Academic literature on the topic 'Рейтинг світовий'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Рейтинг світовий.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Рейтинг світовий"

1

SHCHERBAK, IRYNA. "ОГЛЯДОВИЙ АНАЛІЗ ПРОВІДНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ УКРАЇНИ ЗА СВІТОВИМИ І НАЦІОНАЛЬНИМИ РЕЙТИНГАМИ". Освітні обрії 51, № 2 (2020): 33–36. http://dx.doi.org/10.15330/obrii.51.2.33-36.

Full text
Abstract:
У статті автором зроблено огляд світових рейтингів QS World University Rankings, THE World University Rankings і національних рейтингів Топ-200 Україна, Бал ЗНО на контракт, консолідований рейтинг освітнього ресурсу «Освіта.ua», який базується на показниках національних найбільш впливових рейтингах «Топ-200 Україна» та «Бал ЗНО на контракт» і міжнародного рейтингу «Scopus». Проаналізувавши названі вище рейтинги, нами виявлено лідерів серед закладів вищої освіти України. Для з’ясування переваг та недоліків конкуруючих університетів дослідником було розроблено карти-перцепції за місцем рейтингу в QS та показниками «кількість залучених іноземних науково-педагогічних працівників» і «кількістю студентів і співвідношенням професорсько-викладацького складу ЗВО та чисельності студентів» глобального індикатора «Якість академічного персоналу ЗВО».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Поручинська, І. В., В. І. Поручинський та А. М. Слащук. "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ МЕРЕЖЕВОГО РИТЕЙЛУ: УКРАЇНСЬКИЙ ТА СВІТОВИЙ ДОСВІД". Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, № 2 (69) (16 травня 2023): 60–65. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/69-8.

Full text
Abstract:
У статті уточнено зміст понять «торговельна мережа», «ритейл» та «мережевий ритейл». Виділено основні сегменти ринку ритейлу. Розглянуто різновиди торговельних мереж в сучасних умовах та тенденції до зміни їх форматів. Розглянуто рейтинг найбільших світових ритейлерів, який щороку представляє Міжнародна компанія з дослідження ринку Kantar. Охарактеризовано Топ-10 найприбутковіших світових ритейлерів. Виконано порівняльний аналіз різновидів торговельних форматів ритейлу в Україні, зокрема гіпермаркету, супермаркету, «магазинів біля дому» та «дискаунтеру», функціонування яких сприяє зростанню темпів залучення кількості споживачів у власну торговельну мережу. Розглянуто розвиток інтернет-торгівлі в Україні. Охарактеризовано Топ-12 ритейлерів України за доходами у 2022 році. Обґрунтовано сучасні тренди розвитку мережевого ритейлу з урахуванням особливостей його функціонування в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Луцик, Ю. О. "ОСНОВНІ ПІДХОДИ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ ОЦІНЮВАННЯ РІВНЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ". Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, № 18 (29 грудня 2023): 29–42. http://dx.doi.org/10.32782/2708-0366/2023.18.3.

Full text
Abstract:
В статті проаналізовано вітчизняний досвід розрахунку рівня економічної безпеки, узагальнено та досліджено світову практику. Особлива увага автора спрямована на питання вивчення, аналізу світових методик, дослідженню їх переваг і недоліків. Метою статті є вивчення світового досвіду оцінки рівня економічної безпеки задля можливості аналізу та прогнозування важливих для України макроекономічних показників, підтримання належного рівня економічної безпеки. Доведено, що при оцінці рівня економічної безпеки держави доцільно застосовувати комплексний підхід: враховувати національний індекс економічної безпеки та індекси світових рейтингів. Це, в свою чергу, дозволить отримати достовірну і об’єктивну оцінку рейтингу країни в світовому вимірі, захистити національні інтереси, підтримати сталий економічний розвиток та конкурентоспроможність країни на світовій арені, підсилити економічну безпеку та економічну стійкість держави.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Вовчанська, О. М., та Л. О. Іванова. "МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ ПОСЛУГ: МІЖНАРОДНІ ТА НАЦІОНАЛЬНІ АСПЕКТИ". Підприємництво та інновації, № 11-1 (29 травня 2020): 54–68. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/11.9.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена ідентифікації структурних змін на світовому ринку послуг у міжнародному та національних аспектах. Маркетинговими дослідженнями підтверджено посилення ролі послуг у сучасній економіці. Здійснено аналіз динаміки експорту та імпорту послуг у макрорегіонах світу та у країнах різного рівня економічного розвитку. Укладено та проаналізовано рейтинг країн за показниками експорту та імпорту на світовому ринку послуг. Проаналізовано структурні зміни світового ринку послуг. Досліджено структуру експорту та імпорту послуг в Україні. Наголошується, що пандемія COVID-19 негативно вплине на світовий ринок послуг, а його відновлення вимагатиме ефективних економічних і політичних заходів, поглиблення співпраці між країнами та зниження бар’єрів у взаємній торгівлі найперспективнішими і швидко зростаючими видами послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Попова, Л. В. "ДОСЛІДЖЕННЯ СТАНУ РОЗВИТКУ ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ". Український економічний часопис, № 6 (27 вересня 2024): 115–19. http://dx.doi.org/10.32782/2786-8273/2024-6-18.

Full text
Abstract:
Цифрова економіка є стратегічним щаблем розвитку глобальної економічної системи за рахунок трансформації всіх сфер діяльності під впливом цифрових технологій, ступінь поширення яких свідчить про важливий вплив на світову економіку. В статті проведено огляд правового забезпечення розвитку цифровізації в Україні та наявність міжнародної підтримки. Досліджено позицію країни в рейтингах за показником глобального індексу підключення та в рейтингу світової цифрової конкурентоспроможності. На основі даного дослідження зроблено висновок про значне відставання вітчизняної цифрової економіки від світових лідерів. Виокремлено проблеми, що перешкоджають повноцінній побудові цифрової економіки країни. Окреслено перспективні напрями розвитку цифрової економіки та переваги для забезпечення зміцнення позицій на світовому ринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Вербівська, Людмила, Олена Жук, Ольга Євсєєва, Тетяна Кучмійова та Володимир Саєнко. "РОЛЬ ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ В СТИМУЛЮВАННІ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ". Financial and credit activity problems of theory and practice 3, № 50 (2023): 330–40. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.3.50.2023.3930.

Full text
Abstract:
Електронна комерція має велике значення для споживачів, засновників бізнесу та держави. Так, користувачі отримують можливість замовляти товари й послуги будь-де та будь-коли, засновники бізнесу мають доступ на світовий ринок та розширені можливості з продажу. Окрім того, електронна комерція має суттєвий вплив на зростання економіки через дедалі зростаючу її частку у ВВП країн. Метою цього дослідження є визначення рівня розвитку електронної комерції в Україні порівняно з іншими країнами світу та дослідження її впливу на інноваційний розвиток бізнесів у сучасних умовах. У дослідженні використано такі методи: економіко-статистичний аналіз, порівняльний аналіз, метод установлення причинно-наслідкових зв’язків. У результаті дослідження охарактеризовано стан показників розвитку електронної комерції в Україні на сучасному етапі. Визначено частку користувачів Інтернету від загальної кількості населення України, а з них відсоток тих, хто робить закупи через Інтернет. Охарактеризовано частку електронної комерції у ВВП України, а також її динаміку за останній період. Визначено, які галузі та які вебресурси є найбільш популярними в Україні та порівняно ці дані із загальносвітовими. Окреслено світові тенденції розвитку електронної комерції порівняно з українськими трендами. Наведено рейтинг країн за ключовими індикаторами стосовно розвитку електронної комерції, кількість онлайн-покупців у країнах, частки електронної комерції у ВВП країн тощо. Отримані результати можна використовувати засновникам бізнесу для загального розуміння тенденцій у царині електронної комерції та при виборі спрямування бізнесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Старушенко, Галина. "IТ-імідж України у світі за рівнем професійних навичок населення: статистичний аналіз даних Coursera Global Skills Report 2023". Public administration aspects 12, № 1 (2024): 100–105. http://dx.doi.org/10.15421/152413.

Full text
Abstract:
Сучасний світовий тренд цифрової трансформації усіх сфер життя суспільства та людини змінює ринок праці та створює безпрецедентну потребу в перекваліфікації та підвищенні рівня цифрових компетентностей працівників. Генеративний штучний інтелект підсилює ці тенденції, створюючи загрозу для великого класу працівників інтелектуальної сфери. У звіті Всесвітнього економічного форуму про майбутнє робочих місць прогнозується, що понад 60 % працівників потребуватимуть перепідготовки від сьогодні до 2027 року, але лише половина з них має доступ до належних можливостей навчання. Керівники державного та приватного секторів вимушені працювати разом, щоб відповідати на нові потреби в робочій силі зі швидкістю та масштабами, яких вимагає наш мінливий цифровий світ. Уряди та заклади вищої освіти повинні стимулювати розвиток робочої сили та пропонувати академічні програми, які вирішували б питання заповнення робочих місць та проблему безробіття, одночасно готуючи працівників до можливості їх перекваліфікації і роботи з новими цифровими технологіями. Метою статті є проведення оцінки впливу факторів Бізнесу, Технологій і Науки про дані на зростання світового IT-іміджу України як інноваційної й технологічної держави з розвинутою цифровою економікою на основі статистичного аналізу даних Coursera Global Skills Report 2023. Здійснено статистичний аналіз даних Coursera Global Skills Report 2023 щодо оцінки впливу факторів бізнесу, технологій і науки про дані на зростання світового IT-іміджу України як держави з розвинутою цифровою економікою. Розроблено алгоритм статистичного аналізу оцінки професійних навичок населення, реалізований у програмі STATGRAPHICS. Обґрунтовано ранжирування факторів IТ-іміджу України за величиною їх впливу на глобальний світовий рейтинг країни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Роспопчук, Т. М., та С. В. Войтко. "ІНВЕРСІЯ ЗАСАД ЗЛИТТЯ І ПОГЛИНАННЯ В УМОВАХ INDUSTRY 4.0". Підприємництво та інновації, № 8 (30 грудня 2019): 29–33. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/8.4.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто понятійний апарат Industry 4.0. Проаналізовано надбання промислових революцій від першої по третю. Описано поняття “Industry 4.0” та основні технології. Наведено світовий рейтинг капіталізації компаній. Зроблено висновки стосовно зміни лідерів у цьому рейтингу. Зазначено обсяги капіталізації окремих компаній за даними останніх 2 років. Охарактеризовано процеси злиття й поглинання у зрізі забезпечення гнучкості бізнесу та конкурентоспроможності в Industry 4.0. Здійснено оцінювання викликів ринку з огляду на інновації, постійних технологічних нововведень, вимог до послуг і товарів. Зазначено те, як саме M&A може стати інструментом для забезпечення стійкого зростання на ринку. Порівняно тенденції періодів 2000–2010 років і 2010–2019 років за показником кількості укладених угод злиття й поглинання. Визначено, що найактивнішими були телекомунікаційні, харчові та фармацевтичні компанії. Розглянуто діяльність китайських корпорацій. Зазначено те, в яких сферах умови ринку змінюються швидше. Наведено засади оцінювання конкурентоспроможності компанії. Доведено, що злиття й поглинання використовуються для залучення нових технологій, синергії витрат, охоплення все більших територій, скорочення витрат на виробництво та доставку до споживачів. Виявлено тенденції щодо переважання угод злиття над угодами поглинання. Наведено особливості використання технологій blockchain та хмарних технологій у функціонуванні глобальних компаній. Виявлено, що Industry 4.0 сприяє тому, що компанії втрачають поняття локалізації. Прикладом компанії, на яку не впливає її розташування та потреба в ресурсах, є “Amazon”, яка надає послуги хмарних сховищ і працює над розробленням та вдосконаленням штучного інтелекту. Сформульовано необхідні дії для успішного функціонування компанії в умовах Industry 4.0. Основними завданнями компаній є планування стратегічних змін, постановка довгострокових цілей, розроблення планів і перспектив розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Дем’яненко, Борис, та Віра Дем’яненко. "УКРАЇНА І СВІТ У 2022 РОЦІ: КОМПАРАТИВНИЙ АНАЛІЗ МЕТОДАМИ МІЖНАРОДНОГО РАНЖУВАННЯ". Scientia et societus, № 3 (31 березня 2023): 123–34. http://dx.doi.org/10.31470/2786-6327/2023/3/123-134.

Full text
Abstract:
У статті здійснено спробу на основі опублікованих рейтингів, розроблених і оприлюднених авторитетними світовими компаніями й організаціями, що позитивно зарекомендували себе на міжнародному рівні, визначити місце України у світі, Європі та на пострадянському просторі за допомогою найвідоміших індикаторів міжнародної рейтингової оцінки. Акцентовано увагу на тому, що затребуваність світових рейтингів пов’язана з необхідністю чіткішого уявлення рейтингованих країн про загальні тенденції світового розвитку, вони дозволяють країнам (наприклад, Україні) подивитися на себе «збоку», визначити власне місце в єдиній світовій шкалі, продіагностувати проблеми, які аналізуються світовими експертами, виробити стратегію реагування на них, спрогнозувати подальші ефективні дії. Методологія дослідження спирається на принципи системності, науковості, авторської об’єктивності, на використання загальнонаукових (методів аналізу й синтезу, індукції та дедукції, компаративного (порівняльного)), міждисциплінарних (методів статистичного, контекстуального аналізу), історичних (ретроспективного (історико-генетичного), проблемно-хронологічного) методів. Наукова новизна cтатті полягає в тому, що на основі залучення матеріалів відкритих джерел, визначено позиції України у міжнародних рейтингах, з’ясовано її місце в світовій, європейській і пострадянській системах координат у 2022 р. Констатовано, що рейтингувати українське суспільство й до початку російсько-української війни було складно, оскільки воно перебувало в суперечливому стані, у ньому строкато переплелося старе й нове, власне й запозичене, авторитарне, охлократичне й демократичне. Спрогнозовано, що процес вирівнювання України з європейськими країнами в якісному відношенні, за виключенням новітніх характеристик вітчизняних збройних сил, у найближчому майбутньому буде надзвичайно складним, інтелектуально, ресурсно й фінансово затратним
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

КОЗАК, Світлана. "ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ ТА РИЗИКИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ МІЖНАРОДНИХ ТРАНСПОРТНИХ КОРИДОРІВ". СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, № 22 (2024): 199–205. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i22.1361.

Full text
Abstract:
В умовах значного поширення процесів глобалізації та інтернаціоналізації відбувається перехід до нового рівня міжнародних економічних відносин. Це стало одним із ключових моментів для підвищення ефективності роботи транспорту. При поступовому зникненні осі геополітичної конфронтації по лінії "Захід-Схід" на поверхню міжнародного життя випливають більш глибинні форми глобальних взаємодій. Іноді говорять про нові форми протистоянь по лінії "багаті (розвинені) країни" - "бідні країни", "Південь -Північ" тощо. Досить тривалий час ядром світової господарства виступала економіка Сполучених Штатів. Однак, останнім часом багато експертів висловлюють думку про можливість втрати Америкою своєї світової гегемонії та формування багатополярного світу. У балансі сил на світовій арені, основними потенційними конкурентами США виступають Китай, Індія, Бразилія, кожна з яких прагне посісти належне місце у глобальній політиці, економіці та фінансовій системі, у яких для цього є всі передумови. Золотовалютні запаси Китаю перевищують трильйон доларів, промислове виробництво незважаючи на вихід з глобальної кризи, продовжує розвиватися високими темпами. Не менш вражаючі досягнення демонструє Індія, що приділяє більшу увагу на розвиток сектору високих технологій. За прогнозами експертів, у тому числі й американських, до 2025 року Пекін та Делі за своїм економічним розвитком вийдуть на друге й четверте місце на планеті. Згідно з представленим у Давосі рейтингом Edelman Trust Barometer, країни, що розвиваються після кризи показують настільки ж різкий розігрів, як і спад в самому його початку. Тільки через 10 років економіка країн, що розвиваються перевищить масштаб економіки США ($ 20 трлн.). Китай - головна інтрига глобальних фінансів на нинішньому етапі - вже обігнав Світовий банк за 7обсягом кредитування країн, що розвиваються і є найбільшим кредитором США. У 2009 р. зростання ВВП КНР склав майже 10%, в результаті чого країна вийшла на друге місце в світі за паритетом купівельної спроможності та за абсолютним обсягом ВВП[2], а за експортом продукції вийшов на перше місце в світі (1 трлн.дол.). Такий швидкий прорив Азіатського світу в умовах виходу з світової кризи, свідчить про втрату Сполученими Штатами ролі наддержави на світовій торговій арені та можливість зміщення світового центру торгівлі. Однак, як явище в світовій економіці, на думку багатьох вчених, світова фінансова криза, яка супроводжувалася різким спадом промислового виробництва, рекордним зростання цін на нафту та нафтопродукти, а відповідно і енергоносії, зростанням безробіття та зниженням рівня життя населення, забезпечила вихід на світовий паливно-енергетичний ринок таких країн як Іран, Ірак – основних постачальників енергоносіїв на світовий ринок . Адже в умовах боротьби за першість в світі, головним питанням світової спільноти залишається проблема контролю над енергетичними ресурсами та шляхами їх транспортування. За контроль над джерелами їх видобутку й шляхами постачання ведуть постійну жорстоку конкурентну боротьбу великі світові держави, могутні транснаціональні корпорації, оскільки володіння ними дає право не тільки на їх використання, а й позбавлення таких можливостей конкурента, обмежуючи перспективи його подальшого економічного зростання. Такий розвиток подій на світовій торговій арені відкриває нові можливості для країн-транзитерів, в тому числі і України. Посилення ролі України пов’язане, в першу чергу, тим, що завдяки своєму географічному положенню впродовж цілого тисячоліття слугує містком між Європою і Азією, між Північчю та Півднем. Крім того, вона вкрита густою сіткою транспортних шляхів і має розвинутий сучасний рухомий склад усіх видів транспорту, що надає їй можливість реалізації свого транзитного потенціалу. Ключові слова: ефективність, транспорт, транзит, ризик, міжнародні перевезення, транспортний процес.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Рейтинг світовий"

1

Хижняк, С. С. "Туристичний бізнес в сучасній Україні". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10911.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Хижняк, С. С. "Туристичний бізнес в сучасній Україні". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11000.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Посохов, Ігор Михайлович, та Олена Володимирівна Чепіжко. "Підходи щодо забезпечення конкурентоспроможності України (на основі світового досвіду)". Thesis, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35942.

Full text
Abstract:
Проаналізовано світовий досвід окремих країн світу, які мають високий рівень конкурентоспроможності. Виявлено загальні складові забезпечення високого рівня економічного розвитку цих країн. Визначені основні шляхи трансформації економіки України с урахуванням світового досвіду та наявних конкурентних переваг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Пустовіт, Дарина Артемівна, та Віталій Володимирович Александров. "Наглядова рада як один із інструментів вирішення проблем корпоративного управління в Україні". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45965.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Hrachova, D. V. "Current trends in the development of the international real estate market." Master's thesis, Sumy State University, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86552.

Full text
Abstract:
The essence of the international real estate market was investigated in the work. The world real estate market, problems, trends and forecasts were studied. The main purpose of this study is to consider and study the process of functioning of the real estate market, to identify its main patterns and trends.<br>У роботі досліджено сутність міжнародного ринку нерухомості. Досліджено світовий ринок нерухомості, проблеми, тенденції та прогнозування Основною метою цього дослідження є розгляд та дослідження процесу функціонування ринку нерухомості, виявлення його основних закономірностей та тенденцій розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Неселевська, О. О. "Деякі проблеми зіставлення країн світу. Україна у світових рейтингах". Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60358.

Full text
Abstract:
Сьогодні світові рейтинги країн є дуже поширеними й охоплюють практично всі сфери людського життя. Світові зіставлення країн за економічними показниками є чи не найбільш визнаними та розповсюдженими.<br>Today, world rankings of countries are very widespread and cover virtually all spheres of human life. Global comparisons of countries by economic indicators are perhaps the most acknowledged and widespread.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Рейтинг світовий"

1

Кононова, О. Є., та О. Л. Шпатакова. "АНАЛІЗ УМОВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ УКРАЇНИ ЯК ФАКТОРУ СТВОРЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ЕКОНОМІКИ". У ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ КРАЇНИ. Publishing house “Liha-Pres”, 2022. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-255-8-10.

Full text
Abstract:
В дослідженні представлено особливості та перспективи формування шляхів оптимізації енергоефективності економіки України внаслідок підвищення ефективності використання умов міжнародної конкуренто-спроможності. Доведено, що Україна на сучасному етапі військової агресії з боку РФ знаходиться в складній економічній та енергетичній ситуації. Встановлено, що існує проблема енергозабезпечення населення, критичної інфраструктури, бізнес-середовища. Визначено рівень сучасного стану і динаміки рівня міжнародної конкурентоспроможності України (використано позиції держави за світовим рейтингом конкурентоспроможності та світовим рейтингом цифрової конкурентоспроможності). Встановлено, що держава суттєво відстає за оцінюваними показниками конкурентоспроможності від розвинених країн світу. Доведено, що вказане, всвою чергу, обумовлює середні значення досягнення цілей сталого розвитку в цілому та за складовими енергоефективності. Сформульовано особливості та перспективи вирішення в розрізі ефективного використання умов цифрової конкурентоспроможності країни як основи забезпечення енергоефективності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!