Academic literature on the topic 'Рекламні бренди'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Рекламні бренди.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Рекламні бренди"

1

Yevtushenko, Aleksandr, Mykola Suslov, and Svitlana Verba. "БРЕНДИНГ ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ – МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ЛОКАЛЬНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ТА ФАКТОР КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ." Public Administration and Regional Development, no. 13 (September 8, 2021): 622–49. http://dx.doi.org/10.34132/pard2021.13.04.

Full text
Abstract:
У статті розглянутий взаємозв’язок між брендингом території у новостворених об’єднаних територіальних громадах (далі ОТГ) та формуванням локальної ідентичності ОТГ як фактора її конкурентоспроможності. Надано визначення понять «бренд» та «брендинг», які пропонуються вітчизняною на зарубіжною науковими школами. Доведено, що брендинг території ОТГ – це своєрідна стратегія, спрямована на поліпшення іміджу адміністративно-територіальної одиниці для залучення інвесторів, туристів, бізнесменів. Виділено функції бренду території ОТГ, які стосуються користувача (ідентифікації, персоналізації, гарантії, спрощення рішення та задоволення) і зазначено, що ефективне просування бренду залежить від інвестицій вкладених в його первісне просування, насамперед, в інформативну рекламу. Доведено, що локальна ідентичність, як місце проживання, територія, що має певні відмінності, характеристики і стає брендом, а брендинг – механізм спрямований на згуртування локальних співтовариств, що проживають на території ОТГ, формування уявлення про власну ідентичність до цієї території. У статті бренди окремих територій громад визначені, як локальні бренди, що характеризують ментальність місцевого населення, його наближеність до культурних та історичних традицій, що обумовлене природно-географічними, економічними, історичними та соціально-культурними факторами. Зроблено акцент на використанні логотипу та інших візуальних атрибутів бренду громади для посилення локальної ідентичності, тобто самоототожнення індивідів з місцевим співтовариством, заснованої на культурно-психологічній єдності населення. Бренд території ОТГ є інструментом реалізації стратегії розвитку громади, тому що акумулює інтереси її населення, інвесторів, бізнесу, влади, і, таким чином, виступає фактором конкурентоспроможності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Тетерникова, Варвара Сергеевна. "Реклама глобальных брендов в восприятии национальных аудиторий." mediaalmanah 109, no. 2 (April 21, 2022): 39–47. http://dx.doi.org/10.30547/mediaalmanah.2.2022.3947.

Full text
Abstract:
Современная реклама глобальных брендов, распространяемая по всему миру, сталкивается со сложной задачей – вызвать интерес к продукции бренда у аудиторий, говорящих на разных языках, представляющих разные культуры. В статье выявляются особенности восприятия рекламы глобальных брендов, созданной с 2010 по 2021 г. Анализируя методы работы брендов, автор приходит к выводу, что ее эффективность зависит от того, насколько рекламное сообщение вписывается в картину мира и систему смыслов национальных аудиторий.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Karpova, Kateryna. "LINGUISTIC PECULIARITIES OF PERSUASIVE STRATEGIES AND TACTICS IN ENGLISH ADVERTISING OF ECO-FRIENDLY PRODUCTS." Studia Linguistica, no. 15 (2019): 26–39. http://dx.doi.org/10.17721/studling2019.15.84-105.

Full text
Abstract:
Прикметною ознакою нашого часу є те, що сучасна сфера рекламної комунікації являється ключовим каналом, який поєднує виробника та споживача, відтак саме реклама відіграє важливу роль у створенні та підтримці іміджу певної компанії чи бренду. Сьогодні всесвітньо відомі корпорації демонструють неабияке зацікавлення проблемами довкілля, намагаються привнести у свою корпоративну культуру ознаки екологічної освіченості, а також залучають креативних бренд менеджерів, які, у свою чергу, створюють такі переконливі рекламні кампанії товарів та послуг, що націлені на споживачів, якіпереймаються питаннями захисту та збереження навколишнього середовища. Відтак, статтю присвячено розгляду комунікативних стратегій і тактик, які використовуються як механізм переконання в англомовному рекламному дискурсі. Лінгвістичний аналіз явища мовленнєвого впливу з метою досягнення персуазивного ефекту здійснюється на матеріалі рекламних повідомлень екологічних товарів. Основними методами дослідження обрано контент аналіз, лексико-семантичний та інтерпретативний аналіз. У результаті проведеного лінгвістичного експерименту виділено та проаналізовано наступні комунікативні стратегії, які володіють значним персуазивним потенціалом у рекламному дискурсі: стратегія привернення уваги до товару чи послуги, які рекламуються; стратегія створення позитивного іміджу; стратегія оцінки та стратегія інтимізації. Окрім того, вивчено певні лінгвістичні тактики та прийоми, задіяні у процесі реалізації вищезазначених комунікативних стратегій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Щегельська, Юлія Павлівна. "Phygital advergaming квести з доданою реальністю — ефективна технологія промоції бренда «NIKE»." Технологія і техніка друкарства, no. 4(70) (December 30, 2020): 82–89. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.4(70).2020.219342.

Full text
Abstract:
У цій статті досліджено досвід використання компанією «Nike» phygital advergaming AR-квестів як маркетингового та комунікаційного інструмента, за допомогою якого конверсія продажів лімітованих партій кросівок бренда за лічені хвилини сягає 100 %. Виявлено, що оскільки сучасні споживачі швидко призвичаюються до нових форм, носіїв і методів реклами, всіляко ігнорують і уникають її, зокрема, встановлюючи програмне забезпечення для блокування рекламних повідомлень, компанії, що широко використовують phygital advergaming AR-квести, так само динамічно відкривають для себе нові можливості для промоції брендів і підтримання зв’язків із споживачами. Доведено, що phygital advergaming AR-квести змінили традиційні маркетингові, брендінгові й комунікаційні моделі взаємодії між компаніями та споживачами їх продукції, оскільки перетворили процес покупки на гру, прихильників брендів на мисливців за речами, звичайний товар на статусний. Досвід компанії «Nike», яка у 2017–2019 рр. трансформувала вулиці і парки окремих міст у Бразилії, Великобританії, Китаї, США, Японії та ін. країнах на свої AR pop up stores, свідчить, що використання phygital advergaming AR-квестів як промоційного засобу не тільки створює значний ажіотаж серед фанатів бренда, а й дозволяє легко привернути увагу нових цільових груп, а також уможливлює заміну прямої реклами позитивним WOM та органічним SMM й сприяє появі законодавців трендів у фанатській спільноті та амбасадорів бренда. В цілому, phygital advergaming AR-квести «Nike» створюють позитивний емоційний досвід взаємодії споживачів із брендом, що забезпечує його високу впізнаваність та підвищує лояльність до ТМ, а це, свою чергою, позитивно впливає на стимулювання збуту продукції. У статті також наведено авторські визначення понять «phygital advergaming AR-квест» та «AR pop up shop/store».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Yanenko, Yaroslav V. "МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ ЯК ТЕХНОЛОГІЯ НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У ГАЛУЗІ МАС-МЕДІА." Information Technologies and Learning Tools 44, no. 6 (December 27, 2014): 134–40. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v44i6.1155.

Full text
Abstract:
У результаті дослідження визначено особливості сучасних творчих проектів як технології навчання майбутніх фахівців у галузі засобів масової інформації, реклами і зв'язків з громадськістю. Особлива увага приділяється аналізу понять «мультимедіа» і «творчий проект». У статті запропоновано практичні приклади реалізації мультимедійних творчих проектів, виконані студентами спеціальностей «Журналістика» і «Реклама і зв'язки з громадськістю» Сумського державного університету у межах вивчення фахових дисциплін «Брендинг» і «Практика рекламної діяльності». Наведено приклади творчих завдань як короткотермінових творчих проектів з дисципліни «Теорія реклами».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Bondarenko, Viktoriia, Oleksandr Khadartsev, and Olesia Hryhorieva. "The Effectiveness of Product and Brand Promotion: the Role of Marketing Communications." ЕКОНОМІКА І РЕГІОН Науковий вісник, no. 1(80) (March 25, 2021): 75–81. http://dx.doi.org/10.26906/eir.2021.1(80).2240.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості й роль маркетингових комунікацій, зокрема в аспекті впливу та взаємодії між категоріями «бренд» та «клієнт-споживач продуктів бренду». Досліджено специфіку діяльності компаній у сфері комунікацій, визначено ключові чинники, що забезпечують спроможність віднайти ефективні засоби й інструменти маркетингових комунікацій. Розглянуто завдання та елементи формування маркетингової політики комунікацій. Дано характеристику основних засобів комплексу просування як програми маркетингової комунікації підприємства. Розглянуто складові рекламних ефектів як точок комунікативної взаємодії між споживачем і товаром. Виокремлено значущість бренду як комплексної інтеграції ціннісних пропозицій виробника і споживчих очікувань клієнта. На підставі аналізу сучасних особливостей ринку обґрунтовано, що аватар клієнта є основою формування маркетингових комунікацій як відображення цільового сегмента. Досліджено розподіл прихильності до певних брендів у розрізі відповідних аватарів клієнтів. Охарактеризовано вплив соціальних медіа на формування ефективності комунікаційних каналів, зокрема для сектора товарів повсякденного вжитку. За результатами проведених досліджень, зроблено відповідні висновки щодо подальшого вдосконалення маркетингових комунікацій на підприємстві з метою зростання іміджу компанії та її конкурентоспроможності, консолідації іміджу бренду або організації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Калач, Г. М. "МОДЕЛІ ОЦІНКИ БРЕНДУ В УМОВАХ ЦИФРОВІЗАЦІЇ БІЗНЕСУ." Підприємництво і торгівля, no. 27 (November 17, 2020): 26–30. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2020-27-04.

Full text
Abstract:
В умовах цифровізації та розвитку платформеної економіки кількість Інтернет-підприємств, які функціонують у сфері торгівлі, постійно зростає. У структурі вартості таких підприємств усе більшу питому вагу мають нематеріальні активи, зокрема бренд. У статті розглядається проблема достовірної оцінки бренду торгових Інтернет-підприємств. Зазначено, що брендовані товари швидше знаходять шлях до покупця, користуються більшою довірою і дають змог упідтримувати довготривалі стосунки з покупцем. Підкреслено важливість використання результатів оцінки бренду для стратегічного управління підприємством, визначення ефективності маркетингових заходів та для цілей продажу або реорганізації підприємства. Досліджено основні підходи до оцінки вартості брендів, виявлено обмеження щодо застосування існуючих методів для оцінки вартості бренду торгових Інтернет-підприємств. Більшість обмежень щодо застосування методів дохідної оцінки бренду пов’язана з недоступністю інформації для розрахунку. Проведений порівняльний аналіз методів витратної та прибуткової оцінки брендів дав змогу зробити висновок, що за своєю суттю вони являють собою ретроспективний і перспективний методи оцінки. Прибутковий підхід є необхідним для використання, хоча він є більш витратним за часом і трудовитратами й має більше припущень. Найбільш придатними серед прибуткових методів оцінки для підприємств Інтернет-торгівлі є методи преміальної ціни і преміального обсягу. Метод преміальної ціни є найбільш об’єктивним, він ґрунтується на статистичних даних. Метод преміального обсягу дає змогу визначити розмір майбутніх фінансових потоків, одержуваних за рахунок бренду. Підкреслено необхідність одночасного застосування витратного методу, оскільки на відміну від оффлайн-торгівлі Інтернет-торгівля сильно залежить від реклами на самій платформі й особливо від відгуків покупців. Витратний підхід ґрунтується на визначенні витрат на створення, підтримку та захист бренду. Запропоновано власну методику вартісної оцінки бренду підприємства Інтернет-торгівлі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мейлиева, Дильноза, and Шахноза Kамбарова. "Разработка брендовой стратегии в системе маркетинга детских товаров." Общество и инновации 2, no. 4/S (May 20, 2021): 591–97. http://dx.doi.org/10.47689/2181-1415-vol2-iss4/s-pp591-597.

Full text
Abstract:
Сегодня маркетинг является основным источником рекламы на внешнем и внутреннем рынке. Такие концепции, как маркетинговая стратегия, стратегия бренда служат для продвижения товарного бренда, трансформации его на внутреннем и внешнем рынке. В этой статье автор объясняет термины маркетинга, брендинга в рекламной системе и останавливается на стратегии брендинга детских товаров.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Старцева, Наталья Николаевна, and Ольга Юрьевна Брюхова. "Практика применения и оценка эффективности тестемониума в российской телевизионной рекламе." Creative Economy 13, no. 11 (November 30, 2019): 2265. http://dx.doi.org/10.18334/ce.13.11.41302.

Full text
Abstract:
В статье раскрывается сущность тестемониума как формы рекламы, использующей авторитет популярной личности. На основе проведенного контент-анализа и традиционного анализа документов определяются объем и частота вещания «звездной» рекламы на российском телевидении, действующие лица медиасообщений, объекты «авторитетной» рекламы. Делается вывод о том, что эффективность применения тестемониума зависит от соответствия личного имиджа «звезды» характеристикам типичных представителей целевых аудиторий телеканала и рекламируемого бренда; отсутствия негативных действий знаменитости в период рекламной кампании, подрывающих не только ее имидж, но и имидж рекламируемого бренда; наличия схожего объема капиталов у основных акторов, участвующих в создании и распространении рекламного сообщения. Авторы статьи приходят к заключению: тестемониум является одним из методов селебрити-маркетинга, способствует продвижению товаров и услуг на отечественном рынке и имеет большой потенциал для своего дальнейшего развития
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Рожина, Екатерина Юрьевна, and Ирина Владимировна Селиванова. "Поколение Z как потребители товаров и услуг." Russian Journal of Entrepreneurship 18, no. 24 (December 28, 2017): 4289. http://dx.doi.org/10.18334/rp.18.24.38585.

Full text
Abstract:
Статья посвящена оценке психологических особенностей российской молодёжи c целью прогнозирования ориентиров развития и продвижения брендов в условиях социального контекста. Авторами сделан теоретический обзор и анализ отечественной и зарубежной литературы по данной проблематике, проведено исследование запросов молодёжи, что позволило спрогнозировать ориентиры развития бренда. Далее было изучено отношение поколения Z к продвижению брендов на рынке (рекламной компании) и сформулированы соответствующие рекомендации для маркетологов.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Рекламні бренди"

1

Скляренко, Валерій. "Соціальна реклама захисту тварин. Основні тенденції." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10466.

Full text
Abstract:
Надано результати аналізу сучасних зразків дизайну соціальної реклами, присвяченої захисту диких та домашніх тварин, птахів, мешканців морів та океанів відомих рекламних брендів. Метою роботи стало визначення принципів створення соціальної реклами з різними креативними підходами. В ході аналізу визначені чинники, які використовувалися для розкриття конкретної проблеми. На основі дослідження розроблена класифікація тематичних напрямків в дизайні цього типу соціальної реклами.
The results of analysis of modern standards of design of the social advertising, devoted defence of wild and home zoons, poultries etc. in the world of the known brands are given. A purpose was become by determination of principles of creation of the social advertising from differences by creative approaches thee steps of analysis certainly list of factors, what used for opening of concrete problem. On the basis of the detailed research of the given standards of the social advertising on a theme to defence of zoons the developed classification thematic directions of this design.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Пазюк, В. Л. "Важливість інноваційних підходів в рекламі бренда винної продукції." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/42951.

Full text
Abstract:
В умовах сьогодення реклама є головним чинником формування культури споживання винної продукції, яка виконує також і інформаційно-ознайомчу функцію. З точки зору споживання особливих товарів, яким є вино, саме культура споживання алкогольної продукції має вплив при виборі винного бренда. При цьому, саме реклама найбільш дієвий інструмент для зміцнення позицій винного бренда на ринку. Ефективна реклама підвищує попит, має активний вплив на споживачів та формує позитивне ставлення до винного бренда. Найбільш необхідним в цьому процесі є врахування споживчих переваг, які можуть бути привабливими для конкретної цільової аудиторії, на яку орієнтована реклама винного бренда.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Тєлєтов, Олександр Сергійович, Александр Сергеевич Телетов, Oleksandr Serhiiovych Tielietov, and В. В. Зарубіна. "Специфіка створення брендів в Україні." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31280.

Full text
Abstract:
Значна мінливість ринкового середовища, соціально-економічні трансформації, загострення конкуренції, зростання схожості товарів, стрімка зміна смаків, настроїв та поведінки споживачів змушує вітчизняні підприємства освоювати і адаптувати новітні технології управління. Споживачам недостатньо переглянути рекламний ролик про той чи інший товар і в подальшому придбати його. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31280
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Белянський, О., and О. Казакова. "Особливості графічних характеристик рекламних персонажів в контексті впливу на споживача." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10392.

Full text
Abstract:
У дослідженні розглянуто особливості графічної побудови рекламних персонажів на прикладі найбільш популярних українських та зарубіжних брендів. Проаналізовано зв'язок між архетипом материнського бренду та візуальними характеристиками бренд-персонажа. Виявлено кореляцію між конкретними графічними рисами персонажа та їхнім впливом на ефективність просування бренда. Сформульовано рекомендації для дизайнерів щодо конструюванняефективного бренд-персонажа в залежності від особистості (архетипу) бренда.
The paper presents the results of analyzing visual characteristics of the most popular brand mascots (based on ratings of USA and Ukraine). The correlation of brand mascots graphic features and consumer behavior was detected. In conclusion recommendations for creating the most effective mascots according to the brand archetype were formulated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Молодика, А. О. "Лінгвістичні та перекладацькі особливості англомовних рекламних слоганів автомобільних брендів." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86412.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота присвячена розгляду лінгвістичних та перекладацьких особливостей англомовних рекламних слоганів автомобільних брендів. Також дослідження зорієнтовано на аналізі методів вивчення рекламного дискурсу та специфіці перекладу англомовних слоганів. Проведене дослідження надає змогу детальніше пізнати прагматичні та комунікативні ознаки англомовних рекламних слоганів автомобільних брендів. Отримані дані сприятимуть подальшим розвідкам релевантних питань.
Квалификационная работа посвящена рассмотрению лингвистических и переводческих особенностей англоязычных рекламных слоганов автомобильных брендов. Также исследование ориентировано на анализ методов изучения рекламного дискурса и специфике перевода англоязычных слоганов. Проведенное исследование позволяет подробнее узнать прагматические и коммуникативные признаки англоязычных рекламных слоганов автомобильных брендов. Полученные данные будут способствовать дальнейшим изучением релевантных вопросов.
The qualification work is devoted to the consideration of linguistic and translation features of English-language advertising slogans of car brands. The study is also focused on analyzing methods of studying advertising discourse and the specifics of the translation of English slogans. The study provides an opportunity to learn more about the pragmatic and communicative features of English-language advertising slogans of car brands. The data obtained will facilitate further exploration of relevant issues.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ущаповська, Ірина Василівна, Ирина Васильевна Ущаповская, Iryna Vasylivna Ushchapovska, Ірина Карпівна Кобякова, Ирина Карповна Кобякова, and Iryna Karpivna Kobiakova. "Кросс-культурные аспекты рекламной коммуникации." Thesis, Евразийский национальный университет Л.Н. Гумилева, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/52433.

Full text
Abstract:
Мова бренду означає слова, знаки, звуки та інші експресивні засоби, що використовуються для спілкування бренду. Мова бренду включає вербальну та невербальну айдентики, оскільки вона розвивається на вербальному та невербальному рівнях. Вербальна айдентика бренду - це слова, фрази та терміни, що використовуються для опису бренду. Невербальні елементи мови бренду можна поділити на візуальну та аудіальну йадентики. Візуальна айдентика або візуальна мова бренду містить графічні компоненти, що разом надають систему для ідентифікації та репрезентації бренду. Аудіальну айдентику можна описати як унікальну власну музику та звук, які емоційно передають сенс та цінності бренда. Під час сприйняття, елементи мови бренду перемішуються в свідомості аудиторії, забезпечуючи взаємодію слів, кольорів, графіки та звуків. В статті вважається, що мова бренду – приклад конвергенції вербальних та невербальних елементів.
Вербальная айдентика бренда — это слова, фразы и термины, используемые для описания бренда. Невербальные элементы языка бренда можно разделить на визуальную и аудиальную йадентики. Визуальная айдентика или визуальный язык бренда содержит графические компоненты, которые вместе предоставляют систему для идентификации и репрезентации бренда. Аудиальную айдентику можно описать как уникальную собственную музыку и звук, которые эмоционально передают смысл и ценности бренда. При восприятии элементы языка бренда перемешиваются в сознании аудитории, обеспечивая взаимодействие слов, цветов, графики и звуков. В статье считается, что язык бренда — это пример конвергенции вербальных и невербальных элементов.
Brand language comprises verbal and non-verbal identities, meaning it is developed on the verbal and non-verbal levels. Brand’s verbal identity is the words, phrases, and terms used to describe the brand. Non-verbal elements of brand language can be divided into visual and audial identities. Visual identity or visual brand language contains the graphic components that together provide a system for identifying and representing a brand. Audial identity can be described as the unique, proprietary music and sound that emotionally convey a brand’s essence and values. Being perceived, brand language elements blend in the minds of the audience, providing interaction of the words, colors, graphics, and sounds. In the article, we suggest brand language be an example of the convergence of verbal and nonverbal elements.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сапян, А. С. "Бренд, людські емоції та способи впливу на них." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7905.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Голишевська, К. Г. "Інтернет-брендинг." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64830.

Full text
Abstract:
Сучасний світ дуже швидко змінюється, і маркетинг трансформується разом із ним. Як наслідок, з'являються нові методи впливу на споживача, одним із яких є інтернет-брендинг. Основним завданням брендингу є створення довгострокової споживчої переваги до даної фірми або товарної марки серед існуючих на ринку. Інтернет-брендинг – це спеціально розроблений комплекс маркетингових заходів, спрямованих на ознайомлення аудиторії Інтернет-мережі з продуктом або послугою, що просувається, а також на підвищення лояльності до них потенційних споживачів [1]. Головна особливість даного методу є відмінність сприйняття інформації в інтернеті і в реальному світі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Яненко, Ярослав Васильович, Ярослав Васильевич Яненко, and Yaroslav Vasylovych Yanenko. "Репрезентація культурних стереотипів в українській рекламі." Thesis, Verlag Otto Sagner, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/37731.

Full text
Abstract:
У статті розглядається репрезентація культурних стереотипів в українській рекламі. Особлива увага приділяється аналізу використання у рекламних повідомленнях патріотичних мотивів та елементів національного колориту. У результаті дослідження виявлено та охарактеризовано три групи культурних стереотипів, що репрезентуються сучасною українською рекламою й належать до традиційної української культури, радянської епохи та нового часу.
В статье рассматривается репрезентация культурных стереотипов в рекламе. Особое внимание уделяется анализу использования в рекламных сообщениях патриотических мотивов и элементов национального колорита. В результате исследования выявлены и охарактеризованы три группы культурных стереотипов, которые репрезентуются современной украинской рекламой и относятся к традиционной украинской культуре, советской эпохе и новому времени.
The article deals the representation of cultural stereotypes in Ukrainian advertising. Special attention is paid to the analysis of the use of promotional messages patriotic motives and elements of national coloring. The study revealed and described by three groups of cultural stereotypes representation modern Ukrainian advertising and belong to the traditional Ukrainian culture, the Soviet era and the new time.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Яненко, Ярослав Васильович, Ярослав Васильевич Яненко, and Yaroslav Vasylovych Yanenko. "Особливості застосування візуальних комунікацій у період пандемії COVID-19." Thesis, European Scientific Platform, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/85387.

Full text
Abstract:
В роботі визначено особливості застосування візуальних комунікацій у період пандемії COVID-19 та можливості їх використання у медичному інформуванні цільової аудиторії.
В работе определены особенности применения визуальных коммуникаций в период пандемии COVID-19 и возможности их использования в медицинском информировании целевой аудитории.
The paper identifies the features of the use of visual communications during the COVID-19 pandemic and the possibility of their use in medical information to the target audience.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Conference papers on the topic "Рекламні бренди"

1

Жеребцова, Злата Андреевна. "GENDER MANIPULATION IN TELEVISION ADVERTISING." In Поколение будущего: сборник избранных статей Международной студенческой научной конференции (Санкт-Петербург, Март 2021). Crossref, 2021. http://dx.doi.org/10.37539/pb190.2021.97.23.004.

Full text
Abstract:
Статья посвящена исследованию манипулятивного воздействия телевизионной рекламы на массового потребителя с учетом гендерного подхода. Автор рассматривает гендерные стереотипы как манипулятивный прием в коммерческой телевизионной рекламе и анализирует особенности его использования в продвижении российских брендов. The article is devoted to the study of the manipulative impact of television advertising on the mass consumer, taking into account the gender approach. The author considers gender stereotypes as a manipulative technique in commercial television advertising and analyzes the features of its use in the promotion of russian brands.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

"СТРАТЕГІЇ ПОЗИЦІОНУВАННЯ БРЕНДУ." In ЖУРНАЛІСТИКА ТА РЕКЛАМА: ВЕКТОРИ ВЗАЄМОДІЇ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-03-19.33.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Толмачева, И. А., and К. Г. Коломина. "РОЛЬ МАРКЕТИНГОВЫХ КОММУНИКАЦИЙ В ФОРМИРОВАНИИ УЗНАВАЕМОСТИ БРЕНДА." In ЦИФРОВИЗАЦИЯ – ДРАЙВЕР ЭКОНОМИЧЕСКОГО РОСТА В ПОСТПАНДЕМИЧЕСКИЙ ПЕРИОД ЧАСТЬ II Сборник статей по материалам Всероссийской научно-практической конференции с международным участием 05 марта 2021 года. РИЦ ХГУЭП, 2021. http://dx.doi.org/10.38161/978-5-7823-0744-8-2021-090-095.

Full text
Abstract:
Аннотация: в данной статье рассматривается роль маркетинговых коммуникаций в формировании узнаваемости бренда, на примере компании ООО «Фэшн Форвард». Описываются действия, предпринятые отделом рекламы и связей с общественностью для вывода на российский рынок данной компании, а также способы увеличения узнаваемости бренда и создания положительного имиджа в кризисный период.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

"Комунікаційна стратегія бренду в цифровому суспільстві." In ЖУРНАЛІСТИКА ТА РЕКЛАМА: ВЕКТОРИ ВЗАЄМОДІЇ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-03-19.24.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

"ВПЛИВ РЕКЛАМИ НА ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ОБІЗНАННОСТІ ПРО БРЕНД." In ЖУРНАЛІСТИКА ТА РЕКЛАМА: ВЕКТОРИ ВЗАЄМОДІЇ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-03-19.40.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography