Journal articles on the topic 'Маркетингова комунікаційна політика'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 22 journal articles for your research on the topic 'Маркетингова комунікаційна політика.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Буга, Н. Ю., Т. В. Янчук, and І. В. Філіпішин. "МАРКЕТИНГОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ХОСТИНГОВОЇ КОМПАНІЇ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 4 (January 26, 2021): 65–72. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2020.4.8.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто маркетингове забезпечення діяльності хостингової компанії. Формування маркетингового забезпечення – це складний процес, що починається з марке- тингового дослідження ринку, підприємства та завершується розробленням планів щодо розвитку підприємства на основі виробництва конкурентоспроможних товарів та послуг. Під час формування маркетингового забезпечення необхідно оптимізувати використання маркетингових ресурсів. Проведене маркетингове дослідження діяльності хостингової компанії дало змогу визначити пріоритетні напрями, що забезпечать збільшення обсягів продажів з огляду на її конкурентну позицію. Головним інструментом впливу на спожива- чів вважається маркетингова комунікаційна політика, для якої центральним рингом бо- ротьби стало інтернет-середовище. Надано рекомендації щодо застосування цифрових інструментів на кожному етапі воронки продажів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Bondarenko, Viktoriia, Oleksandr Khadartsev, and Olesia Hryhorieva. "The Effectiveness of Product and Brand Promotion: the Role of Marketing Communications." ЕКОНОМІКА І РЕГІОН Науковий вісник, no. 1(80) (March 25, 2021): 75–81. http://dx.doi.org/10.26906/eir.2021.1(80).2240.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості й роль маркетингових комунікацій, зокрема в аспекті впливу та взаємодії між категоріями «бренд» та «клієнт-споживач продуктів бренду». Досліджено специфіку діяльності компаній у сфері комунікацій, визначено ключові чинники, що забезпечують спроможність віднайти ефективні засоби й інструменти маркетингових комунікацій. Розглянуто завдання та елементи формування маркетингової політики комунікацій. Дано характеристику основних засобів комплексу просування як програми маркетингової комунікації підприємства. Розглянуто складові рекламних ефектів як точок комунікативної взаємодії між споживачем і товаром. Виокремлено значущість бренду як комплексної інтеграції ціннісних пропозицій виробника і споживчих очікувань клієнта. На підставі аналізу сучасних особливостей ринку обґрунтовано, що аватар клієнта є основою формування маркетингових комунікацій як відображення цільового сегмента. Досліджено розподіл прихильності до певних брендів у розрізі відповідних аватарів клієнтів. Охарактеризовано вплив соціальних медіа на формування ефективності комунікаційних каналів, зокрема для сектора товарів повсякденного вжитку. За результатами проведених досліджень, зроблено відповідні висновки щодо подальшого вдосконалення маркетингових комунікацій на підприємстві з метою зростання іміджу компанії та її конкурентоспроможності, консолідації іміджу бренду або організації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Koval, S. I. "ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ МАРКЕТИНГОВИХ КОМУНІКАЦІЙ В УМОВАХ КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 4, no. 84 (July 24, 2019): 259. http://dx.doi.org/10.31713/ve4201825.

Full text
Abstract:
В умовах глобалізації економіки, розширення конкурентного середовища все більше зростає роль інформації, вона стає одним із найбільш значимих елементів, що використовуються для ефективного управління діяльністю суб’єктів господарювання. Зростаючі темпи інформатизації суспільства надають споживачам все більші обсяги інформації. ЇЇ передача від об’єкта до об’єкта відбувається за допомогою специфічної форми спілкування – комунікацій. У вирішенні цих завдань основне місце належить інтегрованим маркетинговим комунікаціям. Однак нестабільна економічна ситуація в країні, труднощі з фінансуванням відповідних заходів привели до скорочення маркетингових бюджетів. Тому зростає необхідність пошуку економічних і одночасно ефективних способів комунікації зі споживачами. Тільки ті компанії, які добре знають і розуміють своїх споживачів (клієнтів) і конкурентів, проводять ефективну комунікаційну політику, будуть мати успіх на цільовому ринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кропивко, В. В. "ТЕХНОЛОГІЇ ВПЛИВУ НА ГРОМАДСЬКУ ДУМКУ: ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМІСТИКА ТА ПРОПАГАНДА." Актуальні проблеми філософії та соціології, no. 33 (March 26, 2022): 97–101. http://dx.doi.org/10.32837/apfs.v0i33.1047.

Full text
Abstract:
У статті визначено політичну рекламістику та пропаганду як технології впливу на громадську думку. Акцентовано увагу на тому, що громадська думка впливає на визнання легітимності влади, визначає результати електоральних кампаній і напрямки реалізації публічної політики. Відзначено особливості формування громадської думки у перехідному суспільстві, роль комунікативних технологій під час електоральних змагань та у процесі вироблення та реалізації публічної політики. У вітчизняному політичному контексті вони зумовлені станом «гібридної», або «дифузної» війни, а також переходом від панівної ролі традиційних мас-медіа (телебачення, радіо, преса, кіноіндустрія та книговидання) до інтернет-комунікацій. Особливо активно розвиваються комунікативні технології у соціальних мережах. Наведено визначення політичної реклами як комунікативної технології впливу на громадську думку. Визначено, що пропаганда спирається на індоктринацію як специфічний механізм тотального впливу на громадську думку через освіту. Обґрунтовано медіатизацію політики як важливий чинник формування громадської думки за допомогою комунікативних технологій. Роль політичної рекламістики та пропаганди у процесі формування громадської думки прявляється у: 1) персоніфікації соціальних та економічних проблем; 2) акцентуванні уваги громадськості на лініях суспільного поділу (проблемах мови, культури, історичної спадщини); 3) спрощенні соціальних, політичних, економічних і культурних проблем, які використовуються для реклами одних політиків та антиреклами інших. Акцентовано увагу на тому, що політична реклама та пропаганда належать до комунікативних технологій формування громадської думки, але реклама – маркетингова технологія, а пропаганда – не маркетингова. Визначено фактори впливу на громадську думку: 1) рівень довіри до джерела повідомлення; 2) відповідність повідомлення порядку денному суспільства; 3) правильно визначену цільову аудиторію. Досліджено спільні риси політичної рекламістики та пропаганди, з’ясовано їх відмінності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кузик, О. В. "Вплив економічної кризи на маркетингову комунікаційну політику вітчизняних підприємств." Науковий вісник НЛТУ України, Вип. 24.8 (2014): 246–52.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кузик, О. В. "Модерні інструменти маркетингової комунікаційної політики агропромислових підприємств України." Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки, no. 4, т. 1 (2016): 130–34.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Budnikevych, I. M., I. H. Cherdantseva, and I. A. Krupenna. "INNOVATIVE TOOLS OF MARKETING RESEARCH IN MARKETING COMMODITY AND COMMUNICATION POLICY OF TRADE ESTABLISHMENTS." Economics and Law, no. 2 (August 25, 2020): 66–76. http://dx.doi.org/10.15407/econlaw.2020.02.066.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Kondratova, Margarita Vadimivna. "СТАЛИЙ РОЗВИТОК У ПОЛІТИЧНОМУ ПОРЯДКУ ДЕННОМУ: ТЕНДЕНЦІЇ ПРОСУВАННЯ." Epistemological Studies in Philosophy Social and Political Sciences 4, no. 2 (December 25, 2021): 54–60. http://dx.doi.org/10.15421/342122.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена особливостям застосування маркетингових і менеджерських технологій у рамках узгодження природоохоронних заходів та економічного розвитку. Метою статті є з’ясування смислового контекст сталого розвитку як сукупності політичних меседжів, орієнтованих на широку аудиторію. Було підкреслено, що просування сталого розвитку як політичної доктрини та мотивації політичної поведінки становить значний інтерес з точки зору впровадження програмних цілей сучасних політичних партій, неурядових організації та груп інтересів. Проаналізовано механізми аналізу каналів публічного просування ідей сталого розвитку на глобальному рівні. У світлі подій, що відбуваються, інформаційна адженда публічної влади має бути спрямована на популяризацію ресурсозбереження не лише індивідуальними господарствами, але й потужними економічними гравцями. З’ясовано, що політичний контекст сталого розвитку визначає стимулювання політичних акторів до активної поведінки в контексті координації зусиль стосовно забезпечення балансу споживання та навколишнього природного середовища. Розкрито процеси сталого розвитку, які вимагають особливого комунікаційно-менеджерського підходу з урахуванням стану колективного та індивідуального світогляду цільових груп. Доведено, що оцінка перспектив корекції політичного контексту сталого розвитку, вимагає узгодження економічної діяльності з населенням відповідних територій. З’ясовано перспективи та ефективність пропагандистської трансляції ідеалів сталого розвитку в межах територіальної або ідеологічної системи. Припущено, що перелік соціально-політичних аспектів сталого розвитку формує очікування громадян від політики сталого розвитку та його впровадження у трансформаційних державах. Встановлено, що аналіз інтересів та потреб базових соціально-демографічних груп вимагає експертної та планувальної роботи щодо адресного представлення політичних цінностей сталого розвитку в комунікаційні сфері. Зроблено висновок, що сталий розвиток має політико-мобілізаційну спроможність, яка ґрунтується на прагматичних інтересах громадянина, на потребах місцевих громад у відстоюванні політичних інтересів, на тенденціях формування культури споживання тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Граніш, С. "Рекламна діяльність підприємств на споживчому ринку у контексті маркетингової політики комунікацій." Маркетинг в Україні, no. 6 (64) (2010): 36–41.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Pomaz, Oleksandr, Tetiana Voronko-Nevidnycha, Vladuslav Dereza, and Artem Mykhailyk. "The Peculiarities of Modern Methods of Marketing Communication Policy Application by Enterprises." Modern Economics 23, no. 1 (October 27, 2020): 169–73. http://dx.doi.org/10.31521/modecon.v23(2020)-27.

Full text
Abstract:
Introduction. The article deals with current issues related to the application of modern methods of marketing communication policy at enterprises, and with the research of different scientists’ approaches in defining this concept. Results. It has been proved that modern enterprises, regardless of their field of activity, require the establishment of long-term mutually beneficial relationships with suppliers, intermediaries, partners and, most importantly, with customers, therefore there is an urgent need for effective communication policy. The problems of forming marketing communications of domestic enterprises have been highlighted. It has been determined that the effective application of the communication policy of business entities becomes more important due to the increasing level of competition, the spread of globalization processes in the modern world, the impact of the pandemic, etc. As a result, communications are becoming almost the main driver of business growth. The main tasks of the marketing communications system and their functions have been described. The relevance of both traditional and new methods of using marketing communication tools has been proved. In particular, among modern methods of marketing communication policy, which have found application in the business practices of the leading companies, are specified: Internet marketing, event marketing; holistic (comprehensive, integrated) marketing; story-telling (technology to create a story and transmit the necessary information by using it); tryvertising (the consumer can first try a product and then buy it) sensitive marketing; identification marketing (based on the features of the brand), input or involving marketing (sending out content useful to the target audience through a blog or e-mail); impact marketing, etc. The need to develop marketing communications management was noted. Conclusions. It has been substantiated that enterprises need to constantly respond to the existing customer expectations that are a dominant factor in the success of the products (works, services) sale by effectively applying the marketing communications system. Keywords: communication; marketing communication; agrarian enterprise; promotion; communication policy.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Budnikevich, I. M., I. I. Blahun, I. A. Krupenna, and V. B. Bokuchava. "Directions of Application of Marketing Innovations in the Communication Policy of Hotel Enterprises." Business Inform 8, no. 511 (2020): 266–77. http://dx.doi.org/10.32983/2222-4459-2020-8-266-277.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Поплавський, Михайло. "Соціальні мережі як інструмент просування вищого навчального закладу (на матеріалах КНУКіМ)." Український інформаційний простір, no. 1(7) (May 20, 2021): 14–30. http://dx.doi.org/10.31866/2616-7948.1(7).2021.233777.

Full text
Abstract:
У статті аналізуються особливості та ефективність застосування SMM-технологій Київським національним університетом культури і мистецтв, як провідним закладом вищої освіти у сфері культури, у напрямі просування своїх освітніх послуг та брендингу закладу. Наголошено на значенні соціальних мереж у просуванні освітніх послуг і бренда університету, особливо у світлі статистичних даних світових аналітичних агентств про кількість інтернет-користувачів, констатовано недостатність володіння модераторами сторінок ЗВО в соцмережах механізмами залучення уваги аудиторії через соціальні платформи. Акцентовано увагу на тому, що ситуація на ринку освітніх послуг вимагає від українських ЗВО не лише створювати конкурентоспроможні освітні послуги, а й постійно вдосконалювати свої маркетингові комунікації для залучення аудиторії, бути компетентними в тому комунікаційному середовищі, у якому функціонує їхній навчальний заклад, з метою просування своїх пропозицій. На прикладі сторінок КНУКіМ у соціальних мережах Facebook та Instagram наведено дані про ефективність застосування SMM-технологій факультетами університету, зокрема представлено рейтинг сторінок останніх в Instagram за коефіцієнтами охоплення та залучення аудиторії тощо. Звернено увагу на значення персонального бренда «Михайло Поплавський» під час просування КНУКіМ у соцмережах, з огляду на положення, що цільова аудиторія завжди більше довіряє тим закладам, за якими стоїть конкретна особистість. Наголошено на тенденціях подальшого розвитку соціальних мереж, які закладам вищої освіти треба врахувати під час розробки стратегії маркетингу в соціальних мережах. Зроблено висновок, що активна присутність ЗВО в соціальних мережах може стати вирішальним інструментом досягнення перемоги в конкурентній боротьбі вишу на ринку освітніх послуг. Водночас важливою умовою ефективного просування ЗВО є правильний вибір найбільш популярної соціальної мережі, або соціальних мереж, відповідно до цільової аудиторії, на яку ЗВО скеровують свій вплив. Сучасним закладам вищої освіти необхідно активніше взаємодіяти з аудиторією в соціальних мережах, вивчаючи її смаки та уподобання, тим самим визначаючи найбільш дієві підходи до побудови комунікаційної політики закладу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Семененко, Катерина, and Лариса Капінус. "ПІДХОДИ ДО ВИЗНАЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНСТРУМЕНТІВ ОНЛАЙН-ПРОСУВАННЯ З УРАХУВАННЯМ КОМУНІКАЦІЙНИХ ТОЧОК ДОТИКУ." Economy and Society, no. 22 (December 15, 2020). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2020-22-54.

Full text
Abstract:
Визначено, що динамічний розвиток інструментів онлайн-просування спричиняє виникнення ситуації, за якої практична комунікаційна діяльність підприємства в мережі Інтернет значно випереджає теоретичне її забезпечення, що негативно впливає на процес планування та оцінювання результативності просування продукції підприємства. Запропоновано науково-практичний підхід до оцінювання рівня результативності використання інструментів онлайн-просування товарів підприємств пивної галузі. Обґрунтовано, що практична імплементація його використання є орієнтиром у прийнятті рішень щодо ведення маркетингової політики онлайн-просування та досягнення цілей підприємства. Запропоновано матрицю відповідності очікуваних сценаріїв конверсії специфіці комунікаційних точок дотику в контексті використання онлайн-інструментів просування, яка чітко ідентифікує основні та допоміжні точки дотику, що дозволяє вибудувати ефективні маркетингові комунікації і зумовлює індивідуальний підхід у виборі точки дотику та доступних інструментів в її рамках. Доведено, що кожний сегмент, окрім загальних інтегральних показників ефективності, в рамках реалізації комплексу інструментів онлайн-просування має свої специфічні показники, які прямо залежать від сформованої стратегії і тактики просування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Ус, Марина. "ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТАЙМ-МАРКЕТИНГУ НА ІНСТРУМЕНТАРІЙ МАРКЕТИНГОВИХ КОМУНІКАЦІЙ НА МІЖНАРОДНОМУ РИНКУ." Економіка та суспільство, no. 26 (April 27, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-26-46.

Full text
Abstract:
У статті розглянуті традиційні та синтетичні інструменти маркетингових комунікацій, які в сучасних умовах, а особливо при функціонування суб’єктів господарювання на міжнародному ринку потребують осучаснення, більш креативного підходу реалізації та врахування фактору часу. Визначено сутність тайм-маркетингу та його відмінності від тайм-менеджменту. Ідентифіковано можливості використання тайм-маркетингу в маркетинговій діяльності, зокрема при виборі засобів маркетингових комунікацій чи плануванні їх комплексу. Зазначено, що раціональна та емоційна складова, які притаманні тайм-маркетингу є визначальними при формуванні комунікаційного повідомлення. В процесі дослідження запропоновано застосовувати переваги тайм-маркетингу при просування товарів та послуг на міжнародному ринку, що може сприяти підвищенню ефективності функціонування діяльності суб'єктів в цілому та їх політики просування зокрема.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Мацапура, Тарас. "Основні завдання процесу управління маркетингом у закладах освіти." Adaptive Management Theory and Practice Pedagogics 9, no. 17 (October 30, 2020). http://dx.doi.org/10.33296/2707-0255-9(17)-14.

Full text
Abstract:
Анотація. На сучасному етапі розвитку освітнього простору загострюється проблема діяльності закладів освіти як суб’єктів ринкових відносин та виробників освітніх послуг. Важливою є розробка й застосування в системі управління закладів освіти таких механізмів, реалізація яких забезпечить урахування державної політики в галузі освіти та сучасних економічних факторів впливу на її розвиток в існуючих ринкових умовах.. У cтaттi прeдcтaвлeнo тa прoaнaлiзoвaнo ocoбливocтi ocнoвниx зaвдaнь прoцecу упрaвлiння мaркeтингoм у зaклaдax ocвiти. Виcвiтлeнo cпeцифiчнi риcи cфeри ocвiти, щo oбумoвлюють ocoбливocтi зaвдaнь прoцecу упрaвлiння мaркeтингoм у зaклaдax ocвiти. Тaкoж aнaлiзуютьcя вaжливi нa cьoгoднiшнiй дeнь зaвдaння, нeoбxiднi для рeaлiзaцiї прoцecу упрaвлiння мaркeтингoм у зaклaдax ocвiти. Визнaчeнo eфeктивнi шляxи викoнaння зaвдaнь прoцecу упрaвлiння мaркeтингoм у зaклaдax ocвiти. Зазначається певна вивченість питання, подаються прізвища науковців, які розкривали сутність освітнього маркетингу, надання освітніх послуг і проведення маркетингових досліджень. Наголошується на недостатній розробленості досліджуваної проблеми і необхідності формулювання та вдосконалення основних завдань процесу управління маркетингом у закладах освіти. В основній частині статті йдеться про завдання процесу управління маркетингом у закладах освіти, надання освітніх послуг та структурні елементи управління маркетингом. Розкривається сутність процесу управління маркетингом у закладах освіти. Caмe упрaвлiння мaркeтингoм є дiяльнicтю, якa мaє нa мeтi якoмoгa вигiднiшe прeдcтaвити зaклaд ocвiти нa ринку ocвiтнix пocлуг. Особлива увага в статті приділяється шляхам ведення маркетингової полiтики у закладі освіти. Зазначається, що виконання основних завдань процесу управління маркетингом у закладах освіти забезпечить вигідне і конкурентоспроможне становище на ринку освітніх послуг. Ключoвi cлoвa: упрaвлiння мaркeтингoм, зaклaд ocвiти, aвтoмaтизaцiя мaркeтингу, прибуток, ринок освітніх послуг, структурні елементи управління маркетингом, комунікаційні технології, інформація, глобалізація.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Касян, С. Я. "ПРОСУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ, ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ІННОВАЦІЙ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ У СИСТЕМІ ХОЛІСТИЧНОГО ЦИФРОВОГО МАРКЕТИНГУ." Економічний вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», no. 19 (September 17, 2021). http://dx.doi.org/10.20535/2307-5651.19.2021.237535.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена удосконаленню теоретико-методологічних засад просування екологічних, енергозберігаючих інновацій високотехнологічних підприємств у системі холістичного цифрового маркетингу в межах концепції сталого розвитку. Удосконалено модель просування екологічних енергозберігаючих інновацій високотехнологічних підприємств у системі холістичного цифрового маркетингу, яка, на відміну від існуючих, базується на комплексному урахуванні маркетингової взаємодії логістичних центрів, запровадженні системи Telegram-ботів, концепції логістичного рециклінгу та загальнонаціонального нарративу при просуванні екологічних брендів, що дає змогу збільшити потік виторгу від реалізації, розширити клієнтську базу. Значущим є дотримання засад сталого розвитку в площині Глобального ланцюга створення вартості (Global Value Chain, GVC) з урахуванням сталих моделей споживання і виробництва (Sustainable Consumption and Production Patterns). Проведено деталізацію цільового сегменту високотехнологічного підприємства на ринку сонячних панелей України. Визначено, що для молодих родин, середнього класу значущим є відстежування за екотрендом, сталим розвитком, високими технологіями, інтенсивне користування провідними інформаційно-комунікаційними технологіями, смартфонами, ознайомлення з дизайном сонячних панелей, аналізування використання геліоколекторів. Проаналізовано основні фінансово-економічні показники та їх зміну Групи Азот (Польща). Визначено, що позитивній динаміці цих показників корпорація, багато в чому, завдячує ефективній маркетинговій комунікаційній і дистрибуційній політиці, спрямованій на ресурсозбереження, дотриманню засад концепції маркетингу сталого розвитку. Інформаційна підтримка маркетингової диференціації сприяє формуванню значної маркетингової енергоощадної цінності для споживачів, що створює зовнішню складову конкурентних переваг. Дійсно, генерування й системне запровадження маркетингових і технологічних інновацій у сфері цифрового маркетингу сприяє удосконаленню технологій і механізмів просування екологічної, енергозберігаючої продукції, що розширює ціннісне сприйняття пропозиції споживачами на В2В, В2С ринках, які роблять повторні купівлі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Лихолат, Світлана, and Яна Підпалюк. "СУЧАСНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ КОМУНІКАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ." Наукові перспективи (Naukovì perspektivi), no. 11 (17) (November 30, 2021). http://dx.doi.org/10.52058/2708-7530-2021-11(17)-296-304.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Овсієнко, Наталія. "ОПТИМІЗАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАРІЮ МАРКЕТИНГОВОЇ ПОЛІТИКИ КОМУНІКАЦІЙ ДІЯЛЬНОСТІ БРЕНДУ." Економіка та суспільство, no. 24 (February 23, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-24-47.

Full text
Abstract:
Суспільство постійно еволюціонує завдяки комунікації. І розвиток наукових технологій, безперечно, сприяє цьому процесу. Сьогоднішній світ – це світ інновацій та відкритої конкуренції. Тому кожна фірма, за словами Портера, «повинна спробувати поставити себе в таке становище, за якого вона, ймовірно, буде сприймати і найкращим чином реагувати на імперативи конкурентної переваги». Для досягнення такої конкурентної переваги підприємства повинні зосередити свої зусилля на вдосконаленні комунікації та інноваціях. Це повинно привести до формування готовності функціонування в умовах підвищеної конкуренції, реалістичного розуміння навколишнього середовища і того, як його поліпшити. Інформація та комунікації відіграють дуже важливу роль в здатності і можливості підприємства впроваджувати інновації і успішно надавати конкурентні відповіді за допомогою пропозицій по створенню доданої вартості для своїх клієнтів. Оскільки комунікація настільки суттєво відображається на здатності фірми впливати на себе, своїх клієнтів, постачальників та суміжні галузі, настав час маркетинговим комунікаціям оновити власну теорію та підвищити рівень розуміння їх розширених здібностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Шумкова, Олена, and Валентина Нечипоренко. "ПІДВИЩЕННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ЯК ЗАХІД ПОКРАЩЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА." Економіка та суспільство, no. 32 (October 26, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-32-59.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена питанням підвищення комунікаційної ефективності як одного із заходів для удосконалення міжнародної маркетингової діяльності підприємства. Використання підприємством інструментів ефективної комунікаційної політики має сприяти підвищенню ефективності його міжнародній діяльності та підвищити конкурентоспроможність підприємства на міжнародному ринку. Метою статті є дослідження напрямків підвищення комунікативної ефективності міжнародної маркетингової діяльності підприємства за рахунок встановлення основних можливостей удосконалення елементів його веб-сайту. Дослідження було проведено на прикладі офіційного сайту АТ «Технологія» з застосуванням елементів SWOT-аналізу. Було визначено сильні та слабкі сторони, можливості та загрози функціонування сайту компанії та визначено основні напрямки для підвищення його функціонування та ефективності комунікаційної діяльності підприємства у цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Tsurska, Bohdana, and Svitlana Bukhta. "NEWEST TOOLS OF MARKETING COMMUNICATIONS." International scientific journal "Internauka". Series: "Economic Sciences", 2017. http://dx.doi.org/10.25313/2520-2294-2020-10-6371.

Full text
Abstract:
The urgency of the work is due to the growth of fierce competition in the competitive environment among enterprises in various fields of business. The use of exclusively traditional elements of marketing communications in the Ukrainian market does not give the desired result to enterprises due to the changing demands of consumers in the XXI century. To ensure a high level of competitiveness in the market, companies must provide their marketing appeals to any place where potential contact of potential consumers with the brand of this company. Leading companies and organizations to cover target markets and provide competitive advantages in their own marketing activities are engaged in the introduction of modern technologies and achievements. Increased attention is paid to the restructuring of the advertising budget, engaged in the development of the latest marketing activities as a result come to the need to use innovative approaches to the implementation of marketing communication tools. The need to provide multilateral communication between different subjects of marketing communications has led to the use of marketing communication tools in a comprehensive combination. The article considers the basic and synthetic means of marketing communications. The description of the newest tools of marketing communications of soft and hard influence on the consumer is described. The relationship between traditional and non-traditional newest marketing tools is determined and the possibility of integrated application of elements of marketing communications in the modern market environment is described, which is defined as the purpose of the article. In the future, the results of this study can be used in the theory of integrated newest marketing communications in order to develop measures to improve the effectiveness of communication advertising campaigns, in the development of media plans and marketing budgeting. The proposed approach to differentiating non-traditional types of marketing communications can be used as a theoretical basis for choosing a communication strategy.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Чупир, О. М., and О. Є. Сичова. "АНАЛІЗ ІНСТРУМЕНТІВ МАРКЕТИНГОВОЇ КОМУНІКАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ПІДПРИЄМСТВА В СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ ОРГАНІЗАЦІЇ." Вісник економіки транспорту і промисловості, no. 57 (March 10, 2017). http://dx.doi.org/10.18664/338.47:338.45.v0i57.101600.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Hudz, Olha, and Oksana Musiiovska. "ANALYSIS OF ENTERPRISE MARKETING ACTIVITIES IN THE CONTEXT OF COMMODITY, PRICE, SALES AND COMMUNICATION POLICY (FOR EXAMPLE OF LVIVSKYI KHOLODOKOMBINAT PJSC)." Young Scientist 2, no. 78 (February 2020). http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2020-2-78-68.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography