Academic literature on the topic 'Пасажирські перевезення'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Пасажирські перевезення.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Пасажирські перевезення"

1

Х., Джемліханов Т. "ОСОБЛИВОСТІ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЗДІЙСНЕННЯ МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ НА МОРСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ СТОСОВНО ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ." Актуальні проблеми права: теорія і практика, no. 1 (39) (April 21, 2020): 66–73. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2020-39-1-66-73.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті досліджено особливості правового регулювання митного оформлення щодо міжнародних пасажирських перевезень морським транспортом, виокремлено загальні правила митних органів всього світу. Проаналізовано нормативні акти, які забезпечують митне оформлення та контроль морських суден та товарів і перевезень пасажирів. Висвітлено, як виняткову форму митного контролю – особистий огляд. Встановлено, проблема недосконалості вітчизняного законодавства на сьогодні існує і потребує оновлення, так як на сьогоднішній день крім пасажирських перевезень, бурхливо розвивається круїзного призначення, що є досить актуальним і потребує всебічного дослідження, з метою розробки спрощеного митного оформлення на морському транспорті цього призначення. Морські пасажирські перевезення, мають пріоритет серед усіх інших видів діяльності морського транспорту, тому й підлягають позачерговому митному оформленню, але підхід повинен бути лояльним та уніфікованим із скороченням часу як для митних органів так і для пасажирів та морського екіпажу, що є доцільним та необхідним для даної категорії перевезень. Ключові слова: морський транспорт, митне оформлення, морські пасажирські перевезення, вітчизняне законодавство, загальні правила та стандарти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

БОДАК, Володимир, Микола ГАНДЗЮК, Олександр ДУБИЦЬКИЙ, and Павло МАЗИЛЮК. "АНАЛІЗ СТАНУ ВНУТРІШНІХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В УКРАЇНІ ПРОТЯГОМ 2017-2020 РОКІВ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 17 (November 14, 2021): 40–46. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i17.633.

Full text
Abstract:
Провівши аналіз стану перевезень можна визначити причини, які впливають як на збільшення так і на зменшення обємів перевезень. Причому усунувши негативні причини, які спричиняють зменшення обємів перевезень, можна досягти зворотнього позитивного ефекту, тобто збільшення вантажопотоків та пасажиропотоків. Зменшення вантажопотоків протягом 2017-2020 років залізничним, автомобільним та водним транспортом, що відбулося внаслідок значного скорочення виробництва товарів. Основною причиною зменшення вантажопотоків стало запровадження карантину, повязаного з пандемією Covid-19. Відмічено,що річкові перевезення поки неконкурентні через низку факторів: застарілість та низьку енергоефективність шлюзів, відсутність стабільної глибини 3,65 м та відсутність належного флоту із сучасними системами навігації. Україна має значний потенціал для організації логістичних схем перевезення вантажів за участю річкового транспорту на декількох напрямках. Наявність, хоча й дещо застарілої, потужної інфраструктурної бази, зручне географічне розташування та наявність вантажопотоків, що потенційно можуть бути перевезені по внутрішніх водних шляхах створює передумови для відновлення та розвитку цього транспортного напрямку. Мета статті полягає у дослідженні об’ємів перевезень вантажів та пасажирів в Україні з 2017 року по 2020 рік. Досліджено спад внутрішніх перевезень. Проаналізовано причини цього спаду. Ліквідування причин спаду дозволить збільшити об’єми перевезень в послідуючих роках. Ключові слова: перевезення, автомобільний транспорт, залізничний транспорт, водний транспорт, вантажні перевезення, пасажирські перевезення
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бурдик, О. Ю. "АВТОБУСНІ ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ АВТОГОСПОДАРСТВ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 60 (July 3, 2020): 88–92. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-60-14.

Full text
Abstract:
У статті охарактеризовано міські автобусні пасажирські перевезення та досліджено їх вплив на фінансові результати діяльності автогосподарств. Важливим є огляд цієї теми у розрізі перевезень паса-жирів в Україні громадським транспортом із зазначенням частки у них автоперевезень. Визначено зміни в темпах зростання пасажирських перевезень за досліджувані роки. Описано особливості діяльності авто-транспорту за кордоном. Також розраховано динаміку перевезень пасажирів автомобільним транспортом міського сполучення, розглянуто перевезення у Західному регіоні України. Метою статті є співставлення статистичних даних для виявлення причин збитковості перевезень та пошуку шляхів стабілізації їх фінансо-вого стану. У ході дослідження встановлено, що збитковість перевезень зумовлена насамперед неякісними перевезеннями, внаслідок чого багато пасажирів користуються або більш дешевим міським електротранс-портом, або таксі чи власним автомобілем. Зауважено, що спосіб покращити фінансовий стан автотранс-портних підприємств за рахунок підняття тарифів не дав очікуваних результатів. Незважаючи на регулярне підвищення плати за проїзд, діяльність автотранспортних підприємств так і залишається збитковою, а умо-ви перевезень пасажирів й надалі здійснюються на низькому рівні. До того ж, відсутність комфортабель-ності та сервісу додатково провокує зменшення попиту на користування пасажирськими автоперевезеннями. Тому необхідний терміновий перегляд основних підходів до стратегії розвитку автотранспортних підприємств, застосування кардинальних змін їх діяльності, а отже і запровадження відповідних змін у веден-ні бухгалтерського обліку. Також постає питання щодо неповного відшкодування плати за проїзд пільгових категорій громадян. Відповідно до здійснених досліджень зроблено висновок, що необхідно переглянути ос-новні законодавчі документи стосовно автотранспорту, з урахуванням закордонного досвіду країн, та відоб-разити ці зміни у фінансовому обліку. Забезпечення автотранспорту інноваційними технологіями сприятиме розширенню внутрішньогосподарської звітності, що дуже важливо для прийняття управлінських рішень. До того ж, дані нововведення дадуть можливість здійснити контроль за фактичним використанням паливно-мастильних матеріалів та скорегувати встановлені на них норми.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

МАЯК, Микола, Павло ПРОГНІЙ, Анатолій МАТВІЇШИН, Павло ПОПОВИЧ, Оксана ШЕВЧУК, Віктор ОСТРОВЕРХОВ, Андрій КОЦУР, and Ольга РОМАНИШИН. "ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ РИНКУ ВАНТАЖНИХ І ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 15 (November 26, 2020): 64–71. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i15.393.

Full text
Abstract:
Проведено аналіз основних тенденцій розвитку ринку вантажних і пасажирських перевезень, досліджено базові фактори, що впливають на розвиток транспортних підприємств. Виконано огляд економічної активності у транспортній галузі країни. Досліджено основні залежності, динаміку та структурні особливості ринку пасажирських і вантажних перевезень, а також тенденції розвитку ринку транспортної логістики включаючи пасажирські і вантажні потоки за видами транспорту. Встановлено, що основними замовниками транспортних послуг є підприємства дорожньої та будівельної галузей, а також аграрні холдинги, в основному, виробники продукції рослинництва в сільськогосподарському секторі, що у комплексі забезпечило збільшення обсягів перевезення вантажів автомобільним і залізничним транспортом. Протягом п’яти крайніх років частка автомобільного транспорту в транспортній системі країни прогнозовано продовжує зростати на основі позитивного тренду збільшення попиту на перевезення вантажів для вказаних галузей, отже матиме місце тривалий динамічний розвиток транспортної галузі України в цілому. Ринок логістичних послуг та споживчий ринок мають пов’язані напрями розвитку, встановлено, що вони є збалансованими, в цілому ринок автомобільних та залізничних перевезень має стабільну тенденцію до зростання при можливому зниженні темпів. Результати дослідження можуть бути застосовані при виконанні моделювання матеріальних потоків на ринку перевезень вантажів, а також пасажирів, на основі результатів дослідження факторів, які впливають на розвиток транспортних підприємств країни, що якісно впливатиме на вдосконалення чи актуалізацію інструментарію планування діяльності транспортно – експедиційних, логістичних, перевізних підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

ПУСТЮЛЬГА, Сергій, Валентин ПРИДЮК, Віктор САМОСТЯН, and Володимир САМЧУК. "РОЗРАХУНОК ОПТИМАЛЬНОГО ПЛАНУ ВИКОРИСТАННЯ РІЗНИХ МОДЕЛЕЙ ТРОЛЕЙБУСІВ НА МАРШРУТАХ МІСЬКОЇ ТРАНСПОРТНОЇ МЕРЕЖІ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 17 (November 14, 2021): 127–38. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i17.642.

Full text
Abstract:
Робота присвячена розробці оптимізаційної моделі ефективного використання наявних у підприємств електротранспорту марок тролейбусів на маршрутній мережі міста за електронними таблицями (на прикладі парку тролейбусів у м. Луцьку). Завдання підвищення ефективності роботи міського пасажирського транспорту може бути вирішене або за рахунок оновлення транспортних засобів, або за рахунок підвищення ефективності роботи наявного рухомого складу. Але, щоб знизити витрати підприємств на виконання транспортної роботи, необхідно удосконалити підходи до її планування, і, як наслідок цього, забезпечити зниження собівартості перевезень і поліпшення якості обслуговування. Для забезпечення найбільш ефективного транспортного обслуговування населення із пасажирських перевезень, організації дорожнього руху, необхідно, щоб транспортна система найбільш оптимально відповідала потребам міста. Існує два шляхи підвищення такої ефективності: або збільшення пропускної спроможності міської транспортної мережі, або раціональне використання існуючої мережі та наявного рухомого складу для перевезення пасажирів. Перше рішення пов’язане із великими матеріальними витратами на реконструкцію транспортних вузлів і магістралей. Другий напрям - раціоналізація використання існуючих транспортних систем і оптимізація процесів перерозподілу навантажень як на транспортну мережу, так і на різні типи транспортних засобів, що здійснюють пасажирські перевезення. У зв’язку із цим, в даній публікації, виконана спроба обійти протиріччя між теоретичними моделями і реальними можливостями транспортного підприємства щодо ефективного використання наявного парку тролейбусів на маршрутах міста та швидкого динамічного перерахунку оптимальних рішень. Актуальність роботи полягає у розробці простих і ефективних методів оптимізації роботи наявного рухомого складу тролейбусів для перевезення пасажирів на міських маршрутах. Для створення моделі оптимізації, проаналізовані маршрути міської транспортної мережі Луцька та здійснено аналіз наявного парку транспортних засобів ЛПЕ, його функціональних та технологічних можливостей для забезпечення транспортного попиту населення. Запропоновано постановку задачі мінімізації цільової функції витрат для оптимального плану розподілу тролейбусів по маршрутах. Побудована модель та розроблені алгоритми її впровадження в електронні таблиці. Розроблені алгоритми та програмна реалізація внесення обмежень відносного порядку при використанні різних моделей тролейбусів на маршрутах. Це забезпечило у процесі моделювання розрахунок цілої низки можливих планів перевезень. Такі плани у роботі запропоновано називати раціональними планами, тобто локально оптимальними за даних обмежень. Ключові слова: оптимізаційна модель, транспортна мережа міста, парк електротранспорту, транспортний попит населення, обмеження відносного порядку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Zghoba, M. I., and Yu I. Hrytsiuk. "Прогнозування попиту на пасажирські перевезення таксі методами нейронної мережі." Scientific Bulletin of UNFU 31, no. 3 (April 29, 2021): 109–19. http://dx.doi.org/10.36930/40310317.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості прогнозування попиту на пасажирські перевезення таксі методами нейронної мережі за різних наборів вхідних даних, складу параметрів архітектури мережі, конфігурації апаратного забезпечення та його потужності. З'ясовано, що для зменшення тривалості очікування нових замовлень та відстані до клієнтів доцільно використовувати відповідні інформаційно-аналітичні системи, робота яких ґрунтується на штучному інтелекті. Це дасть змогу вирішити проблему попиту на перевезення таксі у відповідний період доби з врахуванням погодних умов, святкових, вихідних і робочих днів, а також пори року. Врахування ж наявних транспортних об'єктів – авіарейсів, потягів чи автобусів значно покращують роботу такої дорадчої системи. Використана в роботі гібридна архітектура нейро-фаззі мережі дає змогу одночасно вирішувати завдання короткотермінового прогнозування попиту на пасажирські перевезення таксі, а також проводити діагностику самої мережі, що полягає у виявленні різких змін властивостей обчислювального процесу. Для досягнення відповідної точності прогнозу в роботі опрацьовано набори вхідних даних у кількості 4,5 млн поїздок таксі. Для зменшення тривалості процедури навчання нейронної мережі організовано паралельні обчислення між різними вузлами мережі за допомогою графічних процесорів. Проведено навчання нейронної мережі на центральному процесорі, одному та двох графічних процесорах відповідно. З'ясовано, що організація паралельних обчислень на декількох графічних процесорах не завжди зменшує тривалість процедури навчання мережі, оскільки витрати на синхронізацію градієнтів між активними процесами значно перевищують користь від паралельних розрахунків. Встановлено, що за умови великого обсягу даних для організації паралельних обчислень та відповідної архітектури нейронної мережі можна досягти деякого зменшення тривалості процедури її навчання. Визначено, що зменшення тривалості процедури навчання нейронної мережі залежить від таких чинників: її архітектури, кількості параметрів навчання, конфігурації апаратного забезпечення та організації паралельних розрахунків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Меlnychenko, Oleksandr, and Ihor Dunayev. "Перевезення пасажирів як об’єкт публічного управління." Theory and Practice of Public Administration 1, no. 64 (July 10, 2019): 29–35. http://dx.doi.org/10.34213/tp.19.01.03.

Full text
Abstract:
Охарактеризовано перевезення пасажирів як специфічний об’єкт публічного управління. Удосконалено класифікацію механізмів публічного управління перевезенням пасажирів, відмін-них за такими ознаками: форма, спосіб, об’єкт і спрямованість впливу. Конкретизовано перелік специфічних засобів (у межах визнаних методів) публічного управління пасажирськими перевезеннями. Систематизовано адміністративно-правові, економічні, матеріально-технічні, організаційні, соціально-психологічні проблеми в цій царині. Виокремлено пріоритетні напрями розвитку пасажирських перевезень в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ПУСТЮЛЬГА, Сергій, Валентин ПРИДЮК, and Ігор ГОЛОВАЧУК. "Метод фрактальної оцінки показника накладання маршрутних схем для оптимізації міських пасажирських перевезень." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 14 (August 31, 2020): 124–35. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i14.355.

Full text
Abstract:
Робота присвячена розробці ефективних методів оптимізації міських пасажирських перевезень. Аналіз літературних джерел показав, що, як правило, удосконалення транспортного обслуговування у містах здійснюється шляхом використання певних математичних моделей. Будь-яка математична модель, у тому числі і функціонування транспортної мережі, ґрунтується на великому багатокомпонентному об’ємі початкових даних, отримання яких пов’язане з проблемами статистичних досліджень, із ситуацією у місті, яка швидко і динамічно змінюється, а значить робить подібні вихідні дані з часом неактуальними і застарілими. Саме це і є основною проблемою для створення транспортних моделей великих міст. До подібних, необхідних для повноцінного моделювання, даних відносяться: диференціювання по районах міста чисельності населення, число місць для праці та їх розташування, рекреаційний потенціал, середній час пересування жителів і таке інше. На відміну від завдань організації дорожнього руху, де використовуються, в основному, імітаційні моделі руху транспорту, в транспортному плануванні застосовуються прогнозні моделі, які ґрунтуються на макроскопічних параметрах, що описують транспортний потік. У цих моделях параметрами є: швидкість транспортного потоку, інтенсивність транспортного потоку, інтенсивність пасажиропотоків. Таким чином, основою прогнозного моделювання міських транспортних систем стає завдання оптимальної реалізації пасажирських транспортних кореспонденцій. Очевидно, що збір початкових даних складає найбільш трудомісткий і тривалий за часом етап при побудові або удосконаленні транспортних моделей. У свою чергу, запропонована у роботі ефективна методика побудови транспортних моделей за геометричними параметрами накладання маршрутних схем вирішує задачу визначення міри відповідності існуючого транспортного попиту наявній транспортній пропозиції. У роботі пропонується дієвий метод динамічного удосконалення міської пасажирської транспортної мережі, в основу якого покладено зв'язок класичного коефіцієнта накладання пасажиропотоків із способами геометричного представлення та фрактальної оцінки накладання існуючих маршрутних схем пересування ТЗ (на прикладі тролейбусної мережі м. Луцька). Проаналізовано основні особливості функціонування міських пасажирських перевезень та досліджено вплив характеристик транспортних систем на визначення ступеня накладання маршрутних схем. Розроблено метод 3-D представлення та автоматизованого зонування міських тролейбусних маршрутів. Запропоновано спосіб фрактальної оцінки ступеня накладання маршрутів для визначених зон та шляхи удосконалення транспортної роботи ТЗ на маршрутах у різні часові періоди доби. Запропоновано підходи до влаштування динамічного резервування тролейбусів на маршрутах, яке забезпечить ефективну видозміну маршрутних схем, оперативне коригування розкладу руху тролейбусів по мережі, нормативів часу на виконання рейсів, систем організації праці водіїв, комбінованого режиму руху тролейбусів. Ключові слова: оптимізація, пасажирські перевезення, маршрутна схема, 3-D представлення, автоматизоване зонування, накладання маршрутів, фрактальна оцінка, динамічне резервування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

КІРІЧОК, Олександр, Валентина АНТОНЮК, and Оксана ШЕВЧЕНКО. "РОЛЬ І ЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ У РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ КРАЇНИ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 13 (December 4, 2019): 68–75. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i13.89.

Full text
Abstract:
В статті проведений критичний аналіз організації міжнародних автомобільних пасажирських перевезень, досліджено систему міжнародних пасажирських перевезень, запропоновано шляхи вдосконалення і покращання транспортного обслуговування населення на міжнародних автобусних маршрутах.Ключові слова: міжнародні перевезення, пасажирський транспорт, автобус, економіка країни, автобусне сполучення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Вертель, В. "Організаційні заходи переходу незадоволеного попиту на залізничні пасажирські перевезення у задоволений." Економіст, no. 9 (311) (2012): 58–60.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Пасажирські перевезення"

1

Рега, Діана Романівна, and Diana Reha. "Дослідження попиту на пасажирські перевезення міським транспортом." Bachelor's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35373.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 17 червня 2021 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 19 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9.
Рега Д.Р. Дослідження попиту на пасажирські перевезення міським транспортом — Рукопис. Кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня бакалавр за спеціальністю 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті). — Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, — Тернопіль, 2021. У кваліфікаційній роботі проведено табличне обстеження пасажиропотоків та закономірності виникнення пасажирських кореспонденцій.
ВСТУП 5 РОЗДІЛ 1. ДОСЛІДЖЕННЯ ТА МОДЕЛЮВАННЯ ПАРАМЕТРІВ МІСЬКИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ 6 1.1. Основи роботи міського пасажирського транспорту 6 1.2. Показники, що характеризують якість надання послуг з перевезення пасажирів 11 1.3. Постановка завдання щодо визначення попиту на послуги маршрутного транспорту 14 РОЗДІЛ 2. ВСТАНОВЛЕННЯ ПОПИТУ НА ПОСЛУГИ ПАСАЖИРСЬКОГО МАРШРУТНОГО ТРАНСПОРТУ 22 2.1. Характеристика об’єктів для проведення досліджень попиту на перевезення пасажирів 22 2.2. Табличне обстеження пасажиропотоків на маршрутах 28 РОЗДІЛ 3. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ 36 3.1. Вимоги до фізичних та хімічних умов в кабіні для забезпечення вимог охорони праці 36 3.2. Пожежна безпека 40 3.3. Правове регулювання безпеки життєдіяльності 42 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ 46 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ 57
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Плікус, Ірина Йосипівна, Ирина Иосифовна Пликус, Iryna Yosypivna Plikus, and Ю. Б. Слободяник. "Проблеми формування тарифів на пасажирські автотранспортні перевезення." Thesis, Наука і освіта, 2002. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62728.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мельник, Анна Андріївна. "Дослідження парку ПС вітчизняних авіакомпаній." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51079.

Full text
Abstract:
Державний реєстр цивільних повітряних суден України. URL:https://avia.gov.ua/state-civil-aircraft-register-of-ukraine
Авіаційна галузь є однією із найбільш прогресуючих ланок в транспортній сфері України, що можуть претендувати на високе місце в сучасному світі високих технологій. Парк ПС - серце будь-якої авіакомпанії, тому досягнення конкурентоспроможності авіакомпанії грунтується на рішенні таких завдань, як оптимізація й удосконалення маршрутної мережі та власне парку ПС. Метою цієї публікації є дослідження основних характеристик парку ПС вітчизняних авіакомпаній, що спеціалізуються на авіаперевезеннях пасажирів. Виклад основного матеріалу. Відповідно до мети дослідження було досліджено парк повітряних суден (ПС) авіакомпаній на основі бази даних Державіаслужби України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Тєлєтов, Олександр Сергійович, Александр Сергеевич Телетов, Oleksandr Serhiiovych Tielietov, and О. А. Васильєва. "Дослідження механізму організації пасажирських перевезень в місті Суми." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28717.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лимаренко, Анна Сергіївна. "Організація пасажирських перевезень." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51090.

Full text
Abstract:
1. Основы аэропортовой деятельности и обеспечения полётов : учеб. пособие / сост. Л. Б. Бажов. – Ульяновск : УВАУ ГА (И), 2011. – 80 с. 2. Комский, М. В. Аэровокзалы / М. В. Комский, М. Г. Писков. – М.: Стройиздат, 1987. – 199 с. 3. Григорьев Ю. М. Практические аспекты эксплуатации воздушных линий : учеб. по собие / сост. В. П. Дешин, С. Н. Ерыкалов, Н. М. Кузьмина и др; под общ. ред. Ю. М. Григорьева. – 2-е изд., испр. и доп. – М. : Авиабизнес, 2009. – 396 с. 4. Окулов, В. М. Эффективность пассажирских авиаперевозок / В. М. Окулов,М. И. Полубояринов, Е. П. Курочкин и др. – М. : Авиабизнес, 2008. – 208 с. 5. Контроль на авіаційну безпеку. [Електронний ресурс]. – Режим доступу до ресурсу: https://lwo.aero/uk/aviation_security_control
На сьогодні авіаційний транспорт є найбільш глобалізованим порівняно з автомобільним, залізничним, водним та трубопровідним. Технологічна схема обслуговування пасажирів, що вилітають включає в себе наступні операції: - обслуговування в міському агентстві авіакомпанії і доставка в аеропорт вильоту; - митний огляд; - реєстрація квитків і оформлення багажу; - комплектування багажу; - санітарно-карантинний контроль; - паспортний контроль; - спеціальний контроль пасажирів, багажу і ручної поклажі (контроль безпеки); - посадка в літак.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мединський, Денис Володимирович, and Дарія Леонідівна Маляренко. "Технології пасажирських перевезень в інтегрованих транспортрних системах." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45038.

Full text
Abstract:
Згідно з вимогами законодавства України та для здійснення ефективних транспортних процесів, визначені головні завдання управління в галузі транспорту, які мають забезпечувати своєчасне, повне та якісне задоволення потреб населення і суспільного виробництва в пасажирських перевезеннях. Значним завданням для досягнення цієї мети є здійснення ефективної координації роботи різних видів транспорту загального користування, а саме: авіаційного, автомобільного, водного та залізничного. Із здобуттям незалежності, Україна відкрила для себе нові горизонти у сфері зміцнення дружніх зв’язків та взаємовигідної міжнародної співпраці у галузі розвитку транспорту для економічного та соціального прогресу, Можливості використати переваги авіаційного транспорту для розвитку економіки, зовнішніх торгових та культурних зв’язків та активації спільних дій щодо координації національних та регіональних транспортних політик. В зв’язку з чим, згідно з транспортною стратегією України, визначено пріоритети розвитку транспорту на довгостроковий період і стратегічні завдання розвитку та функціонування транспортного сектору економіки країни, передбачено розширення міжнародних транспортних зв’язків, ефективне використання транзитного потенціалу країни та інтеграція транспортної системи до світової. Основними цілями розвитку транспортного сектору визначено модернізацію транспортної інфраструктури та рухомого складу для забезпечення зростаючої мобільності населення, забезпечення конкурентоспроможних та якісних транспортних послуг, підвищення екологічності, енергоефективності транспортних процесів та безпеки перевезень пасажирів
In accordance with the requirements of the legislation of Ukraine and for the implementation of effective transport processes, the main tasks of management in the industry are defined transport, which should provide timely, complete and quality satisfaction needs of the population and social production in passenger traffic. A significant task to achieve this goal is to implement effective coordination of work of various types of public transport, namely: aviation, automobile, water and railway. With independence, Ukraine has opened up new horizons in the field of strengthening friendly relations and mutually beneficial international cooperation transport development for economic and social progress, Opportunities to take advantage of air transport for development economy, foreign trade and cultural relations and the activation of joint action on the coordination of national and regional transport policies. IN therefore, in accordance with the transport strategy of Ukraine, priorities have been identified long-term transport development and strategic development objectives and the functioning of the transport sector of the country's economy, provided expansion of international transport connections, efficient use transit potential of the country and the integration of the transport system into the world. The main goals of the transport sector development are modernization transport infrastructure and rolling stock to ensure growing mobility of the population, ensuring competitive and high quality transport services, improving environmental friendliness, energy efficiency transport processes and passenger safety
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Побоченко, Леся Миколаївна, Леся Николаевна Побоченко, and Lesia Pobochenko. "Вплив COVID-19 на авіаційні перевезення в світі." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53173.

Full text
Abstract:
Досліджено вплив COVID-19 на авіаційні перевезення в світі (міжнародні та внутрішні перевезення). Проаналізовано регіональний розподіл міжнародних авіапасажирів у світі в контексті пандемії COVID-19.
Исследовано влияние COVID-19 на авиационные перевозки в мире (международные и внутренние перевозки). Проанализировано региональное распределение международных авиапассажиров в мире в контексте пандемии COVID-19.
The impact of COVID-19 on air transportation in the world (international and domestic transportation) has been studied. The regional distribution of international air passengers in the world in the context of the COVID-19 pandemic is analyzed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Свистун, Андрій Михайлович, and Andrii Mykhailovych Svystun. "Обґрунтування парку рухомого складу для забезпечення міських пасажирських перевезень." Bachelor's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35644.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 26 червня 2021 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 19 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9.
Мета роботи полягає в удосконаленні транспортного процесу пасажирських перевезень на основі формування структури парку міського транспорту. Для досягнення цієї мети були вирішені наступні завдання дослідження: ­ аналіз стану та закономірностей розвитку міських пасажирських перевезень; ­ виявити основні чинники, що впливають на структуру міського пасажирського транспорту; ­ запропонувати методику, що дозволяє визначити оптимальну структуру транспорту, обслуговуючого міські перевезення пасажирів; ­ уточнити і модернізувати показники, що оцінюють рівень пасажирського сервісу і комфортності переміщення; ­ запропонувати методику обстеження пасажирських потоків на маршрутах міста і швидкісних параметрів руху транспорту; ­ випробовувати запропоновану методику для оптимізації структури транспорту на конкретних міських маршрутах.
РЕФЕРАТ 6 ВСТУП 7 Розділ 1. АНАЛІЗ ПІДХОДІВ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОЦЕСУ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАСАЖИРІВ В МІСТАХ 8 1.1 Сучасний стан транспортного процесу 8 1.2 Якість перевезень пасажирів 10 1.3 Безпека і екологічність перевезень 12 1.4 Чинники, що визначають умови дорожнього руху в містах 16 1.5 Висновки та постановка задач на кваліфікаційну роботу 20 Розділ 2. РОЗРОБКА МЕТОДИКИ ОПТИМІЗАЦІЇ СТРУКТУРИ ТРАНСПОРТУ ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ МІСЬКИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ 22 2.1 Пасажирський термінал. Призначення і функціонування 22 2.2 Процес надання послуг транспортною системою 28 2.2.1 Процес перевезення з погляду постачальника послуг 30 2.2.2 Процес перевезення з погляду споживача послуг 34 2.2.3 Процес перевезення з погляду суспільства 37 2.3 Моделювання дорожньо - кліматичних умов експлуатації автомобіля 40   Розділ 3 БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ, ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ 45 3.1 Загальні положення охорони праці на транспорті 45 3.2 Фактори, що впливають на безпеку життєдіяльності на транспорті 48 ВИСНОВКИ 49 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ 51
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мельник, Юлія Миколаївна, Юлия Николаевна Мельник, Yuliia Mykolaivna Melnyk, and Т. М. Линник. "Післякризові реалії та перспективи розвитку ринку авіаційної галузі України." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28718.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Хомінич, К. М. "Формування механізму забезпечення реалізації державної політики в сфері пасажирських перевезень автомобільним транспортом." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28546.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Пасажирські перевезення"

1

Собкевич, О. В., А. В. Шевченко, and В. М. Русан. Реальний сектор економіки України в умовах системних викликів. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.14.

Full text
Abstract:
У реальному секторі створюється понад третини валової доданої вартості економіки, тому від його функціонування залежить стійкий соціально-економічний розвиток України. У 2020 р. у реальному секторі української економіки набули розвитку кризові тенденції, спричинені впливом пандемії COVID-19. За підсумками 2020 р. падіння виробництва у промисловості становило 5,2 %, сільському господарстві – 11,5 %, обсяги вантажних перевезень скоротились на 10,6 % (без урахування трубопровідного транспорту), пасажирських – на 39,7 %. Темпи відновлення зростання залежатимуть від результативності державної політики у напрямі як протидії наявним ризикам, так і подолання ґрунтовних системних проблем. Структурна диспропорційність промисловості спричиняє її неспроможність адекватно реагувати на потреби ринку у нових умовах, забезпечувати попит на продукцію як споживчого, так і інвестиційного призначення, унеможливлює досягнення необхідних для відновлення економіки темпів економічного зростання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Пасажирські перевезення"

1

Зарбалізаде, Е. "СУТНІСТЬ ГРОШОВИХ ВИТРАТ ПРИМІСЬКИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ." In Integration of business structures: competition and cooperation. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-036-0-11.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography