Academic literature on the topic 'Тестові впливи'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Тестові впливи.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Тестові впливи"

1

ЯРМАК, Олена, Олександр РОМАНЮК та Віталій ВЕРЗИЛОВ. "ВІКОВІ ЗМІНИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ФІЗИЧНУ ПІДГОТОВЛЕНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ". PHYSICAL CULTURE AND SPORT: SCIENTIFIC PERSPECTIVE 1, № 1 (2025): 321–29. https://doi.org/10.31891/pcs.2025.1(1).43.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано кореляційні взаємозв’язки між віком військовослужбовців, рівнем їхньої фізичної підготовленості та результатами виконання тестових фізичних вправ. Дослідження проведено на етапі базової загальновійськової підготовки за участю 273 військовослужбовців, розподілених за віковими категоріями: 25–29, 30–34, 35–39, 40–44 та 45–49 років. Оцінку фізичної підготовленості здійснено на основі спеціально розробленої методики, яка передбачала виконання комплексу фізичних тестів. За допомогою кореляційного аналізу із використанням непараметричного критерію Спірмена було встановлено особливості вікового впливу на рівень фізичної підготовленості, що дозволило виявити вікові групи, у яких спостерігається статистично значущий взаємозв’язок. Результати кореляційного аналізу засвідчили відсутність статистично значущого взаємозв’язку між віком та рівнем фізичної підготовленості у військовослужбовців 25–29 років (r = -0,204, при p > 0,05), тоді як силові вправи демонструють високі кореляційні взаємозв’язки із загальним рівнем фізичної підготовленості (від r = 0,838 до r = 0,917, при p < 0,001). У категорії військовослужбовців 30-34 років вік не впливає на результати тестових вправ, а найбільший кореляційний взаємозв’язок із рівнем фізичної підготовленості має тестова фізична вправа згинання та розгинання рук в упорі лежачи (r = 0,928, при p < 0,001). У військовослужбовців 40-44 років виявлено зворотний кореляційний взаємозв’язок між віком та рівнем фізичної підготовленості (r = -0,352, p < 0,01), що свідчить про тенденцію до зниження фізичної підготовленості в старшому віці. У групі військовослужбовців 45-49 років також виявлено зворотний кореляційний взаємозв’язок віку з рівнем фізичної підготовленості (r = -0,287,при p < 0,05), а найбільші кореляційні взаємозв’язки відзначені для силових вправ (від r =0,644 до r =0,868, при p < 0,001). Загалом, результати свідчать про значний вплив тестових вправ на рівень фізичної підготовленості та тенденцію до її зниження у старших вікових групах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ткаченко, Тетяна, Тетяна Соловйова та Олеся Ткаченко. "ТЕСТОВИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ УЧНІВ НА УРОКАХ ІСТОРІЇ І ОСНОВ ПРАВОЗНАВСТВА В ЗЗСО". Український літопис, № 3 (15 червня 2024): 110–19. http://dx.doi.org/10.31470/2786-8583-2024-3-110-119.

Full text
Abstract:
У статті аналізується тестовий контроль як форма перевірки знань учнів на уроках історії та основ правознавства, з’ясовуються його навчально-розвиваючі можливості у шкільній практиці. Стратегія модернізації сучасної шкільної освіти в Україні передбачає, що основою оновленого змісту навчання мають стати ключові компетентності та особистісно-соціальний й інтелектуальний розвиток кожного учня. Найбільш актуальним в освітньому процесі стає використання в навчанні учнів тих прийомів та методів, які формують в них вміння самостійно здобувати знання, отримувати необхідну інформацію, висувати припущення, обгрунтовувати висновки та узагальнення. Одним із важливих елементів процесу навчання виступає перевірка знань, умінь, і навичок, які набувають учні. Розробка оперативної системи контролю, що дозволяє об’єктивно оцінювати знання учнів, виявляючи наявні прогалини та визначаючи способи їх ліквідації, становить провідну умову удосконалення процесу навчання.Розвинуто думку, що у сучасній системі шкільної освіти тестові завдання стали повноправною складовою форм перевірки навчальних результатів учнів. Систематичне використання тестових завдань на уроках історії та основ правознавства впливає на підвищення їх результативності. Різноманітні види тестових завдань дозволяють широко використовувати їх в організації навчального процесу як один з основних інструментів контролю знань.Зроблені висновки, що тестовий контроль знань учнів на уроках історії та основ правознавства сприяє вирішенню навчальних завдань з оволодіння програмними знаннями, вміннями та навичками. Використання на уроці тестів вимагає від вчителя переходу відзвичної ролі наставника та перевіряючого до позиції спостережливого помічника, який не лише навчає та виховує, але й допомагає учням вчитися самостійно, фіксувати та аналізувати індивідуальну траєкторію отримання знань кожною дитиною. Використання тестових завдань сприяє забезпеченню успішного розвитку навчально-інтелектуальних умінь школярів, підвищенню об’єктивності та системності оцінювання, формуванню внутрішньої мотивації навчально-пізнавальної діяльності. Тестування через розвиток інтелектуальних умінь учня створює умови для формування таких якостей ціннісно-орієнтованої особистості як здатність до самоорганізації та вміння об’єктивно оцінювати свої знання та можливості, ставити перед собою конкретні навчально-пізнавальні цілі, тобто сприяє розвитку та саморозвитку особистості загалом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Савчук, Олександр. "Соціально-психологічні впливи в соціальних мережах як засоби інформаційної війни: питання класифікації". Теоретичні і прикладні проблеми психології, № 3(50)T2 (2019): 288–301. http://dx.doi.org/10.33216/2219-2654-2019-50-3-3-288-301.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є аналіз сучасних поглядів щодо мети та змісту інформаційно-психологічної війни та вивчення проблеми використання соціальних мереж в її інтересах. Серед основних завдань дослідження – вироблення класифікації інформаційно-психологічних впливів в соціальних мережах, ґрунтуючись на цілях інформаційно-психологічної війни, формулювання практичних пропозицій щодо використання соціальних мереж в інтересах протидії інформаційній агресії щодо України. Дослідження було здійснено за допомогою історичного методу, методів аналізу і синтезу, а також методу моделювання. Доведено, що сучасна система Інтернет-комунікацій, у тому числі соціальні мережі, все більше впливають на процес відображення індивідами об’єктивної дійсності, і відповідно на функціонування і прояви соціально-психологічної реальності. Цей факт повинен спонукати кожну державу і кожне громадянське суспільство до контролю за змістом віртуального простору. Запропоновано наступні критерії класифікації інформаційно-психологічних впливів в соціальних мережах, що опосередковані цілями інформаційно-психологічної війни: – за масштабами впливу (генеральний та сфокусований впливи для кожного об’єкту впливу); – за завданнями, які вирішуються (тестовий та маніпулятивний впливи); – за наявністю стресу (за відсутності стресу, за наявності неспровокованого стресу, за наявності спровокованого стресу, а також комбінації двох останніх випадків). Запропоновано створення національної суспільної Інтернет-платформи у форматі соціальної мережі, що сприятиме консолідації українського суспільства та протидії негативним інформаційно-психологічним впливам зовнішніх та внутрішніх суб’єктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Петришин, Марта, та Галина Загайська. "ТЕСТУВАННЯ ЯК ПЕДАГОГІЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ У КУРСІ ЛАТИНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ФІЛОЛОГІВ". UNESCO Chair Journal "Lifelong Professional Education in the XXI Century" 1, № 11 (2025): 83–97. https://doi.org/10.35387/ucj.1(11).2025.0005.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено проблемі контролю та оцінювання знань студентів з латинської мови як ключовому аспекту навчального процесу. Метою дослідження є обґрунтування та створення тестових завдань для формування лінгвістичної, лінгвокультурологічної та комунікативної компетенцій студентів-філологів. Методологічну основу становлять аналіз і систематизація літератури, розроблення тестів, педагогічний експеримент, що підтвердив ефективність тестового контролю. У статті тест розглядається як інструмент оцінювання, система завдань, що відповідає змісту програми і дає змогу об’єктивно оцінити рівень засвоєння матеріалу. Лінгводидактичний тест охоплює граматику, лексику, пареміологію, лінгвістичні терміни латинського походження, вміння перекладати й інтерпретувати тексти, аналізувати вплив латини на фонетику, морфологію та лексику слов’янських, романських і германських мов. Обґрунтовано доцільність різнотипних запитань і варіантів відповідей для активізації когнітивної, мовної, культурної компетенції. Тестові завдання рекомендовано для поточного, тематичного, підсумкового контролю та самоперевірки. Серед чинників актуальності тестування виділено: навчальний, діагностичний, психологічний, об’єктивний, практичний, виховний. Доведено, що тестування є водночас формою контролю й ефективною навчальною практикою, яка підвищує мотивацію і забезпечує рівні умови для студентів. Тестові технології вивчення латинської мови, зокрема в електронному форматі, мають значний потенціал для впровадження в сучасний освітній процес і сприяють формуванню самостійності, рефлексії та критичного мислення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Файнзільберг, Леонід Соломонович, та Катерина Олександрівна Алексійчук. "Інформаційна система для оцінювання реакції військовослужбовців на звукові команди". International Scientific Technical Journal "Problems of Control and Informatics" 70, № 2 (2025): 55–66. https://doi.org/10.34229/1028-0979-2025-2-5.

Full text
Abstract:
Під час бойових дій унаслідок вибухів та пострілів на близькій відстані виникає так звана баротравма, яка при поєднанні з акустичною травмою призводить до суттєвого погіршення слуху і навіть глухоти. Регулярна перевірка слуху військових і мирних жителів прифронтових регіонів надає змогу вчасно виявляти можливі порушення та звертатися до лікарів. У статті описано мобільну систему для діагностики слуху в польових умовах на основі мовної аудіометрії. Оперативне оцінювання стану слуху запропоновано здійснювати за допомогою інформаційної системи на основі спеціальних тестів, які передбачають відтворення паронімів — слів, різних за значенням, але близьких за звучанням. Реалізовано 12 тестів різного ступеня складності, які передбачають відтворення тестових слів, що вживаються військовими при виконанні службових обов’язків, таких як «стій», «стрій» і «бій». Для більш надійного тестування звукові файли піддаються спотворенню такими впливами, як випадкова зміна гучності, зміна темпу відтворення та накладання різних завад, характерних для бойової обстановки (шум гвинтокрила, звуки пострілів і вибухів тощо). Особливість інформаційної системи полягає в тому, що тестові слова, які має почути пацієнт, заздалегідь записуються в пам’ять смартфона як звукові файли, що відтворюються через навушники смартфона. Так можна перевіряти кожне вухо окремо. Результатом обстеження є інтегральна персоніфікована характеристика слухового апарата особи, що тестується, заснована на визначенні індивідуальних статистичних характеристик помилок та реакцій на звукові стимули збуджуючого та гальмуючого типів. У польових умовах система надає змогу підвищити боєздатність бійців завдяки адекватному реагуванню на звукові команди під час комунікування в критичних ситуаціях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Chaiuk, Tetiana A. "ОНЛАЙН ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ ІНШОМОВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ: ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД". Information Technologies and Learning Tools 73, № 5 (2019): 185–205. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v73i5.2501.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено проблеми формування та оцінювання іншомовної компетентності студентів вищих навчальних закладів; надано результати аналізу та характеристика основних міжнародних онлайн тестів для об’єктивного оцінювання рівня володіння англійською мовою студентами закладів вищої освіти. Такі тести можуть забезпечувати їхнє самонавчання та самооцінювання. Відтворено структури міжнародних онлайн тестів із англійської мови як іноземної та наведені приклади тестових завдань. Виокремлено, проаналізовано та схарактеризовано основні міжнародні онлайн тести для об’єктивного оцінювання рівня володіння англійською мовою студентами закладів вищої освіти. Виокремлено, проаналізовано та схарактеризовано основні міжнародні онлайн тести, що можуть забезпечувати самонавчання та самооцінювання, для об’єктивного оцінювання рівня володіння англійською мовою студентами закладів вищої освіти, а саме: тести Кембриджської шкали оцінки професійних компетентностей викладачів іноземної мови; тести Кембриджського екзамену, що містить у собі такі тести, як Ключовий тест з англійської мови; Попередній тест з англійської мови; Перший сертифікат з англійської мови; Сертифікат із прогресивним рівнем володіння англійською мовою; Сертифікат із майстерним рівнем володіння англійською мовою; Інтернет орієнтований тест з англійської мови як іноземної та Міжнародна тестова системи англійської мови. Аналіз цих тестів показав, що вони, загалом, складаються з чотирьох частин, таких як читання, слухання, говоріння, письмо, та базуються на Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання. Ці тести є зручним інструментом у процесах викладання англійської мови та навчання мові, оскільки забезпечують такі функції: викладачеві – зручну швидку перевірку рівня володіння студентом англійською мовою, можливість переглянути типові помилки та обговорити їх зі студентами для корегування їхнього подальшого плану навчання, можливість підвищити рівень викладання іноземної мови завдяки використанню онлайн тестів; студенту – можливості неперервного навчання англійській мові та постійного підвищення свого рівня володіння мовою для отримання в подальшому необхідного сертифіката. Перспективами подальших досліджень є впровадження міжнародних онлайн тестів в освітній процес закладу вищої освіти для проведення оцінювання рівня володіння англійською мовою та аналіз впливу цих інструментів на рівень іншомовної компетентності студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Марчук, Іванна Віталіївна, та Катерина Ігорівна Золотухіна. "Виявлення впливу параметрів та режимів експорту на якість відеоінформації". Технологія і техніка друкарства, № 3(69) (10 листопада 2020): 59–70. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.3(69).2020.216905.

Full text
Abstract:
В роботі наведено результати дослідження залежності якості вихідного рекламного ролика від режимів та параметрів експорту. Було виконано аналіз технологій створення промороликів та особливостей їх стиснення та збереження, вивчено існуючі метрики оцінки якості відеоінформації. Запропоновано методику дослідження впливу параметрів експорту на суб’єктивну та об’єктивну оцінку якості відео, створено тестові фрагменти та проведено їх суб’єктивне й об’єктивне оцінювання, після чого здійснено статистичну обробку отриманих результатів та визначено вплив кожного параметра на якість відтворення фінального зразка.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Турлакова, C., та Я. Шуміло. "ВПЛИВ ІНСТРУМЕНТІВ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ НА УПРАВЛІННЯ ПОВЕДІНКОЮ СПОЖИВАЧІВ У ЦИФРОВОМУ МАРКЕТИНГУ". Science and Innovation 21, № 1 (2025): 67–81. https://doi.org/10.15407/scine21.01.067.

Full text
Abstract:
Вступ. Сьогодні в умовах стрімкого розвитку цифрових технологій інтернет-реклама стала невід’ємною складовою успішної комунікації між брендами та їхньою цільовою аудиторією у цифровому просторі.Проблематика. Існує гіпотеза, що використання інструментів штучного інтелекту дозволяє збільшити результативність рекламних кампаній та, як наслідок, призводить до збільшення продажів товарів, зростання прибутку компанії-рекламодавця та підвищує рентабельність маркетингових інвестицій.Мета. Дослідити вплив інструментів штучного інтелекту (ШІ) на управління поведінкою споживачів у цифровому маркетингу.Матеріали й методи. Серед двох тестових груп проведено експеримент на платформі Meta Ads для порівняння результатів рекламних кампаній, налаштованих із застосуванням інструментів ШІ й ручними налаштуваннями. Виділено дві тестові групи рекламних кампаній відповідно компетентності та інформованості об’єктів управління. За допомогою карт Кохонена визначено значення рефлексивних характеристик об’єктів управління в тестових групах.Із використанням ручних налаштувань та інструментів ШІ проведено експеримент щодо зміни фахівцем з цифрового маркетингу рефлексивних характеристик потенційних клієнтів. Досліджено зміну поведінки потенційних клієнтів щодо виконання цільової дії рекламної кампанії та застосовано метод порівняння.Результати. З’ясовано, що використання інструментів ШІ дозволяє вплинути на поведінку користувачів цифрового простору. Показано, що рекомендації штучного інтелекту дозволяються підвищити охоплення, кількість кліків та переходів за посиланням в оголошеннях. Найбільшої ефективності вони досягають при таргетуванні потенційних клієнтів. Окреслено перспективні напрями подальших досліджень.Висновки. Застосування інструментів штучного інтелекту в рекламних кампаніях Meta Ads дозволить рекламодавцям отримати більший прибуток за рахунок збільшення кількості проданих товарів та підвищити рентабельність маркетингових інвестицій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Панцир, Ю. І., та Р. В. Семенишена. "ТЕСТУВАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ СТУДЕНТІВ ПРИ ВИКЛАДАННІ ЗАГАЛЬНОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН". Професійно-прикладні дидактики, № 1 (26 березня 2024): 13–18. http://dx.doi.org/10.37406/2521-6449/2024-1-2.

Full text
Abstract:
У даній науковій роботі детально аналізується роль тестування в формуванні та оцінюванні навчальних досягнень студентів, а також вплив технологій на підвищення об’єктивності та надійності цього процесу. У роботі розглядаються сучасні методи створення тестових завдань, їхня роль у формуванні ключових компетентностей, а також використання тестів у різних формах навчання, значення тестування як ефективного інструменту для визначення рівня засвоєння студентами навчального матеріалу. В рамках аналізу тестування та оцінювання навчальних досягнень у вищій освіті детально розглядається процес конструювання тестових завдань з урахуванням вимог сучасних педагогічних технологій у процесі викладання загальнотехнічних дисциплін Обговорюються питання ефективного використання тестів для вимірювання рівня засвоєння знань, навичок і навичок. Здійснюється аналіз викликів та переваг використання тестів та розглядаються можливості їх вдосконалення для кращого визначення навчальних досягнень здобувачів вищої освіти. Дослідження також враховує перспективи застосування новітніх технологій у сфері тестування та їх вплив на підвищення об’єктивності та релевантності оцінювання. Висновки та рекомендації можуть бути корисними для педагогів та викладачів, які цікавляться вдосконаленням систем оцінювання та використанням тестових технологій у вищій освіті. У статті проаналізовано питання тестування, насамперед педагогічного, як способу вимірювання, оцінювання успішності навчання. Особлива увага приділяється розвитку об’єктивних методів оцінювання, які враховують не лише теоретичні знання, але й практичні навички та критичне мислення. У статті аналізуються виклики, з якими стикаються вищі навчальні заклади при впровадженні сучасних методів тестування, а також пропонуються рекомендації щодо вдосконалення цього процесу з метою забезпечення якісної освіти та відповідності навчальних програм потребам сучасного ринку праці. У статті акцентується на важливості забезпечення справедливого та різноманітного оцінювання, яке враховує індивідуальні особливості студентів та сприяє їхньому розвитку. Висвітлюється роль викладачів у процесі оцінювання та наголошується на необхідності неперервного вдосконалення методів оцінювання для відповідності вимогам сучасної освітньої парадигми.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Москаленко, Микола Павлович. "АЛЕЛОПАТИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ КЛЕНУ ЯСЕНЕЛИСТОГО". Слобожанський науковий вісник. Серія: Природничі науки, № 1 (31 березня 2025): 28–32. https://doi.org/10.32782/naturalspu/2025.1.4.

Full text
Abstract:
У статті актуалізовано питання хімічної взаємодії рослин у природних фітоценозах. Предмет роботи – алелопатичний вплив інвазійних видів на ріст і розвиток інших рослин. Для конкретного експериментального дослідження було обрано клен ясенелистий (американський), яскравий представник групи адвентивних видів. Метою статті було визначити алелопатичні властивості надземних вегетативних органів клену ясенелистого, які могли б певною мірою прояснити механізми швидкого заселення цим видом природних фітоценозів в Україні. Основним методом дослідження були біотести. Як тестову культуру було обрано пшеницю, класичний об’єкт. Було встановлено, що обробка витяжками з вегетативних органів клену ясенелистого викликала зниження відсотку схожості насіння тестової культури через 72 години після обробки. Витяжка з листків забезпечила зменшення відсотка схожості насіння тестової культури в 8 разів в порівнянні з контролем. Зафіксовано, що загальні розміри проростків тестової культури після обробки витяжкою з бруньок клена ясенелистого були меншими, ніж у контролі у 1,6 раза, після обробки витяжкою з листків – у 4 рази. Було встановлено негативний алелопатичний вплив речовин із дослідних витяжок вегетативних органів клена ясенелистого на ріст і розвиток як цілого проростку тестової культури, так і його коренів та пагонів. Пагін проростку тестової культури виявився більш чутливим до негативної алелопатичної дії клену ясенелистого, ніж корінь. Встановлено зміни алелопатичної активності листків клену ясенелистого протягом вегетаційного періоду: відбулось значне її зниження у дослідних пробах з травня по вересень. Отримані результати дають підставу констатувати, що одним з механізмів, який забезпечив агресивне поширення клену ясенелистого в природних і змінених фітоценозах може бути його висока негативна алелопатична активність по відношенню до інших видів. У статті визначено напрям можливих подальших досліджень хімічної взаємодії адвентивних та аборигенних видів рослин.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Тестові впливи"

1

Опришкіна, Марина Ігорівна, Олена Євгенівна Тверитникова та Д. В. Хоменко. "Тестові методи підвищення точності вимірювальних перетворювачів з дробово-раціональними функціями перетворення". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2011. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43807.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Любчик, Леонід Михайлович, та Галина Леонідівна Грінберг. "Аналіз впливу структури тесту та характеристик системи вимірювання знань на якість відбору абітурієнтів за результатами ЗНО". Thesis, Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36752.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Григоренко, Ігор Володимирович, та В. О. Стеценко. "Розробка алгоритму проведення процедури тестового контролю параметрів вимірювальних перетворювачів у складі вимірювального каналу (ВК)". Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47300.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Яценко, Ольга Ігорівна. "Автоматизована система бездемонтажної оцінки характеристик терморезистивних перетворювачів". Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/31237.

Full text
Abstract:
Тема магістерської дисертації - “Автоматизована система бездемонтажної оцінки характеристик терморезистивних перетворювачів”. Дисертація викладена на 70 сторінках машинописного тексту, ілюструється 12 рисунками та 22 таблицями, складається зі вступу, 4 розділів, висновку, переліку посилань з 20 найменувань. Актуальність теми. Більшість засобів вимірювання температури, які використовуються у виробництві, не достатньо універсальні. Невідповідність температури вимогам приводить до значних похибок. Тож виникає необхідність розробити прилад вимірювання температури з високою точністю вимірювання. Мета і задачі дослідження. На основі існуючих методів повірки, розробити спосіб та систему для бездемонтажної оцінки характеристик терморезистора. А також, дослідити можливість застосування такого методу на підприємствах. Об’єкт дослідження. Процес вимірювання температури терморезистивними перетворювачами. Предмет дослідження. Підвищення точності вимірювання температури шляхом оцінки складових похибки без демонтажу перетворювача з об’єкту. Наукова новизна одержаних результатів. Завдяки розробленій системі, суттєво розширюється область використання тестового методу повірки. Використовується новий підхід для визначення складових похибки терморезистивного перетворювача. Практичне значення одержаних результатів. Завдяки цьому дослідженню температурні датчики, на підприємствах, будуть повірятися швидше та точніше, можна буде дистанційно визначити коректність роботи датчика. А також з’являється можливість повірити датчик навіть якщо він розташований в недоступному для людини місці, або працює при високій температурі чи радіації.<br>Thesis topic: “The automated system of the dismantleless thermistor convectors characteristics evaluation”. The dissertation is presented in 70 pages of typewritten text, is illustrated by 12 figures and 22 tables, consists of an introduction, 4 sections and conclusions. Actuality. Most temperature measuring instruments used in manufacturing are not versatile enough. Temperature mismatching results in significant errors. Therefore, there is a need to develop a temperature measuring device with high measurement accuracy. The purpose and objectives of the study. Based on existing calibration methods, develop a method and system for the non-destructive evaluation of thermistor characteristics. And also, to explore the possibility of applying this method in enterprises. Object of study. The process of measuring temperature by thermistor converters. Subject of study. Improve the accuracy of temperature measurement by estimating the error components without removing the inverter from the object. Scientific novelty of the obtained results. Thanks to the developed system, the scope of testing test method is significantly expanding. A new approach is used to determine the components of the error of a thermistor converter. The practical significance of the results obtained. Due to this research, temperature sensors at enterprises will be verified faster and more accurately, and it will be possible to remotely determine the correctness of the sensor operation. Also, it is possible to test the sensor, even if it is located out of the reach of humans or operating at high temperatures or radiation.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Тестові впливи"

1

Марчик, Валентина Іванівна, Віктор Іванович Карпов та Едуард Олександрович Кайда. Вплив різних форм рухової активності на рівень фізичного стану студентів. Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1636.

Full text
Abstract:
Робота призначена вивченню впливу різних форм рухової активності на фізичний стан студента. Визначено в спортивній групі, де займаються фізичними вправами 2-3 рази на тиждень, 70% юнаків з високим рівнем фізичного стану за експрес-тестом О. Я. Пирогової і в звичайній групі, де займаються один раз на тиждень, 36% юнаків із таким же рівнем фізичного стану.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!