Academic literature on the topic 'Типи компаній'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Типи компаній.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Типи компаній"

1

Прошукало, І. Л. "ТЕОРЕТИЧНИЙ АНАЛІЗ ПРОБЛЕМИ: ОРГАНІЗАЦІЙНА КУЛЬТУРА ЯК ЧИННИК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ПРАЦІВНИКІВ У СФЕРІ ПОСЛУГ." Problems of Modern Psychology, no. 1 (June 30, 2021): 127–36. http://dx.doi.org/10.26661/2310-4368/2021-1-14.

Full text
Abstract:
У статті аналізується феномен організаційної культури як чинника забезпечення психологічного здоров’я працівників компаній у сфері послуг персоналу (сервісних організацій). Розкривається поняття «організаційна культура» та узагальнюються підходи до виділення типів організаційної культури. Проводиться аналіз специфіки організаційної культури компаній у сфері послуг. Виділені основні типи організаційної культури, які характерні для сфери послуг: клієнтоорієнтований тип організаційної культури, культура збуту та проміжний тип організаційної культури. Проведений теоретичний аналіз наукової літератури із проблеми психологічного здоров’я особистості дав можливість сформувати розуміння психологічного здоров’я як складної особистісної організації з високим рівнем благополуччя, розуміння себе та інших, наявність уявлень про мету і сенс свого життя, здатність до регулювання свої емоційних станів, вміння з повагою ставитися до інших людей і до себе, усвідомлення відповідальності за свою долю і власний розвиток. На основі теоретичного аналізу наукової літератури з проблеми психологічного здоров’я людини та аналізу специфіки діяльності компаній у сфері послуг виділені показники психологічного здоров’я працівників сервісних організацій: орієнтація на досягнення поставлених цілей, емоційна лабільність (врівноваженість), просоціальна орієнтація, фізичне благополуччя, гуманістична позиція, творче самовираження, сімейне благополуччя, духовний розвиток, інтелектуальне вдосконалення, сприйняття себе як неповторної особистості (бажання бути собою). Саме психологічний, інтелектуальний та фізичний компоненти психологічного здоров’я, їх єдність у процесі професійної діяльності працівників сервісних організацій і є однією з умов повноцінного особистісного розвитку співробітників. Розкривається роль і вплив організаційної культури на психологічне здоров’я працівників сервісних організацій через організаційні системи компанії: систему організаційних цінностей, організаційних комунікацій, соціальну систему. Обґрунтовується, що тип організаційної культури безпосередньо впливає на психологічне здоров’я працівників сервісних організацій і може бути джерелом психологічної напруги серед співробітників компанії у процесі їх професійної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Соколенко, Л. Ф., and Л. В. Чижевська. "БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ КЕРУЮЧИХ КОМПАНІЙ СФЕРИ ЖКГ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 60 (July 3, 2020): 100–105. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-60-16.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто напрями удосконалення системи бухгалтерського обліку у керуючих ком-паніях сфери житлово-комунального господарства в умовах цифровізації. Створення інституційного середо-вища для реалізації функцій системи бухгалтерського обліку в цифровому середовищі підприємства необхідне для забезпечення законності операцій у системі бухгалтерського обліку загалом. Виходячи з особливостей діяльності підприємств житлово-комунального господарства, слід виділити два типи цієї бази для цілей бух-галтерського обліку: 1) матеріально-технічну базу, яка належить компанії щодо права власності; 2) ма-теріально-технічна база, яка знаходиться на відповідальному зберіганні. Запропоновано порядок бухгалтер-ського обліку операцій з формування і використання матеріально-технічної бази таких компаній. Описана методика охоплює: визначення підпроцесів та господарських операцій керуючої компанії у сфері житлово-комунального господарства за досліджуваним бізнес-процесом; конкретизацію або удосконалення кореспонде-нції рахунків за операцією з урахуванням норм податкового законодавства; уточнення підходу до вартісного вимірювання об’єктів бухгалтерського обліку. Описано підхід до оцінки забезпечень майбутніх витрат і пла-тежів на ремонт матеріально-технічної бази. Застосування цього підходу для розрахунку майбутніх витрат на планові ремонти дозволяє їх оцінити, виходячи з принципу відповідності доходів і витрат. Авторські розро-бки враховують вимоги національного податкового законодавства та вимог розкриття інформації у фінансо-вій звітності керуючої компанії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Карбовська, Л. О., and К. Л. Железняк. "РОЗРОБКА КОМПЛЕКСУ МАРКЕТИНГОВИХ КОМУНІКАЦІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no. 1(59) (October 9, 2020): 44–49. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/59-7.

Full text
Abstract:
У статті визначено, що вітчизняний фармацевтичний ринок є висококонкурентним і монополізованим, отже, це спонукає фармацевтичні компанії застосовувати сучасні засоби просування фармацевтичної продукції: реклама в ЗМІ; реклама в Інтернеті; інформація про ліки в аптеках; «гарячі» телефонні лінії; непряма реклама в телесеріалах/фільмах; пряма поштова розсилка; спонсорство; візити медичних представників; семплін тощо. Аналіз показав різний вплив елементів маркетингових комунікацій на медичних працівників, кінцевих споживачів фармацевтичної продукції та підприємств-виробників, а також їх ставлення до носіїв інформації про лікарські засоби. На основі дослідження встановлено, що в структурі комплексу засобів маркетингових комунікацій фармацевтичних компаній найбільш поширеною є реклама, вона допомагає як лікарю, так і пацієнту (кінцевому споживачу) зорієнтуватися в потоці інформації і прийняти обґрунтоване рішення про призначення або придбання потрібного препарату. Важливим напрямом просування продукції на фармацевтичному ринку є візити медичних представників, які мають інформувати фахівців про нові препарати та їх застосування. У статті запропоновано такі напрями удосконалення просування лікарських препаратів на фармацевтичному ринку, як: підвищення якості видачі в пошукових запитах по всіх категоріях; посилення пошуково-контекстних інструментів для підвищення результатів обробки запитів в сезон; активізувати рекламу в періоди зниження попиту на лікарські препарати (в не сезон); застосовувати нові типи розміщення реклами, серед них: Programmatic реклама; Custom.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Головацька, С. І. "СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО ОБЛІКУ І ЗВІТНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ: АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ." Підприємництво і торгівля, no. 32 (December 20, 2021): 11–16. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-32-02.

Full text
Abstract:
Ефективність публічного управління сьогодні значною мірою залежить від швидкого вирішення завдань створення, відправлення, одержання, оброблення, передавання, зберігання електронних документів. Системи електронного документообігу підвищують ефективність роботи, скорочують тривалість вирішення завдань, пов’язаних із діяльністю суб’єктів господарювання, органів державної влади та місцевого самоврядування. У діяльності міжнародних та вітчизняних компаній електронний документообіг відіграє важливу роль в організації ефективного управління та налагодження автономної і повноцінної діяльності у сучасних реаліях бізнесу. Порядок функціонування електронних систем та їх використання регулюється чинним міжнародним законодавством та законодавством України, яким установлено правила, механізми та умови щодо їх застосування. У статті визначено основні переваги електронного документообігу на підприємствах, виокремлено типи систем електронного документообігу та охарактеризовано напрями їх використання. Обґрунтовано позитивні характеристики таксономії фінансової звітності в Україні для держави, суб’єктів господарювання та інвесторів; сформовано основні організаційні засади адміністрування електронної фінансової та податкової звітності згідно з чинним законодавством України; систематизовано та охарактеризовано основні сервіси електронного документообігу та звітності; визначено роль державних органів у розробленні та адаптації національних стандартів електронної звітності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Gordieiev, O. O., Mark Israel, and V. S. Kharchenko. "Якість програмного забезпечення: моделі оцінювання доцільності засіву та життєвий цикл профілю дефектів." Scientific Bulletin of UNFU 30, no. 5 (November 3, 2020): 114–21. http://dx.doi.org/10.36930/40300519.

Full text
Abstract:
Забезпечення якості програмного забезпечення (ПЗ) є невід'ємною частиною процесу його розроблення. Першочерговим завданням забезпечення якості ПЗ є його оцінювання. Відомий підхід до оцінювання якості ПЗ заснований на засіві відповідних дефектів. Використання такого підходу, з одного боку, зумовлено наявністю в міжнародних стандартах вимог до його застосування у критичних інформаційних системах, а з іншого – практикою компаній-розробників ПЗ, які приймають рішення про потребу застосування методу засіву дефектів, тому часто його використовують. В обох випадках передбачається наявність додаткових ресурсів, якими повинна володіти компанія-розробник ПЗ. У роботі запропоновано модель для оцінювання доцільності застосування методу засіву дефектів ПЗ і модель життєвого циклу профілю дефектів ПЗ. Модель для оцінювання доцільності застосування методу засіву дефектів ПЗ містить такі елементи: константа необхідності розрахунку доцільності оцінювання якості ПЗ, автоматизація етапу, обсяг об'єкта оцінювання, обсяг дефектів, що засіваються. Профіль дефектів ПЗ подано таксономією і множинами дефектів ПЗ, які відповідають їх таксономічним типам. Розглянуто таксономію типів дефектів у вигляді ієрархічної та фасетної структур. У межах зазначеного життєвого циклу профіль дефектів ПЗ, як правило, модифікується у вигляді таких типів профілів: прогнозований профіль, профіль дефектів, що засіваються, профіль всіх виявлених дефектів при тестуванні після засіву, профіль нових виявлених при тестуванні (на додаток до засіяних) дефектів, профіль виявлених засіяних дефектів і профіль невиявлених засіяних дефектів. Під час оцінювання якості ПЗ сформовані типи профілів його дефектів аналізують, обчислюють метрики і на підставі оцінок отриманих неув'язок приймається рішення про рівень якості ПЗ. Усі неув'язки дефектів профілів подано поєднанням таких типів профілів дефектів ПЗ: профіль дефектів, що засіваються, профілі усіх виявлених дефектів та відповідної таксономії типів дефектів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Солодухина, Анна Владимировна, and Дмитрий Владимирович Репин. "Влияние корпоративных новостей на рыночную стоимость компаний." Journal of Corporate Finance Research / Корпоративные Финансы | ISSN: 2073-0438 3, no. 1 (December 31, 2010): 41–69. http://dx.doi.org/10.17323/j.jcfr.2073-0438.3.1.2009.41-69.

Full text
Abstract:
И деловое, и академическое сообщества сходятся в том, что объявляемые компанией новости влияют на ее рыночную стоимость. Эмпирические данные показывают, что корпоративные новости, попадая на рынок, зачастую вызывают достаточно предсказуемую реакцию инвесторов. Эта реакция зависит от множества факторов: тип новости (хорошая/плохая), тип события, о котором сообщается в новости, аналитическое покрытие компании, предшествующие прогнозы и рекомендации аналитиков, состояние рынка (спад, подъем), тип акций компании и еще более десятка других обстоятельств. В данной статье мы предприняли попытку объединить разрозненные эмпирические данные, выявить значимые факторы и установить характер их влияния на реакцию рынка — и в итоге представить цельную картину. Это позволило нам разработать концептуальную модель, которая описывает, какого типа новость и при каких условиях будет влиять тем или иным образом на рыночную стоимость компании. Также мы предлагаем качественную методику анализа влияния новости на рыночную стоимость компании. Представленные в работе модель и методика призваны помочь компаниям заранее определять реакцию рынка на объявление того или иного события, корректировать возможные негативные последствия и в конечном итоге более эффективно управлять своей рыночной стоимость. Ключевые слова: управление стоимостью компании, поведенческие финансы, корпоративные новости, объявление новостей, отношения с инвесторами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

О.А., Задорожняя. "ОМСКОЕ РЕЧНОЕ АГЕНТСТВО ТОВАРИЩЕСТВА ЗАПАДНО-СИБИРСКОГО ПАРОХОДСТВА И ТОРГОВЛИ В ОБЬ-ИРТЫШСКОМ ВОДНОМ БАССЕЙНЕ(КОНЕЦ XIX – НАЧАЛО XX в.)." Socio-economic and humanitarian magazine Krasnoyarsk SAU, no. 1 (February 18, 2020): 134–44. http://dx.doi.org/10.36718/2500-1825-2020-1-134-144.

Full text
Abstract:
Развитие товарно-денежных отношений в конце XIX – начале XX в. в Сибири способствовало созданию предпринимательских компаний капиталистического типа. Объединение с «чужим» капиталом требовало от владельцев структурированной организации системы управления, продуманной тактики и стратегии коммерческой деятельности. Поэтому организация инфраструктуры для осуществления предпринимательской деятельности стала играть большую роль, чем для семейной компании. Большую роль играла конъюнктура рынка речных перевозок, в том числе в Обь-Иртышском водном бассейне. Появление конкретного подразделения, например агентства, было связано уже с доходностью направления, а также с местом подразделения в системных планах речной компании. Проблема внутренней структуры Товарищества Западно-сибирского пароходства и торговли (далее –Товарпар) состояла в том, что компания была создана учредителями, которые длительный период сотрудничали друг с другом, были родственниками и сохраняли первоначально традиционный стиль объединения капитала. Поэтому появление на местах более самостоятельных и профессиональных менеджеров стало разрушать старую систему и создавать новую. Большинству речных агентств компаний приходилось формировать собственный путь становления и вести борьбу за место в системе перспективных подразделений. Нередко структурное подразделение со временем стремилось получить больше предпринимательской свободы для проведения коммерческих мероприятий. В удаленных регионах Российской империи это осложнялось отсутствием стабильной финансово-кредитной системы, а также специалистов нового типа. Как правило, агентству приходилось выбирать свою дальнейшую стратегию не только с учетом общей линии правления, но и собственного видения развития предпринимательской деятельности. Важно, что в указанный период происходил процесс изменения принципов предпринимательского законодательства, что отразилось на политике правления Товарпара.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Удальцов, Валерий Евгеньевич. "Влияние доли топ-менеджмента в собственном капитале и других нефундаментальных факторов на инвестиционную активность российских компаний." Journal of Corporate Finance Research / Корпоративные Финансы | ISSN: 2073-0438 1, no. 1 (December 31, 2010): 49–63. http://dx.doi.org/10.17323/j.jcfr.2073-0438.1.1.2007.49-63.

Full text
Abstract:
В данной статье анализируются детерминанты инвестиционной активности российских компаний с акцентом на нефундаментальных факторах, таких как доля топ-менеджмента в собственном капитале компании, тип ее крупных собственников, размер и прозрачность компании. Проведённый анализ показал, что часть выбранных нефундаментальных факторов значимо влияет на инвестиционную активность российских компаний. JEL-классификация: G35, G32, G11, J33.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Удальцов, Валерий Евгеньевич. "Влияние доли топ-менеджмента в собственном капитале и других нефундаментальных факторов на инвестиционную активность российских компаний." Journal of Corporate Finance Research / Корпоративные Финансы | ISSN: 2073-0438 1, no. 1 (December 31, 2010): 49–63. http://dx.doi.org/10.17323/jcfr.2073-0438.vol1.iss1.2007.pp49-63.

Full text
Abstract:
В данной статье анализируются детерминанты инвестиционной активности российских компаний с акцентом на нефундаментальных факторах, таких как доля топ-менеджмента в собственном капитале компании, тип ее крупных собственников, размер и прозрачность компании. Проведённый анализ показал, что часть выбранных нефундаментальных факторов значимо влияет на инвестиционную активность российских компаний. JEL-классификация: G35, G32, G11, J33.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Алексеев, Андрей Александрович, Илья Олегович Иванинский, Ольга Викторовна Озорнина, Дмитрий Валерьевич Серебрянский, and И. А. Силаев. "Влияние дискриминации на фондовом рынке на рыночную стоимость компаний в Китае." Journal of Corporate Finance Research / Корпоративные Финансы | ISSN: 2073-0438 3, no. 1 (December 31, 2010): 81–86. http://dx.doi.org/10.17323/j.jcfr.2073-0438.3.1.2009.81-86.

Full text
Abstract:
В статье рассматривается влияние дискриминации на фондовом рынке Китая на рыночную стоимость торгующихся на нем компаний. На фондовом рынке Китая существует два типа акций: акции типа А, доступные для инвесторов-резидентов Китая; и акции типа В, доступные для иностранных инвесторов. Такая структура не является характеристикой исключительно китайского рынка, она принята в таких странах, как Финлядия, Сингапур, Швейцария, Таиланд и др. Однако, в отличие от большинства стран со сходной структурой фондового рынка, на рынке Китая акции, доступные для иностранных инвесторов, торгуются со значительной скидкой по сравнению с акциями, доступными для инвесторов-резидентов. Столь необычная ситуация объясняется такими факторами, как асимметрия информации между инвесторами резидентами и нерезидентами Китая; разная ликвидность для акций разных типов; эффект диверсификации, появляющийся у инвесторов при вложении в акции китайских компаний; размер компании-объекта вложения; соотношение количества акций разных типов у компании; влияние того, на какой бирже торгуются акции компании. Ключевые слова: Китай, фондовый рынок, рыночная дискриминация, ликвидность, акции с ограничением, сегментация
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "Типи компаній"

1

Teslenko, K., and А. Borshenko. "Maersk line: how to promote a B2B company in social media." Thesis, Sumy State University, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62833.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мохнацька, Олена Андріївна, and Olga Mokhnatska. "Розробка спеціалізованої програмної CMS системи типу WordPress із використанням СУБД MySQL для трейдингових компаній." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30652.

Full text
Abstract:
Методи та програмні засоби, використані при виконанні розробки системи: мова програмування PHP, середовище розробки PhpStorm, СУБД MySQL, методологію гнучкої (Agile) розробки програмного забезпечення. Практична цінність роботи полягає в удосконаленні спеціалізованої програмної системи керування мережевим контентом.
Methods and software used in system development: PHP programming language, PhpStorm development environment, MySQL DBMS, Agile software development methodology. The practical value of the work lies in the improvement of a specialized software system for managing network content.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гец, К. В. "Модель процесу обслуговування клієнтів компанії «Global Bilgi» з застосуванням СМО типу M/M/n/∞." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/41138.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мохнацька, Олена Андріївна. "РОЗРОБКА СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ПРОГРАМНОЇ СИСТЕМИ ТИПУ WORDPRESS ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ СУБД MYSQL ДЛЯ ТРЕЙДИНГОВИХ КОМПАНІЙ." Master's thesis, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/29475.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Типи компаній"

1

Дербенцев, В. Д., А. А. Ганчук, and Володимир Миколайович Соловйов. Кореляційні властивості ринку цінних паперів в катастрофічних і шокових умовах. КНЕУ, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1077.

Full text
Abstract:
Одним з найважливіших економічних явищ останнього десятиліття стала глобалізація світової економіки, що виявляється у фінансовій сфері найбільш помітно. Очевидно, що глобалізація, будучи об'єктивним процесом, яка збільшує економічну ефективність на загальносвітовому рівні, може мати негативну дію на окремі країни, що необхідно враховувати при розробці економічної політики. Зокрема, глобалізація посилила нестійкість фінансових систем, в першу чергу, країн з ринками, що формуються. Це яскраво продемонстрували азіатська і російська кризи 1997-1998 рр. Принципове значення має прогнозування екзогенних шокових явищ, типу 11 вересня 2001 р. В [3] ми показали, що відомі методи прогнозування критичних явищ (які використовують коефіцієнти Херста і Холдера, зміну коефіцієнтів кореляції у передкризовий період тощо) не в змозі передбачити шокове явище. В даній роботі ми досліджуємо динаміку самоорганізованої кластерної структури світових фондових ринків в період шоку 11 вересня 2001 року. У якості бази даних візьмемо індекси інвестиційної привабливості розвинених і країн, що розвиваються, які обраховуються міжнародною компанією Morgan Stanley Capital International (MSCI – www.msci.com).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography