (можливостей і загроз, переваг і недоліків) бізнесу та побачити їхній вплив і, відповідно, прийняти оптимальні можливі управлінські стратегічні і тактичні рішення для забезпечення успіху підприємницької організації в її бізнес-діяльності. В статті нами пропонується архітектоніка моделі застосування концепту штучного інтелекту (ШІ) та штучних нейронних мереж (ШНМ) для створення бізнес-організації керованої даними, зокрема в питаннях вибору перспективного бізнесу та вироблення стратегії свого розвитку в сучасних динамічних умовах. Для виконання цього завдання в межах ШНМ пропонується застосовувати методику морфологічного аналізу Фріца Цвіккі, суть якого полягає в структуруванні та дослідженні загального набору зв’язків, що містяться в багатовимірних, некількісно визначених, проблемних комплексах. В контексті розвитку ІТ, насамперед таких як ШНМ, «Біг Дата» («Big Data»), та «Дейта майнінг» («Data mining», цей метод як ніколи стає актуальним та отримав нове дихання зокрема в питаннях вибору перспективних з точки зору забезпечення майбутньої прибутковості напрямів бізнесу та вироблення стратегій для їх розвитку та забезпечення конкурентоспроможності. Застосування комп’ютерного морфологічного аналізу для структурування таких складних питань як вибір перспективного в майбутньому бізнесу та генерація стратегічних альтернатив для цього бізнесу на основі даних значно покращує, підносить на вищий рівень планування, розробку сценаріїв і стратегій розвитку підприємства. Алгоритми штучного інтелекту та машинного навчання можуть бути ефективно застосовні в рамках застосування морфологічного аналізу для того, щоб аналізувати великі обсяги даних, які вбудовані в кожне рішення, взаємодію та процес на підприємстві, у режимі реального часу, і, таким чином, виявляти закономірності, які були б неможливі за допомогою традиційних методів, а потім цю інформацію використовувати для прийняття як стратегічних, так і тактичних рішень управління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Рудницький, В., С. Свірко, Л. Гордієнко, А. Поплюйко та В. Паршаков. "КОНЦЕПТУАЛІЗАЦІЯ СТРАТЕГІЧНОГО АУДИТУ ДІЯЛЬНОСТІ ЕКОНОМІЧНИХ СУБ'ЄКТІВ". Financial and credit activity problems of theory and practice 4, № 39 (2021): 167–74. http://dx.doi.org/10.18371/fcaptp.v4i39.241305.

Full text
Abstract:
Анотація. На розбудову тезаурусу стратегічного аудиту діяльності економічних суб’єктів запропоновано визначення останнього, під яким пропонуємо розуміти важливий елемент системи їхнього стратегічного управління, що покликаний забезпечити реалізацію загальних стратегічних цілей, стратегічних планів розвитку їхньої економічної діяльності в розрізі її функціональних видів, стратегічних рішень у межах останніх через сукупність специфічних методів і прийомів оціночно-діагностичного та аналітично-підтверджувального характеру. З метою формування концептуальних засад стратегічного аудиту: предметом стратегічного аудиту діяльності економічних суб’єктів пропонуємо вважати їхню економічну діяльність у динаміці в часі та просторі в певних умовах, репрезентовану через сукупність планових, прогнозних і фактичних показників у відповідних вимірниках; об’єктами стратегічного аудиту діяльності економічних суб’єктів вважати: а) функціонально — види бізнес-процесів у межах діяльності у їхньому стратегічному розвитку; б) процесно- стратегічне планування і прогнозування, стратегічний облік, стратегічний аналіз, стратегічний контроль діяльності вказаних суб’єктів господарювання; в) векторно-стратегічне зовнішнє середовище, стратегія розвитку, стратегічні прогалини; метою стратегічного аудиту діяльності економічних суб’єктів пропонуємо обрати опрацювання положень стратегічного економічного розвитку вказаних суб’єктів через застосування сукупності аудиторських методів і процедур задля визначення їхніх слабких сторін та послідовному створенні інформаційного забезпечення ухвалення управлінських рішень щодо усунення або подолання останніх на забезпечення підвищення конкурентоздатності, адаптації до мінливих зовнішніх умов функціонування і довгострокового розвитку. Запропоновано сукупність специфічних функцій і завдань, а також принципів методики та організації стратегічного аудиту діяльності економічних суб’єктів. На розбудову базових положень організаційної площини стратегічного аудиту запропоновано систему ранжування ступеня об’єктного охоплення стратегічного аудиту діяльності економічних суб’єктів, а також розроблено інтегрований бальний підхід щодо останнього. Ключові слова: стратегічний аудит, економічні суб’єкти, мета, предмет, об’єкти, функції, принципи. Формул: 1; рис.: 0; табл.: 4; бібл.: 26.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Зачосова, Наталія Володимирівна, Олексій Вікторович Коваль та Даніїл Віталійович Сафонов. "Активні та пасивні стратегії управління економічною безпекою суб’єктів господарювання в умовах традиційних та інноваційних загроз". Економіка, управління та адміністрування, № 1(103) (3 квітня 2023): 43–48. http://dx.doi.org/10.26642/ema-2023-1(103)-43-48.

Full text
Abstract:
Визначено обставини, у яких вітчизняні суб’єкти господарської діяльності намагаються функціонувати та досягати цілей свого існування. В умовах традиційних і новітніх загроз існує необхідність дослідження підходів до стратегічного безпеко орієнтованого менеджменту, що покликаний забезпечити безперервне функціонування та рентабельну роботу бізнес-структур, незважаючи на вплив викликів зовнішнього та внутрішнього середовища на цей процес. Метою дослідження є встановлення характерних ознак і формотворчих рис активних і пасивних стратегій управління економічною безпекою суб’єктів господарської діяльності, встановлення їх придатності до використання в умовах війни та під час післявоєнного відновлення економіки України. У процесі дослідження використано методи історичного аналізу, контент-аналізу, синтезу, узагальнення та графічної візуалізації. У результаті вдалося отримати набір факторів, які визначають особливості ефективного стратегічного управління економічною безпекою господарських структур, такі як: війна та окупація, поширення тенденцій Індустрій 4.0 та 5.0, мінливість державної економічної політики, конвергенція з країнами ЄС, глобальна пандемія COVID-19 та її наслідки, BANI World як зовнішнє середовище функціонування підприємств, установ, організацій. Виявлено характеристики активних і пасивних стратегій управління економічною безпекою на мікрорівні. Визначено їх відмінні риси та зроблено висновок, що найбільш ефективною стратегією управління економічною безпекою для підприємств України в умовах повномасштабної війни може стати стратегія, яка поєднає окремі характеристики активних і пасивних стратегій, тобто стратегія змішаного типу, що поміж іншого характеризуватиметься адаптивністю, гнучкістю, інтеграцією з генеральною стратегією та кадровою політикою суб’єкта господарювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ЯНКОВЕЦЬ, Тетяна. "Стратегічне управління цифровим маркетингом". Herald of Kyiv National University of Trade and Economics 145, № 5 (2022): 93–112. http://dx.doi.org/10.31617/1.2022(145)06.

Full text
Abstract:
Вступ. Під впливом глобалізації, урбані­зації та цифровізації змінюються поведінка споживачів, бізнес-моделі компаній, їх стра­тегії та маркетинг. Проблема. Потребує теоретичного обґрун­тування цілісний підхід до стратегічного управління цифровим маркетингом з ураху­ванням специфіки використання цифрових технологій, каналів, методів, інструментів. Метою статті є обґрунтування засто­сування системи стратегічного ринкового управління до управління цифровим марке­тин­гом, відповідний механізм управління, а також етапи формування стратегії цифрового мар­кетингу підприємства. Методи. Використано загальнонаукові та спеціальні методи, зокрема: аналізу та син­тезу, системно-структурного аналізу, порів­няння, системний, графічний, логічного уза­гальнення. Результати дослідження. Обґрунтовано систему стратегічного управління цифровим маркетингом підприємства, описано системо­утворювальні чинники. Наведено характерис­тику функцій управління цифровим маркетин­гом. У запропонований механізм управління цифровим маркетингом у системі страте­гічного управління ним включено нормативно-правове, інформаційне, організаційне, матері­ально-технічне та фінансове забезпечення, а також цифрові методи та інструменти. До основного цифрового інструменту зазначе­ного механізму віднесено стратегію цифро­вого маркетингу, виділено основні етапи її формування, які поділено на етапи розроб­лення та реалізації, пов’язані з функціями управління. Детально описано етапи стра­тегії цифрового маркетингу. Запропоновано: стратегічні цілі цифрового маркетингу та відповідні стратегії; тактичні цілі та відпо­відні показники цифрового маркетингу, піді­брані за етапами шляху споживача; для роз­роблення і реалізації заходів цифрового мар­кетингу запропоновано цифрові інструменти просування споживача на його шляху; роз­глянуто контент-маркетинг, запропоновано розділи контент-плану для забезпечення ефек­тивності реалізації стратегії цифрового маркетингу. Висновки. Запропоновано використовувати систему стратегічного управління, яке орієн­товане на зовнішнє ринкове середовище, попит, маркетинг. Обґрунтовано механізм управління цифровим маркетингом підприємства. Запро­поновано етапи стратегії цифрового марке­тингу як основного інструменту зазначеного механізму в системі стратегічного управління цифровим маркетингом підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Скиба, Г. І., І. І. Каліна та О. В. Миронюк. "РОЗВИТОК КОНЦЕПТУАЛЬНИХ ОСНОВ ФІНАНСОВОГО ЗВІТУВАННЯ В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, № 1 (77) (28 березня 2025): 67–72. https://doi.org/10.32689/2523-4536/77-9.

Full text
Abstract:
Сучасні глобальні виклики, зокрема кліматичні зміни, соціальна нерівність та виснаження природних ресурсів, зумовлюють необхідність для компаній адаптувати свої бізнес-процеси до принципів сталого розвитку. Це вимагає перегляду традиційних підходів до фінансового звітування, яке переважно фокусується на фінансових показниках і не враховує впливу бізнесу на суспільство та довкілля. Зміна концептуальних основ фінансового звітування має важливе значення, оскільки дозволяє сформувати цілісний підхід до оцінки діяльності підприємств, який включає економічні, соціальні та екологічні аспекти. У роботі використано методи теоретичного аналізу, порівняння та узагальнення наукових підходів і стандартів звітності, зокрема Глобальної ініціативи зі звітності (GRI) та інтегрованої звітності (IR). Розглянуто ключові підходи до сталого звітування, що включають комплексні дані про діяльність компанії та її вплив на зовнішнє середовище, надаючи зацікавленим сторонам повну та достовірну інформацію. Проведений аналіз показав, що впровадження інтегрованої звітності та стандартів GRI дозволяє підприємствам підвищити прозорість, довіру з боку інвесторів і конкурентоспроможність. Інтеграція екологічних і соціальних показників у фінансову звітність також сприяє зміцненню репутації компанії, забезпечує відповідність вимогам міжнародних стандартів і посилює готовність компаній до екологічних та соціальних викликів. Стандарти GRI надають рамки для структурованого звітування, що охоплює ключові аспекти сталого розвитку й забезпечує порівнянність даних на міжнародному рівні. Подальший розвиток концептуальних основ фінансового звітування для підтримки сталого розвитку є важливим напрямом для українських підприємств, особливо в умовах європейської інтеграції. Адаптація міжнародних стандартів GRI та інтегрованої звітності до національних умов може значно підвищити конкурентоспроможність бізнесу на міжнародних ринках, водночас створюючи основу для більш стійкого економічного розвитку. Перспективними завданнями є вдосконалення законодавчої бази, що підтримуватиме обов’язкову звітність про сталий розвиток, а також підвищення обізнаності підприємств щодо стратегічних переваг інтеграції сталих практик у звітність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Прокудін, Георгій, Олексій Чупайленко, Катерина Гілевська та Юрій Колесник. "Аутсорсинг митно-логістичної діяльності в міжнародних перевезеннях". InterConf, № 37(171) (20 вересня 2023): 68–76. http://dx.doi.org/10.51582/interconf.19-20.09.2023.006.

Full text
Abstract:
Однією з найбільш популярних на сучасному етапі моделей бізнесу є аутсорсинг. Делегування виконання частини своїх бізнес-функцій дає можливість підприємству концентруватися на пріоритетних видах бізнесу й операціях і тим самим забезпечує йому конкурентні переваги. Перехід до аутосорсингової моделі організації митно-логістичної діяльності підприємств зумовлений, насамперед, тим, що динамічне і невизначене ринкове середовище висуває нові управлінські завдання, вирішення яких потребує ринкової реконструкції всіх структурних елементів і підсистем управління підприємством з метою безперервної адаптації до зовнішніх і внутрішніх змін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Зовнішнє бізнес-середовище"

1

Джабієв, Алі Джаваншир огли. "Бізнес-планування маркетингової діяльності В умовах мінливості зовнішнього середовища". Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53391.

Full text
Abstract:
1. Борисенко О.С., Шевченко А.В., Нетребко М. В. Методичне забезпечення підготовки бізнес-плану як ключового складника стратегічного управління діяльністю підприємства. Проблеми системного підходу в економіці: зб. наук. пр. Випуск 1(75)/2020. Ч.1. С. 90-97. 2. Кривонос А. Бізнес-планування на підприємстві: навч. посіб. Міжрегіональна академія управління персоналом. К.: МАУП, 2005. 159 с 3. Семенюк С. Маркетингове планування діяльності підприємств. Галицький економічний вісник. 2010. №1(26). 84 с.<br>В роботі визначено актуальні питання сучасного розвитку економіки України в умовах трансформацій та мінливості зовнішнього середовища та розглядаються теоретичні питання щодо забезпечення бізнес-планування маркетингової діяльності підприємства, що зумовлюють стан та спрямованість розвитку ефективної діяльності підприємства
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гончарова, М. Л., and О. А. Розкошна. "Influence of the external and internal environment factors on formation of anti-crisis strategy of activity on the modern enterprises." Thesis, НУХТ, м.Киів, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60707.

Full text
Abstract:
Висвічується вплив факторів зовнішнього і внутрішнього середовища на формування антикризової стратегії діяльності сучасних підприємств.<br>The influence of factors of external and internal environment on the formation of the anti-crisis strategy of the activity of modern enterprises is highlighted.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Єршова, Наталя Юріївна. "Роль стратегічного управлінського обліку в забезпеченні конкурентних переваг суб’єктів господарювання в умовах інноваційної економіки". Thesis, Східноукраїнський інститут економіки та управління, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/24614.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Зовнішнє бізнес-середовище"

1

Волкова, Олена. "Цифровізація систем управління: характеристика та принципи". У ХI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми управління: Трансформація публічного управління у постковідному світі». Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», 2021. http://dx.doi.org/10.20535/spu2021.249172.

Full text
Abstract:
Цифровізація проникає в усі сфери життя людини, функціонування організації і держави. Керівники організацій не завжди розуміють необхідність впровадження цифрових технологій, особливо в разі, коли організація і так показує хороші результати. З іншого боку, в умовах, коли зовнішнє середовище трансформується, нікому не вдасться опинитися осторонь від процесів, що відбуваються. Адже, постає питання: підлаштовуватися під нові умови взаємодії з постачальниками, покупцями, державою, або втрачати свої позиції. Сьогодення розвитку цифрових технологій вимагає безперервного розвитку персоналу компанії, а це в свою чергу передбачає залучення значних інвестицій. Натомість використовуючи у майбутньому цифрові бізнес-моделі, продукти і сервіси, дані інвестиції тощо, саме вони часто змінюють цілі галузі та сфери життя, і хто не розвивається разом з ними залишається на узбіччі чи взагалі зникає з ринку. Саме тому цифровізація дозволяє бути більш оперативними, більш зручними для кінцевого споживача, а також пропонує більш доступний продукт, ту чи іншу адміністративну послугу, яка стає ближчою, що в свою чергу дозволяє економити кошти за рахунок скорочення витрат на утримання адміністративної системи службовців...
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!