To see the other types of publications on this topic, follow the link: Процесне управління.

Books on the topic 'Процесне управління'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 28 books for your research on the topic 'Процесне управління.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse books on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Бабицький, А. Ф. Методологія аналізу економічних процесів і управління. МАУП, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Найдьонов, Михайло Іванович. Формування системи рефлексивного управління в організаціях. Мiленiум, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Баєва, Вікторія. Трансформаційні процеси в економіці: конкурентоспроможність та інституційна база управління на різних рівнях ієрархії: Монографія. Лерадрук, 2016.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Єльникова, Г. В. Адаптивні процеси в освіті: збірник матеріалів (тез доповідей) 3-го Міжнародного наукового форуму. ГО «ШАУСПС», 2024. http://dx.doi.org/10.33296/theses-forum-2024.

Full text
Abstract:
Збірник матеріалів Третього Міжнародного наукового форуму «Адаптивні процеси в освіти», що пройшов 07-08 лютого 2024 року в режимі онлайн, містить тези доповідей учасників та основні організаційні документи заходу. Тематику публікацій розміщено за науковими панелями Форуму. У працях висвітлені актуальні питання розвитку освіти в Україні, розкриті такі напрями: адаптивні процеси в освіті в умовах невизначеності; адаптація діяльності педагогічних і науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти в мінливих умовах сьогодення; адаптивне управління процесом формування професійних компетентностей у майбутніх фахівців галузі освіти; адаптивний менеджмент в освіті; адаптивні процеси інформаційно-аналітичного забезпечення цифрової трансформації освіти і педагогіки; організація науково-дослідної діяльності на адаптивних засадах; адаптивні процеси в освітній діяльності вітчизняних і зарубіжних вишів в умовах євроінтеграції; адаптивна модель професійного розвитку керівних кадрів освіти, педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритого університету післядипломної освіти. У публікаціях з’ясовується сутність та особливості розповсюдження адаптивних процесів в освіті в умовах воєнного часу та повоєнного відновлення України. Матеріали Форуму призначаються науковцям, викладачам, аспірантам, докторантам, здобувачам наукових ступенів, управлінцям та всім працівникам освіти, які сприяють поширенню ідей адаптивного менеджменту. За релевантність і достовірність інформаційних даних відповідають автори тез доповідей, що опубліковані в збірнику матеріалів Другого Міжнародного наукового форуму «Адаптивні процеси в освіти».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Єльникова, Г. В. Адаптивні процеси в освіті: збірник матеріалів (тез доповідей) 4-го Міжнародного наукового форуму. ГО «ШАУСПС», 2025. https://doi.org/10.33296/theses-forum-2025.

Full text
Abstract:
Збірник матеріалів Четвертого Міжнародного наукового форуму «Адаптивні процеси в освіти», що пройшов 07-08 лютого 2025 року в режимі онлайн, містить тези доповідей учасників та основні організаційні документи заходу. Тематику публікацій розміщено за науковими панелями Форуму. У працях висвітлені актуальні питання розвитку освіти в Україні, розкриті такі напрями: адаптивні процеси в освіті в умовах невизначеності; адаптація діяльності педагогічних і науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти в мінливих умовах сьогодення; адаптивне управління процесом формування професійних компетентностей у майбутніх фахівців галузі освіти; адаптивний менеджмент в освіті; адаптивні процеси інформаційно-аналітичного забезпечення цифрової трансформації освіти і педагогіки; організація науково-дослідної діяльності на адаптивних засадах; адаптивні процеси в освітній діяльності вітчизняних і зарубіжних вишів в умовах євроінтеграції; адаптивна модель професійного розвитку керівних кадрів освіти, педагогічних і науково-педагогічних працівників в нестабільних умовах. У публікаціях з’ясовується сутність та особливості розповсюдження адаптивних процесів в освіті в умовах воєнного часу та повоєнного відновлення України. Матеріали Форуму призначаються науковцям, викладачам, аспірантам, докторантам, здобувачам наукових ступенів, управлінцям та всім працівникам освіти, які сприяють поширенню ідей адаптивного менеджменту. За релевантність і достовірність інформаційних даних відповідають автори тез доповідей, що опубліковані в збірнику матеріалів Четвертого Міжнародного наукового форуму «Адаптивні процеси в освіти».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Горбаченко, Станіслав Анатолійович, та Владислав Скідан. Горбаченко С. А. Практикум з дисципліни «Менеджмент та маркетинг інновацій» для здобувачів ІV курсу всіх форм навчання спеціальності 073 «Менеджмент» ОП «ІТ-менеджмент та маркетинг». Одеса : Національний університет "Одеська юридична академія", 2024. https://doi.org/10.32837/11300.29780.

Full text
Abstract:
Практикум з дисципліни «Менеджмент та маркетинг інновацій» фокусується на практичних аспектах управління інноваціями та просування інноваційних продуктів або послуг на ринку. Практикум з дисципліни «Менеджмент та маркетинг інновацій» охоплює основні поняття та типи інновацій, їх роль у сучасній економіці, стратегічне управління та впровадження інновацій. Розглядаються етапи інноваційного процесу, методи управління, організаційні структури підтримки, особливості маркетингу інноваційних продуктів, аналіз та сегментація ринку. Окремо приділяється увага фінансуванню інноваційних проектів, управлінню ризиками, технологічним інноваціям, трансферу технологій, впливу цифровізації. Практикум спрямований на розвиток практичних навичок управління інноваційними проектами та їх маркетингової підтримки в сучасних умовах бізнесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Дороніна, Т. О. Ґендерний менеджмент: детермінанти змісту та сутнісні чинники. ТОВ ВНП «Інтерсервіс», 2014. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3051.

Full text
Abstract:
Проаналізовано ґендерний менеджмент як необхідний складник управлінської культури. Наголошено, ґендерний чинник слід розглядати не з позицій протиставлення чоловіків та жінок, а з позицій подолання наявних в управлінні дискримінаційних практик щодо ґендеру. Окреслено вимоги, які висуває суспільство до сучасного викладача-керівника навчально-виховним процесом у студентському/учнівському колективі, що передбачають уміння викладача використовувати різні стилі управління, кожен із яких має свої переваги та недоліки, відповідно до тієї педагогічної задачі, що вирішується.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Стрельбицький, Микола, Ліля Стрельбицька та Микола Романов. Соціально-правові засади управління національною безпекою України. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2021. http://dx.doi.org/10.25264/28.05.2021/4.

Full text
Abstract:
У посібнику показано соціальні та правові аспекти, що мають місце в процесі управління національною безпекою України. Звернута увага на духовно-релігійну її складову. Призначено для студентів що вивчають чи досліджують проблеми національної безпеки України в цілому та управлінських питань зокрема. Друкується в авторській редакції
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Смолінська, О. Є. Сучасні аспекти освітнього менеджменту в українських зво. ЛНУВМ БТ, 2024. https://doi.org/10.32718/monohraf.2024.9.

Full text
Abstract:
Пропоноване дослідження містить аналіз низки проблем сучасного управління закладами вищої освіти. Серед них – вивчення глобальних та локальних контекстів у національній вищій освіті, зокрема інтернаціоналізації та академічної мобільності. Трансформація функцій вищої освіти з плекання професіоналів на формування інтелектуальної еліти обумовила посилення ціннісних компонентів в управлінні як освітнім процесом, так і закладом освіти, при цьому ключовою тенденцією функціонального перетворення в системі вищої освіти є створення середовища рівності та інклюзії. Найкращими практиками в управлінні вищою освітою, з огляду на сучасні тенденції, є спільне керівництво та прийняття рішень, ефективний тімбілдинг, постійний професійний розвиток, розвиток коучингу та наставництва задля професійного зростання, розвиток неформальних професійних об’єднань, залучення громади та поширення волонтерства. Звичайно, що динамічна взаємодія керівництва й лідерства в освіті формує високий рівень залученості всіх суб’єктів у розв’язання поточних проблем та формування перспектив подальшого розвитку. Ключові слова: освіта, вища освіта, освітній менеджмент, освітні методики, освітні послуги.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Макаренко, Наталя Миколаївна. Управління науковою діяльністю студентів: психологічний дискурс. Криворізький державний педагогічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3146.

Full text
Abstract:
Видання презентує рекомендації щодо покращення якості наукової роботи здобувачам вищої освіти. Посібник конкретизує сучасні вимоги до оформлення основних видів наукових робіт студентів: написання курсових, освітньо-кваліфікаційних робіт, наукових статей, конспектування теоретичних першоджерел, презентацію результатів дослідження. Представлені в посібнику матеріали дають можливість систематизації, закріплення, поглиблення теоретичних та практичних знань у дослідницькій діяльності, полегшують науково-практичне застосування здобутих у процесі навчання знань і навичок для виконання системного та комплексного дослідження проблем психології. Посібник адресований здобувачам вищої освіти, викладачам, педагогічним працівникам, які цікавляться науковими дослідженнями та прагнуть до грамотного представлення отриманих результатів. Посібник також можна використовувати при самостійному оволодінні науково-дослідницькими компетенціями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Azaryan, Albert, Володимир Азарян та Аннаит Трачук. Оперативний контроль та управління якістю при розробці залізорудних родовищ. OKTAN PRINT, 2021. http://dx.doi.org/10.46489/oktuj-11.

Full text
Abstract:
У навчальному посібнику наведено технічні характеристики сучасних приладів та систем, що використовуються для оперативного контролю при розробці родовищ залізних руд, розглянуто їх структуру, наведено математичні моделі процесів управління якістю рудних вантажопотоків та представлено методику обґрунтування періоду опробування. Навчальний посібник може бути використаний при викладанні курсів «Управління якістю мінеральної сировини» та «Якість залізорудної сировини» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 184 «Гірництво» за освітньо-професійною програмою «Відкриті гірничі роботи» (денна, заочна та перехресна форми навчання), а також для аспірантів та інженерно-технічних робітників гірничо-видобувних та переробних підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Соціально-економічні та політико-правові аспекти державного управління в контексті процесів глобалізації. 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Коробка, С. В. Особливості управління бізнес-ризиками малих підприємств в умовах війни. ЛНУВМ БТ, 2024. https://doi.org/10.32718/monohraf.2024.5.

Full text
Abstract:
У пропонованому дослідженні подаються особливості управління бізнес- ризиками малих підприємств в умовах війни. Описано історію та еволюцію поняття “бізнес-ризик” у підприємництві. Репрезентовані різноманітні підходи до визначення сутності категорії ризики. Подано класифікацію та узагальнено етапи процесу управління бізнес-ризиками у діяльності малих підприємств. Запропоновано стратегії управління бізнес-ризиками малих підприємств в умовах війни. Зазначено, що бізнес-ризик, як поняття зазнає постійних змін, наповнюється додатковим змістом та набуває нових видів. Управління ризиками в умовах війни передбачає їх постійне оцінювання та планування на випередження. Створення передумов для гнучкості й адаптивності до бізнес- ризиків у діяльності малих підприємств є запорукою їх прибутковості та подальшого розвитку, особливо в умовах війни. Все це у своїй сукупності підвищує необхідність врахування бізнес ризиків в діяльності малих підприємств, а відтак стає одним з ключових чинників його подальшого розвитку. Ключові слова: ризики, бізнес-ризики, управління, види бізнес-ризиків, фактори бізнес-ризиків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Старченко, Григорій, ред. Трансформаційні процеси в умовах війни та післявоєнного періоду. Збірник матеріалів Всеукраїнської міждисциплінарної науково-практичної конференції (м. Чернігів, 10 червня 2022 року). ГО «Науково-освітній інноваційний центр суспільних трансформацій», 2022. http://dx.doi.org/10.54929/confmult-06-2022.

Full text
Abstract:
У збірнику представлені матеріали Всеукраїнської міждисциплінарної науково-практичної конференції «Трансформаційні процеси в умовах війни та післявоєнного періоду». До збірникa увійшли матеріали за такими напрямами: архітектура та мистецтвознавство, військові науки, державне управління / публічне управління та адміністрування; економічні науки, історичні науки, медичні науки, педагогічні науки, політичні науки, психологічні науки, сільськогосподарські науки, соціальні комунікації, технічні науки, фізико-математичні науки, фізичне виховання та спорт, філологічні науки, філософські науки, юридичні науки. Матеріали Всеукраїнської міждисциплінарної науково-практичної конференції представлені окремими авторами з України. Наукове видання призначене для науковців, практиків, викладачів, аспірантів і студентів відповідних спеціальностей, а також для широкого кола читачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Терлецький, Д. С., Ю. Д. Батан, О. В. Олькіна та Ю. З. Констанкевич. Конституційно-правові питання виконавчої влади : навч.-метод. посібник для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у галузі знань 08 “Право”, спеціальність 081 “Право”. Одеса, 2021. http://dx.doi.org/10.32837/11300.16157.

Full text
Abstract:
Навчально-методичний посібник присвячено системному конституційноправовому аналізу актуальних питань організації та здійснення виконавчої влади в Україні та співвіднесених з нею процесів публічного управління та адміністрування. Посібник підготовлено відповідно до вимог державних освітніх стандартів для викладачів закладів вищої освіти та здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у галузі знань 08 “Право”, спеціальність 081 “Право”.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Павленко, І. А., О. О. Даниляк та Г. В. Макаров. Нормативно-правове забезпечення та управління виборчим процесом – оцінка ефективності та рекомендації (за підсумками виборчої кампанії-2020). Національний інститут стратегічних досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.03.

Full text
Abstract:
В аналітичній доповіді розглянуті особливості застосування нової виборчої моделі під час проведення виборів до місцевих органів влади у 2020 році. Надані оцінки змінам, яких зазнала партійна система України внаслідок широкого застосування пропорційної системи виборів та реформи децентралізації. Визначені окремі недоліки адміністрування виборчого процесу. Крім того, при підготовці доповіді були проаналізовані оцінки та рекомендації міжнародних організацій, що здійснювали спостереження за виборами-2020. На основі проведеного аналізу розроблені рекомендації з внесення змін до Виборчого кодексу України з метою усунення недоліків в організації та проведенні виборчих кампаній, а також покращення реалізації місцевими радами депутатів своїх представницьких функцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Клєвцєвич, Наталія Анатоліївна. Клєвцєвич Н. А. Практикум з дисципліни «Аналіз ризиків ІТ-підприємств» для студентів ІІІ курсу денної форми навчання спеціальності 073 «Менеджмент» ОП «ІТ-менеджмент та маркетинг». Одеса : Національний університет «Одеська юридична академія», 2024. https://doi.org/10.32837/11300.29777.

Full text
Abstract:
Практикум з дисципліни «Аналіз ризиків ІТ-підприємств» спрямований на формування практичних навичок у студентів щодо виявлення, оцінки та управління ризиками в ІТ-сфері. Основна мета курсу – навчити майбутніх спеціалістів визначати потенційні загрози для підприємств, розробляти стратегії їх мінімізації та впроваджувати ефективні механізми захисту бізнесу від негативних впливів. Ключові аспекти, які охоплює практикум: ідентифікація ризиків – аналіз потенційних загроз у різних сферах діяльності ІТ-компаній; оцінка ризиків – використання методик для оцінки ймовірності настання ризиків та їх впливу на бізнес-процеси; розробка стратегії управління ризиками – формування та впровадження планів реагування на ризики; моніторинг та контроль ризиків – постійний аналіз ефективності застосованих заходів для зменшення ризиків. Даний курс допомагає студентам отримати необхідні знання та вміння для роботи в умовах високої конкурентоспроможності та швидких технологічних змін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Єльникова, Г. В., І. С. Лапшина та Я. Й. Васильченко. Адаптивні процеси в освіті: збірник матеріалів (тез доповідей) 5-ої Міжнародної наукової літньої онлайн школи. ГО «ШАУСПС», 2024. http://dx.doi.org/10.33296/theses-nlsh-2024.

Full text
Abstract:
Збірник матеріалів П'ятої міжнародної наукової літньої онлайн школи «Адаптивні процеси в освіті» (далі НЛШ-24), що відбулася 5-6 липня 2024 року в режимі онлайн, містить тези доповідей учасників та основні організаційні документи заходу. Тематику публікацій розміщено за адаптивними колами згідно з Програмою. Літня онлайн школа є інтеграційною, єднає науковців, здобувачів наукових ступенів та роботу різних наукових шкіл: Громадської організації «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами», Бердянського державного педагогічного університету, Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти НАПН України»; Інституту професійної освіти НАПН України, кафедри педагогіки, психології початкової освіти та освітнього менеджменту Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, кафедри педагогіки та менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та наукові мандри із зарубіжжя. У роботах висвітлено актуальні питання розвитку адаптивних процесів в освітній діяльності національних та зарубіжних закладів освіти. Збірник містить роботи, в яких розглянуто адаптивні підходи в закладах освіти Німеччини, Португалії, США та ін. Особлива увага в публікаціях зарубіжних учасників приділена питання адаптації українських студентів за кордоном. У тезах доповідей розкриваються основні ідеї, проміжні та кінцеві результати наукових досліджень учасників НЛШ-24, що сприятиме активному обміну досвідом й застосуванню позитивних результатів презентованих досліджень вітчизняних та зарубіжних авторів у національній системі освіти України. Матеріали НЛШ-24 можуть бути корисними для здобувачів наукової освіти та наукових ступенів і вчених звань, науковців, наукових працівників та викладачів освітніх закладів різного рівня організації, здобувачів вищої освіти та всіх тих, хто цікавиться проблематикою адаптивних процесів в науково-освітньому просторі. За порушення норм академічної доброчесності й етичних вимог до подання результатів наукових досліджень, за релевантність і достовірність змісту та поданих інформаційних даних у тезах доповідей на засадах чинного законодавства відповідальність несуть автори тез доповідей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Франчук, І. Б. Загрози та ризики у бухгалтерському (фінансовому) обліку внаслідок впровадження воєнного стану. ЛНУВМ БТ, 2024. https://doi.org/10.32718/monohraf.2024.8.

Full text
Abstract:
У пропоноване дослідження містить порівняльний аналіз бухгалтерського й фінансового обліку, їх сфери охоплення даних. Зазначено, що власне бухгалтерський є найбільш вагомим для внутрішнього управління, натомість фінансовий – для компаративних досліджень та взаємодії із зовнішнім середовищем. Сучасний стан тривалої воєнної загрози наклав відбиток і на бухгалтерську діяльність, основними критеріями щодо якої є неперервність, цілісність та надійність. Пряме знищення офісних приміщень разом із документацією, що містить фінансові відомості; порушення систем зв’язку, отже, неповна доступність технологічних компонентів бухобліку; посилення контрольно-регулятивних впливів через необхідність запобігання нецільовому розпорошенню коштів; перебої в ланцюжках постачання, що впливають на ціну товару, змінюють облік витрат і управління запасами; зростання кіберзагроз; децентралізація фінансових операцій через міграцію та переміщення, релокацію; зміни в масштабах діяльності; зміна нормативно-правової бази – все це далеко не повний перелік проблем, що суттєво впливають на бухгалтерський (фінансовий) облік та проєктуються на управлінські процеси на підприємствах. Ключові слова: бухгалтерський облік, фінансовий облік, підприємство, цифровізація, ризики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Accounting and analytical basis of economic security management in the system of modern risks and threats. ТОВ "ВІПО", 2024. http://dx.doi.org/10.33146/zbcon.2024.1.

Full text
Abstract:
Вміщені у збірнику тези присвячені питанням теорії, методики та організації обліково-аналітичного забезпечення управління економічною безпекою в системі сучасних ризиків та загроз; обліку і оподаткування в галузях економіки в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення України; обліково-аналітичного забезпечення сталого розвитку бізнес-суб'єктів; практичним проблемам ведення фінансового та управлінського обліку; диджитал-технологіям в обліку та звітності; аналітичному базису стратегічного менеджменту бізнес-процесів; організації та методиці аудиту тощо. Збірник розраховано для використання в науково-практичні діяльності науково-педагогічних працівників, практикуючих бухгалтерів, аудиторів, фінансистів, податківців, державних службовців, здобувачів вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Попель, Майя Володимирівна. Організація навчання математичних дисциплін у SageMathCloud. Видавничий відділ ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/656.

Full text
Abstract:
Спецвипуск містить навчальний посібник М. В. Попель з факультативного курсу «Організація навчання математичних дисциплін у SageMathCloud» у педагогічних ВНЗ. У посібнику розкрито основні засади використання інструментарію SageMathCloud: створення проекту та його складників, навчальних ресурсів типу course, folder, sagews та sage-chat. Наведено характеристику основних компонентів інтерфейсу SageMathCloud та ресурсів типу course і sagews. Проілюстровано використання основ HTML та LaTeX у процесі оформлення результатів розв’язання основних математичних задач. Розглянуто можливості створення інтерактивних моделей за допомогою стандартних елементів управління. Для викладачів математичних дисциплін та студентів педагогічних навчальних закладів, всіх, хто цікавиться застосуванням хмаро орієнтованих систем в освіті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Попель, Майя Володимирівна. Організація навчання математичних дисциплін у SageMathCloud. Видавничий відділ ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/658.

Full text
Abstract:
Спецвипуск містить навчальний посібник М. В. Попель з факультативного курсу «Організація навчання математичних дисциплін у SageMathCloud» у педагогічних ВНЗ. У посібнику розкрито основні засади використання інструментарію SageMathCloud: створення проекту та його складників, навчальних ресурсів типу course, folder, sagews та sage-chat. Наведено характеристику основних компонентів інтерфейсу SageMathCloud та ресурсів типу course і sagews. Проілюстровано використання основ HTML та LaTeX у процесі оформлення результатів розв’язання основних математичних задач. Розглянуто можливості створення інтерактивних моделей за допомогою стандартних елементів управління. Для викладачів математичних дисциплін та студентів педагогічних навчальних закладів, всіх, хто цікавиться застосуванням хмаро орієнтованих систем в освіті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Барладим, В. М., К. С. Берідзе, А. В. Бруяка та ін. Використання сервісів адаптивних хмаро орієнтованих систем у діяльності вчителя. Педагогічна думка, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4349.

Full text
Abstract:
У методичному посібнику наведено теоретичні відомості з основ вико-ристання адаптивних хмаро орієнтованих систем у діяльності вчителя, що охоплюють поняттєвий апарат, критерії добору засобів і ресурсів, проекту-вання структури середовища. Обґрунтовано методичні засади використання сервісів науково-навчальної хмари закладу освіти на базі MS Office 365, сервісів адаптивного управління контентом на базі загальнодоступної хмари (AWS, IBM Box), підтримування процесів створення і використання електронних освітніх ресурсів (WPadV4), використання сервісів відкритої науки в адаптивних хмаро орієнтованих системах, використання хмарного сервісу CoCalc для організації спільної роботи над навчальними проектами та ін. Для педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників, студентів і аспірантів закладів педагогічної освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

МАШІН, В. М., та В. І. ЦАЦКО. Елементи суднової автоматики. Навчальний посібник. ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКІЙ УНІВЕРСИТЕТ, 2023. http://dx.doi.org/10.47049/onmu-2023-np12.

Full text
Abstract:
Навчальний посібник містить стислий виклад загальних відомостей про системи автоматичного управління, сприймаючих (датчики температури, частоти обертання, крутного моменту, тиску, куту неузгодженості, рівня, витрат рідини та ін.), задаючих, підсилюючих та перетворюючих(магнітні, електромеханічні, електронні), виконавчих (електромагнітні та електромашинні) елементів. Відповідає вимогам для дипломування електромеханіків Розділу A-III/6 Кодексу з підготовки і дипломування моряків та несення вахти (Кодекс ПДНВ), а також враховує рекомендації Типового курсу Міжнародної морської організації 7.08 «Електромеханік» (Electro-Technical Engineer, Model course 7.08, 2014 Edition). Призначено для студентів електромеханічних спеціальностей при вивченні технічної експлуатації електричного та електронного обладнання суден. Може бути корисним викладачам у навчальному процесі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Машін, В. М., та В. І. Цацко. ЕЛЕМЕНТИ АВТОМАТИКИ. НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК. ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ, 2021. http://dx.doi.org/10.47049/onmu-2021-np4.

Full text
Abstract:
Навчальний посібник містить стислий виклад загальних відомостей про системи автоматичного управління, сприймаючих (датчики температури, частоти обертання, крутного моменту, тиску, куту неузгодженості, рівня, витрат рідини та ін.), задаючих, підсилюючих та перетворюючих(магнітні, електромеханічні, електронні), виконавчих (електромагнітні та електромашинні) елементів. Відповідає вимогам для дипломування електромеханіків Розділу A-III/6 Кодексу з підготовки і дипломування моряків та несення вахти (Кодекс ПДНВ), а також враховує рекомендації Типового курсу Міжнародної морської організації 7.08 «Електромеханік» (Electro-Technical Engineer, Model course 7.08, 2014 Edition). Призначено для студентів електромеханічних спеціальностей при вивченні технічної експлуатації електричного та електронного обладнання суден. Може бути корисним викладачам у навчальному процесі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Дубов, Д. В. Публічна дипломатія США в добу холодної війни. Як США завойовували «серця та розум людей» (у дзеркалі розсекречених документів ЦРУ). Національний інститут стратегічних досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.01.

Full text
Abstract:
Висвітлено еволюцію становлення організаційної системи публічної дипломатії США з початку 60-х і до середини 80-х років ХХ століття – моменту найбільш гострого протистояння з Радянським Союзом. На базі розсекречених документів показано, як відбувався цей процес, які організації були до нього долучені, як вибудовувалася система координації різних відомств та якою мірою до публічної дипломатії було залучене розвідувальне товариство. Подано висновки для української управлінської практики та надано рекомендації щодо можливостей імплементації цього досвіду при становленні системи публічної дипломатії в Україні. Матеріал буде цікавий державним службовцям, які відповідають за публічну дипломатію в Україні й залучені до розбудови системи стратегічних комунікацій України, фахівцям з національної безпеки (щодо практики координування діяльності різних безпекових відомств у США), науковцям (державне управління, політологія, міжнародні відносини, історія, американістика) та особам, які вивчають розбудову державної інформаційної політики та зовнішніх комунікацій держави.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Науменко, Н. Теорія і практика організації змішаного навчання : навчально-методичний посібник. VSPU, 2024. https://doi.org/10.31652/378.6.018.4-025.26(075.8)-1-346.

Full text
Abstract:
Навчальний посібник "Теорія і практика організації змішаного навчання" є комплексним виданням, що охоплює теоретичні, методологічні та практичні аспекти впровадження змішаного навчання в освітній процес закладів вищої освіти (ЗВО) та загальноосвітніх закладів (ЗЗСО). Посібник складається з семи тематичних розділів, які висвітлюють ключові аспекти організації змішаного навчання, починаючи від теоретичних основ, моделей, принципів і умов його реалізації, до практичних рекомендацій із використання інноваційних методів навчання, дистанційних технологій та організації інтерактивної взаємодії. Особлива увага приділяється інтегрованому інформаційно-освітньому середовищу, методиці організації діяльності учнів і студентів, а також ефективності змішаного навчання. У посібнику представлені інтерактивні методи роботи на заняттях в онлайн і офлайн режимах, а також під час безпосереднього спілкування зі студентами. Описано специфіку використання вебінарів, онлайн-лекцій, технологій веб-квестів, інтерактивних методів та інструментів електронного навчання для управління самостійною роботою студентів. Посібник стане корисним для викладачів, педагогів, майбутніх учителів музичного мистецтва, а також для науковців, які займаються дослідженням освітніх технологій. Видання спрямоване на підвищення якості освіти через гармонійне поєднання традиційних та інноваційних підходів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Химинець, В. В., А. А. Головка, Я. А. Жаліло та ін. Економічні засади сприяння згуртованості громад. Національний інститут стратегічних досліджень, 2022. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2022.08.

Full text
Abstract:
Значне розширення управлінських і бюджетних повноважень, наданих органам місцевого самоврядування (далі – ОМС), ускладнює набір інструментів активізації місцевого економічного розвитку та реалізації затребуваних громадою соціальних і бізнес-ініціатив. Повноцінне запровадження цього інструментарію можливе лише за умови високого рівня згуртованості громад, яка виявляється у спроможності громади об’єднуватися відповідно до спільних цілей розвитку, за активної участі населення у розв’язанні проблем місцевого значення, подолання соціальної ізоляції та соціальної дезінтеграції; взаємної довірі між владою, бізнесом і громадськістю. Досягнення високого рівня соціальної згуртованості населення в українських реаліях ускладнюється особливостями менталітету й громадянської культури, специфікою політичного ландшафту регіонів, які накладаються на соціальну, етнічну та конфесійну строкатість громад і регіонів України, а також на процес зростання внутрішньорегіональної та міжрегіональної диспаритетності рівнів їхнього розвитку. При цьому ризики для згуртованості постають як у депресивних, так і в успішних регіонах, а їхнім джерелом є інституційна недостатність в умовах глобальних трансформацій. Досягнути згуртованості громад можливо за допомогою забезпечення інклюзивності управління на локальному рівні (що передбачає створення та функціонування інститутів комунікації, організацію суспільного діалогу), розвитку публічно-приватного партнерства, імплементації завдань щодо досягнення згуртованості до місцевих та регіональних стратегій розвитку, розвитку міжмуніципальної, міжрегіональної та міжнародної (включно транскордонної) співпраці. Мета доповіді – виокремити та охарактеризувати дієві інструменти соціальної та економічної політики, використання яких сприятиме досягненню високого рівня згуртованості громад як передумови реалізації їх внутрішнього потенціалу до розвитку та закріплення позитивних здобутків децентралізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!