Academic literature on the topic 'Потенціал працівників'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Потенціал працівників.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Потенціал працівників"

1

Леськова, С. В. "КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В УПРАВЛІННІ КАДРОВИМ ПОТЕНЦІАЛОМ СУЧАСНОГО ПІДПРИЄМСТВА". Трансформаційна економіка, № 3 (03) (30 червня 2023): 26–31. http://dx.doi.org/10.32782/2786-8141/2023-3-5.

Full text
Abstract:
Проведено дослідження теоретичних підходів до управління кадровим потенціалом. Систематизовано різні визначення поняття «кадровий потенціал», подані сучасними українськими науковцями. Запропоновано авторське визначення поняття «кадровий потенціал підприємства» – сукупні можливості усіх штатних працівників підприємства, компетентність і мотивація яких дозволяють забезпечити якість виконання поточних завдань та досягнення цілей розвитку підприємства. Акцентовано увагу на тому, що кадровий потенціал є одним із «найвагоміших ресурсних елементів потенціалу підприємства. Зауважено, що кадровий потенціал необхідно формувати на різних етапах процесу управління персоналом. Показано, як відбувається формування кадрового потенціалу підприємства на окремих етапах процесу управління персоналом: наймання персоналу, адаптація персоналу, розвиток персоналу, оцінювання персоналу. Наведено класифікацію методів розвитку кадрового потенціалу за ознаками корисності для підприємства і для працівника. Зауважено, що застосування різних методів розвитку кадрового потенціалу дає можливість розвинути та/або актуалізувати компетентності персоналу та підвищити якість кадрового потенціалу як підприємства, так і кожного працівника окремо. Акцентовано увагу на необхідності використання компетентнісного підходу в управлінні кадровим потенціалом. Даний підхід описує модель професійної поведінки, яка допомагає встановити взаємозв’язки між знаннями, уміннями і навичками працівника та конкретними і вимірюваними результатами його діяльності. Наведено три рівні, на яких формується компетентність працівників: особистісний, когнітивний, діяльнісний. Встановлено, що компетентності працівників, як складова кадрового потенціалу підприємства, поділяються на групи: особистісні, професійні, інструментальні, міжособистісні, системні. Зауважено, що застосування компетентнісного підходу дасть змогу навчити працівників самостійно управляти своїми компетентностями, відповідально вести професійну діяльність, підвищити власну конкурентоспроможність, що позитивно впливатиме на конкурентоспроможність підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Васильчак, Світлана, та Тетяна Штерма. "Трудовий потенціал як об’єкт менеджменту". Acta Academiae Beregsasiensis. Economics, № 4 (22 грудня 2023): 605–12. http://dx.doi.org/10.58423/2786-6742/2023-4-605-612.

Full text
Abstract:
Предметом дослідження є теоретико-методологічні аспекти формування трудового потенціалу як об’єкту менеджменту. Трудовий потенціал як об’єкт менеджменту є важливим чинником економічного розвитку як на рівні бізнес-структур, так і на рівні держави. Метою дослідження є аналіз теоретичних основ функціонування та формування трудового потенціалу як об’єкту менеджменту, формування інноваційних технологій його розвитку. У дослідженні застосовано сукупність наукових методів і підходів, у тому числі системний, логічний, що дозволило забезпечити концептуальну єдність дослідження. У статті обґрунтовано необхідність використання інноваційних технологій управління розвитком трудового потенціалу. Галузь застосування результатів дослідження це сфера розвитку бізнес-структур в умовах інтеграції до ЄС. Основні підсумки дослідження та його методологічні результати можна звести до наступного. Процеси управління трудовим потенціалом в бізнес-структурах потребують вдосконалення. Трудовий потенціал суб’єкта господарювання розглядається як стратегічний ресурс бізнес-структури та головне джерело досягнення конкурентних переваг. Трудовий потенціал набуває статусу важливого стратегічного ресурсу, а його формування і використання є важливими чинниками досягнення конкурентних переваг бізнес-структур. На основі дослідження теоретичних основ економічної категорії "трудовий потенціал" доведено необхідність його розглядати ширше ніж економічні категорії "кадри", "персонал підприємства", "трудові ресурси", так як трудовий потенціал включає сукупність якісних характеристик, що визначають працездатність працівників, їх фізичний, психологічний та моральний потенціал, їхні знання та навички, а основне фахові компетенції. Визначено, менеджмент трудового потенціалу бізнес-структур являє собою особливий вид управління, націлений на формування нових якостей, властивостей і компетентностей працівників, які необхідні для досягнення стратегічних цілей господарюючих суб’єктів. Визначено складові інновацій у сфері управління трудовим потенціалом. Вказано ключові напрями впровадження інновацій в систему управління трудовим потенціалом підприємства та розроблено етапи впровадження інноваційних технологій в таку систему.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Чайкіна, Наталія Олександрівна. "ПСИХОЛОГІЧНИЙ ВПЛИВ ОСОБИСТІСНОГО АДАПТАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ НА ПСИХОЕМОЦІЙНИЙ СТАН ПРАЦІВНИКІВ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ". Дніпровський науковий часопис публічного управління, психології, права, № 1 (13 квітня 2023): 98–103. http://dx.doi.org/10.51547/ppp.dp.ua/2023.1.16.

Full text
Abstract:
Психологічне розуміння залежності психоемоційного стану працівників виправної колонії від рівня особистісного адаптаційного ресурсу є актуальним і таким, що потребує емпіричного вивчення. В статті подано теоретичний аналіз та психодіагностичне дослідження аспектів професійної адаптації, які здатні з'єднувати чинники психоемоційного стану, що впливають на адаптивні стратегії поведінки працівників колонії з різним стажем роботи. В контексті ідей про співвідношення між «Я»-базовим і «Я»-ситуаційним надано аналіз результатів дослідно-емпіричного дослідження рівня професійної і соціально-психологічної адаптації та характеристик психоемоційного стану працівників виправної колонії з різним стажем роботи. Було з’ясовано, що професійна адаптація працівника виправної колонії до умов виробничої діяльності виступає вагомим показником його результативності праці, а її рівень призводить до низки зрушень, які пов’язані із набуттям стажу роботи. Підкреслюється, що молоді працівники (маючи стаж до 3 років), в перші роки трудової діяльності мають знижений особистісний адаптивний потенціал, який впливає на їх психоемоційний стан. Натомість, працівники виправної колонії із більшим стажем роботи характеризуються вищим рівнем реалізованості адаптаційного потенціалу, здатністю до емоційного самоконтролю в різних ситуаціях діяльності установ покарань, більш вираженими комунікативними здібностями, зниженими показниками фрустрації та тривожності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Каличева, Н. Є., К. С. Виноградова та А. В. Помазановська. "КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА ЯК СКЛАДОВА УПРАВЛІННЯ КАДРОВИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА В СУЧАСНИХ УМОВАХ". Вісник економіки транспорту і промисловості, № 83 (30 жовтня 2023): 37–47. http://dx.doi.org/10.18664/btie.83.300284.

Full text
Abstract:
В статті розглянуто питання підвищення ефективності управління кадровим потенціалом підприємства шляхом впровадження принципів корпоративної культури. Акцентовано увагу на тому, що потенціал працівника проявляється у його ресурсних можливостях до трудової діяльності. Встановлено, що корпоративна культура є одним із основних чинників, який впливає на формування кадрового потенціалу підприємства та включає не лише умови праці працівників та рівень їх заробітної плати, а також корпоративні цінності підприємства. Корпоративна культура є важливою частиною стратегії менеджменту підприємства. Окреслено основні елементи корпоративної культури та виділено функції, які вона виконує на підприємстві. Розкрито методологію мотивації, як ключового чинника корпоративної культури, що включає цілі, закони та теорії, функції, методи та технології мотивації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Балахонова, Олеся, та А. С. Пірняк. "МЕТОДИ ОЦІНЮВАННЯ КАДРОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА". Подільський науковий вісник 1 (2023): 25–32. http://dx.doi.org/10.58521/2521-1390-2023-25-4.

Full text
Abstract:
У статті досліджено кадровий потенціал з точки зору можливості і здатності працівників реалізувати в матеріальній формі свої кваліфікаційні якості в рамках досягнення цілей підприємства та зростання власних доходів. Зазначено, що кадровий потенціал формується інтеграцією та динамікою таких моментів та сторін життєдіяльності людини, як: особистісні властивості, загальна працездатність, професійно-кваліфікаційні знання, уміння, досвід, творчі схильності, здатність та орієнтація особистості. Наведено кількісні та якісні методи аналізу та оцінки кадрового потенціалу підприємства. Досліджено методи аналізу кадрового потенціалу: декомпозиції, порівнянь, структуризації цілей, експертний, основних компонентів. Досліджено розподіляння на категорії персоналу підприємства відповідно його участі у виробничо-торговельному або управлінському процесі, за характером трудових функцій, і від займаної посади. Наведена професійна та кваліфікаційна структура персоналу підприємства. Досліджено основні компоненти кадрового потенціалу працівників підприємства. Запропоновано методи дослідження кількісної та якісної оцінки кадрового потенціалу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

НАЗАРЕНКО, Л. М. "МОТИВАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ ОРГАНІЗАЦІЇ". Вісник Херсонського національного технічного університету, № 1(84) (28 червня 2023): 225–32. http://dx.doi.org/10.35546/kntu2078-4481.2023.1.31.

Full text
Abstract:
У статті на підставі аналізу наукових досліджень у галузі адаптивного і мотиваційного менеджменту обґрунтовано, що управління розвитком людського капіталу організації – це система узгодження взаємовпливів суб’єктів управління і персоналу на основі встановлення партнерських стосунків, інтерактивної взаємодії, самоуправління і самоорганізації шляхом вироблення й упровадження гнучких мотиваційно-стимуляційних моделей трудової діяльності працівників з метою адаптації їхніх особистісно-професійних мотивів і потреб до управлінських вимог і встановленим організацією стандартів якості праці. Як наслідок, підвищується продуктивність праці працівників, оскільки формується їхнє ціннісне ставлення до професійних дій, здатних відтворити внутрішню потребу особистості бути суспільно корисною та конкурентноздатною на зовнішньому ринку. Визначено, що основою управління розвитком людського капіталу організації є мотиваційний потенціал. Досліджено змістові компоненти цього поняття та їх базові значення. Доведено, що мотиваційний ефект потенціалу управління криється у взаємоузгоджених і взаємообумовлених цілях професійного розвитку кожного працівника і трудового колективу в цілому та стратегічного розвитку організації. У свою чергу, потенціал розуміємо як технологічний ресурс мотивуючого і стимулюючого управлінського впливу на працівника у процесі його особистісно-професійного розвитку, необхідного для забезпечення високої продуктивності праці як однієї з умов формування конкурентноспроможності організації. Окреслено й охарактеризовано зміст управлінської діяльності, спрямованої на розвиток людського капіталу, зокрема її складових: структурно-функціональної, нормативно-правоввої, діагностичної, діяльнісної, інформаційно-комунікаційної, які в сукупності практично втілюють мотиваційний потенціал та спонукають суб’єктів управління до його збагачення і модернізацію, що сприяє повній трансформації всієї системи управління організацією відносно нових соціально-економічних умов господарювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Kniaz, Sviatoslav, та Oleksandr Videnieiev. "Управління потенціалом інтелектуальної власності підприємства із урахуванням пріоритетів сталого розвитку". Journal of Innovations and Sustainability 7, № 2 (2023): 12. http://dx.doi.org/10.51599/is.2023.07.02.12.

Full text
Abstract:
Мета. Метою цього дослідження є обґрунтування концептуальних і методичних підходів до управління потенціалом інтелектуальної власності підприємства із урахуванням цінностей сталого розвитку.
 Результати. У статті досліджено підходи до управління потенціалом інтелектуальної власності підприємств із урахуванням цінностей сталого розвитку; оцінено й проаналізовано рівень потенціалу інтелектуальної власності інноваційно-активних підприємств в Україні. Представлені в роботі методологічні та методичні розробки сприяють удосконаленню системи управління потенціалом інтелектуальної власності. У результаті виконаного дослідження розвинуто поняття «потенціал інтелектуальної власності», удосконалено класифікацію і принципи управління потенціалом інтелектуальної власності промислового підприємства, згруповано фактори впливу на його формування і використання. Запропоновано структурно-аналітичну модель удосконалення управління потенціалом інтелектуальної власності, а також метод аналізування динаміки формування і використання управління потенціалом інтелектуальної власності промислового підприємства.
 Наукова новизна. Уточнено сутність поняття «потенціал інтелектуальної власності промислового підприємства» – сукупність можливостей, які виникають у результаті створення, розвитку та використання об’єктів інтелектуальної власності (таких як винаходи, товарні знаки, авторські права, патенти тощо) з метою забезпечення конкурентоспроможності, інноваційного та сталого розвитку організації чи підприємства. Цей потенціал включає в себе не лише юридичні права на об’єкти інтелектуальної власності, але й можливості їхнього комерційного використання, обміну, ліцензування та інші стратегічні аспекти, спрямовані на максимізацію вартості цих об’єктів для підприємства). На системно-функціональній основі виокремлено підходи до управління потенціалом інтелектуальної власності підприємства.
 Практична цінність. Виокремлені підходи до управління потенціалом інтелектуальної власності промислового підприємства можуть бути застосовані для встановлення цілей формування і розвитку потенціалу інтелектуальної власності промислового підприємства, організування заходів для практичного використання цього потенціалу, мотивування працівників підприємства до розвитку і реалізації потенціалу інтелектуальної власності, розроблення механізмів контролювання і регулювання цього потенціалу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ГАЦЬКО, Анатолій, Сергій РУДЕНКО та Дмитро МЕЛЬНИЧУК. "КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ ПІДПРИЄМСТВА: ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ТА ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ". MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, № 1 (4 березня 2025): 162–67. https://doi.org/10.31891/mdes/2025-15-22.

Full text
Abstract:
В роботі розглядаються стратегічні напрями вдосконалення системи управління персоналом, підвищення професійної компетентності працівників та розробка ефективних механізмів залучення й утримання висококваліфікованих фахівців. У сучасних умовах нестабільного економічного середовища та жорсткої конкуренції кадровий потенціал підприємства стає одним із ключових факторів його ефективного функціонування та довгострокового розвитку. Ринок праці потребує від підприємств забезпечення балансу між професійним розвитком працівників та створенням умов для добробуту та задоволеності роботою. Високий рівень професійної підготовки, компетентність і мотивація працівників забезпечують підприємству конкурентні переваги, сприяють впровадженню інновацій та підвищенню продуктивності. Однак в умовах динамічних змін на ринку праці, цифрової трансформації та глобалізації економіки постає необхідність пошуку нових шляхів вдосконалення та ефективного використання кадрового потенціалу. Розвиток кадрового потенціалу підприємства є одним із ключових чинників забезпечення його конкурентоспроможності, ефективності та стійкості. Важливо, в умовах глобалізації, цифровізації та швидких технологічних змін, впроваджувати стратегічні підходи до управління людськими ресурсами. Розвиток кадрового потенціалу організації є комплексною функцією в системі управління персоналом, що передбачає прямі інвестиції у працівників для підсилення їх, а отже, і конкурентоспроможності. Актуальність дослідження шляхів вдосконалення кадрового потенціалу зумовлена рядом чинників: сучасний бізнес дедалі більше потребує кваліфікованих працівників, які здатні ефективно використовувати цифрові технології, адаптуватися до інноваційних змін і швидко приймати стратегічні рішення; проблема плинності кадрів та недостатній рівень залученості персоналу негативно впливають на ефективність діяльності підприємства, що робить необхідним впровадження нових моделей управління людськими ресурсами; розвиток економіки знань вимагає від компаній створення умов для безперервного навчання персоналу, підвищення кваліфікації та формування корпоративної культури, орієнтованої на саморозвиток та інноваційність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Vivsiuk, Iryna. "ДИНАМІКА ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ В ЗАКЛАДАХ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА". Innovations and Technologies in the Service Sphere and Food Industry 1, № 5 (2022): 10–14. http://dx.doi.org/10.32782/2708-4949.1(5).2022.2.

Full text
Abstract:
Трудові ресурси як складова економічного потенціалу готельного підприємства включають в себе інтелектуальний потенціал, організаційно-управлінський потенціал, рівень кваліфікації працівників, здатність креативно мислити та інформаційний потенціал. Ефективність їх використання й управління забезпечує безперебійне функціонування закладів. Надання якісних послуг та високий рівень сервісу залежить від кваліфікованого та вмотивованого персоналу, який виконує свої функції як частина цілісної системи. Якісні та кількісні показники кадрів відображають рівень успішного та ефективного функціонування підприємства на ринку задля досягнення його цілей. Проте під впливом зовнішніх чинників виникає циклічного безробіття, забезпеченість трудовими ресурсами має строкатий характер, що викликано економічними, епідеміологічними та політичними кризовими явищами. У статті проведено дослідження щодо динаміку показників займаних та найманих працівників, середньооблікової кількості штатних працівників і витрати на персонал, зокрема на оплату праці й соціальні виплати. Дані показники відображають не лише рівень забезпеченості трудових ресурсів, а й рівень економічного потенціалу, ефективність його використання, успішність діяльності підприємства готельного господарства. Проаналізовано динаміку основних кількісних показників трудових ресурсів в країні в цілому та за регіонами. Встановлено, що значне зниження досліджуваних показників відбувалося під впливом вторгнення країни-агресора на територію східної частини України та анексії півострова Крим, початок повномасштабної війни на території країни, що зумовило нестабільний економічний стан в країні. Також слід відзначити епізодичне припинення діяльності закладів готельного господарства під час всесвітньої епідеміологічної кризи, що залишило негативний відбиток на кількісний показниках трудових ресурсів. Проте, доцільно заважити, що можна спостерігати період стабілізації й адаптації до чинників впливу, відповідно й збільшення у динаміці показників, що характеризує покращення стану економічного потенціалу підприємства та економічного стану країни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

ЧЕРНУШКІНА, Оксана. "ПІДВИЩЕННЯ КАДРОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ: АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ". MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, № 4 (28 листопада 2024): 455–61. https://doi.org/10.31891/mdes/2024-14-59.

Full text
Abstract:
У статті досліджуються особливості формування кадрового потенціалу промислових підприємств за сучасних умов функціонування, а також ключові засади підвищення кадрового потенціалу за умов повоєнної відбудови економіки. Визначено сутність поняття «кадровий потенціал» як комплекс професійно-кваліфікаційних характеристик, особистісних та ділових навичок й умінь працівників, які можуть бути використані для підвищення ефективності діяльності підприємства з метою отримання доходу (прибутку) або досягнення соціального ефекту. Окреслено дефініції понять, суміжних із поняттям «кадровий потенціал». Зроблено акцент на принципах формування кадрового потенціалу підприємства, які є підґрунтям прийняття управлінських рішень щодо інтеграції кадрового потенціалу з цілями та стратегією підприємства. Означено, що управління кадровим потенціалом підприємства спрямоване на його формування, використання, оцінювання, розвиток, оптимізацію та підвищення. Раціональне управління кадровим потенціалом сприятиме забезпеченню стабільного функціонування підприємства та реалізації його стратегічного розвитку. Окреслено актуальні проблеми формування та використання кадрового потенціалу вітчизняних промислових підприємств з висловленням позиції, що підвищення кадрового потенціалу на сучасному етапі має базуватися на засадах резильєнтності. Вказано на основні виклики та завдання перед промисловими підприємствами, які потребуватимуть вирішення у період повоєнної економіки. Важливого значення у період повоєнної відбудови національної економіки буде набувати підвищення кадрового потенціалу промислових підприємств, який має бути максимально ефективно використаний в умовах обмеженості ресурсів. З метою відновлення ефективної діяльності промислових підприємств пропонується здійснювати постійний моніторинг та враховувати вплив факторів зовнішнього та внутрішнього середовищ в обґрунтуванні політики формування та використання кадрового потенціалу. Розроблено фактори формування та використання кадрового потенціалу промислових підприємств. Зазначено, що стратегічні аспекти управління підприємством взаємопов’язані з механізмами формування, використання та підвищення кадрового потенціалу. Запропоновано етапи формування стратегії управління кадровим потенціалом промислових підприємств. Зауважено, що підвищення кадрового потенціалу є пріоритетною стратегічною ініціативою сучасного промислового підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Потенціал працівників"

1

Гармаш, Сергій Володимирович, та Олег Ігорович Бойченко. "Рівень професійної підготовки кадрів як фактор підвищення конкурентоспроможності підприємства". Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/29581.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бендус, І. М. "Удосконалення стимулювання праці працівників підприємства з метою підвищення її ефективності". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12555.

Full text
Abstract:
Розглянута соціально-економічна сутність стимулювання праці працівників. З’ясовані основні види стимулювання праці працівників підприємства. Охарактеризовані методи оцінки ефективності стимулювання праці працівників підприємства. Проведений аналіз трудового потенціалу підприємства, а також аналіз системи стимулювання праці працівників підприємства. Здійснена оцінка рівня задоволеності працівниками підприємства системою стимулювання праці. На науковому рівні обґрунтувані можливості використання зарубіжного досвіду стимулювання праці персоналу на підприємстві. Розроблені конкретні рекомендації щодо оптимізації системи стимулювання праці працівників підприємства. Визначена ефективність розроблених заходів щодо підвищення ефективності стимулювання праці працівників підприємства.<br>The socio-economic essence of stimulating the work of employees is considered. The main types of incentives for employees of the enterprise are clarified. Methods for assessing the effectiveness of incentives for employees of the enterprise are described. The analysis of labor potential of the enterprise, and also the analysis of system of stimulation of work of employees of the enterprise is carried out. An assessment of the level of satisfaction of employees with the system of labor incentives. At the scientific level, the possibilities of using foreign experience in stimulating the work of staff at the enterprise are substantiated. Specific recommendations for optimizing the system of incentives for employees of the enterprise have been developed. The efficiency of the developed measures on increase of efficiency of stimulation of work of employees of the enterprise is defined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Полубєдова, А. О. "Розвиток колективного потенціалу творчих працівників через діяльнісне навчання". Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14100.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Геращенко, Ірина Олексіївна, С. В. Сорокіна та А. А. Пиркіна. "Кадровий потенціал підприємства". Thesis, Львівський інститут МАУП, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36424.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Пустовіт, М. В. "Забезпечення конкурентоспроможності трудового потенціалу підприємства". Thesis, ЧДТУ, 2009. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3667.

Full text
Abstract:
Розглянуті різноманітні підходи до вивчення проблеми конкурентоспроможності трудового потенціалу підприємства. На основі різних підходів вітчизняних вчених запропоноване визначення категорії «трудовий потенціал підприємства». Системно визначена сутність конкурентних переваг трудового потенціалу, їх вагомість і для підприємства, і для працівника.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Стеблянко-Авраменко, Марина Сергіївна. "ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ПРАЦІВНИКІВ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ЯКІСНОГО КАДРОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ОРГАНІЗАЦІЙ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ". Thesis, Полтавський університет економіки і торгівлі, 2012. http://dspace.uccu.org.ua/handle/123456789/737.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Пустовіт, М. В. "Визначення трудового потенціалу в контексті сучасних світових економічних трансформацій". Thesis, АРИАЛ, 2009. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3670.

Full text
Abstract:
Розкрито сутність поняття «трудовий потенціал» на макро-, мезо-, мікроекономічному та особистісному рівнях. Проведене дослідження визначення трудового потенціалу в контексті сучасних світових економічних трансформацій та його місця у низці економічних категорій та понять.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бахтінова, Н. А., та Раїса Федорівна Смоловик. "Деякі напрямки удосконалення методів розподілу прибутку в сучасних умовах". Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2503.

Full text
Abstract:
В статті розглянуті питання удосконалювання напрямків розподілу прибутку як результату господарської фінансової діяльності підприємства, тому що у сучасних умовах значна роль прибутку та рівня рентабельності для процесу розвитку підприємства, забезпечення інтересів його власників, робітників, а також держави визначають необхідність дослідження шляхів вдосконалення методів формування, розподілу та використання прибутку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Тубальцева, Н. П., К. С. Трунін, А. М. Тубальцев, K. Trunin, N. Tubaltseva та A. Tubaltsev. "Проблеми створення системи мотивації на суднобудівних підприємствах". Thesis, 2019. http://eir.nuos.edu.ua/xmlui/handle/123456789/2789.

Full text
Abstract:
Тубальцева, Н. П. Проблеми створення системи мотивації на суднобудівних підприємствах / Н. П. Тубальцева, К. С. Трунін, А. М. Тубальцев // Матеріали всеукр. наук. екон. читань з міжнар. участю «Трансформація економічних процесів у морегосподарському комплексі України», 17–18 груд. 2019 р. – Миколаїв : Вид. Торубара В. В., 2019. – С. 30–33.<br>Визначено сутність складових потенціалу суднобудівного підприємства. Розглянуто зовнішні та внутрішні обставини, які впливають на світосприйняття та потреби працівника.<br>The essence of components of the potential of the shipbuilding enterprise is determined. External and internal circumstances that influence the employee's worldview and needs are considered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кудієвська, Катерина Костянтинівна. "Моделювання оцінки трудового потенціалу працівника аптечної мережі". Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/4237.

Full text
Abstract:
Кудієвська К. К. Моделювання оцінки трудового потенціалу працівника аптечної мережі : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 051 "Економіка" / наук. керівник О. І. Макаренко. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 104 с.<br>EN : The concept of labor potential is investigated in the work. The factors influencing the labor potential of the employee are determined. A step-by-step procedure for assessing the labor potential of the employee at the microeconomic level has been developed. The proposed procedure is used to assess the labor potential of employees of the pharmacy network. A cognitive model of the influence of factors on the labor potential of an employee of the pharmacy network is built. Strategies for increasing the level of labor potential of pharmacy network employees have been developed. The scenarios were implemented using a dynamic cognitive model. The economic effect from the implementation of scenarios is determined. The proposed procedure for assessing the labor potential of the employee is used in the process of decision support to stimulate employees of the pharmacy network.<br>UA : У роботі досліджено поняття трудового потенціалу. Визначено фактори, що впливають на трудовий потенціал працівника. Розроблено поетапну процедуру оцінювання трудового потенціалу працівника на мікроекономічному рівні. Запропоновану процедуру засостосовано для оцінювання трудового потенціалу працівників аптечної мережі. Побудовано когнітивну модель впливу факторів на трудовий потенціал працівника аптечної мережі. Розроблено стратегії підвищення рівня трудового потенціалу працівників аптечної мережі. Реалізацію сценаріїв здійснено за допомогою динамічної когнітивної моделі. Визначено економічний ефект від реалізації сценаріїв. Запропоновану процедуру оцінки трудового потенціалу працівника застосовано в процесі підтримки прийняття рішень шодо стимулювання працівників аптечної мережі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Потенціал працівників"

1

Жабенко, Олександр, Вікторія Муромець, Ірина Регейло, Юрій Скиба, Ганна Чорнойван та Ольга Ярошенко. Теоретичні основи розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів України у контексті розширення інституційної автономії. Редактор Юрій Скиба. Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, 2020. http://dx.doi.org/10.31874/978-617-7486-40-3-2020.

Full text
Abstract:
Аналітичні матеріали (препринт) присвячено проблемі розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів України в контексті розширення інституційної автономії. Авторами на основі аналізу вітчизняних і зарубіжних наукових праць визначено й обґрунтовано теоретичні основи (гіпотези, закономірності, тенденцій, принцип) розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів України. Запропоновано розвиток науково-педагогічного потенціалу здійснювати за рівнями (інституційний, особистісний) та компонентами (інтелектуальний, емоційний, духовний). Обґрунтовано інноваційні педагогічні технології (супервізія, теленаставництво, ситуативне навчання та ін.) розвитку науково-педагогічних працівників. Уточнено підходи до оцінювання наукової активності науково-педагогічних працівників відповідно до концепції бібліометрики та концепції досконалості у вищій освіті та дослідженнях. Упровадження аналітичних матеріалів (препринту) сприятиме залученню розробників освітньої політики, керівників закладів вищої освіти, науковців, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти до теоретичних основ розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів України з метою розроблення стратегій розвитку університетів, підвищення їх рейтингу та конкурентоспроможності в Європейському просторі вищої освіти. Для розробників освітньої політики, науковців, керівників закладів вищої освіти, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Скиба, Юрій, Ганна Чорнойван, Олександр Жабенко, Ольга Ярошенко, Олена Отич та Сергій Мельник. Аналіз провідного вітчизняного та зарубіжного досвіду з розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів. Редактор Юрій Скиба. Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, 2021. http://dx.doi.org/10.31874/978-617-7644-51-3-2021.

Full text
Abstract:
Аналітичні матеріали (препринт) присвячено проблемі розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів України в контексті розширення інституційної автономії. Авторами на основі аналізу вітчизняної та зарубіжної практики розкрито вітчизняні здобутки і проблеми, також окреслено прогресивні ідеї зарубіжного досвіду в розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів. Упровадження аналітичних матеріалів (препринту) сприятиме залученню розробників освітньої політики, керівників закладів вищої освіти, науковців, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти до теоретичних основ розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів України з метою розроблення стратегій розвитку університетів, підвищення їх рейтингу та конкурентоспроможності в Європейському просторі вищої освіти. Для розробників освітньої політики, науковців, керівників закладів вищої освіти, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кудря, С. О. Атлас енергетичного потенціалу відновлюваних джерел енергії України. Інститут відновлюваної енергетики НАНУ, 2024. https://doi.org/10.36296/atlas-2024.

Full text
Abstract:
В Атласі енергетичного потенціалу відновлюваних джерел енергії України представлено осучаснені показники середньорічного технічно-досяжного енергетичного потенціалу відновлюваних джерел України, який можна реалізувати за допомогою технічних засобів для наступних напрямів освоєння: енергія вітру, сонячна енергія, енергія малих річок, геотермальна енергія, енергія біомаси. Інформаційно-аналітична система оцінки енергетичного потенціалу відновлюваних джерел енергії України являє собою єдине інформаційне середовище із взаємозв’язаною картографічною і цифровою інформацією, довідковим, методичним та програмним забезпеченням. У рамках цієї структури в Атласі застосовано сучасні засоби комп’ютерного картографування інформації. Інформаційну підтримку реалізовано шляхом розробки нових і удосконалення відомих методик, а також використання лише валідних даних довгострокових спостережень. Матеріали, подані в Атласі, призначено для використання в процесі проведення науководослідних, пошукових та проєктувальних робіт при розробці, створенні та впровадженні обладнання відновлюваної енергетики за основними напрямами їх освоєння для викладачів, аспірантів та студентів енергетичних спеціальностей вищих навчальних закладів, всіх органів вищої державної влади, що займаються проблемами розвитку в Україні низьковуглецевої економіки, у тому числі для працівників центральних і регіональних органів виконавчої влади, а також для представників територіальних громад та фізичних осіб.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Онофрійчук, Л. Художньо-педагогічні технології в музичній освіті: навчально-методичний посібник. VSPU, 2024. https://doi.org/10.31652/378.147.091.33:78(075.8)-1-186.

Full text
Abstract:
У навчально-методичному посібнику розглядаються теоретико-методологічні питання сучасних художньо-педагогічних технологій: сутність, структура, функції, принципи, умови успішного функціонування в освітньо-виховному процесі. Автори розкривають дидактичні можливості та особливості організації, розглядають вітчизняний та зарубіжний досвід їх використання.Посібник орієнтований на формування теоретичної і практичної готовності майбутнього вчителя музичного мистецтва, розвиток його творчого потенціалу і методичних умінь.Для широкого кола викладачів, аспірантів, магістрів ВНЗ та слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Movchan, Valentina, Inna Pashchenko, Olena Demyaniuk, et al. AGROECOLOGY AND PERMACULTURE: FOOD SECURITY, POST-WAR RECOVERY, ZERO POLLUTION, SUSTAINABLE DEVELOPMENT. Edited by Pavlo Ardanov. Kyiv: Talkom, 2023. http://dx.doi.org/10.36994/978-617-8352-05-9-2023-240.

Full text
Abstract:
У підручнику розглянуто питання відновлення міських та сільських територій, підвищення продовольчої безпеки та потенціалу надання екосистемних послуг в умовах адаптації України до сучасних викликів: повоєнне відновлення, євроінтеграція та адаптація до зміни клімату. Підручник призначений для студентів екологічних та агрономічних спеціальностей, експертів в галузях сталого сільського господарства, післявоєнного відновлення сільських територій та формування сільськогосподарської політики в рамках європейської інтеграції України. Видання адресоване науковцям, керівникам наукових і навчальних закладів, соціальним та педагогічним працівникам, психологам, викладачам, студентам і аспірантам ЗВО.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Потенціал працівників"

1

Mykytiuk, Oksana, Tetiana Onysenko, Tetiana Kravchenko, Alina Magomedova, and Kateryna Petrenko. "ІННОВАЦІЙНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУЧАСНОГО ПРАЦІВНИКА." In Trends in scientific thought in economics and management. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.econ.iii.4.3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бабак, Павло, and Kateryna Dmytrenko. "ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МАЙБУТНІХ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЯК ФІЛОСОФСЬКА, СОЦІАЛЬНА ТА ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПРОБЛЕМА." In Enrichment of the pedagogical cluster of educational services. OKTAN PRINT, 2023. http://dx.doi.org/10.46489/eotpcoes-17-27.

Full text
Abstract:
У статті авторами ґрунтовно проаналізовано основні особливості формування патріотичного виховання майбутніх соціальних працівників. Дослідники наголошують, що система патріотичного виховання в сучасних умовах передбачає формування та розвиток соціально значущих цінностей: громадянськості та патріотизму у виховному процесі; масова патріотична робота, організована та проведена державними структурами, громадськими рухами та організаціями; діяльність засобів масової інформації, наукових та інших організацій, творчих спілок, спрямована на розгляд і висвітлення проблем патріотичного виховання, формування та розвитку особистості громадянина і патріота Батьківщини. Визначено, що патріотизм – складне і багатогранне поняття, один із найважливіших елементів способу життя особистості та суспільства. В особистісному плані патріотизм – це пріоритетна, стійка якість людини, яка виявляється в її свідомості, ідеалах і моральних цінностях, у реальній поведінці та вчинках. Автори зазначають що в умовах сучасного розвитку знань і технологій національно-патріотичне виховання вимагає філософсько-світоглядного осмислення культурних, культурних і моральних надбань системи патріотичного виховання. А без піднесення громадянської свідомості, патріотичного потенціалу населення, а також української державності не можна розраховувати на успіх у Відродженні Вітчизни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Потенціал працівників"

1

Владімірцева, Ірина, та Любов Драгола. "Психопрофілактика професійного вигорання працівників соцслужб". У НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПСИХОЛОГІЧНИХ НАУК. Liha-Pres, 2024. https://doi.org/10.36059/978-966-397-451-4-3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Зеленська, Вікторія. "Особливості емоційного вигорання медичних працівників". У НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПСИХОЛОГІЧНИХ НАУК. Liha-Pres, 2024. https://doi.org/10.36059/978-966-397-451-4-48.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Махиня, Оксана. "Психологічні стратегії підбору та адаптації працівників в компанії". У НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПСИХОЛОГІЧНИХ НАУК. Liha-Pres, 2024. https://doi.org/10.36059/978-966-397-451-4-49.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гутовська, Поліна, та Інга Петровська. "Толерантність до невизначеності в контексті фахових компетенцій педагогічних працівників". У НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПСИХОЛОГІЧНИХ НАУК. Liha-Pres, 2024. https://doi.org/10.36059/978-966-397-451-4-36.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гуменна, Христина, та Наталія Гребінь. "Вигорання, як один з критичних факторів, які впливають на працівників ІТ-сфери в сучасних реаліях". У НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПСИХОЛОГІЧНИХ НАУК. Liha-Pres, 2024. https://doi.org/10.36059/978-966-397-451-4-6.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Литвинюк, О. П., С. В. Зайков, М. А. Тхоровський, Л. В. Веселовський та О. В. Пликанчук. "Ситуація з туберкульозу серед медичних працівників Вінницької області". У Міжнародна науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому дню здоров’я: «Інноваційні підходи до діагностики, лікування туберкульозу та інших захворювань легень: практичні рекомендації для лікарів загальної практики, фтизіатрів і пульмонологів» 7 квітня 2025 року (онлайн), м. Київ, Україна. Національний науковий центр фтизіатрії, пульмонології та алергології імені Ф.Г. Яновського, 2025. https://doi.org/10.32902/2663-0338-2025-1s-15.

Full text
Abstract:
Обґрунтування. Однією з найактуальніших медико-соціальних проблем в Україні у ХХІ ст. продовжує залишатися туберкульоз (ТБ). На жаль, наша країна входить до п’ятірки європейських країн з найвищим рівнем захворюваності на ТБ. Зокрема, порівняно з 2007 р., коли захворюваність на ТБ становила 79,8 на 100 тис. населення України, у 2023 р. цей показник знизився до 48,4 на 100 тис. населення. У 2020-2021 рр. тенденція до зниження частоти всіх форм ТБ зберігалася, що експерти пояснили зменшенням кількості звернень по медичну допомогу внаслідок певних обмежувальних заходів через епідемію коронавірусної хвороби (COVID-19). Останніми роками спостерігалася схожа тенденція до зменшення захворюваності на ТБ і серед медичних працівників (МП) різних лікувально-профілактичних закладів України, зокрема у Вінницькій області. При цьому слід зазначити, що починаючи з 2019 р. зменшилася абсолютна кількість лікарів-фтизіатрів майже в 1,5 раза, лікарів інших спеціальностей і середніх МП – на 6,7 %, молодших спеціалістів з медичною освітою – на 11,75 %. Також було значно скорочено всі види протитуберкульозних заходів, інфраструктуру протитуберкульозних установ і кадровий потенціал, що стало причиною зменшення захворюваності та поширеності ТБ серед МП і населення України. На жаль, професійна криза продовжує поглиблюватися, тому в таких нелегких сучасних умовах МП мають надвисокий ризик розвитку небезпечних інфекційних хвороб, зокрема ТБ. Мета. Дослідження тенденцій та особливостей структури захворюваності на ТБ МП Вінницької області у 2007-2023 рр. Матеріали та методи. Проаналізовано первинну медичну документацію (картки стаціонарних і амбулаторних хворих, звітні форми) 207 МП Вінницької області, які захворіли на ТБ з 2007 по 2023 р. У дослідження були залучені лише працівники лікувально-профілактичних закладів Вінницької області, що надавали медичні послуги пацієнтам (лікарі, середній і молодший медичний персонал), а інший персонал медичних установ був виключений. На підставі даних офіційної документації вивчено особливості захворюваності та клінічного перебігу ТБ у МП загальної лікувальної мережі (ЗЛМ) і протитуберкульозних закладів (ПТЗ). Результати. Із 2007 по 2023 р. у Вінницькій області зареєстровано 207 випадків ТБ у МП (1,6 % від усіх хворих на ТБ осіб у регіоні). Загалом за 17-річний період дослідження захворюваність на ТБ МП у Вінницькій області була нижчою, ніж захворюваність населення (48,7 на 100 тис. МП та 58,9 на 100 тис. населення області; p&lt;0,01). Захворюваність на ТБ медичного персоналу ПТЗ була в 11 разів вищою, ніж медичного персоналу ЗЛМ, – 535,5 та 46,8 на 100 тис. відповідних працівників. У професійній структурі захворюваності на ТБ медичного персоналу ЗЛМ значна частка випадків припадала на молодший медичний персонал (46,9 на 100 тис. осіб), дещо меншу кількість зареєстровано в лікарів і середнього медичного персоналу – 42,4 та 42,3 на 100 тис. МП відповідно. У МП ПТЗ найбільше випадків захворювання діагностовано в середнього медичного персоналу – 766 на 100 тис. відповідних МП. Хоча лікарі ПТЗ майже в 6 разів рідше захворювали на ТБ, ніж середній медичний персонал, але майже втричі частіше, ніж лікарі ЗЛМ, – 113 і 42,4 на 100 тис. МП відповідно. Серед випадків ТБ у МП переважав легеневий ТБ (83,6 %), тоді як позалегеневі форми зареєстровано лише в 16,4 % випадків. Захворюваність на позалегеневий ТБ у МП була вищою, ніж у населення, – 7,6 та 5,1 на 100 тис. осіб відповідно. Структура клінічних форм легеневого ТБ у МП була сприятливішою, ніж у популяції регіону, оскільки основна частка випадків ТБ припадала на обмежені форми хвороби (61,3 % від усіх випадків легеневого ТБ), тоді як у населення обмежені форми діагностовано в 40,7 % випадків. У структурі легеневого ТБ у МП майже в половині (47,4 %) випадків спостерігалося бактеріовиділення та більш ніж у третини (35,8 %) пацієнтів була наявна деструкція легеневої паренхіми. Рецидиви захворювання в МП діагностували рідше на 20 %, ніж у населення області, а захворюваність на них становила 8,1 та 10,5 на 100 тис. осіб відповідно. Висновки. Отримані дані вказують на досить значну захворюваність на ТБ МП, особливо в ПТЗ, часті випадки його несвоєчасного виявлення, недостатність проведення заходів щодо профілактики ТБ як у закладах ЗЛМ, так і в ПТЗ, що стало особливо помітним в умовах воєнних дій в Україні. Усе це, незважаючи на вкрай складну ситуацію в країні, потребує оптимізації своєчасного виявлення ТБ у МП, їх раціонального лікування, профілактики, прогнозування ризику розвитку захворювання, що набуває особливого значення при працевлаштуванні МП у ПТЗ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Григоренко, Світлана. "МЕХАНІЗМИ МОТИВУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ЗАСОБИ ПОКРАЩЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЙОГО ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ". У TENDENZE ATTUALI DELLA MODERNA RICERCA SCIENTIFICA, chair О. Ємельянов. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/05.06.2020.v1.23.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Пшик-Ковальська, Орися, та Віталій Перун. "СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ МЕТОДИ МЕНЕДЖМЕНТУ, ЯК ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ПОТЕНЦІАЛУ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ КРИЗИ". У THEORETICAL AND PRACTICAL ASPECTS OF MODERN SCIENTIFIC RESEARCH. European Scientific Platform, 2023. http://dx.doi.org/10.36074/logos-24.11.2023.15.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

"Технології та бізнес: інтеграція, перспективи, можливості". У Технології та бізнес: інтеграція, перспективи, можливості. Державний торговельно-економічний університет, 2025. https://doi.org/10.31617/k.knute.2025-04-18.

Full text
Abstract:
У тезах доповідей Всеукраїнської студентської наукової конференції «Технології та бізнес: інтеграція, перспективи, можливості» висвітлено актуальні питання розвитку сфери туризму та гостинності, землеустрою, ресторанних і крафтових технологій, культури та спорту, а саме: потенціалу та перспективінноваційних напрямів розвитку туристичних дестинацій; трендів організації глемпінгів, кінотуризму в Україні та переосмислення концепції транспортного обслуговування туристів; організації діяльності туристичних підприємств України в умовах воєнного часу; інноваційного розвитку креативних індустрій; сучасних гастрономічних трендів із використанням крафтових та ресторанних технологій; новітніх дизайн-трендів в організації приміщень; технологічних рішень у землеустрої; цифрових технологій розвитку спортивного менеджменту. Призначено для практичних та наукових працівників індустрії туризму, гостинності, землеустрою, культури та спорту, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти. Матеріали друкуються в авторській редакції. За зміст матеріалів відповідають автори.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Філатов, І. О., та О. Б. Каламан. "Зміна підходу до навчання та підвищення кваліфікації працівників в ресторанному господарстві у зв’язку з хронічним стресовим станом, спричиненим повномасштабним вторгненням". У «ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ: МІЖГАЛУЗЕВИЙ ТЕОРЕТИКО-ПРИКЛАДНИЙ АНАЛІЗ ТА ПОТЕНЦІАЛИ РОЗВИТКУ» Частина І. Liha-Pres, 2025. https://doi.org/10.36059/978-966-397-490-3-104.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!