To see the other types of publications on this topic, follow the link: Просвітницька діяльність.

Journal articles on the topic 'Просвітницька діяльність'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Просвітницька діяльність.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Chzhensiuan, Fan. "Формування ціннісних орієнтацій майбутнього педагога-музиканта як суб’єкта музично-просвітницької діяльності". Освітній простір України, № 13 (28 вересня 2018): 132–38. http://dx.doi.org/10.15330/esu.13.132-138.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена обґрунтуванню необхідності формування ціннісних орієнтацій майбутнього педагога-музиканта як основи професійної готовності фахівця до музично-просвітницької діяльності. Музично-просвітницька діяльність розглядається як один із різновидів професійної діяльності педагога-музиканта, що реалізується з педагогічною метою засобами музичного мистецтва та забезпечує здійснення популяризаторської, культуро-творчої, виховної функцій. Визначено специфіку ціннісної сфери майбутнього педагога-музиканта як суб’єкта музично-просвітницької діяльності. Висвітлено цінності і пріоритети, що складають основу професійної готовності педагога-музиканта до музично-просвітницької діяльності.Досліджено процес формування ціннісних орієнтацій педагогів-музикантів, що залежить від наявності в них професійної мотивації, спонукання до дії, інтересу до музичного просвітництва як педагогічного феномену.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Голубнича, Л. О. "ПРОСВІТНИЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ХАРКІВСЬКОГО ТОВАРИСТВА ВЗАЄМОДОПОМОГИ ТРУДЯЩИХ ЖІНОК". Педагогіка та психологія, № 62 (серпень 2019): 58–67. http://dx.doi.org/10.34142/2312-2471.2019.62.07.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються просвітницька діяльність громадського об’єднання, яке виникло в Харкові на початку ХХ століття на тлі гендерних проблем. Актуальність дослідження зазначеної проблеми обумовлюється тим, що в сучасному Українському суспільстві активно відбувається процес формування громадянського суспільства, отже, вивчення цього процесу з історичного погляду є соціально необхідним, а дослідження просвітницької та педагогічної діяльності таких об’єднань буде сприяти розвитку як історії педагогіки, так і педагогічної науки. Метою наукової рефлексії є дослідження просвітницько-педагогічної діяльності Харківського товариства взаємодопомоги трудящих жінок. Завдання статті полягають 1) у виявленні конкретних справ зазначеного громадського об’єднання, що мали просвітницький характер; 2) у з’ясуванні їхнього педагогічного наповнення. Методами наукового вивчення, що було застосовано у даній статті, стали теоретичні когнітивно-узагальнюючі методи, а саме: аналіз та синтез архівних матеріалів наукової літератури. Результатом дослідження стало 1) виявлення таких конкретних справ просвітницького характеру: організація численних курсів, дитячого садку «Осередок», початкової школи, змішаної гімназії, бібліотеки, літературно-художнього гуртку, курсів дошкільного виховання, Вищих жіночих курсів; 2) досліджуване громадське об’єднання бачило організовані ним освітні заходи заклади доступними для дітей (з урахуванням їхніх індивідуальних потреб та особливостей), заснованими на партнерській взаємодії з учнями та тісній співпраці з батьками; прагнуло підняти розумовий рівень жінки, розвинути її кругозір та її становлення як повноправного члена суспільства, а також пом’якшити грубощі хлопців і надати молоді можливості для взаємного ознайомлення в обстановці повсякденної праці; основною метою став розвиток самостійності, самосвідомості, творчості та солідарності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Майороші, Марія. "Місіонерська та культурно-просвітницька діяльність галицьких монахів-василіян на Підкарпатській Русі". Старожитності Лукомор'я, № 1 (10 лютого 2021): 34–43. http://dx.doi.org/10.33782/2708-4116.2021.1.46.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано напрями, зміст і трансформації під впливом суспільних викликів місіонерської та культурно-просвітницької діяльності галицьких монахів-василіян на Підкарпатській Русі.
 Монахи-василіяни вбачали у своєму покликанні активну роботу з молоддю, засновували апостольські товариства, а також активно займалися видавничою діяльністю. Їх місії виходили далеко за межі однієї держави, а просвітницька діяльність давала позитивні зрушення у сфері освіченості молоді. Хоча така активна громадська позиція галицьких монахів не завжди подобалася владі Підкарпатської Русі, але вони мали підтримку місцевого єпископату.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Фазан, В. В. "Просвітницька діяльність Лавр в Україні (кінець XVII– XVIIІ cт.)". Освітній вимір 37 (14 лютого 2013): 484–88. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v37i0.3373.

Full text
Abstract:
Фазан В. В. Просвітницька діяльність Лавр в Україні (кінець XVII– XVIIІ cт.).
 У статті розглянуто та охарактеризовано передумови, які сприяли становленню просвітницької діяльності Лавр в Україні. Проаналізовано позитивний вплив Лавр на освіту суспільства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Руда, С. П. "Просвітницька діяльність українських природознавців". Історія науки і техніки, Вип. 8 (2016): 190–95.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мельник, В. "Просвітницька діяльність Теофіла Окуневського". Україна: культурна спадщина, національна свідомість, державність, Вип. 21 (2012): 556–61.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Домбровська, Л. "Просвітницька діяльність Олександра Кониського". Вісник Книжкової палати, № 8 (193) (2012): 44–48.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Bahriy, Maria. "Громадська та просвітницька діяльність західноукраїнських письменників-педагогів кінця ХІХ – 30-тих рр. ХХ ст." Освітній простір України, № 15 (15 квітня 2019): 7–16. http://dx.doi.org/10.15330/esu.15.7-16.

Full text
Abstract:
У статті відображено актуальні просвітницькі та громадські проблеми та потреби українського суспільства крізь призму діяльності західноукраїнських письменників-педагогів, та проаналізовано чинники виховання національно-свідомої особистості у творчості письменників-педагогів Західної України кінця ХІХ 30-ті рр. ХХ ст. Зображено організаторів просвітницького руху на західноукраїнських землях, суперечності між традиційною, офіційною концепцією щодо навчання та виховання та підходами, що брали за зразок західну педагогіку і досвід європейської школи.Аналіз життя і діяльності, літературних творів письменників-педагогів надає нам можливість зробити висновок, що просвітництво, громадянська свідомість, патріотизм, відданість інтересам народу властиві, в першу чергу, самим митцям. Аналізуючи літературні твори громадську та просвітницьку діяльність, ми бачимо, що вони насичені різноманітними виховними ситуаціями, характерами, поглядами, вчинками людей, які жили в першій половині ХХ століття на територіях сучасної Західної України.За результатами дослідження встановлено, що важливу роль у реалізації освітньо-виховних завдань і формуванні педагогічно-просвітницьких орієнтирів мала діяльність громадських культурно-освітніх та педагогічних, заснованих й очолюваних визначними представниками західноукраїнської інтелігенції: педагогами, письменниками та освітніми діячами Західної України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мацейків, Т. "Педагогічно-просвітницька діяльність Тадея Рильського". Дивослово, № 4 (2001): 36–38.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лутаєва, Т. В. "Науково-педагогічна діяльність та громадсько-просвітницька діяльність Володимира Фавра". Вісник післядипломної освіти. Серія "Педагогічні науки", вип. 2 (31) (2016): 73–86.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Альошина, Оксана. "Просвітницька діяльність православних братств Волинської губернії (друга половина ХІХ ст.)". Старожитності Лукомор'я, № 4 (23 серпня 2021): 84–90. http://dx.doi.org/10.33782/2708-4116.2021.4.93.

Full text
Abstract:
Здійснено аналіз просвітницької діяльності православних церковних братств Волинської губернії у другій половині ХІХ ст. Культурно-просвітницький напрям роботи православні братства реалізовували завдяки проведенню народних безкоштовних читань, поширенню релігійно-моральної літератури, заснуванню церковнопарафіяльних шкіл. Розкрито основні аспекти просвітницької роботи окремих братств, зокрема особливості організації та проведення народних читань. Проведення народних читань мало відбуватися відповідно до законодавчого документу «Правила для проведення народних читань у губернських містах». Члени братств ретельно підбирали тематику лекцій, яка в основному була історичного чи релігійного спрямування. Виконуючи такі завдання, братства ставили собі за мету задовольнити потреби місцевого населення, підняти освітній рівень мешканців міст і сіл Волинської губернії. Представники братств та активні її члени включилися у доволі активну роботу та використовували різні можливості для її реалізації. З’ясовано, що членам православних братств вдалося залучити до участі у народних читаннях значну кількість місцевого населення міст і сіл Волинської губернії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Кондратьєва, І. В. "Духовна і просвітницька діяльність вірменської церкви". Філософія і політологія в контексті сучасної культури, Вип. 5 (2013): 26–31.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Журавльов, С. А. "Педагогічно-просвітницька діяльність Сергія Федоровича Грушевського". Symposium historiographicum Czercasiensium 1 (2016): 17–26.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Дворницька, Н. І. "Просвітницька діяльність викладачів Києво-Могилянської академії". Наукові праці Кам"янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Вип. 17, т. 3 (2018): 30–31.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Кушинська, Лариса Анатоліївна. "Культурний діалог Підавстрійської та Наддніпрянської України зламу ХІХ–ХХ століття". Науковий вісник Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, № 27-28 (25 травня 2021): 145–55. http://dx.doi.org/10.34026/1997-4264.27-28.2021.238840.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено співпраці й творчим контактам інтелігенції обох частин України на модерністському етапі вітчизняного відродження. Аналізується просвітницька діяльність нашої богеми, її культуротворчий потенціал. Відзначено вирішальну роль вітчизняної інтелігенції у формуванні української національної самосвідомості. Звернено увагу на проблему ідентичності української культури з огляду на відсутність державності та усвідомлення соборності на ментальному рівні й подальше втілення цієї ідеї у мистецьких творах. Співпраця української інтелігенції, її контакти, а також просвітницька діяльність авторка розглядає як вирішальний чинник і предтечу соборності Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Кутузова, Г. "Культурно-просвітницька діяльність Ю. Крашевського на Волині". Україна та Польща: минуле, сьогодення, перспективи 5 (2016): 70–74.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Кутузова, Г. "Культурно-просвітницька діяльність Ю. Крашевського на Волині". Україна та Польща: минуле, сьогодення, перспективи 5 (2016): 70–74.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Северин, Н. В. "Просвітницька діяльність української інтелігенції у XIX ст." Вісник Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Серія : "Теорія культури і філософія науки", № 900-ІІ (2010): 97–102.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Максимова, Н. В. "Просвітницька діяльність професора Киїського університету П.В. Голубовського". Збірник наукових праць Науково-дослідного інституту українознавства 7 (2005): 294–309.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Костриця, М. "Краєзнавчо-просвітницька діяльність Никанора і Петра Абрамовичів". Волинський музей: історія і сучасність, Вип. 3 (2004): 197–98.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Pustovit, Hryhorii. "ГРОМАДСЬКО-ПРОСВІТНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ ВОЛИНІ (20-30-ТІ РР. ХХ СТ.)". Mountain School of Ukrainian Carpaty, № 23 (24 листопада 2020): 41–44. http://dx.doi.org/10.15330/msuc.2020.23.41-44.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена висвітленню громадсько-просвітницької діяльності українських письменників Волиніза міжвоєнного періоду ХХ ст. Схарактеризовано літературний процес краю, який репрезентували письменники іпубліцисти О. Гаврилюк, А. Животко, М. Левицький, О. Карпінський, О. Ляторинська, О. Станчук, Г. Орлівна, К. Поліщук, О. Левчанівська, А. Нивинський, В. Островський, П. Певний, А. Річинський, І. Матвіюк, В. Мизинець, І. Степанюк, В. Китаєвський, М. Калинчук, Г. Жежко, М. Черкавський, І. Власовський, У. Самчук та ін. Проаналізовано творчу спадщину та просвітницьку діяльність окремих письменників, які були педагогами. Показано їхній внесок у пропаганду української культури, поширення української книжки, розвиток рідномовної освіти та шкільництва. Зроблено висновок, що за сучасних реалій розвитку української освіти саме такі персоналії письменників, педагогів-подвижників, просвітників, високоосвічених, гармонійно розвинених, національно-свідомих особистостей, можуть слугувати добрим прикладом для сучасного вчителя.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Фощан, Я. "Культурно-просвітницька діяльність Георгія Кониського на теренах Білорусі". Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Українознавство, вип. 13 (2009): 47–49.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Фощан, Я. "Культурно-просвітницька діяльність Георгія Кониського на теренах Білорусі". Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Українознавство, вип. 13 (2009): 47–49.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Мокроменко, О. "Приватна ініціатива, просвітницька діяльність: з досвіду елементарної освіти". Новий колегіум, № 3 (81) (2015): 60–64.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Гарат, І. В. "Філософсько-богословська спадщина та культурно-просвітницька діяльність Ісакія Борисковича". Наукові записки Національного університету "Острозька академія". Серія "Релігієзнавство", вип. 2 (14) (2018): 38–52.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Матіящук, І. "Церковно-просвітницька діяльність чернецтва на Русі в домонгольський період". Православний вісник, № 7/8 (1999): 24–28.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Олійник, О. А. "Викладацька та просвітницька діяльність В. М. Лігіна (1846–1900)". Історія науки і техніки, Вип. 11 (2017) (2018): 35–43.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Гриценко, Г. "Культурно-просвітницька діяльність українців і білорусів у міжвоєнний період". Проблеми гуманітарних наук. Серія "Історія", вип. 42 (2018): 35–47.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Герун, В. "Культурно-просвітницька діяльність Івана Наумовича у 1880-ті рр." Схід, № 2 (116) (2012): 90–95.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Гриценко, Г. "Культурно-просвітницька діяльність українців і білорусів у міжвоєнний період". Проблеми гуманітарних наук. Серія "Історія", вип. 42 (2018): 35–47.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Герун, В. "Культурно-просвітницька діяльність Івана Наумовича у 1880-ті рр." Схід, № 2 (116) (2012): 90–95.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Костюк, М. "Просвітницька та науково-дослідна діяльність Умансько-Липовецького сільськогосподарського товариства". Часопис української історії, Вип. 33 (2016): 114–19.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Kuzmenko, T. V. "Archbishop Inokentiy Borisov his elucidative-spiritual activity." Science and Education a New Dimension VII(199), no. 33 (2019): 15–18. http://dx.doi.org/10.31174/send-hs2019-199vii33-03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Королько, Андрій. "ДІЯЛЬНІСТЬ ФІЛІЇ ТОВАРИСТВА “ПРОСВІТА” У м. КОЛОМИЯ НАПРИКІНЦІ ХІХ – НА ПОЧАТКУ ХХ ст". Науковий і культурно-просвітній краєзнавчий часопис "Галичина", № 33 (20 грудня 2020): 93–112. http://dx.doi.org/10.15330/gal.33.93-112.

Full text
Abstract:
У статті досліджується діяльність філії товариства “Просвіта” у м. Коломия наприкінці ХІХ – на початку ХХ ст. Проаналізовано статути “Просвіти” щодо організації діяльності філій і читалень культурно-просвітницького товариства. Простежено форми роботи і практичні кроки діяльності філії “Просвіти” в м. Коломия у досліджуваний період. Звернуто увагу на труднощі у роботі осередку това­риства у зв’язку з діяльністю читалень Товариства імені М. Качковського та “Коломийського това­рист­ва “Народних спілок””, які знаходилися у фарватері впливу москвофілів та радикалів. Висвітлено діяльність двох читалень “Просвіти” у м. Коломия – на “кутському передмісті” та ім. Тараса Шев­ченка. Відзначається, що філія “Просвіти” наприкінці ХІХ – на початку ХХ ст. стала основним засобом впливу на суспільну думку та підняття культурного рівня жителів краю. Її члени виявляли в місь­кому і сільському середовищі людей, здатних до розумової праці, залучали до суспільно-політичної діяльності з перетворенням у подальшому на провідників української нації.
 Ключові слова: філія, “Просвіта”, читальня, Покуття, культурно-просвітницька робота, біб­ліотека
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Shulgina, Valeria, та Olexander Yakovlev. "Музичне культуротворення Андрія Кириловича Розумовського у вимірах європейської культури другої половини ХVІІІ століття". ART-platFORM 2, № 2 (2020): 255. http://dx.doi.org/10.51209/platform.2.2.2020.255-280.

Full text
Abstract:
Мета дослідження полягає у виявленні коренів сучасного євроінтеграційного культуротворення в Україні на основі наукової джерелознавчої, пошукової реконструкції музично-просвітницької діяльності Андрія Розумовського у вимірах європейської культури ІІ пол. ХVІІІ ст. Визначено проблему музичного культуротворення як формування культурної середи та естетичної аури в контенті відповідної доби й історично-соціальних умов суспільства у взаємодії і творчій комунікації спонсора і музичного організатора, композитора, виконавця, реципієнта в інтелектуальному середовищі створення, розповсюдження та сприйняття музичного мистецтва.
 Методологія дослідження спирається на міждисциплінарний підхід з використанням методів історизму, наукової ретроспекції, персонології, джерелознавчого і музикознавчого підходів та методу теоретичного узагальнення. Наукова новизна дослідження полягає в тому, що реконструйована музично-просвітницька діяльність у галузі національного культуротворення сина останнього гетьмана України Андрія Кириловича Розумовського; представлено особисті документи з сімейного архіву графа Камілло Розумовського (Camillo Razumovsky), які розкривають важливі факти державної і просвітницької діяльності Андрія Кириловича; доведено значення національної культуротворчої діяльності родини Розумовських для подальшого розвитку євроінтеграційних процесів в Україні ХХІ ст.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Гончаренко, Олена Миколаївна. "Пам’яті вченого європейського рівня (штрихи до життєпису Василя Микитовича Скрипки – фольклориста, літературознавця, педагога, громадсько-культурного діяча ХХ ст.) Олена Миколаївна Гончаренко". Літератури світу: поетика, ментальність і духовність 2 (14 лютого 2013): 76–90. http://dx.doi.org/10.31812/world_lit.v2i0.2284.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена пам’яті вітчизняного фольклориста, літературознавця, педагога, громадсько-культурного діяча ХХ ст. Василя Микитовича Скрипки. Відзначено, що його фундаментальні праці з українського, чеського, словацького фольклору та літератури, а також педагогічна та громадсько-культурна, просвітницька діяльність на ниві освіти і науки, вказали, що це – вчений європейського рівня.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Лутаєва, Т. В. "Просвітницька діяльність харківських науковців-медиків та природодослідників: історико-педагогічний аспект". Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології, № 3 (47) (2015): 200–211.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Приймас, Н. В. "Просвітницька діяльність і творча спадщіна Уласа Самчука: історико-педагогічний аспект". Науковий вісник Волинського національного університету імені Лесі Українки. Педагогічні науки, № 7 (232) (2012): 21–27.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Bahriy, Maria. "ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНА ТА ПРОСВІТНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО СІЧОВОГО СТРІЛЕЦТВА У ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ". Social Work and Education 5, № 3 (2018): 49–56. http://dx.doi.org/10.25128/2520-6230.18.3.5.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Сятецький, К. "Видавнича, просвітницька й звукозаписуюча діяльність Йосипа Гошуляка – яскравого представника української діаспори". Молодь і ринок, № 2 (145), лютий (2017): 100–105.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Малець, Н. "Літературно-просвітницька діяльність Союзу визволення України у рокі Першої світової війні". Сучасні проблеми мовознавства та літературознавства, Вип. 19 (2014): 53–56.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Сажок, О. "Культурно-просвітницька діяльність Шепетівського Архангело-Михайлівського братства в 1890-х рр." Літопис Волині, Число 12 (2013): 41–46.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Сидоренко, Т. В. "Культурно-просвітницька діяльність наукових бібліотек півдня України (кінець XX-XXI ст.)". Вісник Харківської державної академії культури. Серія: Соціальні комунікації, вип. 49 (2016): 46–55.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Малець, Н. "Літературно-просвітницька діяльність Союзу визволення України у рокі Першої світової війні". Сучасні проблеми мовознавства та літературознавства, Вип. 19 (2014): 53–56.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Сажок, О. "Культурно-просвітницька діяльність Шепетівського Архангело-Михайлівського братства в 1890-х рр." Літопис Волині, Число 12 (2013): 41–46.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Сидоренко, Т. В. "Культурно-просвітницька діяльність наукових бібліотек півдня України (кінець XX-XXI ст.)". Вісник Харківської державної академії культури. Серія: Соціальні комунікації, вип. 49 (2016): 46–55.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Прокопович, М. "Просвітницька діяльність та погляди представників вітчизняної педагогічної думки XVII – ХІХ сторіччя". Молодь і ринок, № 3 (146), березень (2017): 167–71.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Кекош, О. М. "Просвітницька діяльність митрополита Андрея Шептицького в контексті духовного становлення сучасної молоді". Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія "Педагогіка", № 1 (2013): 25–30.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

БРИНДІКОВ, Юрій. "ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ЯК ІНСТРУМЕНТ ПРЕВЕНЦІЇ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА (ПРИКЛАД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)". Humanities science current issues 3, № 30 (2020): 239–45. http://dx.doi.org/10.24919/2308-4863.3/30.212513.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Lugovsky, A., and L. Kuhta. "Educational activity of Kyiv university professor Smogorzevsky L. A." History of science and technology 7, no. 11 (2018): 198–204. http://dx.doi.org/10.32703/2415-7422-2017-7-11-198-204.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography