Academic literature on the topic 'Корегування'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Корегування.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Корегування"

1

Морозов, Д. М. "Сучасна концепція контролінгу в контексті корегування фінансових планів." Актуальні проблеми економіки, no. 11 (2005): 136–48.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бойко, О. Д. "Чутка як інструмент формування та корегування колективної пам"яті." Національна та історична пам"ять, Вип. 6 (2013): 3–13.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Денисова, Т. А. "Корегування мети покарання як крок до гуманізації кримінальної політики." Адвокат, no. 8 (2006): 7–11.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Микитенко, В. В. "Корегування економічної політики держави в умовах транснаціоналізації світової економіки." Вісник економічної науки України, no. 2 (14) (2008): 110–17.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гуйван, Петро Дмитрович. "ОКРЕМІ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ НОРМАТИВНОГО КОРЕГУВАННЯ ПОРЯДКУ ОБЧИСЛЕННЯ ПОЗОВНОЇ ДАВНОСТІ." New Ukrainian Law, no. 6 (December 27, 2021): 29–34. http://dx.doi.org/10.51989/nul.2021.6.4.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена науковому дослідженню актуального питання про обґрунтованість та адекватність дійсних способів спеціального обчислення тривалості позовного домагання в контексті сутності такого правового явища, як позовна давність. У цьому контексті оцінено мораторій як передбачений ч. 2) ст. 263 ЦКУ спосіб відстрочення виконання зобов’язання. На базі ретельного дослідження можливого впливу мораторію на можливість подання позову, його розгляду чи виконання судового рішення автор дійшов висновку, що в нормативно встановленому вигляді він ніяк не може у цій іпостасі виступати як правова підстава для зупинення давності. За своєю правової ідеєю мораторій має встановлювати заборону на виконання (зокрема, примусове) такого зобов’язання і впливати не на стан самого цивільного правовідношення, а на можливість його реалізації. Отже, за своєю сутністю він є не відстроченням виконання обов’язку, а забороною вчиняти певні види діяльності. А якщо так, то зупинення позовної давності у разі зупинення дії закону або іншого нормативно-правового акта, який регулює відповідні відносини, вже врегульовано пунктом 3 ч. 1 ст. 263 ЦКУ, тому відбувається невиправдане дублювання законодавчих правил. Також у роботі висвітлено стан проблеми з перериванням строку давності внаслідок визнання боргу боржником. Особлива увага приділена такому способу фіксації наявного боргу, як укладення договору на нових умовах щодо строків виконання за заявою до кредитора про відстрочення обов’язку. Установлено, що тут ідеться про відтермінування вже простроченого зобов’язання, з якого почалася позовна давність, але яким не завершилася. Цей правочин прийнято кваліфікувати як різновид дії боржника, що свідчить про визнання ним боргу, від моменту її укладення пропонується обчислювати новий давнісний перебіг. Однак виявлено, що така конструкція суперечить фактичній природі коментованих відносин, адже за такої угоди відбувається реструктуризація охоронного (порушеного) обов’язку, але виконання (зокрема, примусове) ще не може відбутися.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лучик, Н. Ю., and Є. Г. Цибро. "Методика корегування відхилень літака для виводу його на заданий напрямок." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 2(64), (June 15, 2020): 69–73. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2020.64.10.

Full text
Abstract:
Розглядається методика корегування відхилень виводу винищувача на повітряну ціль за рахунок збільшення або зменшення крену під час розвороту на заданий напрямок. Професійна діяльність офіцера бойового управління у процесі наведення винищувачів на повітряні цілі може супроводжуватися помилками різної природи й характеру. Розглянуто, яким чином помилки наведення подачі команди на розворот не на розрахункових упередженій дистанції та інтервалу виконання розвороту для виводу винищувача на заданий напрямок, впливають на точність наведення. Надані практичні рекомендації офіцерам бойового управління щодо підвищення точності виводу винищувача на ціль.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Горох, О. "Про корегування судової практики умовно-дострокового звільнення від відбування покарання." Вісник прокуратури, no. 6 (168) (2015): 86–95.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мартинова, Л. Б. "Корегування системи соціального захисту з урахуванням змін та економічних наслідків." Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки, no. 2, т. 1 (2017): 215–21.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Zhuravlyov, О. V. "Імплементація концепції “великих даних” у державну статистику." Scientific Bulletin of the National Academy of Statistics, Accounting and Audit, no. 3 (September 20, 2017): 7–15. http://dx.doi.org/10.31767/nasoa.3.2017.01.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню розвитку концепції “великих даних” в світі та її впливу на трансформацію статистичного моделювання економічних процесів. Наголошено на важливості імплементації “великих даних” у систему державної статистики України, що дасть можливість корегування економічної політики у відповідності зі змінами інституційного середовища.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Селівьорстова, Тетяна, and Андрій Селегей. "Методика визначення фактичного рудного навантаження доменної печі з допомогою спеціалізованого програмного забезпечення." System technologies 6, no. 131 (March 1, 2021): 175–85. http://dx.doi.org/10.34185/1562-9945-6-131-2020-15.

Full text
Abstract:
В роботі розроблено нову методику автоматизованого розрахунку фактичного рудного навантаження на колошнику доменної печі, що обладнана системою моніторингу поверхні засипу шихтових матеріалів. Рудне навантаження, що дорівнює відношенню маси залізовмісних шихтових матеріалів до маси палива (коксу) є важливим показником, що характеризує протікання доменного процесу. Корегування ходу плавки можливе завдяки зміні параметрів завантаження шихтових матеріалів на колошник, а це, в свою чергу, потребує проведення аналізу газодинамічних характеристик та відповідного фактичного значення рудного навантаження. Визначене фактичне рудне навантаження не тільки вздовж радіусу колошника, а й всієї доменної печі. Запропоновано новий підхід до корегування параметрів завантаження шихтових матеріалів в доменну піч, який базується на зміні рудного навантаження вздовж радіусу колошника. Це дозволяє впродовж визначеної кількості циклів завантаження досягти розподілення оптимального розподілення рудного навантаження, яке задається у вигляді функціональної залежності. Наведені напрямки подальших досліджень, що вдосконалюватимуть процес раціоналізації керуючих факторів завантаження для оперативної та якісної корекції процесу доменної плавки на конкретній печі та з використанням шихтових матеріалів з конкретними гранулометричними характеристиками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Корегування"

1

Орловський, Олександр Вікторович, Александр Викторович Орловский, Oleksandr Viktorovych Orlovskyi, І. М. Забіяка, and О. О. Кліщ. "Корегування анемічного синдрому у хворих на ревматоїдний артрит." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/42041.

Full text
Abstract:
Серед коморбідних станів у хворих на ревматоїдний артрит (РА) одним із найрозповсюджених виступає анемічний синдром. Частіше за все анемія пов’язана із дефіцитом заліза. Тривалий перебіг нелікованої анемії навіть легкого ступеня, погіршує якість життя та сприяє зниженню їх працездатності. У зв’язку з цим актуальним є фарм
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Рогоза, І. К. "Ефективне використання засобів пілатесу для корегування структурно-функціональних порушень хребта." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33069.

Full text
Abstract:
Наразі проблема формування поведінки, що сприяє збереженню здоров’я, серед студентів отримала новий розвиток. Це викликано тими негативними змінами в фізичному стані студентської молоді, які відбуваються в Україні в останні роки. Особливо часто захворювання й різноманітні структурно-функціональні порушення хребта зустрічаються в студенток вузів. Це викликано, передусім, недостатньою руховою активністю студенток і відсутністю програм для різних рівнів фізичної підготовленості. Як показують дослідження, проведені за останні роки, більше значення для профілактики хребта мають вправи, взяті з системи Пілатеса [1-7]. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33069
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мороз, О. В., and Н. П. Карачина. "До корегування методології мікроекономічного аналізу при обгрунтуванні моделі ефективності сучасного підприємства." Thesis, Вінницький кооперативний інститут, 2009. http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/8135.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Птащенко, О. В., Любов Миколаївна Бага, Любовь Николаевна Бага, Liubov Mykolaivna Baha, Андрій Володимирович Павлов, Андрей Владимирович Павлов, and Andrii Volodymyrovych Pavlov. "Метод корегування дискретних систем автоматичного керування за допомогою таблиць прямих показників якості." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/44202.

Full text
Abstract:
Синтез дискретних систем автоматичного керування (ДСАК) можна умовно поділити на три етапи: аналіз об’єкта керування та співставлення йому відповідної дискретної передаточної функції (ДПФ); формування контурів регулювання та алгоритму роботи цифрового обчислювального пристрою (ЦОП) системи у відповідності до задачі керування; корекція алгоритму роботи ЦОП з метою покращення прямих показників якості перехідних процесів системи. При синтезі ДСАК на основі критерію швидкодії, де основним результатом є перехідний процес мінімальної та кінцевої довжини, найчастіше значення прямих показників якості не відповідають найбільш поширеним технічним нормам, тому система потребує подальшого корегування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бага, Любов Миколаївна, Любовь Николаевна Бага, Liubov Mykolaivna Baha, Андрій Володимирович Павлов, Андрей Владимирович Павлов, and Andrii Volodymyrovych Pavlov. "Корегування даних вейвлет-фільтрації за методом Хаара даними вейвлет-фільтрації за методом Добеши." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/41008.

Full text
Abstract:
Актуальність використання в сучасних методах обробки цифрових зображень вейвлет-фільтрів пов‘язано в основному з можливістю ло- калізувати в окремих шарах ті елементи зображення, що відповідають шумовим дефектам різного типу. Слід зазначити, що методи вейвлет- фільтрації справляються з цією задачею з різною ступеню ефективно- сті відносно шумів різного типу та інтенсивності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Іваніцька, В. О. "Інформаційне забезпеченння обліку готової продукції." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7775.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Петрова, К. В. "Моделювання трансмісії системного фінансового ризику на реальний сектор економіки країни." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81571.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено передумови утворення системних ризиків, існуючі підходи щодо моделювання трансмісії системних ризиків на реальний сектор економіки країни. В ході проведення дослідження розроблено векторну модель коригування помилки впливу системних ризиків на індикатори реального сектору економіки країни.
The paper examines the prerequisites for the formation of systemic risks, existing approaches to modeling the transmission of systemic risks to the real sector of the economy. In the course of the research, a vector model of error correction of the impact of systemic risks on indicators of the real sector of the country's economy was developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Корегування"

1

Афонін, Анатолій Петрович, Валентина Іванівна Марчик, and Віктор Іванович Карпов. Підвищення ефективності контролю фізичної підготовки студентів. Криворізький державний педагогічний університет, 2001. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2186.

Full text
Abstract:
Щорічне порівняння рівня фізичного здоров’я та фізичної підготовленості студентів сприятиме отриманню інформації, яку можна використовувати у корегуванні тих чи інших методів і засобів фізичної культури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шутько, Віктор Васильович, and Олена Іллівна Письменна. Рівень функціональної готовності студентів-медиків до фізичного виховання в нових умовах навчання. Видавництво «Нова Ідеологія», 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1957.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються науково-літературні свідчення важливості оволодіння студентами-медиками оздоровчими прийомами і методами в процесі фізичного виховання для подальшого їх впровадження в майбутній професії. За результатами проби Руф’є проведена оцінка функціональної готовності студентів до нових фізичних навантажень з урахуванням їх індивідуальних можливостей. Застосований метод визначення функціональних можливостей серцево-судинної системи першокурсників , з використанням проби Руф’є, дозволяє оцінити адаптаційно-резервний рівень організму для ефективного і контрольованого процесу провадження здоров’язбережувальних заходів та їх індивідуальних корегувань. Оцінка рівня функціональної готовності студентів-початківців до фізичних навантажень виявила 76% студентів, які мають серцеву недостатність середнього та сильного ступеня. Причому показник «поганого» серця бувших сільських школярів склав 19% , а міських 32%. Отримані нами результати досліджень дають нам можливість застосувати їх в подальшому вдосконаленні навчального процесу з урахуванням функціональних та фізичних можливостей студентів, для адаптації першокурсників до нових умов фізичного виховання , а також для включення в лекційний курс відділень лікувальної та сестринської справи медичного коледжу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography