Academic literature on the topic 'Сенгуляритивність формування корпоративної культури'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Сенгуляритивність формування корпоративної культури.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Сенгуляритивність формування корпоративної культури"

1

Seliuk, Volodymyr. "Організаційно-педагогічні умови та структурно-функціональна модель формування корпоративної культури майбутніх офіцерів Збройних Сил України засобами педагогічних технологій". Педагогічний дискурс, № 36 (27 вересня 2024): 20–27. https://doi.org/10.31475/ped.dys.2024.36.03.

Full text
Abstract:
У статті акцентовано увагу на актуальність використання педагогічних технологій у сфері освіти, зокрема в освітньому процесі вищих військових навчальних закладів крізь призму формування корпоративної культури майбутніх офіцерів Збройних Сил України. Відповідно до поставленої мети (виокремлення та обґрунтування сутності організаційно-педагогічних умов та структурно-функціональної моделі формування корпоративної культури майбутніх офіцерів Збройних Сил України) здійснено понятійний аналіз категорій «організаційно-педагогічні умови», «структурно-функціональна модель». Узагальнено сутність дефініції «організаційно-педагогічні умови формування корпоративної культури майбутніх офіцерів Збройних Сил України засобами педагогічних технологій». Проаналізовано низку дисертаційних досліджень, монографічних видань, публікацій в наукових фахових виданнях дослідників щодо проблеми визначення організаційно-педагогічних умов в освітньому процесі вищих військових навчальних закладів, виокремлено найбільш ефективні організаційно-педагогічні умови для підвищення якості формування корпоративної культури майбутніх офіцерів Збройних Сил України засобами педагогічних технологій. На основі аналізу нормативно-правових документів у галузі військової освіти доведено, що зміст організаційно-педагогічних умов формування корпоративної культури майбутніх офіцерів Збройних Сил України засобами педагогічних технологій потребує обґрунтування та детального аналізу. З метою виокремлення найбільш дієвих педагогічних умов формування корпоративної культури майбутніх офіцерів Збройних Сил України проведено експертне опитування. Розроблено та обґрунтовано структурно-функціональну модель формування корпоративної культури майбутніх офіцерів Збройних Сил України, яка складається з п’яти блоків. Розкрито сутність, структуру та цілі кожного блоку. Зроблено висновок про те, що впровадження структурно-функціональної моделі формування корпоративної культури майбутніх офіцерів Збройних Сил України засобами педагогічних технологій із дотриманням організаційно-педагогічних умов дозволить підвищити якість формування корпоративної культури майбутніх офіцерів Збройних Сил України засобами педагогічних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

СЕЛЮК, Володимир. "ФОРМУВАННЯ КОРПОРАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ ОФІЦЕРІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ: МЕТА, ЗАВДАННЯ, СТРУКТУРА". PHYSICAL CULTURE AND SPORT: SCIENTIFIC PERSPECTIVE, № 2 (29 червня 2023): 90–95. http://dx.doi.org/10.31891/pcs.2024.2.13.

Full text
Abstract:
У статті визначено мету формування корпоративної культури офіцерів збройних сил України, яка полягає у створенні та впровадженні такої корпоративної культури яка б об'єднувала у собі історичні українські військові традиції та ставлення до військової служби, яке притаманне країнам НАТО. Сформульовано основні завдання формування корпоративної культури, які полягають у визначення цілей та місії військової служби; вивченні історичних традицій, сучасного бойового досвіду; та досвіду країн НАТО; узагальнення вимог державних документів; якісна професійна підготовка; формування правил комунікації; розробка етичних правил; розробка правил взаємодії військових із органами державної влади, громадськими організаціями та іншими інституціями; налагодження правильної взаємодії із суспільством та з цивільними людьми. На основі завдань формування корпоративної культури офіцера побудована її структура, котра базується на структурі корпоративної культури. Основні ознаки та важливі елементи корпоративної культури знайшли своє відображення у процесі формування. Структура складається з таких базових елементів: історичні традиції, набір правил, професійна складова, комунікації. Визначено, що формування корпоративної культури може здійснюватися у військових закладах за допомогою відповідних дисциплін як загального так і професійного спрямування, а також в межах вивчення традицій українського війська і в процесі виховної роботи. Вивчення наукових джерел та визначення мети і завдань формування корпоративної культури офіцера Збройних сил України дає змогу розробити та обґрунтувати структуру цього процесу і, як наслідок, виявити шляхи ефективної діяльності в цьому напрямі. Урахування традицій, історичного контексту, норм та правил, які діють в сучасних умовах, зокрема вимог Статуту Збройних сил України, професійної складової та особливостей комунікації у військових підрозділах дозволяє вказати на важливість підготовки офіцерів у військових закладах, під час навчань та проходження підвищення кваліфікації до розвитку здатності щодо формування та дотримання корпоративної культури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Швед, Вадим, та Олександр Дорош. "Організаційні аспекти корпоративної культури". ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ВІСНИК 1, № 4(32) (2024): 53–59. https://doi.org/10.58521/2521-1390-2024-32-7.

Full text
Abstract:
У статті досліджено організаційні аспекти формування корпоративної культури як стратегічного ресурсу сучасних організацій. Розкрито роль корпоративної культури у формуванні організаційної ідентичності, адаптації співробітників та підвищенні ефективності діяльності підприємства. Визначено ключові етапи формування корпоративної культури, включаючи розробку місії, цінностей, стандартів поведінки, традицій та символіки. Проаналізовано вплив керівництва, національної культури, галузевої специфіки, розміру підприємства та зовнішнього середовища на розвиток корпоративної культури. Підкреслено важливість лідерства у формуванні спільних цінностей та адаптації до змін. Наголошено на необхідності гнучкої корпоративної культури, орієнтованої на клієнта, інновації та командну роботу. Надано рекомендації щодо впровадження ефективної корпоративної культури в умовах динамічного ринку для досягнення стратегічних цілей організації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мозолев, Олександр, Людмила Романишина та Олександр Галус. "СУЧАСНИЙ РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ ОФІЦЕРІВ СИЛОВИХ СТРУКТУР". Молодь і ринок, № 12/232 (16 січня 2025): 16–20. https://doi.org/10.24919/2308-4634.2024.317469.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано сучасний стан розвитку корпоративної культури офіцерів силових структур. Встановлено, що корпоративна культура офіцерів здебільшого зумовлена об’єктивними характеристиками силової структури, в якій він виконує професійні завдання. Розкрити спільні риси та характерні особливості розвитку корпоративної культури офіцерів різних силових структур. З’ясовано, що формування корпоративної культури офіцерів на основі пріоритетів діяльності окремої силової структури призвело до зосередженості на власних проблемах, зниження рівня взаємодії різних силових відомств та розбалансованості системи управління на державному рівні загалом. Встановлено, що сучасний стан розвитку корпоративної культури офіцерів не відповідає запитам суспільства та потребує подальшого вдосконалення. Війна в Україні виявила основні проблеми у формуванні корпоративної культури офіцерів. Переосмислення соціального значення професійної діяльності офіцерів силових структур виявило основні проблеми розвитку їх корпоративної культури. Авторами розкриті напрями формування оновленої корпоративної культури офіцерів силових структур.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Kubko, V. P. "Корпоративна культура як основа модернізації вищої освіти України". Науково-теоретичний альманах "Грані" 20, № 5(145) (2017): 42. http://dx.doi.org/10.15421/171773.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є теоретичне обґрунтування та виявлення шляхів формування корпоративної культури як основи вищої освіти.Аналізуються передумови та основні аспекти формування корпоративної культури вищих навчальних закладів України. Обґрунтовуються практичні рекомендації щодо напрямів і методів удосконалення корпоративної культури, створення її ефективної моделі як необхідної умови функціонування та трансформації вітчизняних вищих навчальних закладів.Реалізація моделі корпоративної культури викликає необхідність зміни стилю традиційного академічного управління і переходу на принципи корпоративного управління. При цьому освітня діяльність, заснована на морально-етичних принципах і загальнолюдських цінностях, розглядається як процес формування інтелектуальної еліти нового покоління, здатної творити інноваційну інфраструктуру національної економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бугаєвська, Юлія. "Засоби професійного самовиховання і самовдосконалення". InterConf, № 39(179) (20 листопада 2023): 170–75. http://dx.doi.org/10.51582/interconf.19-20.11.2023.018.

Full text
Abstract:
Діяльність педагога з формування корпоративної культури майбутніх фахівців має охоплювати планування пізнавальної діяльності студентів, стимулювання їхньої активності в процесі цієї діяльності, а також здійснення поточного аналізу та контролю за процесом формування корпоративної культури, його регулювання й своєчасне коригування. Тому саморефлексія та самоаналіз (як невід’ємні аспекти прояву пізнавального процесу студента) мають відображати співвідношення його реальних можливостей з ідеальним образом фахівця інженерної спеціальності. Розвинута здатність до саморефлексії та самоаналізу є важливою передумовою професійного самовиховання майбутнього фахівця, в тому числі успішного формування його корпоративної культури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ВЕДЕРНІКОВ, Михайло, Наталія БАЗАЛІЙСЬКА, Леся ВОЛЯНСЬКА-САВЧУК, Руслан ВОЗНЮК, and Вадим КЛІМАС. "FORMATION AND DEVELOPMENT OF CORPORATE CULTURE OF ORGANIZATIONS IN MODERN BUSINESS ENVIRONMENT." Herald of Khmelnytskyi National University. Economic sciences 330, no. 3 (2024): 157–64. http://dx.doi.org/10.31891/2307-5740-2024-330-23.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано формування та розвиток корпоративної культури у сучасному бізнес-середовищі підприємства. Представлено трактування сутності поняття «корпоративна культура» у сучасному бізнес-середовищі підприємства. Визначено зміст корпоративної культури у сучасному бізнес-середовищі підприємства. Охарактеризовано первинні та вторинні механізми передачі корпоративної культури. Встановлено вплив корпоративної культури на управлінські процеси бізнес-середовища підприємства. Відображено вплив корпоративної культури підприємства на цільові групи (стейкхолдерів) в бізнес-середовищі. Проведено аналіз відповідності корпоративної культури загальній стратегії підприємства. Показано взаємозв’язок між корпоративною культурою та конкурентоспроможністю підприємства у сучасному бізнес-середовищі. Побудовано узагальнену схему впливу корпоративної культури на діяльність підприємства в сучасному бізнес-середовищі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Череп, Алла, Євгенія Маказан, Вікторія Томарева-Патлахова, Олександр Лепьохін та Меруерт Канабекова. "МОДЕЛЬ РЕАЛІЗАЦІЇ МЕХАНІЗМУ ФОРМУВАННЯ КОРПОРАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ ПІДПРИЄМСТВА". Financial and credit activity problems of theory and practice 5, № 52 (2023): 504–16. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.5.52.2023.4179.

Full text
Abstract:
У дослідженні розроблено та обґрунтовано модель реалізації механізму побудови корпоративної культури підприємства. Виявлено та доведено низку факторів, що впливають на формування корпоративної культури підприємства, досліджено причиново-наслідкові зв’язки впливу досліджуваних факторів на побудову корпоративної культури. Ці фактори включаються в когнітивну модель і встановлюються їх причинно-наслідкові зв’язки. Визначено вплив кожного фактора на результуючий показник і виявлено, що найбільший безпосередній вплив на корпоративну культуру мають структура персоналу, непродуктивні втрати робочого часу (абсентеїзм) і свідомість людського капіталу, а також зворотний вплив на цільову вершину здійснюють два фактори, а саме: ступінь стійкості людського капіталу до змін та корпоративно-функціональних стратегій підприємства; всі інші фактори моделі мають прямий опосередкований вплив на цільовий показник моделі. Оцінено ступінь збалансованості запропонованої когнітивної моделі побудови корпоративної культури. Установлено, що ця система є незбалансованою, що свідчить про існування взаємодії між чинниками, які впливають на корпоративну культуру та входять до запропонованої когнітивної моделі. Практична реалізація розробленої когнітивної моделі уможливила розробку та вивчення сценаріїв побудови корпоративної культури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Дияк, Ростислав. "Корпоративна культура: теоретичні засади та практичні аспекти формування". Grani 27, № 6 (2024): 52–59. https://doi.org/10.15421/1724112.

Full text
Abstract:
Актуальність. Корпоративна культура є одним з ключових факторів організаційного розвитку, що набуває особливого значення в умовах глобалізації, діджиталізації та зростаючої конкуренції. Її багатовимірність, здатність впливати на ефективність організаційних процесів та формування соціальної ідентичності підкреслюють актуальність вивчення цього феномену. Корпоративна культура відіграє вирішальну роль у формуванні цінностей, норм, символів і моделей поведінки, які визначають успіх організацій. У сучасному світі сильна корпоративна культура стає не лише конкурентною перевагою, але й інструментом адаптації до швидких змін у соціальному та технологічному середовищі. Мета. Метою статті є всебічне теоретичне та методологічне дослідження феномену корпоративної культури з акцентом на її соціологічному вимірі, а також виявлення сутнісних характеристик, механізмів формування та функціональних особливостей. Дослідження також спрямоване на інтеграцію міждисциплінарних підходів для розуміння ролі корпоративної культури в контексті сучасних викликів. Результати. У статті проаналізовано еволюцію наукових поглядів на сутність корпоративної культури, її основні структурні елементи та форми прояву, досліджено особливості латентного та експліцитного характеру корпоративної культури, охарактеризовано механізми її стихійного та цілеспрямованого формування, особливу увагу приділено аналізу функціональних та дисфункціональних проявів корпоративної культури в організаціях різних типів. Висновки. На основі теоретичного аналізу та емпіричного дослідження запропоновано практичні рекомендації щодо діагностики, формування та розвитку ефективної корпоративної культури, обґрунтовано її роль як інструменту стратегічного управління, що сприяє підвищенню мотивації персоналу, організаційній інноваційності та стійкості в умовах глобальних викликів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Присяжнюк, О. Ф., М. Ф. Плотнікова та Я. А. Муренко. "РОЛЬ ПРОЄКТ-МЕНЕДЖМЕНТУ У ФОРМУВАННІ КОРПОРАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ БЕЗКОНФЛІКТНОГО СЕРЕДОВИЩА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ КОМПАНІЙ ТА ОЗДОРОВЧОГО ТУРИЗМУ". Підприємництво та інновації, № 22 (31 січня 2022): 26–30. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/22.4.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено обґрунтуванню доцільності застосування проєкт-менеджменту для поліп- шення корпоративної культури фармацевтичних компаній. Визначено відмінність корпоративної та організаційної культури. Доведено, що поведінкою людей керують глибинні прояви корпоративної куль- тури. Підтримка та формування високого рівня корпоративної культури можлива через застосування елементів проєкт-менеджменту. Установлено пряму залежність рівня задоволення роботою, відно- синами у колективі, перспективами кар’єрного зростання і мотивацією зі сформованим керівництвом рівнем корпоративної культури. Основними методами вирішення конфліктних ситуацій є: організа- ційно-правові, інформаційні, соціальні та фінансово-економічні. Запропоновано підвищення корпора- тивної культури через реалізацію проєкту поліпшення іміджу компанії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Сенгуляритивність формування корпоративної культури"

1

Химич, Ірина Григорівна, Ирина Григорьевна Химич та I. G. Khymych. "Сенгуляритивність формування корпоративної культури підприємств машинобудівної галузі в умовах трансформації економіки". Thesis, Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, 2011. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/1275.

Full text
Abstract:
Робота виконана у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, м. Тернопіль Захист відбувся 9 червня 2011 р. об 11.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.052.05 Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Білогірська, 2 (корпус № 10, зал засідань). З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: м. Тернопіль, вул. Руська, 56.<br>Дисертація присвячена дослідженню розроблення теоретичних і методичних положень та практичних рекомендацій щодо сенгуляритивності формування корпоративної культури на підприємствах машинобудівної галузі в умовах трансформації економіки. На основі опрацювання літературних джерел у роботі розкрито сутність та роль сенгуляритивності формування корпоративної культури; охарактеризовано етапи розвиту корпоративної культури в Україні; проаналізовано чинники впливу на формування корпоративної культури машинобудівних підприємств. Запропоновано методику сенгуляритивності формування корпоративної культури машинобудівних підприємств, що включає морально-психологічні якості керівника, управлінську, екологічну та інноваційну політику, стратегію корпоративної культури. Удосконалено експертний метод розрахунку рівня корпоративної культури машинобудівних підприємств на основі оцінювання впливу чинників зовнішнього та внутрішнього середовища. Представлено трирівневу модель формування корпоративної культури для діяльності машинобудівних підприємств із врахуванням морально-етичних принципів та специфіки культури ведення діяльності.<br>Диссертация посвящена исследованию разработки теоретических и методических подходов, а также практических рекомендаций к сенгуляритивности формирования корпоративной культуры на предприятиях машиностроительной отросли в условиях трансформации экономики. При исследовании литературных источников в работе раскрыто суть и роль сенгуляритивности формирования корпоративной культуры; охарактеризованы этапы развития корпоративной культуры в Украине; проанализированы факторы влияния на формирование корпоративной культуры машиностроительных предприятий. Отмечено, что процесс формирования корпоративной культуры на отечественных предприятиях осуществляется под влиянием внешних рыночных факторов, которые действуют как основной аргумент преобразований, направленных на совершенствование как внутреннего взаимодействия с персоналом, так и внешнего взаимодействия с партнерами, клиентами и конкурентами, а также с потенциальными работниками предприятий. На основе исследования особенностей процесса формирования корпоративной культуры на отечественных предприятиях, выделено и предоставлено его главные этапы: 1) миссия и основные цели предприятия; 2) управленческий опыт руководства, квалификация персонала, имидж предприятия; 3) принципы и правила корпоративной культуры; 4) сенгуляритивность корпоративной культуры предприятия. Предложено трактовку понятий: 1) “сенгуляритивности”, как установления и развития цивилизованных деловых отношений и формирования корпоративной культуры в контексте Европейской трансформации предприятий в т.ч. и машиностроительной отросли; 2) “сенгуляритивности формирования корпоративной культуры”, как особенностей и специфики формирования корпоративной культуры на предприятиях посттоталитарного времени. Представлено методику сенгуляритивности формирования корпоративной культуры машиностроительных предприятий, на основе: 1) морально-психологических качеств руководителя (личностные черты и лидерские задатки, индивидуальный стиль, принципы и методы управления, моральные предпосылки общения и моральные ценности, принципы гуманизма и демократизма); 2) управленческой, экологической и инновационной политики (программа по экологической безопасности, участие в общественных мероприятиях и благотворительная деятельность, программа инновационной деятельности, инвестиционные проекты, применение зарубежного опыта); 3) разработки стратегии корпоративной культуры (прямой и косвенный подходы, методы продвижения и функции этапы формирования и принципы осуществления, основные задачи формирования). Применение данной методики, позволит предприятию получить положительный результат от своей деятельности (высокие финансово-экономические показатели, заинтересованность и мотивация работников, признание, уважение, успех, содержание длительных конкурентных позиций на внутреннем и внешнем рынках и т.д.). Усовершенствовано определение уровня корпоративной культуры машиностроительного предприятия на основе экспертного метода. Представленный механизм позволяет проанализировать корпоративную культуру как одного из структурных элементов предприятия, а не как часть корпоративного управления. Обосновано трехуровневую модель разработки и формирования корпоративной культуры машиностроительного предприятия.<br>The dissertation investigates the development of theoretical and methodological issues and practical recommendations for singularity of corporate culture at enterprises of machine building industry in a transitional economy. On the basis of the literary sources, the essence and the role of the singularity of corporate culture are difened, the main stages of the development of a corporate culture in Ukraine are analyzed; the main factors of influence on the formation of corporate culture building enterprises are singled out. The methodology of singularity corporate culture building enterprises, including the moral and psychological qualities of the manager, managerial, environmental and innovation policies, strategies of corporate culture are offered. The method for calculating the expert level of corporate culture building enterprises based on the evaluating the impact of external and internal factors of the environment is improved. The three-tier model of corporate culture for business building enterprises with regard to ethical principles and the specific culture of doing business is presented.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Карпенко, А. В., та Ю. Г. Коляда. "Формування інноваційної корпоративної культури підприємства". Thesis, ЦНТУ, 2016. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/5547.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Стаднік, В. О. "Формування корпоративної культури на підприємстві". Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14737.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Беляк, Т. О. "Механізм формування прогресивної корпоративної культури підприємства". Thesis, КОД, 2015. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3186.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Овчаренко, М. І. "Проблеми формування корпоративної культури в Україні". Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14688.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кіріченко, О. В. "Теоретичні аспекти формування корпоративної культури на підприємстві". Thesis, КОД, 2014. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3719.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Іванова, Тетяна Володимирівна, Татьяна Владимировна Иванова, Tetiana Volodymyrivna Ivanova та М. И. Овчаренко. "Соціально-психологічні аспекти забезпечення формування корпоративної культури". Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30804.

Full text
Abstract:
Розвиток процесів розподілу праці привів до диференціації форм духовної діяльності (моральність, наука, мистецтво, релігія, ідеологія, політика, різні форми діяльності) і до придбання ними статусів інститутів культури. У цьому значенні культура корпорації – це самостійний інститут, системний по суті, пов'язаний з іншими формами і інститутами культури, який володіє певними властивостями і якостями. Аналіз наукової літератури з досліджуваної проблеми дозволив виокремити найважливіші функції корпоративної культури. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30804
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Козиренко, І. М. "Японський підхід до формування корпоративної культури на підприємстві". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7797.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Піотровський, В. С. "Формування корпоративної культури підприємства ТОВ «ЕЙ-БІ-ПІ»". Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Piotrovskiy.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче<br>У роботі визначено сутність та роль корпоративної культури в робочому колективі, узагальнено сучасні підходи до вивчення корпоративної культури. Розглянуто організаційно-економічну характеристику ТОВ «ЕЙ-БІ-ПІ»; досліджена корпоративна культура ТОВ «ЕЙ-БІ-ПІ»; проаналізовано особливості формування корпоративної культури IT компанії. Надано пропозиції щодо покращення корпоративної культури ТОВ «ЕЙ-БІ-ПІ»; рекомендовано підвищення іміджу ТОВ «ЕЙ-БІ-ПІ» як роботодавця, розроблено методи формування культури.<br>Determined the essence and role of corporate culture in the work team, generalized modern approaches to the study of corporate culture. Considered the organizational and economic characteristics of Ltd. «ABP»; researched corporate culture of Ltd. «ABP»; analyzed the peculiarities of the formation of the corporate culture of the IT company. Provided proposals for improving the corporate culture of Ltd. «ABP»; it is recommended to increase the image of Ltd. «ABP» as an employer, developed methods of culture formation.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Шаполова, Вікторія Валеріївна. "Забезпечення мотиваційно-ціннісного ставлення як умова формування корпоративної культури". Thesis, Кременчуцький національний університет ім. Михайла Остроградського, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23023.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Reports on the topic "Сенгуляритивність формування корпоративної культури"

1

Дікунова, О. А. Корпоративна культура як чинник формування позитивного іміджу бібліотеки вищого навчального закладу. НТБ Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені В. Лазаряна, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/294.

Full text
Abstract:
З‘ясовано поняття корпоративної культури бібліотеки. Розглянуто корпоративну культуру як інструмент організаційного управління бібліотекою ВНЗ та як чинник формування її позитивного іміджу. Проаналізовано основні складові корпоративної культури бібліотеки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!