To see the other types of publications on this topic, follow the link: Коучинг.

Journal articles on the topic 'Коучинг'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Коучинг.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

ФАРИНА, Альона, Ірина КОВАЛЬЧУК, Галина ЄРКО, Олег КАЗМІРЧУК, Ольга ГАЛАН, and Олександр КУРЧАБА. "Педагогічний коучинг як засіб інтенсифікації освітнього процесу в Україні." EUROPEAN HUMANITIES STUDIES: State and Society 3, no. I (September 27, 2019): 64–86. http://dx.doi.org/10.38014/ehs-ss.2019.3-i.06.

Full text
Abstract:
У статті прослідковано хід та з’ясовано чинники входження коучинг-технології в освітнє середовище України у XXI ст. Окреслено принципи педагогічного коучингу, особливості роботи зі студентами, роль коучинг-технології у формальній освіті України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Savchuk, Borys, Halyna Bilavych, and Yulia Dushenko. "КОУЧИНГ ЯК ФІЛОСОФІЯ І ТЕХНОЛОГІЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ." Mountain School of Ukrainian Carpaty, no. 21 (November 27, 2019): 82–87. http://dx.doi.org/10.15330/msuc.2019.21.82-87.

Full text
Abstract:
У статті здійснено структуроване дослідження ідеологічних засад та методик і технік коучингу в контексті їхнього лояльного і ефективного використання в організації освітнього процесу педагогічного університету та професійної підготовки майбутніх учителів. З’ясовано етимологію поняття «коучинг», його різновиди та особливості освітнього коучингу. У контексті розвитку вищої школи та вдосконалення професійної педагогічної освіти розглянуто і предметно схарактеризовано коучинг у чотирьох взаємопов’язаних аспектах: 1) парадигми суб’єкт-суб’єктних діалогових стосунків у діаді «студент – викладач» (принципи партнерства усвідомленої відповідальності, віри в людину, ієрархічності розвитку, гнучкості, холізму); 2) коучингової компетентності як складника професійної компетентності; 3) коучингової технології (методики і техніки GROW, SMART, «м’яких» навичок; трьох вимірів – «3D» та ін.); 4) портфоліо досягнень. Коучинг як своєрідна міждисциплінарна багатовимірна філософія і технологія формування і розвитку особистості довів свою ефективність у різних галузях суспільного життя. Тож філософія і технологія коучингу мають значні потенційні можливості у формуванні компетентного і конкурентоздатного педагога.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бодик, О. П., and С. І. Макаренко. "СЕЛФ-КОУЧИНГ ЯК ЕФЕКТИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 96, no. 3 (June 29, 2020): 69–81. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2020-96-3-69-81.

Full text
Abstract:
Нова ідеологія і практика вітчизняної освіти підкреслюють пріоритет людської особистості. Однією з вимог системного підходу до управління закладами освіти (далі – ЗО) стає підвищення управлінської культури керівника, що свідчить про її важливість і соціальну значущість. Підвищити рівень управлінської культури керівників ЗО мають знання з менеджменту, висока вмотивованість щодо розвитку управлінської культури, бажання і здатність постійно працювати над собою, самовдосконалюватися. Однією з ефективних сучасних технологій розвитку і саморозвитку керівника ЗО є селф-коучинг, інструменти якого дозволяють вирішувати зазначені питання, розвивати управлінську культуру, навчитися керувати своєю професійною діяльністю та особистим життям. Коучинг як ефективний метод управління успішно досліджується зарубіжними й українськими науковцями, у тому числі – щодо впровадження в роботу з педагогами. Проте питання використання селф-коучингу керівниками ЗО майже не досліджено, як і використання селф-коучингу для розвитку управлінської культури керівників ЗО. У статті обґрунтовано теоретичні аспекти селф-коучингу керівника ЗО, визначено ключові ідеї та основні завдання цієї технології. Розкрито роль селф-коучингу в формуванні та розвитку управлінської культури. Визначено інструменти селф-коучингу для розвитку управлінської культури керівника ЗО. Зроблено висновок, що селф-коучинг як ефективний інструмент управління та впливу на результати діяльності окремих працівників і закладу освіти в цілому сприяє, з одного боку, особистісному та професійному розвитку керівника; а з іншого – підвищенню рівня його управлінської культури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бехоева, А. А. "ТЕХНОЛОГИЯ КОУЧИНГА КАК СРЕДСТВО РАЗВИТИЯ ПРОФЕССИОНАЛИЗМА ПЕДАГОГОВ." Итоговая научно-практическая конференция профессорско-преподавательского состава, no. 1 (February 25, 2022): 163–67. http://dx.doi.org/10.36684/57-2022-1-163-167.

Full text
Abstract:
В статье осуществлен анализ сформированности и теоретической обоснованности коучинг технологии, как самостоятельной готовности преодоления барьеров профессионального развития, нахождению альтернативных сценариев и построений траекторий профессионального развития, опираясь на субъективный опыт и индивидуально психологические особенности педагога в условиях системы дошкольного образования. Результаты исследования позволили проанализировать профессионализм педагога в теории профессионального образования; рассмотреть коучинг как средство профессионального развития педагога дошкольного образования; осуществить анализ коучинга в системе образования. Сделан вывод о том, что коучинговая технология выступает как эффективный инструмент раскрытия потенциала личности с целью максимального его использования в процессе формирования профессионализма педагогов, кроме того, эта технология выступает как синтез коучинга и self-коучинга для ускорения желаемых изменений в профессиональном развитии будущего специалиста в условиях учреждения дошкольного образования.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ekaterina Sergeevna and Andrej Yurevich Maksimov. "КОУЧИНГ КАК ТЕХНОЛОГИЯ РАБОТЫ С ЛИДЕРАМИ В ОРГАНИЗАЦИИ." Научный взгляд в будущее, no. 12-02 (January 31, 2018): 69–74. http://dx.doi.org/10.30888/2415-7538.2019-12-02-027.

Full text
Abstract:
В статье представлен опыт применения коучинг-технологий для диагностики и оценки лидерских установок, навыков и способностей непосредственно внутри группового процесса. Подчеркивается значимость и гуманистический потенциал коучинга как подхода, обеспечива
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мороз, Мария Владимировна. "INTERNET CONSULTING AND COACHING AS A DIRECTION OF PROFESSIONAL ACTIVITY OF SPECIALISTS IN SOCIAL WORK." Вестник Тверского государственного университета. Серия: Педагогика и психология, no. 4(53) (December 21, 2020): 35–40. http://dx.doi.org/10.26456/vtpsyped/2020.4.035.

Full text
Abstract:
Охарактеризованы интернет-консультирование и коучинг как помогающие технологии, применяемые в практике социальной работы. Обоснована идея интеграции, место и роль помогающей технологии коучинг в интернет-консультировании клиентов социальной работы, приведены определения коучинга, история возникновения и развития. Internet consulting and coaching are characterized as helping technologies used in the practice of social work. The idea of integration, the place and role of the assisting technology coaching in the Internet consulting of clients of social work is grounded, the definitions of coaching, the history of origin and development are given.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Зонов, Б. С. "КОУЧИНГ ЯК ПРОЦЕС ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ НОВИХ МОДЕЛЕЙ ПОВЕДІНКИ В ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ." Pedagogical Sciences: Theory and Practice, no. 3 (January 10, 2022): 149–53. http://dx.doi.org/10.26661/2786-5622-2021-3-20.

Full text
Abstract:
У статті розкрито поняття педагогічного коучингу, що визначають його як різновид технології науково-методичного супроводу, систему андрагогічних принципів і прийомів, які сприяють розвитку потенціалу особистості та групи людей, котрі спільно працюють (команди, організації), а також забезпечують максимальне розкриття і дієву реалізацію цього потенціалу. Зауважується, що коучинг у системі вищої освіти України може бути використаний як універсальний інструмент, котрий дає можливість ефективно працювати на суб’єкт-суб’єктному рівні. Розкривається таке поняття, як коучинг-технологія, що базується на демократичному стилі керівництва, заснованому на системному мисленні та певним чином організованій техніці запитань, що в кінцевому підсумку орієнтована на перспективу позитивних змін й оптимізацію виробничих відносин на основі співробітництва та налагодження зворотного зв’язку. Акцентовано увагу на тому, що коучинг – це сфокусований на рішенні, орієнтований на результат систематичний процес співробітництва, внаслідок якого коуч сприяє покращенню виконання завдань, збільшенню життєвого досвіду, самостійному навчанню й особистісному зростанню людей. У статті автор зауважує, що класичний коучинговий процес можна розглядати через декілька поетапних кроків: аналіз (оцінка рівня компетенцій, узгодження особистих цілей і цілей організації, які реалізуються в процесі коучингу, укладення контракту); планування (визначення ключових чинників успіху, підготовка плану розвитку вмінь, узгодження плану дій і моніторинг ефективності результатів); впровадження (супровід від моменту «зараз» до моменту «бажане майбутнє», безпосередні дії, відповідно до довгострокових і короткострокових цілей, визначення пріоритетів); оцінку (систематичне надання зворотного зв’язку, схвалення набутих умінь, а також мотивування до відповідальності і прийняття нових викликів, створення методів самодисципліни студента без підтримки коуча). Для фахівців-коучів коучинг – це планований двосторонній процес, в якому людина розвиває вміння та досягає окреслених компетенцій за допомогою ретельної оцінки, цілеспрямованої практики та регулярного зворотного зв’язку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Калінін, А. М. "ЗМІСТОВНА ЧАСТИНА КОМПОНЕНТІВ КОУЧИНГУ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВА." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no. 2 (61) (September 30, 2021): 81–88. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/61-12.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано стан професійної поведінки працівників підприємств в умовах розвитку інформаційних технологій та пандемії COVID-19. Встановлено взаємозв’язок між активним застосуванням коучингу та підвищенням рівня професійного розвитку працівників на робочому місці. У статті сформовано більш повне уявлення про зміст компонентів коучингу, уточнено визначення змісту поняття «коучинг» у сфері управління людськими ресурсами на підприємстві. Систематизовано та розвинено ключові принципи коучингу у процесі управління людськими ресурсами підприємства. Акцентовано увагу на використанні функцій коучингу для підвищення ефективності коучингової діяльності. Запропоновано типи коучингу за ступенем відкритості надання коучингових послуг та позиційні фактори підвищення ефективності проведення коучингу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Berezovska, Liudmyla. "Освітній коучинг у формуванні комунікативно-мовленнєвої компетентності майбутніх соціальних працівників." Освітній простір України 17 (November 15, 2019): 222–28. http://dx.doi.org/10.15330/esu.17.222-228.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано особливості застосування освітнього коучингу з метою формування комунікативно-мовленнєвої компетентності майбутніх соціальних працівни-ків; схарактеризовано поняття “коучинг”; розкрито його сутність, мету, завдання; обґрунтовано важливість постановки запитань, які є оснoвним iнструментом кoучингу. Використання технологій коучингу, в освітній діяльності базується на міжособистісній та партнерській взаємодії між викладачем та студентом, спрямованій на допомогу в опануванні професійними, комунікативно-мовленнєвими вміннями. За допомогою чітких, правильно побудованих та логічно сформульованих запитань, викладач-коуч мотивує студентів на діяльність, спрямовану на формування вміння самостійно вирішувати поставлені завдання та досягати позитивних результатів у діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Щьокіна Є.Ю. "КАР’ЄРНИЙ КОУЧИНГ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ." Економічний форум 2, no. 2 (June 12, 2021): 117–21. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-2-14.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто теоретичні аспекти кар’єрного коучингу, як нового перспективного напрямку та стиля управління персоналом, що охоплює коло питань пов’язаних з кар’єрним плануванням та професійним розвитком та яке безпосередньо пов’язане з цілями, потребами і цінностями людини. Визначено роль коучингу в системі управління як одного з інноваційних та найбільш ефективних сучасних методів роботи з персоналом, який поєднує в собі нові перспективи й можливості ефективного впливу на результати діяльності різних людей та організації в цілому. Обґрунтовано, що коучинг як унікальна технологія кар’єрного розвитку сприяє мобілізації внутрішніх можливостей і потенціалу працівників, постійному вдосконаленню професіоналізму, професійної ерудиції, готовності до сприйняття нових дій і рішень та дозволяє людині усвідомити своє справжнє професійне покликання і бути максимально ефективним у своїй діяльності. Відзначено, що підвищення ефективності діяльності та конкурентоспроможності організації можливе за умови постійного розвитку персоналу, сприяння творчій реалізації професійних і особистісних якостей та самовдосконалення кожного працівника впродовж усього життя, таким чином впровадження кар’єрного коучингу як методу управління персоналом в організаціях дасть змогу здійснити якісні зміни в організаціях. Виокремлено головний принцип кар’єрного коучингу, що полягає в досягненні людиною максимальних результатів і задоволення від трудової діяльності, що передбачає активно задіювати і розкривати власний потенціал, як особистий, так і професійний в своїй поточній діяльності. Представлено узагальнену схему процесу застосування кар’єрного коучингу, який постає ефективним способом досягнення конкретних результатів у житті й бізнесі. Відзначено, що в практиці управління персоналом в організаціях, використання кар’єрного коучингу сприяє збільшенню ефективності діяльності – за рахунок підвищення результативності виконання працівниками поставлених завдань, освоєння ними нових та необхідних навичок для вирішення складних задач, посилення рівня їх мотивації, як наслідок, зміцнення довіри до керівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Аюрзанаев, О. И. "Соционика и коучинг." Менеджмент и кадры: психология управления, соционика и социология, no. 10 (118) (2012): 5–11.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Примак, И. "Коучинг: upgrade личности?" Управление компанией, no. 9 (2004): 15–25.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Пирожков, Дмитрий. "Коучинг в продажах." Sales Management 3 (2021): 216–20. http://dx.doi.org/10.36627/2618-883x-2021-3-3-216-220.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Громова, Х. "Коучинг як стиль управління." Консалтинг в Україні, no. 4 (2008): 50–52.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Сорокоумов, А. "Правила игры в коучинг." Менеджмент і менеджер, no. 10 (2005): 8–14.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

ЦУРАНОВА, Оксана, Юлія ТАТАРИНЦЕВА, Тамара БИВШЕВА, and Олена ПОГОДА. "МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ КОУЧИНГУ В ОСВІТІ." Acta Paedagogica Volynienses, no. 6 (February 14, 2022): 108–14. http://dx.doi.org/10.32782/apv/2021.6.17.

Full text
Abstract:
Актуалізовано проблеми педагогічної сфери, що виникають в умовах підготовки майбутніх фахівців, у розрізі відносин «вчитель – студент», «учитель – група». Мета статті полягає у розробленні методичних рекомендацій з упровадження коучингу в освіті. Проаналізовано сутність застосування ролей вчителя у виховному процесі, таких як: коучер, наставник, ментор, фасилітатор, тьютор. Визначені особливості застосування методу коучингу на уроках у порівнянні зі звичайними методами навчання, наприклад лекціями. Обґрунтовано необхідність упровадження методу коучингу як інструменту розвитку студентів та саморозвитку вчителів. Коучинг передбачає залучення студента до діалогу, стимулює прояви активності, креативності, творчості, самовираження. Протилежною стороною підходу виступає лекція (пасивне сприйняття інформації). Наведено особливості застосування коучингу в освіті. Обґрунтовано ефективність використання методу коучингу в освітньому процесі, який сприяє самореалізації учнів та саморозвитку вчителя. Наведені переваги використання цього методу, який зарекомендував себе у сфері бізнес-консультування і зараз отримав свій розвиток у педагогічній практиці. Розглянуто процеси трансформації учня та вчителя у процесі навчання за методом коучингу порівняно із традиційним методом. Проаналізовано сучасні підходи, що представлені у науковій літературі, щодо реалізації коучингу у педагогічній діяльності. Узагальнено різні способи реалізації коучингу на уроках, серед яких методи коучингу як впровадження окремих вправ, як розроблених автором, так і вже наявних у літературі SMART, SMAC, GROW. Запропоновано авторський підхід до впровадження коучингу в освіті, який побудовано на послідовному проходженні 4 етапів у форматі «запитання – відповіді». Новизна підходу полягає у комплексності та формалізації питань, які підійдуть для уроку майже з будь-якої спеціалізації. Застосування методичних рекомендацій щодо впроваджень технологій коучингу в освіті забезпечить якість та результативність процесу навчання, активізацію наукового пізнання й досліджень учнів, їх особистісний інтелектуальний розвиток та набуття досвіду практичної наукової діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Фокс, М. "Коучинг изменений: оптимизация организационных процессов." Антикризисный менеджмент, no. 7 (2008): 29–31.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Савчук, Михаил. "Коучинг как инструмент повышения вовлеченности." Motivation and Wage 1 (2021): 64–70. http://dx.doi.org/10.36627/2618-8864-2021-1-1-64-70.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Мачуха, Александр Михайлович, and Ольга Семеновна Васильева. "Коучинг: краткая история и возможности." Познание, no. 01 (2021): 39–45. http://dx.doi.org/10.37882/2500-3682.2021.01.09.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Гурієвська, В. "Коучинг як прикладна технологія державного управління." Вісник Національної академії державного управління при Президентові України, no. 1 (2011): 32–39.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Сорокоумов, А. "Преодолеть табу, или Коучинг организационных изменений." Антикризисный менеджмент, no. 8 (2009): 26–28.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Савчук Б. П., Слюсаренко Н. В., and Білавич Г. В. "КОУЧИНГ: ІДЕЙНІ ВИТОКИ В ПРОЄКЦІЇ ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ." ПЕДАГОГІЧНИЙ АЛЬМАНАХ, no. 50 (November 25, 2021): 210–17. http://dx.doi.org/10.37915/pa.vi50.325.

Full text
Abstract:
Cтаттю присвячено проблемі коучингу, який на початку ХХІ ст. отримав широке визнання в Україні, зокрема у галузі освіти. Мета статті – з’ясувати ідейні витоки коучингу задля глибшого розуміння його філософії та використання як ефективної технології формування особистості. Зазначено, що в українському науковому та суспільному дискурсі ця проблема представлена доволі фрагментарно. У зарубіжній науці їй присвячено чимало спеціальних студій, що мають міждисциплінарний (стосуються галузей спорту, бізнесу, менеджменту, освіти та ін.) та переважно науково-популярний характер. Автори наголошують, що в науці досі немає ґрунтовного комплексного дослідження проблеми походження та історії становлення і розвитку коучингу, оскільки цю проблему переважно висвітлюють фахівці різних галузей знань зі своїх вузькопрофільних позицій. В українському науково-педагогічному дискурсі коучингу утвердилася доволі спрощена модель і «звужена» схема осмислення проблеми виникнення і становлення коучингу. Дослідники акцентують на постаті «основоположника», «фундатора» сучасного коучингу – каліфорнійського тренера з тенісу, викладача Гарвардського університету В. Тімоті Голві (Голлувей – W. Timothy Gallwey), який у книзі «Внутрішня гра в теніс» («The Inner Game of Tennis», 1974) і ще в кількох бестселерах виклав наріжні його ідеї. За результатами аналізу актуалізованих джерел із цієї проблеми зроблено висновок про те, що найбільш виразний, фундаментальний вплив на розвиток філософії коучингу справили чотири ідейних учення та системні практики минулого й сучасного. Це: Сократівські методи діалогу; гуманістичний напрям психотерапії; праці Д. Гоулмена у сфері емоційного інтелекту; методики знаних спортивних тренерів. Проаналізовані теорії відомих зарубіжних учених у широкій історичній ретроспективі показують, як спортивне тренерство, акумулювавши тисячорічний досвід східної і західної культур із фізичного і духовного вдосконалення людини, трансформувалося в сучасний феномен коучингу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Крюкова, Ірина, Сергій Степаненко, and Ольга Замлінська. "КОУЧИНГ ЯК ІНСТРУМЕНТ КОРПОРАТИВНОЇ БІЗНЕС-СТРАТЕГІЇ СТАЛОГО РОЗВИТКУ АГРОКОМПАНІЙ." MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, no. 1 (April 28, 2022): 55–63. http://dx.doi.org/10.31891/mdes/2022-3-7.

Full text
Abstract:
Мета статті – розкрити зміст та характерні ознаки коучингу, як сучасного інструменту реалізації корпоративної бізнес-стратегії сталого розвитку агрокомпаній. В основу проведених досліджень покладено діалектичний метод пізнання процесів і явищ, зокрема, монографічний метод (при виявленні сучасних тенденцій і дослідженні наукових здобутків вітчизняної та зарубіжної науки і практики навчання персоналу), порівняльний (при оцінці рівня витрат та форм навчання персоналу), абстрактно-логічний метод (теоретичні і методичні узагальнення, обґрунтування висновків), що були використані при визначенні ознак і ролі коучингу як інструменту бізнес-стратегії сталого розвитку агрокомпаній. Досліджено сутність, види та функції коучингу як інструменту управління персоналом компаній. Досліджено світовий та вітчизняний досвід навчання персоналу. Визначено роль і характерні ознаки коучингу у системі імплементації принципів сталого розвитку у діяльність агрокомпаній. Обґрунтовано мету, завдання та ключові принципи коучингу як інструменту корпоративної бізнес-стратегії сталого розвитку агрокомпаній. Обґрунтовано авторське тлумачення сутності корпоративної бізнес-стратегії сталого розвитку агробізнесу. Запропоновано модель коучингу у навчанні персоналу за умов імплементації корпоративної бізнес-стратегії сталого розвитку агрокомпаній. Отримані результати дослідження дозволяють удосконалити кадрову політику вітчизняних агрокомпаній на засадах використання переваг коучингу, як перспективного інструменту реалізації бізнес-стратегії сталого розвитку агробізнесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Кларин, М. В. "Новая развивающая практика - коучинг. Новая профессия - коуч." Образовательные технологии, no. 1 (2014): 71–80.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Савчук, Михаил. "Коучинг в управлении сотрудниками: преимущества и ограничения." Management Today 1 (2021): 36–41. http://dx.doi.org/10.36627/2304-6473-2021-1-1-36-41.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Чудакова, Віра. "Науково-методичного забезпечення і особливості реалізації «Психолого-організаційної технології формування компетентностей конкурентоздатності особистості в умовах інноваційної діяльності організацій»." Теоретичні і прикладні проблеми психології, no. 3(56)Т2 (2021): 311–25. http://dx.doi.org/10.33216/2219-2654-2021-56-3-2-311-325.

Full text
Abstract:
У статті представлено загальний дизайн, структуру авторської «Психолого-організаційної технології формування компетентностей конкурентоздатності особистості в умовах інноваційної діяльності організацій» (В. Чудакова) та моделей її реалізації. Вона складається з двох моделей «1) Діагностичної моделі експертизи сформованості компетентностей конкурентоздатності особистості в умовах інноваційної діяльності організацій», яка відповідає діагностичному етапу дослідження. Експериментальна перевірка даної моделі здійснена на констатуючому етапі дослідження. «2) Корекційно-розвиваюча модель рефлексивно-інноваційного тренінгу, коучінга «Сучасні психологічні технології формування компетентностей конкурентоздатності особистості в умовах інноваційної діяльності організацій, що швидко змінюються». Вона відповідає корекційно-розвиваючому етапу та узагальнюючому етапу дослідження. Експериментальна перевірка даної моделі здійснена на формуючому та узагальнюючому етапах дослідження. Упровадження запропонованої «Технології» дозволить розв’язати суспільно значущу задачу сформувати компетентності конкурентоспроможності особистості у швидко мінливих умовах інноваційної діяльності організацій. Це відкриває перспективи: подальшого вивчення досліджуваної проблеми психології формування компетентностей конкурентоздатності особистості в умовах інноваційної діяльності організацій. Ключові слова: науково-методичне забезпечення психолого-організаційна технологія, діагностична модель експертизи сформованості компетентностей конкурентоспроможності особистості, корекційно-розвиваюча модель формування компетентностей конкурентоздатності особистості, інноваційна діяльність, експертиза, корекція, рефлексивно-інноваційний тренінг, коучинг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Поберезська, Ганна Георгіївна. "Коучинг як педагогічна технологія студентоцентричного навчання у ВНЗ." Технологія і техніка друкарства, no. 4(58) (February 19, 2018): 99–107. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.4(58).2017.126891.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Поберезська, Г. Г. "Коучинг як педагогічна технологія студентоцентричного навчання у ВНЗ." Технологія і техніка друкарства, Вип. 4 (58) (2017): 99–107.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Шевякова, А. Л., Е. С. Петренко, А. К. Уразбеков, and Ж. К. Косе. "Развитие способности учиться как задача университета: коучинг обучающихся." Journal of Economics, Entrepreneurship and Law 11, no. 4 (2021): 999–1016. http://dx.doi.org/10.18334/epp.11.4.111878.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

ПАСТУХОВ, А. "МОДЕРНИЗАЦИОННЫЙ КОУЧИНГ В СИСТЕМЕ ОБРАЗОВАНИЯ (ПОВЫШЕНИЕ КОМПЕТЕНЦИЙ ПЕРСОНАЛА)." Экономическая наука сегодня, no. 2 (2014): 308–15. http://dx.doi.org/10.21122/2309-6667-2014-2-308-315.

Full text
Abstract:
Статья посвящена модернизации профессионального образования, управлению знаниями, коучингу и технологиям повышения компетенций персонала. В ней представлены направления модернизации высшего профессионального образования.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Алексінцева, Т. "Артпедагогіка та коучинг як інноваційні технології творчого розвитку студентів." Педагогічний часопис Волині, no. 1 (4) (2017): 35–40.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Подольчак, Н. Ю. "Коучинг як мистецтво підвищення ефективної реалізації управлінського потенціалу підприємства." Актуальні проблеми економіки, no. 8 (158) (2014): 147–53.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Борова, Т. А. "Коучинг в управлінні професійним розвитком науково-педагогічних працівників ВНЗ." Теоретичні питання культури, освіти та виховання, no. 46 (2012): 61–64.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Кирлик, Н. В. "Коучинг – сучасний iнструмент впливу на людський капiтал працiвника підприємства." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія "Економіка", вип. 1 (47), т. 1 (2016): 214–18.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Алексінцева, Т. "Артпедагогіка та коучинг як інноваційні технології творчого розвитку студентів." Педагогічний часопис Волині, no. 1 (4) (2017): 35–40.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Вєдєніна, Ю. Ю., Л. М. Сакун, Л. В. Різніченко, and М. П. Коваленко. "Командний та індивідуальний коучинг як технологія стратегічного управління організацією." Економіка і організація управління, no. 3 (2020): 41–54. http://dx.doi.org/10.31558/2307-2318.2020.3.4.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Savelyeva, Marina. "Coaching as a Tool for the Development Team." Administrative consulting, no. 5 (2018): 69–76. http://dx.doi.org/10.22394/1726-1139-2018-5-69-76.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Kulikova, Lyudmila G. "COACHING FOR CHILDREN FROM ORPHANAGES." Bulletin of the Moscow State Regional University (Psychology), no. 1 (2018): 53–59. http://dx.doi.org/10.18384/2310-7235-2018-1-53-59.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Lobazova, O. F. "Coaching and Orthodox Ideal of Success." Social’naya politika i sociologiya 16, no. 1 (February 27, 2017): 166–73. http://dx.doi.org/10.17922/2071-3665-2017-16-1-166-173.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Карицкая, Ирина Михайловна, and Андрей Григорьевич Сабадаш. "Тренинг-коучинг как средство формирования социально-профессиональной компетентности будущих специалистов." Общество: социология, психология, педагогика, no. 3 (March 30, 2017): 81–83. http://dx.doi.org/10.24158/spp.2017.3.21.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

TURCHYN, A. I., and I. O. TSAR. "КОУЧИНГ ЯК ФОРМА АКТИВНОГО НАВЧАННЯ НА ЗАНЯТТЯХ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1, no. 2 (October 4, 2021): 321–29. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2021-1-2-321-329.

Full text
Abstract:
The authors analyse the interpretations of the concept of coaching in scientific thought in general, and as a new direction in the educational environment in particular. It has been found out that special-pedagogical coaching originated in the USA as «Content-Focused Coaching» and was used in teaching staff training. Theoretical and methodological aspects of pedagogical coaching, which contributes to the growth of motivation of higher education students, both in personal and communicative development and helps to realize their potentialities, have been investigated. The key aspects of pedagogical coaching such as: implementation of activities on the principles of partnership, joint preparation for the class and implementation of its stages, and reflection have been highlighted. It has been found out that «linguistic coaching» is widely used in foreign language teaching, which is aimed at creating optimal conditions for acquisition, and effective and quick transmission of language knowledge from a teacher (coach) to a student, providing, first of all, the student’s awareness of learning objectives and resources, increasing the variety of learning ways, raising the responsibility of a higher education student for the course and the results of learning. The importance of the coach’s role has been emphasized, the principles and algorithms of his/her actions in organizing and conducting a foreign language class using linguistic coaching have been determined. It has been stated that the coaching technologies under analyzing are realized by means of dialogic communication and cover 4 stages: motivation, planning, realization, reflexion. The article substantiates the main stages of a session with the use of coaching forms of training, reveals the principles and methods of work. The coaching technique is gaining popularity and is more and more often used in the educational process of higher educational institutions. Key words: coaching, foreign language, foreign language teaching, linguistic coaching, active learning methods.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Медведева and E. Medvedeva. "Coaching as a Tool for Innovative Leader Development." Management of the Personnel and Intellectual Resources in Russia 3, no. 2 (April 17, 2014): 42–44. http://dx.doi.org/10.12737/3532.

Full text
Abstract:
Peculiarities of using couching for the purpose of leaders development in organizations. In a highly competitive environment a company would be able to perform effectively only if there are leaders at all organizational levels, capable of initiating and implementing innovative processes. Coaching is considered to be one of the innovation leadership fostering tool and grows in popularity worldwide largely due to its remarkable efficiency. The essence of coaching as a tool for leaders development is revealed, as well as its purpose and process. The original approach is proposed to emancipate consciousness removing barriers blocking new ideas generation based on a synthesis of the classical methods of ideas generating. This approach can be used in the process of innovations creation. Also described are the role and methods of choosing professional coach.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Iskakov, Ernar M. "Profession-oriented coaching in the army environment." Yaroslavl Pedagogical Bulletin 2, no. 119 (2021): 61–68. http://dx.doi.org/10.20323/1813-145x-2021-2-119-61-68.

Full text
Abstract:
The article is devoted to the problem of professional development and career development of officers of the armed forces, other troops and military formations. The relevance of this problem is due to the rapidly changing conditions of the military-pedagogical environment. At present traditional forms and methods of professional training cannot fully meet the demand of military personnel for the formation of self-development, self-actualization and self-realization skills. In this regard the author raises the question of the need to find new approaches and views on the process of improving professional training, the result of which should be the readiness of officers to build, design and develop a military career. The author suggests using coaching, the methodology of which is focused on the disclosure of professional and personal potential and the awakening of the activity of officers as promising forms and methods of military professional training. The concepts of «profession-oriented army coaching» and «army coach» are clarified. It is emphasized that the technology of coaching is new for the military sphere and requires substantial and technical adaptation to the army reality. In this work the author presents the concept of profession-oriented army coaching, taking into account the ideas of the acmeological approach, the military specifics and the architecture of the coaching process. The goals, objectives,principles, directions and conditions for the implementation of coaching in the army environment are defined. The author comes to the conclusion that in the army environment, the coaching and acmeological approaches have similar views, combining the search for ways to maximize self-expression in the military profession and the optimal ways to organize professional activity to achieve success in the future. The concept of profession-oriented army coaching proposed by the author reflects the requirements for finding new approaches to the process of improving the professional training of military personnel, imposed by the modern training and combat process of the armed forces. The practical implementation of this concept became development and introduction of «Profession-oriented army coaching» teaching guide to the learning process of military universities of the Republic of Kazakhstan. The author sees the prospect of further work in the use of profession-oriented army coaching in the troops in organizing classes for the professional development of personnel.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Kostadinova, Mariana. "TEAMBUILDING. TEAMWORK. COACHING." Education and Technologies Journal 12, no. 2 (August 1, 2021): 344–50. http://dx.doi.org/10.26883/2010.212.3456.

Full text
Abstract:
It is important for a good manager to work with a good team of staff. The requirements for modern staff are increasing. In addition to needing a whole arsenal of qualifications, they are also required to have so-called “soft skills”, which require flexibility. These are behavioural competencies that unfold within our contacts with colleagues and partners and are part of emotional intelligence. We focus on “10 mandatory skills in today’s work environment”: Accept criticism, Flexibility, Problem-solving skills, Self-confidence; Work ethic; Endurance when working under the pressure of deadlines; Teamwork; Time management; Good communication; Positive point of view. A model for team building is provided to build a team and support cooperation between employees, increase personal self-efficacy and team development. Using “coaching“ and how coaching the process helps to reveal and realize the potential of pedagogical and non-pedagogical staff in the organization.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Pangina, Nina N. "Teacher Coaching as an Example of Solving Logical Problems." Computer tools in education, no. 2 (June 27, 2020): 80–93. http://dx.doi.org/10.32603/2071-2340-2020-2-80-93.

Full text
Abstract:
Based on the technology of teachers' educational coaching, a methodical approach of interaction between students and teachers for solving a non-standard task by a student a task with "extra" data in the condition, is demonstrated. The presented methodology is designed to help students develop the necessary skills to successfully complete the task. The main stages of the methodology are detailed, from critical understanding of the task (topic), goal setting, motivation of activities and the choice of strategy to a creative approach to solving the task and analyzing the results. The role of the teacher consists in posing guiding questions, increasing student motivation, monitoring difficult situations while moving towards a set goal. The result is the unlocking of the child's potential for the formation of his inner desire to "learn how to learn". During the coaching session, the effectiveness of various graphical models was considered and evaluated using the example of solving a logical problem.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Vildt, B. "Coaching as a form of junior university teachers consulting." Lifelong education: the XXI century 4, no. 4 (December 2013): 88–97. http://dx.doi.org/10.15393/j5.art.2013.2168.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Щур, Н. "МОВНИЙ КОУЧИНГ ЯК ТЕХНОЛОГІЯ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ У НЕЛІНГВІСТИЧНИХ ЗВО." Vìsnik KNLU. Serìâ “Psihologìâ ta pedagogìka” / Visnyk KNLU. Series "Pedagogy and Psychology", no. 32 (July 10, 2020): 143–50. http://dx.doi.org/10.32589/2412-9283.32.2020.207767.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Рожкова, А. В. "Коучинг как новая технология профессионального развития и его интеграция в профессиональную действительность." Leadership and Management 5, no. 1 (2018): 29–36. http://dx.doi.org/10.18334/lim.5.1.38895.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Mykhailov, A. M., and K. V. Volkova. "Coaching in the management of employees in enterprises of Ukraine." BULLETIN OF KHARKIV NATION AGRARIAN UNIVERSITY NAMED AFTER V.V.DOKUCHAYEVA. SERIES "ECONOMIC SCIENCES", no. 2 (2018): 144–56. http://dx.doi.org/10.31359/2312-3427-2018-2-144.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Ohirko, I. V., M. F. Yasinsky, L. M. Yasinska-Damry, and O. I. Ohirko. "Coaching and mentoring in modern printing information technologies." Computer Technologies of Printing 2, no. 46 (2021): 91–99. http://dx.doi.org/10.32403/2411-9210-2021-2-46-91-99.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography