Academic literature on the topic 'Калькуляції'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Калькуляції.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Калькуляції"

1

Дідик, А. З. "Калькулювання собівартості продукції на хлібопекарських підприємствах України." Scientific Bulletin of UNFU 31, no. 4 (September 9, 2021): 104–8. http://dx.doi.org/10.36930/40310417.

Full text
Abstract:
З'ясовано зміст поняття калькулювання собівартості виготовлення продукції. Встановлено особливості у побудові статей калькуляції на хлібопекарських підприємствах. Досліджено особливості основних методів калькулювання. Обґрунтовано причини, згідно з якими хлібопекарські підприємства не можуть використовувати однопередільний, позамовний та попередільний методи. Визначено основні проблеми під час використання цих методів і зазначено, в яких галузях промисловості їх варто застосовувати. Розглянуто особливості однопередільного методу калькулювання собівартості і наведено приклади підприємств, де його використовують. Встановлено об'єкт калькулювання позамовного методу. Обґрунтовано використання попередільного методу на підприємствах та у виробництвах з повторюваною й однорідною масовою продукцією. Встановлено, що найоптимальнішим для хлібопекарських підприємств можна вважати нормативний метод. Наведено його основні переваги та етапи застосування. Визначено основні етапи калькулювання нормативних витрат на хлібопекарських підприємствах. З'ясовано, як визначають потребу підприємства у сировині за рік. Наведено зразок звітної калькуляції, яку використовують для розрахунку фактичної собівартості виробленої продукції після завершення звітного періоду. Її особливістю є те, що в такій калькуляції відображають водночас й втрати, які не передбачені у розрахунку планової собівартості виготовлення продукції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Чазов, Ю. В. "МЕТОДИ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА." Visnik Zaporiz'kogo nacional'nogo universitetu. Ekonomicni nauki, no. 2 (50) (August 12, 2021): 14–16. http://dx.doi.org/10.26661/2414-0287-2021-2-50-02.

Full text
Abstract:
У статті наведено визначення ефективності з економічної точки зору. Відображено загальну класифікацію показників ефективності, що використовуються для оцінки бізнесу. Вони, в свою чергу, поділяються за рівнем кваліфікації: Рівень економічної активності, коефіцієнт витрат, спосіб розрахунку, повнота складових витрат і результатів, об'єкт оцінки, стадія калькуляції, метод калькуляції. Дається характеристика щодо кожного кваліфікаційного знака. Відображено основні підходи до оцінки ефективності діяльності підприємства. Вони поділяються на: класичний підхід, концепцію сталого економічного зростання та сучасну теорію фінансового управління. Наведено характеристики кожного з підходів. Зроблено висновок, що поєднання цих підходів та визначення критеріїв, що відображають ефективність діяльності підприємства, але не відображаються в основних підходах до оцінки ефективності діяльності підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Levytska, S. O., and D. M. Sych. "ІНФОРМАТИВНІСТЬ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ В СИСТЕМІ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 1, no. 81 (April 26, 2018): 117. http://dx.doi.org/10.31713/ve1201813.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено вивченню питань практичного застосування інструментарію управлінського аналізу фінансових результатів діяльності виробничих підприємств України. Узагальнено методику та організацію зазначеного виду економічного аналізу за даними управлінського обліку. Розкрито фактори формування необхідного рівня деталізації та цільової направленості аналітичних процедур. Розглянуто міжнародну практику функціонування центрів відповідальності за пріоритетними напрямками розвитку бізнесу, альтернативні методи калькуляції собівартості готової продукції. Формування виважених, оперативних та повних причинно-наслідкових тенденцій, установлених управлінським аналізом, дозволить сучасному менеджменту такого підприємства передбачити та забезпечити результативні заходи щодо збалансованого використання виробничих ресурсів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Абрамкина, Людмила Пиркулыевна, and Елена Владимировна Калабашкина. "Определение стоимостных и трудовых затрат в технологии возделывании гороха на семена." Аграрная Россия, no. 10 (November 2, 2019): 31–36. http://dx.doi.org/10.30906/1999-5636-2019-10-31-36.

Full text
Abstract:
Для повышения своей финансовой устойчивости сельскохозяйственные товаропроизводители должны рационально управлять затратами на производство продукции, в частности, проводить калькуляцию и анализ стоимостных и трудовых затрат при возделывании сельскохозяйственных культур. На примере возделывания гороха сортов Немчиновский 100, Флора 2, Немчиновский 50 селекции ФИЦ «Немчиновка» (Московская область) представлены калькуляции и дано сравнение стоимостных и трудовых затрат. Расчет материальных, эксплуатационных и трудовых затрат произведен на основании разработанных технологических карт по возделыванию гороха на семена. Из рассмотренной калькуляции затрат следует, что при возделывании гороха по интенсивной и базовой технологиях наименее затратным является сорт Флора 2, более затратным — сорт Немчиновский 50, самым затратным — сорт Немчиновский 100. Определение затрат для технологии возделывании гороха необходимо для комплексного экономического анализа и выявления резервов для снижения себестоимости.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Pavelko, O. V. "ОЦІНКА, КАЛЬКУЛЮВАННЯ, ДОКУМЕНТУВАННЯ: ВПЛИВ ЕЛЕМЕНТІВ МЕТОДУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ НА ОБЛІК ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 1, no. 85 (July 24, 2019): 142. http://dx.doi.org/10.31713/ve1201915.

Full text
Abstract:
У статті досліджено сутність елементів методу бухгалтерського обліку (оцінки, калькуляції та документування) та визначено їх вплив на побудову обліку фінансових результатів будівельних підприємств.Встановлено, що методи бухгалтерського обліку (спеціальні, специфічні, приватно-наукові, ті, що сформовані в середовищі бухгалтерського обліку) як система складних багаторівневих зв’язків забезпечують розвиток інструментарію, за допомогою якого досліджуються об’єкти обліку.Обчислення фінансових результатів відбувається шляхом співставлення доходів і витрат, які представляють собою об’єкт оцінки, а підходи до їх оцінки обумовлюються обраною концепцією фінансових результатів та залежать від поставленої мети. Визначено, що оцінка бере участь у формуванні обліково-економічної інформації на всіх етапах облікового процесу, починаючи зі складання первинних документів і завершуючи формуванням фінансової звітності. Кожний об’єкт бухгалтерського обліку має специфічні особливості, відтак, виступає водночас об’єктом оцінки.Досліджено шляхи впливу на витрати будівельних підприємств, що спричиняє зміну розміру фінансових результатів, серед яких виокремлено: вибір порядку створення резерву сумнівних боргів, методу обліку витрат на виробництво, порядку калькулювання собівартості, методу оцінки ступеня завершеності робіт тощо. Проведений аналіз статей калькулювання витрат згідно з попередньою та чинною редакцією Методичних рекомендацій з формування собівартості будівельно-монтажних дає підстави стверджувати, що в попередній редакції Методичних рекомендацій з формування собівартості будівельно-монтажних робіт № 30 статті калькулювання витрат було розділено на прямі та непрямі. Новою редакцією такого розподілу не передбачено, визначено чотири статті калькулювання витрат, скорочено перелік статей калькулювання витрат. З’ясовано, що документація є одним із надважливих елементів методу бухгалтерського обліку, що використовується для первинного спостереження за господарськими операціями. Окреслено основні засади документування процесу будівництва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Куцик, Петро, Василь Бачинський, Катерина Кузьмінська, and Одарка Чабанюк. "ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ ЦІЛЬОВОГО КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ У ПРОЦЕСНООРІЄНТОВАНОМУ ВИРОБНИЦТВІ." Financial and credit activity problems of theory and practice 2, no. 43 (April 29, 2022): 25–32. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.2.43.2022.3363.

Full text
Abstract:
Основною метою статті є дослідження наявних підходів до калькулювання собівартості продукції гірничозбагачувального підприємства в розрізі виробничих процесів і вдосконалення його методики на основі використання методу цільового калькулювання та принципів процесноорієнтованого управління.Як один із ефективних шляхів удосконалення методики калькулювання собівартості продукції гірничозбагачувальних підприємств, авторами передбачається поєднання чинних вітчизняних систем калькулювання (нормативний та попроцесний методи обліку витрат і калькулювання собівартості продукції) і зарубіжних систем обліку і калькулювання (кайзен-костинг і діяльність за процесами). Механізм зниження собівартості продукції (робіт, послуг) охоплює стадії планування (бюджетування, нормування) безпосереднього виробництва, обліку та калькулювання собівартості продукції, ухвалення рішень і контролю їх виконання.У науковому дослідженні з комбінованої методики цільового калькулювання та процесної організації виробництва виділено такі етапи: розрахунок цільової собівартості продукції гірничозбагачувального підприємства на стадії розроблення проєктного завдання. На цьому етапі важливим є розподіл планової (нормативної) собівартості продукції за окремими статями калькуляції кожного виробничого процесу; визначення нормативної собівартості продукції, враховуючи кайзен-завдання, шляхом послідовного зменшення можливих витрат до базового рівня.Базовою величиною собівартості є цільова собівартість продукції, розрахована як різниця між вартістю випуску продукції за ринковими цінами та очікуваним розміром прибутку. Цільова собівартість продукції за кожною статтею витрат розраховуються як добуток коефіцієнта зниження собівартості продукції та нормативної величини витрат цієї ж статті. При цьому коефіцієнт цільового зниження витрат розраховують як відношення цільової собівартості продукції до нормативного показника.Наукова новизна одержаних результатів полягає в розробленні та теоретичному обґрунтуванні вдосконаленої методики цільового калькулювання собівартості продукції гірничозбагачувальних підприємств за виробничими процесами в контексті застосування концепції процесноорієнтованого управління.Практичне значення отриманих результатів полягає в розробленні пропозицій щодо вдосконалення методики цільового калькулювання собівартості продукції за процесами гірничозбагачувальних підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Рогач, І. М., М. М. Смірнов, and В. В. Жорник. "Порівняльний аналіз європейських систем однорідних груп пацієнтів." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Медицина 60, no. 2 (December 31, 2019): 83–90. http://dx.doi.org/10.24144/2415-8127.2019.60.83-90.

Full text
Abstract:
У Європі залежно від способу реімбурсації існують дві базові моделі фінансування лікувально-профілактичних закладів, що надають стаціонарну допомогу в умовах систем однорідних груп пацієнтів: ретроспективні платежі за випадок госпіталізації та проспективне бюджетне асигнування. Кожна модель має свій вплив на діяльність закладів охорони здоров’я. Також існують різні методи розрахунку фактичної ставки оплати кожної групи. Узагальнено дана ставка дорівнює добутку значення групи і коефіцієнта грошового перетворення. Але і значення і коефіцієнт можуть відрізнятися залежно від країни і виражатися в різних величинах, що надалі змінює сукупність і інтенсивність стимулів діяльності закладів. Метою роботи було вивчення моделей ретроспективних ОГП-заснованих платежів за випадок госпіталізації, їх імплементації та впливу на національні системи охорони здоров’я в п’яти європейських країнах, а саме: у Великій Британії, Франції, Німеччині, Польщі та Угорщині. Дані сучасної наукової літератури, щодо моделі ОГП-заснованих платежів за випадок госпіталізації, проаналізовано з використанням контент-аналізу, методу системного і порівняльного аналізу, а також бібліосемантичного методу вивчення відповідних наукових робіт. У основній частині статті проаналізовано характеристики національних систем охорони здоров’я вищезазначених країн, а саме: джерела фінансування, особливості методів реімбурсації витрат закладів охорони здоров’я, досвід з імплементації однорідних груп пацієнтів та сучасні методи калькуляції фактичної ставки оплати випадків госпіталізації. Також, для кожної залученої у дослідження країни, було зазначено еволюцію певних показників діяльності національних систем охорони здоров’я в умовах однорідних груп пацієнтів. Окремо наведено розділ, в якому проаналізовано навмисні та ненавмисні наслідки, які необхідно очікувати та заздалегідь попереджувати при імплементації систем однорідних груп пацієнтів. У результаті було визначено, що в досліджуваних країнах спостерігається послідовне скорочення ліжкових фондів і термінів госпіталізації з одночасним покращенням показників якості медичної допомоги населенню. Ключові слова: фінансування, однорідні групи пацієнтів, ОГП, DRG, відшкодування витрат, стаціонарна допомога.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Качалай, В. В. "Ідентифікація основних диференцій між поняттями "калькулювання" та "калькуляція" для потреб виробництва." Агросвіт, no. 22, листопад (2012): 48–50.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Teshmanovich, L. "CALCULATION OF PRODUCTION PRICE IN THE PUBLISHING SECTOR – COST." EurasianUnionScientists 10, no. 62 (2019): 22–26. http://dx.doi.org/10.31618/esu.2413-9335.2019.10.62.151.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Качалай, В. В. "Альтернативні підходи до класифікації витрат виробництва та видів калькуляцій на промилових підприємствах в умовах глобалізації." Міжнародна економічна політика, Ч. 2 (2012): 163–70.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Калькуляції"

1

Кобєлєв, Валерій Миколайович, and Вікторія Ігорівна Болтенко. "Основи організації обліку витрат та калькуляції собівартості продукції." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27747.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Полозова, Т. В. "Розрахунок обсягу беззбитковості виробництва." Thesis, Наука і освіта, 2005. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7978.

Full text
Abstract:
Запропоновані аналітичні розрахунки дозволяють визначити сутність економічних процесів, що спостерігаються на підприємстві, їх особливості, тенденції, створити базу для виявлення невикористаних резервів. Запропонований підхід до визначення беззбитковості виробництва дозволяє більш об'єктивно відбивати результати розрахунків, що, в свою чергу, надає достовірності інформації з погляду потенційних інвесторів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Каракулакова, С. О. "Фактори та шляхи зниження собівартості продукції підприємства (на прикладі КП «Міськзелентрест»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Karakulakova.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні аспекти собівартості продукції, класифікацію витрат, особливості формування собівартості продукції. Проаналізовано основні техніко економічні показники фінансово-господарчої діяльності динаміку собівартості продукції, структуру собівартості продукції. Запропоновано заходи, впровадження яких дозволить знизити собівартість продукції.
The work deals with the theoretical aspects cost of production, classification of costs, features of formation of cost of production. Author analysis: main technical and economic indicators of financial and economic activity, the dynamics of the cost of production, the structure of the cost of production.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Хрищанович, Максим Костянтинович. "Проектування асортименту та технологічного процесу виготовлення чоловічого взуття осінньо-весняного сезону для ПП Кізіков О.М. (м. Хмельницький)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11399.

Full text
Abstract:
Відповідно до теми дипломного проєкту розроблено і спроєктовано асортиментні групи напівчеревиків: із настроченою союзкою, з настроченими берцями та типу "лаофер" з боковими резинками та відрізною союзкою, які, згідно із дослідженнями найбільш затребуваних конструкцій, максимально відповідають запитам споживача. Спроектовано три моделі, одна з яких – чоловічі напівчеревики із настроченою союзкою клейового методу кріплення – виготовлена і впроваджена у виробництво. Для цього підготовлена конструкторсько-технологічна документація, що включає: шаблони деталей, висновки про технологічність моделі, паспорт моделі, технологічний висновок про можливість запуску моделі у виробництво. Градирування шаблонів деталей напівчеревиків здійснено в автоматизованому середовищі AutoCAD. На основі схем складання заготовки та взуття розроблені відповідні технологічні процеси. Розраховано собівартість впровадженої моделі напівчеревиків та її відпускну ціну.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Андрєєва, Оксана Сергіївна. "Проєктування асортименту та технологічного процесу виготовлення модельного взуття з етнічними мотивами для ПП Лєсков Ю.В. (м.Хмельницький)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11420.

Full text
Abstract:
Відповідно до теми дипломного проєкту розроблено модельне взуття з етнічними мотивами, зокрема жіночі туфлі різних конструкцій: типу «лодочка» з відрізними деталями; жіночі туфлі з відкритою внутрішньою геленковою частиною; жіночі туфлі з відкритими зовнішньою та внутрішньою геленковими частинами. Етноорнаменти, вибрані за результатами проведених маркетингових досліджень, розміщені на різних ділянках виробів. Проектування трьох базових моделей туфель здійснено за копіювально-графічною та італійською методиками в графічному середовищі AutoCAD. Модель туфель типу «лодочка» впроваджена у виробництво ПП «Лєсков Ю.В.», м. Хмельницького. Для цього підготовлена конструкторсько-технологічна документація, що включає: шаблони деталей, висновки про технологічність моделі, паспорт моделі, технологічний висновок про можливість запуску моделі у виробництво. Градирування шаблонів деталей туфель «лодочка» здійснено в автоматизованому середовищі AutoCAD. На основі схем складання заготовки та взуття розроблені відповідні технологічні процеси. Розраховано собівартість впровадженої моделі туфель та її відпускну ціну.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Муквич, А. В. "Формування витрат підприємства та визначення їх впливу на його фінансово-господарську діяльність." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76610.

Full text
Abstract:
Мета роботи поєднує методологічне й практичне дослідження формування витрат підприємства та їх впливу на його фінансово-господарську діяльність. У роботі визначена мета, зміст, завдання й сутність оцінки формування витрат підприємства, розглянуто теоретичні аспекти формування витрат, їх склад; класифікацію витрат за елементами та за статтями калькуляції, методи обліку витрат на виробництво й калькулювання собівартості продукції; приділено увагу особливостям формування витрат у сільському господарстві. У практичній частині роботи розглянуто вплив витрат на фінансово-господарську діяльність ТОВ АФ «Мрія», проведений аналіз собівартості за калькуляційними статтями витрат; розроблено рекомендації щодо підвищення ефективності вирощування сільгосппродукції та покращання фінансового стану підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Карпенко, Юрий Викторович. "Особенности учета издержек и калькулирования себестоимости продукции предприятий ресторанного бизнеса в Украине." Thesis, БУКЭП, 2014. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/2260.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Іванченко, П. М. "Розробка і аналіз конструкції перекидача контейнерів для овочевої продукції." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22680.

Full text
Abstract:
Іванченко, П. М. Розробка і аналіз конструкції перекидача контейнерів для овочевої продукції : магістерська робота : 131 «Прикладна механіка» / П. М. Іванченко ; керівник роботи С. В. Бойко ; НУ «Чернігівська політехніка», кафедра технологій машинобудування та деревообробки. – Чернігів, 2021. – 98 с.
Сучасні потреби ростуть і завжди будуть актуальними покращення на ефективність та продуктивності. Габарити які займає пристрій теж грає не останню роль. За останні двадцять років прилади зміни свій вигляд декілька разів. Чим менше об’єму займає пристрій, тим більше на одному просторі можна буде розміщувати ліній по обробці продукції що в свій час підвищує продуктивність використаного місця. Контейнер висипає продукцію по напряму до руху конвеєрної стрічки транспортеру що також впливає на продуктивність, але тим самим змушує збільшити ширину конвеєрного транспортеру і всієї конструкції. Відсутність гідравлічного та пневматичного устаткування значно здешевлює пристрій. Даний продукт спрямований для експлуатації в аграрній сфері. Перекидач призначений для розвантаження контейнерів з корнеплодами, овочами і передачу на автоматизовані конвеєрні лінії для очищення та фасування продукції. Тому перекидачі необхідні кожному аграрію що займається масовим збором і фасуванням корнеплідної та клубнеплідної продукції, для отримання більшого доходу від врожаю. На даний момент є достатньо велика кількість варіантів для перекидача контейнерів. Кожен з варіантів має свої обмеження і недоліки, але це компенсується певними додатковими функціями. Над розробкою та удосконаленням перекидачів такі компанії як Wifo, Skals, DOWNS теж провели не мало роботи. Присутня різноманітність конструкцій для різних потреб та можливість розробки нових конструкцій під певні потреби. Покращення перекидача контейнерів надає новий погляд на цей пристрій та нові можливості для покращень в майбутньому. Досягнувши такої підвищеної продуктивності розвантаження можливо забезпечити продукцією декілька ліній сортування всього одним перекидачем.
Today's needs are growing and improvements in efficiency and productivity will always be relevant. The dimensions occupied by the device also play not the last role. Over the last twenty years, appliances have changed their appearance several times. The less space the device takes up, the more product processing lines can be placed in one space, which in turn increases the productivity of the space used. The container pours products in the direction of the conveyor belt movement of the conveyor which also influences productivity, but by that forces to increase width of the conveyor conveyor and all design. The lack of hydraulic and pneumatic equipment significantly reduces the cost of the device. This product is intended for operation in the agricultural sector. The tipper is designed for unloading containers with roots, vegetables and transfer to automated conveyor lines for cleaning and packaging. Therefore, tippers are necessary for every farmer engaged in mass collection and packaging of root and tuber products, to obtain greater income from the harvest. At the moment, there are quite a number of options for tipping containers. Each of the options has its limitations and disadvantages, but this is offset by certain additional features. Companies such as Wifo, Skals, DOWNS have also done a lot of work on the development and improvement of tippers. There is a variety of designs for different needs and the ability to develop new designs for specific needs. Improvements to the container tipper give a new look to this device and new opportunities for future improvements. Having achieved such increased unloading productivity, it is possible to provide products with several sorting lines with just one tipper.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Нікуліна, О. "Обґрунтування вибору методу визначення ступеня завершеності робіт для розрахунку доходу за будівельним контрактом." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60908.

Full text
Abstract:
Здійснено обґрунтування вибору методу визначення ступеня завершеності робіт для розрахунку доходу за будівельним контрактом.
The justification of the choice of the method for determining the degree of completeness of work for the calculation of revenue under a construction contract is grounded.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Єршова, Наталя Юріївна, and А. Ю. Клименко. "Удосконалення організації обліку фінансових результатів діяльності підприємства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23674.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Калькуляції"

1

Баканов, М. И. Калькуляция издержек обращения в торговле. Москва: Экономика, 1987.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Иванов, Е. М. Себестоимость и калькуляция. Чебоксары, 1985.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Линник, В. Г. Калькуляция себестоимости продукции сельскохозяйственных предприятий. Киев, 1986.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Столдер, Я. А. Калькуляция себестоимости продукции на сельскохозяйственных предприятиях. Рига, 1986.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Белый, И. Н. Калькуляция себестоимости продукции в сельском хозяйстве. Минск, 1990.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Биденко, Д. С. Калькуляция себестоимости продукции в сельском хозяйстве. К.-Одесса, 1985.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лисович, Г. М. Калькуляция себестоимости продукции в сельском хозяйстве. Ростов-на-Дону, 1985.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Методические указания и контрольные работы по предмету "Калькуляция в общественном питании". Рига, 1989.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography