Academic literature on the topic 'Супутники'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Супутники.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Супутники"

1

Kopets, Rafal, and Sofiia Skrobinska. "Російська космічна програма зайшла в глухий кут: інцидент космічної морської розвідки." Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, no. 2 (6) (October 31, 2019): 28–38. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2019-02-28-38.

Full text
Abstract:
Космічні програми провідних держав орієнтовані на військову мета з самого початку. У Радянському Союзі не в змозі були конкурувати з США Держави з точки зору морської могутності, космічних активів були використані для створення асиметричної реакції - розвідувально-ударний комплекс, призначений для знищення авіаносних бойових груп. Супутники були призначені для виявлення та відстеження американських судів. В епоху після закінчення холодної війни Росія намагався зберегти потенціал морського спостереження, що розглядається як найважливіша частина військові можливості. В наш час, хоча і не без зусиль, нове покоління супутників спостереження вдосконалені, що вказує на неубутних роль супутникових систем в проведення морських операцій. Метою статті є опис припущень, ведення та обслуговування радянських і російських супутників спостереження за морським транспортом, а також обговорити перспективи розвитку в порівнянні з останніми світовими тенденціями.У статті доведено, що після закінчення «холодної війни», незважаючи на обмежені ресурси, Росія намагалася зберегти свій потенціал у цій галузі, усвідомлюючи важливість цього елемента військової системи. Нині не без проблем упроваджується наступне покоління супутників із цією метою, що свідчить про чималу роль супутникової розвідки в проведенні морських операцій. Автором зроблено висновок, що для Росії космос залишається надзвичайно важливою сферою, завдяки якій ця країна здатна підірвати стратегію та військові можливості західних країн, особливо США. Однак російська космічна програма страждає від багатьох «хвороб». Автор припускає, що російський потенціал морської супутникової розвідки буде засуджений до маргіналізації, як із технічних, так і фінансових, а також геостратегічних причин – високоінтенсивне військове протистояння на морі, де супутники були б ключовим елементом, що підтримує цю діяльність, передусім розглядається як частина американсько-китайських сценаріїв суперництва. Росія в геополітичній загадці стала, незважаючи на значні й досить ефективні дії, спрямовані на те, щоб змінити цю тенденцію, актором другого плану
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Чистякова, Е. П., and О. О. Губка. "Життя і творчість С. М. Реріха та його зустрічі з конструкторами КБ «Південне» в Індії за програмою «Інтеркосмос»." Studies in history and philosophy of science and technology 29, no. 1 (February 8, 2021): 97–104. http://dx.doi.org/10.15421/272012.

Full text
Abstract:
Висвітлено основні віхи життєвого і творчого шляху видатного художника, мислителя і громадського діяча С. М. Реріха. Розказано також про радянсько-індійську співпрацю за програмою «Інтеркосмос» і про зустрічі конструкторів і вчених КБ «Південне» (м. Дніпропетровськ, нині – Дніпро) зі Святославом Реріхом у рамках цієї співпраці. Значущими для авторів стали відомості, отримані за допомогою методу інтерв'ю. За його допомогою вдалося зібрати цікаву і рідкісну інформацію у конструкторів космічних апаратів з КБ «Південне», а також отримати їх спогади про зустрічі зі Святославом Миколайовичем у маєтку Татагуні під містом Бангалором у 70-х роках XX століття. Саме в Бангалорі здійснювалося співробітництво радянської та індійської сторін, у результаті якого з'явилися перші індійські супутники «Аріабхата» та «Бхаскара», а успішний запуск цих супутників сприяв створенню і становленню національної космічної програми Індії
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Masalskiy, V. P., and S. I. Kuznetsov. "Аборигенна дендрофлора покритонасінних – основа паркобудування в лісостепу України." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 8 (October 25, 2018): 14–18. http://dx.doi.org/10.15421/40280802.

Full text
Abstract:
Висвітлено результати досліджень складу насаджень дендрологічних парків Лісостепу України. Встановлено, що в складі насаджень парків кількісно переважають рослини аборигенних видів. Разом із дубом звичайним (Quercus robur L.) паркоутворювальну роль відіграють його супутники: клен гостролистий (Acer platanoides L.), ясен звичайний (Fraxinus exelsior L.), липа серцелиста (Tilia cordata Mill.), клен польовий (Acer campestre L.), клен явір (Acer pseudoplatanus L.), граб звичайний (Carpinus betulus L.), в'язові. Зроблено порівняльний аналіз аборигенної та інтродукованої дендрофлори в дендропарках Лісостепу України з таких критеріїв: функціональність, економічність та естетичність. З погляду функціональності доведено, що садово-паркові об'єкти, основу яких складають аборигенні види покритонасінних, легко створювати, за ними легко доглядати і такі об'єкти є більш довговічними. Доведено, що з економічного погляду парки, створені з покритонасінних аборигенної дендрофлори, є дешевшими за парки, створені з інтродуцентів у 10–15 разів. Встановлено, що парки, створені аборигенною дендрофлорою покритонасінних, мають найбільший позитивний психоемоційний вплив на відвідувачів і є комфортними для відпочинку. Отже, для створення парків, аборигенна дендрофлора є саме тим елементом ландшафту, який повною мірою відповідає основним трьом критеріям оцінки садово-паркового об'єкта, а значить є головним паркоутворювальним елементом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Nesterenko, S., D. Yermolenko, О. Shefer, and A. Kliepko. "УКРАЇНСЬКА НАВІГАЦІЙНА СУПУТНИКОВА СИСТЕМА: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 3, no. 65 (September 3, 2021): 4–7. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2021.3.004.

Full text
Abstract:
Проаналізовані основні діючі і перспективні навігаційні супутникові системи світу, у тому числі й регіональні, за точністю позиціонування, зоною покриття, кількістю виведених на орбіту космічних апаратів, активністю оновлення системи тощо. Відмічено, що, залежно від програмування, усі вищеназвані навігаційні системи є взаємосумісними і можуть функціонально доповнювати одне одного. Додатково підвищити точність позиціонування можливо з використанням глобальних систем диференційних поправок SBAS (Space Based Augmentation System) у Північній і Південній Америці, в Європі і Японії, а для корекції GPS–даних на території України використовуються методи коригування DGPS і RTK з наземних базових станцій. Досліджено можливості української космічної галузі. Проаналізована затверджена Концепція Державної космічної програми, яка передбачає запуск супутника «Січ-2-30» з терміном експлуатації 5 років, і подальше щорічне його доповнення кількома супутниками упродовж п’яти років. Попри позитивні зрушення в українській космічній галузі виявлені недоліки і проблеми її повноцінного розвитку: недостатнє фінансове забезпечення, нестійке правове державне регулювання, необхідність довготривалих наукових досліджень для оцінки рівня якості позиціонування. Супутник «Січ-2-30» не зможе забезпечити Україні повну інформаційну незалежність, а, отже, і фінансову незалежність від інших постачальників картографічних знімків, так як отримувані знімки будуть мати відносно невисоку роздільну здатність. Відмічено, що незважаючи на проблемні питання, є гостра необхідність розвитку власної української навігаційної системи для отримання цифрових зображень поверхні Землі. У держави з’явиться можливість проведення постійного безперервного моніторингу різних явищ, галузей, секторів, таких як землевпорядних, аграрних, екологічних, архітектурно-будівельних, економічного прогнозування, кліматичних, правоохоронних, військових тощо. Завдяки ефективній роботі української навігаційної супутникової системи з’явиться можливість брати участь у різних міжнародних програмах, зокрема з освоєння Місяця, повноцінно інтегруватися у Європейську космічну систему, що передбачає Угода про асоціацію України з ЄС
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Горбулін, Володимир Павлович. "Використання космічної інформації в системі геоінформаційного забезпечення ухвалення управлінських рішень з питань національної безпеки та оборони України." Visnik Nacional noi academii nauk Ukrai ni, no. 9 (September 18, 2021): 3–11. http://dx.doi.org/10.15407/visn2021.09.003.

Full text
Abstract:
Сьогодні роль геоінформаційних систем у забезпеченні ухвалення рішень з питань національної безпеки і оборони розвинених країн світу постійно зростає. У новій Стратегії воєнної безпеки України особливу увагу приділено впровадженню сучасних інформаційних та космічних технологій у діяльність українських сил оборони. У статті актуалізовано проблему розвитку національної інфраструктури геопросторових даних за відсутності в України власних супутників. Проаналізовано два шляхи розв’язання цієї проблеми: отримання даних від іноземних космічних апаратів і запуск власного супутника дистанційного зондування Землі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Kuchuk, Н., and I. Krivolapov. "РОЗПІЗНАВАННЯ ДІЛЯНОК ВИРУБКИ ЛІСІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗГОРТКОВИХ НЕЙРОННИХ МЕРЕЖ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 2, no. 60 (May 28, 2020): 70–74. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2020.2.070.

Full text
Abstract:
Одним зі способів боротьби із незаконною вирубкою лісів є постійний моніторінг супутникових знімків деяких районів та розпізнавання на них потенційних вирубок. Метою статті є розроблення системи розпізнавання ділянок вирубок лісів на зображенні зі супутника за допомогою згорткових нейронних мереж з метою своєчасного інформування про незаконні подібні дії у заданому регіоні. Результати дослідження. . Супутниками, з яких були отримані всі необхідні зображення, є Landsat-8 та Sentinel-2, що роблять знімки щодня з 16-денним та 10-денним циклами повторення відповідно. Розпізнавання здійснювалось за допомогою згорткової нейронної мережі, що навчалася на наборі даних великого обсягу. Висновок. Розроблений програмний продукт може виконувати такі функції: вибір координат; зберігання координат для подальшого використання; вибір проміжку часу; завантаження супутникових зображень за вибраний проміжок часу; розпізнавання зображень. Розроблена система є десктопним застосунком. Модульність основних функцій системи дозволить у майбутньому за невеликий час модифікувати їх для використання у повністю автоматизованих системах, не потребуючих управління оператором
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кібукевич, Юлія. "ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ПОКАЗНИКІВ NDVI ДЛЯ РІЗНОЧАСОВИХ ОПТИЧНИХ ТА РАДАРНИХ ЗОБРАЖЕНЬ." System technologies 5, no. 136 (August 6, 2021): 22–27. http://dx.doi.org/10.34185/1562-9945-5-136-2021-02.

Full text
Abstract:
Зміни кліматичних умов на планеті суттєво ускладнюють ведення сільського господарства. Це призводить до зниження продовольчої безпеки по всьому світу. Ефективним рішенням є застосування космічних технологій, що дозволяють проводи-ти супутниковий моніторинг стану с/г рослин та вирішити важливі агротехнічні за-дачі. Сучасні дослідження підтвердили, що для моніторингу полів необхідні рішення, які дозволять уникнути впливу хмарності на побудову часових рядів. У роботі проведе-но порівняльний аналіз показників нормалізованого відносного вегетаційного індексу (NDVI) для різночасових оптичних та радарних зображень зі супутників Landsat-8, Sentinel-1 та Sentinel-2 та визначено залежність стану озимої пшениці від кількості опадів. Дослідження були проведені на 5 ділянках площею 209 га з озимою пшеницею. У роботі було виявлено найвищу кореляцію між показниками NDVI, які отримані за до-помогою радарного супутника Sentinel-1, та показниками кількості опадів. Проведені дослідження показали, що супутниковий моніторинг полів за допомогою радарної зйо-мки є більш ефективним за оптичну зйомку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Голубек, О. "Апріорний аналіз точності виведення ракети космічного призначення на екваторіальну орбіту." Адаптивні системи автоматичного управління 2, no. 37 (May 31, 2021): 74–86. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.37.2020.226817.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена апріорному аналізу точності виведення супутника в перший висхідний вузол близької до колової орбіти висотою 500 км ракетою космічного призначення легкого класу в умовах дії стохастичних збурень комплексу командних приладів, характеристик рушійної установки, масових і аеродинамічних характеристик. Виявлені визначальні збурюючі фактори, що впливають на точність виведення супутника в першому висхідному вузлу автономного польоту і масу залишків компонентів палива в момент відділення супутника від ракети космічного призначення. Для двох режимів роботи безплатформної інерціальної навігаційної системи без комплексування супутниковою навігаційною системою і з в умовах дії збурень визначені розподіли відхилень оскулюючих параметрів орбіти супутника в першому висхідному вузлу автономного польоту, досліджена зміна трубки траєкторій ракети космічного призначення від часу польоту, визначений розподіл відхилення маси компонентів палива в момент відділення супутника від ракети космічного призначення. Бібл. 23, іл. 10, табл. 5.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Будько, Євген. "Супутників для молоді." Міжнародний туризм, no. 3 (2008): 80–81.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Baltsii, Yu Yu. "Особливості управління в містах із районним поділом в Україні." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 3 (May 29, 2020): 78–85. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2020.03.09.

Full text
Abstract:
У статті досліджено особливості управління у містах з районним поділом. Приділена увага виявленню основних проблем розподілу повноважень між органами місцевого самоврядування у містах з районним поділом та аналізу чинного законодавства з цього питання. Зазначено, що у процесі децентралізації публічної влади, при організації управління у містах із районним поділом, необхідно, перш за все, враховувати інтереси мешканців територіальної громади району у місті й застосовувати виважений та диференційований підхід з урахуванням населеності міста і його території, а також доцільно використовувати принцип субсидіарності. Метою статті є дослідження особливостей в управлінні в містах із районним поділом в Україні. Наукова новизна полягає у дослідженні та виокремленні особливостей управління в містах із районним поділом в Україні, а також у формулюванні конкретних пропозицій та рекомендацій щодо усунення проблемних питань, пов’язаних з управлінням у цих містах. Висновки. Вирішення проблемних питань щодо дієвої організації управління у містах із районним поділом має відбуватися у відповідності до процесів децентралізації публічної влади, з урахуванням принципу субсидіарності, а також максимального наближення соціальних послуг органів публічної влади до населення на відповідній території, яке крім національного законодавства передбачено також Європейською Хартією місцевого самоврядування. Реалізація принципу субсидіарності під час розподілу повноважень між органами місцевого самоврядування у містах із районним поділом дозволить здійснювати управління на різних рівнях управління найефективніше. Вирішення проблеми щодо належної організації управління у містах із районним поділом потребує найскорішого врегулювання на вищому законодавчому рівні. Вона може бути вирішена як у межах Конституції України, так і Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» шляхом внесення відповідних змін та доповнень до них, а також прийняттям комплексу нових нормативно-правових актів, насамперед законів України: «Про адміністративно-територіальний устрій України», «Про територіальну громаду», «Про міські агломерації та міста-супутники» й ін. При цьому, на наш погляд, вельми вдалим було б вирішення цього питання шляхом прийняття Закону України «Про місцеві референдуми», який би демократично урегулював питання управління в містах із районним поділом, де населення відповідного району як самостійного елементу адміністративно-територіального устрою України у відповідності до своїх конституційних прав щодо участі у вирішенні питань місцевого значення, обрало би власну модель врядування, яка ще більше наблизить Україну до європейських стандартів місцевого управління та самоврядування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Супутники"

1

Ковенко, А. С. "Інформаційна онлайн-система підтримки роботи центру встановлення та обслуговування супутникового обладнання." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86789.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційну роботу магістра присвячено розробці онлайн-системи для підтримки роботи центру встановлення та обслуговування супутникового обладнання. Під час написання роботи магістра було проведено аналіз предметної області, визначено мету та задачі дипломного проекту, обрано засоби реалізації, проведено роботи з планування та проектування процесу розробки. Представлено детальну інформацію з розробленого функціоналу онлайн системи, обрано стиль та методи представлення та подання товарів, послуг, тощо. Результатом проведеної роботи є Інформаційна онлайн-система підтримки роботи центру встановлення та обслуговування супутникового обладнання. Практичне значення роботи полягає у застосуванні сучасних технологій, які допоможуть користувачеві замовити товари, послуги та провести розрахунки, для того щоб встановити антену.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Пащенко, Сергій Олександрович, and Дмитро Васильович Бреславський. "Дослідження температурного поля в околі блока гіроскопів штучного супутника Землі "Січ-2"." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46792.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Туровська, Анастасія Віталіївна, and Валерій Вікторовіч Конін. "Перетворення альманаху системи Starlink в формат Yuma." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53435.

Full text
Abstract:
1. Optimal control [Електронний ресурс] // MathWorks - Makers of MATLAB and Simulink - MATLAB & Simulink. – Режим доступу: https://www.mathworks.com/discovery/optimal-control.html (дата звернення: 17.12.2021). – Назва з екрана. 2. Optimal control of a dynamical system with intermediate phase constraints and applications in cash management [Електронний ресурс] // American Institute of Mathematical Sciences. – Режим доступу: https://www.aimsciences.org/article/doi/10.3934/naco.2021005 (дата звернення: 17.12.2021). – Назва з екрана.
На сьогоднішній день активно заповнюється навколоземний космічний простір низькоорбітальними супутниками зв'язку як, наприклад, нові системи Starlink, OneWeb, Cфера та вже діючі Iridium, Globalstar, Гонець. Низькоорбітальними вважаються супутники з висотами від 160 км до 2000 км над поверхнею Землі. Їх орбіти схильні до максимальних обурень з боку гравітаційного поля Землі та її верхньої атмосфери. Кутова швидкість супутників LEO максимальна - від 0,2°/с до 2,8°/с, періоди звернення від 87,6 хвилин до 127 хвилин. Інформація про ці системи доступна в Інтернеті як і формати орбітальних параметрів/
Національний авіаційний університет
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Пильгун, Наталія Василівна, and Н. П. Захарчук. "Перспективи правового регулювання запобігання забруднення космічного простору та утилізації космічного сміття." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46729.

Full text
Abstract:
Сьогодні навколоземний космічний простір залишаєтьсяголовним предметом космічної діяльності і саме на цю сферу навколишнього природного середовища космічна діяльність впливає найбільше. За порівняно невеликий відрізок часу людський вплив на навколоземний космічний простір досяг високого рівня.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кожемяка, Т. Ю. "Актуальні проблеми боротьби з космічним сміттям." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45954.

Full text
Abstract:
Діяльність на навколоземній орбіті зумовила накопичення космічного сміття і зростання вірогідності його зіткнення з космічними об’єктами. Космічне згарище із супутників та інших об’єктів починає заважати працювати над дослідженням в космосі. Космос дедалі стає занадто переповненим.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бреславський, Дмитро Васильович, and Сергій Олександрович Пащенко. "Дослідження впливу температурних та радіаційних факторів космічного простору на деградацію матеріалів компонентів інерційного вимірювального блоку." Thesis, Національний центр управління та випробувань космічних засобів, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46790.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Помиткіна, Любов Віталіївна, and Лілія Едуардівна Бессонова. "Вибір супутника життя як психологічна проблема." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54063.

Full text
Abstract:
В усі історичні часи успішні люди з власного досвіду підкреслюють, що для відчуття задоволення життям необхідно зреалізувати три речі: обрати улюблену професію, щоб із задоволенням ходити на роботу, мати друзів однодумців, які поділяють вашу життєву позицію та знайти супутника життя – задля переживання глибокого почуття кохання, почуття вдячності й безкорисного прийняття, підт- римки у сімейному оточенні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Помиткіна, Любов Віталіївна, and Лілія Едуардівна Бессонова. "Вибір супутника життя як психологічна проблема." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/49580.

Full text
Abstract:
В усі історичні часи успішні люди з власного досвіду підкреслюють, що для відчуття задоволення життям необхідно зреалізувати три речі: обрати улюблену професію, щоб із задоволенням ходити на роботу, мати друзів однодумців, які поділяють вашу життєву позицію та знайти супутника життя – задля переживання глибокого почуття кохання, почуття вдячності й безкорисного прийняття, підт- римки у сімейному оточенні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Помиткіна, Любов Віталіївна, and Лілія Едуардівна Бессонова. "Вибір супутника життя як психологічна проблема." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42234.

Full text
Abstract:
В усі історичні часи успішні люди з власного досвіду підкреслюють, що для відчуття задоволення життям необхідно зреалізувати три речі: обрати улюблену професію, щоб із задоволенням ходити на роботу, мати друзів однодумців, які поділяють вашу життєву позицію та знайти супутника життя – задля переживання глибокого почуття кохання, почуття вдячності й безкорисного прийняття, підт- римки у сімейному оточенні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Пащенко, Сергій Олександрович, А. В. Скоробагатих, and Дмитро Васильович Бреславський. "Дослідження температурного поля блоку гіроскопів штучного супутника Землі." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22447.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Books on the topic "Супутники"

1

Голованьова, К. Є. Супутники культурних рослин. Київ: Радянська школа, 1987.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гаман, В. Мої незрадливі супутниці. Київ: Логос, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сележинский, Г. В. Прекрасні супутники наші. К., 1989.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Супутник піонера. К., 1990.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Карлаш, В. Л. Супутник юного фотографа. К., 1986.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Жупанський, Я. І. Твій супутник - карта. Київ, 1985.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Супутники"

1

Пелещак, Марина. "СВІТОВИЙ ДОСВІД ПЕРЕПРОФІЛЮВАННЯ МІСТ-СУПУТНИКІВ АТОМНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ." In LES TENDANCES ACTUELLES DE LA MONDIALISATION DE LA SCIENCE MONDIALE, chair Галина Петришин. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/03.04.2020.v3.31.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кляпець, М. С. "СУЗІР’Я СУПУТНИКІВ НИЗЬКООРБІТАЛЬНОГО СУПУТНИКОВОГО ІНТЕРНЕТУ: ІНФОРМАЦІЙНО-ПРАВОВИЙ АСПЕКТ." In LEGAL SCIENCE, LEGISLATION AND LAW ENFORCEMENT PRACTICE: REGULARITIES AND DEVELOPMENT TRENDS. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-92-1-58.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography