Academic literature on the topic 'Міжнародний стандарт бухгалтерського обліку'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Міжнародний стандарт бухгалтерського обліку.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Міжнародний стандарт бухгалтерського обліку"

1

Шигун, М. М., та Г. В. Мухомор. "ДЕБІТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ: ВИЗНАННЯ ТА ОЦІНКА ЗА НАЦІОНАЛЬНИМИ Й МІЖНАРОДНИМИ СТАНДАРТАМИ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 72 (23 травня 2023): 85–93. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1205-2023-72-10.

Full text
Abstract:
Глобалізація економічних зв’язків, зростання частки експортних операцій, збільшення товарообороту з підприємствами інших країн, політика євроінтеграції - все це формує нагальну потребу в узгодженні вітчизняних нормативних вимог із європейськими. Облік дебіторської заборгованості відрізняється згідно з НП(С)БО та МСФЗ, тому в статті проведено аналіз та порівняння основних положень національних та міжнародних стандартів, що регулюють облік дебіторської заборгованості. Розкрито наукові підходи вітчизняних та зарубіжних науковців щодо обліку дебіторської заборгованості. Досліджено питання визнання, оцінки, класифікації, списання дебіторської заборгованості відповідно до національних та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та звітності. Виявлено, що міжнародні стандарти не мають єдиного стандарту для дебіторської заборгованості, інформацію необхідно отримувати з суміжних стандартів, зокрема тих, що стосуються фінансових активів. Відмінності в підходах є при класифікації короткострокової дебіторської заборгованості, яка за міжнародними стандартами є торгівельна та інша, тобто виділяють заборгованість, що є фінансовим активом. НП(С)БО 10 як основний стандарт обліку дебіторської заборгованості охоплює частину питань, зокрема щодо класифікації, списання, проте недостатньо інформації щодо оцінки дебіторської заборгованості за видами. Національні та міжнародні стандарти не дають рекомендацій по оцінці негрошової заборгованості, що формує певну невизначеність при її обліку. Міжнародні стандарти менше регламентують облік розрахунків, даючи більш широкі можливості на власне професійне судження, в тому числі при нарахуванні резерву сумнівних боргів, визнанні доходів та витрат. У статті розкрито напрями удосконалення обліку дебіторської заборгованості за національними стандартами, зокрема що стосується виділення грошової, негрошової дебіторської заборгованості та заборгованості пов’язаних сторін, можливості нарахувань резерву сумнівних боргів способами, відмінними від наведених в НП(С)БО 10.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Засадний, Богдан, та Дарина Чубук. "ВІДМІННОСТІ КОНЦЕПТУАЛЬНОЇ ОСНОВИ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ЗА МСФЗ ТА НП(С)БО". Молодий вчений, № 2 (114) (28 лютого 2023): 97–101. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2023-2-114-19.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто дві основні системи стандартів фінансової звітності – Національні стандарти бухгалтерського обліку (НП(С)БО) та Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) – та порівняно їхні концептуальні основи. Стаття наголошує на важливості впровадження МСФЗ, оскільки вони надають єдиний стандарт для фінансової звітності, підвищують рівень довіри до неї, знижують ризики та витрати, сприяють залученню інвестицій та покращують конкурентоспроможність компаній. Визначено ключові відмінності між концептуальними основами НП(С)БО та МСФЗ, що можуть вплинути на фінансові результати компаній та їхню фінансову стійкість.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мельничук, В. В. "ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНІ АСПЕКТИ ОБЛІКУ КАПІТАЛУ: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД". Economics and management, № 3 (2023) (20 жовтня 2023): 71–79. http://dx.doi.org/10.36919/2312-7812.3.2023.71.

Full text
Abstract:
Важливість власного капіталу полягає в тому, що він є основою для формування майна підприємства і запорукою його фінансової незалежності. Від того, наскільки зрозумілою, прозорою та корисною буде інформація про розмір та структуру капіталу не лише для внутрішніх, а й для зовнішніх користувачів, залежатимуть обсяги залучення інвестиційних ресурсів. Однак в період трансформації бухгалтерського обліку підприємства зі старих методик до нових міжнародних стандартів виникає низка проблемних питань, що потребують вирішення й акцентування уваги науковців та практичних спеціалістів в даній галузі. Важливу роль в удосконаленні обліку прав власників мають дослідження сутності та змісту категорії “власний капітал”, подальшого розвитку його концепцій, підходів до класифікації видів та врахування досвіду облікового відображення даного об’єкта за кордоном. У статті визначено, що основним завданням облікового-аналітичного забезпечення є відображення економічного стану суб’єкта підприємництва через призму первинних, зведених, аналітичних і синтетичних показників, що формуються відповідно до облікової політики підприємства. Необхідність розвитку наукової концепції обліково-аналітичного забезпечення зумовлена відсутністю системного підходу до розуміння сутності та завдань обліково-аналітичної інформації в сучасному економічному просторі. Система обліково-аналітичного забезпечення суб’єкта підприємницької діяльності є формою організації всіх видів обліку, контролю й аналізу, метою якої є забезпечення адміністративно-управлінського персоналу підприємства інформацією, необхідною для прийняття оперативних і стратегічних управлінських рішень та контролю над їх реалізацією. У статті розглядаються взаємозв’язки між складовими власного капіталу відповідно до міжнародних та національних стандартів бухгалтерського обліку та процес відображення їх у обліку та звіті про власний капітал за вітчизняними та зарубіжними стандартами бухгалтерського обліку. Оцінено та проаналізовано концепції капіталу та рівні нормативного регулювання бухгалтерського обліку операцій з власним капіталом та елементи власного капіталу на підприємствах різних організаційно-правових форм. Висвітлено пріоритетні завдання бухгалтерського обліку, як достовірне та повне відображення в обліку та розкриття у фінансовій звітності прав власників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лежненко, Л. І., та М. М. Кругла. "ІСТОРИЧНІ АСПЕКТИ ВПРОВАДЖЕННЯ МСФЗ (IFRS) У СВІТІ І В УКРАЇНІ". Підприємництво і торгівля, № 41 (1 липня 2024): 54–60. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1256-2024-41-07.

Full text
Abstract:
У статті в історичному контексті розглянуто становлення та впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності в міжнародну облікову систему. Визначені основні етапи їх формування та удосконалення протягом піввікового періоду їх дії. В роботі встановлені причини для створення єдиного міжнародного облікового законодавства, яким стали зростання обсягу міжнародної торгівлі та інвестицій, глобалізація економіки та створення Європейського Союзу. Функції зі стандартизації обліку було покладено на Комітет з міжнародних стандартів обліку – міжнародну організацію, створену групою професійних бухгалтерських організацій. Першочерговою метою діяльності Комітету визначено необхідність гармонізації облікових стандартів, які на той час суттєво відрізнялися між країнами, що ускладнювало порівняння фінансової звітності міжнародних компаній. В роботі розглянуто етапи розвитку, впровадження, удосконалення та адаптації міжнародних стандартів до облікових систем та вимог світової економіки. Розглянуто шлях трансформації МСБО (IAS) в МСФЗ (IFRS); конвергенцію міжнародних стандартів і американських стандартів бухгалтерського обліку; з’ясовано вплив глобалізаційних аспектів у світі на становлення, мету та статус міжнародних стандартів фінансової звітності. В статті зазначені основні напрямки розвитку нового напрямку звітності – нефінансової звітності зі сталого розвитку, та визначено нормативно-правове регулювання її складання та подання. З кінця 90х років попереднього століття Україна здійснює кроки в напрямку зближення свого облікового законодавства до міжнародних вимог. В статті визначені суб’єкти господарювання України, які згідно Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» зобов’язані складати звітність за МСФЗ (IFRS), досліджено важливість застосування міжнародних стандартів для великих компаній та компаній, які налаштовані міжнародні контакти й інвестиції та визначено проблеми щодо переходу на міжнародні стандарти обліку і звітності. В статті узагальнено напрямки наукових досліджень щодо поширення МСФЗ в Україні, їх розвиток, впровадження та адаптацію в національній обліковій системі, зазначено напрямки удосконалень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Скиба, Г. І., Ю. М. Грибовська та І. М. Беженар. "ОБЛІК ВИРОБНИЦТВА НОВОЇ ПРОДУКЦІЇ ТА ЇЇ СЕРТИФІКАЦІЯ". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, № 4 (63) (29 грудня 2021): 120–27. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/63-19.

Full text
Abstract:
Досліджено проблемні питання бухгалтерського обліку створення нової продукції за етапами: дослідження, розроблення, виробництво дослідних зразків. Господарські операції щодо створення нового виробу вивчено та описано з урахуванням матеріальної та нематеріальної його форм. Облік витрат вітчизняні підприємства на етапі дослідження ведуть за правилами Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку 8 «Нематеріальні активи» та 16 «Витрати». Процес, спрямований на створення нової продукції, поділяють на два етапи: стадія дослідження та стадія розроблення. Стадія дослідження – це заплановані підприємством дослідження, які воно проводить уперше з метою отримання і розуміння нових наукових та технічних знань. Під розробленням розуміють застосування підприємством результатів досліджень та інших знань для планування і проєктування нових або значно вдосконалених матеріалів, приладів, продуктів, процесів, систем або послуг до початку їх серійного виробництва чи використання. Проте для організації та відображення в обліку процесу створення нової продукції наведених термінів недостатньо, оскільки вони розкриті лише в контексті НП(С)БО. Вимоги щодо методики обліку досліджень та розробок стосуються лише визнання нематеріальних активів, створених підприємством. Водночас підприємства створюють матеріальні активи – запаси або основні засоби, облік яких ведуть за правилами НП(С)БО 9 «Запаси» та НП(С)БО 7 «Основні засоби». Розроблення нової продукції потребує послідовного здійснення дослідно-конструкторських заходів. Проведення розробок власними силами підприємства можливо за умови наявності власної відповідної інтелектуальної та матеріально-технічної бази. У разі відсутності власної бази підприємство залучає до виконання робіт сторонню організацію та укладає з нею договір на виконання науково-дослідних або дослідно-конструкторських і технологічних робіт. У бухгалтерському обліку витрати на розроблення нового виду продукції обліковують одним із двох способів: як капітальні інвестиції у створення нематеріального активу та у складі інших операційних витрат звітного періоду. За результатами проведеного дослідження наведено орієнтовну номенклатуру статей витрат на дослідження і розроблення нового виду продукції. Установлено, що для обліку прямих витрат на розроблення нової продукції більшість суб’єктів господарювання використовують рахунок 23 «Виробництво». До нього відкривають субрахунки для узагальнення витрат на кожному етапі виконаних робіт, які понесені різними підрозділами підприємства. Для узагальнення інформації щодо понесених витрат на освоєння нової продукції у звітному періоді використовують рахунок 39 «Витрати майбутніх періодів». На практиці витрати на освоєння нової продукції списують двома способами: рівномірним та за кошторисними ставками. У нормативних та роз’яснювально-рекомендаційних документах не визначено, протягом якого терміну підприємство за фактом понесення витрат, пов’язаних із підготовкою та освоєнням виробництва продукції, може списувати такі витрати на собівартість нового виду продукції. Наведено сутність та важливість сертифікації нової продукції, вивчено порядок розроблення та використання технічних умов. Систематизовано та наведено міжнародний досвід відображення в обліку витрат на дослідження і розробки. Проведено порівняння відображення витрат на виробництво нової продукції в бухгалтерському та податковому обліку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Голов, С. "Міжнародний стандарт бухгалтерського обліку " Інвестиційна нерухомість" у вітчизняному форматі (коментар до П(С)БО 32 "Інвестиційна нерухомість")". Бухгалтерський облік і аудит, № 9 (2007): 8–17.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Свірко, Світлана Володимирівна, Сергій Володимирович Бардаш та Володимир Миколайович Краєвський. "Оцінка рівня трансформації інформаційного забезпечення управління публічними фінансами". Економіка, управління та адміністрування, № 3(105) (4 жовтня 2023): 89–97. https://doi.org/10.26642/ema-2023-3(105)-89-97.

Full text
Abstract:
В умовах ведення визвольної війни питання фінансування обороноздатності та забезпечення виконання соціальних функцій держави є вкрай ускладненими. З означеної причини першочерговим завданням є досягнення максимально ефективного управління публічними фінансами, суттєва частина яких становить фінансову допомогу урядів демократичних країн світу та міжнародних фінансових організацій. Встановлено, що пролонгація міжнародної фінансової допомоги може відбутися лише за умов реалізації стратегії реформування системи управління державними фінансами, трансформації системи державного фінансового контролю, удосконалення системи бухгалтерського обліку в державному секторі. Визначено стан нормативно-правового регламентування бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності суб’єктами державного сектору. Наведено відповідність національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі міжнародним стандартам бухгалтерського обліку державного сектору. Визначено певні недоліки нормативно-правового регламентування та заходи, виконання яких забезпечить повну та якісну модернізацію системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Орлов, Ігор. "Міжнародні стандарти та національні особливості бухгалтерського обліку зарубіжних країн". Acta Academiae Beregsasiensis. Economics, № 7 (8 жовтня 2024): 203–12. http://dx.doi.org/10.58423/2786-6742/2024-7-203-212.

Full text
Abstract:
У статті проведено дослідження факторів впливу на національні системи бухгалтерського обліку та їх формування. Національні системи бухгалтерського обліку є результатом взаємодії економічних, політичних, культурних, історичних та інших не менш важливих чинників. Вони формуються з урахуванням національних потреб і умов, відображаючи унікальні методи обліку, складання фінансової звітності та регулювання бухгалтерських процесів. Мета полягає у визначенні основних факторів та чинників, що впливають на формування національних систем бухгалтерського обліку. У роботі використані методи аналізу та синтезу наукових джерел, порівняльний аналіз принципів бухгалтерського обліку та фінансової звітності різних країн, а також методологія адаптації міжнародних стандартів до національних умов, розглядаються аспекти стандартизації та гармонізації обліку згідно міжнародних стандартів та норм. В результаті дослідження було встановлено, що національні системи бухгалтерського обліку визначаються комплексом внутрішніх та зовнішніх факторів, таких як правове регулювання, економічна ситуація, культурні та соціальні особливості, рівень розвитку ринку капіталу та вплив міжнародних стандартів. Міжнародні стандарти фінансової звітності сприяють глобалізації економіки, забезпечуючи уніфікацію принципів звітності та підвищення прозорості фінансової інформації. Гнучкість національних систем дозволяє їм адаптуватися до сучасних викликів, що забезпечує стійкість та конкурентоспроможність на міжнародних ринках. Актуальність дослідження факторів впливу на побудову національних систем бухгалтерського обліку зумовлена необхідністю розуміння та адаптації бухгалтерських практик до умов сучасного глобалізованого економічного середовища. Аналіз цих факторів є важливим для розробки стратегій, спрямованих на покращення транспарентності фінансової звітності, підвищення довіри інвесторів та забезпечення стабільності економічного розвитку для кожної країни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Жиглей, Ірина Вікторівна, Світлана Михайлівна Лайчук та Ірина Романівна Поліщук. "Використання інформаційних технологій у бухгалтерському обліку". Економіка, управління та адміністрування, № 1(107) (12 квітня 2024): 95–102. http://dx.doi.org/10.26642/ema-2024-1(107)-95-102.

Full text
Abstract:
Проведено дослідження формування інформаційної індустрії в Україні та визначено місце застосування інформаційних технологій під час організації та ведення бухгалтерського обліку різними суб’єктами господарювання. Авторами встановлено, що цифровізація обліку вказує на перехід від традиційних методів обліку до використання цифрових технологій та електронних систем. Для ефективного впровадження та управління процесами диджиталізації обліку рекомендовано низку основних дисциплін для підготовки майбутніх бухгалтерів та навички, які вони здобудуть у процесі вивчення цих дисциплін. Охарактеризовано основні правила організації бухгалтерського обліку з використанням інформаційних технологій (вибір відповідної бухгалтерської програми, безпека даних, інтеграція з іншими системами, навчання персоналу, автоматизація облікових процесів, забезпечення відповідності чинному законодавству, моніторинг та аналітика, технічна підтримка). Наведено недоліки, які можуть виникнути під час використання програм з ведення бухгалтерського обліку: недостатня гармонізація з міжнародними стандартами, потреба в постійних оновленнях, висока вартість програм для бухгалтерського обліку, складні процедури ліцензування та реєстрації програмних продуктів, відсутність єдиних стандартів для всіх галузей, кібербезпека, невизначеність у питаннях оподаткування тощо. Зроблено висновок, що безперечні переваги використання цифрових технологій у бухгалтерському обліку впливають на підвищення вимог до кваліфікації облікових працівників, а також на необхідність зміни структури управління підприємством, підбору нових кадрів та навчання працюючого персоналу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Poznіakovska, N. M., та V. A. Pidhrushnyi. "РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ УСТАНОВ ДЕРЖАВНОГО СЕКТОРУ ЯК НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ". Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 4, № 84 (2019): 142. http://dx.doi.org/10.31713/ve4201814.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються питання реформування бухгалтерського обліку суб’єктів державного сектору України на підставі Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку у державному секторі. Названо основні проблеми бухгалтерського обліку суб’єктів державного сектору. Розглянуто облікову політику суб’єктів державного сектору України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Міжнародний стандарт бухгалтерського обліку"

1

Рета, Марина Володимирівна. "Система бухгалтерського обліку в контексті світових тенденцій". Thesis, Національний гірничий університет, 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23897.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Меделян, А. О. "Встановлення терміну експлуатації основних засобів в умовах динамічної зміни середовища функціонування підприємства". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14066.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Куришко, О. О., та А. М. Трикоз. "Вплив міжнародних стандартів бухгалтерського обліку і фінансової звітності на облікову систему ПАТ "Укссоцбанк"". Thesis, Юго-Западный государственный университет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59060.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Сухорук, Ю. О., та А. О. Саюн. "Адаптація вітчизняного бухгалтерського обліку до міжнародних стандартів". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/15911.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кузуб, Михайло Віталійович, та Дарина Андріївна Смілянець. "Історія бухгалтерського обліку". Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53915.

Full text
Abstract:
1. ЗУ «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/996-14#Text. 2. Туристична діяльність: облік та оподаткування. URL: http://www.visnuk.com.ua/uk/publication/100005703-turistichna-diyalnist-oblik-ta-opodatkuvannya. 3. Історія розвитку бухгалтерського обліку в Україні. URL: dspace.wunu.edu.ua/bitstream/316497/2918/1/Джерелейко_ОБС_31.pdf. 4. Пушкар М.С. Історія обліку та контролю господарської діяльності: Навч. Посібник / Пушкар М.С., Гавришко Н.В., Романів Р.В. – Тернопіль: Карт-бланш, 2003. – 223 с. 5. Звітність підприємств: [навч. посібн. для студентів вищих навч. закл.] / С.В. Філиппова, Є.І. Масленніков, О.В. Побережець, С.О. Черкасова. – Одеса: Прес-кур’єр, 2015. – 188 с. 6. Кузуб М.В. Інструменти стандартизації фінансових даних. Матеріали Всеукраїнського круглого столу «Обліково-аналітичне забезпечення антикризового управління підприємством» (Київ, 21 квітня 2016 р.). С. 13–17. 7. Звіт про стан дотримання стандартів та кодексів (ЗДСК). Бухгалтерський облік та аудит. URL: http://www.worldbank.org/ ifa/rosc_aa_ukr_ukr.pdf. 8. Лещій Л. А., Кузуб М. В. Оцінка впливу інфляції на показники фінансової звітності. Міжнародна науково-практична конференція «Глобалізаційні виклики розвитку національних економік», присвяченої 70-річчю КНТЕУ. 19-21 жовтня 2016 р., м. Київ. URL: https://knute.edu.ua/file/NzM1OQ==/bbd395069fa67e97d7a68f2c897d9a6a.pdf.<br>Досліджено періоди розвитку бухгалтерського обліку. Розглянуто бухгалтерський облік у такого важливого учасника ринку туристичних послуг, як туристичний агент.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Квачан, О. С. "Застосування «критичного мислення» при викладанні дисципліни «Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку»". Thesis, Житомирський державний технологічний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/58990.

Full text
Abstract:
В даний момент при здобутті бухгалтерської освіти на перший план виходить отримання студентами практичних навиків та вироблення професійного судження майбутнього бухгалтера при застосуванні мінливої теоретичної бази, яка являє собою національну законодавчу базу та міжнародні стандарти бухгалтерської звітності та обліку.<br>At the moment when acquiring financial education to the forefront getting students develop practical skills and professional judgment in the application of future accountants changing theoretical framework, which is a national legal framework and international standards of financial reporting and accounting.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Линник, Олена Іванівна, та Карина Юріївна Калюжна. "Проблема гармонізації бухгалтерського обліку за П(С)БО та МСФЗ". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39654.

Full text
Abstract:
Розвиток глобалізації у світі створює економічні передумови для розробки і впровадження загальноприйнятих вимог до ведення бухгалтерського обліку та підготовки фінансової звітності на основі міжнародних стандартів фінансової звітності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Задерака, Наталя Миколаївна, та Ганна Олександрівна Годунова. "Напрямки адаптації вітчизняного бухгалтерського обліку та фінансової звітності до міжнародних стандартів". Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53904.

Full text
Abstract:
1. Нашенко Л.П. Гармонізація бухгалтерського обліку та фінансової звітності України з міжнародними стандартами в процесі гармонізації економічних взаємозв’язків. Бухгалтерський облік та аудит. 2010. №9. C. 6-9. 2. Ілюхіна Н.П., Муренко Т.О. Адаптація національної системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності до міжнародних стандартів в сучасних умовах. Вісник соціально-економічних досліджень. 2011. №3 (43).<br>Досліджено напрямки пристосування вітчизняного бухгалтерського обліку й фінансової звітності до міжнародних та світових шаблонів. Визначено необхідність інтеграції різних видів бухгалтерського обліку в єдину інформаційну систему господарського обліку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Федько, Ю. "Переваги адаптації бухгалтерського обліку та фінансової звітності України до міжнародних стандартів". Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27445.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Давидюк, Тетяна Вікторівна. "Людський капітал в національних і міжнародних стандартах бухгалтерського обліку та звітності". Thesis, Житомирський державний технологічний університет, 2010. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/24270.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Міжнародний стандарт бухгалтерського обліку"

1

Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку 1997. ФПБАУ, 1998.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Marchenko, M. M., L. V. Shiryaeva, S. V. Oneshko, L. P. Chyzh та N. V. Hoteeva. АНАЛІЗ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА (ПРАКТИКУМ). LLC "Publishing house "Internauka", 2021. http://dx.doi.org/10.25313/978-966-97817-9-6.

Full text
Abstract:
У навчальному посібнику розглянуто питання щодо взаємозв’язків національних та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, практичного застосування окремих методик та положень при аналізі звітності підприємства. Подано наскрізний приклад аналізу звітності з докладними коментарями за результатами. Для фахівців відділів підприємств портової галузі, науковців, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку та фінансової звітності: досвід та перспективи впровадження в країнах з перехідною економікою. ІМА-прес, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Міжнародний стандарт бухгалтерського обліку"

1

Титаренко, О. О. "ВАЖЛИВІСТЬ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ В ПОКРАЩЕННІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ОПЕРАЦІЙ НА РИНКУ КАПІТАЛІВ". У Економічна система країни: зовнішні та внутрішні фактори впливу. Publishing house “Liha-Pres”, 2022. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-253-4-24.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!