Journal articles on the topic 'Мерсерові теореми для функцій'
Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles
Consult the top 22 journal articles for your research on the topic 'Мерсерові теореми для функцій.'
Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.
You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.
Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.
Курченко, О. О., та О. О. Синявська. "Чотири теореми для диференційовних функцій кількох змінних". Науковий вісник Ужгородського університету. Серія: Математика і інформатика 42, № 1 (2023): 54–63. http://dx.doi.org/10.24144/2616-7700.2023.42(1).54-63.
Full textZabolotskyy, M. V., та T. M. Zabolotskyy. "Про одну властивість характеристики Неванлінни". Ukrains’kyi Matematychnyi Zhurnal 73, № 8 (2021): 1140–46. http://dx.doi.org/10.37863/umzh.v73i8.6627.
Full textСидорович, Карина, та Володимир Кофанов. "ПІДСИЛЕННЯ ТЕОРЕМИ ПОРІВНЯННЯ ТА НЕРІВНОСТІ КОЛМОГОРОВА В НЕСИМЕТРИЧНОМУ ВИПАДКУ". Modern engineering and innovative technologies, № 20-01 (30 квітня 2022): 96–100. http://dx.doi.org/10.30890/2567-5273.2022-20-01-044.
Full textBilanyk, I. B., та D. I. Bodnar. "Двовимірне узагальнення теореми Трона–Джоунса про параболічні множини збіжності неперервних дробів". Ukrains’kyi Matematychnyi Zhurnal 74, № 9 (2022): 1155–69. http://dx.doi.org/10.37863/umzh.v74i9.7096.
Full textTkachuk, M. V., та S. A. Plaksa. "Аналог теореми Меньшова – Трохимчука для моногенних функцій у тривимірній комутативній алгебрі". Ukrains’kyi Matematychnyi Zhurnal 73, № 8 (2021): 1120–28. http://dx.doi.org/10.37863/umzh.v73i8.6658.
Full textТимків, І. Р., І. Я. Савка та М. В. Дзюба. "ДВОТОЧКОВА ЗАДАЧА ДЛЯ ГІПЕРБОЛІЧНОГО РІВНЯННЯ ЧЕТВЕРТОГО ПОРЯДКУ З ОПЕРАТОРОМ БЕССЕЛЯ". PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY. Number, № 19(73) (10 грудня 2024): 47–56. https://doi.org/10.31471/2304-7399-2024-19(73)-47-56.
Full textZabolotskyy, M. V., T. M. Zabolotskyy та S. I. Tarasyuk. "Теореми типу Валірона та Валірона–Тітчмарша для субгармонічних функцій повільного зростання". Ukrains’kyi Matematychnyi Zhurnal 74, № 11 (2022): 1523–32. http://dx.doi.org/10.37863/umzh.v74i11.7251.
Full textIl'kiv, V. S., та N. I. Strap. "Нелокальна крайова задача для системи диференціальних рівнянь з операторними коефіцієнтами у багатовимірній комплексній області". Carpathian Mathematical Publications 6, № 2 (2014): 242–55. http://dx.doi.org/10.15330/cmp.6.2.242-255.
Full textRadziyevska, E., and I. Kovalska. "Estimation of the Best Approximations for the Generalized Derivative in Banach Spaces." Mathematical and computer modelling. Series: Physical and mathematical sciences, no. 22 (December 29, 2021): 90–96. http://dx.doi.org/10.32626/2308-5878.2021-22.90-96.
Full textБєлоусов, Андрій Олександрович, Аркадій Олексійович Чикрій, Ірина Інокентіївна Корнюш та Олена Семенівна Петрик. "Лінійні ігрові задачі з інтегральними обмеженнями на керування". International Scientific Technical Journal "Problems of Control and Informatics" 69, № 3 (2024): 44–57. http://dx.doi.org/10.34229/1028-0979-2024-3-3.
Full textKofanov, V. "Задача Боянова–Найдьонова та нерівності колмогоровського типу для функцій на дійсній осі". Ukrains’kyi Matematychnyi Zhurnal 77, № 1 (2025): 14–27. https://doi.org/10.3842/umzh.v77i1.8538.
Full textКозловський, Валерій, Аліна Савченко, Олена Толстікова та Лариса Клобукова. "КРИТЕРІЇ ВИБОРУ СПЕКТРАЛЬНО-ЕФЕКТИВНИХ СИГНАЛІВ У БЕЗПРОВОДОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ". Science-based technologies 56, № 4 (2023): 268–73. http://dx.doi.org/10.18372/2310-5461.56.17125.
Full textЧикрій, Аркадій Олексійович, Володимир Анатолійович Пепеляєв, Олексій Аркадійович Чикрій та Леся Валеріївна Барановська. "Керування системами дробового порядку в умовах конфлікту та невизначеності". International Scientific Technical Journal "Problems of Control and Informatics" 68, № 2 (2023): 30–49. http://dx.doi.org/10.34229/1028-0979-2023-2-3.
Full textІВАНОТЧАК, ОЛЕКСАНДР, ІГОР КЕДЕНКО, СЕРГІЙ КУЛІШ, АНДРІЙ ГЛІБЧУК, and СЕРГІЙ ДМИТРЕНОК. "CONCEPTUALIZATION OF NEURAL MODELS FOR DECISION SUPPORT TASKS." Herald of Khmelnytskyi National University. Technical sciences 335, no. 3(1) (2024): 78–87. http://dx.doi.org/10.31891/2307-5732-2024-335-3-11.
Full textKofanov, V. "Взаємозв'язок задачі Боянова–Найдьонова з нерівностями колмогоровського типу". Ukrains’kyi Matematychnyi Zhurnal 76, № 3 (2024): 395–404. http://dx.doi.org/10.3842/umzh.v76i3.7656.
Full textZaliskyi, M., O. Shcherbyna, L. Tereshchenko, A. Osipchuk, O. Zharova та P. Stanko. "МЕТОД ПОБУДОВИ ТІНЬОВИХ ЗОБРАЖЕНЬ ОБ’ЄКТІВ КОНТРОЛЮ РЕНГЕНІВСЬКИХ СИСТЕМ АВІАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ". Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, № 71 (2023): 19–25. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2023.1.019.
Full textАлданов, В. М., та Г. О. Михалін. "Тауберові теореми із залишком для (Н,р, α, β)- wi (С,р, α, β)-методів шдсумовування функцій двох зминних". Ukrainian Mathematical Journal 51, № 8 (1999): 1036–44. http://dx.doi.org/10.1007/bf02524667.
Full textКрамаренко, Тетяна Григорівна. "Деякі аспекти вивчення курсу “Інформаційно-комунікаційних засобів навчання математики”". New computer technology 5 (6 листопада 2013): 51–52. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v5i1.74.
Full textДітчук, Роман Львович, та Ірина Олександрівна Шипова. "Система навчальних самостійних робіт на уроках математики". Theory and methods of learning mathematics, physics, informatics 1, № 1 (2014): 61–70. http://dx.doi.org/10.55056/tmn.v1i1.446.
Full textКрамаренко, Тетяна Григорівна, та Анна Сергіївна Русинчук. "Використання ІКТ у процесі навчання теорії ймовірностей і математичної статистики". Theory and methods of e-learning 4 (28 лютого 2014): 144–47. http://dx.doi.org/10.55056/e-learn.v4i1.383.
Full textБосовський, Микола Васильович. "Історія теорії границь в шкільному курсі математики". Theory and methods of learning mathematics, physics, informatics 1, № 1 (2013): 31–36. http://dx.doi.org/10.55056/tmn.v1i1.155.
Full textBandura, A., T. Salo та O. Skaskiv. "Обмеженість L -індексу за напрямком композиції функцій, цілих на зрізках, та функцій, голоморфних на зрізках в одиничній кулі". Ukrains’kyi Matematychnyi Zhurnal 76, № 6 (2024). http://dx.doi.org/10.3842/umzh.v76i5.8153.
Full text