Academic literature on the topic 'Провайдери'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Провайдери.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Провайдери"

1

Оксенюк К.І. "ВПЛИВ ЛОГІСТИЧНИХ ПРОВАЙДЕРІВ НА РОЗВИТОК РЕГІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ". Економічні науки. Серія "Регіональна економіка" 1, № 21(83) (2025): 391–96. https://doi.org/10.36910/2707-6296-2024-21(83)-45.

Full text
Abstract:
У статті досліджено вплив логістичних провайдерів на розвиток регіональної економіки. Здійснено аналіз викликів, з якими стикаються логістичні провайдери, а також можливостей, які вони пропонують для забезпечення ефективності та конкурентоспроможності регіональних ринків. Удосконалено підхід до класифікації логістичних провайдерів за рядом ознак: рівнем послуг (3PL, 4PL, 5PL); географічним охопленням (локальні, регіональні, міжнародні провайдери); сферою діяльності (загальний логістичний провайдер; спеціалізований логістичний провайдер). Досліджено вплив логістичних послуг на розвиток бізнесу та стабільність регіональної економіки. Запропоновано напрями розвитку логістичних провайдерів: розвиток мультимодальних перевезень; впровадження інноваційних технологій; співпраця з міжнародними логістичними компаніями; зростання електронної комерції; підвищення якості обслуговування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Приходченко, Людмила. "СТРАТЕГІЧНІ ПРОВАЙДЕРИ ПРОЦЕСУ РЕАЛІЗАЦІЇ ПУБЛІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ". Теоретичні та прикладні питання державотворення, № 33 (1 лютого 2025): 7–13. https://doi.org/10.35432/tisb332025322312.

Full text
Abstract:
У статті теоретично обґрунтовано сутнісні та змістовні характеристики поняття «стратегічні провайдери» процесу реалізації публічної політики та реформування системи публічного управління в Україні. Концептуалізовано дефініцію «стратегічні провайдери» та вказано на її суттєві відмінності від поняття «зацікавлені сторони (стейкхолдери)». Визначено підстави віднесення провайдерів публічної політики та реформування системи публічного управління саме до категорії «стратегічних». Обґрунтовано тезу, що поява стратегічних провайдерів є закономірним наслідком застосування на практиці базових засад концепції демократичного врядування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Одарченко, Роман, Марина Іванова, Максим Рябенко та Аль-Мудхафар Акіл Абдулхуссейн М. "МЕТОД АНАЛІЗУ ВЗАЄМОЗАЛЕЖНОСТЕЙ ПАРАМЕТРІВ QOE ТА QOS НА ОСНОВІ АЛГОРИТМІВ МАШИННОГО НАВЧАННЯ". Science-based technologies 56, № 4 (2023): 305–16. http://dx.doi.org/10.18372/2310-5461.56.17130.

Full text
Abstract:
Використання сучасних технологічних рішень для побудови радіо мереж різного призначення є Сьогодні більшість постачальників телекомунікаційних послуг зацікавлені в тому, щоб клієнти були задоволені послугами, які їм надаються. Очевидно, що користувачі певної послуги будуть і надалі обирати одного і того ж провайдера, якщо їх очікування якості послуг виправдалися. Тому, щоб задовольняти очікування клієнтів, провайдерам необхідно постійно вимірювати поточний рівень якості послуг, які вони надають. Для надання послуг найкращої якості телекомунікаційними провайдерами компаніям необхідно враховувати не лише показники якості мережі та QoS, але й QoE. Опитування абонентів з огляду на розширення мережі та збільшення кількості послуг, що надаються вже не є продуктивним процесом, таким чином є необхідність забезпечити послідовний наскрізний моніторинг якості досвіду користувачів. Виходячи з цих міркувань у даній роботі було запропоновано для аналізу даних використовувати модель машинного навчання, що має назву «Випадковий ліс», а також покроково описано етапи аналізу, що базуються на історичних даних. В ході дослідження вдалося протестувати метод прогнозування QoE в залежності від параметрів QoS. Виявилося, що можна скоротити набір даних, що пропонувався у другому розділі без впливу на точність та продуктивність розрахунків, що виконує модель машинного навчання. Разом з тим, прогнозування відносно тих параметрів, що залишились відбувається із точністю 100%, що є відмінним результатом. Таким чином, запропонований метод з використанням алгоритмів машинного навчання може використовувати у своїй роботі телекомунікаційні провайдери та мобільні оператори для забезпечення наскрізного моніторингу рівня задоволеності користувачів від наданих постачальником послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Постригач, Надія. "ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОВАЙДЕРІВ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ТУРЕЧЧИНИ". ОСВІТА ДОРОСЛИХ: ТЕОРІЯ, ДОСВІД, ПЕРСПЕКТИВИ 21, № 1 (2022): 156–70. http://dx.doi.org/10.35387/od.1(21).2022.156-170.

Full text
Abstract:
На сучасному етапі розвитку педагогічної науки проблема якості освіти дорослих набула великого значення. Незважаючи на широкий тематичний спектр фундаментальних і прикладних наукових пошуків в галузі освіти дорослих, комплексне дослідження діяльності провайдерів освітніх послуг у сфері освіти дорослих Турецької республіки не стало предметом цілісного наукового дослідження. Тому метою дослідження було дослідити особливості діяльності провайдерів освітніх послуг у сфері освіти дорослих Туреччини та запропонувати можливі шляхи впровадження перспективних ідей турецького досвіду у теорію і практику освіти дорослих в Україні. У статті схарактеризовано пріоритетні види діяльності провайдерів освітніх послуг у сфері освіти дорослих Туреччини. Розкрито сутність провайдерів дорослих як суб’єктів освітньої діяльності. Здійснений контент-аналіз літературних джерел засвідчив, що найважливішими перевагами турецької системи освіти дорослих є тривале існування багатьох інституційних організацій освіти дорослих; різноманітність постачальників освіти дорослих (починаючи від військових до конфедерацій ремісників, від міністерств до муніципалітетів, від фондів до приватних підприємців), що створює міцний фундамент для актуалізації навчання впродовж життя. Проаналізовано, що основне обмеження системи освіти дорослих стосується якості програм, основною причиною яких може бути професіоналізація. Автором з’ясовано, що основними провайдерами освіти дорослих у Туреччині є: постачальники державної освіти (університети, заклади загальної та професійної підготовки, приватні навчальні заклади, початкові школи та дошкільні заклади), державні установи та організації (міністерства, установи та юридичні вищі комітети, місцеві органи влади та турецькі збройні сили), бізнес-світ (включаючи профспілки та організації роботодавців), неурядові організації (НУО) та ЗМІ. Визначено, що основними провайдерами неформального навчання є: Центри народної освіти, Центри професійної освіти, Університет Анадолу (е-навчання).
 Ключові слова: Туреччина; навчання впродовж життя; освіта дорослих; освітня послуга; заклади освіти дорослих; провайдери освіти дорослих.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Pavelko, Vitalii, та Oleg Volkovskyy. "ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗСЕРВЕРНИХ ОБЧИСЛЕНЬ ДЛЯ РІЗНОПЛАТФОРМНИХ КЛІЄНТІВ". System technologies 5, № 124 (2019): 41–48. http://dx.doi.org/10.34185/1562-9945-5-124-2019-04.

Full text
Abstract:
Зростання інтересу до безсерверних систем обчислень призвело до стрімкого розвитку можливостей, які надають хмарні провайдери. Але специфічність цієї сфери розробки програмного забезпечення поки що створює деякі проблеми, серед яких: • слідування вимогам архітектури серверного додатку не дозволяє розширювати sdk таким чином, щоб новий функціонал працював автоматично; • відсутність API для ефективної синхронізації пристроїв; • відсутність глобального тригеру для збереження історії змін об'єктів системи.Метою роботи є вирішення проблем з можливістю розширення існуючого sdk BaaS провайдеру Parse Server автоматичного запуску нового функціоналу.В ході роботи було використано системний та аналітичний методи дослідження. У роботі запропоновані алгоритми реалізації синхронізації даних різноплатформних пристроїв та принципи збереження знімків (коммітів) змін об'єктів в системах, у яких в ролі серверу використовується безсерверна система обчислення, реалізована на базі моделі BaaS. Для вирішення задачі були використані принципи прототипного об'єктно-орієнтованого принципу програмування, а також патерни проектування: декоратор, стратегія, event-sourcing, builder, factory. За BaaS провайдер було обрано Parse Server. Розроблені та програмно реалізовані наступні алгоритми: ChangeLogSpy – збереження знімків об'єктів системи без додавання додаткової логіки для класу об'єкта; SyncProvider - реалізація ефективної синхронізації сесій різноплатформних клієнтів; GetAllResultsForQuery - реалізація алгоритму асинхронного отримання всіх результатів запиту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мартиненко, Алла Петрівна. "Хмарні технології для навчальних закладів". New computer technology 13 (25 грудня 2015): 46–50. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v13i0.882.

Full text
Abstract:
Цілі дослідження: дослідження хмарних рішень, що пропонують навчальним закладам провайдери-лідери у сфері хмарних технологій. Завдання дослідження: детально розглянути переваги й недоліки хмарних засобів щодо використання у навчальному процесі ВНЗ. Об’єкт дослідження: навчальний процес ВНЗ. Предмет дослідження: використання хмарних технологій у навчальному процесі ВНЗ. Використані методи дослідження: аналіз наукових публікацій. Результати дослідження. На основі аналізу наукових публікацій визначено переваги та недоліки хмарних технологій в освіті у порівнянні з традиційним використанням інформаційних технологій. Досліджено хмарні рішення, що пропонують навчальним закладам провайдери-лідери у сфері хмарних технологій: Microsoft Office 365, Windows Azure Platform, Google Apps Education Edition, jПарус – Навчальний заклад. Основні висновки і рекомендації. Хмарні технології мають значні перспективи у освітній галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ПАШКЕВИЧ, Світлана, Вікторія НИКОНЧУК, Валерій СОРОКА та Михайло КРИСТОПЧУК. "Конкурентоздатність транспортно-експедиційних компаній на ринку транспортних послуг". СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, № 21 (2023): 176–81. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i21.1222.

Full text
Abstract:
Ринкові перетворення, зростання конкуренції над ринком транспортних послуг та зменьшення ролі держави у її регулюванні, створення безлічі нових підприємств різних форм власності призвели до потреби надання комплексних послуг та появи транспорно-експедиційних провайдерів (ТЕП) різного рівня.
 У ході проведеного дослідження виявлено, що на рівень конкурентоспроможності ТЕП на ринку транспортних послуг впливає специфіка активів та масштаби діяльності. Відмінною конкурентною перевагою сучасного ТЕП в сегменті ринку, що позиціонується, є можливість ведення бізнесу з мінімальними витратами.
 На прикладі регіонального ТЕП проводиться аналіз структури витрат, результати якого показують високий рівень витрат звернення. Сильна конкуренція у сегменті великогабаритних та великовагових вантажних перевезень підтверджує унікальність та незалежність споживача послуг від провайдера, створеного на базі підрозділів технічного обслуговування. Функцією якого полягатиме в раціоналізації не лише фінансового потоку, а й тимчасової складової. Крім створення даних підрозділів на території ТЕП, рекомендується формування запасу деталей, що лімітують надійність.
 Авторами пропонується доповнити методику аналізу експлуатаційної надійності транспортного засобу виявленням залежності виду ремонтних робіт від пробігу. Оптимізація витрат на технічне обслуговування як однієї з основних статей витрат сприятиме підвищенню конкурентоспроможності ТЕП на ринку транспортних послуг. Подальший розвиток дослідження підвищення конкурентоспроможності провайдера послуг необхідний за рахунок оцінки транспортної інфраструктури, а також адаптації цієї пропозиції для 4PL-провайдера.
 Ключові слова:логістичний провайдер; транспортні послуги; конкурентоспроможність; оптимізація витрат.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ващенко, Любов. "ДИСИМІНАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНИХ ФОРМ НАВЧАННЯ У НЕФОРМАЛЬНІЙ ОСВІТІ МОЛОДІ ТА ДОРОСЛИХ". ОСВІТА ДОРОСЛИХ: ТЕОРІЯ, ДОСВІД, ПЕРСПЕКТИВИ 1, № 15 (2020): 78–89. http://dx.doi.org/10.35387/od.1(15).2019.78-89.

Full text
Abstract:
Автором обгрунтовано актуальність досліджуваної проблеми. З’ясовано, що впровадження в систему освіти інформаційно-комунікаційних технологій призводить до необхідності принципового перегляду підходів до організації навчання. У цьому контексті безперечно важливим видається вивчення можливостей дистанційної форми навчання. Діючі центри дистанційного навчання можна умовно розділити на три групи за ступенем «занурення» в Інтернет. Першу, найчисленнішу групу, представляють навчальні заклади, що поєднують різні традиційні форми очного й дистанційного навчання з нововведеннями в дусі часу. До другої групи належать заклади, установи, організації, для яких Інтернет служить лише внутрішнім комунікаційним середовищем, яке називається Інтранет і є, зазвичай, приватною корпоративною мережею. До третьої групи відносяться навчальні центри, вся робота яких будується виключно на Інтернет-технологіях. На прикладах провайдерів освітніх послуг, які пропонують дистанційні платформи онлайн-навчання для різних категорій населення України детально проаналізовано змістовий контент онлайн-програм та онлайн-курсів.
 Охарактеризовано переваги онлайн-навчання: відсутність часових і територіальних обмежень; використання декількох засобів зв’язку одночасно; можливість вчасно зв’язатися з викладачем і задати питання, отримати консультацію; постійний моніторинг навчальної діяльності слухачів викладачем тощо.
 Ключові слова: неформальна освіта, дистанційна освіта, дистанційна платформа, онлайн-програма, онлайн-курс, провайдери освітніх послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ялова, Катерина, Ксенія Яшина та Микола Веремейченко. "БЕЗПЕКА І РИЗИКИ ХМАРНОГО ЗБЕРЕЖЕННЯ ДАНИХ". ГРААЛЬ НАУКИ, № 2-3 (9 квітня 2021): 320–23. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.02.04.2021.065.

Full text
Abstract:
Стаття має оглядовий характер і присвячена аналізу вразливостей хмарних сховищ даних і можливих загроз втрати даних у хмарі, під час її використання як приватними особами, так і корпоративними користувачами. Наведено основні переваги, недоліки і ризики застосування хмар. Розглянуто основні способи підвищення безпеки зберігання даних у хмарі, які реалізують провайдери хмарних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Nikitina, L., N. Dzheniuk та L. Borysova. "ЕКСПЕРТНА СИСТЕМА ДЛЯ ОЦІНКИ РИЗИКІВ ХМАРНИХ СЕРВІСІВ". Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, № 75 (2024): 146–51. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2024.1.146.

Full text
Abstract:
Реалії сучасності вимагають від суспільства впровадження цифрових технологій, які набувають все більшої складності та інтелектуальності. Цифровізація (digitalization) стає невід’ємним компонентом усіх сфер діяльності людини. Тенденцією розвитку та економічного зростання фірм і організацій стають хмарні технології, які дозволяють організаціям мати гнучкі витрати в ІТ-секторі і регулювати їх шляхом купівлі доступу до ресурсів та сервісів у провайдерів замість купівлі самих ресурсів та сервісів. Для організацій, які приймають рішення, пов’язані з використанням хмарних сервісів, виникають труднощі з оцінкою та оптимальним вибором сервісів та провайдерів, оскільки для цього поки що не існує загальноприйнятих вказівок або процедур. З іншого боку, перед провайдерами постає проблема забезпечення належної якості хмарних сервісів, що надаються користувачам. Як провайдерам, так і користувачам необхідно мати інструменти, які дають змогу визначити та оцінити можливі ризики хмарних сервісів. Одним з таких інструментів може бути експертна система з оцінки хмарних сервісів, концепція якої розглядається у даній статті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Провайдери"

1

Латунова, Д. А. "Методологія вибору логістичного провайдера на промисловому підприємстві". Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/42913.

Full text
Abstract:
В сучасних умовах все більше підприємств віддає частину власних функцій на аутсорсинг. Логістика підприємства не є виключенням. Концепція логістичного аутсорсингу полягає в відсутності необхідного використання власних ресурсів для реалізації логістичних операцій, які організація може довірити зовнішньому партнеру.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Marchenko, Andrey Alexandrovich, and Андрій Олександрович Марченко. "S.W.I..F.T. international banking system." Thesis, National Aviation University, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51707.

Full text
Abstract:
1. SWIFT: как это работает [Електронний ресурс] – Режим доступу: https://money.inguru.ru/navigator/stat_chto_takoe_swift 2.Платежная система SWIFT - что это такое[Електронний ресурс] – Режим доступу: https://investim.guru/wiki/swift 3. Глобальная межбанковская система SWIFT[Електронний ресурс] – Режим доступу:https://journal.openbroker.ru/economy/globalnayamezhbankovskaya-sistema-swift/<br>This article discloses the role of the well-known providers of financial communications which is SWIFT international banking system. Indeed, the economies of a single country and the world economy namely depends on the SWIFT system. The SWIFT system is a widespread computer networks that was created on the initiative of financial organizations. Its the abbreviation comes from the English company Society of Worldwide Interbank Financial Telecommunications. In the 1970s payments were made using the out of date telegraph technology Telex. But, day by day, turnover increased, so in 1973, 239 banks from 15 countries have merged and created financial organization. It’s SWIFT whose headquarter are located in Belgium.<br>В даній статті розкривається роль відомого провайдера фінансових комунікацій, яким є міжнародна банківська система SWIFT. Адже від системи SWIFT залежить не тільки економіка окремої країни, а й світова економіка. Система SWIFT - це широко поширені комп'ютерні мережі, які були створені з ініціативи фінансових організацій. Її абревіатура походить від англійського Society of Worldwide Interbank Financial телекомунікацій. У 1970-х роках платежі здійснювалися за допомогою застарілої телеграфної технології Telex. Але, з кожним днем, обороти росли, тому в 1973 році 239 банків з 15 країн об'єдналися і створили фінансову організацію. це SWIFT, штаб-квартира якої знаходиться в Бельгії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кулик, А. О. "Результативність загальноконкурентної стратегії інтернет провайдерів". Thesis, КОД, 2013. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3423.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Латунова, Дар`я Андріївна, Дарья Андреевна Латунова та Daria Andriivna Latunova. "Аналіз ринку логістичних провайдерів України". Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43623.

Full text
Abstract:
Ринок логістичних послуг в Україні почав формуватися відразу після розпаду Радянського Союзу. Спочатку це були звичайні транспортні компанії та різноманітні митні брокери, що пропонували невеликий набір послуг. Але вже починаючи з 2001 на ринку логістичних послуг України з’являється перший 3PL-провайдер, компанія «УВК» [1]. Саме цей період часу вважається початком формування ринку логістичних послуг України. На ринок починають входити європейські логістичні провайдери, що призводить до стрімкого розвитку ринку логістичних послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Саенко, О. А., Юлія Вікторівна Парфененко, Юлия Викторовна Парфененко та Yuliia Viktorivna Parfenenko. "Использование приоритетной системы массового обслуживания при разработке информационной системы поддержки интернет-провайдера". Thesis, Сумский государственный университет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/40796.

Full text
Abstract:
Для поддержки деятельности интернет-провайдера была разрабо- тана информационная система, которая реализует функции учета кли- ентов, создания и обработки заявки на их обслуживание, а также фор- мирование отчетности [1]. Основным объектом информационной си- стемы поддержки интернет-провайдера является заявка. При обработ- ке заявок возникает задача оценки срочности и сложности их выпол- нения, а также распределения их между исполнителями в зависимости от значений этих двух параметров.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Самофалов, Л. Д. "Анализ сервисов и характеристик провайдеров при изучении облачных технологий". Thesis, ДРУКАРНЯ МАДРИД, 2016. http://openarchive.nure.ua/handle/document/8494.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Довгий, Р. О. "Інформаційна система управління особистим рахунком клієнтів інтернет провайдера (на прикладі SmartLine, м. Путивль)". Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71857.

Full text
Abstract:
Дипломний проект присвячено розробці інформаційної системи управління особистим рахунком клієнтів інтернет провайдера (на прикладі SmartLine, м. Путивль). В роботі проведено аналіз діяльності інтернет провайдера та програмно-технічного комплексу, що ним використовується. У роботі виконано технічну реалізацію. Результатом проведеної роботи є впровадження у діяльність компанії розробленої інформаційної системи. Практичне значення роботи полягає у поліпшенні якості обслуговування клієнтів, зменшенні завантаженості співробітників та заощадженні витрат компанії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кулик, А. О. "Розробка стратегічної канви в межах стратегії блакитного океану інтернет провайдерів". Thesis, Лисенко В. Ф, 2014. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3453.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Скорик, Ю. В., та М. О. Богун. "Аналіз принципів побудови корпоративної мережі підприємства". Thesis, ФОП Петров В. В, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/16422.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Костромицький, А. І., та І. В. Абіх. "Безпека використання хмарних провайдерів та способи її досягнення на прикладі використання CLOUD CUSTODIAN". Thesis, ФОП Петров В. В, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/18664.

Full text
Abstract:
Метою доповіді є аналіз безпеки використання хмарної інфраструктури. В роботі описано загальні принципи безпеки хмарних технологій та сервісів, а також визначено напрями реалізації цих питань зі сторони провайдера та користувача.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Провайдери"

1

Меркулова, Ирина. Исследование и разработка методов анализа трафика Интернет-провайдера: Принципы расчета параметров сети. LAP Lambert Academic Publishing, 2011.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Провайдери"

1

Іванова, А. В. "Роль провайдерів публічної політики під час російсько-української війни". У СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТОК ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ: ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ. Liha-Pres, 2023. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-359-3-63.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Провайдери"

1

Дороніна, Т. О. Розгалуження педагогічних спеціалізацій як відображення соціального спрямування педагогічної освіти. ВЦ КОГПА ім. Тараса Шевченка, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2403.

Full text
Abstract:
У статті розглядається питання професійного розгалуження педагогічних спеціалізацій, що відображено як у Концепції неперервної педагогічної освіти, так і в сучасному науковому дискурсі. Констатовано наявність у професійній педагогічній освіті низки виразних тенденцій: розширення кола педагогічних спеціалізацій (які в переважній кількості дописів визначаються «професіями»); швидкий розвиток «провайдерів освітніх послуг» щодо надання можливостей опанування всім бажаючим «професій», що набувають дедалі більшої популярності; поступове впровадження визначених напрямів до післядипломної педагогічної освіти; майже повну інертність щодо визначених напрямів у формальній педагогічній освіті. Зроблено висновок щодо продуктивності розвитку тьюторства як педагогічної технології, що свідчить про усвідомлення на науково-теоретичному рівні необхідності посилення соціального супроводу учнів/студентів у процесі їхнього навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!