To see the other types of publications on this topic, follow the link: Рекламні бренди.

Journal articles on the topic 'Рекламні бренди'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Рекламні бренди.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Yevtushenko, Aleksandr, Mykola Suslov, and Svitlana Verba. "БРЕНДИНГ ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ – МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ЛОКАЛЬНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ТА ФАКТОР КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ." Public Administration and Regional Development, no. 13 (September 8, 2021): 622–49. http://dx.doi.org/10.34132/pard2021.13.04.

Full text
Abstract:
У статті розглянутий взаємозв’язок між брендингом території у новостворених об’єднаних територіальних громадах (далі ОТГ) та формуванням локальної ідентичності ОТГ як фактора її конкурентоспроможності. Надано визначення понять «бренд» та «брендинг», які пропонуються вітчизняною на зарубіжною науковими школами. Доведено, що брендинг території ОТГ – це своєрідна стратегія, спрямована на поліпшення іміджу адміністративно-територіальної одиниці для залучення інвесторів, туристів, бізнесменів. Виділено функції бренду території ОТГ, які стосуються користувача (ідентифікації, персоналізації, гарантії, спрощення рішення та задоволення) і зазначено, що ефективне просування бренду залежить від інвестицій вкладених в його первісне просування, насамперед, в інформативну рекламу. Доведено, що локальна ідентичність, як місце проживання, територія, що має певні відмінності, характеристики і стає брендом, а брендинг – механізм спрямований на згуртування локальних співтовариств, що проживають на території ОТГ, формування уявлення про власну ідентичність до цієї території. У статті бренди окремих територій громад визначені, як локальні бренди, що характеризують ментальність місцевого населення, його наближеність до культурних та історичних традицій, що обумовлене природно-географічними, економічними, історичними та соціально-культурними факторами. Зроблено акцент на використанні логотипу та інших візуальних атрибутів бренду громади для посилення локальної ідентичності, тобто самоототожнення індивідів з місцевим співтовариством, заснованої на культурно-психологічній єдності населення. Бренд території ОТГ є інструментом реалізації стратегії розвитку громади, тому що акумулює інтереси її населення, інвесторів, бізнесу, влади, і, таким чином, виступає фактором конкурентоспроможності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Тетерникова, Варвара Сергеевна. "Реклама глобальных брендов в восприятии национальных аудиторий." mediaalmanah 109, no. 2 (April 21, 2022): 39–47. http://dx.doi.org/10.30547/mediaalmanah.2.2022.3947.

Full text
Abstract:
Современная реклама глобальных брендов, распространяемая по всему миру, сталкивается со сложной задачей – вызвать интерес к продукции бренда у аудиторий, говорящих на разных языках, представляющих разные культуры. В статье выявляются особенности восприятия рекламы глобальных брендов, созданной с 2010 по 2021 г. Анализируя методы работы брендов, автор приходит к выводу, что ее эффективность зависит от того, насколько рекламное сообщение вписывается в картину мира и систему смыслов национальных аудиторий.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Karpova, Kateryna. "LINGUISTIC PECULIARITIES OF PERSUASIVE STRATEGIES AND TACTICS IN ENGLISH ADVERTISING OF ECO-FRIENDLY PRODUCTS." Studia Linguistica, no. 15 (2019): 26–39. http://dx.doi.org/10.17721/studling2019.15.84-105.

Full text
Abstract:
Прикметною ознакою нашого часу є те, що сучасна сфера рекламної комунікації являється ключовим каналом, який поєднує виробника та споживача, відтак саме реклама відіграє важливу роль у створенні та підтримці іміджу певної компанії чи бренду. Сьогодні всесвітньо відомі корпорації демонструють неабияке зацікавлення проблемами довкілля, намагаються привнести у свою корпоративну культуру ознаки екологічної освіченості, а також залучають креативних бренд менеджерів, які, у свою чергу, створюють такі переконливі рекламні кампанії товарів та послуг, що націлені на споживачів, якіпереймаються питаннями захисту та збереження навколишнього середовища. Відтак, статтю присвячено розгляду комунікативних стратегій і тактик, які використовуються як механізм переконання в англомовному рекламному дискурсі. Лінгвістичний аналіз явища мовленнєвого впливу з метою досягнення персуазивного ефекту здійснюється на матеріалі рекламних повідомлень екологічних товарів. Основними методами дослідження обрано контент аналіз, лексико-семантичний та інтерпретативний аналіз. У результаті проведеного лінгвістичного експерименту виділено та проаналізовано наступні комунікативні стратегії, які володіють значним персуазивним потенціалом у рекламному дискурсі: стратегія привернення уваги до товару чи послуги, які рекламуються; стратегія створення позитивного іміджу; стратегія оцінки та стратегія інтимізації. Окрім того, вивчено певні лінгвістичні тактики та прийоми, задіяні у процесі реалізації вищезазначених комунікативних стратегій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Щегельська, Юлія Павлівна. "Phygital advergaming квести з доданою реальністю — ефективна технологія промоції бренда «NIKE»." Технологія і техніка друкарства, no. 4(70) (December 30, 2020): 82–89. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.4(70).2020.219342.

Full text
Abstract:
У цій статті досліджено досвід використання компанією «Nike» phygital advergaming AR-квестів як маркетингового та комунікаційного інструмента, за допомогою якого конверсія продажів лімітованих партій кросівок бренда за лічені хвилини сягає 100 %. Виявлено, що оскільки сучасні споживачі швидко призвичаюються до нових форм, носіїв і методів реклами, всіляко ігнорують і уникають її, зокрема, встановлюючи програмне забезпечення для блокування рекламних повідомлень, компанії, що широко використовують phygital advergaming AR-квести, так само динамічно відкривають для себе нові можливості для промоції брендів і підтримання зв’язків із споживачами. Доведено, що phygital advergaming AR-квести змінили традиційні маркетингові, брендінгові й комунікаційні моделі взаємодії між компаніями та споживачами їх продукції, оскільки перетворили процес покупки на гру, прихильників брендів на мисливців за речами, звичайний товар на статусний. Досвід компанії «Nike», яка у 2017–2019 рр. трансформувала вулиці і парки окремих міст у Бразилії, Великобританії, Китаї, США, Японії та ін. країнах на свої AR pop up stores, свідчить, що використання phygital advergaming AR-квестів як промоційного засобу не тільки створює значний ажіотаж серед фанатів бренда, а й дозволяє легко привернути увагу нових цільових груп, а також уможливлює заміну прямої реклами позитивним WOM та органічним SMM й сприяє появі законодавців трендів у фанатській спільноті та амбасадорів бренда. В цілому, phygital advergaming AR-квести «Nike» створюють позитивний емоційний досвід взаємодії споживачів із брендом, що забезпечує його високу впізнаваність та підвищує лояльність до ТМ, а це, свою чергою, позитивно впливає на стимулювання збуту продукції. У статті також наведено авторські визначення понять «phygital advergaming AR-квест» та «AR pop up shop/store».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Yanenko, Yaroslav V. "МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ ЯК ТЕХНОЛОГІЯ НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У ГАЛУЗІ МАС-МЕДІА." Information Technologies and Learning Tools 44, no. 6 (December 27, 2014): 134–40. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v44i6.1155.

Full text
Abstract:
У результаті дослідження визначено особливості сучасних творчих проектів як технології навчання майбутніх фахівців у галузі засобів масової інформації, реклами і зв'язків з громадськістю. Особлива увага приділяється аналізу понять «мультимедіа» і «творчий проект». У статті запропоновано практичні приклади реалізації мультимедійних творчих проектів, виконані студентами спеціальностей «Журналістика» і «Реклама і зв'язки з громадськістю» Сумського державного університету у межах вивчення фахових дисциплін «Брендинг» і «Практика рекламної діяльності». Наведено приклади творчих завдань як короткотермінових творчих проектів з дисципліни «Теорія реклами».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Bondarenko, Viktoriia, Oleksandr Khadartsev, and Olesia Hryhorieva. "The Effectiveness of Product and Brand Promotion: the Role of Marketing Communications." ЕКОНОМІКА І РЕГІОН Науковий вісник, no. 1(80) (March 25, 2021): 75–81. http://dx.doi.org/10.26906/eir.2021.1(80).2240.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості й роль маркетингових комунікацій, зокрема в аспекті впливу та взаємодії між категоріями «бренд» та «клієнт-споживач продуктів бренду». Досліджено специфіку діяльності компаній у сфері комунікацій, визначено ключові чинники, що забезпечують спроможність віднайти ефективні засоби й інструменти маркетингових комунікацій. Розглянуто завдання та елементи формування маркетингової політики комунікацій. Дано характеристику основних засобів комплексу просування як програми маркетингової комунікації підприємства. Розглянуто складові рекламних ефектів як точок комунікативної взаємодії між споживачем і товаром. Виокремлено значущість бренду як комплексної інтеграції ціннісних пропозицій виробника і споживчих очікувань клієнта. На підставі аналізу сучасних особливостей ринку обґрунтовано, що аватар клієнта є основою формування маркетингових комунікацій як відображення цільового сегмента. Досліджено розподіл прихильності до певних брендів у розрізі відповідних аватарів клієнтів. Охарактеризовано вплив соціальних медіа на формування ефективності комунікаційних каналів, зокрема для сектора товарів повсякденного вжитку. За результатами проведених досліджень, зроблено відповідні висновки щодо подальшого вдосконалення маркетингових комунікацій на підприємстві з метою зростання іміджу компанії та її конкурентоспроможності, консолідації іміджу бренду або організації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Калач, Г. М. "МОДЕЛІ ОЦІНКИ БРЕНДУ В УМОВАХ ЦИФРОВІЗАЦІЇ БІЗНЕСУ." Підприємництво і торгівля, no. 27 (November 17, 2020): 26–30. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2020-27-04.

Full text
Abstract:
В умовах цифровізації та розвитку платформеної економіки кількість Інтернет-підприємств, які функціонують у сфері торгівлі, постійно зростає. У структурі вартості таких підприємств усе більшу питому вагу мають нематеріальні активи, зокрема бренд. У статті розглядається проблема достовірної оцінки бренду торгових Інтернет-підприємств. Зазначено, що брендовані товари швидше знаходять шлях до покупця, користуються більшою довірою і дають змог упідтримувати довготривалі стосунки з покупцем. Підкреслено важливість використання результатів оцінки бренду для стратегічного управління підприємством, визначення ефективності маркетингових заходів та для цілей продажу або реорганізації підприємства. Досліджено основні підходи до оцінки вартості брендів, виявлено обмеження щодо застосування існуючих методів для оцінки вартості бренду торгових Інтернет-підприємств. Більшість обмежень щодо застосування методів дохідної оцінки бренду пов’язана з недоступністю інформації для розрахунку. Проведений порівняльний аналіз методів витратної та прибуткової оцінки брендів дав змогу зробити висновок, що за своєю суттю вони являють собою ретроспективний і перспективний методи оцінки. Прибутковий підхід є необхідним для використання, хоча він є більш витратним за часом і трудовитратами й має більше припущень. Найбільш придатними серед прибуткових методів оцінки для підприємств Інтернет-торгівлі є методи преміальної ціни і преміального обсягу. Метод преміальної ціни є найбільш об’єктивним, він ґрунтується на статистичних даних. Метод преміального обсягу дає змогу визначити розмір майбутніх фінансових потоків, одержуваних за рахунок бренду. Підкреслено необхідність одночасного застосування витратного методу, оскільки на відміну від оффлайн-торгівлі Інтернет-торгівля сильно залежить від реклами на самій платформі й особливо від відгуків покупців. Витратний підхід ґрунтується на визначенні витрат на створення, підтримку та захист бренду. Запропоновано власну методику вартісної оцінки бренду підприємства Інтернет-торгівлі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мейлиева, Дильноза, and Шахноза Kамбарова. "Разработка брендовой стратегии в системе маркетинга детских товаров." Общество и инновации 2, no. 4/S (May 20, 2021): 591–97. http://dx.doi.org/10.47689/2181-1415-vol2-iss4/s-pp591-597.

Full text
Abstract:
Сегодня маркетинг является основным источником рекламы на внешнем и внутреннем рынке. Такие концепции, как маркетинговая стратегия, стратегия бренда служат для продвижения товарного бренда, трансформации его на внутреннем и внешнем рынке. В этой статье автор объясняет термины маркетинга, брендинга в рекламной системе и останавливается на стратегии брендинга детских товаров.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Старцева, Наталья Николаевна, and Ольга Юрьевна Брюхова. "Практика применения и оценка эффективности тестемониума в российской телевизионной рекламе." Creative Economy 13, no. 11 (November 30, 2019): 2265. http://dx.doi.org/10.18334/ce.13.11.41302.

Full text
Abstract:
В статье раскрывается сущность тестемониума как формы рекламы, использующей авторитет популярной личности. На основе проведенного контент-анализа и традиционного анализа документов определяются объем и частота вещания «звездной» рекламы на российском телевидении, действующие лица медиасообщений, объекты «авторитетной» рекламы. Делается вывод о том, что эффективность применения тестемониума зависит от соответствия личного имиджа «звезды» характеристикам типичных представителей целевых аудиторий телеканала и рекламируемого бренда; отсутствия негативных действий знаменитости в период рекламной кампании, подрывающих не только ее имидж, но и имидж рекламируемого бренда; наличия схожего объема капиталов у основных акторов, участвующих в создании и распространении рекламного сообщения. Авторы статьи приходят к заключению: тестемониум является одним из методов селебрити-маркетинга, способствует продвижению товаров и услуг на отечественном рынке и имеет большой потенциал для своего дальнейшего развития
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Рожина, Екатерина Юрьевна, and Ирина Владимировна Селиванова. "Поколение Z как потребители товаров и услуг." Russian Journal of Entrepreneurship 18, no. 24 (December 28, 2017): 4289. http://dx.doi.org/10.18334/rp.18.24.38585.

Full text
Abstract:
Статья посвящена оценке психологических особенностей российской молодёжи c целью прогнозирования ориентиров развития и продвижения брендов в условиях социального контекста. Авторами сделан теоретический обзор и анализ отечественной и зарубежной литературы по данной проблематике, проведено исследование запросов молодёжи, что позволило спрогнозировать ориентиры развития бренда. Далее было изучено отношение поколения Z к продвижению брендов на рынке (рекламной компании) и сформулированы соответствующие рекомендации для маркетологов.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Томчук-Пономаренко `, Наталія, Дмитро Кобець, and Віктор Литовченко. "МАРКЕТИНГ ВПЛИВУ В УМОВАХ ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ." Вісник Університету банківської справи, no. 3(42) (December 23, 2021): 62–66. http://dx.doi.org/10.18371/2221-755x3(42)2021253525.

Full text
Abstract:
Анотація. Досліджено сутність маркетингу впливу. Визначено механізми маркетингу впливу і наданокоротку характеристику кожного з його елементів: зірковий ефект, охоплення потрібної аудиторії, пра-вильний тон, упевненість у спілкуванні, тривала робота. За підсумками 2020 року, найпопулярнішимисторінками у Facebook серед рітейлерів України стали Rozetka, Watsons Ukraine та EVA Store Line. Ан-тошка та Алло змінилися місцями на четвертій і п’ятій сходинках. Нерозвиненість цифрової економікиможе мати негативні наслідки для інтересів споживачів і функціонування суб’єктів господарювання.Ця проблема суттєво перешкоджає підтримці потрібного балансу інтересів суб’єктів господарювання,суспільства і держави в інформаційній сфері. Дослідження показують, що блогерові легше спілкува-тися і привертати увагу вузької аудиторії, що робить рекламу продукту / бренду більш ефективноюу співпраціз мікровпливовими особами. Таким чином, ми підсумовуємо ключові переваги використан-ня ідейного лідера як інструмент комунікації в маркетинговій діяльності компаній, а саме: дослідженняособливостей цільових споживачів при виборі блогера, спільне розроблення концепту реклами про-дукту чи послуги, упровадження маркетингу впливу через соціальні мережі, оцінка рекламної кампанії,створення відділу маркетингу впливу. Обґрунтовано етапи маркетингового впливу в цифровій еконо-міці, які допоможуть підприємству бути конкурентоспроможнішими, до яких віднесено: дослідженняособливостей цільових споживачів при виборі блогера; спільне розроблення концепту реклами продук-ту або послуги; упровадження маркетингу впливу через соціальні мережі; оцінка рекламної кампанії;створення відділу маркетингу впливу. Доведено, що маркетинг впливу стає дедалі важливішим фор-матом у сфері цифрового маркетингу, оскільки дозволяє ефективно будувати комунікацію з цільовоюгрупою і залучати нових.Ключові слова: маркетинг, діяльність, блогери, рітейл, підприємство, конкурентоспроможність, етапи.Формул: 0; рис.: 2; табл.: 0; бібл.: 5.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

КРУГОВАЯ, Елена Геннадьевна. "Проблемы формирования инсайта." Monitoring of public opinion economic&social changes, no. 5 (November 10, 2015): 167. http://dx.doi.org/10.14515/monitoring.2015.5.10.

Full text
Abstract:
Инсайт — ключевое понятие в сфере потребительского маркетинга и рекламы. Точно сформулированный инсайт — основа и залог успешного развития бренда, эффективности затрат на разработку и реализацию рекламной кампании. Понимая его значимость, многие маркетологи - на стороне как компании-производителя, так и рекламного агентства, - тем не менее не уделяют достаточного внимания выбору методологии исследования. Автор попыталась определить основные ошибки и предложила свое видение решения данной проблемы.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Зінченко, Т. Ю., and Н. О. Держак. "Цифровий маркетинг як напрямок удосконалення комунікаційних взаємодій зі споживачами." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 6 (270) (November 10, 2021): 115–20. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-270-6-115-120.

Full text
Abstract:
В статті розглядаються основні сучасні інструменти цифрового маркетингу в сфері сервісів доставки продуктів, товарів і готової їжі. Особлива увага приділяється тому, як коронавірусна пандемія вплинула на розвиток онлайн-ритейлу, де торгівля здійснюється через Інтернет. Без використання цифрового маркетингу, який з нашого поглядуявляє собою інструменти комунікацій зі споживачем та здійснюються за допомогою сучасних цифрових каналів зв’язку, не можливо розраховувати на результат. Було розглянуто особливості та прояв інтегрованих маркетингових комунікацій в різних омніканальних засобах таких, як смартфони, комп’ютери, планшети, телебачення, радіо, цифрові екрани. Крім того, цифровий маркетинг має своє втілення і в офлайн каналах у вигляді посилань на електронні ресурси і qr-кодів. У якості рекомендацій пропонується створювати спецпроекти – це комплексна інтеграція бренду, яка виходить за рамки стандартних форматів. Наприклад, можна створити спецпроект, присвячений Новому року. З точки зору маркетингу можна виявити, які продукти необхідно продати, які зараз існують проблеми із замовленнями, яке потрібне охоплення аудиторії тощо. З точки зору рекламної комунікації, бренди можуть запустити велику акцію і залучити до співпраці партнерів. Розглянуто приклади просування системи доставки продуктів харчування, які існують на нинішньому ринку. Одним з найбільш відомих і ефективних способів комунікації зі споживачами залишається відео-контент: на телебаченні та в Інтернеті. Іншими важливими інструментами для комунікації зі споживачем в онлайн і офлайн-середовищі є: контекстна реклама, таргетована реклама, SMM, е-mail-маркетинг, аутдор-реклама, пуш-повідомлення, SMS, QR-коди. Проаналізуємо, які сучасні інструменти та канали використовують українські онлайн-сервіси швидкої доставки. Об'єктами досліджень стали – Rocket і Glovo. Карантин зіграв для національного рітейлу роль каталізатора, прискоривши тренди, що вже існують в інших розвинених країнах. Виявилося, що інструменти, потрібні для зручних покупок онлайн, в українців уже є: банківські додатки з кредитними пропозиціями, можливість перераховувати гроші з карти на карту, швидкий мобільний Інтернет. Цифровий маркетинг передбачає персоналізований підхід, а це означає, що ви повинні мати уявлення про потреби, переваги, інтереси та інші дані вашого потенційного клієнта.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

РОМАНОВА, Н. В. "СЛОГАН У НІМЕЦЬКОМУ МОВЛЕННІ (СЕМАНТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ)." АКАДЕМІЧНІ СТУДІЇ. СЕРІЯ «ГУМАНІТАРНІ НАУКИ», no. 3 (February 16, 2022): 140–45. http://dx.doi.org/10.52726/as.humanities/2021.3.20.

Full text
Abstract:
Лінгвістичне дослідження присвячено аналізу семантики слоганів у німецькому мовленні 2015 року як частини рекламного тексту. В семантиці слоганів відображено технічний, культурний, економічний, екологічний та соціальний досвід етносу, що постійно оновлюється, розширюється, змінюється. Доведено, що слоган є креативним продуктом мови й мислення. Він інформує про якість бренду, товару або послуги і водночас проєктує цю якість на людину (адресата), спонукаючи її (його) на рішучі дії. Висвітлено етимологію та динаміку понять “Reklame“ і “Slogan“, виокремлено умовно три (реклама) та дві (слоган) стадії семантичного наповнення, описано політику, структуру й графічне виділення реклами й слогану (колір, розмір, шрифт) у текстовій тканині часопису Focus 2015, визначено основну функцію слогана – маніпуляція адресатом. Особливу увагу акцентовано на парадигмі семантичних підтипів слоганів. Запропоновано класифікацію слоганів за двома критеріями: текстовою семантикою та локалізацією в часописі. Виділено дванадцять семантичних підтипів феномену та три позиції його розміщення: ініціальну, медіальну й фінальну з домінуванням медіальної. Встановлено актуальність технічних засобів пересування в тому числі вітчизняними й зарубіжними (Америка, Швеція) автомобілями. Слогани вітчизняних автомобілів репрезентовано лаконічно й чітко, зарубіжних – розпливчасто. Вітчизняні бренди орієнтовано на позитивні емоції, а саме: радість, подив та оцінку, зарубіжні – пов’язані лише з оцінкою технічних характеристик (Америка) та прагматикою (Швеція). Друге місце посідають семантичні підгрупи «Послуги», «Фінансування та кредит». «Послуги» диференційовано на три різновиди: реальні, віртуальні й дистанційні, «Фінансування та кредит» апелюють до банківських установ, що конкурують між собою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Tereshchuk, Maryna. "Політика національного брендингу Чеської Республіки: інституціональні та програмні аспекти." Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, no. 2 (May 29, 2017): 67–77. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2017-02-67-77.

Full text
Abstract:
В статті бренд країни розуміється як певний комплекс думок, відчуттів, асоціацій та уявлень, що виникають у людини, коли вона, приміром, бачить, чує назву країни, чи купує товар вироблений у цій країні тощо. Брендинг країни трактується як інструмент забезпечення її ефективного розвитку, а маркетингова мета бренду країни як необхідність вигідно "продати" країну на ринку тих чи інших послуг, виділивши її переваги з-поміж країн-конкурентів. Метою статті є дослідження інституціональних та програмних аспектів політики національного брендингу Чеської Республіки на міжнародній арені. Автор показує як держава намагалася застосувати технології національного брендингу, для просування своїх інтересів та забезпечення серед зарубіжних аудиторій впізнаваності. Зазначено, що у Чехії діє ціла низка інституцій, що мають відношення до формування та просування бренду країни. Насамперед згадуються «Чеські центри» — мережа організацій, що фінансуються МЗС країни і розглядаються як активний інструмент зовнішньої політики Чеської Республіки у сфері публічної дипломатії. Зазначається важлива роль Національного туристичного управління Чеської Республіки «CzechTourism». Стверджується, що основною метою мережі закордонних представництв агентства CzechTourism є просування Чеської Республіки на даних ринках, формування позитивного іміджу країни і збільшення обсягу приїздів закордонних гостей. Крім того, філії агентства CzechTourism здійснюють різноманітну рекламну діяльність. У статті проаналізовано і такі структурні підрозділи, як Інститут туризму та Чеське бюро конгресів. Місією Інституту туризму є надання аналітичних та інформаційних послуг іншим організаційним компонентам агентства, а також професійній та широкій громадськості. Чеське бюро конгресів є неприбутковою організацією, що пов’язана з Національним туристичним управлінням ЧР. Авторка робить висновок, що досліджувана країна розробляла й намагалася реалізувати певні програми як просування країни в цілому, так і секторального просування. Вона зауважує, що для підготовки окремих програм залучалися авторитетні іноземні компанії, що свідчить про рівень уваги з боку держави до ефективного використання комунікативного інструментарію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Плеханова, О. В. "Психологическая роль социальной рекламы в решении социальных проблем." ТЕНДЕНЦИИ РАЗВИТИЯ НАУКИ И ОБРАЗОВАНИЯ 77, no. 2 (September 2021): 140–43. http://dx.doi.org/10.18411/trnio-09-2021-71.

Full text
Abstract:
Статья посвящена проблеме решения социальных проблем средствами социальной рекламы на примере компании DOVE. Подчеркивается, что социальная реклама выделяет не только значимую проблему, но и пытается сформировать образ социально ответственного поведения. Отмечается, что коммерческие организации все больше проявляют интерес к социальным проблемам общества, создавая свои проекты поддержки под именем бренда. Делается вывод, что основная идея проектов компании – это дать психологическую возможность подросткам, а также взрослым полюбить свою естественную внешность и почувствовать себя индивидуальным.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Пустотин, В. "Какая реклама нужна бренду ?" Маркетинг и реклама, no. 7/8 (178) (2011): 30–31.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Гліненко, Л. К., Ю. А. Дайновський, and Б. Б. Семак. "РОЛЬ МАРКЕТИНГУ І РЕКЛАМИ У ВПРОВАДЖЕННІ ЕКОЛОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 59 (June 18, 2020): 20–26. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-59-03.

Full text
Abstract:
У статті досліджуються актуальні проблеми впровадження екологічних інновацій і можли-вості сприяння цьому процесові засобами маркетингу і реклами. Метою статті є систематизація особливос-тей екологічних інновацій, а також маркетингових і рекламних підходів, що допомагають у процесі їх впрова-дження на ринок. Підтверджено актуальність зростання ролі екологічного маркетингу у зв’язку з тим, що він є невід’ємною складовою сучасних маркетингових концепцій, зокрема концепцій соціально-етичного, соціально-відповідального, холістичного маркетингу. Розглянуто існуючі класифікації екологічних інновацій. Проаналізо-вано позиції країн Європи у світовому рейтингу за Індексом екологічної ефективності і місце України у цьому рейтингу. Показано вплив впровадження інновацій у сфері екології на окремі параметри діяльності підпри-ємств. Підкреслено, що сучасні методи оцінки економічної ефективності переважно не включають параметри екоефективності, зокрема кількість природних ресурсів, що використовуються для одержання одиниці певно-го товару чи послуги, запропоновано враховувати усі ресурси, що витрачаються протягом усього екологічного циклу виробництва, споживання та утилізації інноваційних продуктів. Розглянуто тенденцію спекулятивного декларування впровадження екологічних інновацій без реального покращення екологічної ситуації з метою по-силення впливу на споживачів засобами маркетингу і реклами. Показано, що ефективним сучасним способом посилення маркетингового і рекламного впливу на споживачів став екологічний брендинг. Проаналізовано низку специфічних маркетингових і рекламних прийомів, що використовуються компаніями для просування екологіч-них товарів. Зазначено, що для підвищення ефективності заходів державної еколого-інноваційної політики і спрямування стимулюючих засобів саме до тих підприємств, які здійснюють реальні екоінноваційні ініціативи, необхідно розробити детальну наукову класифікацію екологічних інновацій. Підкреслено, що подальші дослі-дження доцільно було б спрямувати на нарощування, оцінювання результативності і впровадження у практи-ку комплексу ефективних прийомів екологічного маркетингу і реклами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Яцюк, Д. "Реклама як основний чинник формування і функціонування бренду." Маркетинг в Україні, no. 3 (2007): 28–32.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Лікарчук, Н. В. "Імідж та бренд в політичній рекламі: функціональна узагальненість й змістовна різниця." Політологічний вісник, Вип. 65 (2012): 434–44.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Фурманкевич, Н. "E-mail маркетинг та особливості розвитку бренда як фактора реклами." Теле- та радіожурналістика, Вип. 9, ч. 1 (2010): 356–62.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Данько, Н. І. "Брендинг як напрям вдосконалення рекламної стратегії туристичного підприємства." Вісник Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Серія " Міжнародні відносини. Економіка. Країнознавство. Туризм", no. 1086 (2013): 131–34.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Григорьева, Екатерина Анатольевна, Лилия Фуатовна Гарифова, Эльвира Анасовна Половкина, and Лилия Кабировна Астафьева. "РЕАЛИЗАЦИЯ ЭКОНОМИЧЕСКИХ ИНТЕРЕСОВ В ИНФОРМАЦИОННОЙ ЭКОНОМИКЕ: ПОКОЛЕНИЕ Z." Современная экономика: проблемы и решения 11 (December 20, 2020): 8–19. http://dx.doi.org/10.17308/meps.2020.11/2460.

Full text
Abstract:
Цель: статья посвящена особенностям потребительского поведения Поколения Z, которое на сегодняшний день представляет самую большую группу потребителей во всем мире. Обсуждение: в качестве основных трендов в изменении реализации экономических интересов авторы выделяют возможность и готовность совершения покупок товаров и услуг онлайн, при этом основным средством связи для получения информации, выбора товара (услуги) и оплаты покупки сегодня являются смартфоны и планшеты, которыми активно пользуются представители Поколения Z. Результаты: определено, что Поколение Z – это цифровые потребители, которые не боятся совершать покупки онлайн, они живут онлайн большую часть своего времени (работа онлайн, учеба онлайн, социальные сети от 3 до 6 часов в сутки, просмотры фильмов и развлекательный контент онлайн и т.д.) и прежде чем покупать что-либо, Поколение Z ожидает получить доступ и оценить информацию, обзоры и свои собственные исследования. Выявлено, что Поколение Z рассчитывает на совместное создание с брендами, участие в командах и сотрудничество с менеджерами; они ожидают инноваций от своих работодателей, лидеров и брендов, они принимают высокоинформированные решения, они более прагматичны и аналитичны в своих решениях, чем члены предыдущих поколений. Установлено, что социальные сети становятся основным каналом донесения рекламной информации до молодой аудитории с фокусом на визуальный контент (видео, инфографику) и максимально короткие форматы: потребление информации у «зетов» происходит фрагментарно, так как они используют несколько девайсов одновременно.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Лавриненко, Ярослав Борисович, and Ирина Юрьевна Проскурина. "ВХОДЯЩИЙ МАРКЕТИНГ И МАХОВИК КЛИЕНТСКОГО ОПЫТА КАК ИНСТРУМЕНТЫ МАРКЕТИНГА ИСКРЕННОСТИ." Современная экономика: проблемы и решения 10 (November 20, 2020): 115–26. http://dx.doi.org/10.17308/meps.2020.10/2453.

Full text
Abstract:
Цель: специфицировать особенности входящего маркетинга и маховика клиентского опыта и разработать рекомендации по повышению эффективности их использования. Обсуждение: использование таких инструментов маркетинга искренности, как входящий маркетинг и маховик клиентского опыта, становятся ключом для разработки стратегии бренда и компании, направленной на привлечение клиентов естественным способом, без агрессивной рекламы и навязывания продуктов. Результаты: указаны отличия входящего маркетинга от традиционного. Рассмотрены стратегии для каждого сектора маховика. По каждому из направлений маховика входящего маркетинга (привлечение, вовлечение и восхищение) предложены конкретные инструменты реализации. Представлены рекомендации по повышению эффективности применения входящего маркетинга и использования маховика клиентского опыта.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Lisovska, Myroslava. "ПОЛІТИКА ТУРИСТИЧНОГО БРЕНДИНГУ КРАЇН ЗАКАВКАЗЗЯ." Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, no. 1 (9) (February 9, 2021): 110–25. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2021-01-110-125.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз формування і розвитку політики туристичного брендингу Азербайджану, Вірменії, Грузії. Основна увага приділена її програмному виміру. Проаналізовані такі ключові програми: «Стратегія розвитку туризму на 2015-2025 роки» (Грузія), «Стратегічна дорожня карта щодо розвитку індустрії спеціалізованого туризму в Азербайджанській Республіці», «Національна стратегія розвитку Вірменії на 2014-2025 роки». Встановлено, що стрімкий розвиток туризму в країнах Закавказзя, який припав на останнє десятиліття, визначив важливість туристичного брендингу. За цей період помітно зростала державна підтримка сектору, формувалася інституційна структура, була розроблена і схвалена айдентика туристичних брендів, а туризм став пріоритетом розвитку національних економік держав. Визначено, що основними напрямками розвитку туристичного брендингу країн Закавказзя є: підвищення впізнаваності країн як туристичних брендів шляхом пожвавлення рекламної та інформаційної діяльності, удосконалення туристичної інфраструктури, розширення міжнародної співпраці у розвитку туризму, формування позитивного іміджу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Щепилова, Галина Германовна, and Александра Николаевна Пономарева. "Продвижение банков в интернет-среде (на примере «СберБанка»)." mediaalmanah 106, no. 5 (October 18, 2021): 36–45. http://dx.doi.org/10.30547/mediaalmanah.5.2021.3645.

Full text
Abstract:
В статье анализируются коммуникационные технологии «СберБанка» – крупнейшего банка России – в интернет-среде, существенно расширяющей возможности конкуренции. Изменившиеся условия заставляют рекламодателей искать новые формы создания рекламного контента, который смог бы привлечь целевые аудитории. Однако освоение Интернета в качестве новой коммуникационной платформы и канала распространения рекламы представляется достаточно сложной задачей – прежде всего из-за отсутствия единой системной матрицы, как это было многие годы при продвижении брендов через традиционные СМИ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Kolyshkina, Tatiyana B., and Irina V. Shustina. "AN ADVERTISING IMAGE AS THE RESEMBLANCE OF THE BRAND-CONCEPTION (THE PROBLEMS OF POSITIONING)." Yaroslavl Pedagogical Bulletin 114, no. 3 (2020): 236–43. http://dx.doi.org/10.20323/1813-145x-2020-3-114-236-243.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Лосевская, Екатерина. "Нейромаркетинг как инструмент для повышения заметности информации о бренде в рекламе и на упаковке." Brand Management 3 (2021): 214–20. http://dx.doi.org/10.36627/2618-8902-2021-3-3-214-220.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Хмелев, Алексей Вячеславович. "Модель межотраслевого (межтематического) существования современного печатного СМИ: аспекты реализации и потенциальные положительные перспективы." Экономика. Информатика 48, no. 2 (June 30, 2021): 274–86. http://dx.doi.org/10.52575/2687-0932-2021-48-2-274-286.

Full text
Abstract:
В данной статье проведено изучение вопроса использования межотраслевой (межтематической) модели современных печатных средств массовой информации, используемой для решения проблемы стабилизации показателей конкурентоспособности (экономических и статистических). Изучение данной модели в сфере массмедиа строится на теории стабилизации показателей (общий объем, рекламный объем), на основе синхронизации работы нескольких разделов, относящихся к разным сферам (отраслям) в одном проекте (СМИ). Для реализации подобной модели нужно учесть ряд важных аспектов, один из главных – это вопрос календарного колебания активности в разных сферах. Данный вопрос изучен на примере сфер экономики и спорта, посредством анализа изменений показателей, средств массовой информации, относящихся к данным сферам. Произведена оценка перспектив развития (усиления позиции на рынке), расширения возможностей (увеличения охвата рекламодателей, и расширения потенциала электронных ресурсов), поддержания конкурентоспособности (возможность обновления частей одного бренда) и деления на несколько проектов при использовании такой модели в современных условиях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Антонов-Овсеенко, Антон Антонович. "ONCE AGAIN ABOUT THE INFLUENCE OF THE COVID-19 PANDEMIC ON THE ADVERTISING MARKET IN RUSSIA AND WORLDWIDE: CONCLUSIONS AND RECOMMENDATIONS." Вестник Тверского государственного университета. Серия: Филология, no. 3(70) (September 21, 2021): 147–53. http://dx.doi.org/10.26456/vtfilol/2021.3.147.

Full text
Abstract:
В публикации проанализирован тренд на передислокацию доходов от рекламы из традиционных видов масс-медиа в интернет-носители, характерный для рынка рекламы и масс-медиа в России и в мире, сложившийся в период до наступления пандемии Covid-19 и усилившийся с введением ограничений на деловую активность. Сформулированы выводы и рекомендации, заключающиеся в развитии брендов СМИ на основе мульти-медийности, сокращения себестоимости производства и выпуска сопутствующих продуктов. The publication analyzes the trend towards the relocation of advertising revenues from conventional mass media to Internet media, which is typical for the advertising market and mass media in Russia and in the world, and which developed in the period before the outbreak of the COVID-19 pandemic and intensified with the restrictions imposed on business activity. Conclusions and recommendations are for the development of media brands based on multimedia, reducing the costs and output of related products.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

ЛЕВКОВСЬКА, Ольга, and Наталія МОІСЄЄВА. "ВИДИ МОВНОЇ ГРИ В РЕКЛАМНИХ ТЕКСТАХ НІМЕЦЬКИХ БРЕНДІВ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЇХ ПЕРЕКЛАДУ." Humanities science current issues 3, no. 27 (May 22, 2020): 45–49. http://dx.doi.org/10.24919/2308-4863.3/27.203653.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Шафер, Марина. "ПРОМОТИВНЕ (АКЦИЈСКЕ) ПОНУДЕ У РЕКЛАМНОМ ДИСКУРСУ ИСКАЗАНЕ НЕЗАВИСНОСЛОЖЕНОМ РЕЧЕНИЦОМ СА КОНДИЦИОНАЛНИМ МЕЂУКЛАУЗАЛНИМ СЕМАНТИЧКИМ ОДНОСОМ." Прилози проучавању језика, no. 50 (December 26, 2019): 169–81. http://dx.doi.org/10.19090/ppj.2019.50.169-181.

Full text
Abstract:
У раду се испитују независносложене реченице, пре свега оне у саставном односу, у којима је видљива семантика кондиционалности. Примери су ексцерпирани из рекламног дискурса: првом клаузом даје се препорука/понуда одређеног производа/радње, док се другом износе последице, увек позитивне по судбину саговорника (читаоца/купца), које ће наступити уколико се изврши препоручена радња у првој клаузи. За ступање на снагу тих позитивних последица задужен је сам говорник – најчешће одређени бренд/компанија, а оне су конкретизоване у виду разних поклона, награда, попуста, бонуса и сл. Осим лексичке семантике глагола који учествују у грађењу предиката прве и друге клаузе, посебна пажња даје се анализи синтаксичке структуре оваквих реченица: предикат прве клаузе готово је увек у императиву, док је предикат друге у облику футура првог или у другим глаголским облицима којима се исказује будућност (пре свега у презенту, али и у императиву).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Шляпина, Ангелина Антоновна. "ЭВОЛЮЦИЯ КУЛЬТОВЫХ ЖЕНСКИХ ИМИДЖЕЙ В РЕКЛАМНЫХ КАМПАНИЯХ БРЕНДОВ (НА ПРИМЕРЕ СТИЛЯ РОКОВОЙ ЖЕНЩИНЫ)." Медиасреда, no. 2 (2021): 35–39. http://dx.doi.org/10.47475/2070-0717-2021-10206.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Гриньчак, Валентина, and Валентина Ткаченко. "ПОРУШЕННЯ ПРАВ НА ОБ’ЄКТИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ У ГЛОБАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ." Молодий вчений, no. 9 (97) (September 30, 2021): 143–47. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-9-97-29.

Full text
Abstract:
Досліджено проблематику порушення захисту прав споживачів у вигляді збільшення продажу контрафактних товарів через інтернет-магазини в період карантинних обмежень пов'язаних вірусом COVID 19. Проаналізовано негативний вплив анонімного придбання доменних імен на хостингах, анонімні продажі на онлайн торгівельних майданчиках. Розгянуто незаконне використання торгівельних марок в межах українського законодавства. Врахування людського фактору при здійсненні онлайн-покупок, а саме неуважність споживачів при виборі сайтів, що мають схожість з сайтами оригінальних брендів назвою доменного імені, оформленням сторінок та товарів. Розглянуто основні різновиди кіберзлочинів у глобальній мережі Інтернет у сфері права інтелектуальної власності такі як онлайн-шахрайство, інтернет-фішинг, піратство, пропозиція, реклама та продаж контрафактної продукції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Otmakhova, Yuliya Sergeevna, and Naimdzon Mulaboevich Ibragimov. "АГЕНТ-ОРИЕНТИРОВАННОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ ПОВЕДЕНИЯ ПОТРЕБИТЕЛЕЙ НА РЫНКЕ МОЛОЧНОЙ ПРОДУКЦИИ." Krasnoyarsk Science 9, no. 4 (December 4, 2020): 281. http://dx.doi.org/10.12731/2070-7568-2020-4-281-295.

Full text
Abstract:
Проблемы разнонаправленных интересов участников продовольственного рынка приводят к различным трансформациям потребительского спроса и актуализируют необходимость исследования и определения различных стратегий поведения потребителей на рынках социально-значимой пищевой продукции. В работе представлен авторский подход к построению агентно-ориентированной модели поведения потребителей на рынке молочной продукции в условиях информационной асимметрии и ограниченной рациональности действий агентов. Результаты проведенных вычислимых экспериментов позволили продемонстрировать стратегии поведения потребителей с изменением таких факторов как пищевые предпочтения, уровень цен, частота совершения покупки, степень приверженности к принципам здорового питания, лояльность к бренду, степень восприимчивости рекламной информации.Цель – разработать агент-ориентированную модель поведения потребителей молочной продукции с учетом ограниченной рациональности действий агентов.Метод и методология проведения работы: агент-ориентированный подход к моделированию рынка и модели потребительского поведения.Результаты. Результаты исследования представляют теоретическую основу для дальнейшего развития теории потребительского поведения и имитационного моделирования.Область применения результатов. Результаты исследования могут быть использованы при определении инструментов государственного управления на рынке продуктов питания для снижения уровня асимметрии информации по потребительским характеристикам продуктов питания.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Пономаренко, І. В. "ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ КОМУНІКАЦІЙ В УМОВАХ ЦИФРОВІЗАЦІЇ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 7 (June 29, 2021): 91–96. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2021.7.11.

Full text
Abstract:
У статті досліджено особливості використання сучасних маркетингових стратегій для налагодження ефективних комунікацій із цільовою аудиторією з урахуванням процесів діджиталізації. Установлено істотність зв’язку між пандемією COVID-19 та активізацією використання передових інструментів цифрового маркетингу. Доведено істотний вплив сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на зміни у поведінці клієнтів та трансформацію ключових процесів діяльності компаній із метою забезпечення високого рівня конкурентоспроможності на різних ринках. Визначено ефективність застосування алгоритмів машинного навчання під час забезпечення таргетингу рекламних повідомлень у мережі Інтернет. Розкрито особливості залучення лідерів думок для просування продукції компаній у цифровому середовищі. Установлено, що процеси діджиталізації сприяли появі віртуальних інфлюєнсерів, які мають велику кількість підписників у різних соціальних мережах та використовуються у маркетингових кампаніях різноманітних брендів. Розкрито особливості трансформації соціальних мереж на прикладі відеоконтенту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Євсейцева, O., З. Люльчак, O. Семенда, М. Ярвіс, and I. Пономаренко. "DIGITAL-МАРКЕТИНГ ЯК СУЧАСНИЙ ІНСТРУМЕНТ ПРОСУВАННЯ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ." Financial and credit activity problems of theory and practice 1, no. 42 (March 31, 2022): 361–70. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.1.42.2022.3723.

Full text
Abstract:
Анотація. Обґрунтовано доцільність використання digital-маркетингу для просування товарів та послуг у соціальних мережах. Результати проведеного аналізу відображають вагому роль digital-маркетингу як головного інструменту в просуванні товарів та послуг в соціальних мережах, формуванні лояльності та довіри споживачів. Розглянуто на проаналізовано значущість зовнішніх факторів (регіон, на який вийшли з товарами (послугами); рівень економічного розвитку країни; якість покриття інтернету; доступність до інтернету усіх верств населення; вік аудиторії та ін.) у виборі маркетингової стратегії просування товарів (послуг) за допомогою digital-маркетингу. Наведено відмінність digital-маркетингу та інтернет-маркетингу та визначено, що поняття «digital-маркетинг» є ширшим поняттям та крім інтернет-маркетингу включає в себе рекламу і просування за допомогою цифрових технологій. На основі досліджень науковців узагальнено поняття «digital-маркетинг» та запропоновано його розглядати як засіб просування товарів (послуг, бренду, продукту) за допомогою використання цифрових технологій з метою задоволення потреб споживача. На підставі результатів виконаного дослідження сформовано пропозиції щодо визначення доцільності застосування digital-маркетингу для просування різноманітних видів товарів (послуг) в різних соціальних мережах за допомогою інтегрального показника фактору застосовності. Запропоновано етапи побудови стратегії цифрового маркетингу. Визначено доцільність проведення попереднього маркетингового аудиту, спираючись на аналітичні дані, отримані за допомогою різноманітних сервісів, що виступають в ролі інструментів digital-маркетингу. В умовах всеохоплюючої популярності онлайн-шопінгу одночасно спостерігається існування масштабної конкуренції між онлайн магазинами. Відтак аби бути клієнтоорієнтованим та мати власну лояльну аудиторію бізнес повинен врахувати персональні уподобання потенційних споживачів, які можуть стати клієнтами онлайн-магазину та/або бренду. Ключові слова: digital-маркетинг; соціальні мережі, eWOM, маркетинг у соціальних мережах, товари та послуги. Формул: 0; рис.: 4, табл.: 1, бібл.: 30.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Исина, А. А. к. "Цифровой маркетинг как фактор повышения экономической эффективности гостиниц." ТЕНДЕНЦИИ РАЗВИТИЯ НАУКИ И ОБРАЗОВАНИЯ 81, no. 3 (2022): 53–57. http://dx.doi.org/10.18411/trnio-01-2022-91.

Full text
Abstract:
Цифровой маркетинг - это продвижение товаров или брендов через Интернет. В последние дни спрос на цифровой маркетинг в отелях становится все более высоким благодаря маркетингу в социальных сетях (SMM), который работает с сайтами социальных сетей, и поисковой оптимизацией (SEO), благодаря чему веб-сайт появляется в результатах поиска с рекламой в Google и онлайн-журналах от маркетинга в поисковых системах (SEM), видеомаркетинг через YouTube и веб-сайты - это разновидности цифрового маркетинга. Поиск отелей в Интернете с помощью компьютеров и мобильных устройств с помощью вебсайтов отелей - это новая тенденция цифрового маркетинга, которая дает возможность улучшить местную поиск отелей путем предоставления необходимого контента, профилей пользователей, управления цитированием и в результатах поиска. Цель - изучить роль цифрового маркетинга в гостиничном бизнесе. Эта статья также направлена на определение того, какой тип цифрового маркетинга лучше всего подойдет для гостиничного бизнеса.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Kovpak, V., and N. Trotsenko. "ПРАГМАТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ НАТИВНОЇ РЕКЛАМИ: ФОРМИ, ТРЕНДИ (НА ПРИКЛАДІ НАТИВНОГО КОНТЕНТУ В СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ FACEBOOK ЩОДО БРЕНДА ФАКУЛЬТЕТУ ЖУРНАЛІСТИКИ ЗНУ)." State and Regions. Series: Social Communications, no. 1(41) (March 10, 2020): 113. http://dx.doi.org/10.32840/cpu2219-8741/2020.1(41).18.

Full text
Abstract:
<div><p><em>The article analyzes the peculiarities of the format of native advertising in the media space, its pragmatic potential (in particular, on the example of native content in the social network Facebook by the brand of the journalism department of ZNU), highlights the types and trends of native advertising. The following research methods were used to achieve the purpose of intelligence: descriptive (content content, including various examples), comparative (content presentation options) and typological (types, trends of native advertising, in particular, cross-media as an opportunity to submit content in different formats (video, audio, photos, text, infographics, etc.)), content analysis method using Internet services (using Popsters service). And the native code for analytics was the page of the journalism department of Zaporizhzhya National University on the social network Facebook. After all, the brand of the journalism department of Zaporozhye National University in 2019 celebrates its 15th anniversary. The brand vector is its value component and professional training with balanced distribution of theoretical and practical blocks (seven practices), student-centered (democratic interaction and high-level teacher-student dialogue) and integration into Ukrainian and world educational process (participation in grant programs).</em></p></div><p><em>And advertising on social networks is also a kind of native content, which does not appear in special blocks, and is organically inscribed on one page or another and unobtrusively offers, just remembering the product as if «to the word». Popsters service functionality, which evaluates an account (or linked accounts of one person) for 35 parameters, but the main three areas: reach or influence, or how many users evaluate, comment on the recording; true reach – the number of people affected; network score – an assessment of the audience’s response to the impact, or how far the network information diverges (how many share information on this page).</em></p><p><strong><em>Key words:</em></strong><em> nativeness, native advertising, branded content, special project, communication strategy.</em></p>
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Шундікова, І. І. "РОЛЬ ПОЗАМОВНИХ ЧИННИКІВ У ФОРМУВАННІ І ФУНКЦІОНУВАННІ ТЕРМІНІВ (НА МАТЕРІАЛІ АНГЛІЙСЬКИХ ТЕРМІНІВ КОСМЕТОЛОГІЇ ТА ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ)." Nova fìlologìâ 2, no. 81 (June 23, 2021): 222–27. http://dx.doi.org/10.26661/2414-1135-2021-81-2-33.

Full text
Abstract:
Функціонування термінів у різних професійних сферах привертає увагу не лише лінгвістів, а й представників суспільних наук. Такий інтерес зумовлений тим, що мова – це соціальне явище, а термін безпосередньо пов’язаний із професійними чинниками та виконує роль засобу інформаційного обміну. Одним із яскравих прикладів експліцитного впливу суспільства на функціонування термінів може слугувати англомовна термінологія косметології та естетичної медицини, понятійний апарат якої зараз активно розвивається в унісон із науковим прогресом, глобалізацією економіки, розширенням культурних зв’язків, мобільністю населення та поширеністю мультилінгвізму. До зовнішніх чинників впливу, які зумовили еволюцію фахової мови галузей косметології та естетичної медицини, належать соціоекономічні, соціокомунікативні, соціоісторичні та соціопсихологічні чинники. Мета статті – розглянути вплив соціальних змін на семантичні та функціональні особливості англійських термінів зазначених галузей, які вжито в рекламних текстах, а також окреслити їхній внесок у формування провідних цінностей сучасного глобалізованого суспільства. Дослідження виконане в межах напряму соціотермінознавства, актуальність якого полягає в розкритті й урахуванні впливу позамовних чинників на розвиток терміносистем. Проведений аналіз показав, що термінологія косметології та естетичної медицини, з одного боку, зазнає впливу суспільних змін, що виявляється крізь семантичні процеси метафоризації, поширення термінів-англіцизмів в інші мови та запозичення і термінологізацію іншомовної лексики. із другого боку, терміни, що функціонують і взаємодіють з іншими лексичними одиницями в рекламних контекстах, беруть участь у насадженні таких атрибутів сучасного глобалізованого суспільства, як індивідуалізм, толерантність, споживацька свідомість, соціальна самоідентифікація за допомогою торгових брендів, ґендерна уніфікація. Отже, результати здійсненої розвідки підтверджують взаємодію і взаємовплив соціальних чинників та особливостей мовного функціонування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Vorobieva, Anastasia E. "PSYCHOLOGICAL ATTITUDE TO BRAND WARS DEPENDING ON DIFFERENT LEVELS OF PERSONAL AGGRESSIVENESS." Bulletin of the Moscow State Regional University (Psychology), no. 4 (2016): 55–70. http://dx.doi.org/10.18384/2310-7235-2016-4-55-70.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Mykolaenko, M. "Lexical Analysis of Italian Advertising Texts of Famous World Brands and their Translation in Ukrainian." Mìžnarodnij fìlologìčnij časopis 12, no. 2 (April 22, 2021): 70–73. http://dx.doi.org/10.31548/philolog2021.02.070.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Дорошкевич, Д. В., and С. С. Гринкевич. "ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ЗАСТОСУВАННЯ ВІДЕОКОНТЕНТУ ЯК ІНСТРУМЕНТУ МАРКЕТИНГОВОГО ВПЛИВУ." Підприємництво та інновації, no. 7 (December 30, 2019): 20–25. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/7.3.

Full text
Abstract:
Сучасні умови розвитку інформаційного суспільства вимагають нових типів контенту, які можуть забезпечити високий рівень ефективності з точки зору маркетингового впливу на споживача. До таких інструментів вчені та дослідники відносять відеоконтент, який набуває все більшої популярності. У статті поставлено за мету дослідження теоретичних та методичних аспектів застосування відеоконтенту як інструменту маркетингового впливу. Однак фокусування на відеоконтенті як на основному виді контенту для маркетингового впливу не може автоматично означати підвищення рівня продажів. Саме тому вчені все більшу увагу звертають на дослідження теорії застосування відеоконтенту та формують понятійно-категорійний апарат. Предметом дослідження є теоретичні та методичні положення й інструменти використання відеоконтенту. Метою статті є аналіз теоретико-методичних аспектів застосування відеоконтенту, зокрема аналіз сучасних трендів у відеомаркетингу та класифікація відеоконтенту. Методологічну основу наукової статті становлять загальнонаукові прийоми досліджень і спеціальні методи, що ґрунтуються на сучасних наукових засадах управлінської, економічної наук, а саме логічний, абстрактно-логічний, узагальнення, порівняння, статистичні дослідження. В результаті роботи було досліджено переваги та недоліки відеоконтенту порівняно з текстовим контентом за впливом на цільову аудиторію, додано такі переваги, як вищий рівень довіри до бренду та високі показники залучення аудиторії під час застосування таргетованої реклами на відеоконтент. Перелік недоліків доповнено спрощеним доступом до текстового контенту, гарним рівнем реакції цільової аудиторії старшого віку на текстовий контент та подовженим часом для перегляду відеоконтенту. Набула подальшого розвитку класифікація відеоконтенту, авторами запропоновано класифікувати контент залежно від цілей підприємства з одночасним застосуванням класичної матриці контент-маркетингу. Представлена класифікація може слугувати потужним інструментом для маркетолога в процесі розроблення контент-плану та досягнення цілей компанії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Chemezova, Irina Anatolyevna. "Storytelling Technology in Viral Advertising as a Way of Appealing to Young People’s Values (by the Example of the Branded Content of Food Products “Uncle Vanya”)." Filologičeskie nauki. Voprosy teorii i praktiki, no. 1 (January 2022): 28–34. http://dx.doi.org/10.30853/phil20220024.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Shilovskiy, S. V. "INFLUENCE OF CONTENT ON THE ENGAGEMENT OF CONSUMERS IN RELATIONS WITH THE BRAND IN SOCIAL NETWORKS. TRADITIONAL ADVERTISING MODELS AND MODERN RESEARCHES, THEORY ANALYSIS AND IDENTIFICATION OF GAPS." Вестник Алтайской академии экономики и права 2, no. 3 2020 (2020): 311–17. http://dx.doi.org/10.17513/vaael.1047.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Лебедев, А. Н. "TRUST AND DISTRUST OF FALSE INFORMATION ON THE INTERNET." Институт психологии Российской академии наук. Социальная и экономическая психология, no. 2(18) (September 25, 2020): 365–89. http://dx.doi.org/10.38098/ipran.sep.2020.18.2.013.

Full text
Abstract:
Рассматривается проблема доверия и недоверия недостоверной информации, распространяемой в Интернете. Обсуждаются вопросы природы фейковых сообщений, психологических механизмов возникновения и распространения фейков, психологических характеристик и мотивации распространителей недостоверной информации и др. Также уделяется внимание методам распознавания фейков, как экспертным, так и выполняемым программами искусственного интеллекта. Представлены результаты исследований, проводимых в ряде исследовательских организаций США, в частности, в Массачусетском Технологическом Институте, в Мичиганском институте науки о данных, университете Ланкастера, Калифорнийском университете, университете штата Огайо, университете штата Северная Каролина и др. Представлено описание отличий распространяемой в Интернете недостоверной информации от достоверной, а также данные о влиянии социальной среды и когнитивных ошибок пользователей на распространение недостоверной информации. Рассмотрено влияние фейков на отношение к известным рекламным брендам. Исследования показывают, что ложные новости, например, в социальной сети Twitter, распространяются намного быстрее, чем правдивые, и в гораздо большем объеме. Было установлено, что распространение фейковой информации почти не связано с ботами, запрограммированными на ее распространение. В наибольшей степени это определяется именно действиями людей. Отмечается, что, поскольку исследования доверия и недоверия информации в Интернете представляют огромный интерес для бизнеса, их результаты оказываются малодоступными широкой общественности. Это делает исследования по данной проблематике крайне актуальными для социальной и экономической психологии. The problem of studying the trust and distrust of unreliable information distributed on the Internet is considered. The article discusses the nature of fake messages, the psychological mechanisms of the emergence and spread of fakes, the psychological characteristics and motivation of distributors of false information, and so on. Attention is also paid to methods for recognizing fakes, both expert and performed by artificial intelligence programs. The results of research conducted in several research organizations in the United States at the Massachusetts Institute of Technology, the Michigan Institute of data science, Lancaster University, the University of California, Ohio state University, North Carolina state University, etc. are presented. The article describes the differences between false information distributed on the Internet and reliable information, as well as data on the impact of the social environment and cognitive errors of users on the dissemination of false information. The problem of the influence of fakes on the attitude to well-known advertising brands is considered. Research shows that false news, for example, on the social network Twitter, spreads much faster than true news, and in a much larger volume. It was found that the spread of fake information is almost not associated with bots programmed to distribute such information. To the greatest extent, this is determined by the actions of people. It is noted that since research on trust and distrust of information on the Internet is of great interest to businesses, their results are not accessible to the General public. This makes research on this issue extremely relevant for social and economic psychology.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Бойчук, І. В. "ВПЛИВ КОМПЛЕКСУ МАРКЕТИНГУ НА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ КОНКУРЕНЦІЇ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 60 (July 3, 2020): 68–74. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-60-11.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено обґрунтуванню теоретичних положень та поданню практичних рекоменда-цій щодо визначення впливу комплексу маркетингу та окремих його елементів на вдосконалення діяльності під-приємства в умовах посилення конкуренції для отримання ним конкурентних переваг на ринку. Актуальність дос-ліджуваної теми пов’язана з тим, що в умовах сьогодення можливості маркетингової діяльності суб’єктів еко-номіки суттєво залежать від їхнього вміння якісно формувати маркетинг-мікс і підбирати окремі його складові для забезпечення швидкого реагування на конкурентне середовище. На основі узагальнення наукових публікацій і з врахуванням прикладних умов реалізації стратегічних підходів підприємств на засадах конкуренції виявлено, що вона є потужним інструментом формування цивілізованих ринків і змушує підприємців розширювати власне ви-робництво, покращувати якість продукції, знижувати собівартість товарів, орієнтуватися на соціально-економічні запити сучасного споживача. Зазначено, що саме комплекс маркетингу розглядають як основу органі-зації управління підприємством і прийняття зважених рішень з орієнтиром на врахування ринкового попиту і стану конкурентної боротьби. Доведено, що для забезпечення цілісного характеру маркетингового впливу на ринкове становище фірми потрібно розглядати предмет конкуренції з позицій товару (послуги) і з погляду спо-живача, чим обумовлений вибір різних методів конкурентної боротьби для привернення потенційної клієнтури. Обґрунтовано, що зважені рішення про структуру та наповнення маркетингового комплексу базуються на кра-щому розумінні потреб цільового споживача і тих критеріїв, якими він керується, приймаючи рішення про вибір однієї з конкуруючих пропозицій. Серед критеріїв вибору товару клієнти аналізують економічні та психологічні параметри, які напряму пов’язані з формуванням конкурентного маркетинг-міксу. Вказано на необхідність роз-робки товарної політики фірми з орієнтацією на набір товарів і послуг, які пропонуються цільовому ринку; їхню якість, кількість і відповідність потребам споживачів; додаткову користь, яку вони пропонують клієнту на противагу товарам-конкурентам; частоту оновлення номенклатури, упаковку і бренд продукції загалом. Запро-поновано враховувати рівні “товарної цибулини” при виборі маркетингової стратегії продукту для узгодження стратегічних рішень і тактичних дій щодо визнання товару цільовим ринком і забезпеченні його конкуренто-спроможності. Процес визначення ціни на товар як елементу маркетингу необхідно узгоджувати зі стратегіч-ними цілями діяльності підприємства, попитом на його продукцію, ціновою політикою основних конкурентів, рівнем доходів населення й іншими важливими чинниками оточуючого середовища. Особлива увага приділяється типу конкурентного ринку, що визначає специфіку цінової поведінки на ньому і стає основою розробки комплексу маркетингу. На цій основі рекомендовано формувати маркетингову політику ціноутворення та використовува-ти ціновий фактор як ефективний засіб конкурентної боротьби. Показано вагомість місця як складової комплек-су маркетингу, що забезпечує систему збуту товарів і гарантує доступність продукції для потенційних спожи-вачів. Запропоновано створення такого виду корисності для цільової клієнтури, як зручність місця купівлі това-ру, що забезпечить реалізація маркетингової стратегії розподілу та збуту на більш високому рівні в порівнянні з фірмами конкурентів. Доведено доцільність проштовхування продукції підприємства на основі інформування, переконання і впливу на рішення про купівлю, з фокусуванням на її перевагах над конкуруючими товарами. В скла-ді маркетингової стратегії просування потрібно враховувати співвідношення її важливих елементів, а саме: реклами, заходів із стимулювання збуту, персонального продажу і пропаганди. Окремо розглянуто вплив на кон-курентні позиції підприємства рекламування товарів як важливого засобу комунікації з цільовою аудиторією. Визначено специфіку застосування різних засобів стимулювання збуту, особистого продажу і PR-заходів із вра-хуванням потреб споживачів і рівня їхньої прихильності. Вказано на важливість забезпечення балансу всіх скла-дових комплексу маркетингу в діяльності підприємства, що є підґрунтям для сильних позицій підприємства і формування конкурентних переваг, що має практичну цінність. Запропоновано поєднувати методи цінової і неці-нової конкуренції в маркетинговій діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Вовчанська, Ольга, and Лілія Іванова. "ОСОБЛИВОСТІ РЕКЛАМИ В СИСТЕМІ МАРКЕТИНГОВИХ КОМУНІКАЦІЙ, ЗУМОВЛЕНІ ПАНДЕМІЄЮ COVID-19." ГРААЛЬ НАУКИ, no. 1 (February 23, 2021). http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.19.02.2021.011.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу особливостей реклами в системі маркетингових комунікацій під час пандемії COVID-19. Світова пандемічна ситуація спричинила зміни в рекламі як формі комунікації між рекламодавцем та споживачем у різних сферах бізнесу, і це стосується як традиційних, так і спеціалізованих рекламних каналів. Висвітлено особливості рекламних кампаній різних брендів в країнах світу під час пандемії COVID-19. За результатами маркетингових досліджень здійснено оцінку окремих сегментів рекламного ринку та проаналізовано тенденції зовнішньої реклами в Україні у 2020 р. Виокремлено найефективніші маркетингові інструменти просування товарів/послуг у 2020 р. Досліджено, що через пандемію COVID-19 головні напрями маркетингових комунікацій стануть синергією безпеки, здоров’я та взаємодопомоги. Наголошується, що бізнесам, які хочуть вижити в нових умовах, необхідно стати соціальноорієнтованими, швидко оновити та посилити систему маркетингових комунікацій з цільовою аудиторією, дослідити і чим скоріше використовувати нові канали комунікацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Григорова, Зоя. "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ РЕКЛАМНОГО РИНКУ УКРАЇНИ." Економіка та суспільство, no. 24 (February 23, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-24-1.

Full text
Abstract:
Реклама є невід’ємною частиною маркетингових комунікацій брендів, основним джерелом інформування цільової аудиторії про товари та послуги. В статті розглянуто сучасний стан рекламного ринку України, досліджено його окремі сегменти та окреслено основні тенденції розвитку, Розглянуто динаміку ринку реклами за 2016-2020 роки, проаналізовано його розвиток під впливом соціально-економічної кризи, спричиненою пандемію COVID-19, визначено сегменти, що зазнали найбільшого впливу кризи. Встановлено, що найбільш вагомими каналами рекламних комунікацій є реклама на телебаченні та інтернет реклама, частка якої в структурі рекламного ринку протягом останніх років суттєво збільшується. Окреслені зміни, що відбуваються в окремих сегментах та дотичних галузях та визначено основні тенденції розвитку рекламного ринку України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

БАКІРОВ, Віль Савбанович. "КОМУНІКАТИВНИЙ АСПЕКТ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ." Herald of the National Academy of Educational Sciences of Ukraine 2, no. 2 (December 10, 2020). http://dx.doi.org/10.37472/2707-305x-2020-2-2-13-6.

Full text
Abstract:
Конкурентоспроможність сучасного університету багато в чому визначається його комунікативною активністю, від якої залежить посилення і успішне використання конкурентних переваг. Серед напрямів такої активності — внутрішня горизонтальна і вертикальна управлінська комунікація; інтенсивне оприлюднення наукових результатів у визнаних міжнародних і національних виданнях; створення і підтримка різноманітних майданчиків наукової комунікації; забезпечення високої якості комунікативних технологій дистанційного спілкування суб’єктів освітнього процесу; зовнішня комунікативна активність як передумова взаємодії із потенційними стейкхолдерами, академічними і бізнесовими партнерами, майбутніми здобувачами як всередині країни, так і далеко за її межами. Важливими є також активне просування власного іміджу, реалізація брендингових стратегій, розвиток зв’язків із громадськістю та з цільовими зовнішніми аудиторіями, динамічної реклами. Оскільки університети відрізняються за своїми параметрами, традиціями, багатьма іншими характеристиками, то створення і просування університетського бренду є творчим процесом, що враховує особливості соціокультурних контекстів, конкретних сегментів комунікативного простору та потребує розробки індивідуальних бренд-стратегій. Бренд має спиратися на артикульовану унікальну ідентичність університету, на особливості його наукового та освітнього виробництва (характер наукових розвідок та освітніх послуг), на цільові аудиторії, здатні прочитати і розтлумачити семіотику брендових повідомлень. У тексті представлено досвід реалізації бренд-концепції Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography