Academic literature on the topic 'Кінцевий споживач'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Кінцевий споживач.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Кінцевий споживач"

1

Данько, Юрій, та Сюй Вейдун. "ФОРМУВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ КЛЮЧОВИХ СТЕЙКХОЛДЕРІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ СОЦІАЛЬНОГО СЕКТОРУ". Bulletin of Sumy National Agrarian University, № 4 (96) (25 листопада 2023): 65–69. http://dx.doi.org/10.32782/bsnau.2023.4.10.

Full text
Abstract:
В статті обґрунтовано формування взаємодії ключових стейкхолдерів для забезпечення ефективності інноваційних процесів соціального сектору на основі моделі чотирьохрівневої взаємодії, де ключовими стейкхолдерами виступають держава, приватний партнер, інвестори (спонсори), спеціальні агенції, інноваційні кластери та кінцевий споживач (населення країни). Кожен рівень взаємодії має свої особливості та відповідний вплив на ефективність інноваційних процесів, яка може бути досягнута тільки за умови виконання відповідних вимог та критеріїв. Результатом формування взаємодії ключових стейкхолдерів є визначена ступінь залучення відповідних зацікавлених сторін, які активно беруть участь у процесі планування, розробки та впровадження соціальної політики, що може бути реалізовано через застосування карти відповідальності інституцій у формуванні політики розвитку соціальної інфраструктури територій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Petrenko, Anna. "Мaркування готової продукції як складова частина інформаційного забезпечення маркетингової діяльності підприємств овочепродуктового підкомплексу". Agricultural and Resource Economics: International Scientific E-Journal 2, № 1 (2016): 86–95. http://dx.doi.org/10.51599/are.2016.02.01.07.

Full text
Abstract:
У статті описано вплив маркування продукції овочепродуктового підкомплексу як складової частини інформаційного забезпечення маркетингової діяльності на споживчу поведінку, кінцевий вибір споживачів. Проаналізовано залежність надання споживчих переваг від обраного типу маркування продукції, кінцевого вибору споживача, що позитивно впливає на збільшення обсягів виробництва на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гуржій, Т. О., та В. Г. Чорна. "СФЕРА ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ". Kyiv Law Journal, № 1 (21 квітня 2023): 175–80. http://dx.doi.org/10.32782/klj/2023.1.26.

Full text
Abstract:
В даній статті визначено проблемні питання розвитку сфери дитячого харчування в Україні. Зазначено, що на сучасному етапі розвитку сфера дитячого харчування в Україні стикається з цілою низкою актуальних проблем, що гальмують її розвиток: 1) актуальність необхідних обсягів виробництва та обігу дитячого харчування в Україні, що визначається рівнем народжуваності, статистичними даними щодо чисельності кінцевого споживача; 2) економічні умови розвитку підприємств виробництва дитячого харчування в Україні; 3) ефективне нормативно-правове регулювання сфери дитячого харчування, зокрема, відповідність наявних нормативно-правових актів нормах та стандартам Європейського Союзу; 4) мало ефективна державна політика в сфері дитячого харчування: відсутність дієвих програм розвитку сфери дитячого харчування; відсутність систематизованих та системних заходів суб’єктів публічної адміністрації для сприяння розвитку та державної підтримки виробників дитячого харчування тощо. Акцентовано увагу, що негативна динаміка народжуваності сприяє зниженню обсягів виробництва дитячого харчування, адже, спостерігається спад попиту. В той же час, малі обсяги виробництва продукції спричиняють удорожчання виробничих процесів, що як результат є подорожчання дитячого харчування або ж виробники починають шукати більш дешевші складові дитячого харчування з метою зниження собівартості. Втім, за таких умов страждає кінцевий споживач. Відзначено, що на європейському ринку товари дитячого харчування мають високі оцінки та користуються попитом. Однак, експорт дитячого харчування в більшій мірі сприяє не розвитку сфери дитячого харчування, а отриманню власної вигоди виробникам дитячого харчування. Зазначається, що ефективна державна політика дає можливість сприяти розвитку вітчизняних підприємств дитячого харчування, що матиме лише позитивні сторони: забезпечення дітей здоровим та збалансованим дитячим харчуванням; податкові надходження додержавного бюджету; додаткові робочі місця на підприємствах тощо. Особливо актуальним є питання ефективної державної політики в сфері дитячого харчування в воєнний та післявоєнний період.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

ДЕМЧЕНКО, Святослав. "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ АДВОКАТА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ". Law. State. Technology, № 4 (26 грудня 2023): 37–42. http://dx.doi.org/10.32782/lst/2023-4-6.

Full text
Abstract:
Застосування нових технічних інструментів і комплексних підходів до задоволення потреб клієнтів в правовій допомозі дозволяє забезпечити більш якісний рівень юридичного бізнесу. Цифровізація судочинства, дистанційність у комунікації з клієнтами та колегами спричинило попит на покращення навиків роботи з різноманітними інформаційними платформами (наприклад, Zoom, Google Meet, Microsoft Teams, Join.Me) у адвокатів та інших представників юридичного бізнесу. Адвокат розглядається не як кінцевий споживач правової інформації, а особа, яка споживає, аналізує та використовує в подальшому таку інформацію з метою захисту законних прав та інтересів клієнта. Метою статті виступає дослідження процесу диджиталізації у вітчизняній адвокатурі та перспективам подальшого розвитку адвокатської діяльності. Реалізація поставленої мети передбачає вирішення низки завдань, серед яких виступає визначення проблематики у забезпеченні належної якості правової допомоги в умовах пандемії COVID-19 та війни на території України. Наукова новизна. Визначено центральні на думку автора проблеми у забезпеченні якісної правової допомоги в сучасній Україні, такі як: неможливість проведення оффлайн зустрічей із клієнтами; паперовий документообіг засобами поштового зв’язку; необхідність оперативного формування електронних доказів з метою фіксації злочинів (правопорушень) та підтвердження понесеної майнової шкоди, завданої юридичним, фізичним особам. Цифровізація судочинства розглядається як основний шлях подолання таких проблем. У висновку констатовано, що розвиток інформаційних технологій протягом останнього десятиліття та сучасні умови в Україні спричинили швидке впровадження інформаційних ресурсів та сервісів в усі сфери життєдіяльності, і вітчизняна адвокатська діяльність не стала винятком. У підсумку, сприйнято процес диджиталізації юриспруденції як явище суто позитивне, оскільки може зберегти рівень забезпечення ефективного захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, які проживають або перебуваються на території України в умовах воєнного стану та пандемії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Pasichnyi, V. M., О. V. Khrapachov та А. І. Marynin. "Аналіз систем пакування для м’яса та м’ясопродуктів". Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 19, № 80 (2017): 63–67. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet8013.

Full text
Abstract:
Вибору необхідної системи пакування передує ретельний аналітичний процес асортименту м’ясопродуктів, м’яса чи напівфабрикатів з нього, які потребують пакування. Оскільки даний процес є частиною технологічного процесу виготовлення даної продукції, дуже важливо підібрати таку систему пакування, яка може максимально задовільнити потреби виробництва. При цьому враховуються необхідні терміни зберігання, зовнішній вигляд та презентабельність продукції, можливість нанесення на упаковку необхідної інформації щодо складу продукту, умов його зберігання та приготування (якщо це передбачено видом самого продукту) тощо. Універсальної системи пакування не існує, для кожного продукту оптимальним варіантом є одна, для деяких продуктів – дві системи, що максимально можуть його презентувати та задовольнити вимоги як виробника, так і споживача; оскільки саме останній впливає на те, яким попитом буде користуватись той чи інший продукт. Упаковка повинна бути герметичною та витримувати навантаження при її транспортуванні та реалізації, тому до вибору пакувального обладнання та матеріалів ставляться дуже високі вимоги. Існує декілька систем пакування, серед яких можна виділити основні: вакуум-пакувальні машини з використанням багатошарових вакуумних або вакуумних термозсідальних пакетів; термоформувальні лінії з використанням багатошарових бар’єрних плівок; лініі «флоу-пак» з використанням багатошарових бар’єрних плівок; лінії «флоу-вак» з використанням багатошарових термозсідальних плівок; трейсілери з використанням готових лотків (треїв), до яких приварюється верхня плівка.
 Термін зберігання продукції залежить від виду самого продукту та бар’єрних характеристик пакувальних матеріалів. Завдяки унікальним властивостям останніх, за умови дотримання всіх необхідних санітарних вимог та температурних режимів, кінцевий споживач отримує високоякісний продукт з стабільними споживчими характеристиками. Від того, наскільки якісно вивчений процес коректного комбінування систем пакування з врахуванням характеристик пакувального обладнання та матеріалів в розрізі кожного окремого продукту та всього асортименту в цілому, залежить і продуктивність праці при виготовлені того чи іншого продукту та фінансовий результат виробництва. Застосування новітніх технологій виробництва та пакування м’яса і м’ясопродуктів, їх аналіз та можливість комбінування дозволяють значно підвищити дані показники та забезпечити високі стандарти якості та безпечності продукту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Pasichniy, V. M., О. V. Khrapachov та А. І. Marynin. "ВИКОРИСТАННЯ МОДИФІКОВАНОГО ГАЗОВОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ВАКУУМУВАННЯ ПРИ ПАКУВАННІ І ЗБЕРІГАННІ ОХОЛОДЖЕНОГО М’ЯСА ТА НАПІВФАБРИКАТІВ З НЬОГО". Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, № 2 (2016): 68–72. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6813.

Full text
Abstract:
Охолоджене м’ясо є одним із найпоширеніших продуктів на споживчому ринку, який користується великим попитом, як в натуральному вигляді, так і у вигляді напівфабрикатів, тому його виробництву приділяється дуже велика увага. Збереження споживчих характеристик таких продуктів протягом всього терміну їх зберігання можливе за рахунок їх пакування в полімерні багатошарові матеріали з застосуванням вакууму або модифікованого газового середовища (МГС). На доцільність вибору необхідної системи пакування впливають не тільки кінцевий споживач та бажані терміни зберігання зазначеної продукції, а насамперед: дотримання гігієнічних вимог, температурних режимів та мінімального часу на переробку і пакування, а також властивості самого продукту. Оскільки не існує однієї універсальної системи пакування для всього асортиментного ряду м’ясопродуктів, перед тим, як виготовляти та пакувати такий продукт, виробник проводить аналіз споживчих його характеристик і властивостей, ринку збуту, зовнішнього вигляду упаковки, її призначення, умов транспортування та термінів реалізації і зберігання того чи іншого продукту. Якщо у виробника виникає потреба у виготовленні напівфабрикатів у вигляді відрубів, великих шматків та сімейної і порційної упаковки, він, як правило, розглядає і пакування під вакуумом, і в модифікованому газовому середовищі. А отже для цього, обов’язково слід враховувати вплив вакууму та газової суміші на характеристики продукту та термін його реалізації.
 Серед основних показників, які впливають на термін зберігання м’яса та м’ясопродуктів, є активніть води (aw) та рН. Питання зовнішнього вигляду пов’язані з пігментом міоглобіном, який, в залежності, від умов пакування (з застосуванням вакууму або модифікованого газового середовища) змінює колір м’яса. Тому при застосуванні пакування в МГС, слід послідовно підходити до підбору складу газової суміші, враховуючи вид продукту, тип обладнання, співвідношення «продукт/газ» в упаковці тощо. А при вакуумному пакуванні охолодженого м’яса слід інформувати споживачів про можливу зміну кольору продукту під дією вакууму. Обидві системи пакування направлені на збереження свіжості та безпечності продукту протягом всього терміну його зберігання та реалізації. Вивчення процесів, які при цьому відбуваються, зосереджене на їх цілеспрямоване застосування в м’ясопереробній галузі з метою підвищення стандартів якості такої продукції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Штрімайтіс, Оксана Вікторівна, Наталія Василівна Карпович, Оксана Миколаївна Ткачук та Ольга Володимирівна Садовник. "ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ АПТЕК У ВОЄННИЙ ЧАС НА ПРИКЛАДІ ЛОКАЛЬНИХ МЕРЕЖ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ". Health & Education, № 3 (18 вересня 2023): 92–97. http://dx.doi.org/10.32782/health-2023.3.15.

Full text
Abstract:
Стаття містить відомості про діяльність фармацевтичної галузі під час дії воєнного стану в Україні, зокрема функціонування роздрібної аптечної мережі, у тому числі з екстемпоральним виготовленням ліків, на прикладі локальних мереж Рівненщини: аптеки ТДВ «Рівнефармація» та ТОВ «Укрфарм». Фармацевтична галузь є частиною критичної інфраструктури, адже від її роботи залежить не тільки здоров’я, а й життя українців. Особливість фармацевтичної галузі полягає в тому, що всі її ланки тісно пов’язані між собою: товар прямує від виробника через дистриб’ютора до аптечних мереж, де його отримує кінцевий споживач. І якщо страждає одна з цих ланок, блокується робота й усіх інших. Через повномасштабну війну росії проти України компанії змушені адаптуватися до багатьох нових викликів. У перші тижні повномасштабного вторгнення постали проблемні питання стосовно логістики та доставки лікарських засобів і медичних виробів до аптек, дотримання умов зберігання та відпуску ліків. Уперше була зроблена комплексна оцінка діяльності аптек у воєнний час, у тому числі з екстемпоральним виготовленням на основі аналізу нормативно-правової законодавчої бази, що регламентує діяльність закладів, інтерв’ювання фармацевтів і менеджменту аптек. Дослідження ефективності роботи аптечної мережі проводилося в перший тиждень від початку повномасштабного вторгнення ворога, далі оцінювалась діяльність аптек у перші 3 місяці після цього та особливості роботи восени 2022 року. Також були визначені питання, які постали у воєнний час за різними показниками організації діяльності аптечних закладів, та запропоновані шляхи їх вирішення. Зокрема, для якісної роботи керівникам аптек потрібно було розробити альтернативні логістичні маршрути доставки лікарських засобів і виробів медичного призначення, розподілу та дотримання умов зберігання; аптек з екстемпоральним виготовленням – збільшити обсяги виробництва; фармацевтам – використати практичні навички з комунікації, менеджменту та маркетингу для якісного формування товарних запасів та забезпечення населення необхідними ліками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шабардіна, Юлія, та Роман Кичма. "Особливості впровадження інструментів ощадливого виробництва на підприємствах швейної промисловості". Problems and prospects of economics and management, № 1(37) (2024): 122–32. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2024-1(37)-122-132.

Full text
Abstract:
Впровадження концепції ощадливого виробництва на сучасних підприємствах швейної промисловості є частиною цілісної виробничої системи, яка включає соціальну, організаційну, економічну, соціально-економічну, психологічну та технічну складові. Його кінцевою метою є підвищення продуктивності праці, раціональне використання ресурсів, підвищення конкуренто-спроможності бізнесу та задоволеності працівників працею, створення продукту, який є цінним для кінцевого споживача. У цьому контексті виникають проблеми щодо впровадження інструментів ощадливого виробництва в усіх сферах виробничого процесу. Сучасні швейні підприємства стикаються з багатьма викликами. Підвищення ефективності систем управління нерозривно пов’язане з питаннями планування та управління виробничим процесом, і ощадливість має бути невід’ємною частиною всіх організаційних процесів. Для підвищення ефективності системи управління швейного підприємства необхідно формувати якість обслуговування в межах усіх основних і допоміжних бізнес-процесів. Щоб запровадити ощадливість у всі процеси, необхідно визначити стандарти та методи оцінки показників ефективності. Важливим результатом впровадження ощадливого виробництва має стати задоволеність кінцевих споживачів швейною продукцією. З цією метою в роботі проведений аналіз впровадження ощадливого виробництва в систему управління на швейних підприємствах та запропонована математична модель аналізу кожної складової ощадливого виробництва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Легеза, Дар’я Георгіївна, Яна Сергіївна Сокіл та Тетяна Володимирівна Куліш. "Поведінка споживачів на ринку борошна в країнах Європейського Союзу". Економіка, управління та адміністрування, № 3(105) (4 жовтня 2023): 43–50. https://doi.org/10.26642/ema-2023-3(105)-43-50.

Full text
Abstract:
В умовах глобалізації ринку та європейської інтеграції України для вітчизняних підприємств актуальними стають питання виходу на європейський ринок з продукцією, що має додану вартість. Невизначеність із культурою споживання в країнах ЄС, особливостями роботи оптової та роздрібної торгівлі, існуюча конкуренція з китайськими виробниками ускладнює вихід на ринок та завоювання певної ніші. Сільськогосподарські та харчові підприємства, крім того, стикаються з проблемами сертифікації продукції та дотримання вимог європейських харчових стандартів. У той же час висока ціна на кінцевий продукт та великий споживчий ринок є позитивними передумовами розширення ринків збуту для вітчизняних підприємств. Стаття надає аналіз моделі поведінки споживачів борошна на ринках Великої Британії, Нідерландів та Польщі. Аналіз проводився на основі показників торгового балансу, вартості імпорту, ціни імпорту, а також частки імпорту окремих країн. Стаття розкриває особливості ринку кожної із названих країн: особливості функціонування ринку борошна та споживчі переваги на ринку. Відповідно до проведених досліджень, Велика Британія має високу ціну порівняно з іншими країнами (0,74 $/кг) та високий експортний потенціал до 2027 року (393,2 млн $). Споживачі Великої Британії шукають різноманітний асортимент борошна, який можна використовувати окремо для хлібобулочних виробів, піци, макаронів, тортів. Ринок борошна в Нідерландах становить 4,8 % світового імпорту, має негативний торговий баланс (101,6 млн $), а експортний потенціал до 2027 року 917,9 млн $. У Нідерландах 77 % випічки виробляється як полуфабрикат, а на виробництві використовується шокове заморожування. Польща має високий ріст імпорту (61 %) та високу ціну імпорту (0,62 $/кг). Польські споживачі віддають перевагу органічній та безглютеновій продукції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Малишев, Віктор Володимирович, Дмитро Борисович Шахнін, Ангеліна Іванівна Габ та Ксенія Євгеніївна Скачкова. "МАРКЕТИГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ СВІТОВОГО РИНКУ ТИТАНУ". Scientific Journal "Metallurgy", № 1-2 (30 грудня 2024): 21–32. https://doi.org/10.26661/2071-3789-2024-1-2-03.

Full text
Abstract:
Світовий ринок титану охоплює видобуток, обробку та використання титану. Розширення ринку залежить від стрімкого зростання попиту в галузях промисловості, пов’язаних з аерокосмонавтикою та авіацією. Логістичний ланцюжок постачання охоплює видобуток титанових руд з подальшою їх переробкою на титан і його сплави. На динаміку ринку, ціну і доступність титану впливають геополітичні фактори, технологічні інновації та сектори кінцевих споживачів. Наведено загальну характеристика, чинники зростання та обмеження світового ринку титану. Оцінено природні запаси родовищ титанових руд та вказано придатні для розробки. Наведено ознаки світового ринку сполук титану та розподіл запасів титанових руд за країнами світу. Надано відомості щодо найбільших країн-виробників титану та титанових сплавів. Наведено сегментацію світового ринку титану за географічними регіонами, типом продукту, мікроструктурою сплавів титану та кінцевим користувачем. Виявлено фактори, що визначають значну волатильність цін на металевий титан. Визначено ключових «гравців» світового ринку титану.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Кінцевий споживач"

1

Грибинюк, Дарія Володимирівна, та Наталія Геннадіївна Сікєтіна. "Аналіз надання логістичних послуг в сфері громадського харчування". Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35166.

Full text
Abstract:
Діяльність роздрібного торговельного підприємства пов'язана з реалізацією продукції кінцевому споживачеві, що є завершальним етапом її просування зі сфери виробництва. Предметом роздрібної торгівлі є не тільки продаж товарів, але і торговельне обслуговування та надання додаткових послуг покупцям.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Чернобровкіна, Світлана Віталіївна. "Стратегічні комунікаційні напрями просування продукції підприємства". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43219.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Яковлєв, Анатолій Іванович. "Розвиток методів визначення ефективності високоякісних інновацій". Thesis, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25617.

Full text
Abstract:
Запропоновано розрахувати ефект від реалізації високоякісних інновацій по кінцевій сфері їх споживання. Визначено кількість рівнів, за якими слід виконувати розрахунок ефекту. Наведено відповідні практичні розрахунки.<br>A calculate the effect of the high-end of innovation in the field of consumption. Determined number of levels, which should perform the calculation of the effect. These relevant practical calculations.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Услиста, Ю. А. "Аналіз економічного розвитку за даними національних рахунків". Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7324.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти системи національних рахунків та її категорій, в тому числі головних макропоказників - валового внутрішнього продукту та валового наявного доходу. Проаналізовано рівень валового внутрішнього продукту в цілому по Україні та у розрахунку на душу населення, структуру валового внутрішнього продукту та, розрахованого розподільчим методом на етапі розподілу первинних доходів, основні економічні показники, котрі беруть участь у формуванні та розподілі доходу сектору домашніх господарств та нефінансових корпорацій, участь кожного з сектору у формування та розподілі доходу країни в цілому, рівень та структуру кінцевих споживчих витрат та валового заощадження сектору домашніх господарств. Запропоновано шляхи покращення стану та розвитку секторів домашніх господарств та нефінансових корпорацій на основі виявлених основних їх проблем та недоліків.<br>В работе рассматриваются теоретические аспекты системы национальных счетов и ее категорий, в том числе главных макропоказателей - валового внутреннего продукта и валового располагаемого дохода. Проанализированы уровень валового внутреннего продукта в целом по Украине и в расчете на душу населения, структуру валового внутреннего продукта, рассчитанного распределительным методом на этапе распределения первичных доходов, основные экономические показатели, которые принимают участие в формировании и распределении дохода сектора домашних хозяйств и нефинансовых корпораций, участие каждого из сектора в формировании и распределении дохода страны в целом, уровень и структуру конечных потребительских расходов и валового сбережения сектора домашних хозяйств. Предложены пути улучшения состояния и развития секторов домашних хозяйств и нефинансовых корпораций на основе выявленных основных проблем и недостатков.<br>Theoretical aspects of the system of national accounts and its categories, including the main macro indicators - gross domestic product and gross disposable income. Was analyzed the level of gross domestic product as a whole in Ukraine and per capita, the structure of the gross domestic product calculated by the distribution method at the stage of distribution of primary incomes, the main economic indicators involved in the formation and distribution of income of the sector of households and non-financial corporations, participation each sector in the formation and distribution of income of the country as a whole, the level and structure of final consumer expenditure and gross savings of the household sector. Was proposed the ways of improving the state and development of households and non-financial corporations sectors based on the identified main problems and disadvantages.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Хачатурова, Х. А. "Податки на споживання в Україні". Thesis, 2015. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4210.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто основні теоретичні засади системи оподаткування податків на споживання. Проведено моніторинг фіскальної ефективності системи оподаткування податків на споживання в Україні, та оцінку ефективності податкового регулювання процесів споживання. Досліджено світовий досвід оподаткування процесів споживання та можливості його адаптації в українську практику, запропоновано пріоритетні шляхи удосконалення системи оподаткування податків на споживання. За допомогою методів економіко-математичного моделювання здійснено прогнозування податкових надходжень від податків на споживання до Зведеного бюджету України.<br>В работе рассмотрены основные теоретические основы системы налогообложения налогов на потребление. Проведен мониторинг фискальной эффективности системы налогообложения налогов на потребление в Украине, и оценку эффективности налогового регулирования процессов потребления. Исследованы мировой опыт налогообложения процессов потребления и возможности его адаптации в украинскую практику, предложено приоритетные пути усовершенствования системы налогообложения налогов на потребление. С помощью методов экономико-математического моделирования осуществлено прогнозирование налоговых поступлений от налогов на потребление в Сводный бюджет Украины.<br>The paper describes the main theoretical foundations of the system of taxation of consumption taxes. Monitoring of fiscal efficiency of the taxation system of consumption taxes in Ukraine and evaluate the effectiveness of tax regulation of the processes of consumption. Studied international experience of taxation processes of consumption and its adaptability to the Ukrainian practice suggested ways to improve the priority system of taxation of consumption taxes. With the use of economic and mathematical modeling carried forecasting tax revenue from consumption taxes in the consolidated budget of Ukraine.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!