Academic literature on the topic 'Медичне забезпечення'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Медичне забезпечення.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Медичне забезпечення"

1

Halushka, A. M., V. L. Savytskyi, V. O. Zhakhovsky та V. G. Livinskyi. "Роль і вклад Української військово-медичної академії у медичне забезпечення Збройних Сил України під час АТО/ООС". Ukrainian Journal of Military Medicine 1, № 3 (2020): 19–28. http://dx.doi.org/10.46847/ujmm.2020.3(1)-019.

Full text
Abstract:
Мета роботи – дослідження ролі та вкладу Української військово-медичної академії (УВМА) у медичне забезпечення Збройних Сил (ЗС) України під час антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил (АТО/ООС).
 Матеріали та методи. Використано нормативно-правові акти з питань національної безпеки держави та охорони здоров’я в Україні, керівні документи Міністерства оборони України, публікації у відкритих наукових джерелах, щорічні звіти УВМА. Об’єкт дослідження – система підготовки медичного персоналу для Медичних сил Збройних Сил України (Медичні сили). Предмет дослідження – робота УВМА
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бакай, Андрій. "АРХЕТИПНІ ДЖЕРЕЛА РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ МЕДИЧНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ". Public management 18, № 3 (2019): 44–58. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-18-3-44-58.

Full text
Abstract:
Розглянуто архетипні джерела і нормативно-правові основи розвитку та функціонування державної системи медичного забезпечення і захисту населення України у надзвичайних ситуаціях, визначено сучасні проблеми та запропоновано нові підходи до організації публічного адміні- стрування медичним забезпеченням населення України у надзвичайних си- туаціях та реалізації потреби населення в медичному захисті при виникнен- ні надзвичайних ситуацій у мирний і військовий час.
 Схарактеризовано основні форми організації системи охорони здоров’я у надзвичайних ситуаціях, проведено оцінку ключових проблем
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Pechyborsch, V. P., V. M. Yakimets, I. V. Ogorodniychuk, V. V. Yakimets та O. V. Pechyborsch. "Територіальна оборона та її медичне забезпечення – веління сьогодення". Ukrainian Journal of Military Medicine 3, № 1 (2022): 5–18. http://dx.doi.org/10.46847/ujmm.2022.1(3)-005.

Full text
Abstract:
Мета роботи полягає в дослідженні позитивного досвіду АТО/ООС та шляхів оптимізації діяльності медичних сил ЗС України з метою створення оптимізованої моделі організації медичного забезпечення Сил територіальної оборони в умовах національного спротиву - територіальної оборони, руху опору та підготовки громадян України до національного спротиву. 
 Матеріали та методи. Вивчали стан організації медичного забезпечення Сил територіальної оборони, проблемні питання та шляхи їх вирішення на предмет позитивного досвіду організації медичного забезпечення Сил оборони в АТО/ООС та екстреної медичної
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Валецька, О. В. "ОСОБЛИВОСТІ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я В СУЧАСНИЙ ПЕРІОД". Актуальні проблеми права: теорія і практика, № 2 (42) (27 січня 2022): 46–53. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2021-42-2-46-53.

Full text
Abstract:
Ст. 49 Конституції визначає право кожного на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичнестрахування. Тобто гарантування такого права є одним із завдань держави, що забезпечується дер-жавним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм. а також створенням умов для ефективного та доступного для всіх громадянмедичного обслуговування. Пояснювальна записка щодо запровадження медичної реформи визначає, щозагальний обсяг витрат на охорону здоров’я в Україні – пацієнтів і держави разом – відповідає середнь-ому показнику в багатьох країнах Євро
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Halushka, A. M., V. V. Zhahovskiy та V. G. Livinskiy. "Медичне забезпечення Збройних Сил України: досвід, здобутки, перспективи". Ukrainian Journal of Military Medicine 2, № 1 (2021): 28–37. http://dx.doi.org/10.46847/ujmm.2021.1(2)-028.

Full text
Abstract:
Мета роботи: узагальнення досвіду медичного забезпечення Збройних Сил (ЗС) України під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації та визначення перспектив розвитку Медичних сил Збройних Сил України.
 Матеріали та методи. Використані нормативно-правові акти, керівні документи, інформаційно-довідкові матеріали, монографії та наукові статті у відкритих виданнях щодо медичного забезпечення ЗС України. Об’єкт дослідження – система медичного забезпечення ЗС України. Предмет дослідження – Медичні сили Збройн
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Shekera, O. G. "Медичне забезпечення збройних сил НАТО". Health of Society 11, № 2 (2022): 34–45. http://dx.doi.org/10.22141/2306-2436.11.2.2022.292.

Full text
Abstract:
Співробітництво з НАТО у військовій сфері розглядається як важливий елемент партнерства України з цією організацією, в цілому. Забезпечення якісною медичною допомогою військовослужбовців у Збройних силах України та інших структурах сектора безпеки держави в контексті євроатлантичної інтеграції є пріоритетним напрямком стратегічного планування політики охорони здоров’я. Мета. Визначити особливості розвитку медичного забезпечення Збройних сил НАТО, спрямованого на збереження і зміцнення здоров’я військовослужбовців та вплив на формування медичного забезпечення Збройних сил України. Результати. У
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Смірнова, В. Л., та В. В. Репута. "МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВОДОЛАЗНИХ СПУСКІВ І РОБІТ У СИСТЕМІ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ". Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров'я України, № 1 (2 червня 2021): 40–44. http://dx.doi.org/10.11603/1681-2786.2021.1.12141.

Full text
Abstract:
Мета: дослідити організацію медичного забезпечення водолазних спусків і робіт у системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), її основних завдань, сил та засобів, які залучають до медичного забезпечення, обсягів медичної допомоги на всіх етапах, інші питання координації взаємодії.
 Матеріали і методи. Використано чинні нормативно-правові акти та керівні документи щодо організації медичного забезпечення водолазних спусків і робіт у системі ДСНС України. Методи дослідження: бібліосемантичний, аналітичний, системного підходу.
 Результати. У статті досліджено медичне з
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Васьківський, О. П. "МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ЯК ВАЖЛИВА ГАРАНТІЯ ЇХ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ". Kyiv Law Journal, № 1 (21 квітня 2023): 163–68. http://dx.doi.org/10.32782/klj/2023.1.24.

Full text
Abstract:
Актуальність статті полягає в тому, що Національна поліція України є одним із ключових правоохоронних органів нашої держави, який в процесі здійснення своєї діяльності виконує низку складних суспільно важливих завдань. Поліцейська діяльність та механізми забезпечення її представників сьогодні є одними з найактуальніших питань юридичної науки. Вчені знаходяться у постійному пошуку шляхів удосконалення правових засад функціонування поліції та забезпечення більшої ефективності діяльності Національна поліція України. Одним з аспектів, що перебуває в полі зору науковців, є медичне обслуговування по
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Zhakhovsky, V. O., V. G. Livinskyi, T. M. Ostaschenko, O. M. Ivanko та N. O. Vasiuk. "Медичне забезпечення Збройних Сил України у контексті трансформації суспільної охорони здоров’я: нормативно-правові аспекти". Ukrainian Journal of Military Medicine 2, № 4 (2021): 5–13. http://dx.doi.org/10.46847/ujmm.2021.4(2)-005.

Full text
Abstract:
Мета роботи – аналіз законодавчої і нормативно-правової бази суспільної охорони здоров’я України та дослідження її впливу на медичне забезпечення Збройних Сил (ЗС) України.
 Матеріали та методи. Використано законодавчі та нормативно-правові акти з питань охорони здоров’я в Україні, публікації у відкритих наукових джерелах. Методи дослідження: бібліографічний, аналітичний, системного підходу.
 Результати. Встановлено, що стан охорони здоров’я в Україні потребує радикальних змін, зокрема в частині удосконалення законодавчого врегулювання забезпечення населення своєчасною та якісною мед
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Курносенко, Л. В. "Механізм реформування системи охорони здоров'я Китайської Народної Республіки". Efficiency of public administration, № 70/71 (27 вересня 2022): 35–44. http://dx.doi.org/10.36930/507005.

Full text
Abstract:
Розглянуто механізм реформування системи охорони здоров'я Китайської Народної Республіки (далі – КНР), отримано об'єктивну та своєчасну інформацію щодо поточних змін у системі управління охороною здоров'я КНР та його ресурсним забезпеченням. Визначено, що основними елементами механізму реформування є мета реформування, принципи, ресурси та соціально-управлінський ефект. Обґрунтовано, що ядром механізму реформування є державна політика КНР у сфері охорони здоров'я. Встановлено, що мета реформування системи охорони здоров'я КНР полягає в досягненні високого рівня якості медичних послуг шляхом мо
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Медичне забезпечення"

1

РЕПУТА, ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ. "УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ МЕДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІВ ТА ПІДРОЗДІЛІВ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ". Thesis, Тернопіль, 2021. https://repository.tdmu.edu.ua//handle/123456789/17202.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено організацію МЗ в системі ДСНС України, її завдання та повноваження; проаналізувано відповідність чинних нормативно-правових актів та керівних документів щодо організації МЗ в системі ДСНС України засадам доказової медицини; розробиленоь пропозиції щодо внесення змін до регуляторних документів з організації МЗ в системі ДСНС України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Журавка, Олена Сергіївна, Елена Сергеевна Журавка, Olena Serhiivna Zhuravka та А. С. Верхогляд. "Нормативно-правове забезпечення страхової медицини в Україні". Thesis, Видавничий дім «Ельдорадо», 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82816.

Full text
Abstract:
В Україні поки що відсутній комплексний підхід до реформування сучасного механізму фінансування вітчизняної галузі охорони здоров’я на засадах обов’язкового медичного страхування. Впровадження страхової медицини є довготривалим процесом та потребує вирішення низки проблем на державному рівні.<br>В Украине пока отсутствует комплексный подход к реформированию современного механизма финансирования отечественной отрасли здравоохранения на основе обязательного медицинского страхования. Внедрение страховой медицины является длительным процессом и требует решения ряда проблем на государственном уровн
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Онищенко, Е. С., та А. І. Чихар. "Особливості фінансового забезпечення соціальних гарантій в Україні". Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12493.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бідюкова, М. С. "Правове регулювання матеріального забезпечення працівників ОВС". Thesis, Харківський національний університет внутрішніх справ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51722.

Full text
Abstract:
У роботі з’ясовується сутність матеріального забезпечення працівників ОВС, визначається його поняття. Розглянуто принципи матеріального забезпечення працівників ОВС. Проаналізовано сучасний стан правового регулювання матеріального забезпечення працівників ОВС. З’ясовано сутність та особливості окремих видів матеріального забезпечення працівників ОВС, зокрема грошового забезпечення, пільг та компенсацій, державного обов’язкового особистого страхування, житлового забезпечення, медичного та санаторно-курортного забезпечення, пенсійного забезпечення працівників ОВС. Подано конкретні пропозиції та
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кляпчук, О. В. "Кадрове забезпечення середнім медичним персоналом на вторинній ланці надання медичної допомоги". Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82724.

Full text
Abstract:
У кваліфікаційній роботі розкрито питання кадрового забезпечення середнім медичним персоналом закладів охорони здоров’я та розглянута динаміка змін в умовах медичної реформи. Розкриті питання вищої освіти серед медичних сестер та їх професійного розвитку. На прикладі Шосткинської дитячої лікарні проведено анкетування та тестування середнього медичного персоналу та зроблені певні висновки, щодо мотивації та їх потреб. Також в роботі розглянуті умови праці медсестер, оплата їх праці та чітко освітлені прогалини в правовій системі. Проаналізована якість роботи та шляхи вдосконалення роботи сер
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Корець, А. Р., та Ганна Юріївна Кравченко. "Значення системи лікувально-евакуаційого забезпечення". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44573.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Добровольська, Т. С. "Європейські стандарти забезпечення права на медичну допомогу". Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76159.

Full text
Abstract:
Робота присвячена аналізу стандартів надання медичної допомоги у країнах Європи. Зокрема, автор аналізує поняття "стандарти медичної допомоги" та "право на медичну допомогу". У другому розділі проведено аналіз практики ЄСПЛ щодо права на медичну допомогу. У третьому розділі виділено проблеми реалізації права на медичну допомогу в Україні та запропоновані шляхи їх вирішення.<br>Работа посвящена анализу стандартов оказания медицинской помощи в странах Европы. В частности, автор анализирует понятия "стандарты медицинской помощи" и "право на медпомощь". Во второй главе проведен анализ практики ЕСП
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Борщ, Ю. М. "Дослідження мотиваційних компонентів забезпечення якості медичної допомоги в закладі охорони здоров’я за результатами опитування лікарів стаціонарних та поліклінічних відділень". Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47206.

Full text
Abstract:
В Україні побудова ефективної системи охорони здоров’я та забезпечення якості медичної допомоги залишаються одними з найактуальніших проблем та гуманітарних цілей суспільства. Основним і визначальним суб’єктом в сфері охорони здоров’я є медичний працівник з його вмінням і кваліфікацією, відношенням до роботи, потребами і можливостями їх задоволення. Від медичних працівників,і в найбільшій мірі лікарів, залежить якість і ефективність надання медичної допомоги, стан здоров’я нації та демографічна ситуація в державі, благополуччя країни в цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Піскун, Р. П., В. М. Шкарупа та О. В. Спрут. "Особливості науково-методичного забезпечення при викладанні медичної біології". Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64490.

Full text
Abstract:
Вступ. При викладанні медичної медичної біології на першому курсі досягається важлива задача: введення студентів у медицину, яка органічно входить до системи біологічних наук; ознайомлення студентів з базисними поняттями медицини – «здоров’я» та «хвороба». В процесі навчання студенти пізнають взаємозв’язок загальнобіологічних закономірностей живого із біосоціальною сутністю людини, як об’єкту медицини. Вже з перших кроків в медичному вузі студентам повинен бути закладений теоретичний фундамент, орієнтований на умови майбутньої роботи лікаря. Саме орієнтація сучасної медицини на пріорітетність
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Стефанишин, Володимир Миколайович, та Volodymyr Stefanishin. "Проектування розподільної системи медичних препаратів на основі моделі вимог забезпечення медичних установ за допомогою фреймворку .Net". Master's thesis, ТНТУ ім. І Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/36760.

Full text
Abstract:
Атестаційна робота на здoбуття освітньoго ступеню «магістр» за спеціальністю 121 – Інженерія прoґрамного забезпечення.–Тернопільський націoнальний технічний університет ім.Івана.Пулюя, факультет кoмп’ютернo-інфoрмаційних систем і прoґрамної інженерії, кафедра прoґрамнoї інженерії,група CПм-61, місто Тернoпіль, 2021 рік. Пояснювальна записка до атестаційної роботи на здoбуття освітньoго ступеню «магістр» містить: с., рис., табл., додатків. На сьогоднішній десь актуальним є перехід в установі на інформаційні системи для пришвидшення та централізації основних даних. Медична інформаційна система я
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Медичне забезпечення"

1

Тарасенко, Вікторія, та Олександр Щукін. Тарасенко В. Медичне право : навч.-метод. посіб. для підготовки здобувачів першого (бакалавр.) рівня вищої освіти галузі знань 08-Право спец. 081-Право [Електронне видання]. Одеса : Фенікс, 2024. http://dx.doi.org/10.32837/11300.27483.

Full text
Abstract:
Навчально-методичний посібник призначений для забезпечення навчальної, методичної та організаційної діяльності учасників освітнього процесу під час проведення аудиторної, самостійної та індивідуальної роботи здобувачів вищої освіти, підготовки їх до іспиту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нові медичні технології та засоби їх забезпечення. Медицина 21-го сторіччя. Збірник проектних пропозицій. Науковий світ, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бобровицький, А. В., В. П. Колосова, І. В. Ус, І. Г. Веремій та Р. Е. Юлдашев. Забезпечення економічних інтересів України у відносинах з країнами Субсахарської Африки. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.16.

Full text
Abstract:
Субсахарська Африка є велетенським субконтинентом на території Африки південніше від Сахари. У сучасних визначеннях існує певна розбіжність щодо точної кількості країн, які входять до цього регіону. За методологією, яку використовує Світовий банк, до складу субконтиненту входять 48 країн, що різняться рівнем розвитку, самоорганізації, історичними особливостями колоніального минулого, географічним положенням, запасами природних ресурсів, поширенням світових релігій і місцем у світовому економічному порядку. Субконтинент має спільні риси: склад населення, географічне положення та схожу історію р
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

I International Scientific and Practical Conference «EDUCATION AND SCIENCE OF TODAY: INTERSECTORAL ISSUES AND DEVELOPMENT OF SCIENCES». Cambridge Data Science LTD & European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-19.03.2021.

Full text
Abstract:
Том 1: Економічна теорія, макро- та регіональна економіка; Підприємництво, торгівля та сфера обслуговування; Фінанси та банківська справа; оподаткування, облік і аудит; Маркетингова та логістична діяльність; Менеджмент, публічне управління та адміністрування; Cоціальна робота та соціальне забезпечення; Міжнародні відносини; Право та міжнародне право; Воєнні науки, національна безпека та безпека державного кордону; Пожежна та цивільна безпека; Біологія та біотехнології. Том 2: Аграрні науки та продовольство; Ветеринарні науки; Хімія, хімічна та біоінженерія; Харчове виробництво та технології; Т
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Медичне забезпечення"

1

Antoniuk, Ulyana, and Lubov Antoniuk. "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФЕКЦІЙНОЇ ТА ХІМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ В УКРАЇНІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ: ЕКОЛОГО-ПРАВОВІ ТА МЕДИЧНІ АСПЕКТИ." In HISTORY, PHILOSOPHY AND JURISPRUDENCE: REVIEW OF CONSTITUTIONAL LAW, CRIMINAL PROCESS AND JUDICIAL SYSTEM. International Science Group, 2024. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2024.mono.legal.2.3.1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сухачова, О. "Методичні підходи до формування конкурентоспроможності закладів вищої медичної освіти та партнерство як форма економічної взаємодії на ринку освітніх послуг". У СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ: ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ЄВРОЕКОНОМІЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ. Заклад вищої освіти «Подільський державний університет», 2022. http://dx.doi.org/10.32782/978-966-289-635-0-11.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Медичне забезпечення"

1

Чорний, Юрій Олегович. "ЩОДО СУТНОСТІ ПОНЯТЬ «МЕДИЧНА ПОСЛУГА» ТА «МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» В КОНТЕКСТІ МЕДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРАНСПОРТНОЇ БЕЗПЕКИ". У АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ. Liha-Pres, 2024. https://doi.org/10.36059/978-966-397-395-1-85.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Томак, О. О. "ФУНКЦІОНУВАННЯ ЗАСОБІВ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВА НА МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В СИЛАХ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ В РАМКАХ ЄДИНОГО ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОГО ПРОСТОРУ". У ПРАВА ЛЮДИНИ ТА ПУБЛІЧНЕ ВРЯДУВАННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ. Liha-Pres, 2023. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-314-2-65.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Коломоєць, Андрій. "ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ ЛОГІСТИКИ В МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ". У НАУКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОГРЕСУ XXI СТОРІЧЧЯ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/01.05.2020.v3.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Псарас, Геннадій, Ганна Дударовська, Тетяна Гавриленко, Анна Свічкарьова, Юлія Переверзева та Вероніка Макаренко. "ІНДИКАТОРИ ЯКОСТІ РОБОТИ ОПЕРАЦІЙНОЇ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ ОНКОХІРУРГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ". У НАУКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОГРЕСУ XXI СТОРІЧЧЯ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/1.05.2020.v3.03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Стовбан, Микола. "ОКРЕМІ АСПЕКТИ ЗАРУБІЖНОГО ДОСВІДУ УТВОРЕННЯ ГОСПІТАЛЬНИХ ОКРУГІВ В МЕДИЧНІЙ СФЕРІ". У НАУКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОГРЕСУ XXI СТОРІЧЧЯ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/01.05.2020.v3.06.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Білан, Станіслав Юрійович. "Вплив корупційних ризиків на забезпечення доступності медичної допомоги". У «КОРУПЦІЙНІ РИЗИКИ В УКРАЇНІ: АКТУАЛЬНІ ШЛЯХИ ЇХ НЕДОПУЩЕННЯ ТА ПОДОЛАННЯ». Liha-Pres, 2024. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-425-5-2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Коваль, Анна Миколаївна. "Публічна адміністрація у механізмі забезпечення права людини на медичну допомогу: функціональні аспекти". У ПРАВА ЛЮДИНИ ТА ПУБЛІЧНЕ ВРЯДУВАННЯ. Liha-Pres, 2025. https://doi.org/10.36059/978-966-397-501-6-70.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

МИХАЙЛІЧЕНКО, Олександр. "Заходи забезпечення права на медичну допомогу із застосуванням телемедицини в умовах мобільності пацієнтів". У ЗАКАРПАТСЬКІ ПРАВОВІ ЧИТАННЯ. РЕЛОКАЦІЯ В УМОВАХ ЕКСТРАОРДИНАРНИХ ПРАВОВИХ РЕЖИМІВ. Liha-Pres, 2025. https://doi.org/10.36059/978-966-397-493-4-36.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Новожилова, І. О., А. М. Приходько та І. В. Бушура. "Оцінювання динаміки показників стану й діяльності протитуберкульозної служби України до та під час війни". У Міжнародна науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому дню здоров’я: «Інноваційні підходи до діагностики, лікування туберкульозу та інших захворювань легень: практичні рекомендації для лікарів загальної практики, фтизіатрів і пульмонологів» 7 квітня 2025 року (онлайн), м. Київ, Україна. Національний науковий центр фтизіатрії, пульмонології та алергології імені Ф.Г. Яновського, 2025. https://doi.org/10.32902/2663-0338-2025-1s-20.

Full text
Abstract:
Обґрунтування. В умовах реальної загрози погіршення ситуації з туберкульозу (ТБ) в Україні у зв’язку з війною зростає актуальність проведення досліджень з визначення негативного впливу війни на різні аспекти протитуберкульозної діяльності. У комплексі питань, які потребують вивчення, чимале значення має оцінювання стану протитуберкульозної служби (ПТС) та її діяльності. З метою виявлення недоліків у стані та діяльності ПТС зіставлялися показники, які характеризують інфраструктуру, кадрове забезпечення та функціонування ПТС, під час повномасштабної війни (2022-2023 рр.) і в довоєнний період (20
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Грицко, Р. Ю., І. І. Фуртак та О. М. Грицко. "Інтеграція мережі КНП в медичні об’єднання для забезпечення необхідної концентрації ресурсів та ефективного функціонування системи охорони здоров’я України в цілому". У MODERN MEDICINE: THE USE OF CREATIVE INDUSTRIES IN THE HEALTHCARE SYSTEM. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-182-4-23.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Медичне забезпечення"

1

McFee, Erin K., Elise Olsson та Jonathan Röders. Аналітична записка FBA: Реінтеграція українських ветеранів із урахуванням ґендерних аспектів. Folke Bernadotte Academy, 2025. https://doi.org/10.61880/drpf6339.

Full text
Abstract:
Склад українського війська стає все більш різноманітним, і на цьому тлі зростає потреба в програмах реінтеграції та підтримки, розроблених з урахуванням конкретних потреб і очікувань жінок та чоловіків-ветеранів. Незважаючи на офіційні заяви щодо забезпечення ґендерної рівності, поточні зусилля з реінтеграції все ще здебільшого орієнтовані на чоловіків, що залишає жінок-ветеранок без достатньої медичної допомоги, правової підтримки та економічних можливостей. Водночас чоловіки-ветерани стикаються з власними ґендерними проблемами, зокрема зі стигматизацією, пов'язаною з пошуком підтримки. У цій
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шелевицький, Ігор Володимирович, Роман Дубан, Владислав Головко, Ольга Новікова та Наталія Коров'яцька. Розроблення прототипу міської інформаційної системи «Первинна медична допомога» - МІС ПМД. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/291.

Full text
Abstract:
Звіт про НДР: 56 с., 41 рис., 43 табл., 2 додатки, 11 джерел. Об`єкт дослідження – інформаційні системи в медицині. Мета роботи – визначення з допомогою прототипу головних функцій та загальної структури міської інформаційної системи первинної медичної допомоги. Метод дослідження – системний аналіз процесів надання первинної медико-санітарної допомоги та створення прототипу інформаційної системи. На даний час в Україні відсутні національні чи регіональні системи ведення електронних медичних карток що дозволили б відмовитися від паперових. Передбачене в плані реформ медичної галузі програмне заб
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пірогов, Владислав Миколайович, та Ірина Сергіївна Мінтій. Програмні засоби для людей з порушеннями зору: аналіз досліджень у наукометричній базі даних Scopus. Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, 2023. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/7249.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз досліджень у наукометричній базі даних Scopus за ключовими словами "color blindness", "software", "information technology". Більша частина робіт з даної проблематики належить до медичної галузі і лише 13 джерел стосуються програмного забезпечення чи інформаційних технологій. Це актуалізує і доводить необхідність досліджень щодо розробки програмного забезпечення для людей з порушеннями кольоросприйняття.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шелевицький, Ігор Володимирович, Роман Дубан, Ольга Новікова та Владислав Головко. Розроблення функції автоматизації ведення прийому дітей міської інформаційної системи «Первинна медична допомога» - МІС ПМД. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/292.

Full text
Abstract:
Звіт про НДР: 20 с., 20 рис., 12 джерел. Об`єкт дослідження – інформаційні системи в медицині. Мета роботи – Автоматизація ведення прийому дітей, зокрема скорочення часу на ведення записів у картку дитини, вибірка дітей певних категорій та форм ведення довідників дітей. Метод дослідження – системний аналіз процесів надання первинної медико-санітарної допомоги дітям та вдосконалення процесу роботи з даними й формами. На даний час в Україні відсутні національні чи регіональні системи ведення електронних медичних карток що дозволили б відмовитися від паперових. Передбачене в плані реформ медичної
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дороніна, Т. О., та А. А. Вербенець. Освітня політика Республіки Мальта: пріоритетні напрями розвитку інклюзивного навчання. Класичний приватний університет, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3046.

Full text
Abstract:
У статті представлено огляд регуляторних актів Республіки Мальта, що внормовують розвиток інклюзивного навчання. Указано, що навчання учнів з особливими освітніми потребами на Мальті, як і в більшості європейських країн, формувалося в межах медичної (обмежувальної) концепції. Аналіз національних систем інклюзивної освіти доводить, що обов’язковою базою для її запровадження та функціонування є система законодавчих актів, котрі декларують необхідні права і свободи та містять механізми забезпечення. Звернення до джерел з історії становлення інклюзивної освіти на Мальті дозволяє констатувати посту
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!