Academic literature on the topic 'Старіння матеріалу'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Старіння матеріалу.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Старіння матеріалу"

1

Доманцевич, Н. І., Б. П. Яцишин та Л. Василишин. "ВПЛИВ ФАКТОРІВ СТАРІННЯ НА ВЛАСТИВОСТІ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПЛІВОК ПАКУВАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Technical sciences, № 24 (3 липня 2020): 5–13. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1221-2020-24-01.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто теоретичні аспекти процесів старіння полімерних матеріалів, визначення термінів згідно з нормативними документами. Метою статті є вивчення теоретич- них аспектів проблеми старіння полімерних матеріалів та дослідження перебігу процесу старіння пакувальних поліетиленових плівок спеціального призначення з модифікуючими додатками. Пред- ставлено класифікацію основних видів старіння. Проведено аналіз факторів старіння поліетиле- нових плівок, що діють під час їх експлуатації як пакувального матеріалу. Представлено модельне зображення зміни властивостей полімерної плівки під впливом дії одного фактора протягом різних періодів часу. Показано особливості комплексної дії факторів старіння на властивості полімерних плівок пакувального призначення. Встановлено, що поєднання факторів впливу на полімерні мате- ріали, інтенсивність та тривалість їх дії у часі важко передбачити, проте розуміння загального механізму дії дає змогу покращити та зберегти властивості матеріалу. Визначено зміну власти- востей поліетиленових плівок пакувального призначення залежно від термінів та умов експлуатації. Встановлено вплив складових компонентів полімерних композицій на тривалість експлуатації та можливість їх подальшого використання як пакувальних матеріалів. Вказано на те, що процеси старіння відбуваються в полімерних матеріалах протягом усього життєвого циклу, починаючи з часу їх виготовлення до закінчення терміну експлуатації. Показано, що модифікація полімерних плі- вок інгібіторами, пластифікаторами та іншими складовими впливає на проходження процесів ста- ріння. При цьому відбувається зміна структури матеріалу, його кристалічності, забезпечується певна рухливість полімерних ланок. Подальші дослідження слід спрямувати на поглиблене вивчення механізму старіння полімерних плівок, встановлення кількісного зв’язку між впливом різних факто- рів на швидкість перебігу процесів старіння.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Larin, O. O. "ДОСЛІДЖЕННЯ ЗМІНИ ЙМОВІРНІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВІДМОВ УТОМИ В ГУМОВИХ МАТЕРІАЛАХ У ЗВИЧАЙНОМУ СТАНІ ТА ПІСЛЯ СТАРІННЯ". Scientific Bulletin of UNFU 25, № 10 (2015): 307–11. http://dx.doi.org/10.15421/40251047.

Full text
Abstract:
Представлено аналіз ймовірнісних характеристик відмов утоми в гумових матеріалах під час їх циклічного навантаження. Дослідження проведено на основі концепції континуальної механіки пошкоджуваності. Кінетику росту пошкоджуваності визначено за характеристиками кривих утоми, які побудовано відносно еквівалентних напружень, що відповідають приведенню складного напружено-деформованого стану до еквівалентного простого на помірних деформаціях гумових матеріалів. Дослідження здійснено для матеріалу, що застосовується в якості матриці каркасу пневматичних шин. Проведено порівняльний аналіз зміни ймовірності відмови внаслідок утоми для матеріалу до та після старіння.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Доманцевич, Н. І., та Б. П. Яцишин. "СТАРІННЯ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ У РІЗНИХ УМОВАХ СКЛАДУВАННЯ ТА ПІД ДІЄЮ СВІТЛОВОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Technical sciences, № 37 (28 травня 2024): 12–18. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1221-2024-37-02.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті проведено розширений аналіз змін фізичних властивостей поліетиленових плівок із невеликим (до 10 ваг. %) вмістом додатків – летких інгібіторів атмосферної корозії металів на основі амінів, пластифікаторів, екрануючих стабілізаторів та технологічних інгредієнтів, що становить значний науковий інтерес. Метою роботи було дослідження впливу умов складування та УФ-опромінення на характеристики модифікованих поліетиленових плівок і визначення номінальних термінів захисної здатності полімерного матеріалу для зберігання металовиробів. Для всіх досліджень полімерних плівок, що перебували в умовах впливу природного середовища чи у камері штучної погоди, встановили відхилення характеристик модифікованих зразків від першопочаткових за механічними, за дифузійними характеристиками (киснепроникність, паропроникність) та за змінами оптичних та спектральних характеристик. Розглянуто особливості перебігу процесу зміни бар’єрних властивостей полімерних матеріалів протягом різних сезонних періодів за відкритого складування. Окремо проаналізовано вплив УФ-опромінення. У ході дослідження встановлено, що для умов відкритого складування, модифікування матеріалу полімерних плівок з метою надання антикорозійних властивостей невеликою кількістю додатків може приводити до значних відхилень вихідних характеристик деяких зразків, аж до повного руйнування бар’єрного захисту. Проведено порівняння величин розкиду виміряних значень паропроникності у модифікованих поліетиленових плівок за умов відкритого та закритого складського зберігання та у залежності від складу матеріалу. Аналіз дії умов складування модифікованих поліетиленових плівок на зміну фізико-механічних характеристик дав можливість визначити порядок експлуатації отриманих матеріалів. Зроблено висновок, що шляхом використання незначної кількості додатків – інгібіторів атмосферної корозії до матеріалу пакувальних плівок, призначених для захисту та консервації металовиробів, – можна змінювати умови та терміни їх гарантованого зберігання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Доманцевич, Н. І., та Б. П. Яцишин. "ЕКСПЕРТНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ЧАСОВОГО ДУАЛІЗМУ ДІЇ ДОДАТКІВ У МОДИФІКОВАНИХ ПОЛІМЕРАХ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Technical sciences, № 41 (10 квітня 2025): 16–26. https://doi.org/10.32782/2522-1221-2025-41-02.

Full text
Abstract:
У роботі акцентується на одній із проблем у дослідженні процесів старіння полімерних плівок – на дії окремих додатків, наповнювачів та технологічних добавок, що по-різному можуть проявляти себе у залежності від впливу агентів старіння на різних етапах складування та експлуатації. Аналізу підлягали полімерні матеріали з невеликою кількістю додатків (до 10 ваг. %). При цьому підкреслювалося, що зміни фізико-механічних властивостей модифікованих полімерних матеріалів можуть проявлятись у суперечливій манері залежно від виду, часу та інтенсивності факторів оточуючого середовища, а також кількості та різновиду додатків. Розглянуто особливості перебігу процесу зміни фізико-механічних характеристик полімерних матеріалів протягом різних періодів дії агентів старіння, вказано на можливість змін якісних функцій композитів внаслідок дій наповнювачів та інгредієнтів. Аналіз результатів сумісної дії додатків до модифікованих полімерних матеріалів дає можливість узагальнити і визначити ймовірні напрямки експлуатації отриманих матеріалів, передбачити час та гарантійний термін роботи полімерного зразка, а за потреби провести коригування властивостей матеріалів з метою збільшення термінів експлуатації. Зроблено висновок, що часовий дуалізм впливу додатків на полімерну матрицю слід сприймати як своєрідне виявлення постійної зміни структури та властивостей композитів, що тяжко передбачуваний і вимагає практичних досліджень із встановленням таких експлуатаційних умов, що відповідають застосуванню матеріалу. Основний метод досліджень – прискорені випробовування, які застосовуються дедалі частіше внаслідок постійного збільшення термінів використання модифікованих продуктів, мають суттєвий недолік, оскільки проводяться за підвищених температур, вищої інтенсивності зовнішніх факторів та невідповідності дії агентів старіння. У сучасних дослідженнях повинні також використовуватися методи, які поєднують аналіз результатів експериментів та моделювання етапів життєвого циклу полімерних виробів разом із постійним удосконаленням і коригуванням складу полімерних композитів, передбаченням змін їх структури та властивостей і обов’язковим проведенням випробувань у природному середовищі (або за умовами застосування). Слід спрямувати подальші дослідження на поглиблене вивчення механізму зміни фізико-механічних характеристик у випадку комплексної дії різних факторів на модифіковані полімерні плівки із збільшеною кількістю додатків та визначити швидкість перебігу цих процесів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Панченко, Владислав Вадимович, та Руслан Олександрович Харін. "Дослідження впливу деградації сонячних панелей на ефективність роботи сонячної електростанції". Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті 28, № 3 (2023): 73–82. http://dx.doi.org/10.18664/ikszt.v28i3.290140.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються особливості, пов'язані зі старінням і деградацією сонячних фотоелектричних систем. Розглянуто і проаналізовано багато факторів старіння, включаючи температуру, вологість, пил, тріщини панелей. Проводилися моделювання та знімалися характеристики сонячної електростанції яка встановлена на даху тягової підстанції №18 м. Зміїв. Крім того, досліджено вплив факторів старіння на продуктивність сонячних фотоелектричних модулів, включаючи термін служби, ефективність, деградацію матеріалу, перегрів і невідповідність. Деградація сонячних панелей відбувається постійно, як через неправильний режим експлуатації, так і під час впливу на них зовнішніх факторів. Але швидкість деградації панелі можна значно знизити шляхом вчасного проведення її діагностики та заміни несправних деталей. Деградація фотоелектричного модуля призводить до поступової втрати ефективності. Моделювання деградаційних процесів виконується протягом розрахункового року експлуатації фотоелектричної системи. На практиці деградація означає зменшення продуктивності фотоелектричної панелі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Токарева, Наталя, та Анжеліка Коллі-Шамне. "СТАВЛЕННЯ ДО СТАРОСТІ ОСІБ СТАРШОГО ВІКОВОГО ПЕРІОДУ: КРОСКУЛЬТУРНИЙ АСПЕКТ". Психологія: реальність і перспективи, № 17 (30 грудня 2021): 5–13. http://dx.doi.org/10.35619/praprv.v1i17.246.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу кроскультурних вимірів феноменології старіння у сучасному соціокультурному просторі. Автор наголошує, що в умовах демографічного старіння людства старість варто сприймати не як період доживання, а як продуктивну стадію повноцінного життєтворення. Метою даної розвідки було обрано вивчення кроскультурних особливостей ставлення людей похилого віку до процесу старіння. Вибірка була представлена 127 респондентами поважного віку (від 60 до 90 років), котрі проживають у країнах із різним рівнем соціокультурної та економічної захищеності старіння (в Україні, США, Швейцарії). Контент-аналіз отриманих наративів дозволив виокремити в уявленні респондентів три базових маркери образу старості: фізіологічний, соціокультурний та психологічний, що досить повно відображують змістову сутність концепту старості. На підставі аналізу емпіричного матеріалу автором доведено, що уявлення про старість і культуру старіння респондентів в Україні базується передусім на проблемах майнового забезпечення і поліморбідності, і забарвлене песимістичним ставленням до даного вікового періоду, на відміну від представників спільноти США і Швейцарії. Статистично підтверджено, що основні предиктори старості у сприйманні осіб похилого віку фіксовані у сегменті соціокультурних маркерів, який в цілому обумовлює варіативні стратегії старіння. Узагальнення результатів теоретико-емпіричного аналізу психологічних особливостей ставлення до старості осіб старшого віку дозволило констатувати, що конструктивність стратегій старіння і ставлення до старості у суспільстві залежить не стільки від геронтологічних змін організму й усталених стереотипів щодо старіння, скільки від рівня соціально-економічного розвитку конкретного соціуму та морального здоров’я суспільства, яке несе відповідальність за комфортність життя й соціокультурну, психічну захищеність суб’єктів інволюційного розвитку. Доведено, що суб’єктивне ставлення людей старшого віку до старості, прийняття ними власного старіння визначає полярні площини самосприймання і самовираження у період пізнього віку, детермінує здатність до продовження особистісного удосконалення у вимірах успішного старіння. Констатовано, що актуалізація ідеї позитивного старіння у світогляді людини старшого віку модифікує доступні зразки старості, наслідуючи які особа здійснює вибір дій, орієнтованих на успішне старіння і підвищення ступеня задоволення життям. Отримані результати доповнюють представлені науковою спільнотою матеріали щодо кросскультурних тенденцій у ставленні людей похилого віку до феноменології старості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Piskachov, Oleksandr, Iryna Piskachova та Vyacheslav Tkachenko. "ВИБІР МАТЕРІАЛУ ТАРИ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ МІКРОФІЛЬМІВ МЕТОДОМ АНАЛІЗУ ІЄРАРХІЙ". Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 3, № 65 (2021): 99–102. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2021.3.099.

Full text
Abstract:
Зберігання мікрофільмів та їх використання мають важливе значення для заощадження інформації: найважливіших технічних, будівельних, історичних, культурних та інших даних. На стан документів негативно впливають режими зберігання, фактори, які діють за межами допустимих умов («оцтовий синдром», біологічна вразливість, «нітратний синдром» та інші), які можуть викликати прискорення їх старіння і передчасне руйнування та загрожують істотним скороченням термінів зберігання архівних документів. У статті використані результати аналізу особливостей, порядку організації заощадження мікрофільмів як архівних документів і причин повної і часткової втрати інформації на них. Результати довгострокового заощадження архівних документів залежать не тільки від режиму зберігання, а й матеріалів з яких зроблена тара. Як матеріали для тари розглядаються пластмаси, метали, картон. Для вирішення актуальної задачі визначення пріоритетності використання різних матеріалів для виготовлення тари для зберігання мікрофільмів показана можливість використання методу аналізу ієрархій. Цей метод відноситься до класу критеріальних і дозволяє більш об’єктивно проводити експертну оцінку. Для оцінки обрані такі критерії: антигрибкові властивості, механічні характеристики і пожежобезпечність, захист від оцтовог о синдрому, вага, вартість коробок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Панин, К. В., та С. Чіквана. "ПРЯМОКУТНА ПЛАСТИНКА З БОКОВИМИ ВИТОЧКАМИ В УМОВАХ ПОВЗУЧОСТІ". Проблеми обчислювальної механіки і міцності конструкцій 1, № 34 (2022): 93–100. http://dx.doi.org/10.15421/4222108.

Full text
Abstract:
Розглядається усталена повзучість прямокутної пластинки з боковими виточками. Запропоновано числовий алгоритм розв’язання цієї граничної задачі. Він базується на застосуванні методу скінченних елементів і варіанту теорії старіння (Работнова). З урахуванням подібності ізохронних кривих повзучості матеріалу пластинки гранична задача теорії повзучості зведена до задачі в рамках деформаційної теорії пластичності для певного моменту часу. Лінеаризація рівнянь деформаційної теорії пластичності досягається за допомогою методу змінних параметрів пружності. На кожному кроці методу змінних параметрів пружності застосовується метод скінченних елементів. Як базовий для даного методу обраний ізопараметричний чотирикутний скінченний елемент. Отримані картини напружено-деформованого стану пластинки для різних моментів часу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Калінін, Євгеній Іванович, та Віталій Миколайович Колодненко. "ОЦІНКА НАДІЙНОСТІ ЕЛЕМЕНТІВ ТРАНСМІСІЇ ВАНТАЖНОГО АВТОМОБІЛЯ ПРИ ДІЇ ЗМІННОГО НАВАНТАЖЕННЯ". Bulletin of Sumy National Agrarian University. The series: Mechanization and Automation of Production Processes, № 4 (50) (7 квітня 2023): 149–54. http://dx.doi.org/10.32782/msnau.2022.4.22.

Full text
Abstract:
Міцністні і втомні властивості є найбільш цінними механічними характеристиками гуми як конструкційного матеріалу. Для практики найцікавіше питання роботоздатності виробу та діапазону зміни його фізико-механічних параметрів при заданих умовах впливу середовища та режиму експлуатації. Інтерес до проблем міцності та втоми гуми в останній час значно зріс у зв’язку з широким впровадженням у практику різних виробів, що несуть великі силові вантажі. Тому вивченню ефектів старіння, втоми та руйнування гум присвячені численні теоретичні та експериментальні дослідження. У виданих останнім часом монографіях підбивається підсумок багаторічних теоретико-експериментальних досліджень проблем міцності полімерних тіл і значна увага в цих роботах приділена гумі. При тривалій дії статичних чи знакозмінних навантажень у гумі можуть накопичуватися незворотні механіко-хімічні зміни. Таке накопичення зазвичай називають втомним процесом або втомою, а руйнування зразка в результаті його дії – втомним руйнуванням. У ході тривалого вивчення цього процесу розроблені для характеристики окремих його елементів специфічні терміни. Так, час роботи деталі від початку експлуатації до виходу з ладу називають довговічністю, витривалістю або терміном служби. Однак у масивних гумових виробах виявити тріщину надзвичайно складно, а після першої видимої тріщини ресурс наробітку деталі досягає 30% і більше загального терміну служби. З урахуванням викладеного вище, визначимо вплив форми імпульсу тиску, що «біжить» з постійною швидкістю, на напружено-деформований стан порожнистого циліндра в межах пружності, так як описані вище елементи трансмісії автомобіля повинні працювати пружно. Для розрахунку втомного руйнування гумових елементів трансмісії приймемо наступні припущення: в матеріалі є велика кількість різних дефектів і недосконалостей структури з різним ступенем небезпеки; із збільшенням об’єму деталі ймовірність наявності небезпечного дефекту зростає; міцність деталі визначається найнебезпечнішим дефектом. У вихідному напруженому матеріалі гумового елементу також існують різні дефекти, що виникають в результаті механічного та теплового впливу або технології виготовлення, недосконалості структури (домішки в навантаженні та інгредієнтах гумової суміші), погане диспергування наповнювача або вулканізація, місця концентрації залишкових напружень і т.п. Такі недосконалості матеріалу є осередками мікротріщин, що дають початок руйнуванню навантаженої деталі. Імовірність розвитку тріщини з найнебезпечнішого дефекту може бути задовільно описана у межах класичної теорії математичної статистики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Самойлова, Ольга. "ОСОБЛИВОСТІ ДОСЛІДЖЕННЯ ВЕТХИХ ДОКУМЕНТІВ, З МЕТОЮ ВИЯВЛЕННЯ ЗГАСЛИХ ЗАПИСІВ". Молодий вчений, № 2 (90) (26 лютого 2021): 236–42. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-2-90-48.

Full text
Abstract:
Техніко-криміналістичне дослідження документів відрізняється різноманітністю задач, що вирішуються. Для їх вирішення судовим експертом застосовуються різні методи. В експертній практиці нерідко виникає необхідність встановлення первісного змісту реквізитів згаслих документів, в тому числі втрачених при несприятливих умовах зберігання: світла, вологи, температури і т.п. Під дією даних факторів відбувається згасання реквізитів документів. Найбільш часто об'єктами судово-технічної експертизи документів при встановленні слабо видимих реквізитів є:рукописні записи, підписи, відбитки печаток і штампів. Також виникає потреба в оволодінні знаннями основ фізики, хімії та інших наукових дисциплін судовими експертами, методикою дослідження згаслих документів, наявність лабораторних приміщень та навичок для роботи з ветхими документами. В даній роботі охарактеризовано процес старіння документів під впливом різних чинників, проаналізований хімічний склад і фізичні фарбувальної речовини штрихів згаслих текстів, надана загальна характеристика матеріалу для виготовлення паперу та висвітлені методи, які найбільш доцільно застосовувати при встановленні змісту згаслих реквізитів документів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Старіння матеріалу"

1

Глоба, Світлана Миколаївна, та О. В. Тутиніна. "Оцінка технічного стану парогенератора". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47299.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Берновський, Олексій Дмитрович. "Машина декоративної обробки бетону методом «старіння» поверхні". Master's thesis, Київ, 2018. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/25978.

Full text
Abstract:
Графічна частина проекту та частина розрахунків виконана з використанням пакетів KOMPAS 3D, Microsoft Excel. Текстова частина оформлена за допомогою текстового редактора Microsoft Word. Зміст цієї роботи полягає в проектуванні машини для обробки бетонних виробів методом «старіння» верхній їх частині, була поставлена задача реалізувати обладнання, яке змогло б надати бетону античності, при цьому бути максимально продуктивним і автоматизованим.<br>The graphic part of the project and part of the calculations is executed from using KOMPAS 3D packages, Microsoft Excel. The text part executed using the Microsoft Word editor. The content of this work is to design a machine for processing concrete products by the method of "aging" of the upper part of them, was put the task of implementing equipment that could provide antique concrete, with To be as productive as possible and automated.<br>Графическая часть проекта и часть расчетов выполнена из использованием пакетов KOMPAS 3D, Microsoft Excel. Текстовая часть оформлена с помощью текстового редактора Microsoft Word. Содержание этой работы заключается в проектировании машины для обработки бетонных изделий методом «старения» верхней их части, была поставлена задача реализовать оборудования, которое смогло бы оказать бетона античности, при этом быть максимально продуктивным и автоматизированным.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Безпрозванних, Ганна Вікторівна, Є. С. Москвітін та В. В. Резніченко. "Особливості старіння захисних оболонок самоутримних дротів в умовах експлуатації". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48676.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Майстренко, Л. А., О. А. Андреєва та Н. В. Мережко. "Вплив старіння на властивості шкір, виготовлених з використанням полімерних матеріалів під час рідинного оздоблення". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/15568.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Коджаман, Мустафа. "Умови формування та регулювання мікроклімату для покращення комфортності житлових приміщень". Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5145.

Full text
Abstract:
Коджаман Мустафа. Умови формування та регулювання мікроклімату для покращення комфортності житлових приміщень : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія" / наук. керівник В. О. Савін. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 102 с.<br>UA : Проаналізовано фізико - математична модель зміни параметрів внутрішнього середовища приміщень під впливом зносу конструкцій будівлі дозволяє визначати стан мікроклімату всередині приміщення в залежності від технічного стану будівлі.<br>EN : The physical - mathematical model of change of parameters of the internal environment of premises under the influence of wear of constructions of the building allows to define a condition of a microclimate indoors depending on a technical condition of the building is analyzed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!