Academic literature on the topic 'Культурна глобалізація'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Культурна глобалізація.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Культурна глобалізація"

1

Хлистун, O., М. Проскуріна, Л. Малоока, В. Мішкой, В. Коренев, and А. Туз. "ОСОБЛИВОСТІ СТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КУЛЬТУРНОГО ПРОДУКТУ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ." Financial and credit activity problems of theory and practice 1, no. 42 (March 31, 2022): 454–63. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.1.42.2022.3705.

Full text
Abstract:
Анотація. Досліджено вплив глобалізаційних процесів на створення національного культурного продукту. Визначено, що глобалізація сприяє розширенню кордонів і створює виклики для створення національних культурних продуктів. На нинішній день культурний продукт забезпечує рух і розвиток суспільства, а також разом з його розвитком створюються нові цінності, нові потреби у населення та нові значення, а також нові культурні символи. Це висвітлено в Законі України «Про національний культурний продукт», який спрямований на стимулювання розвитку та підтримки української культури. На території України існує необхідність реформування державної підтримки розвитку культури і креативних індустрій. Як інституція, УКФ втілює нову модель України, яка отримує державну фінансову підтримку ініціатив у сфері культури і креативних індустрій. Продукти культури — це товари і послуги з особливими потребами, відзначено, що купуючи культурний продукт, споживач отримує враження та емоції Процес їх купівлі вимагає чіткого усвідомлення та певних зусиль від споживачів. Розкрито сутність довгострокової стратегії розвитку української культури — стратегії реформ. Вона зазнала змін, зумовлених появою нових внутрішніх структур і зв’язків. Висвітлено культурно-інформаційні процеси в умовах глобалізації. Культурна глобалізація — це новий етап інтеграційних процесів у світі, її процеси зачіпають усі сфери життя суспільства — від економіки і політики до культури та мистецтва.З розвитком культурно-економічного обміну між країнами в ринковому обігу бере участь дедалі більше товарів і послуг, ускладнюється галузева структура, збільшуються обсяги міжнародної торгівлі. Приплив ресурсів у цю сферу передусім є результатом зростання духовно-естетичних потреб людини в сучасному світі, посилення впливу культури на якість людського капіталу та економічне зростання. Визначено, що основними особливостями культурної продукції є: культурний продукт у формі товарів чи послуг, матеріальних чи нематеріальних; емоційна складова, що сприймається споживачем; супутні товари і послуги, що сприяють реалізації культурного продукту. Ключові слова: культура, глобалізація, культурний продукт, креативне виробництво, національний продукт, креативна індустрія. Формул: 0; рис.: 1; табл.: 0; бібл.: 17
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

ПОЛЄЖАЄВ, Юрій. "КУЛЬТУРНА ГРАМОТНІСТЬ ЯК ПЕДАГОГІЧНА КАТЕГОРІЯ: НАУКОВА ДИСКУСІЯ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 3 (December 2020): 98–107. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-3-98-107.

Full text
Abstract:
АНОТАЦІЯ У статті висвітлено наукову дискусію щодо культурної грамотності як педагогічної категорії, наведено погляди вчених на дефініцію цього феномена з позицій філософії, педагогіки, культурології, лінгвістики, психології. Розкрито сутність понять «культура» та «культурна грамотність». Зазначено, що культура є багатоаспектним поняттям, чим пояснюється різноплановість його тлумачень, але в основі культури – завжди система цінностей. Підкреслюється, що професійна культура майбутнього фахівця визначається якістю підготовки у вищій школі, а рівень культури особистості впливає на її кар’єру та життя. Акцентується на тому, що проблема культурної грамотності стає сьогодні однією з найважливіших проблем, які забезпечують успішність комунікації, в тому числі – міжмовної. Вказується на те, що культурна грамотність є системою базових знань (у всіх сферах людської діяльності), необхідною людині для того, щоб орієнтуватися в сучасному світі. Систематизовано й узагальнено історичні аспекти філософського розуміння культури та культурної грамотності; проаналізовано окремі теорії та концепції культурної грамотності: для успішного володіння мовою необхідне глибоке знання відповідної національної культури партнерів по комунікації (Е. Hirsh); грамотність не набувається природно – їй необхідно навчатися (C. Kramsch). Здійснено порівняльний аналіз дефініцій поняття «культурна грамотність» у сучасних педагогічних дослідженнях, на основі якого сформульовано авторське визначення педагогічної категорії «культурна грамотність»: це – комплексна система знань, цінностей і регулятивів людської діяльності, що забезпечує адекватне сприйняття й розуміння отриманої інформації; виступає засобом ефективної міжкультурної взаємодії та міжмовної комунікації; дає змогу орієнтуватися в сучасному світі безперервних динамічних трансформацій і перебувати в гармонії з ним; впливає на життя й кар’єру особистості в умовах глобалізації. Обґрунтовано необхідність подальшого наукового пошуку в контексті вивчення процесу формування культурної грамотності в майбутніх фахівців у процесі професійної підготовки. Ключові слова: глобалізація, знання, комунікація, культура, культурна грамотність, мова, цінності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кошелєва, Оксана Борисівна, Олена Анатоліївна Кравчук, and Оксана Володимирівна Цисельська. "КОМУНІКАЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ФОРМУВАННЯ ІМІДЖУ КРАЇНИ." Питання культурології, no. 38 (October 29, 2021): 287–300. http://dx.doi.org/10.31866/2410-1311.38.2021.247170.

Full text
Abstract:
Мета статті — визначити вплив комунікаційної культури на формування міжнародного іміджу країни. Методологія дослідження полягає у використанні методів аналізу і синтезу для вивчення «комунікаційної культури» та комунікативних технологій. Структурний метод дозволив визначити процеси комунікації та комунікативних функцій. Міждисциплінарний підхід застосовувався для виявлення інформаційних та комунікаційних технологій, спрямованих на формування міжнародного іміджу. Наукова новизна полягає у визначенні понять «комунікативна культура» та «віртуальна реальність» як особливого культурного простору з позицій формування іміджу країни на міжнародному рівні. Висновки. Доведено, що в умовах глобалізації відбувається розширення інформаційних систем та комунікаційних технологій, які характеризуються оперативністю, вільним доступом та впливом на суспільство. На міжнародному рівні типологія сучасних комунікацій охоплює медіадипломатію, публічну, електронну, іміджеву та культурну дипломатію, державний брендинг, інвестиційне іміджування, медіазв’язки, адвокасі, соціально-комунікаційні платформи, за допомогою яких створюється соціально-психологічний образ того чи іншого суб’єкта, який впливає на поведінку особистості в культурній та політичній сфері. Комунікаційна культура визначається панівними в суспільстві нормами та способами фіксації, збереження і поширення культурних змістів, а суспільна комунікаційна система є упредметненою комунікаційною культурою. Комунікативні технології розглядаються як суспільно-політичний феномен, що функціонує в різних формах, реалізується через інструменти та механізми задоволення національних (державних) корпоративних та суспільних інтересів. Отже, в інформаційному суспільстві комунікація займає домінуючі позиції, а віртуальна реальність сприймається як особливий культурний простір.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Струтинський, Богдан. "ІНФОРМАЦІЙНО-КУЛЬТУРНА ГЛОБАЛІЗАЦІЯ ЯК ФЕНОМЕН СУЧАСНОГО CТАНУ ЦИВІЛІЗАЦІЙНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ." Collection of scientific works “Notes on Art Criticism” 35 (May 29, 2019): 66–71. http://dx.doi.org/10.32461/181534.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дубас, О. П. "Культурна та ідеологічна глобалізація: виклики для інформаційного простору України." Політологічний вісник, Вип. 53 (2011): 201–7.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дубас, О. П. "Культурна та ідеологічна глобалізація: виклики для інформаційного простору України." Політологічний вісник, Вип. 53 (2011): 201–7.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Тетяна, Гаєвська. "«КУЛЬТУРНИЙ ПРОДУКТ» У КОНТЕКСТІ КУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА : МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ (НАПРЯМ: КУЛЬТУРОЛОГІЯ) 35 (February 6, 2021): 127–33. http://dx.doi.org/10.35619/ucpmk.v35i0.373.

Full text
Abstract:
Сучасні процеси глобалізації виявляються у трансформації суспільства з традиційними поглядами у повноцінні суспільства споживання сучасного типу. Культурне виробництво і споживання все частіше вписуються в промислові межі, а споживані культурні блага розглядаються як товари. Культурний продукт може бути створений і в культурі, і мистецтві, і в науці. Методологія передбачає тісний взаємозв’язок економічного і культурологічного підходів: економіка виявляє себе в культурі, а культура в економіці. При розгляді існуючого різноманіття концепцій в дослідженні культурного продукту виявляється проблема, яка полягає в тому, що залишаються поза увагою його сутнісні властивості, не аналізується і сам процес власне виробництва. Причина недостатності – надзвичайна різноманітність культурних продуктів, їх постійна зміна, тимчасовість існування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Senjov-Makohon, Natalia. "Globalization and Cultural Identity in Australia." Folk art and ethnology, no. 1 (February 28, 2019): 6–16. http://dx.doi.org/10.15407/nte2019.01.006.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Filipenko, Larisa. "КРИЗА МОРАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ В РЕЗУЛЬТАТІ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ КУЛЬТУРНОГО ПРОСТОРУ." Epistemological Studies in Philosophy Social and Political Sciences 2, no. 2 (December 30, 2019): 132–41. http://dx.doi.org/10.15421/341933.

Full text
Abstract:
Метою даної роботи є спроба визначити систему координат для з’ясування глибини кризи духовних і моральних цінностей, масштабу впливу глобалізації на майбутнє суспільства. Аналізуються різноманітні підходи щодо оцінки впливу глобалізації в сфері морально-культурної складової суспільства. Як це не дивно ХХІ століття повернуло людство до класичного питання обґрунтування духовних цінностей. Але жоден з існуючих підходів не відповідає на це фундаментальне питання.Виходячи з результатів дослідження провідних вчених, глобалізація в економічній, політичній, інформаційній, науково-технічній та інших сферах є реальністю сьогодення її поширення буде неминуче в майбутньому. Але в культурній площині насадження єдиної системи цінностей небезпечно, та й по факту не можливо «..бо культура, душевно-духовний лад народів не можуть бути стандартизовані на манер того, як стандартизована техносфера» (Гусейнов А.А.). Спроби створити щось об’єднуюче призводять, з одного боку, до розмивання стійкої системи цінностей, культурного коду представників різних національних культур, а, з іншого, до посилення локальності різного роду. Тому ця проблема заслуговує подальшого глибокого вивчення. Дослідження теми потребує участі відомих вчених, представників творчої інтелігенції, релігійних діячів та політиків для розробки покрокової стратегії захисту моральних та культурних цінностей нашої цивілізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Шевченко, Марина Іванівна, and Тарас Валерійович Лисенко. "СОЦІОКУЛЬТУРНА ВЗАЄМОДІЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ПОЛІТИЧНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ." Питання культурології, no. 38 (October 29, 2021): 334–42. http://dx.doi.org/10.31866/2410-1311.38.2021.247178.

Full text
Abstract:
Мета статті — дослідити загальні механізми складного та комплексного процесу соціокультурної взаємодії в умовах глобальних політичних трансформацій. Методологія дослідження. Міждисциплінарний характер поставленої проблеми передбачає використання антропологічного, історико-типологічного опису; культурно-історичного, порівняльного аналізу; компаративістики та системності. Структурно-функціональний метод застосовано для дослідження специфіки культури та політики; цивілізаційний та порівняльно-історичний методи використано для вивчення особливостей соціокультурної взаємодії суспільства з огляду на трансформації політичної системи (інститутів); системний підхід дозволив здійснити різносторонній аналіз процесу соціокультурної глобалізації. Наукова новизна полягає в тому, що вперше розглянуто проблеми та особливості соціокультурної взаємодії в умовах глобалізації; виділено та схарактеризовано дві позиції — глобалістів, прихильників розвитку глобальної культури та антиглобалістів, які виступають проти культурної асиміляції та культурної глобалізації. Висновки. Доведено, що механізми соціокультурної глобалізації мають виходити з об’єктивності глобальних політичних трансформацій і неможливості їх зупинити. Соціокультурна глобалізація дозволяє посилити міжкультурний діалог і взаємодію, позиції громадянського суспільства, розширити права і свободи індивідуумів, підвищити якість і рівень життя, поглибити розуміння специфічних особливостей інших культур, що сприяє гармонізації всієї системи міжнародних відносин. Показано, що в умовах глобалізації та інтенсифікації міжкультурної взаємодії важливим є розвиток певних навичок для більш ефективної міжкультурної комунікації. Розвиток таких навичок дозволить представникам різних культур і народів зрозуміти схожість і відмінність між різними культурами, збагатитися досягненнями спадщини інших культур, орієнтуватися в культурному розмаїтті сучасного світу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Культурна глобалізація"

1

Культенко, В. П. "Явище глобалізації в контексті культурної політики." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12929.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Зибіна, В. Р. "Запозичена лексика в газеті та проблеми культури мови." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8201.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Lebezko, Anastasia Kostiantynivna, and Анастасія Костянтинівна Лебезко. "Youtube video hosting as a method of cultural globalization." Thesis, National aviation university, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50074.

Full text
Abstract:
1. Cambridge Dictionary – [Electronic resource] / Globalization, – Access mode: https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/ globalization 2. Encyclopedia Britanica – [Electronic resource] / Cultural globalization, – Access mode: https://www.britannica.com/science/culturalglobalization
YouTube is an integral part of the digital communication space because with the help of this platform we can distribute the content of various topics and purposes. As evidence, we have absolutely different types of content targeted at different social groups, from videos for kids to global economical situation news. The relevance of the study lies in the fact that YouTube video hosting is becoming more and more popular for users and the number of different kinds of content continues to grow. The aim of the study is to determine how YouTube contributes to cultural globalization in the world.
YouTube є невід’ємною частиною простору цифрових комунікацій, оскільки за допомогою цієї платформи ми можемо розповсюджувати вміст різних тем та цілей. Як доказ ми маємо абсолютно різні типи контенту, орієнтованого на різні соціальні групи, від відео для дітей до новин про світову економічну ситуацію. Актуальність дослідження полягає в тому, що відеохостинг YouTube стає все більш популярним серед користувачів, і кількість різного роду контенту продовжує зростати. Метою дослідження є визначити, як YouTube сприяє глобалізації культури у світі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Макеєва, Олена Миколаївна. "Правова культура суспільства в умоваї глобалізації." Thesis, Аеро-2011. Повітряне і космічне право: [Матеріали II Міжнародної наукової конференції «Становлення держави в умовах глобалізації: теоретичний та практичний аспект», Київ, Національний авіаційний університет, 24 лютого 2012 року] – Ніжин: Видавець ПП Лисенко М.М., 2012. – 452 с, 2012. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18676.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Мойсей, А. А., and Л. Б. Потапова. "Аспекти глобалізації культури в Україні." Thesis, БДМУ, 2017. http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/17366.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Міщенко, Марина Миколаївна. "Національна культура versus глобалізація: українські реалії ХХІ ст." Thesis, Харьковский национальный университет радиоэлектроники, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/16630.

Full text
Abstract:
Для культури питання глобалізації є складним, адже веде до зближення культур різних народів та таких явищ як уніфікація, вестерналізація, асиміляція, культурна експансія. Особливо актуальним є подолання негативних проявів глобалізації для України, яка після отримання незалежності потребує окреслення своєї особливості та унікальності.
This study focuses on Ukrainian culture as being situated at the junction of processes of national cultural revival after Ukraine gained independence on the one hand, and the processes of globalization and unification on the other hand. The author makes a particular emphasis on the immediate connection between national culture and national identity. The problem field of existence of Ukrainian national culture under conditions of contemporary globalization receives a new conception in the realities of Ukrainian history in 2013 – early 2015. Under the influence of this reality the concept of creation of integral national cultural space in Ukraine not only is renovated but also becomes one of the major alternates of understanding the national idea and a high-priority practical task for Ukrainians.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Homonyuk, Angelina Anatoliyivna, and Ангеліна Анатоліївна Гомонюк. "Information security of Ukraine in the conditions of globalizations challenges and hybrid war." Thesis, National Aviation University, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51636.

Full text
Abstract:
1. Почепцов Г. Гібридна війна: інформаційна складова [Електронний ресурс] / Г. Почепцов, 25.10.2015 р. – Режим доступу: http://ji-magazine.lviv. ua/2015/Pochepcov_Gibr_vijna_inf_skladova.htm. 2. Стратегія і тактика гібридних війн в контексті військової агресії Росії проти України. 24.11.2014 р. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http:// bintel.com.ua/uk/article/gibrid-war/. 3. Максименко Ю. Є. Інформаційне суспільство в Україні: стан та перспективи становлення [Електронний ресурс] / Ю. Є. Максименко // Підприємництво, господарство і право. – 2014. – № 12. – Режим доступу: http:// goal-int.org/informacijne-suspilstvo-v-ukraini-stan-ta-perspektivi-stanovlennya/.
The urgency of the work lies in the fact that recently the problem of information security in Ukraine has become more and more frequent, which is especially relevant in connection with the escalation of the active phase of the hybrid war. The armed conflict in eastern Ukraine, the annexation of Crimea, and terrorist actions against Ukrainian statehood are all superimposed on the harsh, fake anti-Ukrainian information rhetoric used in the state-run media. The issue of dissemination of negative and unreliable information via the Internet is especially acute. In the context of globalization, information and communication technologies are an integral part of human life. They have become a factor involved in the production of goods and services. Such changes entail the transformation of both the social structure of society and, in all spheres — economic, sociopolitical, and spiritual — profound revolutionary transformations are taking place. In the context of an armed conflict, information technologies are becoming levers of influence that threaten the loss of Ukraine’s sovereignty. The creation and dissemination of the latest technologies and global means of communication has led to the global information revolution. The growing role of information in public life has raised to a new level the problem of information security. They are extremely relevant at the present stage of development of information and communication technologies. This suggests that the results of the scientific and technological revolution can be used not only for positive purposes, but also to have negative consequences for society. The most obvious challenges caused by uneven access to technology are the widening of the digital divide between countries, opportunities to preserve the cultural identity of nation states in a globalized world, the rise in cybercrime, and so on. This has given rise to a new phenomenon of the modern world - «information security», which affects the interests of each individual country and, at the regional and global levels, is an element of the overall system of international security.
Актуальність роботи полягає в тому, що останнім часом проблема інформаційної безпеки в Україні стає дедалі частішою, що особливо актуально у зв'язку з загостренням активної фази гібридної війни. Збройний конфлікт на сході України, анексія Криму та терористичні акції проти української державності накладаються на жорстку, фейкову антиукраїнську інформаційну риторику, що використовується в державних ЗМІ. Особливо гостро стоїть питання поширення негативної та недостовірної інформації через Інтернет. В умовах глобалізації інформаційно-комунікаційні технології є невід’ємною частиною людського життя. Вони стали чинником виробництва товарів та послуг. Такі зміни тягнуть за собою трансформацію як соціальної структури суспільства, так і в усіх сферах - економічної, соціально-політичної та духовної - відбуваються глибокі революційні перетворення. В умовах збройного конфлікту інформаційні технології стають важелями впливу, які загрожують втратою суверенітету України. Створення та розповсюдження новітніх технологій та глобальних засобів комунікації призвели до глобальної інформаційної революції. Зростання ролі інформації в суспільному житті підняло на новий рівень проблему інформаційної безпеки. Вони надзвичайно актуальні на сучасному етапі розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.Це говорить про те, що результати науково-технічної революції можуть бути використані не тільки в позитивних цілях, а й мати негативні наслідки для суспільства. Найбільш очевидними проблемами, спричиненими нерівномірним доступом до технологій, є збільшення цифрового розриву між країнами, можливості збереження культурної самобутності національних держав у глобалізованому світі, зростання кіберзлочинності тощо. Це породило нове явище сучасного світу - «інформаційну безпеку», яке зачіпає інтереси кожної окремо взятої країни і на регіональному та глобальному рівнях є елементом загальної системи міжнародної безпеки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Гончарова, М. Л., and Д. О. Мазна. "Культурно-релігійні аспекти розвитку Європейського суспільства в умовах глобалізації." Thesis, Nauka i studia, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62486.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Проскуріна, О. О. "Сучасна політична культура України в умовах глобалізації інформаційного суспільства." Diss. of Doctor of Political Sciences, КНУТШ, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кобякова, Ірина Карпівна, Ирина Карповна Кобякова, Iryna Karpivna Kobiakova, and М. С. Вдовкіна. "Вплив глобалізації на мову як аспект культури суспільства." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/26213.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Культурна глобалізація"

1

Бойко, М. П. Гуманістичний аспект формування національної культури України в умовах глобалізації (в контексті ідей Кирило-Мефодіївського товариства, Д. Донцова, М. Драгоманова). Дніпродзержинськ: ДДТУ, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Людина і культура в умовах глобалізації. Київ: Парапан, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Людина і культура в умовах глобалізації. Київ: Парапан, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Інноваційний розвиток суспільства за умов крос-культурних взаємодій. [ Секція 2. Інноваційний розвиток та економіка знань за умов глобалізації та регіоналізаціі ]. Vol. 2. Суми, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Культурна глобалізація"

1

Борин, О. В. "Популярна музична культура України в епоху глобалізації." In CULTURAL STUDIES AND ART CRITICISM: THINGS IN COMMON AND DEVELOPMENT PROSPECTS. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-004-9-81.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нємцова, Л. О. "Сучасне мистецтво як складова культурної глобалізації." In CULTURAL STUDIES AND ART: EUROPEAN DEVELOPMENT DIRECTION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-117-6-25.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кундис, Р. Ю. "Хореографічне мистецтво в умовах глобалізації культури." In CULTURAL STUDIES AND ART CRITICISM: THINGS IN COMMON AND DEVELOPMENT PROSPECTS. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-004-9-88.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Моргунова, А. Ф. "Проблеми глобалізації та культурної ідентичності: за останньою статтею О. П. Блаватської." In INTERACTION OF CULTURE, SCIENCE AND ART IN TERMS OF MORAL DEVELOPMENT OF MODERN EUROPEAN SOCIETY. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-178-7-25.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Чегусова, З. А. "Професійне декоративне мистецтво України початку ХХІ століття і проблеми глобалізації культури." In CULTURAL STUDIES AND ART: EUROPEAN DEVELOPMENT DIRECTION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-117-6-29.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дяків, О. В. "Сучасне мистецтво: трансформаційні процеси в умовах культурної глобалізації (формування предметно-дослідного поля)." In INTERACTION OF CULTURE, SCIENCE AND ART IN TERMS OF MORAL DEVELOPMENT OF MODERN EUROPEAN SOCIETY. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-178-7-22.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Баланюк, Юліана. "НЕЗАКОННИЙ ОБІГ КУЛЬТУРНИХ ЦІННОСТЕЙ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ПАНДЕМІЇ: СТАН ТА ЗАСОБИ БОРОТЬБИ." In ЕСТЕТИКА ТА МИСТЕЦЬКИЙ ВИМІР РЕАЛЬНОСТІ: ІСТОРІЯ, СУЧАСНИЙ ЕТАП ТА ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-05.03.2021.art.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Культурна глобалізація"

1

Давиденко, Наталія Іванівна. Стратегія пом'якшення в оригіналі та перекладі як складова формування світогляду студентів-філологів за умов глобалізації. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6043.

Full text
Abstract:
Для підготовки студентів мовних спеціальностей старших курсів, актуальним є вивчення різноманітних інтенцій та комунікативних стратегій. Вживання мітігативних стратегій різного рівня спрямоване на запобігання непорозумінь та конфліктів, тобто сприяє створенню психологічного клімату у спілкуванні та покращенню взаємодії учасників комунікації, які будують свої висловлювання, виходячи із вимог, що пред’являються до культури мови, тому набір маркерів пом’якшення у різних мовах відрізняється. Ввічливість є специфічною рисою комунікативної поведінки носіїв англійської мови, та універсальним принципом, який у практиці мовної взаємодії відіграє значну регулятивну роль.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography