Journal articles on the topic 'Організація обслуговування туристів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 25 journal articles for your research on the topic 'Організація обслуговування туристів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Зеленко, Олена Олександрівна, та Ганна Анатоліївна Козодуб. "ЕКОЛОГІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЯК ЧИННИК КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПОСЛУГ У ТУРИЗМІ ТА У СФЕРІ ГОСТИННОСТІ". Acta Academiae Beregsasiensis: Geographica et Recreatio, № 1 (17 січня 2024): 22–31. http://dx.doi.org/10.32782/2786-5843/2023-1-3.

Full text
Abstract:
У статті досліджено явище екологічної відповідальності та особливості його прояву в сфері туризму та гостинності. Мета дослідження: обґрунтування доцільності впровадження інструментів екологічної відповідальності у діяльність підприємств сфери гостинності та туризму як важливого чиннику формування конкурентоспроможності суб’єктів господарювання в сучасних умовах життєдіяльності вітчизняної туристичної індустрії. Методи дослідження: аналіз, синтез, порівняння та узагальнення, індукція та дедукція, історико-ретроспективний аналіз. Гіпотеза дослідження: припущено, що в основі впровадження складов
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ісмайлов, Надір, Дашгін Махамедлі та Гаджі Гасимли. "Організація, розвиток та сучасний стан документообігу з туризму в регіонах (на прикладі Шекі-Загатальського економічного району)". Grani 26, № 2 (2023): 122–27. http://dx.doi.org/10.15421/172336.

Full text
Abstract:
Регіональна бібліотечно-інформаційна діяльність не може успішно розвиватися лише в рамках системи. Налагодження системної взаємодії з іншими органами наукової інформації є однією з найважливіших умов належної організації бібліотечно-інформаційного та бібліографічного обслуговування в централізованій системі. Це й бібліотечно-інформаційне забезпечення у сфері туризму та документообігу, яке є основною складовою бібліотечного фонду. Нині загальновідомо, що навіть найбільша бібліотека не може задовольнити інформаційні потреби читачів, спираючись лише на власні ресурси. Інформаційне забезпечення ст
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Машіка, Ганна. "ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ В ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННІ ЕКСКУРСІЙ". Innovations and Technologies in the Service Sphere and Food Industry, № 1 (11) (21 лютого 2024): 32–39. http://dx.doi.org/10.32782/2708-4949.1(11).2024.6.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено особливості використання мобільних додатків в організації та проведенні екскурсій. Визначено, що одна з основних переваг мобільних додатків для екскурсійного туризму полягає в тому, що вони можуть забезпечити туристам доступ до інформації про визначні пам’ятки та маршрути. Встановлено, що одними з найпопулярніших мобільних додатків для екскурсійного туризму є TripAdvisor, Viator, Guided Tours, Citymapper. З’ясовано, що до основних особливостей використання мобільних додатків в екскурсійному туризмі можна віднести мобільність, інформаційність, інтерактивність, персоналізацію
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Качала, Софія Віталіївна, Людмила Миколаївна Архипова та Тетяна Віталіївна Гузій. "ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ПРОЕКТУВАННЯ І ДИЗАЙНУ ТУРИСТИЧНИХ КОМПЛЕКСІВ". Ecological Safety and Balanced Use of Resources, № 2(24) (7 лютого 2022): 112–22. http://dx.doi.org/10.31471/2415-3184-2021-2(24)-112-122.

Full text
Abstract:
Принципи сталого розвитку та основи збереження довкілля є пріоритетом розвитку туристичної індустрії, тому готелі повинні пропагувати відповідальне ставлення до довкілля серед відпочиваючих, відновлювати екосистеми та використовувати перероблені матеріали. Мета роботи полягає у створенні проекту та бізнес-плану екологічного 5-зіркового готельно-ресторанного комплексу у Буковелі з урахуванням інноваційних технологій для гарантування безпечного перебування гостей на території комплексу. Екоготель – це заклад тимчасового розміщення, що, з одного боку, надає туристам широкий спектр послуг, а з інш
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

СИДОРУК, С. В. "ЕКСПЕРТИЗА ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ У СУЧАСНОМУ ГОТЕЛЬНО- ТУРИСТИЧНОМУ ПРОСТОРІ". Товарознавчий вісник 2, № 15 (2022): 114–23. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2022-16-10.

Full text
Abstract:
Мета. Провести змістовну експертизу послуг для людей з обмеженими можливостями («Мобільні ангели») у сучасному економічному просторі.
 Методика. Для дослідження використані такі методи: порівняння, узагальнення, конкретизація, класифікація, синтезу та аналізу, моделювання.
 Результати. Створення умов для забезпечення доступності туристичних послуг виходить сьогодні на одне з перших місць у системі стратегічних цілей розвитку туризму багатьох країн. У зв’язку з цим теоретичні та методичні проблеми сфери послуг для людей з інвалідністю усе активніше розглядаються дослідниками.
 Пр
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

КАЛІНІЧЕНКО, Сергій, Андрій ГРІБІНИК та Андрій АВРЯТА. "ВПЛИВ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ТУРИСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ НА РОЗВИТОК РЕГІОНАЛЬНОГО ТУРИЗМУ". MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, № 1 (30 березня 2023): 133–38. http://dx.doi.org/10.31891/mdes/2023-7-19.

Full text
Abstract:
Науково-технічний прогрес визначає напрями соціально-економічного розвитку. Сфера послуг активно впроваджує інноваційні рішення, пов'язані із цифровими технологіями. Розвиток телекомунікаційних мереж та інформаційних технологій докорінно змінив діяльність підприємств сфери туризму та гостинності: основні процеси стали автоматизованими та можуть контролюватись у дистанційному режимі, обсяги даних зберігаються у цифровому вигляді, час обробки запитів та виконання операцій мінімізовано. Питання інноваційного розвитку для кожної організації актуальне, оскільки велика конкуренція у цій галузі змушу
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Миронов, Ю. Б., та О. Р. Сватюк. "ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПІДПРИЄМСТВ ІНДУСТРІЇ ТУРИЗМУ ТА ДОЗВІЛЛЯ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 73 (4 вересня 2023): 86–92. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1205-2023-73-13.

Full text
Abstract:
Управління ризиками підприємств індустрії туризму та у сфері дозвілля – це процес визначення, аналізу, оцінювання та контролю ризиків, пов’язаних із їх діяльністю. Це важливий елемент стратегії управління бізнесом, оскільки дозволяє підприємствам мінімізувати втрати і зберегти свою репутацію. У статті розглядаються поняття ризику, джерела виникнення ризиків підприємств сфери туризму та організації дозвілля. Аналізуються ризики, які виникли внаслідок пандемії COVID-19 та воєнного стану в Україні. Визначено, що успіх вирішення проблем ризиків залежить від ефективної системи управління ними. Ця с
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бенецький, С. "Щодо особливостей договору про надання туристичних послуг за цивільним законодавством України". Юридичний вісник, № 1 (7 серпня 2020): 274–79. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i1.1633.

Full text
Abstract:
У статті визначається, що туристична галузь є третьою за прибутковістю галуззю серед усіх інших галузей світової економіки. Крім того, для економіки багатьох інших держав вона є базовою. Кількість туристичних компаній постійно збільшується.
 Договір надання туристичних послуг посідає одне із центральних місць у туризмі, у тому числі міжнародному. На відміну від неорганізованої туристської поїздки, регламентованої безліччю різноманітних цивільно-правових договорів, що укладаються туристом із виконавцями окремих послуг, для здійснення організованої туристської поїздки досить укладення одног
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лисюк Т.В., Матвійчук Л.Ю. та Лепкий М.І. "ІННОВАЦІЙНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТУРИСТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ". Економічний форум 1, № 3 (2021): 78–87. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-3-11.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто структуру сучасної системи інноваційних інформаційних технологій, що використовується в туристичних підприємствах.
 Наголошено, що використання інформаційних інноваційних технологій у кожному окремому сегменті туристичної індустрії, таких як готелі, бронювання квитків, створення спеціалізованих туристичних продуктів, взаємопов’язане з усіма іншими. Водночас сучасні інформаційні інноваційні технології дають змогу не тільки автоматизувати процес організації туристичних об’єктів, але й процес прийняття управлінських рішень та надання туристичних послуг.
 Висвітлено н
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Коцан, Наталія, Роман Коцан та Роман Мазурець. "ПРОЄКТ ТУРИСТИЧНОГО МАРШРУТУ ФРАНЦІЄЮ «ФРАНЦУЗЬКА ФЕЄРІЯ»". Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, № 1 (12) (28 червня 2022): 76–85. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2022-01-76-85.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання розробки культурно-пізнавальних туристич- них маршрутів. На основі даних, отриманих із наукової та методичної літератури, визначено особливості проведення культурно-пізнавальних турів для окремих категорій туристів, розкрито методику їх організації. Указано на необхідність та перспективи реалізації нових культур- но-пізнавальних туристичних маршрутів. Представлено розроблений авторами проєкт культурно-пізнавального туристичного маршруту «Французька феєрія», який проходить по лінії Львів–Париж–Руан– Кан–Мон-Сен-Мішель–Орлеан–Париж–Львів. Перед розробкою цього туристи
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Гасимли, Гаджі. "Напрями розвитку бібліотечно-інформаційного забезпечення туризму у вищих навчальних закладах (на основі досвіду роботи Бакинського державного університету та Азербайджанського університету туризму та менеджменту)". Grani 26, № 1 (2023): 38–43. http://dx.doi.org/10.15421/172306.

Full text
Abstract:
Діючі в нашій країні бібліотечно-інформаційні установи відіграють незамінну роль у всебічному вивченні бібліотечно-інформаційного забезпечення туристичної діяльності в Азербайджанській Республіці. В результаті стратегії соціально-економічної політики, сформованої нашим великим лідером на міцній основі, щорічне поліпшення туристичних можливостей Азербайджану створило широкі можливості для успішних реформ у сфері туризму, в результаті цього , це показало свій позитивний вплив на збільшення нормативно-правових документів і науково-художніх видань, пов'язаних з цією сферою, в бібліотечно-інформаці
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

КУКЛІНА, Т. С., С. М. ЦВІЛИЙ та С. М. ЖУРАВЛЬОВА. "ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В ТУРИСТИЧНОМУ БІЗНЕСІ". Вісник Херсонського національного технічного університету 2, № 1(92) (2025): 332–37. https://doi.org/10.35546/kntu2078-4481.2025.1.2.50.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню використання штучного інтелекту в туристичній галузі. Інновації, пов’язані з штучним інтелектом, забезпечують високу швидкість обробки даних і прийняття рішень, що є критично важливим для галузі, орієнтованої на клієнтів. Штучний інтелект в туризмі охоплює такі основні напрямки як обслуговування клієнтів, аналіз обсягів даних, асистування, автоматизація процесів тощо. Штучний інтелект в туризмі сприяє підвищенню ефективності, покращенню досвіду клієнтів та розвитку нових інноваційних послуг в індустрії. За допомогою штучного інтелекту відбувається оптимізація внут
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Бойко, Н. С., та В. А. Красномовець. "СТАН ЯКОСТІ ГОТЕЛЬНИХ ПОСЛУГ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЯК ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ СФЕРИ ГОСТИННОСТІ". Podilian Bulletin Agriculture Engineering Economics, № 43 (10 липня 2024): 161–67. http://dx.doi.org/10.37406/2706-9052-2024-2.24.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто загальний стан якості надання готельних послуг у Черкаській області як основи готельного сервісу, що містить у собі цілий комплекс послуг для туристів. Якість готельних послуг виступає ключовим чинником у розвитку готельної діяльності і туризму в Черкаській області і в Україні. Індустрія гостинності, особливо готельний сектор, давно визнала першорядну важливість надання високоякісних послуг для задоволення очікувань відвідувачів, що постійно змінюються. Велике значення для ефективного удосконалення організації роботи має аналіз якості обслуговування у готельному господарств
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Миронов, Ю. Б. "КЛАСТЕРНА МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ДЕСТИНАЦІЇ". Індустрія туризму і гостинності в Центральній та Східній Європі, № 8 (3 квітня 2023): 20–28. http://dx.doi.org/10.32782/tourismhospcee-8-3.

Full text
Abstract:
У сучасних наукових дослідженнях проблем розвитку туризму все більше уваги приділяється туристичним кластерам. У багатьох регіональних стратегічних планах розвитку вважається за доцільне формування кластерів, відтак актуальними та своєчасними є питання визначення туристичних кластерів, оцінювання їх впливу на економіку регіону, країни, формування концепції розвитку туристичних кластерів. Метою дослідження є обґрунтування кластерної моделі розвитку туристичної дестинації. У статті туристичний регіон (дестинація) визначається як територія, яка привертає увагу туристів завдяки своїм атракціям, на
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

СІРОМСЬКА, Ганна, та Руслан СІРОМСЬКИЙ. "ВІДДІЛЕННЯ “ІНТУРИСТ” У ЛЬВОВІ: ПРАВОВІ ЗАСАДИ ФУНКЦІОНУВАННЯ, ГОСПОДАРСЬКИЙ СТАН ТА ЕКСКУРСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ (середина 1960-х рр.)". Східноєвропейський історичний вісник, № 31 (28 червня 2024): 121–29. http://dx.doi.org/10.24919/2519-058x.31.306359.

Full text
Abstract:
Мета дослідження – визначення правових засад діяльності, особливостей господарського розвитку та організації екскурсій відділенням ВАТ “Інтурист” у Львові у середині 1960-х рр. Методологія дослідження визначається міждисциплінарним підходом (історія, право, економіка) і базується на загальнонаукових і спеціально-наукових методах, передусім ретроспекції та історичного аналізу. Наукова новизна дослідження полягає у тому, що на основі документів Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України відтворено особливості діяльності відділення ВАТ “Інтурист” у Львові. Набута інф
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Вовк, М. В., та О. Я. Гримак. "ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ". Індустрія туризму і гостинності в Центральній та Східній Європі, № 12 (24 березня 2025): 21–26. https://doi.org/10.32782/tourismhospcee-12-3.

Full text
Abstract:
У статті досліджено теоретичні аспекти системи управління якістю туристичних послуг. Авторами опрацьовано теоретичні дослідження у даній галузі і доведено, що незважаючи на значний інтерес до оцінки якості туристичних послуг, в сучасній літературі бракує комплексного розуміння якості та її зв'язку з новими практиками управління у сфері управління якістю. Зазначено, що якість туристичних послуг є одним із найважливіших факторів конкурентоспроможності та сталого розвитку туристичної індустрії. В ході дослідження розглянуто ключові моделі та стандарти управління якістю, що застосовуються на міжна
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Худавердієва, Вікторія Анатоліївна. "ПРАВОВІ ЗАСАДИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА ЄС У ГАЛУЗІ ТУРИЗМУ". New Ukrainian Law 2 (13 січня 2023): 197–206. http://dx.doi.org/10.51989/nul.2022.6.2.31.

Full text
Abstract:
У статті визначено головні правові аспекти євроінтеграційних процесів в Україні в контексті імплементації законодавства Європейського Союзу (ЄС) в галузі туризму, з’ясовано місце, роль і значення Всесвітньої туристичної організації (UNWTO) в сучасному міжнародному туризмі, можливості цієї організації щодо розвитку політичного, економічного та культурного співробітництва держав. Визначено проблеми та перспективи розвитку вітчизняного туризму. Україна приділяє велику увагу співпраці з ЄС із питань визначення та впровадження світової туристичної політики, включення України до перспективних програ
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Заваріка, Г. М., Л. В. Денищенко та В. В. Косенко. "ПРАВОВІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАСАДИ БЕЗПЕКИ ДІЛЬНОСТІ У СФЕРІ ТУРИСТИЧНОГО ТА ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ". Індустрія туризму і гостинності в Центральній та Східній Європі, № 3 (21 грудня 2021): 24–32. http://dx.doi.org/10.36477/tourismhospcee-3-4.

Full text
Abstract:
Сучасні тенденції розвитку туристичного бізнесу та супутніх галузей, у тому числі готельна індустрія, а також нові умови існування та розвитку бізнесу потребують детального вивчення та використання у повсякденній господарській діяльності міжнародних та національних норм організації надання безпечних послуг для клієнтів. Сьогодні ми спостерігаємо зростання всіх видів туризму, у тому числі екстремального, що, на жаль, сприяє збільшенню вірогідності настання нещасних випадків під час туристичних подорожей, заходів тощо. Засоби масової інформації розповідають про численні випадки пожеж, які відбув
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Олійник, Валентина, та Ольга Данілова. "ОРГАНІЗАЦІЯ ТУРИЗМУ: СІЛЬСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ СВІТОВИЙ ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ". Економіка та суспільство, № 72 (24 лютого 2025). https://doi.org/10.32782/2524-0072/2025-72-30.

Full text
Abstract:
В умовах глобальних екологічних викликів та необхідності сталого розвитку, екологічний, сільський зелений, агро- туризм стають важливими складовими туристичної галузі. Актуальність дослідження в даній сфері зумовлена зростанням інтересу до відпочинку населення в лоні природи, збереження довкілля, зниження впливу масового туризму на природу. У статті проведений аналіз теоретичсних напрацювань з визначення понять «сільський», «зелений», «природний», «екологічний». Розглянуто підходи обслуговування туристів у країнах світу, що зумовило виділення різних національних моделей організації сільського
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Путінцев, Анатолій, та Оксана Клименко. "СТРАХУВАННЯ У ТУРИЗМІ : ОСОБЛИВОСТІ ТА ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД". Економіка та суспільство, № 62 (29 квітня 2024). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2024-62-105.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню правового забезпечення, особливостей та міжнародного досвіду страхування у сфері туризму. Враховуючи високу ризиковість туризму, страхування відіграє величезну роль у його розвитку. Туристи завжди були і залишаються потенційними клієнтами страхових організацій, адже стикаються під час подорожей з різноманітними небезпеками. Встановлено, що питання безпеки та страхування є дуже важливими для розвитку та функціонування туристичного бізнесу. Надано визначення страхування у туризмі та характеристику його основних видів. Зроблено коротку характеристику складових турист
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Романова, Анна, та Євгеній Бицань. "АНАЛІЗ РЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНИХ КРУЇЗІВ". Економіка та суспільство, № 27 (25 травня 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-27-39.

Full text
Abstract:
Для визначення ресурсного потенціалу України щодо організації та обслуговування круїзних напрямків було досліджено інфраструктурні та туристичні наявні ресурси, які є обов’язковою умовою та складовою круїзного маршруту: глибоководні річки; портові термінали, які призначені для обслуговування пасажирів; туристичні підприємства, які займаються організацією круїзів; дестинації другого плану (місця з туристичним потенціалом, які приваблюють туристів та знаходяться в зоні доступності круїзних лайнерів). Проведено аналіз вже задіяних ресурсів та тих, які можуть використовуватися без попередньої підг
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Пешук, Л., та Д. Приходько. "Сучасні тенденції розвитку індустрії круїзного туризму в умовах викликів і загроз". Food Industry Economics 15, № 2 (2023). http://dx.doi.org/10.15673/fie.v15i2.2677.

Full text
Abstract:

 За останнє десятиріччя круїзна індустрія стала однією з найбільш швидко зростаючих галузей туризму, що привертає все більше уваги пасажирів. Завдяки комфортабельності суден, обслуговуванню туристів, надання різноманітних послуг щодо досугу і гнучкості та доступності вибору страв, високих стандартах сервісу та індивідуальному підході до кожного туриста, круїзний туризм відкриває незабутні можливості як для подорожей, так і для відпочинку. Круїз на сьогодні є одним з найбільш швидкозростаючих секторів ринку туристичних послуг, на що впливає постійне удосконалення конструкції пасажирських
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Д’яконова, Анджела, Людмила Тітомир та Каріна Жовтяк. "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ СИСТЕМ БРОНЮВАННЯ В ГОТЕЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ". Економіка та суспільство, № 33 (30 листопада 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-33-63.

Full text
Abstract:
Робота присвячена дослідженню впровадження в готелях різної місткості сучасних систем комп’ютерних технологій, за допомогою яких здійснюється бронювання номерів відповідно до вимог і побажань споживачів готельних послуг. Готельний бізнес на сьогодні є важливою високоприбутковою складовою індустрії гостинності в Україні. Тому все більшої актуальності і практичного значення набувають системи бронювання в будь-якому закладі розміщення. Швидко зростає використання комп’ютерних технологій в готельному бізнесі, поширюється підключення нових агентств до глобальних комп’ютерних мереж бронювання, таких
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Круковська, Олена. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ". Social Development: Economic and Legal Issues, № 3 (14 березня 2025). https://doi.org/10.70651/3083-6018/2025.3.05.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу методологічних і організаційних засад сучасної системи контролю й забезпечення якості продукції у сфері гостинності. Мета дослідження полягає у висвітленні сучасних стандартів системи контролю й забезпечення якості у сфері туризму та гостинності. У ході наукового дослідження використовувались такі загальнонаукові методи, як аналітичний метод, для аналізу державних стандартів у сфері забезпечення якості продукції та послуг; системний метод для визначення основних елементів системи управління якістю та їх взаємозв’язку та для визначення ключових чинників, що впливають н
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Каролоп, Олена, та Анатолій Ревенко. "Міжнародний досвід управління готельним бізнесом та його впровадження в Україні." Adaptive Management Theory and Practice Economics 12, № 24 (2021). http://dx.doi.org/10.33296/2707-0654-12(24)-01.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті досліджено міжнародний досвід розвитку готельного бізнесу з акцентом на розвиток елітних готельних послуг. Систематизовано структуру готельної індустрії за підходом Всесвітньої організації туризму. Проведено аналіз розвитку готельної індустрії в динаміці. Ринок готельних послуг є дуже сприйнятливим до дії політичних, економічних та соціальних змін. Зазначено, що функціонування готельного бізнесу та економіки у цілому напряму залежить від стану розвитку туризму в тій чи іншій країні. Представлено аналіз ТОП-20 країн світу, економіка яких залежить від розвитку туризму та готел
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!