Academic literature on the topic 'Репозитарій'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Репозитарій.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Репозитарій"

1

Глєбова, Людмила, та Ганна Бондаренко. "ДОКУМЕНТИ ПІДФОНДУ КАФЕДРИ В ЕЛЕКТРОННОМУ АРХІВІ УНІВЕРСИТЕТУ". Society Document Communication, № 16 (27 листопада 2022): 27–46. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2022-16-27-46.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано склад і структуру підфонду кафедри історії, археології, інформаційної та архівної справи в електронному архіві (репозитарії) Центральноукраїнського національного технічного університету. Розглянуто службові документи, що забезпечують підоснову формування та функціонування даного інформаційного продукту. Це, зокрема, Положення про репозитарій, Інструкція користувача, Авторський договір про передачу невиключних прав на використання твору та інші. Визначено структурні підрозділи університету, які здійснюють загальне управління репозитарієм та координують роботу з його формування і наповнення. Зауважено про входження репозитарію Центральноукраїнського національного технічного університету до Топ-100 українського простору рейтингу Webometrics. Проаналізовано колекцію навчально-методичних матеріалів підфонду кафедри історії, археології, інформаційної та архівної справи за авторською ознакою (прізвищем викладача), часовою ознакою, видом документів (видова ознака), освітніми програмами підготовки здобувачів. Також проаналізовано колекцію наукових публікацій у зібранні кафедри за автором, часом виходу у світ, видом документа, мовою документа, тематичною ознакою. Засвідчено необхідність вивчення складу та структури інституційних електронних архівів, особливо у змістово-тематичному розрізі, що дає змогу отримати важливу інформацію про перспективні напрямки наукових пошуків в синхронії та діахроніїї. Обґрунтовано зв᾽язок дослідження з питанням аналізу цитувань (наукометрією). Вказано на значну роль електронних архівів (репозитаріїв) університетів у системі наукових комунікацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лобузіна, Катерина Вілентіївна. "Репозитарій наукових текстів НАН України в Національній бібліотеці України ім. В.І. Вернадського: стан і перспективи розвитку". Visnik Nacional noi academii nauk Ukrai ni, № 11 (18 листопада 2021): 16–23. http://dx.doi.org/10.15407/visn2021.11.016.

Full text
Abstract:
У доповіді акцентовано увагу на змінах і новаціях у цифровій науковій комунікації, які обов’язково має опанувати сучасний науковець. Важливий інструментарій управління цифровою науковою інформацією надають репозитарії наукових установ. Запропоновано створити консолідований репозитарій наукових текстів НАН України на базі цифрової платформи бібліотечного порталу LibNAS UA в Національній бібліотеці України ім. В.І. Вернадського на корпоративних засадах з науково-дослідними установами Академії. Презентовано структуру та функціональні можливості LibNAS UA. Зазначено, що реалізація проєкту репозитарію НАН України сприятиме формуванню позитивному іміджу наукових установ і вчених Академії в наукових цифрових комунікаціях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Фіголь, Н. М., Т. Г. Файчук та Б. О. Фіголь. "Репозитарії закладів вищої освіти як архів науково-навчальної літератури". Обрії друкарства, № 1(15) (10 липня 2024): 19–29. http://dx.doi.org/10.20535/2522-1078.2024.1(15).297735.

Full text
Abstract:
У зв’язку з переходом на онлайнове навчання через пандемію, а відтак повномасштабну військову агресію РФ електронні навчальні видання стали невід’ємною частиною сучасної освітньої парадигми, зокрема і для закладів вищої освіти. Щоб налагодити вдалу комунікацію між студентами та викладачами, в університетах запрацювали електронні навчальні середовища. У статті окреслено проблеми застосування електронних навчальних видань у період пандемії та військової агресії РФ, шляхи їх подолання через створення репозитаріїв закладів вищої освіти. Такі репозитарії стали не просто сховищем інформації, розміщеної на електронних ресурсах, а й електронним навчальним середовищем, що дало змогу подолати кризові виклики, які виникли в освітній системі України. Проаналізовано Національний академічний репозитарій як загальнодержавну електронну базу даних, в якій накопичуються, зберігаються й систематизуються академічні тексти, оцінено його кількісні та якісні показники.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бакуменко, Л. Г. "Поняття інституціональний репозитарій: термінологічний підхід". Вісник Харківської державної академії культури, Вип. 34 (2011): 226–35.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Зайченко, А. В. "Репозитарій відкритого доступу - архів наукової інформації ОНУ імені І.І. Мечникова". Вісник Одеського національного університету. Бібліотекознавство, бібліографознавство, книгознавство 15, вип. 21 (2010): 205–7.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кантлін, С. О. "Інституційний репозитарій Кам"янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка". Наукові праці Кам"янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Серія : Бібліотекознавство. Книгознавство, вип. 4 (2015): 251–54.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Пилаєва, І. "Репозитарій як реалізація принципів відкритого доступу Полтавським університетом економіки і торгівлі". Бібліотечний форум: історія, теорія і практика, № 4 (10) (2017): 7–8.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Svistel’nik, Iryna. "Electronic repository as а constituent of informative educational space of institutes of higher of culture and sport". Слобожанський науково-спортивний вісник 47, № 3 (2015): 107–10. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2015-3.020.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бєліков, Олександр. "МОДЕЛІ НАУКОВИХ КОМУНІКАЦІЙ У ВІТЧИЗНЯНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ (ПОЧАТОК ХХІ СТ.)". Гуманізація навчально-виховного процесу, № 1(100) (3 грудня 2021): 71–77. http://dx.doi.org/10.31865/2077-1827.1002021.245400.

Full text
Abstract:
Доведено, що ефективність включення українських наукових колективів в міжнародні комунікації визначається значною мірою поширеністю та інтенсивністю як формальних, так і неформальних наукових комунікацій. Внутрішні українські комунікації більш стабільні й продовжують зв'язки, які беруть початок з радянських часів; пострадянський простір характеризується «обірваними і поновленими зв'язками»; динамічно розвиваються комунікації зі світовим науковим співтовариством. Важливим джерелом у системі наукової комунікації, її найбільш успішним та вдалим засобом, як відомо, є науковий журнал – першоджерело для опублікування наукових ідей, теорій, результатів досліджень, місце для критичного розгляду нових ідей тощо. Нову еру у науковій комунікації кінця XX – початку XXI ст. відкрили електронні журнали (як і електронні видання в цілому), забезпечуючи таку оперативність і повноту задоволення інформаційних потреб у знаннях, якої не могло бути в еру друкованих журналів. Нові технології спричинили та запропонували альтернативні моделі (2 моделі: відритий архів чи інституційний репозитарій та «журнали відкритого доступу»).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Римар, Наталія Юріївна, Наталія Миколаївна Шульська, Наталія Миколаївна Матвійчук, Юрій Васильович Громик та Руслана Степанівна Зінчук. "ВИКОРИСТАННЯ ІНСТИТУЦІЙНОГО РЕПОЗИТАРІЮ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАГІСТРІВ". Information Technologies and Learning Tools 76, № 2 (2020): 198–212. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v76i2.2753.

Full text
Abstract:
У статті з’ясовано роль інституційних репозитаріїв у формуванні науково-дослідницької компетентності магістрів. Здійснено порівняльний аналіз функціонування двох ресурсних баз – eSNUIR (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки) та іRBNAU (Білоцерківський національний аграрний університет), що працюють на основі системи Dspace. Охарактеризовано функції, які здатна виконувати ця інформаційно-комунікаційна технологія (ІКТ) в інноваційній діяльності студентів останнього курсу. Запропоновано модель методичної підтримки інституційним репозитарієм процесу формування науково-дослідницьких навичок магістрів на різних етапах їх діяльності: при виконанні практичних завдань, що мають дослідницький характер; в індивідуальній роботі та проєктній діяльності, участі в конференціях та семінарах; підготовці та публікації тез наукової доповіді; написанні та захисті магістерської роботи. Описано особливості інституційних репозитаріїв eSNUIR та іRBNAU щодо організації та надання освітніх послуг. Шляхом опитування магістрів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Білоцерківського національного аграрного університету засвідчено достатньо високу частотність використання респондентами ресурсів університетських репозитаріїв у науково-дослідницькій діяльності. Доведено, що функціональні переваги електронних архівів (відкритий безоплатний доступ, структурування матеріалу, зручність роботи в будь-який час, можливість розміщення власних досліджень) сприяють науковій комунікації серед магістрів. Визначено окремі недоліки в організації роботи eSNUIR та іRBNAU з метою їх подальшої корекції для забезпечення більш якісного надання освітніх послуг, які сприятимуть саморозвитку та самоосвіті магістрів, набуттю ними відповідних компетенцій. Зазначено, що напрацювання відповідних стандартів мотивує молодих науковців до розміщення в архівах своїх праць, продукуючи інноваційно-дослідницьку роботу університету.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Репозитарій"

1

Деревянко, Богдан Володимирович, Богдан Владимирович Деревянко та Bohdan Volodymyrovych Derevianko. "Презентація та оприлюднення наукових здобутків юридичних ВНЗ як запорука отримання додаткового фінансування". Thesis, Маріуполь: ДЮІ, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/67668.

Full text
Abstract:
Для отримання доступу до грантових грошей українські ВНЗ та вчені крім виконання безпосередніх завдань гранту повинні мати додаткові показники у вигляді максимально високих місць у рейтингах Scopus, Web of Science, Google-Scholar, Webometrics, Топ-200 ВНЗ України, які грантодавець можна знайти й проаналізувати за допомогою мережі Інтернет. Як мінімум, ВНЗ повинні мати власні профілі і профілі своїх вчених у Google-Scholar (прив’язаний до сайту ВНЗ), ORCID (прив’язаний до Scopus), ResearcherID (прив’язаний до Web of Science). А «зв’язати» їх між собою має власний інституційний репозитарій ВНЗ.<br>Для получения доступа к грантовым деньгам украинские ВУЗы и ученые кроме выполнения непосредственно требований гранта должны иметь дополнительные показатели в виде максимально высоких мест в рейтингах Scopus, Web of Science, Google-Scholar, Webometrics, Топ-200 вузов Украины, которые грантодатель может найти и проанализировать с помощью сети Интернет. Как минимум, ВУЗы должны иметь собственные профили и профили своих ученых в Google-Scholar (привязан к сайту вузов), ORCID (привязан к Scopus), ResearcherID (привязан к Web of Science). А «связать» их между собой должен собственный институциональный репозитарий ВУЗа.<br>In order to access the grant money, Ukrainian universities and scientists, in addition to fulfilling the immediate objectives of the grant, should have additional indicators in the form of the highest possible places in Scopus, Web of Science, Google-Scholar, Webometrics, Top 200 universities of Ukraine, which can be found and analyzed by the grantor using the Internet. At a minimum, universities should have their own profiles and profiles of their scholars in Google-Scholar (affiliated with the university), ORCID (affiliated with the Scopus), ResearcherID (affiliated with the Web of Science). And "tie" them among themselves has its own institutional repository of universities.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Семененко, Лариса Петрівна. "Повнотекстові електронні ресурси бібліотеки навчального закладу: міфи та реальність". Thesis, Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39603.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Деревянко, Богдан Володимирович, та Bogdan Derevyanko. "Презентація та оприлюднення наукових здобутків юридичних ВНЗ як запорука отримання додаткового фінансування". Thesis, Донецький юридичний інститут МВС України, 2018. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/6633.

Full text
Abstract:
Для отримання доступу до грантових грошей українські ВНЗ та вчені крім виконання безпосередніх завдань гранту повинні мати додаткові показники у вигляді максимально високих місць у рейтингах Scopus, Web of Science, Google-Scholar, Webometrics, Топ-200 ВНЗ України, які грантодавець можна знайти й проаналізувати за допомогою мережі Інтернет. Як мінімум, ВНЗ повинні мати власні профілі і профілі своїх вчених у Google-Scholar (прив’язаний до сайту ВНЗ), ORCID (прив’язаний до Scopus), ResearcherID (прив’язаний до Web of Science). А «зв’язати» їх між собою має власний інституційний репозитарій ВНЗ. Для получения доступа к грантовым деньгам украинские ВУЗы и ученые кроме выполнения непосредственно требований гранта должны иметь дополнительные показатели в виде максимально высоких мест в рейтингах Scopus, Web of Science, Google-Scholar, Webometrics, Топ-200 вузов Украины, которые грантодатель может найти и проанализировать с помощью сети Интернет. Как минимум, ВУЗы должны иметь собственные профили и профили своих ученых в Google-Scholar (привязан к сайту вузов), ORCID (привязан к Scopus), ResearcherID (привязан к Web of Science). А «связать» их между собой должен собственный институциональный репозитарий ВУЗа. In order to access the grant money, Ukrainian universities and scientists, in addition to fulfilling the immediate objectives of the grant, should have additional indicators in the form of the highest possible places in Scopus, Web of Science, Google-Scholar, Webometrics, Top 200 universities of Ukraine, which can be found and analyzed by the grantor using the Internet. At a minimum, universities should have their own profiles and profiles of their scholars in Google-Scholar (affiliated with the university), ORCID (affiliated with the Scopus), ResearcherID (affiliated with the Web of Science). And "tie" them among themselves has its own institutional repository of universities.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Главчева, Юлія Миколаївна, Світлана Іванівна Бухкало, Сергій Петрович Іглін та Н. М. Мірошниченко. "Деякі властивості складових об'єктів інтелектуальної власності комплексних проектів". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41575.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Немчук, Ольга Миколаївна. "Веб-сайт бібліотеки Вінницького національного технічного університету – важливий інструмент в системі інформаційного обслуговування користувачів". Thesis, Полтавський національний технічний університет імені Ю. Кондратюка, 2018. http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/24055.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гупало, Тарас Олегович. "Програмна реалізація репозитарію шаблонів проектування для розробки програмних архітектур". Master's thesis, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30688.

Full text
Abstract:
Метою проектування є розгляд теоретичних та практичних засад створення репозиторію альтернативної архітектури, маючи набір загальних патернів і архітектур що реалізують різні модулі програми. Метою проекта є розгляд теоретичних та практичних засад створення та управління репозиторіем патернів і архітектур. Категоризація для побудови рапозиторію для каркасів архітектур і патернів. Предметом дослідження є програмне забезпечення теоретичні засади оцінки альтернативних архітектур та програмній комплект що формую набір альтернативних архітектур після чого проводиться порівняльна оцінка їх та загальний вибір оптимальнішої архітектури виходячи з експертних оцінок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Гупало, Тарас Олегович, та Taras Hupalo. "Програмна реалізація репозитарію шаблонів проектування для розробки програмних архітектур". Master's thesis, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/31365.

Full text
Abstract:
Метою проектування є розгляд теоретичних та практичних засад створення репозиторію альтернативної архітектури, маючи набір загальних патернів і архітектур що реалізують різні модулі програми. Метою проекта є розгляд теоретичних та практичних засад створення та управління репозиторіем патернів і архітектур. Категоризація для побудови рапозиторію для каркасів архітектур і патернів. Предметом дослідження є програмне забезпечення теоретичні засади оцінки альтернативних архітектур та програмній комплект що формую набір альтернативних архітектур після чого проводиться порівняльна оцінка їх та загальний вибір оптимальнішої архітектури виходячи з експертних оцінок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

"Материалы международной научно-практической конференции «Библиотека высшей школы на новом этапе развития социальных коммуникаций»". Thesis, ДНУЗТ, 2013. http://eadnurt.diit.edu.ua:82/jspui/handle/123456789/1755.

Full text
Abstract:
Библиотека высшей школы на новом этапе развития социальных коммуникаций : материалы международной научно-практической конференции (Днепропетровск, 24-25 октября 2013 г.) – Днепропетровск : Днепропетр. нац. ун-т ж.-д. трансп., 2013. – 264 с.<br>RU: В сборник вошли доклады ученых и практиков библиотечно-информационной сферы высших учебных заведений Украины и зарубежья, теоретиков и практиков культурно-образовательной сферы, специалистов по вопросам развития информационных технологий и систем, учёных и практиков в области социальных коммуникаций. Материалы сборника отражают все аспекты эволюции библиотек вузов, конкретизируют вопросы теории и практики библиотечно-информационного дела в переходный период от эры документальной коммуникации и книжной культуры к эре электронной коммуникации и мультимедийной культуры.<br>UK: У збірник увійшли доповіді вчених і практиків бібліотечно-інформаційної сфери вищих навчальних закладів України та зарубіжжя, теоретиків і практиків культурно-освітньої сфери , фахівців із питань розвитку інформаційних технологій та систем , вчених і практиків у галузі соціальних комунікацій. Матеріали збірки відображають всі аспекти еволюції бібліотек ВНЗ, конкретизують питання теорії й практики бібліотечно-інформаційної справи в перехідний період від епохи документальної комунікації та книжкової культури до ери електронної комунікації та мультимедійної культури.<br>EN: These Proceedings include reports of scholars and practitioners of library and information sector of higher education institutions in Ukraine and abroad, theorists and practitioners of cultural and educational sector, specialists in development of information technologies and systems, scholars and practitioners in the field of social communications. Collection materials presents all aspects of universities libraries evolution, concretizes questions of theory and practice of library and information service in transition period from the era of paper communication and book culture to the era of electronic communication and multimedia culture.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Костирко, Т. М., Т. Д. Корольова, T. M. Kostyrko та T. D. Korolova. "Створення й популяризація електронних інформаційних ресурсів у науково-освітньому процесі ЗВО (досвід Наукової бібліотеки НУК ім. адм. Макарова)". Thesis, 2021. http://eir.nuos.edu.ua/xmlui/handle/123456789/4794.

Full text
Abstract:
Костирко, Т. М. Створення й популяризація електронних інформаційних ресурсів у науково-освітньому процесі ЗВО (досвід Наукової бібліотеки НУК ім. адм. Макарова) = Creation and popularization of electronic information resources in the scientific and educational process of university (experience of the Scientific Library of the Admiral Makarov National University of Shipbuilding) / Т. М. Костирко, Т. Д. Корольова // Матеріали всеукр. наук.-практ. конф. "Тенденції розвитку освітянських бібліотек в інформаційному суспільстві". – Миколаїв : Наук.-пед. б-ка, 2021<br>Представлено досвід Наукової бібліотеки НУК ім. адм. Макарова зі створення і популяризації електронних інформаційних ресурсів у науково-освітньому процесі закладу вищої освіти.<br>The experience of the Scientific Library of Admiral Makarov National University of Shipbuilding on the creation and promotion of electronic information resources in the scientific and educational process of the university.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Королева, Т. Д. "Open Access Week – 2013: работа Научной библиотеки НУК с полнотекстовыми научными и учебными информационными ресурсами". Thesis, 2013. http://hdl.handle.net/123456789/1425.

Full text
Abstract:
Королева, Т. Д. Open Access Week – 2013: работа Научной библиотеки НУК с полнотекстовыми научными и учебными информационными ресурсами [Электронный ресурс] / Т. Д. Королева // Матеріали наук.-практ. конф. "Сучасні аспекти діяльності бібліотеки вишу на новому етапі розвитку комунікацій". – Миколаїв : Наук. б-ка НУК, 2013. – Режим доступа : http://lib.nuos.edu.ua/uk/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%97-%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B8. – Название с экрана.<br>Рассматривается концепция открытого доступа и внедрение инициативы открытого доступа в Научной библиотеке НУК.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Репозитарій"

1

Дмитришин, В. С. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо створення та функціонування репозитарію академічних текстів наукового закладу охорони здоров’я. ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС, 2022. http://dx.doi.org/10.31612/guidelines-2022-2.

Full text
Abstract:
Методичні рекомендації призначені для використання керівниками та співробітниками наукових і практичних закладів охорони здоров’я, з метою допомоги у створенні та функціонування в таких закладах репозитарію академічних текстів. Результатом застосування методичних рекомендацій може бути прийняття управлінських та технічних рішень щодо нормативного, організаційного, матеріально-технічного, кадрового та методичного забезпечення створення і діяльності Репозитарію в науковій установі охорони здоров’я та його інтеграцію в вітчизняну та міжнародну мережу аналогічних сховищ інформації, а також забезпечити контроль за дотриманням в наукові установі правил і норм академічної доброчесності та підвищення якості наукової продукції установи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Репозитарій"

1

Bychkova, Elena, та Mariya A. Klimova. "«Крупный план» – тематические ресурсы открытого доступа по вопросам экологии, природопользования и охраны окружающей среды – в помощь российской науке и образованию". У Продвижение библиотечных фондов, библиотечно-информационных ресурсов и услуг : ежегодный межведомственный сборник научных трудов. Russian National Public Library for Science and Technology, 2023. http://dx.doi.org/10.33186/978-5-85638-265-4-2023-14-27.

Full text
Abstract:
ГПНТБ России предлагает читателям информацию о многих ресурсах открытого доступа, содержащих материалы по экологии и смежным наукам. Объём экологической информации в таких ресурсах значителен, но неочевиден, что создаёт потребность в анализе массива ресурсов для оценки качества, количества и разнообразия предлагаемых изданий. Это касается и зарубежных информационных ресурсов, предлагающих широкий выбор документов по проблемам экологии, но неизвестных российскому пользователю. Отечественные и иностранные полнотекстовые ресурсы по экологии собраны на странице «Крупный план» экологического раздела интернет-сайта ГПНТБ России, а подробный обзор «Крупного плана» представлен в данной статье. Ресурс состоит из четырёх подразделов: «Лёгкое чтение научной литературы» обращает внимание широкой аудитории на научные и научно-популярные издания по природопользованию; «Российские полнотекстовые ресурсы» и «Зарубежные полнотекстовые ресурсы» выделяют в крупных политематических ресурсах, известных в научных кругах, документы экологической тематики, интересные для учёных и специалистов в этой области; «Репозитарии открытой фактической информации по вопросам экологии» предлагает ссылки на репозитарии, содержащие наборы данных из различных дисциплин об окружающей среде. Раздел «Крупный план» помогает в поиске экологической информации и продвигает ресурсы открытого доступа, в том числе сгенерированные в ГПНТБ России. Сторонние ресурсы, представленные в разделе, могут быть интегрированы в Единый открытый архив информации, а также служить базой для обеспечения научно-образовательной деятельности по вопросам экологии.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Репозитарій"

1

Шестопалова, О. В. Формування інформаційної культури сучасних користувачів бібліотеки ВНЗ. Національний університет «Львівська політехніка», 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1616.

Full text
Abstract:
Стаття знайомить з інформаційною забезпеченістю бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету, її періодичними виданнями. Висвітлено питання комп’ютеризації бібліотечних процесів книгозбірні: детально описано використання автоматизованої бібліотечно-інформаційної системи «УФД-Бібліотека», роботу відділу інформаційних технологій і комп’ютерного забезпечення та електронної читальної зали, можливості електронного каталогу й інституційного репозитарію тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography