To see the other types of publications on this topic, follow the link: Концентрація капіталів.

Dissertations / Theses on the topic 'Концентрація капіталів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 16 dissertations / theses for your research on the topic 'Концентрація капіталів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse dissertations / theses on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Пересада, Ю. О. "Сучасні тенденції концентрації капіталу банків України". Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/16223.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кульпінський, С. В. "Концентрація вітчизняного банківського сектора у світлі проникнення іноземного капіталу". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60582.

Full text
Abstract:
Станом на початок травня 2007 р. частка іноземного капіталу у банківській системі досягла 30 %. Дане значення вже перевищує аналогічний показник для таких європейських країн, як Німеччина, Італія, однак відстає від ряду нових членів ЄС, зокрема Польщі, Чехії, Естонії. При цьому, по ряду показників українські банки випереджають аналогічні банки країн ЄС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Прозоров, Ю. В. "Концентрація банківського капіталу в Україні на етапі посткризової системної трансформації". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59061.

Full text
Abstract:
У рамках дослідження інституційних трансформацій банківської системи України необхідно більш глибоко проаналізувати особливості поточного етапу посткризової інституційної трансформації банківської системи України в умовах структурних змін та відпливу іноземного банківського капіталу. Якщо проаналізувати особливості розвитку національних банківських систем з позицій еволюційно-інституційного підходу Нельсона та Уїнтера з використанням світ-системних підходів М. Кастельса, то можливо виділити три інституційні складові банківської системи України: системний центр, напівпериферія та периферія.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Чабаненко, Ж. М., та Т. Ю. Загорельська. "Посилення концентрації фінансового капіталу за рахунок створення спільних підприємств". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62007.

Full text
Abstract:
Відповідно до дії Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (МСБО-31) найбільш поширені три варіанти спільної діяльності: 1) операції, які спільно контролюються; 2) активи, які спільно контролюються; 3) суб’єкти господарювання, які спільно контролюються.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Журавльова, Ю. І. "Аналіз регіональних процесів концентрації капіталу в банківській системі України". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/61870.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сапич, В. І., та Н. М. Сапич. "Експансія фінансового капіталу і концентрація земельних ресурсів в аграрному секторі економіки". Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/37069.

Full text
Abstract:
За даними останнього звіту Всесвітнього економічного форуму про глобальну конкурентоспроможність у 2012–2013 рр. для України фактором, який у найбільшій мірі стримував розвиток економіки, була доступність фінансування (15,3 бали). Негативний вплив даного фактору був навіть вищим за такі фактори, як корупція(14,0 бали) та податкове регулювання(13,6 бали). Враховуючі специфічні риси сільськогосподарського виробництва (в першу чергу його сезонність, значні коливання рівня рентабельності різних галузей, а також наявність високих ризиків від недостатньої прогнозованості кон’юнктури продовольчих рин
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Даниліна, С. О., С. А. Данилина та S. Danilina. "Форми нагромадження капіталу та їх особливості в перехідній економіці". Diss., Одеський національний економічний університет, 2012. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3943.

Full text
Abstract:
Розглядається нагромадження капіталу як безперервний, структурований і суперечливий процес, який охоплює всі сторони суспільного виробництва, видозмінює продуктивні сили й систему економічних відносин, зумовлює еволюцію відносин власності і створює на їх основі капіталістичну монополію. Досліджується специфіка основних форм нагромадження капіталу – концентрації як способу нарощування виробничо-економічного потенціалу індивідуальних капіталів за допомогою капіталізації частини додаткової вартості, і централізації – як об'єднання багатьох капіталів у невелику кількість великих і дуже великих. Ро
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Черкашина, К. Ф. "Методичні засади забезпечення рівня капіталізації банків". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51350.

Full text
Abstract:
У дисертаційній роботі обґрунтовані основні теоретичні та методичні засади забезпечення рівня капіталізації банків. Для визначення капіталізації банківських установ запропонована методика, яка дозволяє віднести кожен банк до певної групи, до якої застосовується відповідний інструментарій стосовно вирішення проблем з формуванням капіталу. Практичне значення має використання інтегрального показника для визначення оптимального банку-“мішені”, що дасть змогу отримати у результаті позитивний синергетичний ефект. Використання корегуючого коефіцієнта для диференціації внесків до фонду, що гарантує по
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Власова, Наталія Олексіївна, та О. С. Ковінько. "Основні етапи, історичні умови розвитку процесів концентрації в економіці та її характерні риси". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45934.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Салтинський, В. В. "Забезпечення фінансової стійкості комерційних банків на основі підвищення рівня капіталізації". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2003. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51568.

Full text
Abstract:
Дисертаційне дослідження присвячене обґрунтуванню форм і методів забезпечення фінансової стійкості, стабільності та ефективної діяльності комерційних банків України на основі підвищення рівня капіталізації та рівня концентрації банківського капіталу.На основі узагальнення зарубіжного та вітчизняного досвіду управління ліквідністю, платоспроможністю та прибутковістю комерційних банків автором поглиблено економічний зміст і взаємозв'язок категорій "фінансова стійкість", "ліквідність" і "капіталізація", вдосконалено методики розрахунку окремих показників з урахуванням дії системи ризиків, схему з
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Довгань, Ж. М. "Фінансова стійкість банківської системи України". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51575.

Full text
Abstract:
Дисертаційне дослідження присвячене розробці теоретико-методологічних засад та практичного інструментарію оцінювання та забезпечення фінансової стійкості банківської системи (ФСБС) України під впливом глобалізаційних процесів у світовій фінансовій системі та структурних трансформацій у вітчизняній економіці. У роботі розвинуто підходи до визначення ФСБС, обґрунтовано її взаємозв’язок з фінансовою стабільністю, фінансовою безпекою, надійністю та ефективністю; формалізовано тенденції впливу на ФСБС ряду екзогенних та ендогенних чинників, зокрема: світової фінансової архітектури, іноземного банкі
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Новак, Валентина Олексіївна, Valentyna Novak, Валентина Алексеевна Новак та ін. "Вплив глобалізаційних перетворень на економіку України". Thesis, 2019. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40646.

Full text
Abstract:
Досліджені позитивні та негативні аспекти діяльності транснаціональних корпорацій на території України та вплив глобалізаційних перетворень на вітчизняну економіку в цілому.<br>Сучасні умови ринкового середовища спонукають підприємства, організації, фірми до підвищення рівня конкурентоспроможності. З цією метою, вони намагаються знайти якомога кращі шляхи для виробництва та збуту своєї продукції або надання послуг. Оскільки, не завжди є можливість використовувати конкурентні переваги в межах своєї країни, доцільно зайнятися їхнім пошуком за кордоном.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Слобода, Л. Я. "Підвищення рівня концентрації банківського капіталу на основі процесів реорганізації". Thesis, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/61455.

Full text
Abstract:
Сучасний стан економіки характеризується глобальною фінансовою кризою. Основними факторами, що спричинили її розгортання, на думку міжнародних експертів, є недостатньо жорстке регулювання фінансового сектора та банківської діяльності зокрема.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Борисова, Н. О. "Концентрація в банківському секторі України: сучасний стан та перспективи". Thesis, 2016. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6239.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є виявлення характеру впливу концентрації на фінансову стійкість банківської системи.<br>Целью исследования является выявление характера влияния концентрации на финансовую устойчивость банковской системы.<br>The study aims to identify the nature of the impact of the concentration on the financial stability of the banking system.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Джугостран, К. І. "Проблеми капіталізації банків України". Thesis, 2015. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4080.

Full text
Abstract:
Метою дипломної роботи є теоретичне обґрунтування сутності та ролі власного капіталу банків у забезпеченні сучасного стану капіталізації банківської системи України, розробка практичних рекомендацій щодо пошуку пріоритетних шляхів нарощення обсягів капіталізації та вдосконалення способів і методів підтримання рівня достатності власного капіталу для забезпечення стабільного й динамічного функціонування банківської системи в умовах ринкового середовища.<br>Целью дипломной работы является теоретическое обоснование сущности и роли собственного капитала банков в обеспечении современного состо
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Кочук, В. А. "Злиття та поглинання в банківської системі України". Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/8079.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є вивчення теоретичних основ злиття та поглинання банків, розкриття діючої теорії та практики з проблемних питань процесів злиття та поглинання у банківському секторі, а також пошук шляхів їх подальшого розвитку.<br>The purpose of the study is to study the theoretical foundations of banks' mergers and acquisitions, to open the current theory and practice on problematic issues of merger and acquisition processes in the banking sector, as well as to find ways of their further development.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!