Academic literature on the topic 'Технології енергозберігаючі'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Технології енергозберігаючі.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Технології енергозберігаючі"

1

Волошин, М. М. "ЗАСТОСУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ В БУДІВНИЦТВІ – ПАСИВНІ БУДИНКИ". Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, № 2 (9 липня 2024): 225–31. http://dx.doi.org/10.32782/tnv-tech.2024.2.27.

Full text
Abstract:
У статті запропоновано варіанти застосування енергозберігаючих технологій в будівництві, а саме на прикладі будівель. Представлено проблематику питання енергозбереження в Україні і світі. Проблематику пов'язано з дефіцитом основних енергоресурсів, зростаючої вартістю їх видобутку, а також з глобальними екологічними проблемами. Запропоновано сучасні енергозберігаючі технології поділити на кілька видів: енергозберігаючі технології на виробництві; енергозберігаючі технології на транспорті; енергозберігаючі технології індивідуального споживання; енергозберігаючі технології загального споживання. Представлено основні напрямки і способи енергозбереження. Проаналізовано данні таблиці із показниками витратами теплової енергії за видами будівель в Україні. Виконаний аналіз енергоефективності в країнах Євросоюзу. Наведено інформацію про активні будинки, які з’явилися в Україні завдяки Закону про «зелений» тариф. Наведено поняття нульовий відхід, під нульовими відходами розуміється не відсутність побутового сміття, а можливість демонтажу будівлі без шкоди для екології. Представлено будівельні матеріали, які відносяться до екологічної сировини – дерево, камінь, склобетон. На сьогоднішній день у світі налічується більше 100 реалізованих проектів активних будинків. Попереду планети всієї, звичайно ж, економні європейці (33 будинки), в США побудували 30 активних будинків, у Латинській Америці понад 20, в Канаді понад 10 і промірних стільки ж в Азії та Австралії разом взяті. Активний будинок з позитивним енергобалансі – це будівля, яка отримує енергію з навколишнього середовища, за допомогою альтернативних джерел, у кількості перевищує власні потрібні. Наведено принцип проектування активного будинку, який починається з вивчення місцевості, зокрема: рельєфу; клімату (вологості, світлового режиму, напрямів і швидкостей повітряних потоків); складу повітря і наявності в ньому хімічно агресивних речовин.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бліщ, Р. О., та Н. З. Петришин. "ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИГОТУВАННЯ ПИВНОГО СУСЛА". Herald of Lviv University of Trade and Economics Technical sciences, № 28 (10 січня 2022): 13–17. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1221-2021-28-02.

Full text
Abstract:
Постійно зростаюча вартість газу, нафти та інших джерел енергії вимагає не тільки їхнього раціонального використання на підприємствах агропромислового комплексу, але й розроблення та впровадження інноваційних технологій та устаткування, що спрямовані на ресурсоенергозбереження з урахуванням економічних, екологічних і соціальних аспектів. Харчові підприємства, зокрема виробництво пива, є енергоємними процесами, тому необхідним є раціональне використання енергії та ресурсів. Енергозбереження в харчовій галузі – один із найбільш важливих факторів, який сприяє підвищенню конкурентоспроможності вітчизняних товарів. Доведено, що впровадження у харчову промисловість енергозберігаючих технологій дає змогу значно знизити собівартість продукції і підвищити прибутки на підприємстві. Розглянуто наявні способи зниження енерговитрат під час приготуваннія пивного сусла у виробництві пива. Охарактеризовано заходи щодо збільшення використання вторинних теплових енергетичних ресурсів. Поєднання кількох технології в одному проєкті дозволяють розширити функціональні можливості енергозбереження за рахунок повернення у виробництво не тільки тепла вторинної пари, але й теплоти гарячого охмеленого сусла, що виводиться з гідроциклонного апарату на стадію бродіння.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ємельянов, Олександр. "СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЧИННИКІВ, ЯКІ СТРИМУЮТЬ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЧНІ ЗМІНИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ". Grail of Science, № 16 (8 липня 2022): 40–44. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.17.06.2022.004.

Full text
Abstract:
Формалізовано критерій доцільності заміни наявної у підприємства технології виготовлення продукції на енергозберігаючу. Сформовано сукупність показників, які характеризують чинники впливу на економічну ефективність інвестування у провадження енергозберігаючих технологічних змін. Показано, що для такого провадження потрібна, серед іншого, наявність у підприємств необхідних обсягів ресурсів та компетенцій. Систематизовано чинники, які стримують процес енергозберігаючих технологічних змін на підприємствах, шляхом поділу цих чинників за їх рівнями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лебеденко, Т. Е., Г. В. Крусір та Г. С. Шунько. "ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ В РЕСТОРАННОМУ ГОСПОДАРСТВІ". Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, № 61 (22 грудня 2020): 61–67. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-61-09.

Full text
Abstract:
Для підприємств ресторанного господарства України суттєвою проблемою є висока енергоєм-ність технологічних процесів та неефективне використання ресурсів. Метою роботи є проведення аналізу енергозберігаючих технологій у ресторанному господарстві на прикладі діючого підприємства харчування. В статті розглянуто методику впровадження ресурсоефективних та більш чистих технологій на підприємст-вах харчування. Основні напрямки стосуються підбору енергозберігаючого обладнання для виробничих цехів ресторану та правильного його експлуатування. Також наведено рекомендації щодо зниження витрат на кон-диціювання повітря, забезпечення ефективної роботи холодильного обладнання, зниження витрати енергії на водоспоживання й освітлення ресторанів. Створення підприємства ресторанного господарства з викорис-танням нових технологій виробництва кулінарної продукції та енергоефективного обладнання дає суттєві переваги: зменшується площа, яку займає обладнання, знижується споживання електроенергії, кількість ви-робничого персоналу, зменшуються втрати маси продукту, кулінарного жиру та води для миття обладнання. Було проведено енергетичний аудит для існуючого ресторану. Проаналізовано розподіл вартості основної си-ровини та допоміжних матеріалів популярних страв, розподіл споживання енергоносіїв на підприємстві. Ана-ліз ефективності використання ресурсів для загальних потреб підприємства було проведено за наступними напрямками: системи охолодження; приготування їжі; освітлення; вентиляція; опалення; водовикористання; утворення відходів та поводження з ними. Згідно з отриманими даними було розроблено рекомендації щодо удосконалення кожного з напрямків. Всі наведені рекомендації дозволять підвищити енергетичну ефектив-ність підприємства та підвищити конкурентоспроможність ресторану при незначних фінансових витратах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Валецька, О. В., О. О. Налобіна, М. В. Голотюк, Т. С. Пилипака, Т. М. Колесник та А. В. Шимко. "ІННОВАЦІЙНІ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ СИСТЕМИ У ВИРОБНИЦТВІ БІОПАЛИВА ЯК ШЛЯХ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ". Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 2, № 106 (2024): 123–36. https://doi.org/10.31713/vt2202411.

Full text
Abstract:
Стаття досліджує інноваційні енергозберігаючі системи у виробництві біопального, акцентуючи їхній важливий вплив на сталий розвиток агропромислового комплексу. В умовах глобальних екологічних викликів і потреби у зменшеннінегативного впливу традиційних енергетичних систем на навколишнє середовище, ефективне використання енергії стає критично важливим для аграрного сектору. У науковій роботі досліджено сучасні технології, які дозволяють зменшити енергетичні витрати і підвищити ефективність процесів виробництва біопального. Окрему увагу приділено когенераційним установкам, що дозволяють одночасно виробляти електричну та теплову енергію з біомаси, а також термічним насосам, які використовують відновлювальні джерела тепла для оптимізації температурних режимів. Досліджено важливі аспекти впровадження систем управління енергетичними ресурсами (EMS), які забезпечують моніторинг і контроль енергетичних витрат, що дозволяє знижувати споживання енергії та зменшувати витрати. Стаття також розглядає екологічні переваги інноваційних технологій. Впровадження таких систем сприяє зменшеннювикидів парникових газів і забруднюючих речовин, що позитивно впливає на довкілля і відповідає міжнародним стандартам сталого розвитку. Технології газифікації біомаси, які перетворюють агропромислові відходи в синтетичний газ, а також новітні біотехнології для покращення ферментаційних процесів, також розглядаються як ключові елементи, що допомагають зменшити екологічний слід виробництва біопального. Досліджено приклади успішного впровадження цих технологій на реальних агропромислових підприємствах, демонструючи їхній вплив на підвищення економічної ефективності та зменшення екологічного впливу. Інвестиції в інноваційні енергозберігаючі системи не лише скорочують витрати на енергію, але й сприяють покращенню екологічної ситуації в регіонах, де здійснюється виробництво біопального. Таким чином, стаття підкреслює, що інноваційні енергозберігаючі технології є критично важливими для досягнення сталого розвитку агропромислового комплексу, забезпечуючи не лише ефективне використання ресурсів, але й зменшення негативного впливу на довкілля, що відповідає сучасним екологічним і економічним вимогам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Маслак, Ганна, та Олександр Красулін. "НОВІ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ В ТРАНСПОРТНОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ". European Science, sge17-03 (28 лютого 2020): 69–94. http://dx.doi.org/10.30890/2709-2313.2023-17-03-006.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Роздорожнюк, Олена. "ДОЦІЛЬНІСТЬ КОМПЛЕКСНОГО ПІДХОДУ ДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРИ РЕКОНСТРУКЦІЇ, РЕНОВАЦІЇ ТА РЕВІТАЛІЗАЦІЇ КАПІТАЛЬНИХ БУДІВЕЛЬ". Grail of Science, № 26 (26 квітня 2023): 556–62. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.14.04.2023.100.

Full text
Abstract:
Сучасні енергозберігаючі технології вирішують завдання економії значної частини енергоресурсів, проблеми експлуатаційного бюджету будівлі, підвищують ефективність виробництва і знижують навантаження на навколишнє середовище.На сьогодні дуже важливим є визначення перспектив подальшого розвитку й реконструкції будівель різного призначення з урахуванням комплексного енергоефективного підходу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Karzhynerova, T. "DEVELOPMENT OF ALTERNATIVE ENERGY IN UKRAINE." Scientific Bulletin of Civil Engineering 96, no. 2 (2019): 221–26. http://dx.doi.org/10.29295/2311-7257-2019-96-2-221-226.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лаповская, Светлана, Николай Черненко та Николай Конопля. "Исследование физико-технических характеристик ячеистого бетона автоклавного твердения для строительства". Будівельні матеріали та вироби, № 1-2(103) (27 квітня 2019): 44–46. http://dx.doi.org/10.48076/2413-9890.2023-103-09.

Full text
Abstract:
Розглянуті проблеми енергозбереження будинків, раціональне застосвання автоклавного газобетону зниженої густини, порівняно з аналоговим стіновим матеріалом. Розглянуті енергозберігаючі технології виробництва автоклавного газобетону. Мета роботи – Визначити ефективність застосування автоклавного газобетону зниженої густини (D400-D300) при зведенні будинків. Визначити шляхи енергозбереження при виготовленні автоклавного газобетону. Висновки. Розглянуті шляхи енергозбереження при будівництві будинків з використання ніздрюватого бетону автоклавного тверднення, а також розглянуті методи енергозбереження при виготовлення ніздрюватого бетону
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Саржанов, Богдан. "Енергозберігаючі технології екологічно безпечного відновлення і одночасно зміцнення посадкових місць під підшипники кочення машин сільськогосподарської техніки". Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», № 22 (7 грудня 2020): 138–51. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.22.138-151.

Full text
Abstract:
В роботі представлені результати досліджень різних методів відновлення посадочних місць під підшипники кочення (ПК). Проведений аналіз дозволив з усіх розглянутих методів виділити, як найбільш перспективні, метод електроіскрового легування (ЕІЛ) і нанесення металополімерних матеріалів (МПМ). Комбінація зазначених технологій (ЕІЛ + нанесення МПМ), дозволила рекомендувати до практичного застосування гаму технологічних процесів, які дозволяють менш енерговитратними і екологічно безпечними технологіями відновлювати посадочні місця під ПК.
 З метою визначення найбільш перспективної і екологічно безпечної технології відновлення і зміцнення посадкових поверхонь під ПК проводилися відносні порівняльні випробування на машині тертя СМЦ-2 за схемою диск - плоский зразок , який служив контртілом. Як контртіло використовувався прямокутний зразок з твердого сплаву ВК8 з шорсткістю робочої поверхні R а = 1,6 мкм.
 В результаті досліджень зносостійкості покриттів зразків зі сталі 12Х18Н10Т встановлено, що відносний знос зразків без покриття, відповідно, в 6,3; 4,7; 2,6 і 2,5 рази вище, ніж у зразків з покриттями, сформованими в послідовності: цементація методом ЕІЛ (ЦЕІЛ) → ЕІЛ Al → ЕІЛ Т15К6 → нанесення МПМ; ЕІЛТ15К6 → нанесення МПМ, армованого твердим сплавом ВК6; ЕІЛТ15К6 → нанесення МПМ, армованого дротом і ЕІЛТ15К6 → нанесення МПМ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Технології енергозберігаючі"

1

Зюзюн, А. А., та В. О. Ткаченко. "Енергозберігаючі технології нікелювання". Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4605.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Коц, І. В., та Н. М. Осадчук. "Енергозберігаючі технології сушіння органічної сировини". Thesis, ВНТУ, 2019. http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/24406.

Full text
Abstract:
Поняття про сушіння органічних речовин . Класифікація способів сушіння відносно виду органічної речовини. Сучасні методи сушіння та їх переваги.<br>The notion of drying organic matter. Classification of drying methods relative to the type of organic matter. Modern drying methods and their advantages.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лосик, Олексій. "Енергозберігаючі технології у житловому будівництві". Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2014. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/5423.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мандрика, Анатолій Семенович, Анатолий Семенович Мандрыка, Anatolii Semenovych Mandryka та А. А. Ромась. "Енергозберігаючі технології в комунальному господарстві". Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/7680.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гришин, С. С. "Енергозберігаючі технології в системах вентиляції приміщень". Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14038.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Полетаев, Д. А., А. В. Ягубов та Б. В. Соколенко. "Программный продукт "Энергоэффективная среда"". Thesis, Сумский государственный университет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/44318.

Full text
Abstract:
Сэкономить – значит заработать! В настоящее время остро стоит задача не только производства электроэнергии с помощью альтернативных источников энергии, но и рационального использования уже выработанной. Повсеместному внедрению энергосберегающих технологий мешают опасения собственников по поводу окупаемости и целесообразности нововведений.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Мар'їнських, Юрій Михайлович, Юрий Михайлович Марьинских та Yurii Mykhailovych Marinskykh. "Перспективні енергозберігаючі технології: проблеми та шляхи їх подолання". Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/23074.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Острога, Руслан Олексійович, Руслан Алексеевич Острога, Ruslan Oleksiiovych Ostroha та Абайомі Темідайо Оладеле. "Енергозберігаючі та екологічно безпечні технології виробництва гранульованих мінеральних добрив пролонгованої дії". Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/46838.

Full text
Abstract:
На сучасному етапі розвиток народного господарства тісно пов’язаний з питаннями енергоефективності, екологічної безпеки, забезпечення високої якості виробленої продукції при постійному зростанні економічних показників. Створення нових високоефективних апаратів і модернізація існуючих установок є першочерговою задачею, що ставиться перед промисловістю. Україна є аграрною державою. Аграрний сектор економіки України (сільське господарство, харчова і переробна промисловість) забезпечує продовольчу безпеку та продовольчу незалежність країни, формує 17% ВВП та близько 60% фонду споживання населення. Саме тому виробництво та раціональне використання добрив є надзвичайно актуальним питанням для агропромислового комплексу держави.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Прокопенко, Ольга Володимирівна, Ольга Владимировна Прокопенко, Olha Volodymyrivna Prokopenko та ін. "Трансфер енергозберігаючих технологій в АПК". Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47511.

Full text
Abstract:
Галузь АПК є досить складною з точи зору енергозабезпечення. Особливості функціонування сільськогосподарської галузі пов'язані з тим, що в якості об'єкта впливу енергетичних технологій найчастіше виступають біологічні об'єкти (грунт, рослини, тварини). Це накладає відбитки на особливості споживання та розподілу енергії, а також можливі енергетичні джерела. Енергозберігаючі технології дозволяють мінімізувати кількість обробок грунту і тим самим зменшити кількість пально-мастильних матеріалів, що використовуться, зношування техніки, а це, зрештою, вже саме по собі забезпечує економію. А найголовніше полягає в тому, що такі підходи дозволять одержувати більше врожаю, ніж при традиційній технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Госовський, Р. Р., Д. П. Кіндзера та В. М. Атаманюк. "Фільтраційне сушіння рослинної сировини як енергозберігаюча стадія технології виробництва біопалива". Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/25754.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Book chapters on the topic "Технології енергозберігаючі"

1

Нікішина, О. В., С. А. Бондаренко, and О. О. Зеркіна. "СЕЛЕКТИВНИЙ ПІДХІД ДО ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ У КООРДИНАТАХ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-26.

Full text
Abstract:
Результатом дослідження є методичне забезпечення комплексної оцінки домінант ІІП на засадах сталого розвитку. Виокремлено п’ять домінант ІІП, а саме: (1) достатнє інвестиційне забезпечення раціонального природокористування національної економіки; (2) інвестиційне забезпечення наукових досліджень та інновацій за напрямом сталого розвитку; (3) відновлення, стале використання та охорона складників природно-ресурсного потенціалу національної економіки; (4) зниження екодеструктивного впливу соціально-економічної системи на стан навколишнього природного середовища; (5) підвищення екологічних аспектів якості життя населення. Кожна домінанта потребує введення відповідних їй оціночних індикаторів. Авторами розширено систему національних індикаторів сталого розвитку в межах ЦСР. У пропоновану систему індикаторів інтегровано європейські та авторські економіко-екологічні показники, орієнтовані на поглиблену оцінку інвестиційного та природно-ресурсного потенціалу у видовому і структурно-секторальному вимірах, взаємозв’язку інвестиційного та екологічного складників природокористування. На підставі результатів комплексної оцінки визначено складники домінант ІІП та завдання з найнижчим ступенем впровадження, а саме: Домінанти 1 і 2, завдання підвищення енергоефективності Домінанти 3, завдання зниження відходоємності Домінанти 4, завдання покращення стану здоров’я населення Домінанти 5. Обґрунтовано головні напрями та шляхи підвищення ступеню впровадження домінант ІІП, зокрема: (1) зростання державних видатків на НДР та інновації за напрямом «Енергетика та енергоефективність», «Раціональне природокористування», поновлення фінансування «Наук про життя» в аспекті інноваційного розвитку медицини; (2) стимулювання суб’єктів господарювання до впровадження енергозберігаючих технологій, екологічно чистих виробництв та екоінновацій шляхом зниження ставки екологічного податку; (3) створення сприятливого інституційного середовища для розширеного відтворення лісів та сталого розвитку лісового господарства; (4) стимулювання вітчизняних інвесторів до екологічно орієнтованих капіталовкладень у сфері поводження з відходами; (5) розвиток міжсекторального партнерства для впровадження домінант ІІП. Пропонується впровадження селективного підходу у формування державної інноваційно-інвестиційної політики розвитку регіонів, спираючись на ідентифіковані Домінанти, виділені згідно з координатами Цілей сталого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Технології енергозберігаючі"

1

Ємельянов, Олександр, та Дмитро Гаврась. "УЗАГАЛЬНЮЮЧІ ПОКАЗНИКИ ОЦІНЮВАННЯ СПРИЙНЯТЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ДО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ". У GRUNDLAGEN DER MODERNEN WISSENSCHAFTLICHEN FORSCHUNG. European Scientific Platform, 2023. http://dx.doi.org/10.36074/logos-27.10.2023.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Астаф’єва, Катерина, та Денис Жмура. "ОЦІНЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ЗА УМОВИ ВРАХУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ". У EDUCATION AND SCIENCE OF TODAY: INTERSECTORAL ISSUES AND DEVELOPMENT OF SCIENCES. European Scientific Platform, 2024. http://dx.doi.org/10.36074/logos-18.10.2024.008.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ємельянов, Олександр. "ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЯК ЗАСІБ АДАПТАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ДО ЗРОСТАННЯ ЦІН НА ЕНЕРГЕТИЧНІ РЕСУРСИ". У SPECIALIZED AND MULTIDISCIPLINARY SCIENTIFIC RESEARCHES. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/11.12.2020.v1.13.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!