Academic literature on the topic 'Міжнародні перевезення'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Міжнародні перевезення.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Міжнародні перевезення"

1

Деркач, E. M. "ПРАВОВІ ПИТАННЯ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ." Kyiv Law Journal, no. 1 (May 11, 2022): 73–79. http://dx.doi.org/10.32782/klj/2022.1.11.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті висвітлено найбільш важливі проблеми, пов’язані із здійсненням міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом, та обґрунтування шляхів щодо їхнього подолання. Підкреслюється багаторівневе правове регулювання міжнародного перевезення вантажів автомобільним транспортом як трансграничної діяльності: 1) національний рівень (законодавство України, зокрема Закон України «Про автомобільний транспорт», та законодавство країни, територією якої здійснюється перевезення вантажу,); 2) міжнародному рівні (дво- та багатосторонні міжнародні договори, зокрема Конвенція про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (1956); Європейська угода щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (1970); Європейська Угода про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (1957) та ін.). Стверджується, що автомобільний транспорт забезпечує значну частину торгівлі товарами між Україною та ЄС та є важливою умовою для ефективного функціонування Поглибленої і всеохопної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Співпраця України із країнами ЄС у секторі автомобільних перевезень, окрім Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (далі – Угода про асоціацію), регулюється низкою дво- та багатосторонніх договорів. Зроблено висновок, що лібералізація міжнародних автомобільних перевезень вантажів потребує вирішення за допомогою комплексу заходів, зокрема: підписання спеціальної угоди з ЄС відповідно до ст. 136 Угоди про асоціацію (спеціальна угода замінить чинну систему щорічних двосторонніх переговорів із країнами ЄС щодо квот дозволів для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень); гармонізація законодавства України у сфері автомобільного транспорту із законодавством ЄС в частині вимог, що ставляться до автомобільних перевізників; підвищення прозорості розподілу та обліку дозволів на міжнародні вантажні автомобільні перевезення шляхом цифровізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

КІРІЧОК, Олександр, Валентина АНТОНЮК, and Оксана ШЕВЧЕНКО. "РОЛЬ І ЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ У РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ КРАЇНИ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 13 (December 4, 2019): 68–75. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i13.89.

Full text
Abstract:
В статті проведений критичний аналіз організації міжнародних автомобільних пасажирських перевезень, досліджено систему міжнародних пасажирських перевезень, запропоновано шляхи вдосконалення і покращання транспортного обслуговування населення на міжнародних автобусних маршрутах.Ключові слова: міжнародні перевезення, пасажирський транспорт, автобус, економіка країни, автобусне сполучення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Parubets, Olena. "ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ КОРОНАКРИЗИ НА СТАН ТРАНСПОРТНОГО СЕКТОРУ УКРАЇНИ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 3(23) (2020): 26–32. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2020-3(23)-26-32.

Full text
Abstract:
У статті проведено аналіз впливу коронакризи на показники діяльності транспортного сектору України. Виявлено, що значне падіння обсягу перевезень спостерігається на пасажирському транспорті, який безпосередньо під-падає під міжнародні обмеження руху пасажирів. Встановлено, що в умовах пандемії найбільше зменшення обсягів перевезення вантажів спостерігається на автомобільному, річковому й морському транспорті. Серед пасажирського транспорту найбільш постраждалим є авіаційний. Досліджено прогнозні оцінки міжнародних транспортних організацій стосовно стану та перспектив відновлення діяльності світового транспорту. Запропоновано заходи щодо відновлення ефективного функціонування транспортного сектору України, головними з-поміж яких визначено необхідність надання державної фінансової, правової, інформаційної підтримки, а також різноманітних стимулів і преференцій з боку органів місцевого самоврядування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кулик, В., А. Захарчук, Ю. Любиш, and Ю. Градиський. "Перевезення продукції органічного землеробства в повітряних коридорах." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 18 (March 19, 2020): 32–41. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2019.18.32-41.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальній проблемі забезпечення процесу перевезень повітряними коридорами продукції органічного характеру.Метою даного дослідження є розробка теоретико-методологічних положень організації перевезення швидкопсувної продукції органічного походження.Предметом дослідження статті є логістика перевезень швидкопсувних вантажів в повітряних коридорах.Актуальність теми полягає у тому, що сьогодні найкращим способом доставки є міжнародні транспортні коридори. Для покращення доставки швидкопсувних вантажів необхідно обирати найдоцільніший вид транспортування зберігаючи якість самих товарів. Складність повітряного перевезення органічної продукції полягає у тому, що під час посадки на вантажі діють значні динамічні навантаження, а в польоті – різкі перепади температури. Це може негативно відображатися на якості продукції, що перевозиться. У статті висвітлена проблема перевалки з одного борту на інший, яка ускладняється тим, що мають бути дотримані всі умови забезпечення температурних режимів та відсутності навіть незначних ударних перевантажень.На сьогоднішньому ринку все частіше набувають популярності свіжі продукти, але через неправильне транспортування органічні продукти можуть втратити свої властивості, їх якість вже буде сумнівною. Відповідно до рівня міжнародних стандартів потрібно покращувати логістичне обслуговування таких вантажів. Вирішення цієї проблеми дає досвід розвинених країн, в яких активно створюються і удосконалюються регіональні, національні та транснаціональні транспортно-логістичні системи, що забезпечують ефективні транспортні, науково-виробничі та постачальницько-збутові комунікації між економічними агентами.В результаті виконаних досліджень визначено методичні засади управління логістикою перевезень швидкопсувних вантажів в авіаційних повітряних коридорах, що може забезпечити оптимізацію бізнеспроцесів постачань продукції органічного землеробства безпосередньо замовникам із збереженням якості та своєчасності доставки.Практичне значення отриманих результатів полягає в тому, що вони можуть бути використані при прийнятті управлінських рішень та розробці умов та вимог перевезення продуктів з метою підвищення якості їх логістичного обслуговування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Волинець, Л. М. "Вплив політичних рішень на міжнародні перевезення." Вісник Національного транспортного університету. Серія "Економічні науки", no. 3 (33) (2015): 70–74.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кулик, Владимир. "Перевезення продукції органічного землеробства в повітряних коридорах." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 21 (December 7, 2020): 185–94. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.21.185-194.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальній проблемі забезпечення процесу перевезень повітряними коридорами продукції органічного характеру. Метою даного дослідження є розробка теоретико-методологічних положень організації перевезення швидкопсувної продукції органічного походження. Предметом дослідження статті є логістика перевезень швидкопсувних вантажів в повітряних коридорах. Актуальність теми полягає у тому, що сьогодні найкращим способом доставки є міжнародні транспортні коридори. Для покращення доставки швидкопсувних вантажів необхідно обирати найдоцільніший вид транспортування зберігаючи якість самих товарів. Складність повітряного перевезення органічної продукції полягає у тому, що під час посадки на вантажі діють значні динамічні навантаження, а в польоті – різкі перепади температури. Це може негативно відображатися на якості продукції, що перевозиться. У статті висвітлена проблема перевалки з одного борту на інший, яка ускладняється тим, що мають бути дотримані всі умови забезпечення температурних режимів та відсутності навіть незначних ударних перевантажень. На сьогоднішньому ринку все частіше набувають популярності свіжі продукти, але через неправильне транспортування органічні продукти можуть втратити свої властивості, їх якість вже буде сумнівною. Відповідно до рівня міжнародних стандартів потрібно покращувати логістичне обслуговування таких вантажів. Вирішення цієї проблеми дає досвід розвинених країн, в яких активно створюються і удосконалюються регіональні, національні та транснаціональні транспортно-логістичні системи, що забезпечують ефективні транспортні, науково-виробничі та постачальницько-збутові комунікації між економічними агентами. В результаті виконаних досліджень визначено методичні засади управління логістикою перевезень швидкопсувних вантажів в авіаційних повітряних коридорах, що може забезпечити оптимізацію бізнес-процесів постачань продукції органічного землеробства безпосередньо замовникам із збереженням якості та своєчасності доставки. Практичне значення отриманих результатів полягає в тому, що вони можуть бути використані при прийнятті управлінських рішень та розробці умов та вимог перевезення продуктів з метою підвищення якості їх логістичного обслуговування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Мацьків, О. О., О. Г. Чайка, Л. Й. Солодяк, and М. В. Руда. "Дослідження ризиків природоохоронного нагляду суб'єкта перевезення небезпечних вантажів." Scientific Bulletin of UNFU 31, no. 4 (September 9, 2021): 82–87. http://dx.doi.org/10.36930/40310413.

Full text
Abstract:
Розглянуто законодавство країн Європейського Союзу та України щодо перевезень небезпечних вантажів і встановлено, що суть питання правового регулювання перевезення цих вантажів полягає у визначенні ризику виникнення потенційних негативних наслідків за недотримання нормативного законодавства під час перевезення вантажів підвищеної небезпеки та здійснення з ними інших маніпуляцій під час транспортування, зокрема на залізницях. Проаналізувавши спеціалізовані національні і міжнародні регламенти перевезень небезпечних вантажів з'ясовано, що технічне регулювання перевезення небезпечних вантажів не встановлює спеціальних вимог екологічної безпеки, звітності та контролю. Унаслідок дослідження ризиків заходів державного нагляду за дотриманням вимог законодавства про охорону атмосферного повітря вантажних станцій регіональної філії "Львівська залізниця" визначено, що вантажні станції, які працюють з небезпечними вантажами, потребують кризового менеджменту у таких питаннях, як наявність дозволів на викиди забруднювальних речовин до атмосферного повітря стаціонарними джерелами; розроблення спеціальних заходів з охорони атмосферного повітря в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; виконання виробничого контролю інструментально-лабораторними вимірами параметрів викидів забруднювальних речовин; стаціонарних і пересувних джерел; виконання нормативів вмісту забруднювальних речовин у відпрацьованих газах транспортних та інших пересувних засобів; виплату та нарахування екологічного податку на викиди забруднювальних речовин до атмосферного повітря. Визначено також, що економічні інструменти у сфері природоохоронної діяльності, а саме податки, плата за завдані збитки, штрафи, є мотиваторами ведення екологічно безпечної діяльності підприємствами, для яких необхідним є створення системи безперервного моніторингу, ситуаційне моделювання великомасштабних техногенних аварій і катастроф, а також розроблення системи екологічного оцінювання безпеки залізничного транспорту, оскільки на сьогодні не вирішені методологічні проблеми прогнозу їх динаміки у середньо- і довготерміновій перспективі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Колодін, А. "ЩОДО ПИТАНЬ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ, СУТНОСТІ ТА ОСНОВНИХ ІНТЕРЕСІВ СТОРІН ЗА ДОГОВОРОМ БЕРБОУТ-ЧАРТЕРУ." Юридичний вісник, no. 2 (July 6, 2021): 153–58. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i2.2168.

Full text
Abstract:
У статті визначається, що регу­лювання приватноправових дого­вірних відносин, пов'язаних з пере­везенням за договором чартеру, не підлягає нормативній міжна­родній регламентації. Це означає, що морське перевезення за дого­ворами чартеру в міжнародному сполученні підпадає під дію норм застосування національного права. Для сфери застосування чар­теру як об'єкта договірних відно­син з перевезення служить вантаж, який через певні обставини (вели­ кий обсяг партії, специфічну регу­лярність відвантажень тощо) не може бути переданий для доставки публічному перевізнику - тран­спортному підприємству загаль­ного користування. Йдеться, як правило, про міжнародні морські перевезення масових вантажів на великі відстані. Для великих пар­тій сировини, енергоносіїв, мета­лів, сільськогосподарської продукції та іншого публічні перевізники не являють для вантажовласників інтерес. Ті в основному працюють на головних магістральних марш­рутах переміщення товарів між­народної торгівлі, встановлюють високі ціни, пристосовують судна для перевезень генеральних ван­тажів, як правило, контейнерів для розміщення в них великотон­нажних контейнерів на лінійних судах-контейнеровозах. Правова регламентація договору чартеру, а також зміст і умови документа чартеру залежать від того, до якого виду національне право відносить той чи інший дого­вір чартеру. ЦК України кваліфікує чартер як договір фрахтування без підрозділу його на види. Одним з різновидів договору чар­теру натепер є договір про корис­тування чужим судном. Договір бербоут-чартеру можна визна­чити як угоду, згідно з якою орен­додавець передає фрахтувальнику корабель без екіпажу й обладнання (можливо, з частковим екіпажем і обладнанням) на певний термін, зазначений у договорі, або на неви- значений термін, а фрахтувальник зобов’язується виплатити орендо­давцю узгоджену плату.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Коптенко, Анна, and Юлія Панфілова. "ЕВОЛЮЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АВІАПЕРЕВІЗНИКА: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ АСПЕКТИ." Молодий вчений, no. 3 (91) (March 31, 2021): 272–77. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-3-91-57.

Full text
Abstract:
Розвиток авіації безпосередньо пов'язаний з розвитком науково-технічного прогресу та рухається тими ж темпами. При цьому відбувається постійне збільшення кількості повітряних транспортних засобів і їх вдосконалення в напрямку збільшення обсягів перевезень і посилення безпеки повітряних перевезень. Обумовлено це необхідністю задоволення зростаючих вимог в перевезеннях пасажирів і вантажів, які здійснюються за внутрішніми і міжнародними маршрутами. В міру розширення міжнародної комунікації, розвитку економічних, в тому числі торговельних і промислових відносин між державами, ростуть і обсяги перевезень, і в майбутньому зазначена тенденція зростання буде зберігатися. В поданій статті розглядається поняття авіаційної події та аналізуються правові наслідки неналежного виконання умов договору повітряного перевезення через призму національного та міжнародного повітряного права. Аналізуються питання щодо комплексного застосування норм Варшавської конвенції 1929 року та норм Монреальської Конвенції 1999 року під час розгляду спорів між пасажиром та авіаперевізником за договором повітряного перевезення при здійснення авіаперевізником міжнародних та внутрішніх рейсів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

САХНО, Володимир, Світлана ШАРАЙ, Ігор МУРОВАНИЙ, and Віктор ПОЛЯКОВ. "ДОСЛІДЖЕННЯ ФАКТОРІВ ВПЛИВУ НА ЗАГАЛЬНІ ВИТРАТИ ВИКОНАННЯ ОБОРОТНОГО РЕЙСУ У МІЖНАРОДНОМУ СПОЛУЧЕННІ З ВИКОРИСТАННЯМ МАТЕМАТИЧНОЇ ТЕОРІЇ ЕКСПЕРИМЕНТУ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 16 (May 20, 2021): 159–67. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i16.518.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуті питання впливу різних статей загальних витрат (факторів) на розмір таких загальних витрат при виконанні оборотного рейсу доставки вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні. Для розробки заходів щодо підвищення ефективності виконання процесу перевезень вантажів у міжнародному сполученні та зменшення загальних витрат на його виконання необхідно проводити аналіз статей витрат, які входять до складу загальних витрат. Для дослідження впливу окремих статей загальних витрат на виконання перевезень вантажів у міжнародному сполученні пропонується використання ефективних методів практичної реалізації системного підходу – методів математичної теорії експерименту або планування експерименту. При цьому вирішення задачі дослідження впливу окремих статей витрат (факторів впливу) на розмір загальних витрат проводиться на основі формування плану експерименту та створення експериментально-статистичної моделі. В результаті розрахунків коефіцієнтів регресії за розробленою моделлю загальних витрат на виконання оборотного рейсу доставки вантажів у міжнародному сполученні та їх аналізу зроблено висновки щодо значущості коефіцієнтів, які формують найбільший вплив на розмір загальних витрат, та визначені статті витрат (досліджувані фактори впливу), що мають найбільший вплив на формування загальних витрат. Ключові слова: загальні витрати, стаття витрат, міжнародні вантажні перевезення, оборотний рейс, фактор впливу, теорія планування експерименту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Міжнародні перевезення"

1

Рафальська, І. В. "Управління та ефективність міжнародних транспортних перевезень." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10945.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Карлечук, Дмитро Траянович. "Автоматизована інформаційна система он-лайн продажу квитків на міжнародні автобусні перевезення." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10328.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Грибанов, Роман Вікторович. "Процеси управління якістю міжнародних вантажних перевезень." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47196.

Full text
Abstract:
Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник роботи: д.т.н., проф. Кіндрачук Мирослав Васильович
У роботі проаналізовано теоретичні основи організації міжнародних вантажних перевезень;досліджено методологічні засади управління якістю транспортних послуг та ризиками; розроблено пропозиції щодо удосконалення процесів управління якістю міжнародних вантажних перевезень. Розроблені у роботі пропозиції призначені для використання керівництвом та персоналом підприємств, які надають послуги в галузі міжнародних вантажних перевезень. Застосування розроблених пропозицій на практицідозволить суттєво підвищити ефективність функціонування систем управління якістюцих підприємств та покращити якість наданих транспортних послуг.Це, призведе до зменшення матеріальних збитків автотранспортних компаній від надання послуг невідповідної якості, підвищить довіру споживачів до підприємств вітчизняної автотранспортної галузі та збільшитьїх конкурентоспроможність на європейському та світовому ринках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Горпинюк, Анастасія Сергіївна, and Anastasiia Horpyniuk. "Підвищення ефективності міжнародних вантажних перевезень ТОВ «СУШП «Діана Інтернаціональ»." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/34123.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 24 грудня 2020 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 20 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9.
Кваліфікаційна дипломна робота магістра присвячена питанням обґрунтування перевезень вантажів у мультимодальному сполученні (на прикладі ТОВ «СУШП «Діана Інтернаціональ»). Мета роботи - зменшення витрат на перевезення вантажів у міжнародному сполученні шляхом впровадження мультимодальних перевезень вантажів.
РЕФЕРАТ... ВСТУП... 1 ТЕОРЕТИЧНИЙ РОЗДІЛ... 1.1 Характеристика транспортного підприємства СУШП «Діана Інтернаціональ ЛТД»… 1.2 Аналіз мультимодальних перевезень та ринку транспортних послуг в Україні... 2 ДОСЛІДЖЕННЯ МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ... 2.1 Правові засади при регулюванні мультимодальних перевезень різного виду вантажів... 2.2 Дослідження особливостей застосування наскрізних коносаментів в Україні... 2.3 Особливості транспортно-технологічної схеми доставки вантажів у мультимодальному сполученні... 2.4 Стратегії управління процесами перевезень вантажів... 3 ПРОЕКТНО-РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ РОЗДІЛ... 3.1 Розрахунок витрат при здійсненні прямого автомобільного сполучення на маршруті Україна – Данія – Україна... 3.2 Розрахунок витрат при здійсненні мультимодального перевезення на маршруті м. Боярка – м. Роскіллє – м. Боярка... 3.2.1 Розрахунок витрат на автомобільній ділянці м. Боярка (Україна) – м. Копенгаген, м. Київ – м. Боярка ... 3.2.2 Розрахунок витрат на поромній ділянці м. Копенгаген – м. Клайпеда 3.2.3 Розрахунок витрат на ділянці м. Клайпеда – м. Київ, котра здійснюється контрейлерним перевезенням... 3.3 Модель мультимодальних перевезень вантажів на маршруті м. Боярка – м. Роскіллє – м. Боярка ... 4 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ... 4.1 Інструкція з охорони праці та безпеки в надзвичайних ситуаціях водія вантажного автомобіля... 4.2 Безпека життєдіяльності при аваріях на транспорті та небезпеки техногенного характеру пов’язані з роботою водія вантажного автомобіля... ВИСНОВОК... ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ...
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Побоченко, Леся Миколаївна, Леся Николаевна Побоченко, and Lesia Pobochenko. "Вплив COVID-19 на авіаційні перевезення в світі." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53173.

Full text
Abstract:
Досліджено вплив COVID-19 на авіаційні перевезення в світі (міжнародні та внутрішні перевезення). Проаналізовано регіональний розподіл міжнародних авіапасажирів у світі в контексті пандемії COVID-19.
Исследовано влияние COVID-19 на авиационные перевозки в мире (международные и внутренние перевозки). Проанализировано региональное распределение международных авиапассажиров в мире в контексте пандемии COVID-19.
The impact of COVID-19 on air transportation in the world (international and domestic transportation) has been studied. The regional distribution of international air passengers in the world in the context of the COVID-19 pandemic is analyzed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ковригіна, О. К. "Удосконалення законодавства у повітряній сфері." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45911.

Full text
Abstract:
На даний момент повітряне право є необхідним підґрунтям для формування національної внутрішньої та зовнішньої політики, розвитку авіації України, забезпечення безпеки її діяльності та раціонального та ефективного використання з питань національного повітряного простору, правового забезпечення виконання прийнятих політичних рішень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Катрусяк, Василина Миколаївна, and Vasilina Katrusyak. "Дослідження управління вантажних перевезень на прикладі ПП «МПК»." Bachelor's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35620.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 25 червня 2021 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 19 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9.
Катрусяк В. М. Дослідження управління вантажних перевезень на прикладі ПП «МПК».— Рукопис. Кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня бакалавр за спеціальністю 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті). — Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, — Тернопіль, 2021. У кваліфікаційній роботі проводиться дослідження пошуку шляхів вдосконалення технології та організації перевезень у міжнародному зв'язку
ВСТУП 5 РОЗДІЛ 1 ДОСЛІДЖЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МПК» 1.1. Організаційні процеси при вантажних перевезеннях 7 1.2. Етапи становлення підприємства 14 1.3. Дослідження експлуатаційної та економічної діяльності підприємства при міжнародних перевезеннях 18 РОЗДІЛ 2 УДОСКОНАЛЕННЯ ВАНТАЖНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗА МАРШРУТОМ УКРАЇНА - ПОЛЬЩА 2.1. Організація перевезень будівельних матеріалів 25 2.2. Розрахунок техніко-економічних показників роботи на маршруті 30 2.3. Технологія і організація навантажувально-розвантажувальних робіт 32 2.4. Економічне обґрунтування перевезень у міжнародному сполученні 34 РОЗДІЛ 3. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ 3.1. Система організації охорони праці на підприємствах автомобільного транспорту 39 3.2. Розрахунок одноразової допомоги потерпілому у разі отримання ушкодження здоров’я або смерті внаслідок виробничої травми 44 3.3. Автомобільний транспорт та екологічна безпека 46 3.4. Скорочення негативного впливу автомобільного транспорту на навколишнє природне середовище 49 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ 53 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ 54
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Штокайло, Володимир Ігорович, and Volodymyr Shtokaylo. "Технологія і організація вантажних перевезень (на прикладі ТОВ ”Скіфія”)." Bachelor's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35635.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 26 червня 2021 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 19 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9.
Штокайло В.І. Технологія і організація вантажних перевезень (на прикладі ТОВ ”Скіфія”).— Рукопис. Кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня бакалавр за спеціальністю 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті). — Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, — Тернопіль, 2021. У кваліфікаційній роботі проведено дослідження оптимізації транспортної логістики у сфері вантажних перевезень у внутрішніх та міжнародних перевезеннях
ВСТУП 5 РОЗДІЛ 1 ПОКАЗНИКИ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ "СКІФІЯ" 1.1. Виробнича структура ТОВ "СКІФІЯ" 6 1.2. Аналіз стану матеріальної бази та маршрутів перевезень ТОВ "СКІФІЯ" 8 1.3. Аналіз техніко-експлуатаційних показників роботи рухомого складу 10 1.4. Аналіз економічних показників діяльності ТОВ "СКІФІЯ" 13 РОЗДІЛ 2 ПОБУДОВА ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНИХ СХЕМ ПЕРЕВЕЗЕННЯ 2.1. Обґрунтування методики вибору маршруту 15 2.2. Загальні вимоги до вантажних транспортних засобів 35 2.3 Розрахунок техніко-експлуатаційних показників роботи рухомого складу 37 2.4. Розрахунок заробітної плати водіїв 44 2.5. Розрахунок матеріальних затрат 45 2.6. Розрахунки собівартості перевезень 47 2.7. Розрахунок фінансових показників проекту 51 РОЗДІЛ 3. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ 3.1. Охорона праці на підприємствах автотранспортного комплексу. 56 3.2. Управління охороною праці на підприємстві. 61 3.3. Методи і шляхи вирішення завдань управління охороною праці. 64 3.4. Пожежна безпека. 66 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ 68 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ 68
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Зіневич, О. О. "Рекомендації ІКАО під час пандемії." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53301.

Full text
Abstract:
Всесвітня пандемія гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, негативно вплинула на більшість сфер міжнародного співіснування і спричинила блокування діяльності багатьох галузей, серед яких окреме місце посідає цивільна авіація. Внаслідок встановлених обмежень авіаційна галузь зазнала несприятливих наслідків. Через відсутність практики діяти саме за таких умов виникла потреба негайного реагування та удосконалення стандартів, які регулюють безпеку здійснення міжнародних авіаперевезень. Вагома роль у розробці нормативно-правової бази та впровадженні цих стандартів належить Міжнародній організації цивільної авіації (ІКАО).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Коваленко, І. В. "Удосконалення логістичних потоків у зовнішньоекономічній діяльності підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75556.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено теоретичні та практичні аспекти функціонування механізму управління матеріальними потоками в логістичній системі підприємства. Проведений аналіз зовнішньоекономічної та логістичної діяльності досліджуваного суб’єкта та запропоновані конкретні шляхи удосконалення міжнародних логістичних потоків на ТОВ «БІОСАП». Основний науковий результат роботи полягає в розробці власної системи доставки товару в Україну із США шляхом створення логістичних хабів та оптимізації маршрутів доставки продукції.
The master’s thesis focuses on the theoretical and practical aspects of functioning of mechanism of managing enterprise’s material flows in a logical system. Conducted analysis of foreign economic and logistical activity of the studied object and proposed concrete ways to improve international logistics flows at BIOSAP LLC. The main aim of this research is to develop own product delivery system to Ukraine from the USA by creating logistic hubs and optimizing product delivery routes.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Conference papers on the topic "Міжнародні перевезення"

1

Григоров, О. М. "Міжнародно-правове регулювання повітряних поштових перевезень: перші кроки." In LEGAL EDUCATION AND SCIENCE AS THE NEED OF THE HOUR: NEW EUROPEAN CHALLENGES. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-148-0-45.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Чупайленко, О. А., М. В. Білокур, and Р. В. Поліщук. "Основи системного підходу до вирішення задач підвищення ефективності міжнародних вантажних перевезень." In TECHNICAL SCIENCES: THE ANALYSIS OF TRENDS AND DEVELOPMENT PROSPECTS. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-109-1-30.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Міжнародні перевезення"

1

Поліщук, Олександр Павлович, and Сергій Олексійович Семеріков. Методичні та організаційні проблеми навчання комп’ютерного програмування у вищих навчальних закладах. Видавничий відділ НМетАУ, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/0564/805.

Full text
Abstract:
Комп’ютерне програмування – не тільки найважча з усіх існуючих інтелектуальних робіт, а й найбільш прибуткова, найбільш рентабельна галузь сучасних високих технологій, яка не потребує матеріальної сировини для вироблення продукту, енергоресурсів, транспортних затрат для перевезень і за мінімальних початкових затрат могла б приносити в бюджет країни неабиякі кошти – при наявності “критичної маси” висококваліфікованих (і відповідно оплачуваних) системних та прикладних програ- містів. Дефіцит фахівців в цій галузі спостерігається не тільки в Україні, а й в усіх розвинених країнах (для кваліфікованих програмістів вони тримають свої двері гостинно розчиненими), але причини його різні – не можна не помітити наше відставання в виробництві програмних продуктів і від таких країн, як Індія та Китай. Бюджет України зовсім не відчуває надходжень від галузі комп’ютерного програмування. Спроби проаналізувати причини і відшукати вихід з такого становища приводять до замкнутого кола, в якому важко знайти первинний елемент, за який можна було б “витягти” весь ланцюг причин і наслідків. І все таки, якщо в електронній промисловості можна змиритися з безнадійним відставанням “назавжди”, то в галузі комп’ютерного програмування це було б рівнозначно визнанню інтелектуальної неповноцінності нації, що не тільки неприйнятно, але й невірно – доказом цьому поодинокі успіхи деяких наших школярів на міжнародних олімпіадах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography