To see the other types of publications on this topic, follow the link: Організація контролю якості.

Journal articles on the topic 'Організація контролю якості'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Організація контролю якості.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Новицький, А. М., та Є. В. Дем’янчук. "ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ НАФТОПРОДУКТІВ ПІД ЧАС ЇХ ЗБЕРІГАННЯ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЗЕРВІ". Ірпінський юридичний часопис, № 3 (25 лютого 2021): 93–102. http://dx.doi.org/10.33244/2617-4154.3.2020.93-102.

Full text
Abstract:
У статті розглядається організація та правове регулювання контролю якості нафтопродуктів, що зберігаються у державному резерві. Найважливішою частиною забезпечення нафтопродуктами є система контролю їх якості та її стале функціонування. Застосуванню високоякісних нафтопродуктів повинні передувати роботи щодо забезпечення збереження їх якості та правильного зберігання на підприємствах, а також організації контролю якості нафтопродуктів, які постачаються до державного резерву.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Назаренко, Олена Володимирівна. "Організація вхідного та вихідного контролю на підриємствах з виготовлення карток". Технологія і техніка друкарства, № 4(78) (30 грудня 2022): 75–86. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.4(78).2022.281274.

Full text
Abstract:
Проаналізовано показники якості при виробництві пластикових карток і визначено основні параметри контролю якості аркушів пластику ПВХ, що використовуються для виготовлення картки, визначено допустимі межі та методи контролю відповідності заданим параметрам. У роботі описано схему проходження вхідного контролю матеріалів та півфабрикатів на підприємстві з виготовлення пластикових карт. Розроблено форму протоколу вхідного, поопераційного та вихідного контролю та сформовано каталог дефектів на основі аналізу актів невідповідності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шерер, І. Л. "ОРГАНІЗАЦІЯ БЮДЖЕТНОГО КОНТРОЛЮ НОРМ І НОРМАТИВІВ ВИТРАТ У СИСТЕМІ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, № 2 (61) (30 вересня 2021): 95–99. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/61-14.

Full text
Abstract:
У статті визначено необхідність організації бюджетного контролю норм та нормативів витрат в умовах підвищення конкуренції, пошуку внутрішніх резервів зниження витрат та підвищення інвестиційної привабливості компанії. Показано залежність економічного стану підприємства від якості норм та нормативів. На основі аналізу різних джерел доведено, що бюджетний контроль є невід’ємною частиною системи управлінського обліку на підприємстві. Визначено види бюджетного контролю їх завдання та роль у забезпеченні організації процесів нормування, планування, обліку й аналізу змін норм та їх ефективності. Дов
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Махинько, Роман. "УСОВЕРШЕНСТВОВАННАЯ МЕТОДИКА ОПРЕДЕЛЕНИЯ УДЕЛЬНОГО ОБЪЕМА ТЕСТА". Научный взгляд в будущее, № 23-01 (30 листопада 2018): 21–25. http://dx.doi.org/10.30888/2415-7538.2021-23-01-005.

Full text
Abstract:
Правильна організація технохімічного контролю на всіх етапах хлібопекарського виробництва є запорукою виготовлення продукції високої якості. Однак багато традиційних методик оцінювання показників якості сировини, напівфабрикатів і готових виробів передбач
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Киричок, Петро Олексійович, та Вікторія Валеріївна Морфлюк-Щур. "Структурна організація програмно-технічних засобів цифрового контролю якості кольоровідтворення". Технологія і техніка друкарства, № 3(33) (27 вересня 2011): 55–64. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.3(33).2011.52177.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Kuchakovska, Halyna A., Dmyto M. Bodnenko та Volodymyr V. Proshkin. "ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЮ ТА АНАЛІЗУ УСПІШНОСТІ СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗАСОБАМИ СОЦІАЛЬНИХ СЕРВІСІВ". Information Technologies and Learning Tools 73, № 5 (2019): 135–48. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v73i5.2802.

Full text
Abstract:
Удосконалення освітньої системи все більше пов'язане з необхідністю управління якістю освітніх послуг, при цьому попит на якість отриманих знань студентів став головним критерієм у працевлаштуванні і значущою проблемою в педагогічній науці. Згідно з новими освітніми стандартами та новими ключовими компетентностями при наданні освітніх послуг необхідно орієнтуватись на професійні завдання майбутньої діяльності випускника. За аналізом отриманих результатів встановлено, що головним є забезпечення якості професійної підготовки студента. У статті розглянуто шляхи організації контролю та аналізу усп
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Жук О.М. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ КОНТРОЛЮ В СИСТЕМІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В УКРАЇНІ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ". Економічний форум 2, № 2 (2021): 147–54. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-2-19.

Full text
Abstract:
Важливим аспектом функціонування системи соціального захисту і соціального забезпечення в Україні на сучасному етапі є організація державного нагляду і контролю. Стаття присвячена аналізу організаційно-правового регулювання контролю в системі соціального захисту в Україні на сучасному етапі, в умовах реалізації Міністерством соціальної політики з 2017 року проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за сприяння Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства у зазначеній сфері схвалено Концепцією реалізац
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Klygunenko, O. M., V. V. Yekhalov, O. V. Kravets, V. A. Sedinkin та G. S. Barkov. "Роль медичних стандартів у післядипломному навчанні за фахом «медицина невідкладних станів»". EMERGENCY MEDICINE, № 6.53 (1 жовтня 2013): 188–90. http://dx.doi.org/10.22141/2224-0586.6.53.2013.88733.

Full text
Abstract:
Важливим напрямком підвищення якості медичної допомоги є стандартизація медичної практики та її організація. Впровадження клінічних протоколів у повсякденну практику дозволяє вибрати оптимальні технології профілактики, діагностики, лікування та реабілітації для конкретного пацієнта. Стандартизація невідкладної медичної допомоги відіграє значну роль у формуванні лікаря-спеціаліста. Після оволодіння певною темою стандарти-рекомендації можуть з успіхом бути використані як елемент контролю якості професійної підготовки фахівця.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Псьол, Сергій, Олександр Рудик та Максим Токарчук. "СПОСОБИ І ЗАСОБИ ДЛЯ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ЗАСВОЄННЯ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ З ТЕХНІЧНИХ ТА ВІЙСЬКОВИХ ДИСЦИПЛІН". Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 24, № 1 (2021): 366–92. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v24i1.650.

Full text
Abstract:
У статті представлено систему заходів, засобів та прийомів, спрямованих на інтенсифікацію та підвищення якості процесу засвоєння навчального матеріалу здобувачами вищої освіти при проведенні контактних і дистанційних занять. Поточний та підсумковий контроль знань пропонується здійснювати із застосуванням Google-форм. Цей інструмент дозволяє формувати тести відкритого і закритого типу, з використанням ілюстративного матеріалу. Обсяг тестів залежить від форми тестовихзавдань, змісту навчальної дисципліни й часу, виділеного для поточного чи підсумкового контролю. Процес узагальнення й аналізу рез
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Духневич, О. В. "Особливості проведення контролю за здійсненням публічних закупівель". Efficiency of public administration, № 73 (27 березня 2023): 40–45. http://dx.doi.org/10.36930/507306.

Full text
Abstract:
Розглянуто проблему об'єктивності та якості управлінського контролю, який спрямований на підвищення ефективності, прозорості та обґрунтованості управлінських рішень у сфері господарської діяльності установи. Проаналізовано найбільш суб'єктивну складову публічних закупівель - кваліфікаційні критерії. На підставі зібраної інформації визначено слабкі позиції, поширені помилки та ризики у застосуванні кваліфікаційних критеріїв процедур закупівлі. Аргументовано, як цей чинник, за умов недостатнього внутрішнього контролю, може негативно впливати на загальний результат діяльності установи. Визначено,
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Бессонова, Г. П. "ПРОБЛЕМИ ОРГАНІЗАЦІЇ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ УКРАЇНИ". Підприємництво і торгівля, № 29 (16 квітня 2021): 10–14. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-29-02.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено актуальним питанням організації бухгалтерського обліку на підприємствах України. Досліджено сучасний стан і заходи підвищення якості організації бухгалтерського обліку в Україні, виділено можливі напрями вдосконалення організації бухгалтерського обліку в Україні. Зміни законодавства у сфері бухгалтерського обліку, перехід на міжнародні стандарти бухгалтерського обліку та фінансової звітності (МСФЗ) зумовили необхідність удосконалення організації бухгалтерського обліку в Україні. Організація бухгалтерського обліку є важливим елементом ефективного функціонування підприємства. І
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

ПОЛОЖАЄНКО, С. А., та А. Ю. ПРОКОФЬЄВ. "МЕТОДИ КОНТРОЛЮ ДОСТОВІРНОСТІ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ МОДЕЛЕЙ ДИНАМІЧНИХ СИСТЕМ, ЗАСНОВАНІ НА ЗАСТОСУВАННІ КОНТОЛЬНИХ АЛГОРИТМІВ". Вісник Херсонського національного технічного університету 2, № 1(92) (2025): 185–93. https://doi.org/10.35546/kntu2078-4481.2025.1.2.25.

Full text
Abstract:
В роботі запропоновано методи контролю достовірності обчислювальної реалізації математичних моделей (ММ) динамічних систем в процесах їх моделювання та управління. Відмінною особливістю цих методів є побудова останніх із застосуванням процедур контрольних обчислень, причому алгоритм контрольних обчислень складає невід’ємну частину загального алгоритму певного методу. Перевірка достовірності виникає через необхідність усунення збоїв, які, з великою ймовірністю, з’являються при реалізації ММ динамічних систем в прикладних задачах моделювання та управління. Причому, актуальність перевірки достові
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Головацька, С. І. "МЕТОДИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ У СИСТЕМІ КОНТРОЛІНГУ ВИТРАТ ПІДПРИЄМСТВА". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 61 (22 грудня 2020): 78–83. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-61-12.

Full text
Abstract:
Контролінг може сприяти забезпеченню гарантованого зростання якості системи управління, удосконаленню етапів процесу управління і може бути орієнтованим на перспективний розвиток підприєм-ства, основною метою якого є забезпечення рентабельності підприємства та ефективного використання ресурсів. Упровадження контролінгу дозволить підприємствам виконати наступні завдання: координацію управлінської діяльності з метою досягнення цілей підприємства; інформаційну і консультаційну підтримку прийняття управлінських рішень; створення і забезпечення функціонування загальної інформаційної системи управлі
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Донець, Д. М. "ІНСТИТУЦІЙНІ ДЕТЕРМІНАНТИ ФОРМУВАННЯ НАФТОВОГО РИНКУ В УМОВАХ СУЧАСНОЇ СВІТОВОЇ ЕНЕРГОРЕСУРСНОЇ ПОЛІТИКИ". Actual problems of regional economy development 1, № 20 (2024): 89–98. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.20.89-98.

Full text
Abstract:
В статті досліджено інституційні детермінанти формування нафтового ринку в умовах сучасної світової енергоресурсної політики міжнародного та державного рівня. Для написання статті використано різні загальнонаукові та спеціальні методи дослідження, серед яких індуктивний та дедуктивний – при дослідженні діяльності міжнародних організацій, які впливають на нафтовий ринок України. За допомогою порівняльного аналізу здійснено моніторинг діяльності міжнародних та державних інституцій на нафтовому ринку. Графічний метод використано для наочного представлення наявних міжнародних та державних організа
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

ЯЦІВ, Оксана. "ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА МАГІСТРІВ ОСВІТНІХ, ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО КОМПОНЕНТА «ПЕДАГОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ У СИСТЕМІ ОСВІТИ»". Human Studies Series of Pedagogy, № 50 (10 червня 2024): 111–16. http://dx.doi.org/10.24919/2413-2039.18/50.15.

Full text
Abstract:
У статті розкрито зміст навчальної дисципліни «Педагогічний контроль у системі освіти» у підготовці магістрів з освітніх, педагогічних наук. Метою цієї дисципліни є формування у студентів чітких уявлень про різновиди, форми та методи педагогічного контролю та їх вплив на якість освітнього процесу. Це дозволяє майбутнім викладачам отримати не лише теоретичні знання, а й практичні навички, які будуть корисні для їхньої професійної діяльності. Розкрито змістове наповнення тем (завдання освіти на сучасному етапі розвитку суспільства та педагогічний контроль за їх виконанням у системі української о
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Tkachuk, Dmytro. "СТРУКТУРА ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ ІНСПЕКТОРІВ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ ДО ІДЕНТИФІКАЦІЇ ОСІБ І ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ". Науковий вісник Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. Професійна педагогіка, № 16 (14 листопада 2018): 87–94. http://dx.doi.org/10.32835/2223-5752.2018.16.87-94.

Full text
Abstract:
У статті розкрито суть, структуру й особливості змісту професійної готовності інспекторів прикордонної служби до ідентифікації осіб і транспортних засобів. З’ясовано, що це професійно важлива особистісна властивість, що охоплює ціннісне ставлення інспектора до ідентифікації у пунктах пропуску, а також знання технології, методів і засобів ідентифікації осіб і транспортних засобів, професійно-особистісні якості та уміння, необхідні для належного здійснення цього процесу в пунктах пропуску через державний кордон. У структурі професійної готовності інспекторів прикордонної служби до ідентифікації
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Пушкар, М. Р. "УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ЯК КОНЦЕПЦІЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ ОПЕРАЦІЙНОГО РІВНЯ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 68 (5 жовтня 2022): 103–9. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2022-68-15.

Full text
Abstract:
Управлінський облік у широкому розумінні являє собою окрему підсистему отримання інформації, виходячи з потреб операційного менеджменту. Управлінський облік – не тільки система збору та аналізу інформації про витрати й доходи в розрізі окремих виробів структурних одиниць підприємства в грошовому виразі, а й головне, у фізичних натуральних показниках, що вимагає організації бюджетування, нормування, аналізу та оцінки діяльності підрозділів підприємства. Отже, управлінському обліку в більшій мірі властиві управлінські, аніж традиційні бухгалтерські технології. Управлінський облік розглядається я
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Рудик, Олександр Юхимович. "Методика використання ІКТ у курсі «Контроль якості покриттів»". Theory and methods of e-learning 3 (11 лютого 2014): 273–78. http://dx.doi.org/10.55056/e-learn.v3i1.349.

Full text
Abstract:
Підвищення рівня надійності і збільшення ресурсу машин та інших об’єктів техніки можливо тільки за умови випуску продукції високої якості у всіх галузях машинобудування. Це вимагає безперервного вдосконалення технології виробництва і методів контролю якості покриттів. У даний час все більш широкого поширення набуває 100%-вий неруйнівний контроль покриттів на окремих етапах виробництва. Для забезпечення високої експлуатаційної надійності машин і механізмів велике значення має також періодичний контроль їх стану без демонтажу або з обмеженим розбиранням, який проводиться при обслуговуванні в екс
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

АФАНАСЬЄВ, Анатолій, Сергій СЕРХОВЕЦЬ та Дмитро СОФІЯН. "РЕКОМЕНДАЦІЇ СТРУКТУРНИМ ПІДРОЗДІЛАМ УПРАВЛІННЯ ОРГАНУ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ КІНОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПЕРАТИВНО-СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ". Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 83, № 2 (2021): 5–25. http://dx.doi.org/10.32453/3.v83i2.555.

Full text
Abstract:
У статті здійснено детальний аналіз вимог нормативно-правових документів щодо порядку організації кінологічного забезпечення оперативно-службової діяльності органів охорони державного кордону. Узагальнені результати зазначеного аналізу дозволили виокремити основні рекомендації структурним підрозділам управління органу охорони державного кордону щодо удосконалення системи кінологічного забезпечення оперативно-службової діяльності.
 Організація кінологічного забезпечення оперативно-службової діяльності органу охорони державного кордону, в межах повноважень, здійснюється начальником органу,
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Hnezdilova, K. М., and N. М. Stepanova. "REGULATORY AND ORGANIZATIONAL MANAGEMENT OF THE PRESCHOOL TEACHER PROFESSIONAL ACTIVITY." ПЕДАГОГІЧНИЙ АЛЬМАНАХ 55 (2024): 199–205. http://dx.doi.org/10.37915/pa.vi55.529.

Full text
Abstract:
Професійна діяльність педагога закладу дошкільної освіти є багатоаспектною. Сучасний педагог має орієнтуватися і відповідно вибудовувати свою професійну діяльність на основі знань нормативно-правової бази функціювання системи вітчизняної дошкільної освіти, а також сформованих компетентностей здійснювати організаційно-управлінську діяльність в освітньому закладі. У статті презентовано нові підходи вирішення проблеми освітньо-професійної підготовки майбутніх педагогів до реалізації нормативно-правового та організаційно-управлінського складників їх професійної діяльності. У ракурсі заявленої проб
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Ковальчук, Ірина Ігорівна, Ігор Васильович Ковальчук, Луїза Володимирівна Миронюк та Роман Володимирович Саюк. "КОНТРОЛЬ ЗДОРОВ’Я ВИМЕНІ ЗА СУХОСТІЙНОГО ПЕРІОДУ В КОРІВ". Bulletin of Sumy National Agrarian University. The series: Livestock, № 4 (47) (6 січня 2022): 87–91. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.lvst.2021.4.15.

Full text
Abstract:
Одним із факторів ефективного ведення молочного скотарства є термін продуктивного використання худоби за одночасного збереження здоров’я тварин у стаді. Особливого значення при цьому набуває організація годівлі, утримання, контролю за здоров’ям корів відповідно їх фізіологічного стану. Істотною проблемою для виробників молока у країнах з розвиненим молочним скотарством (в тому числі з високою технологічною культурою ведення галузі) є мастит. Зазначене захворювання поширене в господарствах України. Мастит спричиняє спад продуктивності, погіршення якості молозива та молока, передчасне вибракуван
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Соболєва, Ганна Григорівна. "Аналіз і організація діяльності підприємств хімічної галузі". International Science Journal of Management, Economics & Finance 4, № 1 (2025): 1–8. https://doi.org/10.46299/j.isjmef.20250401.01.

Full text
Abstract:
Аналіз і організація діяльності підприємств хімічної галузі включає оцінку ринкових тенденцій, оптимізацію виробничих процесів, управління ресурсами та інновації. Важливо застосовувати сучасні технології для підвищення ефективності і конкурентоспроможності. Обрання правильних стратегій забезпечить стабільний розвиток і прибутковість виробничих процесів, впровадження інноваційних технологій та управління якістю продукції. Для оцінки ефективності підприємства необхідно аналізувати такі показники, як рентабельність, ліквідність, платоспроможність та оборотність активів. Ці показники дозволяють ви
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

БІЛЯВЕЦЬ, Сергій, та Лариса РУДЕНКО. "ОСОБЛИВОСТІ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ ЩОДО КОНТРОЛЮ ЗА ОРГАНІЗАЦІЄЮ ТА ВЕДЕННЯМ ВІЙСЬКОВОГО ГОСПОДАРСТВА У ПРИКОРДОННИХ ПІДРОЗДІЛАХ". Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 30, № 3 (2022): 71–86. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v30i3.1244.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено підготовці майбутніх офіцерів щодо контролю за організацією та веденням військового (корабельного) господарства у прикордонних підрозділах Державної прикордонної служби України. У результаті аналізу керівних документів Державної прикордонної служби України з’ясовано, що для успішного здійснення господарської діяльності у прикордонному підрозділі повинен систематично здійснюватися контроль (аналіз) організації та ведення ВКГ з таких питань: законність витрат матеріальних засобів відповідно до норм витрачання (продовольчого, речового майна будівельних та пально-мастильних матер
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Розумович, Н. Ф., та Т. О. Перцович. "ПРОЦЕС СУЧАСНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ЧЕРЕЗ ТРАНСФОРМАЦІЮ ФУНКЦІЙ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 81 (14 лютого 2025): 66–70. https://doi.org/10.32782/2522-1205-2025-81-09.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу ролі та функцій менеджера в сучасній системі управління підприємством. Автори аналізують трансформацію функцій менеджера в сучасних реаліях, пов’язану з цифровізацією, глобалізацією та іншими мегатрендами. Розглядаються основні завдання менеджера, його вплив на ефективність бізнесу та інструменти, які він використовує для досягнення поставлених цілей. Досліджено нові виклики, з якими стикаються менеджери, та необхідність постійного розвитку їхніх компетенцій. Планування як основа управління є однією з ключових функцій менеджера. У реаліях, де конкуренція зростає з кож
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

КАЛІНІЧЕНКО, Сергій, Ірина КРУПІЦА, Оксана БАЙРАЧНА та Андрій ГРІБІНИК. "ЗАСАДИ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ В СИСТЕМІ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ТУРИСТИЧНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ". Economic Synergy, № 1;2 (8 вересня 2022): 111–21. http://dx.doi.org/10.53920/es-2022-1;2-8.

Full text
Abstract:
Передумови сприятливого розвитку бізнесу, встановлення довіри до фінансової звітності підприємства з боку її користувачів, а також зростання конкурентоспроможності підприємства можуть бути сформовані за наявності системи внутрішнього контролю. Це твердження обґрунтоване тим, що при раціонально організованій команді внутрішнього контролю в системі управління підприємством стає можливим визначення проблемних аспектів розвитку компанії, виявлення відхилень від нормативних показників, пошук резервів щодо використання ресурсів, що витрачаються в діяльності господарюючого суб’єкта. Крім того, відбув
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Томіліна, Анна Олександрівна. "Організація контрольно-оцінювальних дій із залученням системи Moodle для студентів гуманітарних спеціальностей". Theory and methods of e-learning 3 (13 лютого 2014): 293–98. http://dx.doi.org/10.55056/e-learn.v3i1.352.

Full text
Abstract:
Інформаційні технології в галузі освіти слугують реалізації основної мети навчально-виховного процесу – наданню знань, забезпечення їх функціональності та розвитку особистості. Завдяки інформаційним технологіям чисельні перспективи, плани та цілі можливо втілити у реальність, розкрити безмежні можливості самонавчання, постійного розвитку інтересів молоді, залучення до світового освітнього, наукового простору тощо. У перспективі завдяки налагодженій системі інформаційного забезпечення та засобів інформаційних технологій можливо домогтися цілісного освітнього простору на всій території нашої дер
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

ЩЕРБАКОВА, Катерина, та Марія КОМІСАРИК. "ВИВЧЕННЯ ЯКОСТІ МАТЕМАТИЧНОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ". Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 2, № 2 (2020): 183–92. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-2-183-192.

Full text
Abstract:
У статті автор висвітлює та аргументує деякі підходи сучасних вітчизняних й зарубіжних учених та результати власного педагогічного досвіду до вивчення якості логіко-математичного розвитку дітей старшого дошкільного віку. У контексті цього питання розглядається структура та зміст діагностичної методики, побудова, організація й забезпечення процесу контролю та оцінювання якості математичних знань та умінь дітей. Автор характеризує структуру діагностичної методики й виокремлює в ній відповідні напрями: 1) вивчення рівня освітніх досягнень дитини, накопичення фактичних даних, які відображатимуть т
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Овчиннікова О. М. "ФОРМИ, МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ У МОРСЬКИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПІВДНЯ УКРАЇНИ У 60-ТІ РОКИ ХХ СТОЛІТТЯ". ПЕДАГОГІЧНИЙ АЛЬМАНАХ, № 50 (25 листопада 2021): 271–78. http://dx.doi.org/10.37915/pa.vi50.332.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено основні форми, методи та засоби навчання і виховання у морських закладах освіти півдня України у 60-ті роки ХХ століття. У дослідженні використовувалися архівні матеріали Одеського морехідного училища Мінтрансбуду СРСР. Проаналізовано навчальну, методичну, виховну та наукову роботу, діяльність циклових комісій, бібліотеки. Виявлено, що впродовж визначеного періоду постійно проводився пошук нових форм, методів та засобів навчання та виховання. Наприклад, здійснено експеримент з програмованого контролю знань за допомогою машин та перфокарт. Широкого розповсюдження набули кіно
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

ПРОКОПЕНКО, Катерина, та Людмила УДОВА. "РЕГУЛЮВАННЯ ОРГАНІЧНОГО СЕКТОРУ В УКРАЇНІ З ПОЗИЦІЙ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ НОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ЄС". Economy of Ukraine 68, № 3 (760) (2025): 84–97. https://doi.org/10.15407/economyukr.2025.03.084.

Full text
Abstract:
Стратегічні переваги для виробників органічної продукції включають ринкові, екологічні, економічні та інноваційні аспекти, що підвищують їх конкурентоспроможність на внутрішньому і зовнішніх ринках. З початком широкомасштабного вторгнення аграрії зіштовхнулися з відсутністю можливості вести сільськогосподарську діяльність через окупацію, мінування земель і руйнування інфраструктури. Це негативно вплинуло на розвиток органічного сектору, однак його значущість залишилась актуальною. Розглянуто особливості й проблеми формування законодавства, що регулює діяльність органічного сектору в Україні. З
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Семеніхіна, Олена Володимирівна, та Марина Григорівна Друшляк. "Використання інтерактивних геометричних середовищ при організації контролю якості знань". Theory and methods of learning mathematics, physics, informatics 13, № 2 (2015): 329–34. http://dx.doi.org/10.55056/tmn.v13i2.799.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена питанням використання інтерактивних геометричних середовищ (ІГС) для організації автоматизованої перевірки математичних знань та умінь. Авторами наведено приклад задачі на побудову, де використано інструмент «Перевірити відповідь», зазначено про інші інструменти «Чекбокс» і «Поле вводу відповіді».
 Мета: визначити можливість використання засобів ІГС для організації автоматизованої перевірки результатів навчання математики.
 Задачі: визначення середовища, яке б дозволило автоматичну організацію контролю геометричних умінь учнів.
 Об’єкт дослідження: контроль яко
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

КРАСНИКОВ, Євген. "ВПРОВАДЖЕННЯ СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ ДО НАДАННЯ ПУБЛІЧНИХ ПОСЛУГ". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Політичні науки та публічне управління, № 5(71) (29 листопада 2023): 55–66. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4625-2023-5(71)-7.

Full text
Abstract:
Впровадження стратегічного управління змінами до надання публічних послуг можливо лише тоді, коли публічна організація є стратегічно орієнтованою, в якій персонал має стратегічне мислення, застосовується система стратегічного планування, що дає змогу розробляти та використовувати інтегровану систему стратегічних планів, і поточна діяльність підпорядкована досягненню поставлених стратегічних цілей. Реалізація переваг у стратегічно орієнтованих організацій дає змогу побудувати обґрунтовану послідовність дій щодо реалізації концепції і формування системи стратегічного управління до надання публіч
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

ДИХА, Марія, та Валерій ДИХА. "ІНСТРУМЕНТИ ХЕДЖУВАННЯ В УПРАВЛІННІ ЦІНОВИМИ РИЗИКАМИ (на прикладі аграрного і енергетичного ринків України)". Economy of Ukraine 67, № 3 (2024): 19–36. http://dx.doi.org/10.15407/economyukr.2024.03.019.

Full text
Abstract:
Ідентифіковано ризики за джерелами їх виникнення, визначено сутність ризиків аграрного й енергетичного ринків у контексті сучасних реалій. Узагальнено способи і методи управління ризиками, серед яких: ухвалення рішень на основі наявної інформації; отримання додаткової інформації; передача ризику; диверсифікація діяльності, лімітування; самострахування, резервування; страхування; хеджування. Охарактеризовано основні інструменти хеджування, визначено сутність і особливості деривативів, зазначено певні негативні сторони форвардних контрактів, переваги ф’ючерсних контрактів і опціонів. Обґрунтован
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Бортун, К. О. "ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ «G SUITE FOR EDUCATION» ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В ПВНЗ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»". Economics and Management, № 3 (2022) (21 жовтня 2022): 133–39. http://dx.doi.org/10.36919/2312-7812.3.2022.133.

Full text
Abstract:
Вища школа сьогодні потребує сучасних інформаційних інструментів для створення онлайн навчального середовища, яке допоможе налагодити спільну роботу в режимі реального часу з використанням таких застосунків: Google Docs (документи), Sheets (таблиці), Slides (презентації), Forms (форми), Sites (сайти), Drive (диск). Організація онлайн-спілкування між викладачами, адміністрацією та студентами буде ефективнішою з використанням Google Meet, Chat та Gmail. Для надання, створення рекомендацій і контролю процесу навчання застосовують Classroom, бо важливим аспектом у цьому постає створення інклюзивно
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Ващенко, Олена Петрівна, Геннадій Опанасович Грищенко, Тетяна Миколаївна Погорілко та Ірина Іллівна Тичина. "Ефективність та необхідність модульно-рейтингової системи". Theory and methods of learning fundamental disciplines in high school 1 (16 листопада 2013): 65–73. http://dx.doi.org/10.55056/fund.v1i1.151.

Full text
Abstract:
Сучасні інформаційні потоки вимагають інтенсивного оновлення. Очевидно, що керуватися в навчанні повнотою викладання матеріалу в такій ситуації безглуздо. Змінюється основна мета навчання – не засвоєння суми знань, а розвиток особистості і формування її активного мислення. Сьогодні виграє той, хто здатний швидко опанувати нове і головний стрижень цього процесу – керовану самостійність. У зв’язку з цим викладачі повинні створювати відповідні умови та надавати допомогу в організації розвиваючої навчально-пізнавальної діяльності, без чого не може бути забезпеченою компетентність і висока кваліфік
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Гнітецька, Тетяна Віталіївна, та Тетяна Віталіївна Гнітецька. "КУРС «ІНЖЕНЕРНА ТА КОМП’ЮТЕРНА ГРАФІКА» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТЕХНІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ". Information Technologies and Learning Tools 90, № 4 (2022): 89–101. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v90i4.4738.

Full text
Abstract:
У статті описано структуру та особливості застосування інноваційного курсу «Інженерна та комп’ютерна графіка» розробленого з метою оптимізації викладання інженерно-графічних дисциплін у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Курс містить цикл відеолекцій, методичні матеріали, варіанти навчальних завдань та приклади їх виконання в САПР AutoCAD. В курсі збережено основні складові навчально-методичного комплексу викладання інженерно-графічних дисциплін в університеті при традиційному навчанні. При створенні інноваційного курсу бул
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Klimova, А. V. "ФУНКЦІЇ ЛІЦЕНЗУВАННЯ ЯК ІНСТРУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ". Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 1, № 85 (2019): 77. http://dx.doi.org/10.31713/ve120199.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена розгляду сутності поняття «ліцензування», що є одним із засобів регулюючого впливу з боку держави на діяльність суб’єктів господарювання щодо початку, провадження окремо визначених видів діяльності та подальшого контролю за її здійсненням з метою забезпечення захисту прав, законних інтересів громадян, держави і суспільства. Автором висвітлена роль держави як гаранта забезпечення прав і задоволення потреб у сфері освіти, забезпечення відповідності освітньої діяльності запитам суспільства в умовах глобалізації та інтернаціоналізації вищої освіти, посиленні конкуренції та розвит
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Мінакова, Євгенія Валеріївна. "ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ". New Ukrainian Law 2 (13 січня 2023): 64–72. http://dx.doi.org/10.51989/nul.2022.6.2.10.

Full text
Abstract:
У статті розкрито правове регулювання контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування для визначення його системи і напрямів удосконалення в умовах сучасних демократичних процесів в Україні, що зумовлені євроінтеграцією. Правове забезпечення контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування передбачає: регламентацію та організацію функціонування суб’єктів контролю; форми і методи реалізації контролю та нагляду; засади взаємодії органів місцевого самоврядування і суб’єктів контролю; гарантування законності при проведенні контролю, а також гарантування дотримання прав та інтересів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Šilonová, Viera, Eva Dolinská, Viktor Hladush, Tetiana Makhynia, Olga Bench та Mieczysław Dudek. "ЗАСТОСУВАННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ДИСТАНЦІЙНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ ОЦІНЮВАННІ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ". Information Technologies and Learning Tools 82, № 2 (2021): 243–65. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v82i2.4365.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано місце і роль педагогічного оцінювання в організації освітнього процесу закладів вищої освіти. Зазначено, що об’єктивні результати контролю знань є важливим складником у формуванні компетентнісного підходу до професійної підготовки сучасних фахівців. Висвітлено узагальнені теоретичні доробки вітчизняних та закордонних науковців з означеної проблеми, аналіз яких засвідчив, що педагогічне оцінювання завжди займало важливе місце в організації надання освітніх послуг. Наголошено, що основними формами контролю знань у закладах вищої освіти впродовж тривалого часу були і залиш
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Новицький, А. М. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКСПЕРТНОГО ОБСТЕЖЕННЯ РЕЗЕРВУАРІВ ДЛЯ НАФТОПРОДУКТІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО РЕЗЕРВУ". Ірпінський юридичний часопис, № 1(5) (7 вересня 2021): 60–68. http://dx.doi.org/10.33244/2617-4154.1(5).2021.60-68.

Full text
Abstract:
У статті розглядається організація та правове регулювання контролю технічного стану резервуарів для нафтопродуктів, що зберігаються у державному резерві. Здійснивши аналіз чинних нормативно правових актів автором відзначається, що експертне обстеження виконується з метою: перевірки відповідності параметрів резервуару вимогам технічної документації; визначення якості виготовлення, монтажу, ремонту, реконструкції, модернізації резервуарів; визначення технічного стану резервуару, його складових частин, деталей або елементів; визначення виду та оцінки поточного технічного стану резервуару, умов та
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Меркулов, Д. М. "ВИЗНАЧАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ІННОВАЦІЙНОМУ РОЗВИТКУ". Економічний вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», № 32 (15 квітня 2025): 47–50. https://doi.org/10.20535/2307-5651.32.2025.328537.

Full text
Abstract:
Необхідність вибору нової або вдосконалення існуючої моделі управління виробництвом в українській промисловості обумовлена зниженням якості, системності та цілеспрямованості управління. Перевага короткострокових цілей на шкоду довгостроковому розвитку призводить до гальмування відтворювальних процесів в організаціях. Найбільшою проблемою є системні інституціональні виклики, зокрема втрата цілісності організації. Цілісність визначається органічною внутрішньою збалансованістю процесів виробництва і реалізації продукції, а також відтворенням системних ресурсів на основі інноваційних технологій. І
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

БУРЯЧЕНКО, Олексій. "ЕВОЛЮЦІЯ ЯДЕРНОГО ТЕРОРИЗМУ: ПОЛІТИЧНИЙ АНАЛІЗ МІЖНАРОДНОЇ НОРМАТИВНО-ПРАВОВОЇ БАЗИ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Політичні науки та публічне управління, № 1(73) (26 червня 2024): 13–22. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4625-2024-1(73)-2.

Full text
Abstract:
У статті аналізується та розглядається питання еволюції ядерного тероризму, а саме, проведено політичний аналіз міжнародної нормативно-правової бази через призму російсько-української війни. Дослідження та аналіз міжнародної системи безпеки (резолюцій, договорів, угод, міжнародно-правових актів тощо) попередження, відповідальності та покарання за ядерний тероризм дало можливість автору ґрунтовно зазначити наступне: по-перше, держави почали співпрацювати проти ядерного тероризму і ці кроки сформували нинішню структуру режиму ядерної безпеки, яка як передбачалося буде розвиватися з часом, як і м
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Вакула, Аліса Юріївна, та Вікторія Олександрівна Стороженко. "Організація самостійної роботи студентів за допомогою системи дистанційного навчання". Theory and methods of e-learning 3 (5 лютого 2014): 40–44. http://dx.doi.org/10.55056/e-learn.v3i1.314.

Full text
Abstract:
Аналіз різних варіантів організації навчання у ВНЗ дозволяє зробити висновки, що самостійна робота студентів (СРС) має велике значення у оволодінні знань та навичок для подальшого використання у професійній діяльності. Для досягнення мети якості навчання зможуть допомогти ІКТ у комплексі з традиційними засобами навчання.На наш погляд, можна виділити декілька напрямків самостійної роботи студентів:– організація самостійного вивчення учбового матеріалу та підготовка до здачі заліків із предметів, для яких не проводяться практичні заняття;– консультації викладачів у режимі on-line при виконанні с
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Колгатін, Олександр Геннадійович, та Лариса Сергіївна Колгатіна. "Умови застосування модифікованих процедур обчислення тестових балів у системах організації самостійної роботи студентів". Theory and methods of learning fundamental disciplines in high school 8 (27 листопада 2013): 142–47. http://dx.doi.org/10.55056/fund.v8i1.210.

Full text
Abstract:
Постановка проблеми. Здійснення зворотного зв’язку в системах організації самостійної роботи студентів у значній мірі спирається на застосування тестових технологій педагогічного вимірювання для здійснення поточного контролю і педагогічної діагностики. Під час самостійної роботи студентів комп’ютерно орієнтоване тестування з успіхом застосовується для вирішення таких завдань як актуалізація опорних знань (навчальна, стимулювально-мотиваційна функції та функція контролю), відпрацювання навичок за допомогою тестів-тренажерів (навчальна та стимулювально-мотиваційна функції), організація навчальни
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

СЛОБОДЯНЮК, Тетяна. "ВЗАЄМОДІЯ МИСЛЕННЯ І МОВЛЕННЯ У КОНТЕКСТІ ЦІЛІСНОЇ МОВЛЕННЄВО-МИСЛЕННЄВОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТІВ МИСТЕЦЬКОГО НАПРЯМУ". Acta Paedagogica Volynienses, № 2 (13 червня 2022): 159–64. http://dx.doi.org/10.32782/apv/2022.2.22.

Full text
Abstract:
У статті показано, що мислення і мова, виступаючи у взаємодії як вища психічна функція характеризуються взаємозалежними ознаками, кожна з яких полягає в логічній побудові мислення. Обумовленість взаємовпливу мови і мислення походять від визнання єдності цих явищ. Характеризуються механізми функціонування мислення у мові, здатність мови бути виразником і реалізатором мислення. Розглянуто детермінований зв'язок між мисленням та появою різних мовних засобів. Впроваджувати ідеї особистісно-орієнтованої освіти, оригінально вирішувати актуальні навчально-виховні проблеми, вимагає особливої організац
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Мохнар, Іванна. "ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ МИТНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ЯК НАПРЯМ ПОКРАЩЕННЯ ФІНАНСОВОЇ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ". Молодий вчений, № 10 (110) (31 жовтня 2022): 59–63. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2022-10-110-13.

Full text
Abstract:
Досліджено теоретичні питання підвищення якості митного адміністрування як напряму покращення фінансової безпеки держави. Створення умов, що сприяють розвитку міжнародних економічних зв'язків, підвищення ефективності митного контролю, покликані забезпечити передбачені нормативними правовими документами митні операції, що здійснюються митними органами та іншими зацікавленими особами. Митний процес слід розуміти як сукупність послідовних операцій з об'єктами митного контролю на їх відповідність митному законодавству, що визначають статус об'єктів митного контролю на митній території. У такому тр
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Румянцев, Владислав Ростиславович, Євгенія Анатоліївна Манідіна, Тетяна Анатоліївна Шарапова та В’ячеслав Петрович Савінов. "ІННОВАЦІЙНІ ЗАСОБИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ". Scientific Journal "Metallurgy", № 1 (15 вересня 2023): 57–62. http://dx.doi.org/10.26661/2071-3789-2023-1-08.

Full text
Abstract:
Що п’ять років у Європі приймають нові екологічні норми. Це призводить до більшого контролю за викидами відпрацьованих газів із двигунів автомобілів. У зв’язку з погіршенням економічної ситуації у світі, збільшенням споживання палива, його якість стає нижчою і тому викидів стає більше. Погіршення екологічної ситуації вимагає введення більш жорстких норм на викиди токсичних речовин в атмосферу. Джерелом значної частки таких викидів є відпрацьовані гази автотранспорту, які утворюються при роботі двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ). Тому актуальною є задача підвищення ефективності роботи ДВЗ за
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

САГАН, Віталій, Олег ПОНОМАРЕНКО та Василь КРАВЧУК. "ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ КОНТРОЛЮ ЗА ЯКІСТЮ ПАЛЬНО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ У ДЕРЖАВНІЙ ПРИКОРДОННІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ". Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 83, № 2 (2021): 330–43. http://dx.doi.org/10.32453/3.v83i2.577.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються питання організації та здійснення контролю за якістю пально-мастильних матеріалів і спеціальних рідин які надходять на забезпечення підрозділів Державної прикордонної служби України. Піднімаються проблемні питання у зв’язку із втратою чинності керівних документів щодо організації контролю якості пально-мастильних матеріалів у 2016 році Державної прикордонної служби України. Із втратою чинності керівних документів щодо контролю якості пального з’являється ряд питань які потребують роз’яснень. Важливими питаннями стають, розподіл відповідальності посадових осіб, алгоритми
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Вишневська, Лілія, Світлана Олійник, Ілона Коноваленко, Марина Буряк, Тетяна Ковальова та Катерина Ромась. "ОСНОВНІ АСПЕКТИ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ГОМЕОПАТИЧНИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ В УКРАЇНІ". Health & Education, № 1 (23 травня 2024): 93–98. http://dx.doi.org/10.32782/health-2024.1.12.

Full text
Abstract:
Сьогодні, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, побічні реакції на ліки є п'ятою основною причиною смертності в усьому світі. Природні методи лікування (наприклад, фітотерапія, апітерапія) мають значно менше протипоказань, але навіть вони мають свої обмеження. Пріоритетними є натуральні продукти, серед яких важливу роль відіграють рослинні та гомеопатичні лікарські засоби. Гомеопатичні лікарські засоби ефективно використовуються протягом останніх десятиліть у всьому світі. Незважаючи на значні досягнення сучасної органічної хімії та виробництво високоякісних синтетичних біологічн
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Скаско, О. І., та В. І. Галій. "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ У СФЕРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ Й ОБОРОНИ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 73 (4 вересня 2023): 64–68. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1205-2023-73-09.

Full text
Abstract:
Проаналізовано значення громадського контролю для ефективної взаємодії суб’єктів сектору безпеки й оборони з інститутами громадянського суспільства, розуміння важливості громадського контролю як складової демократичного цивільного контролю в сучасних умовах. Результатом взаємодії громадськості і сектору безпеки й оборони є підвищення якості і спроможності силових структур щодо виконання своїх завдань та підвищення довіри суспільства до сектору безпеки й оборони. Розкрито основні складові громадського контролю гуманітарної допомоги в умовах повномасштабної війни Російської Федерації (далі - РФ)
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Kornyakova, V. V., O. R. Boyarchuk та O. M. Mochulska. "ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ЗНАНЬ МОЛОДШИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ЗАСОБАМИ ТЕСТОВОГО КОНТРОЛЮ". Медична освіта, № 4 (11 вересня 2018): 136–40. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2018.4.9114.

Full text
Abstract:
Мета роботи – вивчити ефективність та інформативність використання тестового контролю в оцінці рівня знань, умінь і навичок молодших медичних спеціалістів під час навчання.
 Основна частина. У статті узагальнено досвід роботи педагогічного колективу з використання різних видів і способів застосування тестового контролю знань та вмінь на етапі післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів. Тести є важливою складовою частиною в системі контролю знань, умінь і навичок та одним із методів комплексної оцінки якості навчання слухачів. Тестування має суттєві переваги над іншими формами ко
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!