Academic literature on the topic 'Міжнародний імідж'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Міжнародний імідж.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Міжнародний імідж"

1

Савон, Катерина Володимирівна. "МІЖНАРОДНИЙ ІМІДЖ УКРАЇНИ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ." Актуальні проблеми політики, no. 64 (January 23, 2020): 180–93. http://dx.doi.org/10.32837/app.v0i64.196.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу міжнародного іміджу України в умовах набуття незалежності. Вивчено основні правові положення, що регулюють процес покращення міжнародного іміджу України у світі та всередині держави.. Проблема, яка потребує вирішення, полягає у підвищенні престижу України у світі. Серед поставлених завдань, були виконані такі, якз’ясування сильних та слабких сторін іміджу України. У статті використовується порівняльний метод для того, щоб підкреслити, як інші країни покращують свій державний імідж у світі. У статті пояснюються відмінності між визначеннями бренду та іміджу.Акцентується увага на різниці між вітчизняним відношенням до поняття іміджу та міжнародним. Було дано визначенням поняттю іміджу країни. Для розуміння ставлення до України за кордоном було проаналізовано зміст кількох статей популярних закордонних ЗМІ. Були вивчені позитивні та негативні згадки про Україну.Платформа «Укрінформ» була створена для перекладу новин на різні мови, але цей сайт не користується популярністю в Інтернеті. Є певні кроки, що покращують імідж України за кордоном, але ці кроки не є систематичними. Останні статистичні дані та поточна позиція України у міжнародних рейтингах були проаналізовані. Досліджено законодавство та роботу відповідних міністерств та відомств України щодо формування та впровадження позитивного іміджу держави із залученням успішного міжнародного досвіду у світі.Були зроблені пропозиції щодо вдосконалення такої діяльності. Ця діяльність була представлена чинним законодавством та власними аргументами. Такими аргументами виступають: збільшення фінансування на просування позитивного іміджу України у світі, залучення лідерів світових думок, усунення повторів у законодавстві та конкретність у діяхвідповідальних сторін за створення позитивного іміджу України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Самофалов, В. "Міжнародний імідж України: яким йому бути?" Зовнішні справи, no. 2 (2012): 38–41.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шевчук, О. "Міжнародний імідж Китаю в умовах структурування системи міжнародних відносин постбіполярного періоду." Емінак, no. 1 (1), липень - вересень (2007): 94–100.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Троян, С. "Міжнародний імідж України у вимірі загальносвітових рейтингів." Зовнішні справи. Політичні науки, no. 9 (2016): 54–58.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Магда, Є. В. "Міжнародний імідж України в контексті гібридної війни." Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Філософія. Соціологія. Політологія, no. 4 (26) (2015): 232–40.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Рибак, О. М. "Міжнародний імідж України на фоні економіки протестів." Формування ринкових відносин в Україні, no. 5 (156) (2014): 21–24.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кошелєва, Оксана. "МІЖНАРОДНИЙ ІМІДЖ УКРАЇНИ ЯК ІНСТРУМЕНТ КУЛЬТУРНОЇ ПАРАДИГМИ." ГРААЛЬ НАУКИ, no. 5 (June 14, 2021): 403–7. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.04.06.2021.084.

Full text
Abstract:
Розвиток України на міжнародній арені безпосередньо залежить від позитивного сприйняття її закордонною спільнотою. Іноземні держави, громадяни інших країн, інвестори, ставлення яких є позитивним, також мають вплив на розв’язання внутрішніх соціально-економічних проблем. Метою статті є висвітлення основних чинників формування іміджу України у світі; виявлення та аналіз форм підвищення авторитету держави. Визначено, що створення позитивного міжнародного іміджу України є необхідною умовою для забезпечення захисту її національних інтересів, дотримання стратегічного курсу на європейську інтеграцію, успішної конкурентної боротьби на міжнародному ринку збуту та інвестицій; популяризації культурних цінностей у світову спільноту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Короткова, О. В. "Міжнародний імідж України як інструмент забезпечення національних інтересів держави." Сторінки історії, Вип. 29 (2009): 262–69.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Попко, С. М. "Реформування оборонно-промислового комплексу України: успіхи та невдачі у контексті воєнно-політичного діалогу з НАТО." Studies in history and philosophy of science and technology 29, no. 2 (January 22, 2021): 139–46. http://dx.doi.org/10.15421/272030.

Full text
Abstract:
Проаналізовано стан українського ОПК у контексті євроінтеграційних намірів української держави. Зазначено, що у 1990–2000-х рр. Україна мала розгалужений, нерівномірно розвинений, недостатньо скоординований ОПК, який характеризувався незбалансованістю структури оборонних виробництв, високим рівнем зношеності основних фондів, низькою рентабельністю роботи більшості підприємств та низьким рівнем завантаження виробничих потужностей. Зазначено, що реформування ОПК повинно відбуватися синхронно, на тлі вступу нашої держави до НАТО, адже Альянс – певний сигнал іноземним інвесторам для приходу в Україну, що, у в свою чергу, покращить міжнародний інвестиційний імідж України та дозволить збільшити надходження до бюджету за рахунок заощаджень на обороні. Зауважено, що українській владі необхідно посилити державний протекціонізм з метою підвищення результативності заходів з просування вітчизняної оборонної продукції, технологій і послуг на перспективні сегменти світового ринку озброєнь шляхом підтримання маркетингової діяльності, координації та фінансування участі національних делегацій у міжнародних виставкових заходах. Наведено приклади успішних підприємств ДК «Укроборонпром», зокрема у сфері виготовлення та поставку авіаційних керованих ракет, послуг з ремонту та модернізації бойових літаків і гелікоптерів тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Stulova, Iryna. "Фестиваль циркового мистецтва «Золотий каштан» як інструмент міжкультурного діалогу." ART-platFORM 2, no. 2 (November 18, 2020): 89. http://dx.doi.org/10.51209/platform.2.2.2020.89-116.

Full text
Abstract:
Зростання кількості та соціальної значущості дитячих та молодіжних циркових фестивалів-конкурсів у сучасній Україні відкриває широке поле для ретельного аналізу та дослідження цього культурного феномену. У статті розглядається Київський міжнародний молодіжний фестиваль циркового мистецтва «Золотий Каштан» у контексті сучасного українського культурного простору. Аналізуються історичні аспекти створення та розвитку фестивалю, принципи його організації, мета та завдання фестивалю, вікові категорії учасників фестивалю та критерії оцінювання їх виступів, завдання оргкомітету фестивалю, суддівський склад міжнародного журі, головні нагороди, роботи окремих переможців фестивалю. Акцентується значення міжнародного молодіжного фестивалю циркового мистецтва «Золотий Каштан» як унікального заходу в культурно-виховному просторі України, що поєднує у собі мистецькі, освітні, навчальні та оздоровчі заходи. Захопленість дітей та юнаків цирковим мистецтвом та участь у фестивалі «Золотий Каштан» має велике значення у фізичному та естетичному вихованні підростаючого покоління та розвитку особистості. Міжнародний фестиваль «Золотий Каштан» сприяє розширенню творчих зв’язкiв між дитячими та молодіжними гуртками циркового мистецтва, поглибленню взаєморозуміння між молодим поколінням різних країн і народів, а також інтеграції України до світового культурного простору. Підкреслюється, що фестиваль «Золотий Каштан» є унікальним зразком різнорівневого спілкування, яке відкриває можливості для ефективної міжкультурної взаємодії, у результаті якої досягається розуміння і будуються довірливі стосунки між представниками різних культур. Виходячи з такого досвіду, доводиться, що міжнародний фестиваль «Золотий Каштан» як культурний феномен є ефективним інструментом міжкультурного діалогу, який покращує міжнародний імідж України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Міжнародний імідж"

1

Ведмідь, Н. Г. "Міжнародний економічний імідж України та чинники його формування." Thesis, Вид-во СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28262.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Омельяненко, Віталій Анатолійович, Виталий Анатольевич Омельяненко, Vitalii Anatoliiovych Omelianenko, and З. В. Ковбаса. "Міжнародний аспект інноваційних маркетингових технологій мерчандайзингу." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33407.

Full text
Abstract:
За допомогою інноваційних технологій у мерчандайзингу можна досягти високих результатів по самих затребуваних завданнях: стимулюванню продажів, підвищенню лояльності персоналу до бренду, підвищенню іміджу продукту. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33407
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Крапивний, Іван Васильович, Иван Васильевич Крапивный, Ivan Vasylovych Krapyvnyi, Віталій Анатолійович Омельяненко, Виталий Анатольевич Омельяненко, Vitalii Anatoliiovych Omelianenko, and С. Г. Короткіх. "Міжнародний іміджевий аспект успішності Зимової 0лімпіади-2022 в Україні." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33397.

Full text
Abstract:
Проведення великого спортивного заходу потенційно може принести прямі та непрямі економічні вигоди. До прямих вигід відносяться спорудження об'єктів інфраструктури та пов'язані із цим заходом, довгострокові вигоди, такі як зниження транспортних витрат завдяки поліпшенню мережі сполучення, а також витрати туристів, що приїжджають із інших міст і країн. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33397
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мусієнко, Ірина Володимирівна. "Кобредингові стратегії у зовнішньополітичному позиціонуванні країни: синергія іміджів держави та національного бізнесу." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/20736.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Петрушенко, Юрій Миколайович, Юрий Николаевич Петрушенко, Yurii Mykolaiovych Petrushenko, and А. В. Самойлікова. "Корпоративна соціальна відповідальність у контексті зміцнення іміджу ТНК." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15439.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Третьякова, К. "Економічні та репутаційні ефекти культурної дипломатії: невикористаний резерв України." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23031.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Заяць, Володимир Володимирович. "Стан та перспективи залучення іноземних інвестицій в Україні." Магістерська робота, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19230.

Full text
Abstract:
Дослідження присвячено удосконаленню механізму залучення іноземних інвестицій в Україну та наданню пропозицій щодо його вдосконалення в умовах глобалізації. В роботі було розглянуто сутність іноземних інвестицій, їх роль в економіці країни, визначено чинники впливу, від яких залежать обсяги залучення іноземних інвестицій, розкрито методичні підходи щодо прогнозування обсягів залучення іноземних інвестицій, проведено порівняльний аналіз основних послуг, що надаються провідними експортно-кредитними агентствами світу під час здійснення міжнародних фінансових операцій. З метою покращення інвестиційної привабливості України запропоновано механізм збільшення обсягів залучення іноземних інвестицій в економіку країни для малих та середніх підприємств.
The research is devoted to improving the mechanism of attracting foreign investment to Ukraine and providing suggestions for its improvement in the context of globalization. The essence of foreign investments, their role in the country’s economy were considered in the work, the factors of influence on which volumes of attraction of foreign investments depend are defined, methodical approaches to forecasting the volume of foreign investment are revealed, a comparative analysis of the main services provided by the world’s leading export credit agencies in the implementation of international financial transactions. In order to improve the investment attractiveness of Ukraine, proposed a mechanism for increasing the volume of foreign investment in the country’s economy for small and medium enterprises.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Міжнародний імідж"

1

Конопка, Наталія. PR в міжнародних відносинах. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2020. http://dx.doi.org/10.25264/24.02.2020.

Full text
Abstract:
Навчально-методичний посібник «PR в міжнародних відносинах» присвячений найважливішим аспектам PR-технологій у сфері міжнародних відносин, зокрема у ньому розглядаються поняття, суть та приниципи, історичний розвиток зв’язків з громадськістю; подано особливості комунікації з громадськістю, теорію та практику формування іміджу в системі PR; ключові аспекти стратегічного управління тощо. Особлива увага присвячена основам політичного та міжнародного PR, зокрема проаналізовано особливості лобістської діяльності, ключові аспекти формування політики державного брендингу та досвід для України. Посібник містить методичні рекомендації підготовки до практичних занять та індивідуально-дослідницького завдання, питання самопідготовки, самоконтролю й підготовки до заліку, список рекомендованих джерал та літератури, термінологічний словник, що сприятиме глибшому засвоєнню матеріалу. Для викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Міжнародний імідж"

1

Поплавська, Оксана, Наталія Данилевич, and Дарія Пасічніченко. "СИСТЕМА РЕГЛАМЕНТУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН В БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВАХ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.05.

Full text
Abstract:
У статті узагальнено практики та критичний аналіз регламентів організації трудової діяльності, зокрема у банківській сфері в умовах пандемії, що формують основу системи регламентування соціально-трудових відносин. Обґрунтовано, що під системою регламентування соціально-трудових відносин розуміється сукупність правил, стандартів, домовленостей щодо залучення, використання, реалізації праці, що дозволяє не лише ефективно реалізовувати такі відносини, але й досягати достатнього рівня якості, що сприяє формуванню позитивного бренду, іміджу компанії як роботодавця, забезпечує синергетичний ефект у реалізації цілей сталого розвитку. Авторські дослідження у банківській сфері дозволили узагальнити досвід та розробити рекомендації щодо формування системи регламентів соціально-трудової сфери, зокрема з організації трудової діяльності: унормування режиму праці та відпочинку, комунікацій, створення безпечних умов праці, організації робочих місць, тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography