To see the other types of publications on this topic, follow the link: Сайт кафедри.

Journal articles on the topic 'Сайт кафедри'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Сайт кафедри.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Lopina, N. A., та L. V. Zhuravlyova. "СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНО-ОСВІТНЬОГО ВЕБ-СЕРЕДОВИЩА ТА ВЕБ-САЙТУ КЛІНІЧНОЇ КАФЕДРИ ВИЩОГО МЕДИЧНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ". Медична освіта, № 2 (16 серпня 2019): 24–30. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2019.2.10350.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано та проаналізовано структуру інформаційно-освітнього веб-середовища клінічної кафедри вищого медичного навчального закладу, яка включає сайт клінічної кафедри (самостійний або як піддомен сайту навчального закладу), піддомени сайту кафедри (установи) з системою управління навчанням (Moodle) та електронною базою клінічних випадків (тренувальний та екзаменаційний режими), кімнату для проведення вебінарів (програмне забезпечення, встановлене на виділеному сервері установи, чи оренда сервера), канал кафедри на YouTube, відкриту групу на Facebook (студенти, вітчизняне та міжнар
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лимар, Леся. "ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ АНГЛОМОВНОЇ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ У ДОКТОРІВ ФІЛОСОФІЇ ДИСТАНЦІЙНО". Grail of Science, № 17 (4 серпня 2022): 371–72. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.22.07.2022.063.

Full text
Abstract:
Формування англомовної комунікативної компетентності майбутніх докторів філософії дистанційно потребує злагодженості роботи викладача та здобувачів а також наявності електронного освітнього середовища, організованого викладацьким складом. Середовище може бути розміщеним на таких платформах, як Google Classroom, особиста сторінка викладача на сайті кафедри, сайт кафедри, особиста сторінка викладача в соціальній мережі (Facebook сторінка, Telegram канал), сторінка викладача в додатках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Назарчук, Олександр Адамович, Володимир Миколайович Дідич та Ірина Сергіївна Потоцька. "ОЦІНЮВАННЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЯК СОЦІОЛОГІЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ ВДОСКОНАЛЕННЯ ТА ПОКРАЩЕННЯ УМОВ ПРАЦІ (ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ОПИТУВАННЯ)". Дніпровський науковий часопис публічного управління, психології, права, № 3 (21 листопада 2024): 143–48. http://dx.doi.org/10.51547/ppp.dp.ua/2024.3.22.

Full text
Abstract:
У статті наведено результати опитування науково-педагогічних працівників протягом осіннього семестру 2022 – 2023 навчального року Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Викладачам надавалось посилання через інформаційний сервіс: сайт університету. Опитування науково-педагогічних проводили в рамках реалізації моніторингу внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти відділом забезпечення якості освіти. В опитуванні взяли участь 236 науково-педагогічних працівників. Встановлено, що в опитуванні взяли участь респонденти, які були досвідченими викладачами з наук
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Алі, Фірас Такі. "СОВРЕМЕННЫЕ ИНФОРМАЦИОННЫЕ ТЕХНОЛОГИИ И ИНСТРУМЕНТАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА СОЗДАНИЯ ВЕБ-САЙТА КАФЕДРЫ УНИВЕРСИТЕТА". Theory and methods of e-learning 3 (5 лютого 2014): 03–08. http://dx.doi.org/10.55056/e-learn.v3i1.308.

Full text
Abstract:
В настоящее время без сайта контактные аудитории обойтись уже не могут. Во-первых, сайт – это инструмент общения. Поэтому должен быть клиентоориентированный подход к содержанию, структуре и навигации. Это предполагает двухстороннюю связь между потребителем, которому предназначен контент, и создателем. Интерактивный подход характеризуется обратной связью, нацеленной на взаимодействие сторон. При этом максимально учитываются потребности пользователей, то есть тех целевых аудиторий, для кого предназначен сайт.Современный сайт должен отвечать основным критериям: простота использования и доступа к
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Луньова, Г. "Навчально-інформаційний сайт кафедри як засіб організації навчання за кредитно-модульною системою у вищому навчальному закладі". Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах, № 6 (2007): 37–42.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Vatseba, T. S. "ДОСВІД ПРОВЕДЕННЯ І ТУРУ ОЛІМПІАДИ З ЕНДОКРИНОЛОГІЇ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ МЕДИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ". Медична освіта, № 1 (12 липня 2018): 64–67. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2019.1.9220.

Full text
Abstract:
Мета роботи – підвищення мотивації студентів до участі в наукових змаганнях та представлення власного досвіду проведення І туру олімпіади з ендокринології в ІФНМУ.
 Основна частина. Проведено І тур олімпіади з ендокринології в ІФНМУ. Через інформаційний сайт університету повідомлено про оголошення конкурсу серед учасників. Створена компетентна комісія з професорсько-викладацького складу кафедри. Визна­чена структура конкурсу: відповіді на теоретичні питання (однакові для всіх учасників), комп’ютерний тестовий контроль підвищеної складності “Невідкладні стани в ендокринології”, практичні н
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Струтинська, Оксана Віталіївна. "До питання вибору системи дистанційного навчання для підтримки навчання студентів економічних спеціальностей у педагогічному університеті". New computer technology 5 (10 листопада 2013): 83–84. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v5i1.92.

Full text
Abstract:
В останні роки швидкими темпами розвивається дистанційна освіта, впровадження якої в Україні передбачено Національною програмою інформатизації. Цьому сприяє збільшення користувачів, які мають доступ до мережі Інтернет, поява нових технологічних рішень платформ дистанційного навчання (ДН), розвиток телекомунікаційних можливостей та ін. Тому на теперішній час поєднання елементів ДН з традиційними формами навчання є перспективним напрямком в освіті. Певні кроки у розвитку та впровадженні дистанційних технологій у навчальний процес зроблені у багатьох навчальних закладах, організаціях та установах
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ролік, O., О. Амонс, К. Ульяницька та ін. "Зберігання та відображення навчальних планів кафедри з використанням діаграмного вигляду для WEB-додатку «IST Syllabi»". Адаптивні системи автоматичного управління 1, № 42 (2023): 73–86. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.42.2023.279092.

Full text
Abstract:
Навчальні плани та силабуси – є основними частинами навчального процесу в кожному інституті, університеті, школі тощо, оскільки існує багато матеріалів, існують дослідження для створення методик уточнення навчальних програмта найкращого представлення навчальних програм для кожної особи, пов'язаної з навчальним процесом або яка буде залучена в майбутньому. Силабуси визначає головне направлення і надають всю необхідну інформацію з кожної дисципліни та навчальних програм. У навчальному процесі дуже важливо мати швидкий механізм пошуку силабусів з кожної дисципліни, але не тільки. Оскільки силабус
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Исаев, М. И., М. Х. Куликова та А. Б. Исаев. "РАЗРАБОТКА САЙТА БАНКА БАЗЫ ДАННЫХ ЛЕКЦИОННЫХ МАТЕРИАЛОВ ПО ДИСЦИПЛИНАМ КАФЕДРЫ «ПРИКЛАДНАЯ МАТЕМАТИКА И КОМПЬЮТЕРНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ»". I Студенческая научно-практическая конференция «Информационные технологии в бизнесе и образовании», № 1 (20 лютого 2020): 40–43. http://dx.doi.org/10.36684/21-2020-1-40-43.

Full text
Abstract:
В век развития информационных технологий и информатизации всех сфер человеческой деятельности, включая и сферу образования, приводит к пересмотру и модернизации профессиональной деятельности преподавателей. В данной работе приводится пример изменения, введения информационных технологий в информированности студентов о наличии лекционных материалов по дисциплинам читаемым отдельно взятой кафедрой. В работе задумано создания общего банка баз данных материалов всех лекционных материалов дисциплин, читаемых на кафедре «Прикладная математика и компьютерные технологии» физико-математического факульте
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Щербина, Олександр Андрійович. "Досвід використання web-платформи дистанційного навчання moodle у Київському національному університеті будівництва і архітектури". New computer technology 4 (1 листопада 2013): 63–64. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v4i1.33.

Full text
Abstract:
Web-платформа дистанційного навчання Moodle належить до вільного програмного забезпечення з відкритим кодом. Це одна з кращих, найбільш розвинутих і швидко прогресуючих платформ такого призначення. Нею вже користуються понад 100 000 користувачів у 150 країнах світу. Її інтерфейс перекладений 70 мовами, в тому числі українською. Вона відповідає міжнародним стандартам в галузі програм навчального призначення SCORM.Moodle не тільки безкоштовний сам, він використовує виключно безкоштовне програмне забезпечення: PHP, MySQL, Linux (хоча під Windows може працювати теж). Навіть для перевірки на віруси
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Щербина, Олександр Андрійович. "АВТОМАТИЗАЦІЯ СТВОРЕННЯ, НАПОВНЕННЯ І АДМІНІСТРУВАННЯ КАТЕГОРІЙ КУРСІВ САЙТУ MOODLE". Information Technologies and Learning Tools 93, № 1 (2023): 178–98. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v93i1.5117.

Full text
Abstract:
Ефективність і зручність використання сайту Moodle багато в чому визначається його структурою категорій курсів. Є два основні підходи до вибору структури категорій курсів на сайті університету. Перший їх структурує з точки зору викладачів: у категоріях курсів факультету розміщуються категорії курсів кафедр. Другий – з точки зору студентів: у категорії курсів факультетів розміщуються категорії курсів освітніх програм. У роботі розглядається структура, яка найкраще поєднує ці два підходи. У ній як базовий використовується перший підхід, а списки курсів за освітніми програмами формуються у формі
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Лягушин, Сергій Федорович, та Олександр Йосипович Соколовський. "Методологічні основи дистанційної освіти та викладання теоретичної фізики". New computer technology 5 (7 листопада 2013): 68. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v5i1.84.

Full text
Abstract:
Зміна освітньої парадигми з донині домінуючої, коли викладач є провідна фігура процесу навчання, а студент виконує роль реципієнта, на нову, коли вони перетворюються на рівноправних партнерів у процесі передачі знань, диктується сучасним інформаційним вибухом і необмеженими потоками інформації, що їх забезпечують комп’ютерні засоби [1]. Педагогіка дистанційної освіти виявляється співзвучною цьому виклику часу та ідеології безперервної освіти. Включення вищих навчальних закладів до Болонського процесу також передбачає підвищення ролі самостійної роботи студентів [2].Кафедра квантової макрофізик
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Селіванова, А. В., О. С. Бодюл та В. С. Коробов. "Аналіз чинників, що впливають на успішність веб ресурсів підрозділів закладів вищої освіти". Automation of technological and business processes 13, № 3 (2021): 48–56. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i3.2143.

Full text
Abstract:
У статті розглядається процес виявлення та дослідження чинників, що впливають на успішність веб ресурсів підрозділів закладів вищої освіти (ЗВО). В процесі дослідження проведено аналіз робіт присвячених цьому питанню, проведено аналіз існуючих популярних серед користувачів веб ресурсів, виявлено критерії оцінки таких систем. В роботах інших авторів, які проводили аналогічні дослідження, аналізуються чинники, які впливають на підвищення якісного рівня веб-сайтів, доведено, як важливо підвищувати комунікативну функціональність сайту, його відвідуваність та відгук аудиторії. Для досягнення мети,
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Meteshkin, Kostiantyn O., та Olena Ye Pomortseva. "ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ WEB-ТЕХНОЛОГІЙ У ІНТЕРАКТИВНІЙ РЕКЛАМІ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ". Information Technologies and Learning Tools 36, № 4 (2013): 110–20. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v36i4.880.

Full text
Abstract:
Актуальність матеріалу, наведеного у статті, обумовлена проблемами, що склалися під час проведення вступної кампанії до вищого навчального закладу. Більшість навчальних закладів використовують досвід реклами товарів загального споживання, не враховуючи те, що надається специфічна послуга: одному студенту, якого обслуговує великий колектив високоінтелектуальних науково-педагогічних працівників, а також допоміжний персонал вищого навчального закладу. Тому рекламна діяльність профілюючої кафедри в умовах ринкової економіки повинна бути на одному щаблі з навчальною, методичною, науковою та виховно
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Павлова, Ирина Анатольевна, Евгений Александрович Монастырный, Илья Владимирович Гуменников та Галина Анзельмовна Барышева. "Российский индекс благополучия старшего поколения: методология, методика, апробация". Journal of Social Policy Studies 16, № 1 (2018): 23–36. http://dx.doi.org/10.17323/727-0634-2018-16-1-23-36.

Full text
Abstract:
Ирина Анатольевна Павлова – к. э.н., старший преподаватель кафедры экономики, научный сотрудник, Томский политехнический университет, Томск, Россия. Электронная почта: iapav@mail.ru
 Евгений Александрович Монастырный – д. э.н., профессор кафедры экономики, ведущий научный сотрудник, Томский политехнический университет, Томск, Россия. Электронная почта: e.monastyrny@gmail.com
 Илья Владимирович Гуменников – аспирант кафедры экономики, лаборант, Томский политехнический университет, Томск, Россия. Электронная почта: iv.gumennikov@gmail.com
 Галина Анзельмовна Барышева – д. э.н., за
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Дунаєвська, Оксана Феліксівна, Ігор Миколайович Сокульський, Ірина Василівна Луцак та Тетяна Ростиславівна Зубрицька. "ВИБІРКОВІ ДИСЦИПЛІНИ ЯК ДОПОМІЖНИЙ ІНСТРУМЕНТ ФОРМУВАННЯ ФАХОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО СВІТОГЛЯДУ". Природнича освіта та наука, № 5 (30 грудня 2024): 13–18. https://doi.org/10.32782/nser/2024-5.03.

Full text
Abstract:
У закладах освіти України впроваджена індивідуальна освітня траєкторія, яка визнається нормативною складовою та варіативною частиною освітньої програми, а саме вибірковими дисциплінами. У кожного здобувача освіти є індивідуальний навчальний план, у якому передбачено 25 % вибіркових дисциплін від загальної кількості кредитів ЄКТС. Вибіркові навчальні дисципліни пропонують кафедри (в університеті), циклові комісії (у коледжі). Вибіркові дисципліни вивчаються з 2-го року навчання в кількості від 1 до 5 (у межах одного семестру) і становлять 3 кредити. Для формування контингенту студентів на насту
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Томашкевич, Галина Іванівна. "Виробнича практика з медсестринства очима студентів 3 курсу медичного університету". International Science Journal of Education & Linguistics 3, № 3 (2024): 8–17. http://dx.doi.org/10.46299/j.isjel.20240303.02.

Full text
Abstract:
Не зважаючи на навчання в умовах повномасштабної війни, викладачі кафедри пропедевтики внутрішньої медицини, співробітники навчального відділу та керівництво Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова намагаються поліпшити умови проведення виробничої практики з медсестринства, оволодіння студентами необхідними практичними навичками. Студенти мали вибір форми проходження виробничої практики. З метою удосконалення проведення виробничої практики проаналізована оцінка студентами організація виробничої практики з медсестринства, ступінь оволодіння практичними навичками за ре
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Yushina, T., E. Chernyavskaya, and L. Kostikova. "The Department Site as a Means of Professional Communocation in the Information Educational Environment of a Military Academy." Scientific Research and Development. Modern Communication Studies 9, no. 5 (2020): 60–65. http://dx.doi.org/10.12737/2587-9103-2020-60-65.

Full text
Abstract:
The article considers developing the department's website as a means of professional communication in the unified information educational environment of a military academy. The structure of the site contains all the elements that reflect the activities of the department staff. The site displays educational, methodological, scientific and educational activities of the department, provides information about the teaching staff, and reveals the features of professional training. The information content of the site has such important characteristics as information content, accessibility, reliabilit
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Ichanska, N. "ОПТИМАЛЬНИЙ ВИБІР МЕТОДІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ". Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 3, № 55 (2019): 104–9. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.3.104.

Full text
Abstract:
Предметом дослідження є вивчення існуючих методів та засобів для створення та організації власного інтернет ресурсу та аналіз необхідних користувачеві ресурсів та знань. Організація інтернет ресурсу є сукупністю програмних, інформаційних, а також медійних засобів, які логічно пов’язані між собою та при правильному поєднанні дають можливість якісно та ефективно доносити до потенційних користувачів необхідну інформацію. Існує безліч шляхів і методів для створення сайту та обрати оптимальні з них, саме ті, що максимально реалізують поставлені перед розробником задачі, є досить складне та актуальн
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Мацокін, Дмитро, та Ірина Пахомова. "ТЕХНОЛОГІЯ WEBGL ЯК ІНСТРУМЕНТ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ 3D МОДЕЛЕЙ ПРИ ВИКЛАДАННІ КУРСІВ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ФІЗИКА КРИСТАЛІВ» В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ". Молодий вчений, № 1 (125) (31 січня 2024): 55–62. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2024-1-125-8.

Full text
Abstract:
З використанням технології WebGL створено віртуальний простір, що допомагає підвищити наочність пояснення деяких геометричних аспектів при викладанні курсу «Дислокаційна теорія міцності та пластичності». Віртуальний простір складається з трьох сцен: віртуальної галереї та двох сцен, що демонструють порожнини в ГЦК та ОЦК кристалах. У віртуальній галереї демонструється схематичне розташування атомів у ґратці; зображення, що дозволяють легко обчислити коефіцієнт компактності відповідної ґратки; порядок пакування атомних площин. Сцени створені за допомогою 3D-редактора SketchUp та середовища розр
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Editorial, Article. "ABSTRACTS OF VI CONFERENCE FOR STUDENTS AND YOUNG SCIENTISTS “PEDIATRIC READINGS”. PART 1." Pediatric pharmacology 17, no. 6 (2021): 552–67. http://dx.doi.org/10.15690/pf.v17i6.2207.

Full text
Abstract:
27 ноября 2020 года кафедра факультетской педиатрии ПФ РНИМУ им Н.И. Пирогова при поддержке Союза Педиатров России провела VI ежегодную Всероссийскую конференцию студентов и молодых ученых «Педиатрические чтения», посвященную памяти великих российских ученых-педиатров А.А. Колтыпина, Д.Д. Лебедева, П.А. Пономаревой, Н.С. Кисляк. Конференция впервые прошла в онлайн-формате на площадке ZOOM, а также трансляцию конференции впервые показывали на Youtube-канале.Сегодня мы публикуем наиболее интересные тезисы, поступившие от молодых ученыхв оргкомитет конференции. Более подробную информацию о меропр
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Lopina, N., and L. Zhuravlova. "DEVELOPER AND ADMINISTRATOR MAP OF THE CLINICAL DEPARTMENT SITE OF THE HIGHER EDUCATIONAL MEDICAL INSTITUTION." Information Technologies in Education 2, no. 35 (2018): 54–71. http://dx.doi.org/10.14308/ite000667.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Шевченко, Валентина Владимировна. "Основные задачи, проблемы и направления развития отечественного турбогенераторостроения". Научно-производственный журнал "Энергетика и электрификация" (ISSN 0424-9879) 10, № 350 (2012): 33–39. https://doi.org/10.5281/zenodo.2541911.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Шевченко В.В. Основные задачи, проблемы и направления развития отечественного турбогенераторостроения // Научно-производственный журнал &quot;Энергетика и электрификация&quot; (ISSN 0424-9879), № 10(350). - Украина, Киев: Министерство топлива и энергетики Украины, 2012. - С.&nbsp;33-39. https://doi.org/10.5281/zenodo.2541833] Определены задачи по обеспечению надежной и эффективной работы мощных турбогенераторов (ТГ), передовые технологии их производства, направления совершенствования современных ТГ. <strong>Ключевые слова:</strong> электрические машины, мощные тур
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Черниш, Наталія. "Хроніки російсько-української війни. Погляд соціолога". Fabrica Societatis, № 5 (6 квітня 2023): 118–35. http://dx.doi.org/10.19195/2657-3679.5.7.

Full text
Abstract:
Рано-вранці 24 лютого 2022 року росія розпочала свою широкомасштабну агресію проти України. І майже одразу розгорнулася співпраця соціологів України та Польщі, конкретно соціологів Львівського національного і Вроцлавського університетів, з метою осмислення нової соціальної реальності, яка утворилася з цього часу в їхніх країнах та у світі. Важливою части- ною цієї співпраці став випуск низки бюлетенів, які підготували представники кафедри соціології Франкового університету, а їхні колеги з університету Вроцлава переклали польською та англійською мовами і розмістили на сайті свого університету.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Бойко, В. І., Д. В. Попович та У. П. Гевко. "ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЧОТИРИКРОКОВОЇ МОДЕЛІ НАДАННЯ ДОПОМІЖНИХ ЗАСОБІВ". Медична освіта, № 3 (9 листопада 2024): 20–26. http://dx.doi.org/10.11603/m.2414-5998.2024.3.14692.

Full text
Abstract:
Повномасштабне військове вторгнення та регулярні масовані обстріли російською федерацією цивільної інфраструктури України стали значним викликом сьогодення. Кількість людей, які після стабілізації стану та лікування потребують подальшої комплексної реабілітації, збільшується в геометричній прогресії, тож повернення постраждалих до повноцінного, активного життя є актуальною проблемою сьогодення. Враховуючи виклики сьогодення, більшість осіб потребуватиме допоміжних засобів протягом життя. Мета дослідження – аналіз робочих програм та навчальних матеріалів щодо особливостей підготовки здобувачів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Іленко, Н. М., О. М. Бойченко та Н. В. Іленко-Лобач. "СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА АДАПТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ПОЛТАВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ". Медична освіта, № 2 (12 серпня 2023): 31–36. http://dx.doi.org/10.11603/m.2414-5998.2023.2.14012.

Full text
Abstract:
Анотація. Соціально-психологічна адаптація – це процес подолання проблемних ситуацій особистістю, в ході якого вона використовує набуті на попередніх етапах свого розвитку навички соціалізації, що дозволяє їй взаємодіяти з групою без внутрішніх або зовнішніх конфліктів, продуктивно виконувати провідну діяльність, виправдовувати рольові очікування і, при цьому, самостверджуватись, задовольняти свої основні потреби. Життя людини тісно пов’язане з її професійною діяльністю, тому немає нічого більш важливого, аніж правильний вибір життєвого шляху та майбутньої діяльності. Для реалізації кожної люд
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Kononenko, T. "ABOUT THE COMPLETION OF SCIENTIFIC AND TECHNICAL DEVELOPMENTS OF THE SITE OF THE HISTORY OF PHILOSOPHY DEPARTMENT OF THE FACULTY OF PHILOSOPHY." Bulletin of Taras Shevchenko National University of Kyiv. Philosophy, no. 3 (2018): 43–44. http://dx.doi.org/10.17721/2523-4064.2018/3-10/12.

Full text
Abstract:
The purpose of the article is to inform that in the department of the history of philosophy of the Faculty of Philosophy of the Taras Shevchenko National University of Kiev, the team of the department has completed the development of a scientific and educational site in the framework of scientific research work. Function of the site of the Department of History of Philosophy under the title "Taras Shevchenko National University of Kiev. Department of the History of Philosophy" is the promulgation of the intellectual result of scientific and educational activities of the collective in the field
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Ковтун, Ірина Іванівна. "Про організацію дистанційної форми навчання в інститутах Національного аграрного університету". New computer technology 5 (6 листопада 2013): 48. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v5i1.72.

Full text
Abstract:
Нова система освіти, яка впроваджується згідно з Болонською конвенцією, орієнтована на посилення самостійної роботи студентів і використання новітніх технологій [1]. Зокрема, студент має користуватися комп’ютером, Інтернетом тощо.Дистанційне навчання саме й передбачає самостійне оволодіння курсом вищої математики. Цей курс для студентів економічних спеціальностей складає 136 годин, що відповідає 4 кредитам. Для дистанційної форми навчання студентів навчально-наукового інституту бізнесу, який охоплює різноманітні спеціальності економічного профілю, на кафедрі вищої та прикладної математики НАУ
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Шматко, Олександр Віталійович, та Ірина Олександрівна Яковлева. "Дистанційне навчання у вищій школі. Сервер інформаційних технологій кафедри фундаментальних дисциплін АПБУ". Theory and methods of learning fundamental disciplines in high school 1 (19 квітня 2014): 255–58. http://dx.doi.org/10.55056/fund.v1i1.444.

Full text
Abstract:
1. Вступ. Сьогодні Україна потребує нових технологій, які підтримують масову підготовку спеціалістів з пожежної безпеки із використанням сучасних комунікаційних та інформаційних засобів. При цьому використання нових інформаційних технологій має на меті підвищення ефективності та якості підготовки спеціалістів шляхом створення умов для безперервної освіти, тобто освіти “через все життя”. В результаті повинна бути забезпечена підготовка кадрів з новим типом мислення, який відповідає умовам роботи у сучасному високотехнологічному та інформаційному суспільстві. Враховуючи це, особливої важливості
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Шевченко, Валентина Владимировна, та Дмитрий Васильевич Потоцкий. "Оценка перспектив использования нанотехнологий в энергетическом электромашиностроении". Электрика (ISSN 1684-2472). - Российская Федерация, Москва: ООО "Наука и технологии" 2 (28 лютого 2014): 13–16. https://doi.org/10.5281/zenodo.2557005.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Шевченко В.В., Потоцкий Д.В. Оценка перспектив использования нанотехнологий в энергетическом электромашиностроении // Электрика (ISSN 1684-2472), №2. - Российская Федерация, Москва: ООО &quot;Наука и технологии&quot;, 2014. - &nbsp;С. 13-16. https://doi.org/10.5281/zenodo.2557000] Рассматриваются возможности использования нанотехнологий в крупном энергетическом электромашиностроении, в частности, в турбогенераторостроении, с целью снижения вероятности отказов турбогенераторов ТЭС и АЭС и повышения их эксплуатационной надежности. <strong>Ключевые слова:</strong> на
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Шевченко, Валентина Владимировна, та Александр Николаевич Минко. "Сравнительная оценка массогабаритных параметров турбогенераторов с воздушной и водородной системами охлаждения". Энергетические и теплотехнические процессы и оборудование. Вестник Национального технического университета "Харьковский политехнический институт" (ISSN 2078-774X) 3 (9 лютого 2010): 108–12. https://doi.org/10.5281/zenodo.2529591.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Шевченко В.В., Минко А.Н. Сравнительная оценка массогабаритных параметров турбогенераторов с воздушной и водородной системами охлаждения // Энергетические и теплотехнические процессы и оборудование (ISSN 2078-774X). Вестник Национального технического университета &quot;Харьковский политехнический институт&quot;, №3. - Украина, Харьков: НТУ &quot;ХПИ&quot;, кафедра турбиностроения, 2010. - С. 108-112. https://doi.org/10.5281/zenodo.2529586] Проведена сравнительная оценка массогабаритных параметров турбогенераторов с воздушной и с водородной системами охлаждения. Пр
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Шевченко, Валентина Владимировна. "Системный подход к вопросам оценки технического состояния электрооборудования энергосистем Украины". Электрика (ISSN 1684-2472) 1 (31 січня 2013): 6–10. https://doi.org/10.5281/zenodo.2544405.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Шевченко В.В. Системный подход к вопросам оценки технического состояния электрооборудования энергосистем Украины // Электрика (ISSN 1684-2472), №&nbsp;1. - Российская Федерация, Москва: ООО &quot;Наука и технологии&quot;, 2013. - С.&nbsp;6-10. https://doi.org/10.5281/zenodo.2544208] Перспективы и направления развития энергетики остаются неопределенными, принципы организации энергетических предприятий нуждаются в пересмотре. Системная оценка работы энергопредприятий позволит выявить новые возможности их работы на основе использования внутренних резервов. <strong>Кл
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Шевченко, Валентина Владимировна, та Владимир Иванович Милых. "Неисправности электрооборудования АЭС и действия оперативного персонала по их ликвидации". Электрика (ISSN 1684-2472) 1 (31 січня 2014): 2–5. https://doi.org/10.5281/zenodo.2556416.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Шевченко В.В., Милых В.И. Неисправности электрооборудования АЭС и действия оперативного персонала по их ликвидации // Электрика (ISSN 1684-2472), №1. - Российская Федерация, Москва: ООО &quot;Наука и технологии&quot;, 2014. - С.&nbsp;2-5. https://doi.org/10.5281/zenodo.2556400] В статье исследованы возможные неисправности электротехнического оборудования АЭС и действия оперативного персонала по их ликвидации. Проведена оценка основных видов нарушений в работе электрооборудования станций, разработаны рекомендации по ликвидации их последствий. <strong>Ключевые слова
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Шевченко, Валентина Владимировна, Александр Николаевич Минко та Антон Викторович Строкоус. "Анализ электромагнитных вибрационных сил в элементах крепления статора турбогенератора к корпусу при неноминальных режимах работы". Электротехника и Электромеханика (ISSN 2074-272X, eISSN 2309-3404). – Украина, Харьков: НТУ "ХПИ", кафедра "Электрические аппараты" 5 (22 жовтня 2018): 29–33. https://doi.org/10.5281/zenodo.2638141.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Шевченко В.В., Минко А.Н., Строкоус А.В. Анализ электромагнитных вибрационных сил в элементах крепления статора турбогенератора к корпусу при неноминальных режимах работы / Материалы Международного симпозиума &quot;Проблемы совершенствования электрических машин и аппаратов. Теория и практика&quot; (SIEMA-2018), 25-26.10.2018, Украина, Харьков, НТУ &quot;ХПИ&quot;, стендовый доклад №93 // Электротехника и Электромеханика (ISSN 2074-272X, eISSN 2309-3404), №5. &ndash; Украина, Харьков: НТУ &quot;ХПИ&quot;, кафедра &quot;Электрические аппараты&quot;, 2018. &ndash; С.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Аскаров, Н. А. "АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСУ ВИРОБНИЦТВА СКЛЯНОЇ ТАРИ". Automation of technological and business processes 13, № 2 (2021): 11–19. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i2.2051.

Full text
Abstract:
Для ефективної роботи підприємства необхідно високоефективне управління, яке в сучасних умовах спирається на певні програмні продукти. Питання розробки сучасних програмних продуктів є актуальним, багато розробників запропонували свої рішення.Загальним недоліком всіх рішень є низька гнучкість систем, - для їх адаптації під конкретне підприємство потрібна робота кваліфікованого програміста. На кафедрі автоматизації виробничих процесів та робототехнічних систем ОНАХТ в рамках дипломної роботи бакалавра було розроблено систему управління бізнес-процесом виробництва скляної тари на підприємстві Іло
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Шевченко, Валентина Владимировна. "Пути повышения мощности турбогенераторов при проведении работ по их реабилитации". Сборник научных трудов "Системы обработки информации" (ISSN 1681-7710) 7, № 105 (2012): 152–55. https://doi.org/10.5281/zenodo.2542147.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Шевченко В.В. Пути повышения мощности турбогенераторов при проведении работ по их реабилитации // Сборник научных трудов &quot;Системы обработки информации&quot; (ISSN 1681-7710), № 7 (105). - Украина, Харьков: Харьковский университет воздушных сил им. И.&nbsp;Кожедуба, 2012. - С. 152-155. https://doi.org/10.5281/zenodo.2542017] Современное состояние энергосетей Украины позволяет вести работы по увеличению единичной мощности генераторов электростанций. При этом необходимо учитывать современные изменения условий работы энергосистем. Приобретение нового оборудования
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Шевченко, Валентина Владимировна, та Игорь Ярославович Лизан. "Концепция выбора двигателей технологических процессов блока АЭС для обеспечения их надежности". Сборник научных трудов Харьковского университета воздушных сил (ISSN 2073-7378) 2, № 35 (2013): 161–65. https://doi.org/10.5281/zenodo.2544522.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Шевченко В.В., Лизан И.Я. Концепция выбора двигателей технологических процессов блока АЭС для обеспечения их надежности // Сборник научных трудов Харьковского университета воздушных сил (ISSN 2073-7378), № 2(35). - Украина, Харьков: ХУВС им. И. Кожедуба, 2013. - С.&nbsp;161-165. https://doi.org/10.5281/zenodo.2544496] Основными энергогенерирующими предприятиями в Украине являются АЭС. Поэтому их надежная работа, работа установленного на станции электрооборудования &ndash; важная техническая, экономическая и экологическая задача. Надежность при этом должна сочетать
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Шевченко, Валентина Владимировна, Александр Николаевич Минко та Екатерина Михайловна Фомина. "Тепловое состояние турбогенераторов малой и средней мощности с полным воздушным охлаждением". Сборник научных трудов Харьковского университета воздушных сил (ISSN 2073-7378) 3, № 36 (2013): 173–76. https://doi.org/10.5281/zenodo.2550390.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Шевченко В.В., Минко А.Н., Фомина Е.М. Тепловое состояние турбогенераторов малой и средней мощности с полным воздушным охлаждением // Сборник научных трудов Харьковского университета воздушных сил (ISSN 2073-7378), № 3(36). - Украина, Харьков: ХУВС им. И. Кожедуба, 2013. - С.&nbsp;173-176. https://doi.org/10.5281/zenodo.2550372] Статья посвящена обзору технико-экономических параметров турбогенераторов с полным воздушным охлаждением малой и средней мощности, оценке целесообразности выбора такого технического решения, проведена оценка выбора метода расчета системы о
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Дуб, А. І., O. O. Покотило та Л. І. Будняк. "ТРЕНІНГОВИЙ КЛАС МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ ЯК ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ КОМПЛЕКСНОГО РОЗВИТКУ ФАХІВЦЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я: ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗ". Фармацевтичний часопис, № 1 (31 березня 2025): 123–31. https://doi.org/10.11603/2312-0967.2025.1.15160.

Full text
Abstract:
Мета роботи - теоретичне обґрунтування та аналіз навчального процесу здобуття hard і soft skills під час опанування освітніх компонентів у тренінговому класі медичних товарів у контексті сучасних вимог до фахівців у сфері охорони здоров’я. Матеріали і методи. Використано законодавчі акти, Стандарти вищої освіти, публікації вітчизняних науковців, публічна інформація на офіційному сайті Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського Міністерства охорони здоровʼя України. З метою реалізації поставленої мети використано контент-аналіз, системно-аналітичний, графічн
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Попович, Д. В., В. І. Бондарчук, К. В. Миндзів та У. П. Гевко. "ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 227 «ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ»". Медична освіта, № 2 (12 серпня 2023): 57–62. http://dx.doi.org/10.11603/m.2414-5998.2023.2.13841.

Full text
Abstract:
Анотація. Статтю присвячено вивченню особливостей застосування технічних засобів реабілітації у навчальному процесі здобувачів вищої освіти спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня. У роботі представлено аналіз ефективності й доцільності застосування технічних засобів фізичної терапії на прикладі чотирьох тем із навчальних дисциплін, які включені до навчального плану підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня та до стандарту вищої освіти України (наказ Міністерства освіти і науки України від 19.12.2018 р. № 1419). Застосування техні
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Petrenko, O. V., та O. I. Prusak. "Математична модель прогнозування розвитку ендокринної орбітопатії тяжкого ступеня з застосуванням бінарної логістичної регресії". Archive of Ukrainian Ophthalmology 11, № 3 (2024): 42–47. http://dx.doi.org/10.22141/2309-8147.11.3.2023.343.

Full text
Abstract:
Актуальність. Ендокринна орбітопатія (ЕО) — це автоімунне запальне захворювання м’яких тканин орбіти та періорбітальних тканин, що клінічно проявляється появою екзофтальму, диплопії, обмеження рухів очного яблука, зміною зовнішності. За даними літератури, ця патологія зустрічається відносно рідко (приблизна частота: 0,54–0,9 випадку/100 000/рік у чоловіків, 2,67–3,3 випадку/100 000/рік у жінок), частіше має легкий і середній ступінь тяжкості. Хоча тяжкі форми ендокринної орбітопатії з важкими ураженнями рогівки та/або дистиреоїдною оптичною нейропатією наявні у 5–6 % випадків, проте вони небез
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Адырбеков, Д. Т., А. Т. Акчин, М. К. Желдербаева, Ж. Н. Бисенбаева, and Л. Б. Абдулина. "CASE-METHOD OF TEACHING IN THE SYSTEM OF MODERN MEDICAL EDUCATION THROUGH INTERACTIVE WEB TECHNOLOGIES." Vestnik, no. 2 (June 25, 2021): 277–79. http://dx.doi.org/10.53065/kaznmu.2021.12.93.048.

Full text
Abstract:
В статье рассматриваются основные аспекты кейс-метода в системе современного медицинского образования и его значение в повышении эффективности образования подготовки врачей. Обоснована необходимость разработки интернет-сайта кафедрами высших медицинских образовательных учреждений для размещения образовательных материалов, в том числе и в целях реализации кейс-метода в обучении. Кроме этого в статье указано что, использование кейс-метода в обучении с помощью интерактивных веб-технологий способствуют удобному наглядном представлению учебной информации с использованием новейших образовательных те
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Мізюк, Віктория Анатоліївна, та Олександр Вікторович Коваленко. "Комп’ютерна система тестування для підсумкового контролю знань студентів". Theory and methods of e-learning 3 (10 лютого 2014): 190–94. http://dx.doi.org/10.55056/e-learn.v3i1.339.

Full text
Abstract:
Сьогодні рейтинг і престиж навчального закладу визначаються не лише загальним рівнем викладання, матеріально-технічним забезпеченням, наявністю в штаті співробітників із вченими званнями, а й ефективністю та якістю системи контролю знань студентів. Поряд із традиційними методами контролю найширше розповсюдження знаходять методи контролю знань шляхом тестування.Спроби ввести тестування в систему освіти проводилися неодноразово. Одним з перших займався конструюванням та впровадженням тестового контролю в американській школі Е. Л. Торндайк. Тестування як об’єктивний контроль рівня освітньо-профес
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Минко, Александр Николаевич, Виктор Владимирович Кузьмин та Валентина Владимировна Шевченко. "Оценка параметрических связей массогабаритных параметров турбогенераторов с уровнем трудоемкости их производства". Сборник научных трудов "Вестник НТУ "ХПИ", серия "Энергетические и теплотехнические процессы и оборудование" (ISSN 2078-774x), Украина, Харьков, НТУ "ХПИ", кафедра турбиностроения 7 (2 березня 2012): 165–69. https://doi.org/10.5281/zenodo.2538399.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Минко А.Н., Кузьмин В.В., Шевченко В.В. Оценка параметрических связей массогабаритных параметров турбогенераторов с уровнем трудоемкости их производства / Материалы VIII всеукраинской научно-технической конференции &quot;Проблемы энергосбережения Украины и пути их решения&quot; (24-25.04.2012) // Сборник научных трудов &quot;Вестник НТУ &quot;ХПИ&quot;, серия &quot;Энергетические и теплотехнические процессы и оборудование&quot; (ISSN 2078-774x), № 7. - Украина, Харьков: НТУ &quot;ХПИ&quot;, кафедра турбиностроения, 2012. - С. 165-169. https://doi.org/10.5281/zenod
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Глушко, Євгеній Якович. "Информационная поддержка университетского курса и проектирование системы дистанционного обучения в вузе". New computer technology 4 (1 листопада 2013): 13–14. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v4i1.39.

Full text
Abstract:
В работе анализируются проблемы информационного сопровождения преподавания в высшей школе и некоторые проблемы проектирования системы дистанционного обучения в вузе или академическом институте.Информационная поддержка университетских курсов. Обсуждаются типовые структуры университетского курса для различных дисциплин и роль информатического сопровождения в типовой структуре. Основное внимание уделено обучающим и тестирующим программам, их разновидностям, месту в структуре курса и эффективности. На примере некоторых вузов рассмотрены особенности применения в учебном процессе внутривузовских лок
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Shevchenko, Valentina V. "Influence of manufacturing quality of laminated core on a turbogenerator exploitation term." Electrical Engineering & Electromechanics (ISSN 2074-272X, eISSN 2309-3404) 4 (August 31, 2016): 28–33. https://doi.org/10.5281/zenodo.2597566.

Full text
Abstract:
<strong>In English: </strong>[Shevchenko Valentina V. (2016) Influence of manufacturing quality of laminated core on a turbogenerator exploitation term // Electrical Engineering &amp; Electromechanics (ISSN 2074-272X, eISSN 2309-3404),&nbsp;4, pp.&nbsp;28-33. doi.org/10.20998/2074-272X.2016.4.04 и https://doi.org/10.5281/zenodo.2597430] The problem of calculating the flexural deformation of the laminated core of the stator turbogenerator is examined. The evaluation of the effect of gluing the core sheets on its bending stiffness based on the compliance of the insulating cover sheet of active s
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Шевченко, Валентина Владимировна, та Александр Николаевич Минко. "Модернизация конструкций отечественных турбогенераторов с учетом требований поддержания их конкурентоспособности". Сборник научных трудов "Вестник Национального технического университета "Харьковский политехнический институт", серия "Электрические машины и электромеханическое преобразование энергии" (ISSN 2409-9295) 38, № 1081 (2014): 146–55. https://doi.org/10.5281/zenodo.2562845.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Шевченко В.В., Минко А.Н. Модернизация конструкций отечественных турбогенераторов с учетом требований поддержания их конкурентоспособности / Материалы Международного симпозиума &quot;Проблемы усовершенствования электрических машин и аппаратов. Теория и практика&quot; (SIEMA&rsquo;2014), 23-24 октября 2014 года, Харьков, НТУ &quot;ХПИ&quot;, стендовый доклад №124 // Сборник научных трудов &quot;Вестник Национального технического университета &quot;Харьковский политехнический институт&quot;, серия &quot;Электрические машины и электромеханическое преобразование энерг
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Т.Г., Львова, Конеева Е.В. та Рахманов И.Д. "ВОЗМОЖНОСТИ ДЛЯ УЛУЧШЕНИЯ КОММУНИКАТИВНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ВУЗА В ИНТЕРНЕТЕ (НА ПРИМЕРЕ МОСКОВСКОГО АВИАЦИОННОГО ИНСТИТУТА (НАЦИОНАЛЬНОГО ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКОГО УНИВЕРСИТЕТА))". Человеческий капитал, № 5(149) (30 травня 2021): 86–95. http://dx.doi.org/10.25629/hc.2021.05.08.

Full text
Abstract:
Актуальность исследования проблемы продвижения услуг ВУЗа в интернете получила новый импульс в период COVID-19 и сопутствующими мерами, которые заставили людей перейти для общения, поиска информации и образования в Сеть Интернета. Целью исследования явилась разработка путей улучшения коммуникационной деятельности ВУЗа, которая достигалась посредством решения следующих задач и методов. При помощи метода анализа и обобщения литературы были изучены в целом проблема применения интернет-коммуникаций. А таже отдельные аспекты проблемы продвижения услуг ВУЗа в интернете, а именно какие факторы влияют
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Шевченко, Валентина Владимировна, та Татьяна Павловна Павленко. "Особенности выбора электродвигателей для технологических объектов энергоблоков АЭС". Электротехника и электромеханика (ISBN 2074-272Х) 3 (30 червня 2013): 36–41. https://doi.org/10.5281/zenodo.3878549.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Шевченко В.В., Павленко Т.П. Особенности выбора электродвигателей для технологических объектов энергоблоков АЭС // Электротехника и электромеханика (ISBN 2074-272Х), №3. - Украина, Харьков: НТУ &quot;ХПИ&quot;, 2013. - С. 36-41. https://doi.org/10.5281/zenodo.2544893] Атомные электростанции для Украины остаются основными электрогенерирующими предприятиями. Поэтому проведение работ по обеспечению их надежности и оптимизации режимов работы актуально. Надежная работа АЭС - важная техническая, экономическая и экологическая проблема, решение которой во многом определяе
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Дзенис, Сергей Евгеньевич, Валентина Владимировна Шевченко та Олег Олегович Ханин. "Выбор асинхронного двигателя привода вентилятора тепловоза с условием обеспечения его устойчивой работы". Сборник научных трудов Харьковского университета воздушных сил (ISSN 2073-7378) 4, № 45 (2015): 92–96. https://doi.org/10.5281/zenodo.2591918.

Full text
Abstract:
<strong>На русском:</strong> [Дзенис С.Е., Шевченко В.В., Ханин О.О. Выбор асинхронного двигателя привода вентилятора тепловоза с условием обеспечения его устойчивой работы // Сборник научных трудов Харьковского университета воздушных сил (ISSN 2073-7378), №4(45). - Украина, Харьков: ХУВС им. Ивана Кожедуба, 2015. - С.&nbsp;92-96. https://doi.org/10.5281/zenodo.2591801] В работе рассмотрены вопросы обеспечения устойчивой работы асинхронного двигателя для привода вспомогательных систем (вентилятора) тепловоза, напряжение к которому подается от тягового генератора. Определены параметры двигателе
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!