Academic literature on the topic 'Культура управління'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Культура управління.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Культура управління"

1

Kholodnytska, Alla, and Kateryna Molyboha. "КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА ТА КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ: АСПЕКТИ ВЗАЄМОДІЇ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 3 (19) (2019): 106–12. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-3(19)-106-112.

Full text
Abstract:
У статті через синтез понять «корпоративна культура» та «корпоративне управління» визначено аспекти їх взаємодії, розглянуто процес формування корпоративної культури та її роль у корпоративному управлінні. Досліджено спільні та відмінні складові дефініцій «корпоративна культура» та «корпоративне управління» через опрацьовану наукову літературу, визначено етапи їх формування. Встановлено компетенції керівника, у межах кожного з понять. Виділено ключові фактори вдосконалення корпоративного управління через зміни в корпоративній культурі. Зауважено важливість корпоративної культури для ефективного розвитку компанії. Також з’ясовано компонентний склад основних понять.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Смолич, Д. В. "КУЛЬТУРА ТА ЕТИКА КЕРІВНИКА В УПРАВЛІННІ ОРГАНІЗАЦІЄЮ." Економічні науки. Серія "Регіональна економіка", no. 18 (71) (November 29, 2021): 180–91. http://dx.doi.org/10.36910/2707-6296-2021-18(71)-20.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто роль культури та етики в управлінні організацією. Досліджено сутність поняття управлінська культура, визначенні структурні елементи загальної та професійної культури керівника. Досліджено зв’язок між культурою керівника та корпоративною культурою організації. З’ясовано об’єктивний та суб’єктивний характер культури управління. Охарактеризовано основні структурні елементи управлінської культури. Розглянуто особливості формування управлінської культури майбутніх українських керівників нової генерації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пшенична, Любов. "УПРАВЛІНСЬКА КУЛЬТУРА МЕНЕДЖЕРА ОСВІТИ." Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології, no. 8(102) (October 27, 2020): 368–82. http://dx.doi.org/10.24139/2312-5993/2020.08/368-382.

Full text
Abstract:
У статті розкрито сутність управлінської культури менеджера освіти та її складових. Визначено, що управлінська діяльність керівника закладу освіти безпосередньо зумовлена специфікою його праці, а тому для повного розкриття її змісту виділено в ній культуру управлінського апарату, культуру самого процесу управління, культуру умов праці, культура управління і психологічний клімат закладу освіти, культуру управління як чинник соціального прогресу і культуру документації та розкрито ці поняття. Доведено, що в сучасних умовах управлінська культура набуває нового статусу: вона перестає бути теоретичним поняттям, і переходить у статус реальної управлінської дії, яка забезпечується цими складниками, а ще – право управляти керівнику необхідно заслужити особистим прикладом спонукання підлеглих до досягнення цілей закладу освіти, високим професіоналізмом, високою мірою володінням всіма переліченими видами культури, чесною й самовідданою працею
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Perzhun, Volodymyr Vasylovych. "УПРАВЛІНСЬКА КУЛЬТУРА ЯК ІМПЕРАТИВ СУСПІЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ В УКРАЇНІ." Дніпровський науковий часопис публічного управління, психології, права, no. 3 (November 12, 2021): 11–16. http://dx.doi.org/10.51547/ppp.dp.ua/2021.3.2.

Full text
Abstract:
Дослідження, присвячені аналізу управлінської культури, в яких визначається, що вона постає як державно-управ- лінський феномен, дозволяють стверджувати про її роль і значення в трансформаційних змінах, що продовжуються в Україні й зачіпають також державне управління. Нині досить актуальними залишаються проблеми державного (публічного) управління. Успішно сфор- мована належна управлінська культура як стратегічна ознака державної управлінської діяльності своїми дієвими можливостями складає деяку модель, яка має безпосереднє відношення до процесів поступового переходу від державного управління до управління публічного. Основними завданнями такого переходу, на наш погляд, мають бути такі складові частини: внутрішнє, особисте усвідомлення державних управлін- ців, публічних службовців, менеджерів різного рівня своєї відповідальності в управлінні; усвідомлення влади, політичної еліти, громадянського суспільства зі своєї національно-громадянської ідентичності; просвіт- ницька й соціально-гуманітарна діяльність у проблемах становлення єдиної політичної нації; вироблення пере- думов для впровадження в життя довіри до державних органів влади, інститутів громадянського суспільства, місцевого самоврядування, політичних партій; ефективна й дієва боротьба з корупцією; внутрішня індивідуальна й колективна готовність до зміни пріоритетів у структурі управління державними й суспільними справами. Належне місце в такому процесі має посідати демократична управлінська культура управлінців різних рівнів і рангів та її практичне використання в управлінській діяльності. Отже, управлінська культура уявляється як самодостатній феномен державного управління, управління організаціями й колективами, управління людськими ресурсами тощо, який сприятиме вдосконаленню структури й механізмів складної системи державного й суспіль- ного будівництва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Minchak, N. J., and I. I. Slimakovska. "Організаційна культура підприємства як складник ефективного управління." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 9 (October 25, 2018): 61–64. http://dx.doi.org/10.15421/40280912.

Full text
Abstract:
Досліджено особливості формування організаційної культури. Обґрунтовано вплив організаційної культури на систему управління підприємством. З'ясовано, що організаційна культура перебуває у нерозривному зв'язку з основними елементами менеджменту та здійснює вплив на них. Визначено сутність організаційної культури як рівня організаційної структури управління підприємством. Розглянуто наукові підходи до формування організаційної культури підприємства. Проаналізовано наукові дослідження і публікації щодо ефективності розвитку організаційної культури підприємства. Визначено основні чинники, що впливають на формування організаційної культури підприємства. Запропоновано шляхи удосконалення формування організаційної культури підприємства. Досліджено внутрішні чинники, що впливають на формування організаційної культури. Обґрунтовано поділ чинників на групи за характером впливу на організаційну культуру. Виокремлено зовнішні та внутрішні фактори впливу на організаційну культуру підприємства. Доведено, що формування організаційної культури залежить від середовища, в якому працює підприємство. Розглянуто кодекс корпоративної поведінки. З'ясовано, що під час формування організаційної культури одночасно з цінностями підприємства потрібно враховувати і цінності працівників. Розглянуто роль керівника у процесі формування організаційної культури підприємства. Доведено, що на рівень організаційної культури впливають умови праці. Виокремлено основні фактори забезпечення прояву організаційної культури у зовнішньому середовищі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гурман, О. М., and І. М. Комарницький. "КОРПОРАТИВНІ КУЛЬТУРИ ТРАНСНАЦІОНАЛЬНИХ КОРПОРАЦІЙ ТА МЕНТАЛЬНІ ДОМІНАНТИ УКРАЇНСЬКИХ ПРАЦІВНИКІВ: СТРУКТУРНО-ЦІННІСНИЙ АНАЛІЗ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 59 (June 18, 2020): 105–15. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-59-14.

Full text
Abstract:
Глобалізація світової економіки, злиття капіталів та інтернаціоналізація компаній зумовлює поступове зникнення економічних відмінностей. При цьому домінантним у забезпеченні конкурентоспромож-ності стає чинник корпоративної культури — базовий елемент інтелектуального капіталу. Присутність на українському ринку світових корпорацій актуалізує необхідність розуміння цінностей, сутності, відмінностей корпоративних культур та колаборації з ними ментальності українських працівників. У статті розглянуто зміст, сутність, структуру та цінності корпоративних культур найбільших автовиробників світу — “Toyota Motor Corporationˮ, “Volkswagen Groupˮ та “General Motorsˮ. Досліджено, що у випадку впровадження кор-поративної культури в свої представництва у новій країні керівництва транснаціональних компаній уважно вивчають місцеві особливості, менталітет людей та національні цінності і те, як їх можна адаптувати до своєї культури. Наведено найуживаніший підхід до вивчення національної складової в корпоративній культурі компанії, розроблений голландським дослідником проблематики крос-культурного менеджменту Г. Хофстеде. Розглянуто особливості національної складової в корпоративній культурі України, США, Японії та Німеччини. Консолідовано ментальні характеристики національної складової у корпоративній культурі українців. До-сліджено корпоративну культуру дилерського центру “Toyota Motor Corporationˮ — ТОВ “Гранд моторˮ у м. Хмельницькому. Доведено, що корпоративна культура підвищує ефективність роботи команди і вирішує задачі як індивідуального розвитку співробітників, так і розвитку компанії загалом. Вона створює передумови для формування стійкого та ефективно працюючого колективу, що чітко представляє місію компанії. Зроб-лено висновок, що вміле управління корпоративною культурою та використання її потенціалу робить можли-вими підвищення ефективності діяльності компанії та генерує позитивні економічні наслідки, такі як підви-щення відданості працівників та розвиток співпраці, вища продуктивність праці, краще виконання своїх функцій і покращення процесу прийняття рішень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

КРАВЧЕНКО, Ганна, and Дзін ЛАНЬ. "ОРГАНІЗАЦІЙНА КУЛЬТУРА В АДМІНІСТРАТИВНОМУ УПРАВЛІННІ ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ КИТАЮ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 2, no. 2 (2020): 78–86. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-2-78-86.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання вдосконалення сучасної університетської системи управління з китайськими характеристиками. Звернено увагу, що в ефективності адміністративного управління коледжами та університетами Китаю реалізація цінностей відіграє важливу роль. Зазначено, що організаційна культура є іманентною складовою системи управління закладом вищої освіти і, одночасно, інтегральною характеристикою організаційного оточення науково-педагогічних працівників та студентів. Надано розуміння сутності поняття «організаційної культури» та її ролі в адміністративному управлінні закладами вищої освіти в Китаї. З’ясовано, що доречним для дослідження є таке визначення: організаційна культура – набір найважливіших спрямованих на членів колективу припущень, що набувають вираження в цінностях, декларованих організацією, і задають людям орієнтири їх поведінки та дій. Організаційна культура університетів включає такі поняття цінностей, які передбачають норми-стандарти та вимоги, що відображено адміністративним департаментом управління та його персоналом. Встановлено, що зріла система повинна суворо реалізовувати цінності для досягнення розвитку всіх рівнів управління закладами вищої освіти. Академічний стиль, академічний характер, освітнє середовище відображається в багатьох відділах та робочих зв’язках в університеті. Надано характеристику цінностей управління університетської адміністрації, які включають: створення динамічного, інтелектуального, стандартизованого, ефективного адміністративного офісу; наявність ефективного стилю управління, починаючи з першого рівня; постійний професійний розвиток співробітників організації; створення умов, які підкреслюють орієнтацію на людину, її фізичне та психічне здоров’я, оптимістичне ставлення до життя та роботи, що забезпечує якість професійної діяльності. Ключові слова: організаційна культура, адміністративний менеджмент, цінності управління, університет.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лань, Дзін. "ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ У КИТАЇ." Теорія та методика навчання та виховання, no. 51 (2021): 67–76. http://dx.doi.org/10.34142/23128046.2021.51.07.

Full text
Abstract:
Актуальність дослідження зумовлена недостатнім вивченням питання особливостей формування організаційної культури в Китайській Народній Республіці як країні, яка на сьогодні має одні із вищих показників розвитку економіки та виробництва. Метою статті стало виявлення особливостей формування організаційної культури в Китайській Народній Республіці (КНР). Установлено, що, починаючи з 1978 року, КНР активно впроваджувала реформи, спрямовані на відкритість та розвиток економіки країни. Важливе місце серед цих реформ було призначено саме освіті, науці та культурі. Поняття «організаційна культура» набуло популярності на початок 1980-х рр., проте і досі не існує його єдиного загальноприйнятого визначення. Під сутністю поняття «організаційна культура» у КНР розуміють поведінку як норму відносин на виробництві, котра базується на неприхованих правилах спілкування, які підпорядковані меті компанії, і виступає важливим чинником економічного розвитку виробництва. Серед функцій організаційної культури фахівці визначають: планувальну, згуртування колективу; мотиваційну; контролюючу; функцію впливу; інтегративні функції; функцію гармонії; управлінську. Серед особливостей формування організаційної культури у КНР визначено: позитивне ставлення до культури та мистецтва, котрі спрямовані на розвиток сфери духу, емоцій, чуйності та унікальності особистості; розумне управління компаніями у КНР, яке передбачає прояв таких якостей, як: чуйність, творчість, професійна етика та емоційність; регулювання взаємовідносин в управлінні перш за все моральними нормами, які іноді стають вище за закон; домінування політичної культури в суспільному та культурному житті; формування організаційної культури в процесі постійного реформування; розвиток особистості та суспільства через інновації; вивчення моделей управління зарубіжних країн та їх упровадження з урахуванням національних особливостей; ґрунтування організаційної культури на відповідних компетентностях, наполегливій праці; розробка системи мотивів і стимулів з урахуванням національних традицій країни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Gevko, V. L. "Формування моделі управління організаційною культурою підприємств мережевих структур в контексті макротрендів бізнесу." Bulletin of Sumy National Agrarian University, no. 3(81) (September 30, 2019): 107–11. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.2019.3.19.

Full text
Abstract:
В статті розкрито теоретико-прикладні аспекти організаційної культури підприємств мережевих структур в сучасних умовах макротрендів бізнесу. Сформовано модель формування організаційної культури підприємства мережевих структур, яка з практичної точки зору включає сім етапів. Досліджено, що формування організаційної культури необхідно ідентифікувати за циклом функціонування підприємств мережевих структур на основі фаз зародження організаційної культури; становлення; фаза розквіту; фаза занепаду. Обгрунтовано, що при формуванні організаційної культури керівництву підприємству мережевих структур необхідно зосередити увагу на: відборі та навчанні персоналу з необхідними навичками; делегуванні повноважень і розширенні сфери відповідальності; розвитку лідерства; створенні адекватної системи оцінки результатів роботи персоналу і системи винагород. На основі чого відзначено, що удосконалення існуючої організаційної культуру необхідно застосовувати в контексті таких умов: організація перебуває у стані кризи; в організацію прийшов новий лідер; організація є достатньо молодою або невеликою за розмірами; організаційна культура є слабкою. Доведено, що організаційна культура підприємств мережевих структур є системою, яка включає підсистеми, пов’язані тісними зв’язками прямого і зворотного характеру.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Напльоков, Юрій. "АРХЕТИПНЕ ПІДҐРУНТЯ КУЛЬТУРИ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ." Public management 18, no. 3 (May 29, 2019): 301–12. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-18-3-301-312.

Full text
Abstract:
Управління такими системами, як країни, регіони та організа- ції є складним процесом, що вимагає комплексного підходу до прийняття рішень (ПР). Динамічне середовище ускладнює ПР через велику кількість даних, затримку в ПР, людські особливості, непередбачуваність ефек- тів другого і третього порядку та інші причини. Для вирішення проблеми управління у цьому середовищі необхідно застосовувати спеціальний під- хід до ПР. Цей підхід повинен допомогти візуалізувати, аналізувати і розуміти систему, середовище та їх взаємні впливи. Різні філософії мислення можуть створити так звані культури ПР, які є помітними, ефективними і фунда- ментальними. Природа культури ПР може мати архетипову основу, оскіль- ки вона формується століттями і залишається відносно стабільною у часі. Культура ПР забезпечує комплексний підхід щодо вирішення проблем на основі певної неусвідомленої візуалізації бажаного майбутнього і глибокого розуміння проблеми у цьому середовищі. Для державного управління можна використовувати культури ПР, щоб зрозуміти різні частини системи і правильно вирішити складні проблеми. Культура ПР може враховувати всі елементи системи, середовище, їх взаєм- ний вплив і динаміку змін. Застосування культури ПР може поліпшити чут- ливість та “емоційний інтелект” системи. Архетипне підґрунтя культури ПР забезпечує універсальний, збалансований підхід до розуміння і вирішення проблем та сприяє ефективному управлінню. Труднощі аналізу великих даних у сучасній обстановці ускладнюють про- цес прийняття рішення (ППР) і спонукає до помилок. Культура ПР як архе- тип охоплює всі можливі наслідки в аналізі, оскільки це вже впроваджено в структуру ПР. Така якість може забезпечити ефективне управління в мінли- вому і динамічному середовищі та сприяти кращому розумінню конкурен- тів. Крім того, це може сприяти визначенню рівня делегування повноважень між державною владою та громадянським суспільством для кращого ППР у даних умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Культура управління"

1

Марлян, О. Р., and М. М. Петренко. "Культура розумової праці як чинник управління персоналом організації." Thesis, КНТУ, 2016. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3025.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Коротка, В. Д. "Корпоративна культура як інструмент ефективного управління розвитком підприємства." Thesis, КНТУ, 2016. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/4486.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шелудько, Вікторія Миколаївна, and Маргарита Миколаївна Бережкова. "Управління якістю капкейків з використанням бобових культур." Thesis, Полтава, ПУЕТ, 2016. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/3815.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Путро, Ян Андрійович. "Розробка і управління корпоративною культурою ПАТ «Мотор Січ»." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3933.

Full text
Abstract:
Путро Я. А. Розробка і управління корпоративною культурою ПАТ «Мотор Січ» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 051 "Економіка" / наук. керівник О. Г. Череп. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 116 с.
UA : Кваліфікаційна робота викладена на 116 сторінках друкованого тексту, містить 10 таблиць, 14 рисунків. Перелік посилань включає 74 джерела, з них 2 іноземною мовою.Об’єктом дослідження є стан корпоративної культури на ПАТ «Мотор Січ» з метою її покращення. Предметом дослідження є теоретичні та методичних підходи щодо вдосконалення корпоративної культури ПАТ «Мотор Січ» з метою її покращення. Метою магістерської роботи магістра є систематизація наукових, методологічних та практичних знань з формування та розвитку корпоративної культури на підприємстві. Методи дослідження: логічного узагальнення, дедуктивний, фінансово – економічного та статистичного аналізу, порівняння, зведення та ін. Одержані результати: методи формування та розвитку корпоративної культури, які дозволять підвищити якість роботи підприємства в очах партнерів, конкурентів і споживачів, що в свою чергу допоможе засвідчити власну стабільність кожного члена колективу, значущість та ефективності компанії; поліпшення стану корпоративної культури піде на користь всій компанії як з економічної сторони, так й зі сторони морального клімату, що також допоможе сформувати громадську думку споживачів про компанію і послуги, привернути увагу великих корпоративних клієнтів. Результати дослідження можуть бути застосовані підприємствами, зокрема, використання шляхів та методів покращення корпоративної культури на ПАТ «Мотор Січ».
EN : The work is presented on 116 pages of printed text, contains 10 tables, 14 figures. The list of referеnces includes 74 sources, 2 of them in foreign languages. The object of research is the state of corporate culture at PJSC "Motor Sich" in order to improve it. The subject of the research is theoretical and methodological approaches to improving the corporate culture of PJSC "Motor Sich" in order to improve it. The purpose of the master's work is to systematize scientific, methodological and practical knowledge on the formation and development of corporate culture in the enterprise in order to increase its competitiveness in the market. Research methods: logical generalization, deductive, financial - economic and statistical analysis, comparison, summary, etc. The results obtained: methods of formation and development of corporate culture, which will improve the quality of the enterprise in the eyes of partners, competitors and consumers, which in turn will help prove the stability of each team member, the importance and efficiency of the company; Improving the state of corporate culture will benefit the whole company both economically and morally, which will also help shape public opinion about the company and services, attract the attention of large corporate clients, improve efficiency not only in the Zaporozhye region, but also throughout Ukraine. Based on this goal, the following main objectives of the study were developed: 1) the economic essence of corporate culture is investigated; 2) principles and functions of formation of corporate culture at the enterprise are considered; 3) methods of analysis of the state of corporate culture are determined; 4) the organizational and economic characteristics of PJSC "Motor Sich" are analyzed; 5) the state of corporate culture is analyzed; 7 6) directions of improvement of corporate culture of PJSC "Motor Sich" are developed; 7) offers practical recommendations for improving the system of work motivation. The results of the study can be applied by enterprises, in particular the creation of transparent programs to improve corporate culture through the following practical recommendations: material incentives for employees; restructuring attitudes towards more transparent and open; providing an atmosphere of innovation; involvement of employees in the formation and discussion of the goals of the organization; developing measures for accountability and stimulating the implementation of the plan.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Рощукіна, Тетяна Юріївна. "Трансформація культури управління підприємством «Мотор Січ» в умовах кризи збиту." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3374.

Full text
Abstract:
Рощукіна Т. Ю. Трансформація культури управління підприємством «Мотор Січ» в умовах кризи збиту : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 073 "Менеджмент" / наук. керівник Д. Т. Бікулов. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 78 с.
UA : Кваліфікаційна робота магістра: 78 с., 12 рис., 6 табл., 52 джерел. Об’єкт дослідження: теоретико-методичні та практичні аспекти культури управління на ПАТ «Мотор Січ». Предмет дослідження: сукупність теоретичних, методичних і практичних аспектів культури управління на ПАТ «Мотор Січ». Мета дослідження: визначення сутності та особливостей культури управління ПАТ «Мотор Січ» в умовах кризи збиту. Методи дослідження: теоретичне узагальнення та порівняння, статистичний аналіз, системний підхід формалізації та економіко-математичного моделювання. Специфіка даної роботи полягає в тому, що у ній досліджено організаційні аспекти розробки та формування культури управління на підприємстві. В роботі систематизовано результати дослідження теоретичних аспектів культури управління, елементів культури управління, її вплив на ефективність виробництва, методів оцінки культури управління. В рамках дослідження проведено аналіз культури управління ПАТ «Мотор Січ», розроблено рекомендації та шляхи удосконалення культури управління в умовах кризи збиту.
EN : Thesis for the Master’s Degree: 78 p., 12 fig., 6 tab., 52 sources. The object of the research: theoretical-methodical and practical aspects of management culture at PJSC "Motor Sich". The subject of the research: a set of theoretical, methodological and practical aspects of management culture at PJSC "Motor Sich". The purpose of the thesis for the master’s degree is to determine the nature and features of the management culture of PJSC "Motor Sich" in a crisis. The research methods: theoretical generalizations and comparisons, statistical analysis, system approach and formalize economic and mathematical modeling. The specific of this work consists in the detailed analysis of organization aspects of the development and formation of a culture of management in the enterprise. In the thesis for the master’s degree the results of research of theoretical aspects of management culture and its influence on production efficiency are systematized, elements of management culture are considered, methods of evaluation of management culture are described. On the basis of the researches in the thesis for the master’s degree the management culture of PJSC "Motor Sich" is analyzed, recommendations and ways to improve the management culture in a crisis are developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бакушина, Валерія Володимирівна. "Особливості управління персоналом міжнародних компаній." Thesis, 2021. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/11187.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Фірман, Іван Іванович. "Розвиток культури професійної діяльності у системі публічного управління." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/6205.

Full text
Abstract:
Фірман І. І. Розвиток культури професійної діяльності у системі публічного управління : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування" / наук. керівник В. В. Глазунов. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 95 с.
UA : Мета дослідження: аналіз та оптимізація процесу розвитку культури професійної діяльності у системі публічного управління. Об’єкт дослідження: система публічного управління, діяльність якої будується на комунікативних процесах. Предмет дослідження: процес формування культури професійної діяльності у системі публічного управління. Методи дослідження: аналіз, синтез, системний, інтеграційний, структурно-функціональний, комплексний, поведінковий, нормативний. Новизна дослідження: запропоновано пріоритетні напрями оптимізації культури професійної діяльності в системі публічного управління, враховуючи історичні традиції та інноваційний закордонний досвід. Гіпотеза: впровадження позитивного закордонного досвіду формування елементів управлінської культури у практику державного/публічного управління України значно прискорить її (України) Євроінтеграцію. Висновки:1. Сучасне законодавство, що регламентує правила етичної поведінки, потребує вдосконалення, яке можливо здійснити шляхом вивчення за запровадження позитивного закордонного досвіду. 2. Пріоритетними напрямами оптимізації культури професійної діяльності є: удосконалення етичного законодавства (створення етичного кодексу та алгоритмів дій службовців у стандартних та нестандартних ситуаціях); зміщення акцентів в системі навчання, підвищення кваліфікації та стажування на роботу з людьми та розгляд реальних ситуацій; формування позитивного іміджу публічного управління.
EN : Objective of the research: analysis and optimization of the process of developing the culture of professional activity in the system of public administration. Object of the research: public administration system, whose activities are based on communicative processes. Subject of the research: the process of forming a culture of professional activity in the system of public administration. Methods of the research: analysis, synthesis, system, integration, structural and functional, complex, behavioral, normative. Novelty of the research: priority areas for optimizing the culture of professional activity in the system of public administration were proposed, taking into account historical traditions and innovative foreign experience. Hypothesis: implementation of positive foreign experience in the formation of elements of management culture in the practice of public administration of Ukraine will significantly accelerate its (Ukraine's) European integration. Conclusions: 1. Modern legislation governing the rules of ethical conduct needs to be improved, which can be done by studying the implementation of positive foreign experience. 2. The priority areas for optimizing the culture of professional activity are: improvement of ethical legislation (creation of a code of ethics and algorithms of actions of employees in standard and non-standard situations); shifting the emphasis in the system of education, training and internships to work with people and consideration of real situations; formation of a positive image of public administration.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бражник, Діана Геннадіївна. "Розробка та управління корпоративною культурою на ПАТ «Запоріжсталь»." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/1598.

Full text
Abstract:
Бражник Д. Г. Розробка та управління корпоративною культурою на ПАТ «Запоріжсталь» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 051 «Економіка / наук. керівник В. Л. Корінєв. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 126 с.
UA : Кваліфікаційна робота магістра: 126 с., 25 рис., 10 табл., 84 джерела, 3 додатки. Об’єктом дослідження є корпоративна культура підприємства. Предметом дослідженняє типи, функції та структура корпоративної культури в системі управління розвитком підприємства. Мета кваліфікаційної роботи полягає урозробці та обґрунтуванні науково-методичних, теоретичних положень та розробці практичних рекомендацій щодо формування та реалізації ефективної корпоративної культури на підприємстві. Відповідно до поставленої мети в роботі вирішені такі завдання: досліджено погляди вітчизняних та зарубіжних науковців щодо сутності поняття «корпоративна культура» та розглянуто функції та структуру корпоративної культури; проаналізовано національні особливості корпоративної культури та основні проблеми формування корпоративної культури навітчизняних підприємствах; розглянуто класифікації типів корпоративної культури; розглянуто організаційну структуру ПАТ «Запоріжсталь» та проаналізовано головні економічні показники підприємства; здійснено аналіз діяльності персоналу ПАТ «Запоріжсталь»; здійснено оцінку ефективності існуючої корпоративної культури на комбінаті; запропоновано шляхи вирішення проблем корпоративної культури на вітчизняних підприємствах; досліджено зарубіжний досвід удосконалення корпоративної культури на підприємствах; запропоновано заходи щодо вдосконалення корпоративної культури на підприємстві «Запоріжсталь». Методи дослідження: порівняльний метод, загальнонаукові методи аналізу, метод визначення типу корпоративної культури за класифікацією Ч. Хенді; характеристика корпоративної культури за методом Г. Хофстеде; метод опитування та SWOT-аналіз. Для обробки статистичної інформації, створення таблиць, графіків та діаграм було використано програму Microsoft Office Excel. Інформаційною базою дослідження є нормативні та законодавчі акти України наукові публікації та монографії вітчизняних та закордонних вчених, матеріалами періодичних видань, наукових конференцій з питань корпоративної культури підприємства, методична література кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності, фінансова та статистична звітність ПАТ «Запоріжсталь», ресурси мережі Інтернет. У процесі дослідження отримано такі результати, яким притаманна наукова новизна: удосконалено: виявлено та узагальнено основні проблеми формування корпоративної культури на українських підприємствах та надано практичні рекомендації щодо їх подолання; обґрунтування першочергових завдань та напрямів удосконалення механізму формування корпоративної культури на підприємствах шляхом: виявлення базових елементів корпоративної культури; формування основних напрямів, цілей та стратегії удосконалення корпоративної культури на підприємстві; механізм формування корпоративної культури на підприємствах під впливом зовнішніх та внутрішніх чинників; набули подальшого розвитку: тлумачення змісту поняття «корпоративна культура» як складної та багатоаспектної системи цінностей, переконань, ділових принципів, норм поведінки, традицій, що стає важливим нематеріальним ресурсом підприємства; наукові уявлення про розвиток корпоративної культури та вдосконалення соціально-трудових відносин як взаємозалежнихпроцесів, які надають підприємству конкурентних переваг. Одержані результати та розроблені рекомендації становлять методичну основу для розвитку інструментів та методів і стосовно покращення корпоративної культури на вітчизняних підприємствах, їх застосування і комплексного використання. У матеріалах дослідження наведено приклад впровадження сучасних методів на ПАТ «Запоріжсталь» з метою підвищення рівня корпоративної культури. Висновки та рекомендації наведені в кваліфікаційній роботі магістра можуть бути корисними та використані на українських підприємствах різних галузей, зокрема керівниками підприємств, так і фахівцями, завданням яких є підвищення рівня корпоративної культури на підприємстві. Основні результати кваліфікаційної роботи висвітлено у статті та тезах.
EN : Master's qualification work: 126 pages, 25 figures, 10 tables, 84 sources, 3 applications. The object of the research is the corporate culture of the company. The subject of the research is the types, functions and structure of corporate culture in the enterprise development management system. The purpose of the qualification work is to develop and justification methodological, theoretical positions and develop practical recommendations for the development and implementation of an effective corporate culture of the company. In accordance with the stated goal in the work the following tasks are solved: the views of domestic and foreign scientists on the essence of the concept of «corporate culture» are investigated and the functions and structure of corporate culture are considered; national peculiarities of corporate culture and main problems of corporate culture formation at domestic enterprises are analyzed; classifications of types of corporate culture are considered; the organizational structure of Zaporizhstal is considered and the main economic indicators of the enterprise are analyzed; the analysis of activity of the personnel of Zaporizhstal; the efficiency assessment of the existing corporate culture at the plant was carried out; in Ukraine the ways of solving the problems of corporate culture at domestic enterprises are proposed; research experience in improving corporate culture at enterprises; measures have been taken to improve the corporate culture at Zaporizhstal. Methods of research: comparative method, general scientific methods of analysis, method of determining the type of corporate culture according to the classification of C. Hendy; characterization of corporate culture by G. Hofstede method; survey method and SWOT analysis. Microsoft Office Excel was used to process statistics, create tables, charts, and charts. The information base of the research is the normative and legislative acts of Ukraine scientific publications and monographs of domestic and foreign scientists, materials of periodicals, scientific conferences on corporate culture of the enterprise, methodical literature of the department of management of organizations and foreign economic activity, financial and statistical reporting of Zaporizhstal and Internet. In the process of research, the following results have been obtained, which are inherent in scientific novelty: Improved: the main problems of formation of corporate culture at the Ukrainian enterprises are revealed and generalized and practical recommendations on their overcoming are given; justification of priorities and directions of improvement of the mechanism of formation of corporate culture at the enterprises by: identification of basic elements of corporate culture; formation of the main directions, the purposes and strategy improvement of corporate culture at the enterprise; the mechanism of formation of corporate culture at the enterprises under the influence of external and internal factors. The results obtained and the recommendations developed provide a methodological basis for the development of tools and methods to improve corporate culture at domestic enterprises, their application and integrated use. The study provides an example of the introduction of modern methods at Zaporizhstal in order to improve the level of corporate culture. Conclusions and recommendations given in the qualifying work of the master can be useful and used in Ukrainian enterprises of various industries, in particular, heads of enterprises and specialists whose task is to improve the level of corporate culture in the enterprise. The main results of the qualification work are covered in the article and theses.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Синиця, Єлізавета Олексіївна. "Підвищення ефективності менеджменту підприємства ТОВ «Аволлон»." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/1605.

Full text
Abstract:
Синиця Є. О. Підвищення ефективності менеджменту підприємства ТОВ «Аволлон»: кваліфікаційна робота магістра спеціальності 073 «Менеджмент» / наук. керівник М. В. Хацер. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 99 с.
UA : Кваліфікаційна робота: 99 с., 3 рис., 15 табл., 1 додаток, 42 джерела. Об’єктом дослідження є підприємство ТОВ «Аволлон». Метою роботи є дослідження теоретичних та практичних аспектів розробки ефективної системи управління підприємством. Методи дослідження – описовий, порівняльний, аналітичний, табличний, графічний, балансовий, метод статистичного аналізу, групування та узагальнення даних, експертних оцінок. Актуальність роботи обумовлена тим, що у наш час важко назвати більш важливу і багатогранну сферу діяльності, чим управління, або менеджмент, від якого в значній мірі залежать і ефективність виробництва, і якість обслуговування населення. У зарубіжних країнах накопичений значний досвід управління в області торгівлі внаслідок безпосередньої участі людей в управлінській діяльності. Він збагачується за рахунок знань основ науки управління, світових досягнень в практичній організації економічних і соціальних процесів. В Україні досі досягнуті незначні успіхи в теоретичному і практичному освоєнні менеджменту, яких недостатньо для організації ефективного процесу управління підприємствами. Під час виконання роботи було розглянуто теоретичні засади формування ефективної системи управління підприємствами. Було проаналізовано систему управління ТОВ «Аволлон», та запропоновано шляхи підвищення її ефективності.
EN : Thesis for the Master’s Degree: 99 pp., 3 fig., 15 tab., 1 appendices, 42 sources. The object of the research is the enterprise «Avallon» LLC. The purpose is to study theoretical and practical aspects of the developing an effective enterprise management system. The research methods: descriptive, comparative, analytical, tabular, graphical, balance, a method of statistical analysis, grouping and summarizing data, expert estimates. Background of this thesis is determined by the fact that the nowadays, it is difficult to name a more important and multifaceted area of activity than management, on which largely depends both the efficiency of production and the quality of service. In foreign countries considerable experience of management in trading is gained as a result of direct participation of people in management. It is enriched by knowledge of the basics of economics, world achievements in the practical organization of economic and social processes. In Ukraine, poor progress has been made in theoretical and practical management development, which is insufficient to organize an effective enterprise management. During the survey, the theoretical principles of developing an effective enterprise management system were considered. The activity of «Avallon» LLC was analyzed, the existing scheme of management was considered and the ways of its improvement were offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Комиса, Максим Віталійович. "Формування корпоративної культури у закладі позашкільної освіти як елементу стратегічного управління." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5758.

Full text
Abstract:
Комиса М. В. Формування корпоративної культури у закладі позашкільної освіти як елементу стратегічного управління : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 073 "Менеджмент організацій та адміністрування" / наук. керівнік М. О. Лисенко. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 156 с.
UA : Кваліфікаційна робота: 156 сторінки, 11 рисунків, 8 таблиць, 45 джерел. Об’єкт дослідження: корпоративна культура як елемент стратегічного управління. Предмет дослідження: процес формування та розвитку корпоративної культури. Мета роботи: обґрунтування теоретичних положень і розробка практичних рекомендацій з формування корпоративної культури серед учасників освітнього процесу КЗ «ЗОЦНТТУМ «Грані» ЗОР. Реалізація поставленої мети передбачає виконання таких завдань: ⎯ вивчити теоретичні основи формування корпоративної культури; ⎯ надати оцінку стану та тенденцій розвитку корпоративної культури КЗ «ЗОЦНТТУМ «Грані» ЗОР; ⎯ визначити вплив корпоративної культури на ефективність стратегічного управління закладом освіти; ⎯ визначити шляхи покращення корпоративної культури сучасного закладу позашкільної освіти. Методи дослідження: емпіричний метод спостереження, метод термінологічного аналізу, системний, структурно-функціональний, прогнозування та аналізу, а також описовий. Актуальність теми даної кваліфікаційної роботи полягає в тому, що формування корпоративної культури в установі є одним із важливих завдань сучасного менеджменту. А ефективність управління будь-якою сферою суспільної діяльності означає пошук оптимального варіанту для досягнення суспільно корисної мети. Економічний вибір залежить, в першу чергу, від використання людського фактору, що включає в себе такі напрями, як визначення місії організації та базових цінностей, формування корпоративної ідентичності, створення корпоративної символіки та корпоративного стилю, 5 розроблення стандартів поведінки співробітників і їх затвердження у формі корпоративного кодексу. Під час написання роботи було проведено ґрунтовний аналіз формування корпоративної культури, проаналізовано показники, що описують особливості корпоративної культури КЗ «ЗОЦНТТУМ «Грані» ЗОР та визначено показники її вдосконалення. На основі аналізу результатів дослідження іміджу закладу було доведено, що корпоративна культура є елементом його формування. Було визначено, що для покращення корпоративної культури в закладі освіти потрібно підвищити ефективність стратегічного управління та надалі поширювати позитивний імідж закладу позашкільної освіти. Отримані в кваліфікаційній роботі спеціаліста результати можуть бути використані керівництвом КЗ «ЗОЦНТТУМ «Грані» ЗОР в практичній діяльності і сприятимуть удосконаленню діяльності закладу освіти.
EN : Thesis for the Master’s Degree: 142 pages, 10 figures, 9 tables, 52 sources. Object of research: corporate culture as an element of strategic management. Subject of research: the process of formation and development of corporate culture. Purpose: substantiation of theoretical provisions and development of practical recommendations for the formation of corporate culture among the participants of the educational process of PI «ZRCSTCSY «Grani» ZRC. Realization of purpose are provides performance of the following tasks: ⎯ to study the theoretical foundations of corporate culture formation; ⎯ to give an estimate of the state and trends in the development of corporate culture of PI «ZRCSTCSY «Grani» ZRC; ⎯ to determine the influence of corporate culture into effectiveness of strategic management of educational institutions; ⎯ to determine ways of improving the corporate culture of a modern outof-school education institution. Research methods: empirical method of observation, method of terminological analysis, systemic, structural-functional, forecasting and analysis, as well as descriptive. The relevance of the theme of this qualification work is that the formation of corporate culture in the institution is one of the important tasks of modern management. And the effectiveness of management of any sphere of social activity means finding the best version to achieve a socially useful purpose. Economic choice depends firstly on the use of the human factor, which includes such areas as defining the mission of the organization and base values, forming the corporate identity, creating corporate symbols and corporate style, developing standards of employee behavior and their approval in the form of corporate code . During the writing of the work, a thorough analysis of the formation of corporate culture was conducted, indicators describing the features of corporate 7 culture of PI «ZRCSTCSY «Grani» ZRC were analyzed and indicators of its improvement were determined. It was determined that in order to improve the corporate culture in an educational institution, it is necessary to increase the efficiency of strategic management. The results obtained in the qualification work of the specialist can be used by the management of PI «ZRCSTCSY «Grani» ZRC in practice and will contribute to the improvement of the educational institution.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Культура управління"

1

Сенченко, М. І. "Культурна революція" в Україні, або управління деградацією. Київ: МАУП, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сенченко, М. І. "Культурна революція" в Україні, або управління деградацією. Київ: МАУП, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Яценко, А. М. Організаційно-культурні ресурси і механізми соціального управління. Одеса: Астропринт, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Дороніна, Т. О. Ґендерний менеджмент: детермінанти змісту та сутнісні чинники. ТОВ ВНП «Інтерсервіс», 2014. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3051.

Full text
Abstract:
Проаналізовано ґендерний менеджмент як необхідний складник управлінської культури. Наголошено, ґендерний чинник слід розглядати не з позицій протиставлення чоловіків та жінок, а з позицій подолання наявних в управлінні дискримінаційних практик щодо ґендеру. Окреслено вимоги, які висуває суспільство до сучасного викладача-керівника навчально-виховним процесом у студентському/учнівському колективі, що передбачають уміння викладача використовувати різні стилі управління, кожен із яких має свої переваги та недоліки, відповідно до тієї педагогічної задачі, що вирішується.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

I International Scientific and Practical Conference «EDUCATION AND SCIENCE OF TODAY: INTERSECTORAL ISSUES AND DEVELOPMENT OF SCIENCES». Cambridge Data Science LTD & European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-19.03.2021.

Full text
Abstract:
Том 1: Економічна теорія, макро- та регіональна економіка; Підприємництво, торгівля та сфера обслуговування; Фінанси та банківська справа; оподаткування, облік і аудит; Маркетингова та логістична діяльність; Менеджмент, публічне управління та адміністрування; Cоціальна робота та соціальне забезпечення; Міжнародні відносини; Право та міжнародне право; Воєнні науки, національна безпека та безпека державного кордону; Пожежна та цивільна безпека; Біологія та біотехнології. Том 2: Аграрні науки та продовольство; Ветеринарні науки; Хімія, хімічна та біоінженерія; Харчове виробництво та технології; Технологій легкої та деревообробної промисловості; Загальна механіка та механічна інженерія; Енергетика та енергетичне машинобудування; Екологія та технології захисту навколишнього середовища; Комп'ютерна та програмна інженерія; Системний аналіз, моделювання та оптимізація; Електроніка та телекомунікації; Транспорт та транспортні технології; Фізико-математичні науки; Соціологія та статистика; Філологія та журналістика. Том 3: Філософія та політологія; Релігієзнавство та богослов’я; Педагогіка та освіта; Психологія та психіатрія; Медичні науки та громадське здоров’я. Том 4: Медичні науки та громадське здоров’я; Фармація та фармакотерапія; Історія, археологія та культурологія; Архітектура та будівництво; Культура та мистецтво; Географія та геологія.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Культура управління"

1

Бондар, Юлія, and Зоя Мірошниченко. "КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА." In The results of scientific mind's development: 2019. 유럽과학플랫폼, 2019. http://dx.doi.org/10.36074/22.12.2019.v1.07.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ангеліна, Спіцина, Олена Калашник, and Світлана Мороз. "ЕКОНОМІЧНА КУЛЬТУРА В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА." In DO DESENVOLVIMENTO MUNDIAL COMO RESULTADO DE REALIZAÇÕES EM CIÊNCIA E INVESTIGAÇÃO CIENTÍFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/09.10.2020.v1.14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пержун, В. В. "Управлінська культура як соціокультурний механізм переходу до публічного управління в Україні." In EFFECTIVE PUBLIC AND MUNICIPAL ADMINISTRATION: THEORY, METHODOLOGY, PRACTICE. EU EXPERIENCE. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-005-6-9.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Марчук, А. А. "Організаційна культура як складова управління педагогічною взаємодією викладача і студента закладу вищої освіти." In PEDAGOGY AND PSYCHOLOGY IN THE MODERN WORLD: THE ART OF TEACHING AND LEARNING. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-041-4-114.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Патинська-Попета, Марина. "УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У СФЕРІ КУЛЬТУРИ : СУЧАСНІ ВИКЛИКИ." In GRUNDLAGEN DER MODERNEN WISSENSCHAFTLICHEN FORSCHUNG. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.09.2021.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Писаренко, Н. В., Я. О. Довгенко, and О. В. Базарна. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ СТРАХУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР ТА УПРАВЛІННЯ ЙОГО ПРОЦЕАМИ." In The modern trends in the development of business social responsibility. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-107-7-19.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Тищенко, Тетяна, and Олена Гречаник. "УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПЕДАГОГІЧНОЇ КУЛЬТУРИ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА ЗАСОБАМИ КОМПЛЕКСНО-ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ." In RICERCHE SCIENTIFICHE E METODI DELLA LORO REALIZZAZIONE: ESPERIENZA MONDIALE E REALTÀ DOMESTICHE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-26.11.2021.v1.22.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Колодяжна, Ірина. "РОЗВИТОК МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОЮ КУЛЬТУРОЮ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ COVID-19." In DÉBATS SCIENTIFIQUES ET ORIENTATIONS PROSPECTIVES DU DÉVELOPPEMENT SCIENTIFIQUE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-05.02.2021.v1.49.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Руда, Вікторія, and Світлана Сумченко. "РОБОЧИЙ ЗОШИТ З ДИСЦИПЛІНИ «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ТА УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ» ЯК ЗАСІБ УПРАВЛІННЯ САМОСТІЙНОЮ РОБОТОЮ СТУДЕНТІВ." In INTEGRACIÓN DE LAS CIENCIAS FUNDAMENTALES Y APLICADAS EN EL PARADIGMA DE LA SOCIEDAD POST-INDUSTRIAL. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.04.2020.v4.34.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Культура управління"

1

Дікунова, О. А. Корпоративна культура як чинник формування позитивного іміджу бібліотеки вищого навчального закладу. НТБ Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені В. Лазаряна, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/294.

Full text
Abstract:
З‘ясовано поняття корпоративної культури бібліотеки. Розглянуто корпоративну культуру як інструмент організаційного управління бібліотекою ВНЗ та як чинник формування її позитивного іміджу. Проаналізовано основні складові корпоративної культури бібліотеки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дікунова, О. А., and О. О. Лебедюк. Професор Алла Лобанова: шлях у соціологічній науці. Криворізький державний педагогічний університет, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/377.

Full text
Abstract:
Покажчик присвячено Аллі Степанівні Лобановій, доктору соціологічних наук, професору, завідувачу кафедри соціології та економіки КДПУ, авторитетному українському вченому в галузі соціології адаптації, соціології праці та управління, соціології політики, соціології освіти та культури, автору теорії соціальної мімікрії. У покажчику репрезентовано праці професора А. С. Лобанової за 1988–2016 рр. Представлено монографії, науково-методичні та навчально-методичні посібники, публікації у збірниках наукових праць і матеріалах наукових конференцій та статті у фахових вітчизняних та зарубіжних виданнях. У покажчику подано матеріали про соціологічну, науково-педагогічну і суспільно-громадську діяльність ученої. Покажчик адресовано фахівцям соціологічної галузі, викладачам вищих навчальних закладів, аспірантам, студентам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дікунова, О. А., and О. О. Лебедюк. Професор Алла Лобанова: шлях у соціологічній науці. Криворізький державний педагогічний університет, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/377.

Full text
Abstract:
Покажчик присвячено Аллі Степанівні Лобановій, доктору соціологічних наук, професору, завідувачу кафедри соціології та економіки КДПУ, авторитетному українському вченому в галузі соціології адаптації, соціології праці та управління, соціології політики, соціології освіти та культури, автору теорії соціальної мімікрії. У покажчику репрезентовано праці професора А. С. Лобанової за 1988–2016 рр. Представлено монографії, науково-методичні та навчально-методичні посібники, публікації у збірниках наукових праць і матеріалах наукових конференцій та статті у фахових вітчизняних та зарубіжних виданнях. У покажчику подано матеріали про соціологічну, науково-педагогічну і суспільно-громадську діяльність ученої. Покажчик адресовано фахівцям соціологічної галузі, викладачам вищих навчальних закладів, аспірантам, студентам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography