Academic literature on the topic 'Мале підприємництво в Україні'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Мале підприємництво в Україні.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Мале підприємництво в Україні"

1

Сидорук, І. С. "АНАЛІЗ СТАНУ ТА ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В УКРАЇНІ". Підприємництво та інновації, № 18 (30 червня 2021): 67–72. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/18.12.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано показники стану малого підприємництва в Україні, виокремлено проблеми, що заважають його успішному розвитку, та окреслено напрями їх подолання. Загрози розвитку малого підприємництва, як і конкурентні переваги, зумовлені його особливими характеристиками, а саме малим розміром, гнучкістю й сприйнятливістю до змін економічного середовища. Визначено, що особливою перешкодою в розвитку малого підприємництва є дискримінація в доступі до економічних ресурсів: фінансово-кредитних, сировинно-матеріальних, інформаційно-консультативних, техніко-технологічних, кадрових тощо. Запровадження карантинних обмежень призвело до поглиблення зазначених проблем, тому необхідне становлення дієвої підтримки розвитку малого підприємництва, яка б дала змогу максимально ефективно розв’язувати проблеми та стимулювати мале підприємництво до саморозвитку. Ключові слова: мале підприємництво, регіони, карантинні обмеження, перешкоди діяльності, пріоритетні напрями розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бережницька, У. Б. "МАЛЕ І СЕРЕДНЄ ПІДПРИЄМНИЦТВО – ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ". Підприємництво та інновації, № 17 (30 квітня 2021): 18–24. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/17.3.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена визначення ролі та значення малого і середнього підприємництва (МСП) у національній економіці, зважаючи на актуальний стан розвитку даного сектора економічної системи України. При наявності обґрунтованих теорій щодо малої економіки, науковці і практики по різному трактують малий і середній бізнес, а окремі твердження частково або зовсім не отримують свого відображення на практиці. Використовуючи гіпотетично-дедуктивну методологію, методи аналізу та синтезу, логічного узагальнення, систематизації, порівняння, графічного відображення даних, сформовано авторське бачення щодо необхідності розгляду МСП в якості інституту розвитку національної економіки. Такий підхід дозволив, окрім підтвердження чи спростування висловлених гіпотез щодо МСП, комплексно оцінити стан розвитку малого і середнього бізнесу в Україні, виділити найболючіші проблеми і вказати напрям їх вирішення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Versal, Nataliia, та Hanna Sholokhova. "ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ ЗОВНІШНІХ ДЖЕРЕЛ ФІНАНСУВАННЯ МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ". Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 1, № 21 (2020): 182–94. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2020-01-182-194.

Full text
Abstract:
Для повноцінного функціонування і сталого розвитку мале та середнє підприємництво потребує зовнішнього фінансування. Сучасний ринок фінансових послуг пропонує безліч джерел такого фінансування, як традиційних, так і новітніх, які можуть бути як каталізаторами розвитку малих підприємств, так і «борговими пастками». У статті здійснено характеристику зовнішніх джерел фінансування суб’єктів малого та середнього підприємництва в Україні, а також оцінено їх переваги та недоліки за низкою критеріїв. У результаті з’ясовано, що державні та міжнародні кредитні програми підтримки малого та середнього підприємництва є найбільш прийнятними за більшістю критеріїв, а банківський кредит, фінансовий лізинг, краудфандинг і мікрокредитування поступаються за деякими критеріями, зокрема, за ціною та завищеними вимогами до позичальників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Заклекта-Берестовенко, О.С. Довга Я.В. "ПОНЯТТЯ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА, ЙОГО ФУНКЦІЇ ТА ЗАГАЛЬНІ РИСИ ОПОДАТКУВАННЯ". Економіка та митно-правові відносини 13-14 (15 лютого 2020): 21–29. https://doi.org/10.5281/zenodo.3946081.

Full text
Abstract:
<strong><em>Анотація. </em></strong><em>Досліджується сутність та соціально-економічна роль підприємництва. Здійснено обґрунтування підходів до співвідношення понять &laquo;малий бізнес&raquo; і &laquo;мале підприємництво&raquo;. Відображено динаміку кількості суб&rsquo;єктів малого підприємництва-фізичних осіб в Україні. Досліджено інституційні та нормативно-правові механізми функціонування підприємництва в Україні. Акцентується увага на тому, що стратегії розвитку малого та середнього підприємництва та і інші програмні документи часто не узгоджуються із державною політикою, не застосовуються послідовно, отримують низький рівень фінансування і не мають розвиненої інфраструктури. З урахуванням світового досвіду для усунення наявних недоліків фіскального потенціалу малого підприємництва в Україні авторами запропоновано здійснити комплекс заходів, а саме: збільшити межу виручки від реалізації продукції, товарів, робіт та послуг для застосування спрощеної системи оподаткування; запровадити диференційовані податкові ставки залежно від бази оподаткування; збільшити перелік видів діяльності, для яких не застосовується спрощена система оподаткування, для запобігання схемам мінімізації податкових платежів суб&rsquo;єктами малого бізнесу; посилити штрафні санкції з покарання за порушення податкового законодавства тощо.</em>
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Sokolov, N., та A. Sukhostavets. "Гендерні аспекти підприємницької діяльності в аграрній сфері". Bulletin of Sumy National Agrarian University, № 4 (82) (23 грудня 2019): 92–97. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.2019.4.18.

Full text
Abstract:
В статті проведено аналіз особливостей підприємницької діяльності жінок в Україні, а саме в аграрній сфері. У дослідженні виявлено характерні риси, види та форми жіночого підприємництва, визначено основні причини підприємницької активності жінок, а також бар’єри та перешкоди.&#x0D; Вивчено сучасний стан гендерної рівності в Україні та зазначено, що в 2019 році Україна займала 60 місце з 160 країн світу за показником індексу гендерної рівності, а в українському парламенті питома вага жінок складає 20,8 відсотка, тоді як в європейських кранах цей показник наближається до 50 відсотків, наприклад у Швеції – 47 відсотків, у Іспанії – 44 відсотка.&#x0D; Доведено, що однією з перешкод підприємницької діяльності для жінок в аграрній сфері є гендерні асиметрії, що виникають в бізнес-середовищі. На даний момент підприємництво в агропромисловому комплексі має свої особливості, які пов’язані з тим, що воно охоплює не тільки саму працю в сільському господарстві, а й працю задля розвитку сільських територій та несільськогосподарське підприємництво.&#x0D; Обґрунтовано причини необхідності сприяння жіночому підприємництву і запропоновано шляхи розвитку підприємництва в аграрній сфері. Основні перешкоди, які ми вважаємо важливими і які стримують розвиток підприємництва – це: низький рівень розвитку мережі соціальної інфраструктури, що створює додаткове навантаження на жінок; відсутність в напрямках аграрної політики окремих елементів, які б стосувалися підтримки жінок в веденні бізнесу; низька доступність до ринку фінансово-кредитних послуг та інше.&#x0D; Вважаємо, що в державних програмах необхідно передбачити окремі заходи які б стосувалися підтримки жінок-підприємців, та які б мали дієвий, а не декларативний характер.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ждан, М. Д., та Р. А. Булава. "СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО ЯК ФЕНОМЕН КОЛАБОРАЦІЇ СОЦІАЛЬНИХ ФУНКЦІЙ ГАЛУЗЕЙ ТРУДОВОГО ТА ГОСПОДАРСЬКОГО ПРАВА". Збірник наукових праць ХНПУ імені Г. С. Сковороди "Право", № 40 (2024): 182–87. https://doi.org/10.34142/23121661.2024.40.22.

Full text
Abstract:
Метою статті є визначення природи соціального підприємництва як феномену колаборації соціальних функцій галузей трудового та господарського права в соціальній державі. Автори наголошують на тому, що право, як регулятор відносин в державі, узяло конституційний припис соціального розвитку України у якості фундамен­тальної засади для свого існування та розвитку, визначивши пріоритетною функцією дер­жави функцію соціальну. Крім створення фундаменту для соціально-спрямованого право­вого регулювання відносин в Україні, наша держава вирішила, спираючись на позитивний досвід іноземних країн, використовувати такі соціально орієнтовані правові конструкції, як-от: соціальне підприємництво, які допомагають вирішити актуальні соціальні проблеми. Наголошено, що соціальне підприємництво в Україні не отримало обертів для свого розви­т­ку одночасно з реформою децентралізації, хоча воно мало потенціал створити необхідний майданчик для співпраці місцевої влади і бізнесу із вирішення їх проблем та задоволення їх інтересів. Обґрунтовано, що соціальне підприємництво варто розглядати як результат вда­лого поєднання інтересів суб’єктів соціального діалогу - унікального явища, що об’єд­нало соціальні та бізнесові інтереси, і стало дієвим інструментом для задоволення інтересів соці­альних партнерів: держави, працівників і роботодавців, які узгоджують свої зусилля, спрямовуючи їх в одне русло. Зроблено висновок, що, якщо для трудового права, як галузі, яка ще в зародку випромінювала соціальні імперативи та соціальне призначення та осяювала ними всі норми та напрями їх реалізації, здійснення соціальної функції було цілком зрозу­мілим та очевидним явищем, то для господарського права, предметом якого є відносини, пов’язані з організацією та здійсненням господарської діяльності, де мова йде про виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт, надання послуг, переважно, з метою одержання прибутку, не зважаючи, на те, що його відокремлення і відбувалося разом із становленням незалежної України, яка проголосила себе соціальною державою, такий соціальний напрям, враховуючи на його призначення, був неприродним. Але цивілізований поступ України як курс до омріяної мети розвитку соціальної держави неминуче призвів до усунення цих антагонізмів спокійним еволюційним шляхом і в решті решт призвів до колаборації соціальних функцій галузей трудового та господарського права і зумовив виникнення та розвиток сучасного феномену громадянського суспільства – соціального підприємництва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Мірошниченко, Олеся, та Вікторія Щигорєва. "Система оподаткування малого бізнесу: досвід Польщі". Acta Academiae Beregsasiensis. Economics, № 4 (22 грудня 2023): 435–47. http://dx.doi.org/10.58423/2786-6742/2023-4-435-447.

Full text
Abstract:
Малий та середній бізнес (далі МСП) має велике значення в економіках різних держав. У розвинених країнах найчисельнішим та найбільшим по надходженнях до бюджетів є сектор МСП. Польща входить до складу розвинених країн світу та є однією з найближчих держав-сусідів України, яка має успішний досвід розвитку малого бізнесу. Міністерство фінансів України та Міжнародний валютний фонд розглядають можливості імплементації зарубіжних форм оподаткування, і, як найбільш близька для України, була взята за зразок польська модель. Дана стаття включає дослідження та огляд праць вітчизняних та іноземних авторів щодо сутності малого та середнього бізнесу в Республіці Польща, основні економічні показники, тлумачення різниць в поняттях між українським та польським законодавствами. У роботі досліджено роль МСП у формуванні ВВП Польщі, розглянуто форми ведення МСП у Республіці Польща, досліджено різні доступні форми оподаткування МСП Польщі, наведено приклади розрахунків податків, сформована узагальнена таблиця ставок для різних форм оподаткування. Дані результати можна використовувати для подальшого дослідження, формування адаптивних варіантів оподаткування для українського законодавства, адже наразі в Україні слабо розвинене мале підприємництво, порівняно з іншими країнами. Спрощена система, яка була покликана задля розвитку малого та середнього бізнесу, сьогодні слугує радше способом ухиляння від сплати податків для великого бізнесу, зокрема має ряд недоліків та потребує удосконалення. У висновках запропоновано податки та пільги з польської моделі, які можуть бути впроваджені в українську, як найбільш доцільні та корисні з точки зору збільшення чисельності та розвитку малого та середнього бізнесу, що наразі необхідно для відновлення економіки зокрема, та процвітання країни в подальшому загалом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Kyzym, M. O., T. M. Chechetova-Terashvily, and V. Y. Khaustova. "Small and Medium-Sized Entrepreneurship in Ukraine: Features and Problems of Development." Business Inform 10, no. 501 (2019): 301–17. http://dx.doi.org/10.32983/2222-4459-2019-10-301-317.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Yurchik, G. "SMALL ENTERPRISE IN UKRAINE: ASSESSMENT OF SOCIO-ECONOMIC PREREQUISITES AND OBSTACLES FOR DEVELOPMENT." THEORETICAL AND APPLIED ISSUES OF ECONOMICS, no. 42 (2021): 188–203. http://dx.doi.org/10.17721/tppe.2021.42.15.

Full text
Abstract:
The article substantiates an important factor in the socio-economic development of the state is the development of the business sector in general and small businesses in particular. This highlights the need to study the socio-economic preconditions and the state of formation and realization of the potential of small business in Ukraine. The article analyzes the quantitative indicators of small businesses (including those compared to the EU). According to the results of generalizing various surveys and monitoring, the main barriers to doing business in Ukraine are the low purchasing power of citizens, restrictive measures in connection with the pandemic, fiscal pressure, as well as pressure from government agencies, and corruption. It is established that according to the SME policy index, Ukraine, despite some improvement in the environment for the business sector, still has less favorable conditions for business activity compared to the Eastern Partnership countries. Based on the analysis of Ukraine’s rating positions according to a number of indices, it has been established that our state demonstrates the most unfavorable conditions for the development of small businesses according to the index of perception of corruption and economic freedom. Among the trends that indicate the improvement of conditions for the formation and realization of the potential of small business in Ukraine is the increase of Ukraine’s rating position on the indices of ease of doing business and ease of paying taxes. It is proved that the conditions of small business lending in Ukraine, although showing some improvement, still remain unfavorable and hinder the development of small businesses. An important tool for the formation and realization of the potential of small business is its grant support, the most important partner in providing which for Ukraine in the EU. It is proved that Ukraine has a well-developed infrastructure to support small businesses, but the formality of its operation is quite common. According to the criterion of compliance with the principle of predictability in regulatory activities, most government agencies show a fairly low level of predictability, which is a deterrent to business development, as it increases the uncertainty of the business environment. It is proved that despite the presence of a number of problems and deterrents for small business development, Ukraine has a significant number of strengths and opportunities for the formation, development, and realization of small business potential.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Babicheva, O. S. "Вплив соціально-економічного стану на світогляд селянства України (ХІХ – початок ХХ ст.)". Grani 18, № 1 (2014): 153–57. http://dx.doi.org/10.15421/1715028.

Full text
Abstract:
У представленій статті висвітлено світогляд селянства України у ХІХ – початку ХХ ст. на який значною мірою вплинули економічні фактори. Проте реформи 1848 та 1861 рр., а також революція 1905 – 1907 рр. черговий раз довели неспроможність та небажання австрійського уряду та російського царизму йти на жодні поступки народу. Столипінська реформа мала успіх в Україні. Але її так і не було доведено до кінця. До того ж, поміщики ще володіли великою часткою земель. Так, на початок Першої світової війни 1914 р. аграрне питання залишалося остаточно невирішеним. Як і раніше, селяни вважали землеробську працю джерелом добробуту і достатку. Альтернативні види праці, такі як підприємництво, комерційна та посередницька діяльність, торгівля, інтелектуальна праця, громадсько­політична діяльність, які на початку ХХ ст. вже заявили про свою фінансову ефективність, ще не розглядалися селянами як рівноцінні землеробської праці. Зрозуміло, селяни чекали в своєму житті позитивних зрушень, але їх «внутрішній голос» говорив, що довгоочікувані зміни мають прийти ззовні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Мале підприємництво в Україні"

1

Черняєва, О. В., та А. О. Ноздріна. "Кредитні спілки як стимул для розширення фінансування малого бізнесу". Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27066.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Стрілець, В. Ю. "Забезпечення розвитку малого підприємництва в умовах трансформації національної економіки України". Thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82804.

Full text
Abstract:
У дисертації поглиблено концептуальні засади забезпечення розвитку малого підприємництва в умовах трансформаційної економіки, визначено узгодженість дій держави та бізнесу в цьому напрямі на прикладі України та країн Європейського Союзу. Здійснено кластеризацію регіонів України за рівнем державної підтримки розвитку малого бізнесу та сформульовано регіональні пріоритети державних програм підтримки. Досліджено відповідність діяльності держави міжнародним стандартам підтримки малого бізнесу. Проаналізовано комплаєнс між рівнями податкового тиску та регуляторного втручання держави в діяльність малого бізнесу та їх внеском у розвиток національної економіки. Здійснено прогнозування сценаріїв перетворення існуючих можливостей розвитку малого бізнесу в сильні сторони з урахуванням ризиків трансформації національної економіки, доведено ефективність запропонованих форсайт-таргетів щодо підвищення якості державних реформ підтримки малого бізнесу.<br>The conceptual principles of ensuring the development of micro-entrepreneurship in the conditions of the transformation of the national economy based on the use of bibliometric analysis tools to confirm the validity of the focus on information, logistics, institutional, institutionary, financial and credit support of the micro-entrepreneurship, as well as definitions for each the main risks and ways to level them, new opportunities and ways to implement them, due to the specifics of the transformation period of the economy of Ukraine. The coordination of actions of the state and business in ensuring the development of micro-entrepreneurship is studied on the basis of calculation of integrated in-dices, which assess the contribution of the business sector to the development of micro-entrepreneurship and the role of the state in creating appropriate institutional conditions in the country. The EU countries and Ukraine were clustered according to the relevant indicators, the results of cluster analysis were interfered and a matrix of public-private partnership success in micro-entrepreneurship development was formed, which segments countries according to the level of synergy of state efforts (creating favorable conditions for micro-entrepreneurship development) and business (efficiency of transformation of created opportunities into strengths of the activity). Scientific principles of research of information support of micro-entrepreneurship in Ukraine by assessing the gap between de jure (effectiveness of state-created information services to support micro-entrepreneurship according to international rankings and relevant ministries and agencies) and de facto (level of satisfaction of micro-entrepreneurship from using state information services according to the results of the questionnaire) of the effectiveness of information support of micro-entrepreneurship has been improved. Regional priorities for the formation of state programs to support micro-entrepreneurship, based on the results of clustering of regions of Ukraine by the method of kaverages according to the level of branching of the created by the state infrastructure of supporting the development of micro-entrepreneurship, activity of public authorities and local governments to improve business culture and effectiveness of financial support by the state. An integrated assessment of the state's compliance with international standards of micro-entrepreneurship support based on the matrix of positioning of Ukraine in terms of efficiency and dynamics of legislative initiatives to comply with the principles of the Small Business Act, as well as comparison of domestic and European practice of using grants and guaranteed loans from international institutions. The hypotheses that small entrepreneurs in Ukraine in the early stages of the life cycle of their business have a significantly greater advantage in attracting resources from the budget or state extra-budgetary funds compared to business angels, bank loans, venture capital and crowdfunding are proved. The compliance between the levels of tax pressure and regulatory intervention of the state in the activities of small business (by absolute and relative parameters of the tax burden on micro-entrepreneurship, the quality of tax administration (by time and motivational effect)) and the corresponding contribution of micro-entrepreneurship to the national economy (by taxes paid, manufactured products, value added, number of employees, etc.) has been conducted. It has been substantiated that the main source of imbalance of interests of micro-entrepreneurship and the state in Ukraine is excessive tax pressure on micro-entrepreneurship and burdensome regulatory intervention of the state in the activities of micro-entrepreneurship. Scenarios for the transformation of existing opportunities for the development of micro-entrepreneurship into strengths have been forecast, taking into account the risks of transformation of the national economy. The pessimistic, realistic and two types of optimistic scenario have been created: the first – growth of competitive positions of micro-entrepreneurship of Ukraine in the domestic market, the second – in the European market. This allowed to outline the projection of the country's transition from a group of outsider countries to leading countries among European countries in terms of coordination of actions of the state and business in ensuring the development of micro-entrepreneurship.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сотник, Ірина Миколаївна, Ирина Николаевна Сотник, Iryna Mykolaivna Sotnyk та В. В. Гаврилова. "Соціальне підприємництво в Україні та світі". Thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/67628.

Full text
Abstract:
Для кожної країни, незалежно від рівня соціального чи економічного розвитку, одним з найбільш важливих факторів успіху є стабільність суспільства. Відповідно, для її забезпечення доцільно використовувати такий інноваційний механізм, як соціальне підприємництво (СП). Враховуючи складну економічну ситуацію, в якій зараз перебуває Україна, та її суспільні наслідки, СП набуває все більшої актуальності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Заярнюк, О. В., та Oleksii Zaiarniuk. "Мале підприємництво в системі чинників трудової реабілітації інвалідів: регіональні аспекти розвитку". Thesis, КНЕУ, 2005. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5437.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ражик, М. В. "Підприємництво та стан його розвитку в Україні". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14163.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чорток, Юлія Володимирівна, Юлия Владимировна Чорток, Yuliia Volodymyrivna Chortok, Роман Миколайович Нечипоренко, Роман Николаевич Нечипоренко та Roman Mykolaiovych Nechyporenko. "Зелені «розумні» міста та підприємництво в Україні". Thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/85492.

Full text
Abstract:
«Розумне» місто («Smart-City») – це місто, в якому традиційні системи працюють більш ефективно за рахунок використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). ІКТ дозволяють використовувати менше енергетичних ресурсів, задовольняючи незмінний обсяг потреб, та зменшувати масштаби парникової емісії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Побережний, Роман Олегович. "Підприємництво в Україні: державне регулювання та підтримка". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40028.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Гавриленко, Н. Г. "Розвиток кластерного підприємництва в Україні". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/8061.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ступіна, Л. Е. "Соціальне підприємництво та перспективи його розвитку в Україні". Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49440.

Full text
Abstract:
Хоча розвиток соціального підприємництва в Україні – це тривалий процес, масштаб і темпи якого неможливо прогнозувати, однак цей процес можна пришвидшити, якщо проводити активну соціально-економічну політику, розглядати формування соціального підприємництва як важливий самостійний напрям політики соціально-економічних реформ, залучати більшої уваги широких аудиторій. Зростання активності громадян через створення соціальних підприємств, їх співпраця з владою дозволить розпочати в Україні вирішення такої надзвичайно актуальної проблеми, як побудова соціальної держави і громадянського суспільства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Омельяненко, Віталій Анатолійович, Виталий Анатольевич Омельяненко, Vitalii Anatoliiovych Omelianenko та А. Л. Овсянко. "Особливості розвитку підприємництва в Україні". Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/37942.

Full text
Abstract:
Підприємницька діяльність є основою економічного і соціального розвитку, вирішення соціальних проблем, подолання бідності та забезпечення високого рівня життя громадян. Тому в кожній країні питання створення належних умов для відповідального перед державою, соціально-орієнтованого, спрямованого на вирішення як поточних, так і довгострокових задач бізнесу завжди належали до першочергових. Така діяльність передбачає вирішення цілого комплексу складних, нерідко суперечливих проблем з урахуванням загальнодержавних та регіональних інтересів, а також мотивів діяльності різних соціальних груп населення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Мале підприємництво в Україні"

1

Мале підприємництво і менеджмент в Україні(публічно- і приватно-правові засади). 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мале підприємництво і менеджмент в Україні(публічно- і приватно-правові засади). 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Селіванов, А. М. Підприємництво в Україні як об"єкт моделювання та прогнозування. 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Мале підприємництво в Україні"

1

Троц, Ірина Вікторівна, та Віктор Васильович Дзюбко. "ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА СТАРТАПИ ДЛЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ: СВІТОВИЙ ДОСВІД ТА ЗАСТОСУВАННЯ В УКРАЇНІ". У Економіка невизначеності: зміст, оцінювання, регулювання. KROK University, 2021. http://dx.doi.org/10.31732/eu-cer-12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Мале підприємництво в Україні"

1

Оприсок, М. Д. "МАЛЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19: ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ". У Economic trends: new opportunities and threats. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-158-9-11.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

"Підприємництво, торгівля, маркетинг: стратегії, технології та інновації". У Підприємництво, торгівля, маркетинг: стратегії, технології та інновації. Державний торговельно-економічний університет, 2024. https://doi.org/10.31617/k.knute.2024-05-15.

Full text
Abstract:
Тези VII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції містять результати наукових досліджень, присвячених розкриттю актуальних питань торговельного підприємництва та логістики, маркетингової інноваційної діяльності підприємств торгівлі, наукового та практичного товарознавства, митного регулювання в Україні, управління безпечністю та якістю товарів і послуг, захисту прав споживачів. Матеріали подано в авторській редакції. Відповідальність за зміст матеріалів несуть автори.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!