Academic literature on the topic 'Облік інформації'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Облік інформації.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Облік інформації"

1

Риндюк, В., та О. Гришко. "Облік законодавства як діяльність з упорядкування інформації про законодавство". Юридичний вісник, № 2 (25 серпня 2020): 145–50. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i2.1716.

Full text
Abstract:
У статті досліджується облік законодавства як один із видів діяльності, змістом якої є упорядкування інформації про законодавство. Облік законодавства не пов'язаний прямо з якими-небудь змінами самого законодавства (його якість щодо змісту та/або форми залишається незмінною). Об'єктом діяльності з обліку законодавства є інформація про законодавство, а результатом - новий якісний стан інформації про законодавство. Облік законодавства - діяльність, пов'язана зі збиранням, фіксуванням, класифікацією, зберіганням, підтриманням у контрольному (актуальному) стані нормативно-правових актів, а також наданням інформації про них (тексту нормативно-правового акта офіційного або інформаційно-довідкового характеру), що може здійснюватися як органами публічної влади, так і іншими суб'єктами (підприємствами, установами та організаціями, фізичними особами).
 Залежно від того, на яких носіях збирається, фіксується та зберігається інформація про законодавство, розрізняють картковий, журнальний та електронний облік. За журнального та карткового обліку вся інформація про нормативно-правові акти зберігається на паперових носіях, а за електронного - на електронних носіях інформації (електронні сервери, жорсткі диски комп'ютерів, компакт-диски тощо).
 Залежно від суб'єктів обліку законодавства слід розрізняти офіційний, офіціозний (напівофіційний) та неофіційний облік законодавства. Офіційний та офіціозний облік законодавства здійснюється органами публічної влади відповідно до їхніх повноважень, визначених нормативно-правовими актами, а неофіційний - усіма іншими суб'єктами (юридичними та фізичними особами) за власною ініціативою для задоволення власних потреб або на комерційній основі. Результатом офіційного обліку є упорядкування офіційних текстів нормативно-правових актів, а результатами офіціозного та неофіційного - упорядкування текстів нормативно-правових актів довідково-інформаційного характеру.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Пушкар, М. Р. "УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ЯК КОНЦЕПЦІЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ ОПЕРАЦІЙНОГО РІВНЯ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 68 (5 жовтня 2022): 103–9. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2022-68-15.

Full text
Abstract:
Управлінський облік у широкому розумінні являє собою окрему підсистему отримання інформації, виходячи з потреб операційного менеджменту. Управлінський облік – не тільки система збору та аналізу інформації про витрати й доходи в розрізі окремих виробів структурних одиниць підприємства в грошовому виразі, а й головне, у фізичних натуральних показниках, що вимагає організації бюджетування, нормування, аналізу та оцінки діяльності підрозділів підприємства. Отже, управлінському обліку в більшій мірі властиві управлінські, аніж традиційні бухгалтерські технології. Управлінський облік розглядається як система збору та інтерпретації інформації про витрати на виробництво продукції, тобто це розширена система організації обліку для цілей контролю за формуванням собівартості продукції у процесі технологічного ланцюга створення додаткової вартості підприємства. В українській практиці найчастіше управлінський облік розглядається як додаток до фінансового, який зосереджений на питаннях калькулювання собівартості продукції в грошовому вимірнику, а не як підсистеми інформації про ефективність господарської діяльності виробництва, збуту й операційного менеджменту. Управлінський облік призначений для отримання інформації у системному порядку в режимі реального часу для операційного управлінського персоналу, яку він використовує в якості засобу контролю, коригування та раціонального використання факторів виробництва. Метою такої інформації є своєчасне коригування відхилень від установлених технологічних регламентів та пошук резервів зниження собівартості продукції за рахунок норм витрачання ресурсів, цін на їх придбання, удосконалення організації праці, використання засобів праці тощо. Інформація може використовуватися для планування, нормування, бюджетування, контролю та аналізу процесів виробництва і збуту продукції. Нагальною потребою стає організація управлінського обліку не лише як джерела актуальної і достовірної інформації, а й як інструменту формування економічної політики, механізму удосконалення бізнесу та управління витратами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Михалків, Алла. "СУТНІСТЬ ТА МІСЦЕ ОБЛІКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВОМ". Grail of Science, № 16 (8 липня 2022): 56–63. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.17.06.2022.007.

Full text
Abstract:
Розглядаючи процес управління як комунікаційний процес, визначено місце обліку в системі управління як такого, що є сполучною ланкою між управлінцями та виконавцями, оскільки він надає інформацію в цілому про діяльність підприємства. Доведено, що облік виконує повною мірою комунікативну функцію у процесі управління лише за умови потреби управлінців в обліковій інформації. Визначено інформаційні вимоги для стратегічного, тактичного та оперативного рівнів управління, необхідність відокремлення інформаційного ресурсу та інформаційного потенціалу. Відсутність методології кількісної та якісної оцінки інформаційних ресурсів знижує ефективність інформації, що накопичується у вигляді інформаційних ресурсів та збільшує тривалість перехідного періоду від індустріального до інформаційного суспільства. Ефективність життєдіяльності підприємства залежить від наявності та вмілого використання економічної інформації, основу якої складає облікова інформація.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Березний, Олександр Васильович. "Роль хмарних технологій в організації безперервного обліку". Економіка, управління та адміністрування, № 2(108) (1 серпня 2024): 78–83. http://dx.doi.org/10.26642/ema-2024-2(108)-78-83.

Full text
Abstract:
У статті розглядається роль хмарних технологій в організації бухгалтерського обліку, враховуючи зміни традиційного менеджменту шляхом впровадження моделей безперервного обліку. Хмарний облік полегшує безперебійну інтеграцію даних у реальному часі з різних джерел, таких як банки, системи ERP і термінали торгових точок, гарантуючи, що інформація завжди актуальна та доступна. Завдяки автоматизації таких рутинних завдань, як звірка, аналіз відхилень і зіставлення транзакцій, хмарний облік зменшує часові затримки та помилки, пов’язані з традиційною обробкою наприкінці періоду, дозволяючи бухгалтерам зосередитися на більш стратегічних видах діяльності з доданою вартістю. Модель безперервного обліку (Continuous Accounting), заснована на хмарних технологіях, замінює традиційний підхід фіксації інформації на певну дату на динамічний робочий процес, який підтримує безперервний фінансовий аналіз і прийняття рішень у реальному часі. Такий підхід підвищує операційну ефективність, точність і швидкість реагування, надаючи керівництву своєчасну інформацію про фінансові показники. Крім того, у статті розглядаються проблеми впровадження хмарного обліку, враховуючи безпеку даних, стабільність системи, автентифікацію, підкреслюючи необхідність надійних заходів безпеки та комплексних стратегій управління ризиками. Використовуючи хмарний облік, підприємства можуть досягти значного покращення фінансової прозорості, продуктивності та ефективності витрат, що зрештою сприяє кращому стратегічному плануванню та успіху бізнесу. Результати дослідження наголошують на трансформаційному потенціалі хмарних технологій у формуванні майбутнього фінансового менеджменту та практики бухгалтерського обліку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Біла, Ю. А. "НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ НОВІТНЬОЇ ПАРАДИГМИ ОБЛІКУ У КОНТЕКСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНТЕГРОВАНОЇ ЗВІТНОСТІ". Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», № 1(63) (8 травня 2024): 252–58. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2024.1(63).252-258.

Full text
Abstract:
Інтегрована звітність є дієвим інструментом досягнення цілей сталого розвитку та принципу прозорості діяльності компанії на ринку. Формування її на підприємстві зумовлює необхідність змінити парадигму облікової науки у контексті відображення інформації в економічній, екологічній та соціальній сферах. У статті визначено вплив інтегрованої звітності на трансформацію облікової парадигми у таких аспектах: формування даних про соціальний, природний та інтелектуальний капітали, кліматичний менеджмент, відображення нефінансової інформації. Запропоновано наступні елементи новітньої парадигми обліку: біоенергетичні активи як новий об’єкт обліку; облік соціальних зв’язків як елемента внутрішнього гудвілу; оцінка та облік інтелектуального капіталу; облік викидів СO2 в аналітичному розрізі, лінгвістичний підхід до розвитку бухгалтерського обліку; лінгвістичні змінні для аналізу та математичного моделювання. Надані рекомендації мають практичну цінність для підприємств, які планують формувати інтегровану звітність та трансформувати бухгалтерський облік у даному контексті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

ШАФОРОСТ, Сергій, Сергій ГОЛОВНЯ та Михайло СТРЕЛЬБІЦЬКИЙ. "ПРОПОЗИЦІЇ З ФОРМУВАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ПАСПОРТА ЯК СКЛАДОВОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ОБЛІКУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТЕХНІКИ ТА МАЙНА У ДЕРЖАВНІЙ ПРИКОРДОННІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ". Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 96, № 3 (2024): 169–83. https://doi.org/10.32453/3.v96i3.1719.

Full text
Abstract:
У статті подано результати дослідження, спрямованого на удосконалення чинної системи обліку машин і даних щодо їх експлуатації в Державній прикордонній службі України. Запропонована модель електронного обліку дозволяє вирішити питання, пов’язані з втратою даних, низькою точністю обліку та відсутністю можливості оперативного аналізу інформації. Під час дослідження проаналізовано керівні документи Державної прикордонної служби України, якими передбачений облік техніки та майна номенклатури служб інженерного та технічного забезпечення. Визначено передумови для розроблення електронного обліку для машин та для основних засобів, таких як: паркове устаткування, основні агрегати техніки тощо. Запропоновано принцип єдиного джерела інформації про машину та основні засоби у вигляді електронного паспорта. Досліджено можливу їх структуру. Визначено взаємозв’язки між користувачами електронного паспорта. Подано рівні та права доступу для роботи з інформацією для посадових осіб, відповідальних за експлуатацію техніки та майна. Визначено контрольні функції адміністратора та користувачів. Передбачено можливість взаємозв’язку посадових осіб, задіяних на всіх етапах життєвого циклу машини. Запропоновано кількісні та якісні показники, облік яких необхідно ввести в електронному паспорті машини. Створено передумови для прогнозу потреб у планових видах технічного обслуговування і ремонту. Надано пропозиції щодо автоматизації заповнення звітних документів, донесень на основі облікових даних електронного паспорта машини та передбачено можливість на їх основі автоматичного визначення показників технічної готовності й ефективності використання машин. Запропоновано варіант структури передачі інформації про витрату моторесурсів. Створення електронного паспорта розглянуто відповідно до умов, характерних для процесів технічного забезпечення органів охорони державного кордону.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Задорожний, Зеновій, Володимир Муравський, Віта Семанюк та Марія Гуменна-Дерій. "ГЛОБАЛЬНІ ПРИНЦИПИ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ В СИСТЕМІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА". Financial and credit activity problems of theory and practice 3, № 44 (2022): 63–71. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.3.44.2022.3765.

Full text
Abstract:
Ефективне управління підприємствами в умовах ризикованості бізнесу ґрунтується на використанні релевантної інформації. Основним постачальником облікової інформації є управлінський облік, що потребує уточнення його наукового позиціонування. Метою статті є здійснення аналізу наукових публікацій із питань принципів управлінського обліку, а також змісту Глобальних принципів управлінського обліку, розроблених СІМА й АІСРА, та розробка шляхів їх удосконалення. При підготовці статті використано такі методи дослідження: аналіз, синтез, порівняння, логічне узагальнення та наукова абстракція, системний підхід, статистичний та історичний методи.У статті розкрито сутність управлінського обліку та його принципів. Проаналізовано визначення управлінського обліку в міжнародних нормативних документах, Законі України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», публікаціях вітчизняних і зарубіжних науковців. Здійснено порівняльний аналіз назв і сутності глобальних принципів управлінського обліку у відповідному нормативному документі, науковій літературі вітчизняних і зарубіжних учених-економістів. Обґрунтовано, що глобальні принципи управлінського обліку у відповідному міжнародному нормативному документі повинні мати такі назви: 1) комунікаційний вплив; 2) релевантність інформації; 3) аналіз вартості; 4) довірливе управління. Запропоноване авторське трактування управлінського обліку та назви його принципів могло б бути використане при внесенні змін у міжнародні й вітчизняні нормативні та законодавчі акти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Antoniuk, O. R., and А. S. Yaroshchuk. "ACCOUNTING ORGANIZATION IN SMALL ENTERPRISES: EXPERIENCE OF UKRAINE AND FOREIGN PRACTICE." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 3, no. 99 (2022): 3. http://dx.doi.org/10.31713/ve320221.

Full text
Abstract:
Метою вивчення був аналіз форм бухгалтерського обліку, що використовуються на малих підприємствах України, через призму їх розвитку в історичному контексті та з констатацією сучасних підходів до організації обліку закордоном. У статті висвітлено питання бухгалтерського обліку на малих підприємствах та методичні підходи до його організації. Враховуючи те, що бухгалтерський облік відіграє важливу роль у прийнятті управлінських рішень увага приділена розкриттю вимог різних користувачів облікової інформації малих підприємств, до яких традиційно відносять внутрішніх і зовнішніх користувачів. З метою визначення умов організації обліку на підприємствах сфери малого бізнесу авторами було зроблено аналіз потреб в обліковій інформації, внаслідок чого було виявлено фактори формування вимог до організації обліку. На малих підприємствах акцент зміщується на внутрішнє використання облікової інформації. Відповідно, саме на внутрішніх користувачів повинна бути орієнтована система бухгалтерського обліку малого підприємства. Важливим факторомпобудови бухгалтерського обліку є вид господарської діяльності (виробнича діяльність, сфера надання послуг, фінансово-кредитна). Так, залежно від розміру малого суб’єкта господарювання, специфіки діяльності, організаційної структури, бухгалтерський облік може здійснювати: бухгалтерська служба (відділ); спеціалізована організація; відповідний спеціаліст на договірній основі; власник або керівник (виконавчий директор). Певна увага приділена історичним аспектам розвитку форм обліку на малих підприємствах в Україні через призму нормативного регулювання. Зазначено про можливості використання як простої форми обліку, яку надавав регулятор, так і тих, що ґрунтуються на принципі подвійного запису та застосуванні регістрів обліку. Під час дослідження форм обліку на малих підприємствах критично проаналізовано: журнально-ордерну, просту (без використання регістрів обліку майна суб’єктів малого значення), спрощену (з використанням регістрів обліку майна суб’єктів малого значення). Усі вони базуються на принципі подвійного запису – єдиній методологічній основібухгалтерського обліку в Україні. Проведений аналіз дав змогу виявити особливості облікового процесу, характерні для кожної формибухгалтерського обліку, встановити переваги та недоліки, а також узагальнити етапи формування облікової інформації. Актуальним єзастосування досвіду інших країн в організації бухгалтерського обліку малих підприємств, особливо в умовах цифрової індустрії. Вказано на найбільш популярні у США варіанти програмного забезпечення для малого бізнесу, а також фізичних осіб-підприємців: FreshBooks, Zoho Books, AccountingSuite, OneUp, QuickBooks Online, Xero, Sage Business Cloud Accounting, Wave Accounting. Автори резюмують, що залежно від типу бізнесу, шукаючи програмне забезпечення для бухгалтерського обліку або будь-яке програмне забезпечення для бізнесу, завжди слід враховувати наступне: вартість, простоту використання, доступні функції. Хоча всі найпопулярніші бухгалтерські програми для власників малих підприємств пропонують подвійний облік, можливість виставлення рахунків і функції управління готівкою, вони також містять багато іншого. Деякі з них включають настільний таймер, який дозволяє власнику відстежувати час, витрачений на будь-яку роботу. У статті детальніше подано інформацію на розкритті переваг форми обліку для фізичних осібпідприємців, яка популярна у США – Freshbooks.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Варцаба, Віра, Вікторія Макарович та Габріелла Лоскоріх. "Аналіз проблематики обліку інноваційного капіталу в Україні". Acta Academiae Beregsasiensis. Economics, № 4 (22 грудня 2023): 334–45. http://dx.doi.org/10.58423/2786-6742/2023-4-334-345.

Full text
Abstract:
Ефективність управління підприємством в умовах економіки знань починає все більше залежати від оперативності прийняття рішень стосовно критично важливих для підприємства інноваційних активів. В статті окреслено необхідність удосконалення обліку інноваційної діяльності підприємства виходячи зі зростаючих запитів користувачів облікової інформації в умовах економіки знань. Обґрунтовано основні причини існування відмінностей між пропозиціями зарубіжних та українських вчених щодо розвитку обліку інноваційної діяльності. Виділено та проаналізовано дев’ять основних напрямів досліджень щодо розвитку обліку інноваційного капіталу в Україні: удосконалення чинної моделі обліку витрат на дослідження та розробки; облік основних об’єктів інноваційної діяльності підприємства; облік інноваційного продукту / продукції; облік інноваційних проектів; облік резервів інноваційної діяльності (інноваційних резервів); облік фінансування інноваційної діяльності підприємства; управлінський облік витрат інноваційної діяльності; облікове забезпечення управління інноваційною діяльністю; організація обліку інноваційної діяльності підприємства. Окреслено тенденції розвитку теоретико-методологічних засад обліку інноваційного капіталу підприємства в Україні: удосконалення методологічних «прогалин» чинної методики обліку витрат на дослідження та розробки, реалізованої в національних П(С)БО; здійснення нової об’єктної структуризації інноваційної діяльності підприємства в системі бухгалтерського обліку; удосконалення методики обліку бізнес-процесів підприємства, дотичних до інноваційної діяльності (інноваційне резервування, фінансування інноваційної діяльності); посилення управлінської орієнтації обліку інноваційного капіталу та забезпечення його більшого рівня регламентації за рахунок розробки нових законодавчих положень та нормативних обмежень із використанням інструментарію облікової політики підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Новицький, Микола. "ОБЛІК ІНВЕСТИЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ В КОНТЕКСТІ ЗАСТОСУВАННЯ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ". Український економічний часопис, № 5 (31 травня 2024): 95–99. http://dx.doi.org/10.32782/2786-8273/2024-5-17.

Full text
Abstract:
У статті досліджено основні положення та особливості міжнародних стандартів з обліку інвестиційної нерухомості. Обґрунтовано, що облік інвестиційної нерухомості в контексті застосування міжнародних стандартів є важливим аспектом для фінансової звітності та управління активами компаній. Досліджено аспекти обліку інвестиційної нерухомості у контексті застосування міжнародних стандартів фінансової звітності. Визначено методи та принципи обліку цього виду активів, встановлені міжнародними стандартами, зокрема МСФЗ/МСБО. Розглянуто основні аспекти визнання та вимірювання вартості інвестиційної нерухомості, а також переоцінки її за справедливою вартістю. Висвітлено важливість відповідності фінансової звітності підприємств міжнародним стандартам та їх вплив на прозорість та порівнянність фінансової інформації. Зроблено висновокк, що важливим аспектом є також те, що високі стандарти обліку інвестиційної нерухомості допомагають забезпечити прозорість та достовірність фінансової звітності підприємств. Це важливо для зацікавлених сторін, таких як інвестори, кредитори та регулятори, які використовують фінансову інформацію для прийняття рішень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Облік інформації"

1

Кузнецова, А. І. "Нові технології обліку та управління: облік SaaS". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14056.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Рета, Марина Володимирівна. "Якість облікової інформації: фактори впливу та перспективи вдосконалення". Thesis, Центр фінансово-економічних наукових досліджень, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36893.

Full text
Abstract:
Визначено основні фактори від яких залежить достовірність та релевантність облікової інформації. По-перше, вона буде визначатися якістю вхідної інформації. Досить значні обсяги різнорідної інформації на сьогоднішній день, що вимагає розробки підходів, принципів, критеріїв первісного відбору та аналізу інформації. По-друге, облікова інформація буде визначатися якістю самої обліково-аналітичної системи, яка збирає, оброблює, накопичує, передає та зберігає отриману інформацію. Викривлення інформації під час її опрацювання, в наслідок використання невідповідних методів обробки інформації та її аналізу, затримки у системі передачі та оновлення інформації, можуть приводити до значних ризиків формування неефективних управлінських рішень. І, по-третє, якість облікової інформації буде залежати від якості системи оціночно-аналітичних показників. Тобто необхідно сформувати такий набір показників, який дасть змогу пов'язати якісну оцінку інформації (вхідної – вихідної) з якісною оцінкою обліково-аналітичної системи (якість функціонування облікової системи, якість облікової системи та якість результатів функціонування облікової системи), яка генерує цю інформацію. Таким чином, саме розробка та впровадження комплексних критеріїв, підходів, методів та показників для якісної оцінки облікової інформації з урахуванням особливостей різних галузей, видів та типів підприємств, дасть змогу підвищити якісний рівень та порівнюваність, як облікової інформації так і облікових систем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Матюха, Микола Миколайович. "Елементи підбору персоналу для ведення управлінського обліку". Thesis, Університет державної фіскальної служби України, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/15386.

Full text
Abstract:
Інструментальною основою розбудови системи інформаційного забезпечення на рівні підприємства має виступати управлінський облік та звітність. При цьому однією з проблем розробки і реалізації ефективної системи є її організаційні компоненти постановки, які можна вважати основою для повноцінного запровадження та ведення управлінського обліку на підприємстві. Дані компоненти мають формувати та виконувати призначений персонал, що має нести відповідальність за функціонування цілісної системи внутрішнього інформаційного забезпечення та мати професійні кваліфікацйні навики. До цих компонентів слід віднести методологічний, організаційний, технічний рівень системи управлінського обліку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Колєсніченко, Анастасія Сергіївна, та О. Д. Майструк. "Напрями удосконалення методики складання фінансової звітності для цілей управління". Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25243.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Матюха, Микола Миколайович. "Проблеми формування управлінської звітності в торгівельних підприємствах при застосуванні інформаційних технологій". Thesis, Бізнес Медіа Консалтинг, 2012. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/3174.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Матюха, Микола Миколайович. "Класифікація як основа створення системи управлінської звітності підприємства". Thesis, Сімферополь: ДІАЙПІ, 2012. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/3222.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кузнецова, Світлана Олександрівна. "Деякі аспекти якості облікової інформації". Thesis, Харківський державний університет харчування та торгівлі, 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44228.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кузнецова, Світлана Олександрівна. "Прагматичний аспект в оцінці якості облікової інформації". Thesis, ФОП Томенко Ю. І, 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44224.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мардус, Наталія Юріївна, та К. Ю. Корсунова. "Облік та аудит фінансових результатів підприємства". Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27461.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Єршова, Наталя Юріївна. "Актуальні питання інтеграції обліково-аналітичної інформації для забезпечення управління суб'єктами господарювання на стратегічному рівні". Thesis, Чернігівський національний технологічний університет, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/33575.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Облік інформації"

1

Дмитришин, В. С. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ з виявлення об’єктів інтелектуальної власності, що виникають в процесі наукової та науково-практичної діяльності наукових закладів охорони здоров’я. ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС, 2022. http://dx.doi.org/10.31612/guidelines-2022-1.

Full text
Abstract:
Методичні рекомендації призначені для використання співробітниками наукових і практичних підрозділів наукових закладів охорони здоров’я та їх керівниками, з метою визначення наявності в наукових результатах, нових знаннях та інформації, виробленими в процесі діяльності цих підрозділів об’єктів, які можуть отримати захист в якості об’єктів права інтелектуальної власності. Результатом застосування методичних рекомендацій може бути прийняття управлінського рішення про надання науковому результату, знанням, інформації форми об’єкта інтелектуальної власності з подальшою постановкою цього об’єкта на бухгалтерський облік медичного закладу та отримання економічного результату від його реалізації або впровадження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ковальчук, Олександра. Істотне питання політики: Рухома культурна спадщина. RES-POL, 2024. https://doi.org/10.70719/respol.2024.05.

Full text
Abstract:
За даними МКСК, державна частина Музейного фонду України (МФУ) становить понад 12 млн музейних одиниць. Ця цифра охоплює предмети з колекцій на тимчасово окупованих територіях та предмети, знищені під час воєнних дій. Операторами державної частини рухомої культурної спадщини України є різноманітні установи, які зберігають та розкривають потенціал рухомої культурної спадщини України. Рухома спадщина в недержавній власності охоплює культурні цінності, колекції та зібрання, які зберігають у приватних музеях, музеях підприємств, установ та організацій приватної форми власності, а також є власністю релігійних організацій, громадян та їх обʼєднань. Наразі не існує точної інформації щодо кількості предметів недержавної частини музейного фонду України. Така ситуація склалась через відсутність політик щодо ведення обліку приватних колекцій. Загалом було виокремлено 12 істотних питань політик щодо державної частини рухомої культурної спадщини та 6 щодо недержавної частини рухомої культурної спадщини.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Облік інформації"

1

Нечипорук, Л. В. "ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ТА ФІНАНСОВИЙ КОНСАЛТИНГ У КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-17.

Full text
Abstract:
Доведено, що забезпечення фінансової грамотності населення є досить актуальним завданням в Україні, що пояснюється: інверсійністстю економічної трансформації (протилежністю переходів від загального одержавлення власності до розвитку різноманіття її форм, від державної монополії до включення конкурентних принципів, від директивно-планових цін до вільного ціноутворення і т. ін.) та поширенням глобалізації як складного, багатогранного процесу, який охоплює усі боки суспільного розвитку і втілюється у зростаючій взаємозалежності країн світу в результаті формування єдиного всесвітнього господарського організму. Визначено, що у процесі розгортання фінансової глобалізації посилюються ознаки фінансової нестабільності: зміна валютних режимів; зростання обсягів міжнародних потоків капіталу, обсягів ризикових операцій, збільшення швидкості поширення інформації; якісні зміни у структурі міжнародних потоків капіталу, що спричинили мобільність капіталів; приналежність суб’єктів фінансового ринку до різних національних економічних систем, що збільшує рівень ризику фінансових операцій та зумовлює зростання нестабільності глобального фінансового простору. Доведено посилення ролі фінансового консалтингу в контексті розвитку ринку фінансових послуг та уточнено, що під фінансовим консалтингом розуміють комплекс заходів, спрямованих на підвищення ефективності фінансового управління та вирішення таких основних завдань: формування фінансової політики; проведення фінансової експертизи; пошук джерел фінансових ресурсів; аналіз і підвищення поточної фінансової ефективності діяльності суб’єктів господарювання; зміцнення фінансового становища, досягнення фінансової стійкості і незалежності суб’єктів господарювання; оптимізація управління капіталом організації; оптимізація фінансових відносин з клієнтами і кредиторами, з господарюючими суб’єктами, державними органами; оптимізація управління податками, бухгалтерського та управлінського обліку; упровадження передових методів фінансового менеджменту в умовах невизначеності та ризиків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Облік інформації"

1

Ясінська, А. І., та В. І. Река. "ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ В СИСТЕМІ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ". У Перспективи стабільного економічного розвитку та економічної безпеки: світовий досвід та вітчизняні реалії. Publishing house “Liha-Pres”, 2023. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-335-7-24.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Скорнякова, Ю. Б., та І. Р. Дубина. "ОКРЕМІ АСПЕКТИ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА ФОРМУВАННЯ В ОБЛІКУ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА". У The economic comparative studies: theory, methodology, practice. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-125-1-14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ширін, Леонід, Рішард Стасевич та Інесса Жигайло. "ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ДОСТОВІРНОСТІ ТА ТОЧНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ МЕТАНУ ВУГІЛЬНИХ РОДОВИЩ". У Ukrainian School of Mining Engineering. Dnipro University of Technology, 2023. http://dx.doi.org/10.33271/usme16.049.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Городнича, Анастасія. "АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА ФОРМ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ЗВІТНОСТІ З КІЛЬКІСНОГО ОБЛІКУ ЗЕМЕЛЬ ЗА ОСНОВНИМИ ЯКІСНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ КОРИСНОЇ ФІНАНСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ". У НАУКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОГРЕСУ XXI СТОРІЧЧЯ, chair Олег Цвях. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/01.05.2020.v1.21.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!