Academic literature on the topic 'Практичні задачі'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Практичні задачі.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Практичні задачі"

1

Д., О. БАННІКОВ. "ВИКОРИСТАННЯБУДІВЕЛЬНО-ОРІЄНТОВАНОГО ПК SCAD ДЛЯАНАЛІЗУ РОБОТИ МАШИНОБУДІВНИХ КОНСТРУКЦІЙ". Science and Transport Progress, № 1(73) (13 березня 2018): 98–111. https://doi.org/10.15802/stp2018/123406.

Full text
Abstract:
<strong>Мета.&nbsp;</strong>У випадку аналізу роботи машинобудівних конструкцій безпосереднє використання будівельно-орієнтованих програмних розробок є неможливим, оскільки ідеологія та методика рішення різноманітних задач у будівництві та машинобудуванні різняться. Тому при проведенні практичних розрахунків виникає необхідність у певному коригуванні закладених у програмні комплекси підходів та їх адаптації до машинобудівної галузі. Викладення авторського досвіду використання будівельно-орієнтованого програмного комплексу SCAD for Windows для аналізу роботи різноманітних машинобудівних конструкцій, їх вузлів та агрегатів і є безпосередньою метою публікації.&nbsp;<strong>Методика.&nbsp;</strong>На протязі<strong>&nbsp;</strong>значного терміну часу автор займався аналізом роботи будівельних, переважно тонкостінних, сталевих конструкцій за допомогою методу скінчених елементів (МСЕ) на базі програмного комплексу SCAD for Windows. Паралельно з цим було розглянуто значну кількість машинобудівних конструкцій, в тому числі одиниць рухомого складу залізниці. Більшість із таких задач переростали в науково-пошукову проблему, яку необхідно було всебічно дослідити та проаналізувати перед тим, як надавати конструкторські рекомендації.&nbsp;<strong>Результати.</strong>&nbsp;В публікації представлені більше десятка різноманітних задач, характерних для галузі машинобудування, з якими автору довелося мати справу. Серед них статична та квазістатична задачі, задача руху в часі, контактна задача, задача розвитку тріщин, фізична та геометрична нелінійності. Відповідно до кожної з цих задач наведені основні проблеми, особливості та практичні прийоми, напрацьовані під час дослідження, а також в якості ілюстрації представлені побудовані скінченно-елементні моделі.&nbsp;<strong>Наукова новизна.</strong>&nbsp;Узагальнено досвід використання будівельно-орієнтованого програмного продукту на базі методу скінчених елементів для аналізу роботи машинобудівних конструкцій. Викладено низку практичних прийомів та підходів до вирішення різноманітних задач у машинобудівній галузі.&nbsp;<strong>Практична значимість.&nbsp;</strong>Застосування наведеної інформації, методів та підходів дозволяє не тільки вирішити конкретні практичні задачі машинобудівної галузі, а й отримати коректні та практично прийнятні рішення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Заводянний, В. В. "САМОСТІЙНА РОБОТА ПІД ЧАС НАВЧАННЯ ФІЗИЦІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ РОЗВ’ЯЗКУ ПРАКТИЧНИХ ТА ТЕОРЕТИЧНИХ ЗАДАЧ". Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, № 5 (30 грудня 2024): 258–62. https://doi.org/10.32782/tnv-tech.2024.5.29.

Full text
Abstract:
Вивчення фізики здобувачами освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету базується на слуханні курсу лекцій, виконанні лабораторних робіт, практичних занять а також самостійної роботи над засвоєнням курсу. На сьогоднішній день самостійній роботі надається велика увага. Самостійна робота дає можливість поглиблювати отримані знання під час аудиторних занять, дозволяє більш повно і глибоко оволодіти практичними навиками та теоретичними знаннями. Розв’язування теоретичних задач сприяє: закріпленню набутих умінь та навичок, отриманих студентами з участю викладача. Розвитку вмінь самостійно розв’язувати теоретичні задачі, спираючись на фундаментальні закони фізики. Розумінню суті основних фізичних законів, можливості їх застосування у подальшій професійній діяльності. Розв’язок задач сприяє аналізу разом з систематизацією знань допомагає з’ясувати, які закони та закономірності фізики можуть бути використанні для розв’язку даної проблеми; Набуття навичок практичного застосування математичного апарату для розв’язку даної проблеми; В процесі розв’язку задач висувати певні припущення, знаходити межі застосування законів фізики, висувати певні спрощення при побудові фізичної моделі; Встановлювати паралелі застосування фізичних законів до реальних фізичних процесів, що існують в запропонованій задачі; Набувати навичок самостійного пошуку, використання інтуїції при пошуку розв’язку задачі; Також розв’язання задач вимагає чіткого та логічного мислення і поясненні своїх кроків, в процесі розв’язку задач; Не зациклюватись на теоретичних засадах, але й розвивати практичні навички перевірки за допомогою фізичного експерименту. Розв'язування теоретичних задач з фізики дає можливість здобувачам не лише опанувати фізичні закони, а й розвивати важливі когнітивні та практичні навички: математичні, аналітичні, логічні, а також здатність до самостійного мислення і комунікації. Це важливий крок на шляху до майбутнього науковця чи інженера, де важливі не лише знання, а й уміння застосувати їх на практиці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сілкова, Ельвіра Орестівна. "ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНИХ ПРИЙОМІВ РОБОТИ НАД СЮЖЕТНИМИ ЗАДАЧАМИ У МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ". Інноватика у вихованні, № 9 (11 червня 2019): 353–63. http://dx.doi.org/10.35619/iiu.v0i9.120.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано, що в новій редакції «Навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів» особливо значущу роль відведено в курсі навчання математики змістовій лінії «Сюжетні задачі». Метою цієї змістової лінії є формування в учнів загального вміння працювати над задачею, розв'язувати задачі певних видів. Встановлено, що сюжетні задачі є ефективним засобом навчання і розвитку учнів. Задачі в початковому курсі математики, з одного боку, є специфічним розділом програми, який мають засвоїти учні, а з другого – виступають як дидактичний засіб навчання, виховання і розвитку школярів. Отже, задачі дозволяють моделювати практичні ситуації, показувати зв'язок математики із життям. У статті розглядаються теоретико-методичні основи формування загальних прийомів роботи над сюжетними задачами у майбутніх вчителів початкової школи. З метою уникнення недоліків у формуванні уміння розв’язувати задачі запропоновано дотримуватися таких етапів роботи над будь-якою задачею: 1) ознайомлення школярів з умовою задачі; 2) перевірка засвоєння учнями змісту задачі; 3) проведення аналізу задачі або відшукання шляхів її розв’язання; 4) складання плану розв’язання задачі; 5) запис розв’язання задачі; 6) робота над розв’язаною задачею. Проаналізовано кожний етап роботи над задачами. Проілюстровано схеми аналітичного та синтетичного способів аналізу задач. Сутність роботи вчителя з використанням того чи іншого способу аналізу задачі продемонстровано на прикладі такої задачі: «На митницю приїхало для розмитнення 8 вантажних і 5 легкових автомобілів. 9 автомобілів вже оформили всі необхідні документи. Скільком автомобілям ще залишилося оформляти документи?». Представлені записи коротких умов та розв’язання задач різними способами та система вправ щодо формування умінь розв’язувати сюжетні задачі. Запропоновані різні варіанти завдань, щоб допомогти дітям віднайти шлях розв’язання задачі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Маслов, Ігор Захарович, та Олег Іванович Фуклєв. "ДОСЛІДЖЕННЯ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ ГІДРОДИНАМІКИ СУДНА НА ХВИЛЮВАННІ". Vodnij transport, № 2(36) (12 лютого 2023): 150–64. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553.2023.2.36.12.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто науково-практичне завдання, рішення якого представляє собою значний практичний інтерес. Існуючі методики обґрунтування параметрів хитавиці вимагають залучення результатів дорогих модельних експериментів, зокрема, для врахування в’язкісного демпфірування. Можливості існуючої комп'ютерної техніки, комп'ютерних технологій та відповідного програмного забезпечення дозволяють на початкових етапах проектування морських технічних об'єктів досить точно прогнозувати параметри їх хитавиці на хвилюванні з урахуванням сил в’язкісної природи. Це дозволяє значно знизити вартість проектних робіт у частині визначення гідродинамічних характеристик морських об'єктів. На підставі виконаних досліджень отримані такі результати: виконаний аналіз існуючих підходів щодо розв'язання задач гідродинаміки та динаміки (хитавиці) морських суден й інших технічних споруд на хвилюванні, розроблено математичну модель комплексної задачі гідродинаміки та динаміки морського об'єкта для в’язкої рідини, розроблено методику проведення чисельного експерименту розрахунку хитавиці на регулярному хвилюванні, розроблено програмне забезпечення для підготовки вихідних даних та обробки результатів чисельного експерименту розроблені практичні рекомендації для чисельного моделювання хитавиці морського об'єкта на регулярному хвилюванні і визначення динамічних параметрів хитавиці, проведено чисельне моделювання динаміки руху морського судна на хвилюванні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

В.О., Строєва, С’янов О.М., Журавський О.Д. та Сугаль Є.О. "ЗАСТОСУВАННЯ ГЕНЕТИЧНИХ АЛГОРИТМІВ ДЛЯ РОЗВ'ЯЗАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАДАЧ". Математичне моделювання, № 2(49) (14 грудня 2023): 148–55. http://dx.doi.org/10.31319/2519-8106.2(49)2023.293181.

Full text
Abstract:
У роботі представлено метод розв’язання задачі маршрутизації транспортних засобів, заснований на використанні адаптивного генетичного алгоритму. Було досліджено можливість та ефективність використання генетичних алгоритмів для розв'язання специфічних транспортних задач, а також визначено оптимальні параметри та методи кодування для підвищення точності і швидкості отримання розв’язків. Розроблено дві стратегії кодування окремих елементів популяції та алгоритм визначення ймовірностей, які формують хромосому в адаптивному генетичному алгоритмі. Надано практичні рекомендації щодо впровадження та налаштування генетичних алгоритмів для конкретних транспортних завдань. Результати роботи описують переваги та можливі обмеження запропонованого підходу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сиваш, С. Б., та Г. В. Соколовська. "МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ В ЗАДАЧАХ ВОДНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ". Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, № 1 (8 квітня 2022): 175–80. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-tech.2022.1.19.

Full text
Abstract:
Різке зростання світових цін на енергоносії актуалізує завдання мінімізації витрат матеріалів, електроенергії та інших ресурсів у гідротехнічному будівництві, судноплавстві та суміжних галузях. Дослідження таких завдань має значний теоретичний та вагомий практичний інтерес. Потужними засобами розв’язання широкого кола інженерних задач з практичним змістом є математичний аналіз та диференціальні рівняння. Побудова математичної моделі процесу дає можливість застосування методів оптимізації. Вибираючи певним чином параметри управління, можна оптимізувати цільову функцію, яка залежить від цих параметрів. Формалізація практичної задачі дозволяє відкинути фактори, що не мають визначного впливу на процес. Завдяки цьому стає можливим скласти диференціальне рівняння для дослідження фізичного процесу. Доповнення задачі початковими умовами дає можливість отримати єдиний розв’язок. Зазначимо, що здебільшого отримані диференціальні рівняння є нелінійними та розв’язуються лише наближеними методами. У роботі розглянуто низку інженерних задач з практичним змістом. Зокрема, задача мінімізації поверхні каналу, що омивається; дослідження швидкості руху судна за певних умов; задача мінімізації витрат матеріалів у гідротехнічному будівництві та деякі інші задачі. Для їх розв’язання побудовано відповідні математичні моделі. Методами математичного аналізу функції однієї та декількох змінних, диференціальних рівнянь знайдено точні розв’язки цих задач. Вивчення таких задач веде до більш глибокого розуміння фізичних явищ та процесів і можливості розв’язання задач, що виникають в інженерії та суміжних галузях, зокрема, аеродинаміці, теорії гравітації та у інших областях науки і техніки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бас, Світлана Віталіївна, та Катерина Іванівна Словак. "Основні форми організації навчання студентів економічних спеціальностей, що сприяють формуванню предметної математичної компетентності економіста". Theory and methods of learning mathematics, physics, informatics 13, № 3 (2015): 22–33. http://dx.doi.org/10.55056/tmn.v13i3.983.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються форми організації навчання вищої математики, що спрямовані на формування предметної математичної компетентності економіста (ПМКЕ).&#x0D; Метою статті є аналіз форм організації навчання математики та визначення серед них тих, що найбільш впливають на формування ПМКЕ, а також встановлення взаємозв’язків між ними.&#x0D; Об’єкт дослідження – навчання вищої математики студентів економічних спеціальностей.&#x0D; Предмет дослідження – процес формування ПМКЕ.&#x0D; Використані методи дослідження: вивчення, аналіз, конкретизація, узагальнення та систематизація форм організації навчання вищої математики.&#x0D; Результати дослідження: виділено етапи підготовки до лекційних, практичних занять спрямованих на формування ПМКЕ, а також етапи підготовки індивідуальних домашніх завдань. Проілюстровано взаємозв’язки між основними формами організації навчальної діяльності студентів з вищої математики та професійною підготовкою майбутніх економістів.&#x0D; Основні висновки і рекомендації: основними формами організації навчання з вищої математики студентів економічних спеціальностей є лекції, практичні заняття, самостійна робота та консультації. Включення до кожної з них елементів прикладної спрямованості (економічний зміст понять – у процесі теоретичної підготовки, та задачі з економічним змістом – у процесі практичної підготовки) та засобів ІКТ є основою формування ПМКЕ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Боровик, Т. В., О. В. Майборода та О. В. Решетнікова. "УДОСКОНАЛЕННЯ ЗБУТОВОЇ ПОЛІТИКИ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ВЗАЄМОДІЇ МАРКЕТИНГУ ТА ЛОГІСТИКИ". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, № 3 (70) (22 серпня 2023): 46–51. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/70-7.

Full text
Abstract:
Розглянуто існуючі визначення поняття «збутова політика підприємства» та наведено власне бачення даного терміну. Досліджено основні аспекти збутової політики підприємств. Узагальнено теоретико-методичні та обґрунтовано науково-практичні засади ефективного використання маркетингу та логістики для удосконалення збутової політики підприємств. Проведено порівняльний аналіз маркетингових та логістичних задач організації збуту продукції підприємства. Наведено основні задачі поєднання маркетингу та логістики в системі збуту продукції, реалізація яких сприяє досягненню головної цілі збутової політики підприємства – забезпечення доставки продукції споживачам з високим рівнем сервісу та оптимальними затратами. Представлено схему процесу збуту продукції на основі інтеграції маркетингу та логістики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Норкін, Володимир Іванович, Антон Юрійович Козирєв та Богдан Володимирович Норкін. "Сучасні стохастичні квазіградієнтні алгоритми оптимізації". International Scientific Technical Journal "Problems of Control and Informatics" 69, № 2 (2024): 71–83. http://dx.doi.org/10.34229/1028-0979-2024-2-6.

Full text
Abstract:
Стохастична оптимізація стала провідним методом у різних галузях, таких як машинне навчання, нейронні мережі та обробка сигналів. Ці задачі спрямовані на мінімізацію цільової функції із зашумленими та невизначеними даними. Всебічно порівнюються сучасні квазіградієнтні методи стохастичної оптимізації, ілюструються їхні основні принципи, властивості збіжності та практичні застосування. Вводяться основні поняття градієнтного спуску, стохастичної апроксимації та оптимізації, після чого детально пояснюються методи оптимізації. Поглиблено аналізуються адаптивні стохастичні градієнтні методи, акцентується увага на їхній здатності динамічно змінювати швидкість навчання залежно від структури задачі. Досліджуються узагальнення цих методів на негладкі випадки, описуються проблеми, що виникають при негладких оптимізаційних ландшафтах. Ілюструється застосування вдосконалених методів у контексті задач безумовної оптимізації та демонструється їхня ефективність у прискоренні збіжності та підвищенні точності. Цей порівняльний аналіз має на меті дати дослідникам і практикам глибше розуміння останніх досягнень у стохастичній оптимізації та окреслити шлях для майбутніх інновацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Опр, Марія, та Сергій Драганюк. "РІВНЯННЯ В ЦІЛИХ ЧИСЛАХ У ОЛІМПІАДНІЙ МАТЕМАТИЦІ". Physical and Mathematical Education 39, № 3 (2024): 68–74. http://dx.doi.org/10.31110/fmo2024.v39i3-09.

Full text
Abstract:
Формулювання проблеми. Знайомство з теорією рівнянь у цілих числах або діофантових рівнянь не передбачено базовим контентом курсів математики закладів загальної середньої освіти. Проте такі рівняння часто зустрічаються у завданнях математичних олімпіад для школярів різних рівнів. Мета роботи полягає у проведенні аналізу типів задач з теми «Рівняння в цілих числах» у сучасних змаганнях з математики для учнів та основних методів розв’язання подібних задач. Матеріали і методи. При проведенні дослідження було використано як теоретичні методи: опрацювання та здійснення аналізу визначених інформаційних джерел, проведення теоретичних міркувань дедуктивного та індуктивного характеру; так і практичні: розв’язування різного виду завдань і вправ з визначеної тематики, розробка детальних пояснень до отриманих розв’язків. Результати. У роботі з’ясовано роль і місце діофантових рівнянь у контенті завдань на змаганнях з математики для школярів починаючи з рівня ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади. При цьому виокремлено такі типи задач, як задачі на розв’язання лінійних діофантових рівнянь з різною кількістю змінних, задачі, пов’язані з рівнянням Пелля, завдання на встановлення певних властивостей розв’язків заданого діофантового рівняння, задачі на розв’язання систем діофантових рівнянь, задачі, що вимагають пошуку послідовностей цілих чисел. Серед найбільш поширених методів, що застосовуються у шкільній олімпіадній математиці для розв’язання подібних задач, визначено такі методи, як канонічний розклад натуральних чисел, розкладання однієї чи обох частин рівняння на множники, метод математичної індукції , метод оцінок та інші. Наведено зразки розв’язків відповідних задач. Висновки. Включення знайомства з основами теорії діофантових рівнянь до змістового наповнення курсів математики закладів загальної середньої освіти безумовно варто визнати корисним для всебічного розвитку школярів, насамперед для формування та розвитку навичок їх логічного мислення. Представлений у роботі аналіз типів відповідних завдань і методів їх розв’язання може стати у нагоді діючим вчителям-практикам при організації роботи математичних гуртків та проведенні факультативних занять за темами, які пов’язані з рівняннями у цілих числах. Подальшої розробки вимагає створення детальних планів-конспектів подібних занять.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Практичні задачі"

1

Мартиненко, В., та Ю. В. Ганиченко. "Цілочисельні задачі. Теоретичні та практичні аспекти". Thesis, Видавництво СумДУ, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/13394.

Full text
Abstract:
Темою нашої науково-дослідницької роботи стали цілочисельні задачі, їх теоретичні та практичні аспекти. У даній праці були розглянуті такі поняття, як сума цифр числа - C(n), сума цифр усіх чисел від 1 до n – S(n), точні квадрати й куби, а також прості числа. Під час написання було поставлено за мету систематизувати матеріал з даної теми, внести власні дослідження й створити власні задачі. Обрана мета сприяла появі таких завдань: розгляд праць з даної теми; встановлення ролі й місця цілочисельних задач у математичному житті; проведення власних досліджень і створення задач. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/13394
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гарбузова, Вікторія Юріївна, Галина Володимирівна Янчик, Виктория Юрьевна Гарбузова, Viktoriia Yuriivna Harbuzova, Halyna Volodymyrivna Yanchyk та Галина Владимировна Янчик. "Ситуаційні задачі як ефективна форма проблемного навчання". Thesis, «Бял ГРАД-БГ» ООД, София, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/2704.

Full text
Abstract:
У роботі описано раціональні підходи до створення ситуаційних задач різного рівня проблемності для студентів медичних ВНЗ. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/2704
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Полозова, Т. В., М. Ю. Журавель та О. В. Стороженко. "Практичні аспекти діагностики силової безпеки підприємства". Thesis, «Бял ГРАД-БГ» ООД, 2013. http://openarchive.nure.ua/handle/document/8048.

Full text
Abstract:
Однією зі складових економічної безпеки підприємства є силова. Необхідною умовою підтримання належного рівня силової безпеки підприємства є систематичне проведення діагностики її рівня. Для підвищення об'єктивності результатів діагностики необхідно враховувати всі аспекти силової безпеки підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кривоніс, Світлана Станіславівна, Тетяна Миколаївна Шелест та Тетяна Іванівна Храмова. "Практичні заняття в курсі загальної фізики". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45031.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

І, Русаков О. "Задача ідентифікації в практиці проектування". Thesis, Київ, Національний авіаційний університет, 2012. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18861.

Full text
Abstract:
Задачі ідентифікації зводяться до того, що за експериментально отриманими перехідними або частотними характеристиками об’єкту визначаються чисельні значення коефіцієнтів його диференціального рівняння або передаточної функції. Загалом розрізняють структурну і параметричну ідентифікацію, а за способом накопичення експериментальних даних методи ідентифікації поділяються на пасивні і активні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Куценко, І. А. "Оцінки в задачах практичної стійкості дискретних систем та їх оптимізація". Дис. канд. фіз.-мат. наук, КУ ім. Т. Шевченка, 1995.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Осипчук, Марина Володимирівна. "Дослідження задач практичної стійкості за допомогою недиференційованих функцій Ляпунова, оптимізація оцінок та їх застосування". Дис. канд. фіз.-мат. наук, КУ ім. Т.Шевченка, 1994.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Зубань, О. П. "Тренажер та ділова гра як засіб організації практичних робіт для задач творчого характеру при дистанційній формі навчання". Thesis, Вид-во СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/17297.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Дегтяренко, О. О., та О. П. Зубань. "Тренажер та ділова гра, як засіб організації практичних робіт для задач творчого характеру при дистанційній формі навчання". Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/17990.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Шикульський, Іван Михайлович. "Інформаційні технології ІоT для задач практичної реалізації „Розумного будинку"". Master's thesis, 2018. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/26726.

Full text
Abstract:
В процесі виконання дипломної роботи магістра було запропоновано технологію ІоТ в концепції Cloud. Обрано технологію Wi-Fi для взаємодії із запропонованою платформою ІоТ при проектуванні системи «Розумного будинку». Розглянуто питання безпеки та захисту інформації для інформаційної технології ІоТ «Розумного будинку». Запропоновано адаптовану інформаційну технологію та її практична реалізація на базі платформи Blynk та ESP8266 для системи керування будинком. Реалізовано програмний код для системи керування «Розумного будинку», а саме: систем освітлення, клімат контролю та автоматизації роботи функціонування «Розумного будинку» за допомогою виконавчих пристроїв.<br>В дипломній роботі запропонована інформаційна технології ІоТ для задач практичної реалізації «Розумного будинку».Проведено порівняльний аналіз інформаційної технології ІоТ для задач практичної реалізації «Розумного будинку». Обрано технологію ІоТ в концепції Cloud. Розглянуто питання безпеки та захисту інформації для інформаційної технології ІоТ «Розумного будинку», а також запропоновано адаптовану інформаційну технологію для реалізації «Розумного будинку». Представлено діючий прототип «Розумного будинку» який наглядно демонструє частину функціоналу запропонованої інформаційної технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Практичні задачі"

1

Турчин, В. М. Теорія ймовірностей і математична статистика. ДНУ, 2006.

Find full text
Abstract:
Викладено основні відомості з теорії ймовірностей, теорії випадкових процесів, математичної статистики. Наведено велику кількість прикладів і задач, що ілюструють основні поняття, пояснюють можливе практичне застосування теоретико-ймовірнісних і статистичних методів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Турчин, В. Н. Теория вероятностей и математическая статистика. Изд-во ДНУ, 2008.

Find full text
Abstract:
Викладено основні відомості з теорії ймовірностей, теорії випадкових процесів, математичної статистики. Наведено велику кількість прикладів і задач, що ілюструють основні поняття, пояснюють можливе практичне застосування теоретико-ймовірнісних і статистичних методів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ткаченко, Олена Андріївна. Основи самостійного вивчення курсу «Психологія» : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів спеціальності «Хореографія». КПІ ДВНЗ «КНУ»; ТОВ ВНП «Інтерсервіс», 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2041.

Full text
Abstract:
Навчальний посібник призначений для ґрунтовного самостійного оволодіння навчальним курсом «Психологія» студентами вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю «Хореографія». У посібнику наведено питання для підготовки, рекомендована література, загальні дані про зміст базових тем, вправи та практичні задачі для самостійної роботи, завдання для підготовки до тестового контролю. Зміст переважної більшості представлених вправ і практичних задач мають пряме професійне спрямування, що дозволить студентам при їх виконанні не тільки систематизувати й поглибити теоретичні знання, сформувати практичні прийоми та навички, а й усвідомити важливість їх засвоєння для успішного виконання професійної діяльності. Запропоновані завдання відповідають різним рівням складності, що надає студентам можливість вибору, у відповідності до їхнього рівня інтелектуальної активності (репродуктивного, продуктивного, творчого), пізнавальних здібностей, інтересів та потреб. Навчальний посібник буде корисним для викладачів і студентів вищих навчальних закладів, хореографів різного професійного спрямування, практичних психологів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Войтович, Павло Петрович. Войтович П. П. Міжнародний цивільний процес : методичні вказівки. Львів : Видавець Кошовий Б.-П.О., 2023. http://dx.doi.org/10.32837/11300.27199.

Full text
Abstract:
Методичні вказівки висвітлюють основі теоретичні питання до міжнародної підсудності з цивільних справ, цивільного процесуального становища іноземців, осіб без громадянства, іноземних юридичних осіб іноземних держав, щодо судових доказів у справах з іноземним елементом порядку встановлення змісту іноземного закону, що підлягає застосуванню щодо іноземних доручень, визнання та виконання іноземних судових рішень в галузі приватного права. Методичні вказівки містять тестові завдання та практичні задачі, що сприяє поглибленню знань, ефективному застосування норм, які регулюють приватно-правові відносини, ускладнені іноземним елементом, а також національного законодавства під час практичної роботи. зокрема у сфері цивільного, господарського, трудового та ін. галузей приватно права у питаннях, що стосуються іноземного елемента. Вказівки призначені для здобувачів вищої освіти денної та заочний форми навчання закладів вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Mamanazarov, Abdukhakim, Andrii Shaikan, Volodymyr Kulishov та Serhii Hushko. Макроекономіка: теорія і практика. OKTAN PRINT, 2021. http://dx.doi.org/10.46489/mtipu-03.

Full text
Abstract:
В підручнику викладені основні теоретичні проблеми макроекономічного аналізу. Підручник має системний характер, він укладений за нормативною програмою курсу «Макроекономіка», яка викладається студентам економічних спеціальностей, забезпечує використання повного комплексу основних методів навчання: словесного, наочного та практичного. Розділи підручника містять схеми, таблиці, термінологічний словник, формули, розрахунки, тести, проблемні ситуації, практичні задачі та методику їх вирішення. Це дозволяє студентам краще засвоїти навчальний матеріал чи самостійно оволодіти ним.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Hamidov, Obijon, Andrii Shaikan, Volodymyr Kulishov та ін. Мікро- макроекономіка: теорія і практика. OKTAN PRINT, 2022. http://dx.doi.org/10.46489/mmtipuua-02.

Full text
Abstract:
В підручнику викладені основні теоретичні проблеми мікро-макроекономічного аналізу. Підручник має системний характер, він укладений за нормативною програмою курсу «Мікроекономіка» та «Макроекономіка», які викладаються студентам економічних спеціальностей, забезпечує використання повного комплексу основних методів навчання: словесного, наочного та практичного. Розділи підручника містять схеми, таблиці, термінологічний словник, формули, розрахунки, тести, проблемні ситуації, практичні задачі та методику їх вирішення. Це дозволяє студентам краще засвоїти навчальний матеріал чи самостійно оволодіти ним. Розраховано на викладачів, студентів, аспірантів факультетів та відділень економічного напрямку. Може бути використаний в системі післядипломної освіти, перепідготовки та підвищення кваліфікації практиків. Може бути корисним для учнів академічних ліцеїв, коледжів економічного профілю, а також для всіх, хто цікавиться економікою та робить перші кроки в її вивченні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Економіка підприємства. Збірник практичних задач і конкретних ситуацій. 1999.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Економіка підприємства. Збірник практичних задач і конкретних ситуацій. 1999.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Балабай, Руслана Михайлівна. Практичний курс з фізики твердого тіла для фізичних спеціальностей педагогічних університетів (задачі з розв’язаннями та лабораторні роботи). Криворізький державний педагогічний університет, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3672.

Full text
Abstract:
У навчальному посібнику наведені задачі по розділам курсу фізика твердого тіла, їх докладні розв’язання та тексти лабораторних робіт. Посібник розрахований на студентів фізико-математичних факультетів педагогічних університетів, а також студентів фізичних спеціальностей вищих навчальних закладів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Аркуша, Л. І., Ю. П. Аленін, О. О. Торбас та ін. Актуальні питання сучасного кримінального провадження : навч.-метод. посібник. Одеса : Фенікс, 2021. http://dx.doi.org/10.32837/11300.16152.

Full text
Abstract:
Навчально-методичний посібник адресований аспірантам (здобувачам вищої освіти) для підготовки до занять зі спеціального курсу «Актуальні питання сучасного кримінального провадження». Посібник містить тематичний план навчальної дисципліни, тематичний виклад навчальної дисципліни з матеріалами для вивчення, плани практичних занять, завдання для самостійної роботи, питання, задачі, завдання або кейси для підсумкового контролю знань і вмінь здобувачів вищої освіти, рекомендовану літературу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Практичні задачі"

1

Олексієнко, Т. В., Г. С. Чижмак, Р. Ю. Каліначенко та В. М. Сидоренко. "ЗАДАЧІ ІНЖЕНЕРІЇ ДАНИХ ПРОЦЕСУ МОНІТОРИНГУ СОЦІАЛЬНИХ МЕДІА". У ХXX Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених"Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства". Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, 2023. http://dx.doi.org/10.32782/2222-5099.2023.2.2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Євланов, М. В., та І. А. Черепньов. "Використання алгоритмів кластеризації для вирішення задачі призначення завдань виконавцям проєкту". У І МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДО 160-РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО. ЧАСТИНА 2. Liha-Pres, 2023. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-303-6-49.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Хань, Є. М., К. О. Вадурін, А. Л. Перекрест, Д. В. Кухаренко, Є. В. Крига та В. С. Бахарєв. "ПРОЄКТУВАННЯ «РОЗУМНОГО КВАДРОКОПТЕРА» ДЛЯ ЗАДАЧ ЕКОЛОГІЧНОГО МОНІТОРИНГУ". У ХXXI Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства». КрНУ імені Михайла Остроградського, 2024. http://dx.doi.org/10.32782/2222-5099.2024.3.8.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Корбутяк, В. М., А. Г. Ліщинський та Ж. В. Наконечна. "ВИКОРИСТАННЯ СУПУТНИКОВОГО ЗНІМАННЯ ДЛЯ ЗАДАЧ УПРАВЛІННЯ ПРИРІЧКОВИМИ ТЕРИТОРІЯМИ". У ХXX Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених"Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства". Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, 2023. http://dx.doi.org/10.32782/2222-5099.2023.12.7.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Чижмак, Г. С., Т. В. Олексієнко, В. В. Маринченко та В. М. Сидоренко. "ПИТАННЯ ІНЖЕНЕРІЇ ДАНИХ НЕТЕКСТОВОЇ ПРИРОДИ В ЗАДАЧАХ МОНІТОРИНГУ СОЦІАЛЬНИХ МЕДІА". У ХXXI Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства». КрНУ імені Михайла Остроградського, 2024. http://dx.doi.org/10.32782/2222-5099.2024.2.3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Andreievska, Halyna. "Practice of applying GeoGebra in distance teaching the discipline hydrology and hydrometry." In Scientific-practical conference dedicated to World Meteorological Day "At the Frontline of Climate Action" and World Water Day "Water for a Peaceful and Sustainable Future". Ukrainian Hydrometeorological Institute of the State Emergency Service of Ukraine and the National Academy of Sciences of Ukraine, 2024. http://dx.doi.org/10.15407/conf_uhmi_cgo_2024.001.

Full text
Abstract:
Система GeoGebra – це вільний програмний продукт, який поєднує алгебру, динамічну геометрію, фізику, математичний аналіз та статистику. GeoGebra створена Маркусом Хохенвартером і міжнародною командою програмістів з використанням останніх досягнень в галузі інформаційних технологій та призначена для вивчення і викладання математики в середніх та вищих навчальних закладах. На сьогоднішній день GeoGebra використовується при вивченні математики, фізики та інших навчальних дисциплін у середніх та вищих навчальних закладах багатьох країн світу. Як приклад, можна навести Німеччину, Австрію, Канаду, США, Великобританію, Польщу, Італію, Іспанію, Фінляндію, Норвегію, Швецію та Австралію. Починаючи с 2020 року викладачі Одеського національного морського університету теж почали використати динамічне математичне середовище GeoGebra при проведенні дистанційних занять в умовах карантину. В ОНМУ вже понад 8 років впроваджується найпопулярніша у всьому світі платформа дистанційного навчання Moodle. Система GeoGebra може застосовуватись як складова частина цієї платформи. Оскільки цей програмний комплекс поєднує і пов'язує між собою геометричне, алгебраїчне та табличне уявлення, а також дозволяє створювати візуальне рішення поставленої задачі, то такий підхід дає можливість використовувати цей додаток для інтерактивного проведення практичних занять, що дуже важливо при дистанційному навчанні...
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Панченко, Аліна. "Професіоналізація та компетентність державного службовця в прийнятті державно-управлінських рішень". У ХI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми управління: Трансформація публічного управління у постковідному світі». Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», 2021. http://dx.doi.org/10.20535/spu2021.248911.

Full text
Abstract:
Професіоналізація державного службовця – це здатність приймати оптимальні рішення та знаходити найкращі способи вирішення поставлених задач, це ґрунтовне знання своєї справи, це ефективне здійснення завдань державної служби. Високий професіоналізм службовців формується із спеціальних знань, умінь та навичок, а також проявів громадянських, особистісних та моральних якостей. Стратегія управління розвитком професіоналізації виражається в довгострокової орієнтації на ефективне використання професійних здібностей, розвиток потенційних можливостей, збільшення знань, навичок та умінь для ефективного виконання посадових обов'язків та функцій...
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Чижмак, Г. С., В. М. Сидоренко, Віктор Мануел та Пінто Сімоеш. "СТРУКТУРА ДАНИХ В АЛГОРИТМАХ КЛАСИФІКАЦІЇ ХОЛДЕРІВ ДУМОК У ЗАДАЧАХ СЕНТИМЕНТАНАЛІЗУ ТЕКСТОВОГО КОНТЕНТА СОЦІАЛЬНИХ МЕДІА". У ХXX Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених"Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства". Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, 2023. http://dx.doi.org/10.32782/2222-5099.2023.2.1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Практичні задачі"

1

Комарова, Олена Володимирівна. Методичні умови формування методологічних знань старшокласників про закон Харді – Вайнберга при розв’язуванні задач з генетики популяцій. Кам’янець-Подільський національний університету імені Івана Огієнка ; Інститут педагогіки НАПН України, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1832.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена методичним умовам формування елементів методологічних знань старшокласників з біології, таких як знання про закон Харді-Вайнберга та умови його достовірності. Проаналізовано такі умови як розуміння учнями сутності методологічної категорії «закон»; поступове ускладнення змісту задач (відомого та шуканого); формулювання умови задачі, що передбачає обов’язкову актуалізацію знань про закон, умови його достовірності, математичні формули його вираження. Автором розроблена класифікація навчальних задач з генетики популяцій для курсу біології старшої школи. В процесі їх розв’язування у школярів теоретичні уявлення трансформуються у практичні вміння аналізу генетичної структури як ідеальних популяцій, так і таких, для яких умови достовірності не дотримано.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Турінов, А. М., та О. М. Галдіна. Використання комп’ютерного моделювання при розв’язанні квантовомеханічних задач. Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2320.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено одному з актуальних питань сучасної педагогіки – застосуванню методу комп’ютерного моделювання в навчальному процесі, зокрема при розв’язанні розрахункових задач загальної та теоретичної фізики в середовищі Mathematica. Сучасна фізична картина світу є квантово-польовою і потребує специфічного понятійного й математичного апарату. Практично кожне поняття подається за допомогою деякої математичної конструкції з розділів математичного й функціонального аналізу, для якісного розуміння якої необхідно самостійне розв’язання студентом на практиці конкретної фізичної задачі. Проектування інформаційних моделей фізичних процесів дозволяє осмислити задачу як об’єкт або явище фізичної реальності, проаналізувати її з використанням різних математичних методів, розробити алгоритм і програму розв’язку на комп’ютері. Як приклад, у статті розглядається типова квантовомеханічна задача про електрон у потенційній ямі. Для перших трьох стаціонарних станів за допомогою математичного пакету Wolfram Mathematica знайдено енергії та хвильові функції, побудовано відповідні графіки. Проведено детальний аналіз отриманих результатів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шутько, Віктор Васильович. До методики викладання предмету «Рухливі ігри» у майбутніх учителів початкових класів. КПІ ДВНЗ «КНУ», 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1972.

Full text
Abstract:
Розглядаються методичні особливості проведення ігор-атракціонів, поєдинків, естафет і ігор на прояв фізичних якостей. Окремо в теоретичному матеріалі викладається методика організації і проведення змагань по рухливим іграм та «Веселим стартам». Практичні заняття студентами готуються самостійно. Кожний з них робить підбір ігор базуючись на програму по «Фізичній культурі» і в залежності від поставлених викладачем завдань на наступне заняття. Ігри підбирались з застосуванням вправ за способами рухової діяльності. По закінченню курсу викладання предмету підготовка студентів повинна відповідати вимогам на підставі яких: − кожний повинен мати конспекти всіх вивчених ігор і знати їх зміст; − провести ігри різної спрямованості програмних вимог та форм проведення; − вміти надати аналіз гри проведеної товаришем; − знати основи теорії гри й методики організації і проведення рухливих ігор в початкових класах; − вірно використовувати рухливі ігри враховуючи конкретні задачі уроку і шкільної програми розподіленої за «школами» рухової діяльності; − володіти підбором ігор та естафет з урахуванням віку учнів, дозування навантажень, психолого-фізіологічної та фізичної підготовленості молодших школярів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Семеріков, Сергій Олексійович, Ілля Олександрович Теплицький та Олександр Павлович Поліщук. Ряди Фур’є в задачах відновлення залежностей у курсі вищої математики в технічному ВНЗ. Видавничий відділ НМетАУ, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/964.

Full text
Abstract:
Розглядом перетворення Фур’є (та його частинного випадку – рядів Фур’є) традиційно завершується курс вищої математики у технічних ВНЗ. Зважаючи на високу практичну значущість цієї теми для подальшої професійної діяльності майбутніх інженерів за будь-яким напрямом підготовки, доцільним є пропедевтика деяких із задач опрацювання сигналів, автоматичного управління тощо на практичних заняттях з вищої математики. Розглянемо просту модель відновлення невідомої залежності за набором вимірювань, що може бути за 20 хвилин заняття реалізована у мобільному математичному середовищі «Вища математика».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Калугін, Руслан Юрійович. Практичні завдання із взаємним оцінюванням в онлайн-курсі для самостійної роботи студентів. УДУ ім. М. П. Драгоманова, 2023. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/8495.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано доцільність включення практичних завдань із взаємним оцінюванням в онлайн-курс для самостійної роботи з методики навчання математики. Автором наведено зразок такого завдання, яке передбачає апробацію розробленого електронного навчального ресурсу – конструктора стереометричних задач.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Крамаренко, Т. Г., та М. В. Михайловська. Прикладні задачі у навчанні математики в контексті розвитку STEM-освіти. Льотна академія НАУ, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2301.

Full text
Abstract:
На сьогодні важливо розвивати STEM-компетентності майбутніх фахівців під час вивчення курсу математики через навчання розв’язуванню практичних, прикладних задач, запровадження проектної та дослідницької діяльності. Одним із шляхів для вирішення проблеми є підготовка учителів математики та інформатики до використання у навчанні елементів STEM-освіти, посилення прикладної спрямованості навчання, застосування систем динамічної математики GRAN та GeoGebra.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Семеріков, Сергій Олексійович. Експертна система для оцінки наслідків впливу людини на екосистему. Криворізький державний педагогічний інститут, 1997. http://dx.doi.org/10.31812/0564/682.

Full text
Abstract:
Одна з основних тенденцій інформатизації навчання - його інтелектуалізація, створення нового типу навчаючих систем - інтелектуальних, в яких реалізовані теоретичні підходи і практичні досягнення такої області інформатики, як штучний інтелект. Сфера досліджень штучного інтелекту характеризується намаганням визначити, як система сприймає, аналізує, передає та узагальнює інформацію, і за допомогою цих даних досліджувати конкретні ситуації і знаходити розв’язання задач.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Семеріков, Сергій Олексійович, та Ілля Олександрович Теплицький. Розробка гіпертекстового довідника з системи Maxima для підтримки факультативного курсу «Комп’ютерні технології в наукових дослідженнях». БДПУ, 2005. http://dx.doi.org/10.31812/0564/992.

Full text
Abstract:
Особливістю будови розробленого нами інтерактивного гіпертекстового довідника з системи Maxima є те, що в навчальному процесі він виступає, з одного боку, як підручник, а з іншого - як інтерактивне середовище для самостійних навчальних досліджень. Завдяки такій будові виконання практичних задач не відділено від теоретичної частини матеріалу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Семеріков, Сергій Олексійович. Застосування об’єктно-орієнтованого програмування до викладання курсу чисельних методів. РВГ ІЦ КДПУ ім. В. Винниченка, 1999. http://dx.doi.org/10.31812/0564/703.

Full text
Abstract:
Існуючі зараз універсальні математичні бібліотеки є в основному результатом тривалої еволюції процедурного програмування і мають досить обмежені можливості для подальшого розвитку. Об’єктно-орієнтований підхід (ООП) забезпечує більш радикальні засоби для бажаної інтеграції і модифікації програмного забезпечення, зарекомендувавши себе ефективною технологією в системному і прикладному програмуванні. В зв'язку з цим певне наукове і практичне значення набуває дослідження можливостей застосування ООП до програмування задач обчислювального характеру, а також створення єдиного об’єктно-орієнтованого інструментального математичного середовища для підтримки курсу обчислювальної математики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кондратенко, С. В. Зміст курсу «Нові інформаційні технології» для студентів факультету іноземних мов. Видавничий відділ НМетАУ, 2005. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1217.

Full text
Abstract:
Широке використання комп’ютерів у різних сферах діяльності потребує подальшого підвищення якості підготовки спеціалістів, що використовують персональний комп’ютер (ПК) як інструмент у своїй основній роботі. Нажаль, непрофесійні користувачі ще й досі складають основну частину у загальній кількості користувачів ПК. Не становлять виключення і випускники педагогічних вузів. Виявляється, що студенти не отримують достатньо практичних навичок з використання комп’ютерів для розв’язання конкретних прикладних задач. Внаслідок цього виникає певний психологічний бар’єр між непрофесійними користувачами і комп’ютерами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography